Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.26. 19:17:53

dehogy dőlt. az emberekben mindig a legfrissebb emlék hagy nyomot. szavazás előtt lövetnek cuncussal még 20 tizit, mindenki oda lesz érte
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.09.26. 19:09:47

MateLona írta:Sziasztok! Kíváncsi volnék a véleményetekre a következő kérdést illetően! :)
Szerintetek ez a sérülés mennyiben fogja befolyásolni az aranylabdáért folyó küzdelmet?
Eddig nyilvánvaló fölénnyel Messi javára dőlt a mérleg, most azonban Ronaldo előtt itt a tökéletes lehetőség! Szerintetek feledtetheti a gyengébb tavaszát egy esetleg jól sikerülő őszi 1-2-3 hónappal? :)
Egyértelműen Messinek kell nyernie az Aranylabdát, bármi is történjen még az idén. Ha Ronaldo nyerné, azzal csak magát minősítené a sok szakértő.
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.09.26. 19:07:43

MateLona írta:Sziasztok! Kíváncsi volnék a véleményetekre a következő kérdést illetően! :)
Szerintetek ez a sérülés mennyiben fogja befolyásolni az aranylabdáért folyó küzdelmet?
Eddig nyilvánvaló fölénnyel Messi javára dőlt a mérleg, most azonban Ronaldo előtt itt a tökéletes lehetőség! Szerintetek feledtetheti a gyengébb tavaszát egy esetleg jól sikerülő őszi 1-2-3 hónappal? :)
Az Aranylabda szempontjából ez a sérülés irreleváns. A bogyó már rég eldőlt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.09.26. 19:04:40

Sziasztok! Kíváncsi volnék a véleményetekre a következő kérdést illetően! :)
Szerintetek ez a sérülés mennyiben fogja befolyásolni az aranylabdáért folyó küzdelmet?
Eddig nyilvánvaló fölénnyel Messi javára dőlt a mérleg, most azonban Ronaldo előtt itt a tökéletes lehetőség! Szerintetek feledtetheti a gyengébb tavaszát egy esetleg jól sikerülő őszi 1-2-3 hónappal? :)
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.26. 18:29:10

Tomsa írta:Ééééés hivatalos. Ha a clasico-ig visszatér, addig csak a Sevilla lesz papíron kemény csapat, illene nem sok pontot hullajtanunk még így is. Bár én erre nem sok reményt látok.
Papíron lesz kemény szerintem, annak ellenére, hogy a mostani formájuk nagyon távol áll a reálistól. Én jobban félek a Villarreal-tól. A Sevilla-t meg a Romat szerintem bedaráljuk, a Villa meg a Real lesz nagyon kemény. Azokon kegyetlenül kellene még egy közepes Messi is.
Azért ez már több, mint gáz. Két szezonban nem igazolhatunk, ráadásul szűkült a keret, és ami még szezon elején volt abból is kiesik két kulcsember. Pláne, hogy az egyik Messi.

A recept napi két liter gumibogyószörp, akkor talán egy hónap múlva visszatérhet.
Forca Barca!!!!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.09.26. 18:28:41

Nagyon nehéz lesz nélküle, de csak a Sevilla és a Getafe ellen szabadna megizzadnunk. Mindenesetre baromi nehéz lesz nélküle, Suareznek és Neymarnak össze kell kapniuk magukat.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.26. 18:22:39

Tomsa írta:Ééééés hivatalos. Ha a clasico-ig visszatér, addig csak a Sevilla lesz papíron kemény csapat, illene nem sok pontot hullajtanunk még így is. Bár én erre nem sok reményt látok.
Én mégjobban félek az idegenbeli Getafe elleni meccstől. Tavaly ott is ledöntetleneztünk
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.09.26. 18:18:25

Mi lett vel a térde?
Kép
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2015.09.26. 18:05:54

Ééééés hivatalos. Ha a clasico-ig visszatér, addig csak a Sevilla lesz papíron kemény csapat, illene nem sok pontot hullajtanunk még így is. Bár én erre nem sok reményt látok.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2015.09.26. 18:05:29

A Villareal ellen hazain nélküle is mennie kell a dolgoknak. A BL első helynek is sikerülnie kell... 12-14 pontnak elégnek kell lennie ennyit meg összekaparunk nélküle is. Sevilla elleni, na az tényleg necces lesz.... még vele is az lenne. Az RM ellen meg remélhetőleg már ott lesz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.26. 17:56:18

noname írta:Az ilyen sérülés megesik. Jobb, mintha izom-gondok lennének, mert azzal már volt elég baja Messinek. Annyi pozitívum lesz benne h
1. pihenhet egyet - ráfér
2. most Neymar és Suarez muszáj lesz összeszedje magát, nem lehet Messire támaszkodni.
a "pozitívum" az, hogy valószínűleg sehol nem leszünk nélküle. sevilla-madrid páros idegenben, villarreal otthon, meg a bl meccsek. lényegében az egész szezon elmehet 2 hónap alatt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2015.09.26. 17:54:34

Sajnálom nagyon, jobbulást neki! Nyilván ráfér a pihenés. Megoldjuk nélküle az őszt. Messi nélkül valami olyasmit szeretnék látni, mint az Atlético ellen.
Força Barça!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.26. 17:41:51

Az ilyen sérülés megesik. Jobb, mintha izom-gondok lennének, mert azzal már volt elég baja Messinek. Annyi pozitívum lesz benne h
1. pihenhet egyet - ráfér
2. most Neymar és Suarez muszáj lesz összeszedje magát, nem lehet Messire támaszkodni.
A Fifa egy szégyen
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.09.26. 17:40:35

Csapatként kell kompenzálni a hiányát. Elől Suareztől és Neymartól is sokkal több kell majd. Klasszikus előtt azért remélem csak felépül.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.26. 17:33:02

Messi, who suffered a knee injury today, would be out for 1,5 to 2 months.

Bocsi, lejjebb írták. Pont kemény két meccs jön, meg kell oldani és képes is rá a csapat. Viszont a 6 hét vége felé, Villareal, Real Madrid-Roma. Megint egy nagyon kemény menet. Sérülés soha nem jön jókor, nincs szerencsénk idén ezekkel.
Kép
Kép
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.09.26. 17:32:30

6-8 hetet josolnak neki. :?
Kép
P.Kluivert9
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2014.07.14. 00:30:52

2015.09.26. 17:19:33

Andris írta:
kanty írta:A MARCA barcelonai tudósítója, Sergi Font úgy értesült a kórházban, hogy Messi térdében a belső, oldalsó szalag sérült, de a keresztszalagja nem. Ez jó hír a rossz híren belül, hiszen a keresztszalag sérülés lenne a lehető legrosszabb. Az egyelőre nem biztos, hogy a szalag szakadt vagy csak húzódott.
Nem szaladgált volna ott utána, ha elszakadt volna ... tuti hogy csak megnyúlt kicsit.
Csapattarsam egy félidőt lenyomott részleges szakadassal...ha szakadt is siman tud vele setalni :/ reménykedjünk hogy nincs nagy baj!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.26. 17:03:33

Nem bicegve ment a kórházba, ez is jó hír.

Messi enters in the clinic and was walking normally without any complications
Kép
Kép
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.26. 17:00:46

kanty írta:A MARCA barcelonai tudósítója, Sergi Font úgy értesült a kórházban, hogy Messi térdében a belső, oldalsó szalag sérült, de a keresztszalagja nem. Ez jó hír a rossz híren belül, hiszen a keresztszalag sérülés lenne a lehető legrosszabb. Az egyelőre nem biztos, hogy a szalag szakadt vagy csak húzódott.
Nem szaladgált volna ott utána, ha elszakadt volna ... tuti hogy csak megnyúlt kicsit.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.09.26. 16:59:39

A MARCA barcelonai tudósítója, Sergi Font úgy értesült a kórházban, hogy Messi térdében a belső, oldalsó szalag sérült, de a keresztszalagja nem. Ez jó hír a rossz híren belül, hiszen a keresztszalag sérülés lenne a lehető legrosszabb. Az egyelőre nem biztos, hogy a szalag szakadt vagy csak húzódott.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.09.26. 16:48:51

Bob_Marley írta: Ebben a másodpercben akartam írni ezt. Egyáltalán nem tűnt súlyosnak a dolog, kisebb rándulást vagy ütés általi fájdalmat látok ebben "csak". Persze később leszünk okosabbak.
igen, en is csak egy utest "ereztem" bizom benne hogy igy van es a hetvegere mar jol lesz
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.26. 16:43:28

Erxy írta:korhazba vittek Messit, hogy minel hamarabb kideruljon mi a baj a terdevel pontosan
Ebben a másodpercben akartam írni ezt. Egyáltalán nem tűnt súlyosnak a dolog, kisebb rándulást vagy ütés általi fájdalmat látok ebben "csak". Persze később leszünk okosabbak.
Kép
Kép
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.09.26. 16:41:13

korhazba vittek Messit, hogy minel hamarabb kideruljon mi a baj a terdevel pontosan
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.09.22. 20:25:12

Bob_Marley írta: Ez az érzelgős része, pótolhatatlan játékos sincs. Mindig feltudom hozni hogy Rivaldo-t pl padra tették, vagy Ronaldo-t eladták, vagy Casillas-t padra tették pl Madridban. Én megértem a lelki béke dolgot is, de azért álljon már meg a bicikli, nem Messi pottyantotta ki a spanyol viaszt. Engem rohadtul nem érdekel, hogy Messi boldog nem boldog, durcizik vagy sem, egy a fontos hogy jelen esetben ne 6/12 statot produkáljon. Akkor a megoldás, hogy le kell ülni vele beszélni erről, vagy mint írtam legalább ideiglenes átadni másnak. Olyan nincs hogy homokba dugjuk a fejünket, mert Messi. Én ugyanúgy kezelem mint bármelyik más játékosunkat, tőlem a Pápa is lehet, ugyanaz vonatkozik rá mint a többire. Túl van beszélve, én sem azt mondom hogy holnaptól akkor más rúgja, de akkor neki kell erre jobban figyelni és többet gyakorolni mert nem állapot a sok kihagyott büntető. Kanty dolgait is értem, hogy de lehet többet árt mint használ, ha ezt megbolygatjuk, de könyörgöm ez nem máltai szeretetszolgálat. Értem, hogy a megoldás, hogy ráhagyjuk, legyen így. Csak rohadt egyszerű a történet, akkor innentől jobban kell rugdosni őket, mert különben tényleg nincs más lehetőség mint mással rúgatni. Én is ebben bízok, hogy ez teljesül, de attól még el kell ismerni, hogy pocsékul rúgja őket és főleg az utóbbi időben, ezen változtatni KELL. Neki kell akkor ezt lerendezni fejben, de valami történjen mert azt nem lehet, hogy oké kihagyta majd a következőt berúgja. Már eljátszott pár joker kártyát.
Tényleg túlspilázzuk.:-D
Igazad van, ennek ìgy kellene működni minden más esetben.
Abban bìzom, hogy van annyira becsvágyó, vagy hiu, hogy gyakorolja, akár edzés után is. Sőt azt sem tartom kizártnak, hogy a következőt belövi és a rákövetkezőt átengedi másnak. Bármi lehet azon kìvűl, hogy mást jelölne ki Lucho.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.22. 19:28:18

Normandia írta:
Bob_Marley írta: Árnyaltabban látod, az én szememben nincs olyan ember, aki a csapat érdekei felett állna. És a csapat érdeke pedig az hogy egy büntető pl bemenjen. Ha ez Messi lelkivilágát zavarja, akkor a történetben nem az edző a hibás vagy a csapat hanem a duzzogó személy. Értem én hogy hierarchia, de tegnap is írtam és ezt mindenre tartom, hogy attól még egy játékos sem nőhet egy csapat fölé. Nincs kivételezett személy, mindenki egyenlő és ha nem működik akkor retorzióra van szükség. Jelen esetben ha nem tudja berúgni, akkor el kell venni tőle, legalább egy darabig, mert így félő, hogy folyamat az lesz benne, hogy jaj ki ne hagyjam.
Alapesetben mindenki egyetért veled, sőt minden más esetben is ezt az egy szitut kivéve. Azt kell megérteni, hogy olyan játékosról beszélünk, aki a világ valaha volt legjobb 3-ban és az elkövetkező száz év 3 legjobbja között ott lévő játékos, ha nem a legjobbja. Olyan presztise van csapaton belül, hogy ezt egyszerűen nem lehet megtenni. Magának a foci világában elfoglalt hellye predesztinálja arra, hogy ő döntsön ebben. Nincs az az edző, aki ezt felvállalja, legyen az bárki is. Igazán nem azért, mert durcizna stb, hanem az előzőekben leìrtak miatt. Nem rombolná senki a képet azzal, hogy holnaptól Rakéta, Ney, vagy a partjelző lője. Valszeg el sem vállalnák Leo bólintása nélkül. Az is boritékolható, hogy ez feszkót okozna edző és játékos között és nincs az az edző, aki nem pótolható.:-D, mert az is nagy valószìnűséggel borìtékolható, hogy ki menne ezek után.:-D
Lucho nem buta, megnyerte magának Leot nem hiszem, hogy ezt a jelenlegi "békét" felrúgná a tizik miatt.
Tudom Bob, hogy nem jutottunk előrébb, de fogadd el, hogy ennek a feladványnak, csak ez az egy megoldása van.:-D

Bocsi, ha valamit elìrtam, mobilról pötyögtem.
Ez az érzelgős része, pótolhatatlan játékos sincs. Mindig feltudom hozni hogy Rivaldo-t pl padra tették, vagy Ronaldo-t eladták, vagy Casillas-t padra tették pl Madridban. Én megértem a lelki béke dolgot is, de azért álljon már meg a bicikli, nem Messi pottyantotta ki a spanyol viaszt. Engem rohadtul nem érdekel, hogy Messi boldog nem boldog, durcizik vagy sem, egy a fontos hogy jelen esetben ne 6/12 statot produkáljon. Akkor a megoldás, hogy le kell ülni vele beszélni erről, vagy mint írtam legalább ideiglenes átadni másnak. Olyan nincs hogy homokba dugjuk a fejünket, mert Messi. Én ugyanúgy kezelem mint bármelyik más játékosunkat, tőlem a Pápa is lehet, ugyanaz vonatkozik rá mint a többire. Túl van beszélve, én sem azt mondom hogy holnaptól akkor más rúgja, de akkor neki kell erre jobban figyelni és többet gyakorolni mert nem állapot a sok kihagyott büntető. Kanty dolgait is értem, hogy de lehet többet árt mint használ, ha ezt megbolygatjuk, de könyörgöm ez nem máltai szeretetszolgálat. Értem, hogy a megoldás, hogy ráhagyjuk, legyen így. Csak rohadt egyszerű a történet, akkor innentől jobban kell rugdosni őket, mert különben tényleg nincs más lehetőség mint mással rúgatni. Én is ebben bízok, hogy ez teljesül, de attól még el kell ismerni, hogy pocsékul rúgja őket és főleg az utóbbi időben, ezen változtatni KELL. Neki kell akkor ezt lerendezni fejben, de valami történjen mert azt nem lehet, hogy oké kihagyta majd a következőt berúgja. Már eljátszott pár joker kártyát.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése