Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.24. 20:12:59

Én mondtam, de furcsa volt nagyon, hogy szinte senki itt a fórumon, se facebookon, se a világsajtóban nem vette észre látszólag. Nekem végig úgy tűnt, mintha alapvetően óvatoskodva tolná, és csak akkor indult meg mikor nagyon olyan volt az alkalom.

Megjegyzés még: Ha megengeditek félig fórumozóként, félig régesrég inaktív adminként rövidre zárnám a Farkas Norbi témát: A hivatalos álláspont, ami természetesen Norbi szavain alapszik: hatalmas Barcelona szurkoló. És valóban pont a fordítottja érződik a kommentárján, mert elképesztően rosszul próbálja kompenzálni, hiszen elvileg semlegesnek kéne maradnia. Volt már több clasico, amikor ő és Horváth Feri(? nembizt h ez a neve) ketten, szurkolói sálakba öltözve együtt kommentálták a meccset a sport tv-n. És akkor ezzel tekintsük lezártnak (legalábbis ebben a topikban) a témát.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.03.24. 19:08:13

ZBarca írta:Official: ARG federation says Messi had medical tests today, after a knock during the clasico, but that he has no injury.
Igen most olvastam, hogy abba hagyta az edzést a válogatottban, mert valamelyik lábujja fájt. A vizsgálatok alapján nem súlyos a sérülése, amit a madrid ellen szedett össze. A hìrek szerint nem kell kihagyni meccset e miatt.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.24. 18:59:54

Richi írta:Farkas N. Realos? Nemtudom, h ti mit néztek :D...
Igy van farkas oriasi barca drukker, ez evek ota koztudott.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.03.24. 18:07:40

Official: ARG federation says Messi had medical tests today, after a knock during the clasico, but that he has no injury.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.03.24. 17:06:10

Valaki irta, mintha kisebb serulessel jatszott volna Real ellen, lehet igaza volt, hogy nem volt rendben minden vele.
"BREAKING NEWS!
Strong rumour from the Argentinian NT camp:
Messi has picked up a knock during ARG training and will be out for 3-4 weeks. The knock looks to be at Hamstring area."

"Messi is returning to Bacelona now. Looks serious. He'll be out for atleast the ARG friendlies."
Sport.es is lehozta, máshol meg azt írják, hogy nem nagy a baj, és marad ott.
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2015.03.24. 10:35:38

Farkas N. Realos? Nemtudom, h ti mit néztek :D...
tothnandor1
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.12.25. 12:35:37

2015.03.24. 08:54:05

senkialfonz40 írta:
visca el barca írta:
westerngom írta:Vágom, hogy Farkas Úr nagy Real drukker
pont ezért kérte meg a kedvese kezét a camp nouban pár éve :mrgreen: ilyen kis troll ő.
Azt mondta személyesen, hogy se Madrid se Barca, de a közvetítésekből én is Madridra tippeltem volna. :-)
Csak Ő tudja a frankót, meg, aki jobban ismeri. #-o
Számomra eddig sem volt kérdés: Farkas Norbi Real drukker! Sokszor bántott is az elfogultsága, bár Ő még talán a leginkább képes reális maradni intelligenciájának köszönhetően. Ellentétben Matúz Krisztiánnal, akit eleve el kellene tiltani valamennyi Barca meccs közvetítésétől, mivel képtelen, vagy nem akarja CR. és Real imádatát félretenni bárkivel is mérkőzzék a Barca, bármilyen jól játsszon is Messi!!! Ha pedig egy szpíker erre képtelen, akkor alkalmatlan a feladatára. Igaz, én ki is kapcsolhatom a hangot, hogy ne dühítsen, de nem ő fizet a közvetítésért, hanem én a "néző" fizetek, hogy élvezhessem a meccset...
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2015.03.23. 20:02:09

Rivaldo11 írta:A 2. félidőben-ahogy kissé visszább lépett-már mindent kontrollált. Bár a gól nem jött össze, azért így is kiosztott pár gólpassz értékű zsugát. Összességében alaposan feljavult a játéka fordulás után, és ez nagyon kellett a győzelemhez.
Azok a rágyorsítások meg...a zsuga mintha oda lenne ragasztva...utánozhatatlan, lekövethetetlen továbbra is. :)
Igen valaki már írta, hogy egy telefonfülke nagyságú területen is képes lefordulni, kicselezni bárkit.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.23. 19:58:16

A 2. félidőben-ahogy kissé visszább lépett-már mindent kontrollált. Bár a gól nem jött össze, azért így is kiosztott pár gólpassz értékű zsugát. Összességében alaposan feljavult a játéka fordulás után, és ez nagyon kellett a győzelemhez.
Azok a rágyorsítások meg...a zsuga mintha oda lenne ragasztva...utánozhatatlan, lekövethetetlen továbbra is. :)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.03.23. 19:14:51

Érdekes ez, hogy azt modják itt sokan, hogy el volt tűnve az első félidőben. El volt, de ennek oka volt. Mint láthattuk folyamatosan a jobbszélen játszott és bizony ott lezártak minden lehetőséget a madrid középpályásai és védői, pontosan ezért volt aktívabb a balszélünk. A második félidőben pedig cserélt Suarezzel és onnantól már tudta szervezni a játékot, osztani a zsugát és gólhelyzetbe kerülni. Éppen ezt mondtam a szünetben, hogy jó lenne, ha megcserélnék egymást Lajossal. Onnantól már nem volt ellenfél a real. Tehát bizony nagyon is sokat tett hozzá a csapat sikeréhez és nem rajta mùlt, hogy nem lett nagyobb a különbség.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Zsazsa Jr
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012.02.28. 11:01:47

2015.03.23. 16:28:11

Azért ne felejtsük el, hogy tegnap sem maradt el a "szokásos" kötény :D
Az áldozat most Kroos volt:
https://www.youtube.com/watch?v=o6V3MuFAaso
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.23. 11:46:29

visca el barca írta:
westerngom írta:Vágom, hogy Farkas Úr nagy Real drukker
pont ezért kérte meg a kedvese kezét a camp nouban pár éve :mrgreen: ilyen kis troll ő.
Azt mondta személyesen, hogy se Madrid se Barca, de a közvetítésekből én is Madridra tippeltem volna. :-)
Csak Ő tudja a frankót, meg, aki jobban ismeri. #-o
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.23. 11:42:15

westerngom írta:Vágom, hogy Farkas Úr nagy Real drukker
pont ezért kérte meg a kedvese kezét a camp nouban pár éve :mrgreen: ilyen kis troll ő.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.03.23. 11:14:03

palesz77 írta:
westerngom írta:nekem tűnt csak fel Leo kapcsán, hogy a kommentátor/ Farkas Norbi folyamatosan utolsó szezonozta/ Classico-zta Messit a csapatban??

Vágom, hogy Farkas Úr nagy Real drukker és már szívesen a Marson látnák Leót, arról nem is beszélve, hogy mindig jól csengő hír, hogy Messi odébb áll, DE! az utóbbi 3 - 4 hónapban végre nyugalom volt és kicsit mertünk jövőt építgetni.
Persze, persze, mindenki beszél mindenfélét, de nyomorult érzés bele gondolni is, hogy el pattan a Bolha. :evil:
? :shock: Mondta Casillasnál, meg Xavinál, Iniestánál is talán, de Leonál szerintem egyszer se mondott ilyet. Aztán lehet rosszul hallottam, de nekem egyáltalán nem rémlik. Annyira emlékszem csak, hogy el van tűnve, de ez meg igaz is volt.

Amúgy szerencsétlen Farkas Norbit az összes Real drukker szidja, merthogy Barcafan, itt meg a legnagyobb Real fanatikusnak van kikiáltva.. :lol: Valamit igen rosszul csinálhat. :lol:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz! :)
Valóban megemlítésre került ez az "utolsó Classico" dolog, de "csak" Casillas-nál, valamint Xavi-nál! Messi kapcsán semmi ilyesmire nem emlékszem, szerencsére :) Szóval no para!! :D
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.23. 10:36:33

westerngom írta:nekem tűnt csak fel Leo kapcsán, hogy a kommentátor/ Farkas Norbi folyamatosan utolsó szezonozta/ Classico-zta Messit a csapatban??

Vágom, hogy Farkas Úr nagy Real drukker és már szívesen a Marson látnák Leót, arról nem is beszélve, hogy mindig jól csengő hír, hogy Messi odébb áll, DE! az utóbbi 3 - 4 hónapban végre nyugalom volt és kicsit mertünk jövőt építgetni.
Persze, persze, mindenki beszél mindenfélét, de nyomorult érzés bele gondolni is, hogy el pattan a Bolha. :evil:
? :shock: Mondta Casillasnál, meg Xavinál, Iniestánál is talán, de Leonál szerintem egyszer se mondott ilyet. Aztán lehet rosszul hallottam, de nekem egyáltalán nem rémlik. Annyira emlékszem csak, hogy el van tűnve, de ez meg igaz is volt.

Amúgy szerencsétlen Farkas Norbit az összes Real drukker szidja, merthogy Barcafan, itt meg a legnagyobb Real fanatikusnak van kikiáltva.. :lol: Valamit igen rosszul csinálhat. :lol:
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.03.23. 10:20:37

westerngom írta: Vágom, hogy Farkas Úr nagy Real drukker és már szívesen a Marson látnák Leót,...
Nem magyar adón néztem a meccset, de Farkas Norbi a legnagyobb Barca drukker, és néha zavaróan nem tudja ezt takarni. Amúgy sztem spanyol foci drukker, de utóbbi években a Barcát preferálja jobban.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2015.03.23. 09:52:22

nekem tűnt csak fel Leo kapcsán, hogy a kommentátor/ Farkas Norbi folyamatosan utolsó szezonozta/ Classico-zta Messit a csapatban??

Vágom, hogy Farkas Úr nagy Real drukker és már szívesen a Marson látnák Leót, arról nem is beszélve, hogy mindig jól csengő hír, hogy Messi odébb áll, DE! az utóbbi 3 - 4 hónapban végre nyugalom volt és kicsit mertünk jövőt építgetni.
Persze, persze, mindenki beszél mindenfélét, de nyomorult érzés bele gondolni is, hogy el pattan a Bolha. :evil:
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2015.03.23. 09:51:06

Az biztos, hogy ennyit nem láthattuk mostanában a saját térfélen is védekezni, zavarni. Tegnap ez is kellett a sikerhez, megtette.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.22. 23:52:37

ezt sokszor elmondják a csapattársai, és a korábbi csapattársai is, hogy mennyire fontosak ezek a szólói. öt realos között elhozza és kihoz belőle egy bedobást, vagy egy szabadot, de a lényeg, hogy mindenki szusszan közben, az ellenfél pedig őt üldözi. nagyon kellett ő is ahhoz, hogy a végén ne tudjon támadni a real.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.03.22. 23:40:48

Ma is kiosztott egy tucat jó labdát, + majdnem rúgott 2 gólt.
Így utólag is meglehet mondani, hogy ez a teljesítmény is elég lett volna egy kiütéses győzelemhez, de hát ha Messi nem rúg gólt egy meccsen, akkor nem is játszott jól... :roll:
Kép
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2015.03.22. 23:39:24

azért jár neki a gratula, a 2 felesben adott jópár nem értékesített gólpasszt. meg azok a szólói félelmetesek..egyszerűen nem tudták elvenni tőle a labdát...+ 3 megindulásánál is akasztották amit nem fújt le a spori. szép volt LEo, kár h nem lőtte be a helyzeteit.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.22. 23:28:25

Nem játszott jól összességében, de annyit megjegyeznék,hogy mekkora a különbség a tavalyi-idei Messi között.
Tavaly egy ilyen gyenge első félidő után,ahol játékban sem volt, 90%ban egy ugyanolyan vagy még rosszabb második félidő érkezett.
Most meg ment,hajtott,gürizett, odalépkedett, simán rúgatott volna 4-5 gólt a társakkal ma is ha nem impotensek kapu előtt.

Szóval ma a háttérben maradt,de azért nah, nem lehet mindig ő a rivaldafényben,de ha így alárendeli magát a csapatnak,ahogy a másodikban,akkor az nagyon jó lesz hosszútávon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.22. 23:00:47

Andris írta:Csak nekem tűn úgy, mintha mondjuk egy közepesen komoly sérüléssel játszotta volna végig a meccset? Úgy értem már kezdőrúgástól.
A mozgása, sokszor a helyezkedése, az hogy szokatlanul sokszor kimaradt szituációkból, amikor teljesen adta volna magát hogy rajta folyik át a játék, illetve rengetegszer egyáltalán nem húzta meg olyan helyzetekben, amilyenekben 10ből 10szer.
A végén már sokszor meghúzta, nem tudom mi volt vele.. De rohadtul felhúzott akkor, amikor Suárez középen üresbe befutott, Neymar is elfutott előtte, erre ő neki adja, miközben ma még 3 m-ről se tudja beverni. Elhiszem, hogy jóba vannak nagyon, de könyörgöm mérlegeljen már kicsit.. Na mindegy, hál istennek nem ezen múlt, behúztuk az a lényeg! 8)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.22. 22:58:25

Csak nekem tűn úgy, mintha mondjuk egy közepesen komoly sérüléssel játszotta volna végig a meccset? Úgy értem már kezdőrúgástól.
A mozgása, sokszor a helyezkedése, az hogy szokatlanul sokszor kimaradt szituációkból, amikor teljesen adta volna magát hogy rajta folyik át a játék, illetve rengetegszer egyáltalán nem húzta meg olyan helyzetekben, amilyenekben 10ből 10szer.

Mármint azt feltételezem, hogy nem csak úgy tűnt, hanem úgy is volt. :|
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.22. 21:08:39

Sokat látott már, az tény :wink:
Kép
Válasz küldése