Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.08.12. 21:38:52

Erxy írta:Aston Villa will pay 10+2M for Barcelona B winger Adama Traore (19). Buy-back option included in the deal. Today or tomorrow announced. [md]

nincs jo erzesem ezzel a kolcsonnel kapcsolatban..
Azért egy fokkal így máris jobban hangzik. Az én problémám ezzel az, hogy ha a klub (talán) számol vele miért nem a ligán belül adják kölcsön, hogy felvegye a ritmust és a stílust? Értem én, hogy a spanyol csapatok nem tudnának érte ennyit kipengetni, de a tehetség mégis fontosabb, mint a pénz. Legalábbis számomra.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.08.12. 21:32:05

Aston Villa will pay 10+2M for Barcelona B winger Adama Traore (19). Buy-back option included in the deal. Today or tomorrow announced. [md]

nincs jo erzesem ezzel a kolcsonnel kapcsolatban..
Kép
Strange
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.09. 21:03:03

2015.08.12. 14:53:04

Barcelona B winger Adama (19) underwent this morning medical tests at Aston Villa. Transfer to the English club will be announced soon. [md]

Barcelona sources deny reports about Adama being sold without a buy-back option. It will be a sale, no loan, but with buy-back option. [md]
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.08.12. 13:07:43

„Minden tiszteletem a Manchester Cityé, de a Real Madrid, a Barca és a Bayern München is érdeklődik De Bruyne iránt, sőt már ajánlatot is tettek érte. Úgy számolok, hogy Kevin marad a klubnál, ám nem zárok ki semmit. Meghallgatjuk az ajánlatokat, de csak akkor távozik, ha rengeteg pénzt kínálnak érte” – idézi a madridi illetőségű As sportnapilap Heckinget.

Nekem van egy olyan gyanúm, hogy ezt azért nyilatkozta, hogy adjanak többet érte...
Szerk.:Mármint hogy felvigyék az árát :D
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.08.11. 20:15:51

kicsit lemaradtam a hírekkel, de az aston villa nem kivásárlási áron veszi meg adamát? ha igen, akkor azért nem tudunk visszavásárlási opciót szerezni rá, ha viszont nem, akkor miért nem biztosítjuk be magunkat legalább kicsit? :)
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.08.11. 16:56:10

Gareth Tello írta:Halilovic pedig a Hamburgba kerülhet egy kölcsönszerződés keretén belül, a Mundo szerint. Nem értem, miért nem lehet Spanyolországban tartani... Adama pedig no comment, nem örülök annak, hogy a PL-be megy, annak sem, hogy nem kölcsönről van szó, de legalább egy visszavásárlási záradék belekerülhetne a szerződésbe...
Kétféle visszavásárlási záradék van. Az egyik,hogy két év múlva ennyiért, három év múlva annyiért stb. önkényesen visszaveheti az eladó. Ebbe csak a mélyen áron aluli eladás esetén szokott belemenni a vevő. A másik fajta, hogy ha továbbadják,az akkor vételárral azonos áron vételi opciója van a mostani eladónak. Ez nem olyan nagy kegy, de ritkán kerül ilyen opció lehívására sor.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.08.11. 16:50:45

alapbol a buli nem lenne rossz hely, de Hamburg? tavaly vagy haromszor edzot valtottak, ha nem negyszer.. nem a legjobb hely egy tehetseg kibontakozasahoz.
egyebkent mar a horvatok es a nemetek is megerositettek.
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.11. 16:45:55

Halilovic pedig a Hamburgba kerülhet egy kölcsönszerződés keretén belül, a Mundo szerint. Nem értem, miért nem lehet Spanyolországban tartani... Adama pedig no comment, nem örülök annak, hogy a PL-be megy, annak sem, hogy nem kölcsönről van szó, de legalább egy visszavásárlási záradék belekerülhetne a szerződésbe...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.11. 16:10:00

Petr írta:...
A Sport már a Poolnak is eladta pár napja, nem vennék rá mérget, hogy ez így is lesz. Viszont ha visszavásárlási nélkül képesek vagyunk eladni, akkor jó nagy ökör vezetőségünk van. Én nem tudom nálunk elképzelni, de egy az, hogy még fejlődhet bőven, simán lehet, hogy 2-3 év múlva olyan szintet lép, ami elég a mi kezdőnkbe is. De ha nem is, akkor is benne van, hogy a Pl egyik legjobbjává növi ki majd magát, szerintem logikusabb lenne eladni mondjuk most 10-ért akár csak, aztán ha 2-3 év múlva kopogtatnak a nagycsapatok nála, akkor visszavenni 15-ért mondjuk, és egy jó 40-50-ért továbbadni - ha Sterling 60 körül volt, akkor Adama ha fejlődik, a piac meg tovább drágul, simán megér majd annyit, ha nem többet.. Nekem legalábbis ez lenne a logikusabb, a Villa lehet nem örülne, de némi konpenzációval nekik is elfogadható lenne szerintem, mi meg lényegesen többet kaszálhatnánk a jövőben.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.08.11. 15:56:36

Adama játékjoga ha minden igaz 12 millióért cserél gazdát, elvileg az Aston Villába megy visszavásárlási opció nélkül. Legalábbis a sport szerint. Utóbbit eléggé sajnálnám... Tény, hogy jelenleg nem passzol a csapatba teljesen, de ki tudja, hogy mi lesz 2-3 év múlva?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.10. 19:35:19

palesz77 írta:
Amúgy elég kemény, hogy az 5 középső védőnkből 1 van, aki 28-nál fiatalabb, és ő meg lehet jövőre el is megy - legalábbis ha Lucho nem kezd el számolni vele. Piqué februárban 29 lesz, Matyi mindjárt 32, Verma szintén mindjárt 30, Mascherano 31 éves - a "fiatal tehetség" Bartránk is 25 lesz januárban. A B-ben mondjuk ha jól emlékszem akkor vannak most nagyon tehetséges fiatalok, ők lehet jól járnak majd ezzel a túlkorosodással - Tarínt dicsérték legtöbben -, bár a jelenlegi vezetőség nem biztos, hogy velük akar majd számolni. Mindenesetre hamarosan komoly gond lesz ez a középső védő poszt, az tuti..
Középhátvédeknél azért még nem aggódnék annyira. Mascheranoban, aki a legidősebb, is van még simán két jó év, Piqué-ért pláne nem kell izgulni, Vermaelen-nél meg nem a kor a gond.

A B-ben sajna nem vagyunk túl jól eleresztve kh-k terén. Edgar amilyen reményteli volt, annyira meg is állt a fejlődésben, nem hiszem, hogy (Bagnack még kevésbe) a felnőtt csapatba megragadna, bár semmi sem biztos. Tarin viszont tényleg nagyon jónak tűnik, mondjuk csak pár meccsen láttam a BL-ben, de ott elég meggyőző volt, viszont ő még csak most került fel a B-be, szóval neki szerintem legalább két év kell, hogy kopogtasson a felnőtteknél.
Forca Barca!!!!
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.08.10. 19:20:35

visca el barca írta:
palesz77 írta:Mindenesetre hamarosan komoly gond lesz ez a középső védő poszt, az tuti..
jaj már megint túlaggódod :D 2 évente vesznek/feljön egy fiatal és ennyi.
Úgy mint ahogy eddig is tették ugye?
5 év alatt nem voltak képesek egy egyszerre bevethető klasszis középső védőt igazolni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.10. 19:16:26

visca el barca írta:jaj már megint túlaggódod :D 2 évente vesznek/feljön egy fiatal és ennyi.
Az elmúlt évek alapján nem merném ezt kijelenteni..:D
hank1ee írta:Mondjuk kérdés, hogy ki lenne az...
Ramost megvesszük jövőre a MU-ból.. :mrgreen:

Ha már Mascherano szóba jött:

Barcelona player Javier Mascherano (31) will get a pay rise. The duration of his current contract, until 2018, won't be changed. [md]
MR. TROMORT777

2015.08.10. 19:14:39

hank1ee írta:Mascherano akár el is mehet jövőre, legalábbis ha bármi alapja van a pletykáknak, helyére hozunk egy klasszist, és kész a középső védő poszt. :D Mondjuk kérdés, hogy ki lenne az...
Már rég cáfolva lett, hála a jó égnek és szerintem Mascheranora szükség van mint egy falat kenyérre és lehet is még. Vkp posztra Busi mögé még évekig jó, de idén még símán kezdő lehet hol vkpként hol védőként. Roma ellen látszott mennyivel stabilabb a csapat.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.10. 19:06:35

Mascherano akár el is mehet jövőre, legalábbis ha bármi alapja van a pletykáknak, helyére hozunk egy klasszist, és kész a középső védő poszt. :D Mondjuk kérdés, hogy ki lenne az...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.10. 18:56:05

palesz77 írta:Mindenesetre hamarosan komoly gond lesz ez a középső védő poszt, az tuti..
jaj már megint túlaggódod :D 2 évente vesznek/feljön egy fiatal és ennyi.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.10. 18:41:53

messideco írta:Roma are interested in Thomas Vermaelen (29). Clubs discussed loan deal, including buy option, ahead of Gamper game last week. [cdsport]

Volna benne logika, játszhatna is ott, meccsrutint szerezhetne. Viszont kevésbé tudná adaptálni a nyelvet, csapatot, rendszert stb.
Hogy jövőre majdnem 31 évesen visszahozzuk? Szerintem teljesen logikátlan, de azóta tagadták is ezt a hírt - nem meglepő módon.

Barceloana sources deny talks with Italian club Roma about a loan of Barcelona centre back Thomas Vermaelen (29) last week. [md]

Amúgy elég kemény, hogy az 5 középső védőnkből 1 van, aki 28-nál fiatalabb, és ő meg lehet jövőre el is megy - legalábbis ha Lucho nem kezd el számolni vele. Piqué februárban 29 lesz, Matyi mindjárt 32, Verma szintén mindjárt 30, Mascherano 31 éves - a "fiatal tehetség" Bartránk is 25 lesz januárban. A B-ben mondjuk ha jól emlékszem akkor vannak most nagyon tehetséges fiatalok, ők lehet jól járnak majd ezzel a túlkorosodással - Tarínt dicsérték legtöbben -, bár a jelenlegi vezetőség nem biztos, hogy velük akar majd számolni. Mindenesetre hamarosan komoly gond lesz ez a középső védő poszt, az tuti..
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.08.10. 16:44:15

Érdekes:

Roma are interested in Thomas Vermaelen (29). Clubs discussed loan deal, including buy option, ahead of Gamper game last week. [cdsport]

Volna benne logika, játszhatna is ott, meccsrutint szerezhetne. Viszont kevésbé tudná adaptálni a nyelvet, csapatot, rendszert stb.

szerk: még egy:

Barcelona midfielder Alen Halilovic (19) and Barcelona B winger Adama (19) will this week move to the English Premier League. [sport]

Jobb lenne mint a harmadosztály, ez tény. Remélem a kis horvát még a két kupadöntőn pályára léphet esetleg.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.08. 14:11:18

noname írta:Sandro egyáltalán nem hasonlít Pedrora. Az egyetlen közös aspektus az h mind a ketten sokat hajtanak a pályán, de sem az erősségeik, sem a posztjuk nem azonos.
Szerintem a hasonlóságot úgy értette, hogy mindketten rendkivűl agilisak, sokat hajtanak és annak ellenére, hogy nem pörgetik a farkukon a labdát hasznosan tudnak játszani.

Egyébként alapjában véve én is egyetértek ezzel. Pedro-t is folyamatosan ekézte mindenki, hogy kevés ide, még rotálásra is, nem tud lendületet vinni a játékba, erre idehznánk 18 millióért egy játékost viszonylag magas fizuval, aki még Pedro szintjétől is nagyon távol áll, mikor Sandro-ban bőven van annyi, hogy hamar elérhesse azt a szintet. Nolito ugyanakkor 28 éves, ami annyiban pozitívum, hogy rendelkezik valamennyi rutinnal, viszont fejlődni nem nagyon fog tovább. Sandro viszont (ha már róla volt szó) még igen fejlődőképes, nem olyan nagy kockázat inkább őt megtartani. Az, hogy inkább szélsőt kell majd játszania nem hiszem hogy akkora gond lenne, mert egy ideje már stabilan ott van, a B-ben inkább Munir játszott középen, amellett Suarez pozícióját is jobban fel tudja venni, mint Nolito.
Forca Barca!!!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.08.08. 11:23:47

Sandro egyáltalán nem hasonlít Pedrora. Az egyetlen közös aspektus az h mind a ketten sokat hajtanak a pályán, de sem az erősségeik, sem a posztjuk nem azonos.
A Fifa egy szégyen
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2015.08.08. 11:01:57

üdv. ha Pedro megy én is annak örülnék a legjobban ha Sandro pótolná, szerintem nagyon ügyes gyerek, nagy munkabírású és jól cselez és hajtós, mondhatni ő Perdro 2.0, mert kimondottan rá hasonlít a játékstílusa (nem véletlen ő is Kanári szigetekről származik akárcsak Pedro :D ). nem kell ide Nolito bár jó játékosnak tartom felesleges idehozni 18 millióért egy 28 éves játékost amikor már kéznél van egy ilyen tehetség, csak bizalmat kell neki szavazni és szerintem beválna.
mvik
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.08.07. 20:27:25

palesz77 írta:Őszintén nem tudom, hogy Adrianot hogy lehet meggyőzni a tavalyi év után..
Kép
A Fifa egy szégyen
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.08.07. 19:31:03

Pedro simán jobb Nolito-nál, nem is értem ezeket a pletykákat... Tavaly is a celtás nevét dobták be, amikor kérdésesebb volt a bajszos jövője, de nem lennék meglepve, ha végül idén is maradna. Nem mellesleg messze az lenne a legjobb "igazolás".
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.07. 19:21:48

palesz77 írta: Nolitoban én meg látok logikát, tud szélen is - elvileg mindkettőn - és középen is játszani, egész technikás, de mellé elég melósnak is tűnt - ha jól emlékszem -, egy kiegészítőtől sokkal komolyabb szintet nem lehet elvárni szerintem. Ráadásul válogatottságig is eljutott már a Celtából, nyilván jelenleg ez nem annyira nagy szó egy támadótól, mint 6-8 éve volt, de azért jól mutatja, hogy nem kutyaütő. A statisztikái is elég jók ugye, anno amikor feljött a B csapatból is mindig bátran játszott, emlékszem Pedronál jobban is kedveltük javarészt, mert bátrabban belement az 1v1-ekbe. Az Ard-Vidal vonallal meg az a bjaom, hogy ők baromira vészmegoldások lennének csak előre.. Vidal ha tud is támadót játszani, leginkább a jobb szélen, és amúgy sem tűnik annyira kombinatívnak nekem, nem tudom mennyire működne vele az MSN-nél megszokott váltogatás és összjáték.. Arda pedig nem biztos, hogy tudna annyira elől is játszani nálunk, nem egy született gólvágó, maradjunk annyiban - tavaly több mint 3000 percet játszott, de kevesebb gólt lőtt, mint Sandro a valamivel több mint 270 perce alatt. Nolito pedig évről-évre fejlődött, tud a szélen is és középen is játszani, ismeri a klub játékát, Lucho tudja, hogy mire számíthat tőle, és ha akar komolyabb sikereket elérni valaha is, akkor ez az egyetlen lehetősége rá..
Ha Turan és Vidal vészmegoldás a szélen akkor Nolito is az középen esetleg a jobboson. Mondjuk Arda nagyon jó a bal szélen, szóval amiatt nem lenne gond. A válogatottság pedig áll összesen 2 barátságos meccsből 28 évesen ilyen konkurenciával. Bartra 5x-es sőt Munir is volt már (nyilván a nemzeti csapat miatt, de nem ez a lényeg) szóval ez irreleváns.
Egyáltalán nem tartom rossz játékosnak, de ha Pedro elmegy és pótolni akarjuk nem hiszem hogy túl jó megoldás lenne. Sandro sem olyan elveszett. Ha fejlődik egy kicsit -márpedig 19 évesen lehet hova- gyorsan túlnőhet Noliton, amellett ő is tud szélen játszani. Sőt, idén már a B-ben is rendre ott játszott.
Mindenki azt mondja, hogy ha egy kölcsönadott játékos nem tud tartósan megragadni egy csapatban és bizonyítani ne is jöjjön vissza. Most itt van Nolito akit még a Benfica-ból is kölcsönadtak 25 évesen és megvennénk 18 millióért. Nem zárt rossz szezont, de ennyi bőven van a fiatalokban is.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.07. 18:36:28

Barcelona full back Adriano (30) had decided to leave this summer, but Luis Enrique convinced him to stay during chat during US tour. [md]

Őszintén nem tudom, hogy Adrianot hogy lehet meggyőzni a tavalyi év után.. :D Na mindegy, én örülök ha marad, bár szerintem eléggé visszaesett már tavaly is, kétlem, hogy kitöltené a szerződését. Így viszont Grimaldo mehetne el 2 évre visszavételivel, emiatt örülnék leginkább a brazil maradásának, mert idén láthatóan nem számít rá Lucho, de ha fejlődik majd egy elsőosztályú klubban, akkor lehet jobban tűz közelbe kerül - mondjuk ahhoz kölcsön/el is kéne adni..
Sanama írta:Direkt nem eredményességről beszéltem.
A játék képe alapján egyértelműen látszott, hogy még Pedrot sem közelíti meg egyik sem.
Mondjuk alapjáraton Pedro se közelíti meg játék képe alapján az idei előszezonban levő önmagát.. :D Nem tudom mikor játszott utoljára ilyen bátran és agilisen, érződik szerintem, hogy nagyon teper hogy bizonyítson az új csapatának - nekem így tűnik legalábbis.

Sandrot én egyáltalán nem félteném, jó az a gyerek szerintem, nem lesz klasszis soha - bár 19 évesen elég merész ezt kijelenteni nyilván, de jelenleg úgy tűnik -, de egy kiegészítőnek nem hiszem, hogy annak kell lennie. Gyors, jó fizikumú, sokat dolgozik, a kaput folyamatosan támadja, az összjátékot eléggé érzi, nem lennénk elveszve szeirntem, ha neki kéne valakit 1-1 meccsen pótolni az MSN-ből - na meg ez is jó ajánlólevél volt. Csak ő alapjáraton nem szélső, ezt is figyelembe kell venni, leginkább Suárez helyett tudna beugrani.

Nolitoban én meg látok logikát, tud szélen is - elvileg mindkettőn - és középen is játszani, egész technikás, de mellé elég melósnak is tűnt - ha jól emlékszem -, egy kiegészítőtől sokkal komolyabb szintet nem lehet elvárni szerintem. Ráadásul válogatottságig is eljutott már a Celtából, nyilván jelenleg ez nem annyira nagy szó egy támadótól, mint 6-8 éve volt, de azért jól mutatja, hogy nem kutyaütő. A statisztikái is elég jók ugye, anno amikor feljött a B csapatból is mindig bátran játszott, emlékszem Pedronál jobban is kedveltük javarészt, mert bátrabban belement az 1v1-ekbe. Az Ard-Vidal vonallal meg az a bjaom, hogy ők baromira vészmegoldások lennének csak előre.. Vidal ha tud is támadót játszani, leginkább a jobb szélen, és amúgy sem tűnik annyira kombinatívnak nekem, nem tudom mennyire működne vele az MSN-nél megszokott váltogatás és összjáték.. Arda pedig nem biztos, hogy tudna annyira elől is játszani nálunk, nem egy született gólvágó, maradjunk annyiban - tavaly több mint 3000 percet játszott, de kevesebb gólt lőtt, mint Sandro a valamivel több mint 270 perce alatt. Nolito pedig évről-évre fejlődött, tud a szélen is és középen is játszani, ismeri a klub játékát, Lucho tudja, hogy mire számíthat tőle, és ha akar komolyabb sikereket elérni valaha is, akkor ez az egyetlen lehetősége rá..

Mondjuk most leigazolni hülyeség lenne szerintem, meg kell várni, hogy Munir és Sandro mit alkotnak januárig, kivásárolni januárba is ki lehet a szerződéséből..
Kash írta:Vagy a szerződés tényleg csak dísznek van, és ha egy játékosnak kedve támad menni valahová, már csak az árát kell kicsengetni egy klubnak?
Bocsánat, ha érthetetlen vagyok, viszont zavaró az, hogy nálunk szinte senki sem hajlandó padozni...
Ha valakinek kifizetik a kivásárlási árát, akkor mehet, a klubbank nincs beleszólása.

Pedro meg szerintem érthető, hogy menni akar, megnyert mindent már 2-szer legalább, amit klubszinten meg lehet, ő már "csak" játszani akar, én se szívesen csücsülném végig a szezon 3/4-ét az MSN mögött karrierem csúcsán - legjobb korban van jelenleg, ennyiből a csúcs.
Kash írta:Pedro jelenleg az egyetlen hasznos cserénk, aki bejöhet a padról, viszont ha ő is elmegy, akkor óriási gondok lesznek.
Rafinha? :-k Ő nem hasznos, vagy csak a támadókra gondoltál alapból?
Válasz küldése
cron