Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.05.31. 16:38:19

Chino írta:
hajnesz írta: Abban azért egyetértek Bobbal (meg néhány madridistával), hogy nem volt semmi baj ezzel a csellel, viszont az időzítés nem volt épp a legjobb. 3-1-re mentünk, a mi játékosaink nagy része már várja a kupaátadást, a bilbaósok meg azon gondolkoznak,hogy kire fogják fogni a vereséget, erre meglép egy ilyen cselt :lol: Ha ugyanezt megcsinálta volna teszem az a 10. percben, említésre sem lett volna méltó. Az ő részéről viszont egy kicsit megértem, egész meccsen rúgdosták, valamivel törleszteni kellett :) Meg így nem aludtam el az utolsó 10 percen :lol:
Itt pont az a lényeg, hogy ilyen cseleket, már a biztos győzelem tudatában a meccs vége felé csinálnak meg. Neymarban is van annyi ész, hogy ezt ne a 10. percben 0:0-nál csinálja meg. Azzal pedig nem értek teljesen egyet, hogy 100-ból 99x leviszik az alapvonalhoz. Ilyenkor sokszor mennek a sarkazgatások stb.
Ennyi erővel a Bayern-játékosok meg nekimehettek volna Messinek, Boatenget úgy elfektette mint a kuglibábút, Neuer felett meg szemtelenül átemelte. De akár tegnap az első góljánál is. 3 embert úgy fűzött át egyszerre, hogy azt se tudták hol vannak. A "szakértők" akkor meg zsenizték Messit.

Vagy Ronaldinho amikor a hátával adott gólpasszt Giulynek?
Az, hogy elesett szerintem egyáltalán nem elítélendő és nem is homorítás. Két kézzel lökték, lehet, hogy talpon tudott maradni, de a labda már elment, 3 védő volt előtte elesett. Sokkal kisebb szabálytalanságok is vannak számtalanul egy-egy meccsen, amikért nem hőbörögnek.

Ezzel most nem Neymart akarom védeni, akkor is ezt mondanám, ha di Maria vagy bárki csinálta volna. Nekem például a mai fociból nagyon hiányoznak az ilyenek, talán Ronaldinho volt az utolsó hírmondója azoknak, akiktől folyamatosan várhatók voltak az ilyen cselek.

Amit pedig a nagy szakértők mondanak szánalmas. Ilyen "lehülyegyerekezés" meg nem udom, hogy vérlázító vagy nevetséges. Remélem szólni fognak nekik, hogy fogják vissza magukat.
Nem is akarok nagyon belefolyni az egészbe, mert nem vagyok ellene az ilyennek, ugyanakkor érthető, ha felháborodtak. Meg azzal is tisztában vagyok,hogy inkább így törlesszen Neymar, mint máshogy, így meg nekem is tetszik.
Viszont amelyik eseteket felsoroltad, ott egyik esetnél sem az ellenfél megalázása volt cél. Messié miért lenne szégyen? 0-0 nál történt, kihozta a szituból a legjobbat. Talán itt is ez volt a legjobb döntés, viszont itt már mindenki állt, és várták a végét. Remélem érthetően fogalmaztam, és értitek,hogy mire gondolok.
Más "versenykörülmények" között megcsinálni egy ilyet, és más azért, mert egész meccsen rúgdosták. Mégegyszer leírom, öröm volt nézni azt a cselt, viszont egy kicsit megértem a másik oldalt is.

Lehet azért vagyok ilyen véleményen, mert én sose az ilyen flikk flakkok miatt néztem a focit. Nem azt mondom, hogy nem mosolyodom el, ha egy ilyet látok, viszont nem ez köt le a tv elé, és régen sem volt így. Így történhet meg az,hogy engem pl. nem érint annyira rosszul, hogy nem tudja még David Luiz is a fülén pörgetni a labdát. De pont ezért szép a foci, nem mindenki ugyanazért nézi, és mégis szeretjük! (Lehet így tekinteni a véleményemre Bartra/Rafinha/Deulofeu tekintetében is)
Avatar
basketking
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014.11.26. 14:18:48
Kapcsolat:

2015.05.31. 16:36:47

Neymar egy igazi "népművészeti cserépedény" a pályán. Mindenkinek érdekes módon az a grund jutott eszébe, ahol játszott, a cseles, pimasz, köcsögös játék. Mindenki imádta, mindenki csinálta és, ha valaki erre emlékeztet a top bajnokságokban, csak irigyelhetjük és csodálhatjuk. Pont ezért szeretjük Neymart, Ronaldinhot, Robinhot (anno), stb.. Mert azt az érzést kelti bennünk, hogy ugyanazokat a pimaszságokat nemcsak a grundon és grassroots (amatőr) fociban lehet megcsinálni. Ez a jó Neymarban is, én is ezt imádom benne. Ezt, hogy egy igazi népművészeti cserépedény. :D

Megalázó lenne, amit megpróbált? Miért? Tudtommal a szabályokat betartotta, szabályos cselt kísérelt meg, nem lépett túl semmilyen objektív határt. Azt csinál a pályán, amit akar. Szabálytalankodhat is, felrúghat bárkit, meg is kapja érte a szankciót, mint Suarez, Pepe vagy bárki más. Ez pedig egy olyan csel volt, amiért semmilyen szankciót nem szabhatnak ki rá. Magyarul: teljesen szabályos, látványos.

Nehogy már kiöljék a JÁTÉKot (értsd: játékosságot) a fociból. :)
santhera
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2015.05.07. 15:42:57

2015.05.31. 16:01:00

Tényleg elég csak Dinho példáját felhozni, aki jóformán kétmeccsenként esernyőzgetett 3 ellenfél között, ollózott, elasticozott és cifrábbnál cifrább cseleket mutatott be, mégsem akarták megverni az ellenfelek. Jó adag irigység volt a Bilbao játékosok elkeseredett, idegbeteg reakciójában.

Luis Enriquének pedig a saját játékosát kellett volna megvédeni, bár idén egy rossz szavunk nem lehet rá, valószínűleg mindent megnyer a csapattal. Mondjuk ha Messi nem javul fel ilyen látványosan Xavi kioktatása után, LE is lehet munka nélkül kezdené a következő nyarat...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4518
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.05.31. 14:57:28

Borzasztó hogy van egy játékos aki még mer és szeret is cselezni. Állítsák falhoz.. :D Inkább bunkerfoci, az élvezetesebb, nem is értem komolyan.

Interneten pedig megszületett az MSN legjobb képe :D

Kép
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2015.05.31. 14:54:04

Nem értettem a Bilbaói reakciót az eset kapcsán. Nehogy már lelki betegek legyenek egy pimasz csel kísérlete miatt. Egész meccsen összekeverték a labdát a brazil lábával, ő mégse hőzöngött, hanem tűrt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7463
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.31. 14:49:31

hajnesz írta: Abban azért egyetértek Bobbal (meg néhány madridistával), hogy nem volt semmi baj ezzel a csellel, viszont az időzítés nem volt épp a legjobb. 3-1-re mentünk, a mi játékosaink nagy része már várja a kupaátadást, a bilbaósok meg azon gondolkoznak,hogy kire fogják fogni a vereséget, erre meglép egy ilyen cselt :lol: Ha ugyanezt megcsinálta volna teszem az a 10. percben, említésre sem lett volna méltó. Az ő részéről viszont egy kicsit megértem, egész meccsen rúgdosták, valamivel törleszteni kellett :) Meg így nem aludtam el az utolsó 10 percen :lol:
Itt pont az a lényeg, hogy ilyen cseleket, már a biztos győzelem tudatában a meccs vége felé csinálnak meg. Neymarban is van annyi ész, hogy ezt ne a 10. percben 0:0-nál csinálja meg. Azzal pedig nem értek teljesen egyet, hogy 100-ból 99x leviszik az alapvonalhoz. Ilyenkor sokszor mennek a sarkazgatások stb.
Ennyi erővel a Bayern-játékosok meg nekimehettek volna Messinek, Boatenget úgy elfektette mint a kuglibábút, Neuer felett meg szemtelenül átemelte. De akár tegnap az első góljánál is. 3 embert úgy fűzött át egyszerre, hogy azt se tudták hol vannak. A "szakértők" akkor meg zsenizték Messit.

Vagy Ronaldinho amikor a hátával adott gólpasszt Giulynek?
Az, hogy elesett szerintem egyáltalán nem elítélendő és nem is homorítás. Két kézzel lökték, lehet, hogy talpon tudott maradni, de a labda már elment, 3 védő volt előtte elesett. Sokkal kisebb szabálytalanságok is vannak számtalanul egy-egy meccsen, amikért nem hőbörögnek.

Ezzel most nem Neymart akarom védeni, akkor is ezt mondanám, ha di Maria vagy bárki csinálta volna. Nekem például a mai fociból nagyon hiányoznak az ilyenek, talán Ronaldinho volt az utolsó hírmondója azoknak, akiktől folyamatosan várhatók voltak az ilyen cselek.

Amit pedig a nagy szakértők mondanak szánalmas. Ilyen "lehülyegyerekezés" meg nem udom, hogy vérlázító vagy nevetséges. Remélem szólni fognak nekik, hogy fogják vissza magukat.
Forca Barca!!!!
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.05.31. 13:52:35

senkialfonz40 írta:Azt gondolom, Neymart nem lehet elővenni, mert ez a személyiségének a része, nem csinálja állandóan és nem csinálja rossz pillanatokban, pl amikor még egál van és nyerni szeretnénk. A felvételen jól látszik, hogy menne a labda után, de nem hagyják. Az is igaz, hogy a lökés után dobja magát, de ettől én azért nem dőlök a kardomba. Ugyanezért a mozdulatért Okocha annak idején elismerést kapott, Ney meg kritikát. Én úgy gondolom, ha Neymar sokat kap egy meccsen, akkor ez a válasz, Ő így törleszt. Az Atlétákkal egyébként nincs bajom, de a hentesmunka majdhogynem megszokott Tőlük...
Szerintem sem volt semmi gáz a mozdulatban, biztos vezetésnél bulisabbra veszi a figurát, mint ahogy most is, nem pedig az ellenfél megalázásáról szólt. Ami viszont zavar az az, hogy a szabálytalanság ellenére (utána kézzel lökte el az ellenfél), olyan könnyen adja magát, színészkedés se áll messze tőle... Ezt levetkőzhetné és akkor még nagyobb játékossá nőhetné ki magát. Szabadrúgásokat úgy is ki tudna harcolni, ha kevésbé adná meg magát, a cseleit gyakran csak szabálytalanság által akadályozzák meg, de vehetne példát Messiről, akinek az első mindig az, hogy talpon maradjon.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.31. 13:35:18

Azt gondolom, Neymart nem lehet elővenni, mert ez a személyiségének a része, nem csinálja állandóan és nem csinálja rossz pillanatokban, pl amikor még egál van és nyerni szeretnénk. A felvételen jól látszik, hogy menne a labda után, de nem hagyják. Az is igaz, hogy a lökés után dobja magát, de ettől én azért nem dőlök a kardomba. Ugyanezért a mozdulatért Okocha annak idején elismerést kapott, Ney meg kritikát. Én úgy gondolom, ha Neymar sokat kap egy meccsen, akkor ez a válasz, Ő így törleszt. Az Atlétákkal egyébként nincs bajom, de a hentesmunka majdhogynem megszokott Tőlük...
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.05.31. 13:17:11

roby122 írta:„Hogy mi történt a végén? Csináltam egy sima cselt. Ez a játékom része, nem most kezdtem el. Az ő bajuk, ha idegesek lesznek, nem fogok változtatni a stílusomon.” Neymar
Jól tette. A következő meccsükön ismételném,majd rendszert csinálnék belőle.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.05.31. 13:08:44

„Hogy mi történt a végén? Csináltam egy sima cselt. Ez a játékom része, nem most kezdtem el. Az ő bajuk, ha idegesek lesznek, nem fogok változtatni a stílusomon.” Neymar

Helyes. Nem is kell változtasson a stílusán. Egy brazil srácról van szó , akinek az élete a foci , szórakoztatni szeretné a közönséget! Ez problem ? Az időzítéssel pont nem volt probléma!
Pedro ollója a Soci ellen akkor nem volt megalázó ? Vicces.

Van egy ős Madrid drukker barátom , aki a meccs végén mondta , hogy a Realból pont egy ilyen játékos hiányzik , mint Neymar.

A 2 majomról meg a stúdióban... Salec hatalmas Real drukker. A másik meg egy beszédhibás senki.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.31. 12:58:52

csababarca írta:Bob érvrendszere alapján Piqué csicskapofonnal jutalmazhatta volna Williams-t, aki 0-3nál eldőlt meccsen merészelt fejelni egy gólt. Hát hogy gonolta? Miért nem hagyta hogy kimenjen,és teljen az idő? Ostoba, és még ráadásul meg is alázott mindenkit. #-o

Ezek a 85. percben le a szögletzászlóhoz dolgok olaszoknál meg angoloknál menő dolgok, ott még tapsikolnak is a tudatlanok ilyeneknek.
Barcánál majd biztos időt húznak, ráadásul ilyen alpári módszerekkel...persze. :lol:
Kettő között némi különbség van, hogy valaki vezet 3:0-ra vagy bukik 3:0-ra. A végén meg már 3:1-nél a Bilbao is ment volna már az öltözőbe az utolsó percekben, ahogy mi is már a lefújást vártuk.

Valószínűleg igazad van neked is, én feleslegesnek tartottam a cselt is meg a hajcihőt is utána.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.05.31. 12:55:15

Cucc, mert a csapatnak megy, nyerjük a trófeákat, ergo nincs amibe nagyon belekötni. Ja, várj, mégis van, egy cselbe.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.05.31. 12:50:04

Nekem is az a véleményem, hogy egy ilyen csel bőven belefér, nem megalázásra ment, hanem hogy a kapu felé induljon, emberét kicselezve. Ha a saját térfelén dekázgatott volna akkor megérteném a felháborodást, mert az tényleg pofátlanság.
Ami a csel után történt, az nem színészkedés volt szerintem, hiszen tisztán látszott, hogy 2 kézzel lökött rajta, az más kérdés, hogy Neymar mennyire könnyen megadja magát, ez nála természetes.
Aztán amikor fogalmam sincs ki utána ment.. hát azt nem szabadott volna hagyni. Ha kiállítja valószínűleg még nagyobb lett volna a káosz, szóval ebben a tekintetben úgy gondolom jól cselekedett a bíró, de ez, hogy 100 méteren át üldözi.. no mind1

Picit túl van lihegve a téma, a lényeg a győzelem és hogy nem esett senkinek bántódása.
Neymar azzal hogy szinte már vadásznak rá egyes csapatok, területeket nyit Messinek meg Suareznek, szóval csinálja csak nyugodtan :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.31. 12:48:19

Bob érvrendszere alapján Piqué csicskapofonnal jutalmazhatta volna Williams-t, aki 0-3nál eldőlt meccsen merészelt fejelni egy gólt. Hát hogy gonolta? Miért nem hagyta hogy kimenjen,és teljen az idő? Ostoba, és még ráadásul meg is alázott mindenkit. #-o

Ezek a 85. percben le a szögletzászlóhoz dolgok olaszoknál meg angoloknál menő dolgok, ott még tapsikolnak is a tudatlanok ilyeneknek.
Barcánál majd biztos időt húznak, ráadásul ilyen alpári módszerekkel...persze. :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.31. 12:46:57

Ronaldinho és Zidane sem volt beskatulyázva "homorító, brazil hülyegyereknek", mint ahogyan a mostaniak közül pl. Messinek, Iniestának is megvan a maga tekintélye. Ez zavar(hat)ta a Bilbao játékosait, van akiről nem hajlandóak elfogadni, hogy magasabb szinten űzi a labdarúgást.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.05.31. 12:42:32

Nem értem, mi a probléma Neymar egyes cseleivel? Mikor ide került a brazil, már alig vártam a debütálását, mert hihetetlenül tehetséges játékos és hasonló játékot játszik, mint Ronaldinho anno, akinek nagyon kedvelem a játékát. És most, hogy végre van önbizalma, egy lefutott meccs utolsó 10 percében bepróbálkozik egy "rainbow flick"-kel és ez most az ellenfél megalázásának számít? #-o :lol:
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.31. 12:41:37

Alcantara írta:
Attól, hogy egy valaki a fórumon rábólintott a te verziódra, nem biztos, hogy ebben a témakörben neked igazad van.

Nehogy már meg legyen határozva, milyen cseleket és mikor lehet bemutatni, egyfajta etikai kódexként.
Az viszont a szabálykönyvben le van fektetve, hogy szabálytalan az utánrúgás, törlesztés, két kézzel lökés stb.. Érdekes, hogy emiatt nem kardoskodsz annyira, márpedig Neymart, a Bilbao elleni meccseken (is) rendszeresen faragják. A bajnokin is csinálták a baszkok a cirkuszt ellene, nem új keletű.

A magáról elfelejtkezett baszkot, simán pirossal le kellett volna küldeni.
Első bekezdésben igazad van, de arra utalt, hogy nem az elcsépelt nem lehet cselezni dolog volt ebben.

Én hú de nagy szabálytalanságot nem is láttam. Átment a labda, a srác fogta a pozíciót, evezőt kitette és fordult volna meg. Feltartásnak ítélték, valószínűleg az is volt, de valamikor ilyet simán tovább engednek.
Kép
Kép
Kép
jethrotull
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:43:17
Tartózkodási hely: Bonyhád

2015.05.31. 12:38:54

Nagyszerű érzés volt tegnap este is Barca szurkernek lenni! Mivel már 30 éve az vagyok, és láttam még Pelét játszani - igaz, csak nagy világeseményeken, mert azt közv. a tv. - van összehasonlítási alapom, bár minden korszak csak önmagában értelmezhető a világ focijában.
Neymar csele és az időzítés?....Mi ez?...Egyáltalán az "időzítés" szó használata sem megfelelő ebben az esetben! Majd Ney úgy időzít, hogy pont akkor!... Na, ne!!!..
A foci számomra a "játék", és a játék alapeleme a látványos csel, és a gól, stb. Ha valaki megszólja Neymart ezért, szíve joga, de nagyon nincs igaza!
Szívem szerint tiltakozó levelet írnék a Diginek, mert amit a Sallói "futtballszakértő" egysejtű mondott, az azért átlépett egy határt!! Az a barom, ha Barca meccs van, sehogyan sem tudja elrejteni az ellenszenvét, ezért sem szeretem, ha a Digi közvetíti a Barca meccseket.
Csak azért félek, nehogy valóban jöjjön valami Gentile szerű képződmény, és eltörje a lábát!...
A Barca a Fradi!
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2015.05.31. 12:37:39

Bob_Marley írta: Valaki megértette. :D Ellehet puffogtatni az összes, de hát nem lehet cselezni minden frappáns verzióját, de itt maga az időzítés volt a lényeg a flegmaság. És mint írtam mindkét oldal idegességét meglehetett érteni. Nem kell ebbe többet belelátni. 85-ik percben a sarokban, logikusan az ember leviszi és megvárja, hogy vége legyen 3:1-nél. 99/100 általában így történik, most nem. Picit felpaprikázódtak ettől a srácok mindkét oldalt, ennyi.
Én nem tudom elhinni hogy te ezeket nem csak provokáció céljából írod. Ami sok az sok... [-X És ugyanakkor hülyeség is, ha így lenne akkor alapból ki lenne zárva az olyan meccsek lehetősége mint a Német-Brazil vagy a 6-2 a Real ellen. Bár neked biztosan tetszett volna, ha szünet után 3-1-nél az egész csapat a szögletzászlóhoz rohan és rácsavarodik a labdára. Szerencsére például Pique nem így gondolta és az utolsó negyedórában is védőként végigsprintelte a pályát hogy felérjen a támadással és gólt lőjjön. Nekem ezek emlékezetesebb dolgok, mint egy gyorsan eldöntött és végiglötyögött dontő mint a tegnapi. Biztos a Bayern elleni második félidőt is nagyon élvezted, mert okosan tartarékoltunk az energiaval...
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.31. 12:32:00

Bob_Marley írta:
shutterisland írta: hány barca meccset láttál mondjuk az utóbbi 5 évben, ahol már a 85. percben (vagy úgy egyáltalán...) bírkózva húztuk az időt a szögletzászlónál ?
lehet, hogy ez logikus, csak nem a barcánál.
Sajnos egyet sem láttam. Leviszi, elviszi, elpasszolja lepörgeti az órát totál egyedi lett volna. 3:1, mindenki várta a végét.
Csak a nézők majd elaludtak.

Közel sem a kedvencem Neymar, és én továbbra is rengeteg kritikával találom meg, de egy ilyen miatt ne vegyük már elő, könyörgöm...
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.05.31. 12:30:29

Bob_Marley írta:Valaki megértette. :D Ellehet puffogtatni az összes, de hát nem lehet cselezni minden frappáns verzióját, de itt maga az időzítés volt a lényeg a flegmaság.
Attól, hogy egy valaki a fórumon rábólintott a te verziódra, nem biztos, hogy ebben a témakörben neked igazad van.

Nehogy már meg legyen határozva, milyen cseleket és mikor lehet bemutatni, egyfajta etikai kódexként.
Az viszont a szabálykönyvben le van fektetve, hogy szabálytalan az utánrúgás, törlesztés, két kézzel lökés stb.. Érdekes, hogy emiatt nem kardoskodsz annyira, márpedig Neymart, a Bilbao elleni meccseken (is) rendszeresen faragják. A bajnokin is csinálták a baszkok a cirkuszt ellene, nem új keletű.

A magáról elfelejtkezett baszkot, simán pirossal le kellett volna küldeni.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.31. 12:30:16

Most komolyan arrol megy a vita, hogy valaki flegman jatszik/cselez stb? Ezert nem birok mar focit nezni asszem...ronaldinho, zidane, stb?
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.31. 12:28:54

shutterisland írta: hány barca meccset láttál mondjuk az utóbbi 5 évben, ahol már a 85. percben (vagy úgy egyáltalán...) bírkózva húztuk az időt a szögletzászlónál ?
lehet, hogy ez logikus, csak nem a barcánál.
Sajnos egyet sem láttam. Leviszi, elviszi, elpasszolja lepörgeti az órát totál egyedi lett volna. 3:1, mindenki várta a végét.
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.05.31. 12:17:11

85-ik percben a sarokban, logikusan az ember leviszi és megvárja, hogy vége legyen 3:1-nél. 99/100 általában így történik, most nem.
hány barca meccset láttál mondjuk az utóbbi 5 évben, ahol már a 85. percben (vagy úgy egyáltalán...) bírkózva húztuk az időt a szögletzászlónál ?
lehet, hogy ez logikus, csak nem a barcánál.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.31. 12:13:49

Bob_Marley írta:
hajnesz írta: Abban azért egyetértek Bobbal (meg néhány madridistával), hogy nem volt semmi baj ezzel a csellel, viszont az időzítés nem volt épp a legjobb. 3-1-re mentünk, a mi játékosaink nagy része már várja a kupaátadást, a bilbaósok meg azon gondolkoznak,hogy kire fogják fogni a vereséget, erre meglép egy ilyen cselt :lol: Ha ugyanezt megcsinálta volna teszem az a 10. percben, említésre sem lett volna méltó. Az ő részéről viszont egy kicsit megértem, egész meccsen rúgdosták, valamivel törleszteni kellett :) Meg így nem aludtam el az utolsó 10 percen :lol:
Valaki megértette. :D Ellehet puffogtatni az összes, de hát nem lehet cselezni minden frappáns verzióját, de itt maga az időzítés volt a lényeg a flegmaság. És mint írtam mindkét oldal idegességét meglehetett érteni. Nem kell ebbe többet belelátni. 85-ik percben a sarokban, logikusan az ember leviszi és megvárja, hogy vége legyen 3:1-nél. 99/100 általában így történik, most nem picit felpaprikázódtak ettől a srácok mindkét oldalt, ennyi.
Ilyen cselt meg pont ilyenkor szabad meglépni. Nem pedig a 10. percben 0-0-nál.
Szerintem semmi baj nem volt az időzítéssel. A Bilbao játékosok egész meccsen kicsit frusztráltak voltak, a végén 3-1nél meg elpattant valami a csel után.
Válasz küldése