Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.08. 18:49:53

S.Agüero írta:Senki sem fog érte kiadni 250 millát, ne is álmodjatok.
Ha a 150-et megadnák, már az is jó.
Bár én nem szeretném, ha távozna...
https://www.youtube.com/watch?v=2-aZgRHGEwQ" target="_blank

Mou szerint a Chelsea nem tudná kifizetni a vételárát, akkor pedig a City és a PSG sem.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.08. 18:47:05

Senki sem fog érte kiadni 250 millát, ne is álmodjatok.
Ha a 150-et megadnák, már az is jó.
Bár én nem szeretném, ha távozna...
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.08. 17:28:53

Itt mindenki sajnálja, szereti, tiszteli stb, stb, de szempillantás alatt eladnánk.
Mik is az érvek?:
- Kifelé megy már, igen kifelé megy akárcsak a csapattársai, mint Masch, Suarez, Pique, Iniesta, Xavi, és a jóbarátja Fabregas, akit láthatunk hetenként a PL-ben kifelé menni, vagy bármelyik 27 éves labdarúgót említhetnénk.
Remélem, Leo saját érdekébe, hogy a Barcelónából megy majd kifelé minél hamarébb. Ez a klub mindent köszönhet neki és amit tett érte, azt már kamatostól adta vissza. Semmivel nem tartozik neki.
- Gátja a megújjulásnak. Milyen megújjulásnak gátja? A többi idősebb vagy vele egyidős miért nem gátja? Miért pont Ő a gátja és mondjuk nem a B kategóriás edzője?
- Elnyomja Neymart meg Suarezt. Neymarral tökéletesen megértik egymást, Suereznek egy szezonnyi kulcspaszt adott, de az nem bírt élni vele. Még is miben nyomja el Őket?
- Brutál pénzt kereshetne vele a Barca, igen kereshetne, de mivel nem igazolhatunk, ezért minek keresnének vele, hogy kezen közön eltünjön? Kit igazolnának a helyére 2016-ban? CR-t? Mert kb ő az egyetlen akit hozzá lehet valamilyen módon hasonlítani, bár már Ő is kifelé megy leginkább a Barnabeu gyepére, vagy vegyünk sok középszert? Minek? Van abból elég a La Masia-ban.
Kiskirály, azt tesz amit akar stb
Nos, lehet hogy az, nem tudom, de minden alapja meglehetne, hogy az legyen és igen, lehet olyan szituáció, amikor nem kell feltétlenül egyetértenie LE-vel. Csak emlékezzünk vissza az öszes olyan sztárra akik hosszabb időt töltöttek egy klubnál, bizony mindegyiknek voltak problémái edzőikkel. Mikor ki került ki győztesen ez változó.

Szóval menjen Leo, de nem azért amit itt osszekaparnak emberek indokként, hanem önmagáért menjen most, ha van esze és van olyan csapat, aki hajlandó kifizetni ezt a hihetetlen összeget, akkor uzsgyi Leo. A legenda garantáltan tovább él. Persze ebbe, belefog bukni akármelyik edző és akármelyik klubelnök, de ez már Leo-t nem hiszem, hogy érdekelné. :mrgreen:
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.08. 17:13:06

Szerintem a terület túl nagy, ami kell neki a játékhoz. Ő lép vissza labdáért és alakítja ki a helyzeteket, ő rúgja a gólokat is. Ezt a hamis kilences Messit (ha eredetileg szélsőt játszik, akkor is övé a terület) már kisujjból vágják az ellenfelek, mást meg nem lehet vele játszatni. Pótolni a szó szoros értelmében felesleges lenne akár Neymarral ha elmenne, mert ugyanez történne.

Minden nagy korszak véget ér egyszer, a Barcánál is a Messi-korszak - amiben azért Xaviék is nagy szerepet játszottak, de ők már kiégtek. Évekkel ezelőtt nevetve aláírtuk volna mindannyian, hogy Messi itt 400 gól fölé fog jutni és örökös spanyol gólkirály lesz... Itt lenne az ideje váltani, ennek ellenére még mindig a kedvenc játékosom és számomra a legnagyobb ikonja a Barcának. Még akkor is, ha elmegy...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2015.01.08. 16:02:48

Nagyon szeretem Messit, és nagyon nagyra is tartom, de azt gondolom, hogy nagyjából racionálisan látom az ő helyét a csapaton belül.
Tavaly a sétálgatós Messit engem is felhúzott, és úgy voltam vele, ha nem változtat, akkor mehet. Idén változtatott...lehet nem csillog úgy, mint régen, de annyira, mint ő és ilyen tartósan, még senki nem csillogott. Nyilván magasra tette a mércét, amit lehet már nem is fog soha elérni. De tavalyhoz képest óriásit javult, és én biztos vagyok benne, hogy ha egy normálisabb középpálya lenne mögötte, akkor nem lenne vele baj, és még a jelenleginél is nagyobb hasznunkra lenne.
Azt gondolom, hogy jelenleg van egy ütős támadó triónk. Az edző dolga megtalálni a helyüket. Neymarral Messi jól megérti magát a pályán, és én nem zárom ki, hogy Messi nélkül még jobb lenne, de vajon elég lenne az a kupákhoz? Jelenleg nem! Ahhoz Neymarnak sokat kell még fejlődnie! Suarez a helyén játszik, és ugyan vannak klasszis megmozdulásai, de semmi több. A gólok elmaradnak, holott került ő ziccerbe nem egyszer.
Nem szeretném Messit magasztalni, de egyértelműen ő a leggólerősebb játékosunk, és Suarez nem miatta hagyja ki a helyzeteit. Ő az, aki képes hátrébb menni, és pazar labdákat adni. Sajnos ebben romlott a mi középpályánk, mert nincs, aki hasonlót tudna csinálni.
Idén sárgát kapott, mert túl vehemensen csúszott be, korábban még becsúszni sem láttam. Nem egyszer a tizenhatosán szerelt, ami korábban nem volt jellemző.
Egyszóval féltem, mert nyáron a vb-n is sétálgatott, de nekünk idén nem lehet rá panaszunk!!!
És továbbra is tartom, amit a mai keret is mutat. Xavi nagyon nagy csókosa lett LE-nek. A legidősebb játékosunk, de szinte állandóan keretbe van. Ugyan most megsérült, de egyébként ott lenne, és fejemet rá, hogy játszana is. A középpályánk lett lassú, körülményes, és kulcspasszokban nagyon hátra estek. A legfájóbb, hogy simán lehetne egy kemény, futós, hajtós középpályát összerakni, de valahogy nem megy...pedig szerintem - pláne, hogy ennyire fent játszanak a szélső védőink, jobb lenne Masc vkp-nak, előtte egy Rakitic, és egy Ini/Rafinha. Tuti pörgősebb, jobb focit látnánk!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.08. 15:42:39

messit csak és kizárólag abban az esetben adnám el, ha egy hosszú távú projekt részeként érkezne egy EDZŐ (nem olyan mint ami most van), váltana a játékon és tényleg nem messi lenne a csúcs a csapatban. emellett, hiába hogy lejtmenetben van a pályája, mégiscsak 27 éves és a világ legjobbja, bárhova megy, még van benne 5-6-7 év, meg több 100 milliónyi kipumpálható pénz, szóval minimum 3, minőségi labdarúgót kell venni az árából. egyet a védelem jobb oldalára, egyet kp-re, meg egyet az ő helyére.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.08. 15:32:46

Pampalini írta:Igazad van, de korábban arról szólt a fáma, hogy a 250 bruttóban olyan 500 környéke! :shock: Az azért nem gyerekmese :D
Én úgy tudom, hogy 250 millió euró van megjelölve elengedési záradéknak. Vagy ez az előző szerződésében volt? :-k Az 4-500 körüli érték a marketinges félmérésé lehet, ott megbecsülték, mennyit ér nagyjából a Messi-franchise. Nagyon hülye lett a megfogalmazása, de talán így érthető.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.08. 15:28:06

kristop írta:ha messi nem lenne, akkor meg neymar nyomná el suarezt? ha ő se, akkor meg pedro és munir? hagyjuk már ezt a mindenért messi a hibás felfogást. konkrétan a mostani szezonunkat is gyakorlatilag eddig ő és neymar mentik meg. láthatjuk nélkülük mi van egy sociedad elleni meccsen.
így van
ha valaki a jelenlegi támadó triónkból hátráltatja a másik kettőt, az éppenséggel pont hogy Suárez.
amíg az eltiltását töltötte addig Messi meg Neymar oda-vissza adták egymásnak a gólpasszokat, meg lőtték a gólokat. ennek az volt az oka, hogy mindketten középen játszhattak, nem pedig a vonal mellett.
aztán mikor visszajött Suárez, Enrique őt berakta kilencesbe, Neymart meg a vonal mellé szegezte.
Messinek meg maradt a jobbszél, meg Busquets mellett a kezdőkör.
kellemetlen dolog ám, ha a legnagyobb reményed a győzelemre a támadótriód, de önként heréled ki őket.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.01.08. 15:18:38

kadarzsolt85 írta:Még jó,hogy nem ilyen emberek irányitják a Barcelonát mind itt a fórumon az okosok akkor még a jelenlegi helyzetnél is szarabban lenne a klubb........
Milyen igaz!
Ők viszont kellőképpen megindokolják a véleményüket, a saját szemszögükből megítélve a témát, ami tiszteletre méltó, akkor is, ha nem mindenki osztja is ezeket a nézeteket Messivel kapcsolatosan.
Ellentétben veled, aki mindenkinek odavetsz, egy egymondatos, cinikus megjegyzést, miközben elrejted előlünk "tudásod és gondolataid javát" a topiccal kapcsolatos témában. :wink:
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2015.01.08. 15:17:55

danianevem írta:Azért egy Messi-transzfer esetében már ténylegesen is jóval többről van szó, mint egy játékjog. Aranylabdás játékosokból konkrétan kettő hoz még mindig klasszis teljesítményt, lélektanilag, meg sportszakmailag is elég komoly lépés lenne, ha valaki megszerezné Leot...

Pénzügyi szempontból is inkább befektetésnek nevezném, mintsem költekezésnek. A Chelseanél például az Adidas a mezszponzor, gondolom különösebb kérés nélkül besegítenének a kékeknek közvetve, vagy közvetlenül. Magára a szerződtető csapatra nézve is hatalmas pluszt jelenthet bevételi szempontból, heti szinten mindenről írnak Messivel kapcsolatban, ebből a klubnak is csurran-cseppen némi összeg közvetetten. Szponzorokkal is könnyebben tárgyalhatnak, ha náluk van a kor egyik (vagy a) legjobbja, ráadásul még lehet előtte legalább 4-5 szezon...

Szóval rossz döntésnek nem nevezném azt, ha valaki kiadna érte 200-250 milliót -szerintem van is jelentkező-, de az FFP meg maga a játékos beleszólhat a dologba...
Igazad van, de korábban arról szólt a fáma, hogy a 250 bruttóban olyan 500 környéke! :shock: Az azért nem gyerekmese :D
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.08. 15:14:12

Azért egy Messi-transzfer esetében már ténylegesen is jóval többről van szó, mint egy játékjog. Aranylabdás játékosokból konkrétan kettő hoz még mindig klasszis teljesítményt, lélektanilag, meg sportszakmailag is elég komoly lépés lenne, ha valaki megszerezné Leot...

Pénzügyi szempontból is inkább befektetésnek nevezném, mintsem költekezésnek. A Chelseanél például az Adidas a mezszponzor, gondolom különösebb kérés nélkül besegítenének a kékeknek közvetve, vagy közvetlenül. Magára a szerződtető csapatra nézve is hatalmas pluszt jelenthet bevételi szempontból, heti szinten mindenről írnak Messivel kapcsolatban, ebből a klubnak is csurran-cseppen némi összeg közvetetten. Szponzorokkal is könnyebben tárgyalhatnak, ha náluk van a kor egyik (vagy a) legjobbja, ráadásul még lehet előtte legalább 4-5 szezon...

Szóval rossz döntésnek nem nevezném azt, ha valaki kiadna érte 200-250 milliót -szerintem van is jelentkező-, de az FFP meg maga a játékos beleszólhat a dologba...
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.01.08. 15:11:36

JanPieterzoon írta:Neymar és Suarez is el vannak nyomva
neymarra még ez igaz is, de ő még így is jó a csapatnak a balszélen. na de suarez? mit kéne még vele csinálni? hát a posztján játszatjuk folyamatosan, amiért pont messi nem játszhat a számára legmegfelelőbb pozícióban. és mégis suarez van elnyomva :cry:

ha messi nem lenne, akkor meg neymar nyomná el suarezt? ha ő se, akkor meg pedro és munir? hagyjuk már ezt a mindenért messi a hibás felfogást. konkrétan a mostani szezonunkat is gyakorlatilag eddig ő és neymar mentik meg. láthatjuk nélkülük mi van egy sociedad elleni meccsen.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2015.01.08. 15:10:35

Úgy gondolom, hogy 250 m-t egy játékos sem ér, ezért annyiért el kellene engedni.
Egyébként kizártnak tartom, hogy bárki is kifizesse ezt az összeget (különösen, hogy a múltban Bartomeu azt nyilatkozta, hogy a 250 nettóban értendő).
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.01.08. 14:51:36

Messi idén egy picivel jobb, mint előző 1-2 évben, viszont ez a teljesítmény nem ér 250 milliót. Veb szavait idézve: "aki ezt nem látja, az vak". Ha valaki van olyan barom, hogy megvegye ennyi pénzért, én már írnám is alá a szerződését. Minden elismerésem meg blabla, de ne a múltból éljünk, mert ha igen, akkor hagyja békén mindenkit Xavit meg Iniestát is.
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2015.01.08. 14:36:24

Még jó,hogy nem ilyen emberek irányitják a Barcelonát mind itt a fórumon az okosok akkor még a jelenlegi helyzetnél is szarabban lenne a klubb........
Barca Barca Baaarca
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2015.01.08. 14:35:52

Kényes, fájdalmakkal teli vigyor ül az arcomon... a 'nagy' hír médiumaink hiteles forrásnak a MARCA-t és egy spanyol rádiót említenek meg.... nem bíííírooom :))))
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2015.01.08. 14:33:37

JanPieterzoon írta:
Rixmond írta:Messi-t el kell engedni. Az érte kapott 250M-ből egy brutálisan stabil , ütős gárdát tudunk csinálni.
Van 2 zseniális támadónk Neymar és Suarez személyében , kell egy ütős középpálya és nincs gond.
250M , gondoljatok csak bele mekkora csapat épülhet itt.
Messi már mentális gát ,hiába a világ legjobbja , de itt megújulni nem tud. Márcsak azért sem mert ő maga is elhiszi/elhitte , hogy ő a mindenható..... pedig ő van a klubért és nem a klub Leo-ért.
Kfizetik , pátyolgatják, akkor adjon bele mindent és ne passogasson..... De igazándiból ez nem az ő hibája. Sokkal inkább a szakmai vezetőségé ,akik nem tudnak egy normálisan működő gárdát felépíteni.
Messire nem haragszom és soha nem is fogok. De azt be kell látni, hogy itt már lefőtt neki a kv.
Ezzel nagyon egyetértek, 250M-ért én is eladnám.

Nagyon tisztelem, rengeteget köszönhet neki a Barcelona, már hosszú idő óta kimagaslik a labdarúgás mezőnyéből CR-el együtt.

Én azt látom, hogy két irány van. Vagy továbbra is Messire építeni a Barcát, ekkor viszont több világklasszisra nincs szükség. Neymar és Suarez is el vannak nyomva, ahogy korábban Ibrahimovic, Alexis vagy Fabregas is el volt. Mondjatok egy világklasszis játékost, aki tudott érvényesülni a támadószekcióban (főleg góllövésekben) Messi mellett. Például most is ez a Messi-Neymar-Suarez hármas nem úgy muzsikál, mint ahogy vártuk...

A másik irány pedig az, hogy eladjuk Messit iszonyat pénzért, és hagyni, hogy a Neymar, Suarez páros kibontakozzon. Egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy kevesebb gólt lőnének ők ketten, mint amennyit most lőnek hárman együtt... Plusz 250M-ből azért bőven meg lehetne erősíteni a keret többi részét is, úgyhogy én egyáltalán nem gondolom azt, hogy ha esetleg eladják, akkor összességében gyengülne a csapat.
Hat az azert megneznem hogy gyengulnee vagy sem Messit egy par evig nem tudnank potolni ez tuti!
Barca Barca Baaarca
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2015.01.08. 14:30:04

Rixmond írta:Messi-t el kell engedni. Az érte kapott 250M-ből egy brutálisan stabil , ütős gárdát tudunk csinálni.
Van 2 zseniális támadónk Neymar és Suarez személyében , kell egy ütős középpálya és nincs gond.
250M , gondoljatok csak bele mekkora csapat épülhet itt.
Messi már mentális gát ,hiába a világ legjobbja , de itt megújulni nem tud. Márcsak azért sem mert ő maga is elhiszi/elhitte , hogy ő a mindenható..... pedig ő van a klubért és nem a klub Leo-ért.
Kfizetik , pátyolgatják, akkor adjon bele mindent és ne passogasson..... De igazándiból ez nem az ő hibája. Sokkal inkább a szakmai vezetőségé ,akik nem tudnak egy normálisan működő gárdát felépíteni.
Messire nem haragszom és soha nem is fogok. De azt be kell látni, hogy itt már lefőtt neki a kv.
Ezzel nagyon egyetértek, 250M-ért én is eladnám.

Én is nagyon tisztelem, rengeteget köszönhet neki a Barcelona, már hosszú idő óta kimagaslik a labdarúgás mezőnyéből CR-el együtt, de nem nagyon látom, hogy hogyan fogunk újra a csúcsra jutni vele.

Én azt látom, hogy két irány van. Vagy továbbra is Messire építeni a Barcát, ekkor viszont több világklasszisra nincs szükség. Neymar és Suarez is el vannak nyomva, ahogy korábban Ibrahimovic, Alexis vagy Fabregas is el volt. Mondjatok egy világklasszis játékost, aki tudott érvényesülni a támadószekcióban (főleg góllövésekben) Messi mellett. Például most is ez a Messi-Neymar-Suarez hármas nem úgy muzsikál, mint ahogy vártuk...

A másik irány pedig az, hogy eladjuk Messit iszonyat pénzért, és hagyni, hogy a Neymar, Suarez páros kibontakozzon. Egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy kevesebb gólt lőnének ők ketten, mint amennyit most lőnek hárman együtt... Plusz 250M-ből azért bőven meg lehetne erősíteni a keret többi részét is, úgyhogy én egyáltalán nem gondolom azt, hogy ha esetleg eladják, akkor összességében gyengülne a csapat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JanPieterzoon 2015.01.08. 14:34:08-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.08. 14:15:20

visca el barca írta:továbbra sem messi a gond, hanem a gyenge edző, meg az általa játszatott ötlettelen foci, meg a kőkorszaki trió a középpályán... aki ezt nem látja, egyszerűen vak...
Ezzel javarészt egyetértek, de azért emellett az is kérdés, hogy Messi hogy áll majd a dolgokhoz. Én sem zárkózok el teljesen attól a gondolattól, hogy hamarosan távozik, akár önszántából, akár kicsit noszogatva. És most ne értsetek félre, nem azt mondom, hogy dobjuk ki, mert nélküle lehetetlen lesz megújulni. DE! A megújuláshoz nem csak az kell, hogy legyen egy normális edzőnk, és a középpálya felfrissüljön és modernizálódjon - ezek is kellenek természetesen -, de ha az új edző kigondolt elképzeléseiben nem Messi lenne a támadószekció atyaúristene, hanem mondjuk Suárez, és Neymar és Messi feladata meg az lenne, hogy alájátsszanak, akkor mi van? Vagy ha az új csapatot inkább Neymar köré építené a következő edző/vezetőség? Leo azt vajon elfogadná?
(Ezek csak példák, ne gyertek azzal, hogy hülye lenne, aki most Suárezre építene, értitek szerintem mire célzok..)

Mert megmondom őszintén, szerintem hülyeség lenne Leora felépíteni egy újabb csapatot, nem mondom, hogy ne legyen részese a jövőnknek, lehetne még sok jó éve itt, de nála már lefele megy csak az út, Neymarban meg például még bőven van potenciál, logikusabb lenne számomra, hogy egy fiatalabb mag köré építsük a következő csapatot.. És számomra itt dől el, hogy Leo "maradhat-e". Ha képes lemondani a God státuszról, és a játékosok is képesek ezt figyelmen kívül hagyni, akkor maradjon, egyértelmű, hogy erősítés lenne. De ha továbbra is ő lesz a csapat mindene, akkor az nem megújulás..

Persze minderről felesleges most vitázni, mert 2 év múlva lesz ez esedékes, ha igazolhatunk..
kadarzsolt85 írta:Messi a legjobb játékos a barca tőrténelmében és a leg alázatosabb és még csak 27 éves.
Hagyjuk már.. :lol: Elhiszem, hogy itt sokan Messiért vannak a legjobban oda, de azért a szemellenzőt le kéne venni, nézd meg az idei Classicot, aztán utána mondd őszintén, hogy ő a legalázatosabb.. :roll:
nagyatyesz írta:Amugy ha jön Laporta, akkor vajon mi lesz az őt jelentgető, gyanúsítgató korábbi és jelenlegi vezetőség legnagyobb fogásával Neymarral???
Mi lenne? Marad gondolom a csapat egyik legfontosabb embere..
Rixmond
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013.08.24. 20:25:50

2015.01.08. 14:00:53

kristop írta:
Rixmond írta: Dinho után is jöttek a hozzád hasonló hurrogók, hogy vége , meg semmi nem lesz.... aztán jöttek csak az eredmények..... illetve ha kicsit is értenéd , hogy miről beszélek , akkor nem így irogatnál.....
csakhogy amikor dinho eladása miatt szomorkodtunk, akkor ő már nem volt a világ legjobb játékosai között és nem a csapat legeredményesebb gólszerzője és legtöbb gólpasszt adó játékosa volt, hanem egy sokszor kezdőbe se férő, de azért ritkán meg meg villanó kiégett világsztár. akinél persze reménykedtünk, hogy egy másik edző újra visszahozza a varázst.

messi és dinho visszaesése között ég és föld a különbség.

Itt egyetértünk, de ő is így kezdte.... először kikezdték és szépen elindult a lavina..... nos én ezt nem szeretném. De hiszem, ha eladnánk sem lenne vész. Annyi pénzből csapatot lehet építeni és nekünk nem új csapat kell , hanem 4 használható játékos.
De maradjon ,mert semmi gondom nincs vele. Csak kezdi őt is felemészteni ez a nagy zűrzavar....
zolcsy
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010.05.22. 17:56:15

2015.01.08. 13:58:15

De most öszintén emberek ki fog akkor a helyén játszani? :/
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.01.08. 13:29:48

Rixmond írta: Dinho után is jöttek a hozzád hasonló hurrogók, hogy vége , meg semmi nem lesz.... aztán jöttek csak az eredmények..... illetve ha kicsit is értenéd , hogy miről beszélek , akkor nem így irogatnál.....
csakhogy amikor dinho eladása miatt szomorkodtunk, akkor ő már nem volt a világ legjobb játékosai között és nem a csapat legeredményesebb gólszerzője és legtöbb gólpasszt adó játékosa volt, hanem egy sokszor kezdőbe se férő, de azért ritkán meg meg villanó kiégett világsztár. akinél persze reménykedtünk, hogy egy másik edző újra visszahozza a varázst.

messi és dinho visszaesése között ég és föld a különbség.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Rixmond
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013.08.24. 20:25:50

2015.01.08. 12:49:15

kadarzsolt85 írta:
Rixmond írta:Messi-t el kell engedni. Az érte kapott 250M-ből egy brutálisan stabil , ütős gárdát tudunk csinálni.
Van 2 zseniális támadónk Neymar és Suarez személyében , kell egy ütős középpálya és nincs gond.
250M , gondoljatok csak bele mekkora csapat épülhet itt.
Messi már mentális gát ,hiába a világ legjobbja , de itt megújulni nem tud. Márcsak azért sem mert ő maga is elhiszi/elhitte , hogy ő a mindenható..... pedig ő van a klubért és nem a klub Leo-ért.
Kfizetik , pátyolgatják, akkor adjon bele mindent és ne passogasson..... De igazándiból ez nem az ő hibája. Sokkal inkább a szakmai vezetőségé ,akik nem tudnak egy normálisan működő gárdát felépíteni.
Messire nem haragszom és soha nem is fogok. De azt be kell látni, hogy itt már lefőtt neki a kv.
Inkább neked főtt le a kávé Messi a legjobb játékos a barca tőrténelmében és a leg alázatosabb és még csak 27 éves.imádja a klubbot és minden culé őt nem szabad eladni ha eladnánk akkor egy éven belűl Neymar is búcsut intenne a csapatnak és még sokan mások neki ha nem végleg de minimum 3 éve kell még legyen a Barcába !
Dinho után is jöttek a hozzád hasonló hurrogók, hogy vége , meg semmi nem lesz.... aztán jöttek csak az eredmények..... illetve ha kicsit is értenéd , hogy miről beszélek , akkor nem így irogatnál.....

1 Messivel semmi bajom, de látni rajta, hogy nem tud önmaga lenni. Ez pedig inkább gond , mint jó. Persze hozza a statokat így is. Ezért ő a világ legjobbja.

2 Saját magam is versenyszerűen sportoltam (nem megyeiben) és tudom , hogy mennyit számít egy játékos lelki világa, hiába élsport , hiába kőprofi valaki, ha fejben nincs ott ,akkor hátrány.

3 Írtam , hogy nem Leo-t hibáztatom a jelenlegi szituért, sokkal inkább a vezetőséget....
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.08. 11:33:38

továbbra sem messi a gond, hanem a gyenge edző, meg az általa játszatott ötlettelen foci, meg a kőkorszaki trió a középpályán... aki ezt nem látja, egyszerűen vak...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.08. 10:44:01

Samper írta:Mégis hogy képzelitek? A kampányoló Bartomeu nem ül le tárgyalni az eladásáról. Az elnökjelöltek egyike se fog azzal kampányolni, hogy majd jól eladja Messit. Így nem marad más, mint a 250 millás kivásárlási ár. És vajon Messi mivel indokolná, hogy most januárban elmegy, ha itt minden kívánságát teljesítik? Vagy hogy nyáron, függetlenül az új elnöktől és csapatától?
Azzal, hogy "El akarok igazolni!"
Kép
Válasz küldése