Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.08. 12:12:30

blaugrana99 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... ls-3361935 A Suarezért kifizetünk majd egy vagyont akkor meg se akarom hallani hogy drága.

Ha idehoznánk olyan nyugodtan csicsilnék a jövő év kapcsán, hogy a kisbaba hozzám képesst gonosz törpe lenne álmában. :) A realitás az lenne hogy őt elhozzuk 40-45 millióért, Marquinhos meg idejönne 20-ért és áldja vigye! Szép lenne! :(
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.07.08. 11:07:08

Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.07.08. 11:00:14

Varatrix írta:
blaugrana99 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... ls-3361935 A Suarezért kifizetünk majd egy vagyont akkor meg se akarom hallani hogy drága.
Őszinte leszek nekem volt egy olyan érzésem hogy az ő nevét berobbantják a vb után, csak nem akartam felesleges köröket futni.

Annyi előnyünk van a Uniteddel szemben hogy itt egészen biztos helye van a kezdőbe Matsnak.

Én megkönnyezem ha ő érkezik...[
Már régóta napirenden van az ő leigazolása,csak hát a Dortmundot nem lesz könnyű meggyőzni hogy adja el,mondjuk biztos van az a pénz amiért megválik az egyik legjobb játékosától.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.07.08. 10:52:51

blaugrana99 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... ls-3361935 A Suarezért kifizetünk majd egy vagyont akkor meg se akarom hallani hogy drága.
Őszinte leszek nekem volt egy olyan érzésem hogy az ő nevét berobbantják a vb után, csak nem akartam felesleges köröket futni.

Annyi előnyünk van a Uniteddel szemben hogy itt egészen biztos helye van a kezdőbe Matsnak.

Én megkönnyezem ha ő érkezik...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.07.08. 10:45:10

http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... ls-3361935" target="_blank A Suarezért kifizetünk majd egy vagyont akkor meg se akarom hallani hogy drága.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.08. 07:18:43

Ha jön Suárez, akkor szerintem is az Ancelotti-féle Milan taktikájához lesz hasonlítható a Barcáé.

Kép

Ez egyébként könnyen átalakítható akár a mostani vb-n elég divatos 3-5-2-re, vagy 3-4-1-2-re. És ugye Guardiola is próbálkozgatott hasonlóval, talán nem is lenne nehéz az átmenet. Na jó FM-mód off. :D

Keep Calm and Believe in Enrique :D
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.08. 05:34:50

S.Agüero írta:Még mindig a 4-1-2-1-2 adná a legjobban.

----------Busquets----------
---Rakitic--------Iniesta---
------------Messi------------
-----Suarez-----Neymar----

Vagy ilyenben is gondolkodtam már. :

----------Rakitic--------Busquets--------
Messi------------------------------Iniesta
--------Suárez-------------Neymar-------

Amolyan 4-2-2-2. Rakitic és Busquets irányítana, védekezne. Messi akár behúzódhat középre, így Rakitic venné át a helyét, és változhatna 4-1-3-2-vé.
Busquets versenyben lesz Mascheranoval, Iniesta pedig Rafinhaval.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.08. 01:46:01

looka írta:
LG írta:Én megnézném ezt a formációt, úgy, hogy a Messi, Neymar, Suarez hármasból egyszerre mindig csak kettő kezdene, állandóan rotálnák egymást.
Azért én megnéznék egy olyat, hogy Leo visszalép Ini és Rakitic közé, és onnan szórná a labdákat Neymarnak meg Suáreznek. Hasonlóképpen, mint most az argentinok meccsein.

Ezen én is gondolkoztam, főleg, hogy kijelentették nincs szükség több középpályásra. Mondjuk ezzel nem lenne sokkal szilárdabb a kp, de a két igazi támadónak lenne elég területe és még egy ember aki tud forintos labdákat osztogatni + Leo is szabadabban tudna megindulni mélységből.
Mondjuk a dolog legnagyobb szépséghibája, hogy október végéig ebből semmi nem lesz. Márpedig átállni egy új szisztémára a szezon közepén úgy, hogy a kulcsember még az öltözőbe sem ismeri az utat sok kérdést felvet.

Nagyon kíváncsi vagyok LE mit agyalt ki és lesz-e egyáltalán változás, na meg persze, hogy tényleg aktivizálják-e magukat a vb után.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.08. 00:39:59

Még mindig a 4-1-2-1-2 adná a legjobban.

----------Busquets----------
---Rakitic--------Iniesta---
------------Messi------------
-----Suarez-----Neymar----

Vagy ilyenben is gondolkodtam már. :

----------Rakitic--------Busquets--------
Messi------------------------------Iniesta
--------Suárez-------------Neymar-------

Amolyan 4-2-2-2. Rakitic és Busquets irányítana, védekezne. Messi akár behúzódhat középre, így Rakitic venné át a helyét, és változhatna 4-1-3-2-vé.
Avatar
Kejbord
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.07.03. 22:52:18
Tartózkodási hely: Wien

2014.07.08. 00:27:58

palesz77 írta:
looka írta:...Azért én megnéznék egy olyat, hogy Leo visszalép Ini és Rakitic közé, és onnan szórná a labdákat Neymarnak meg Suáreznek. Hasonlóképpen, mint most az argentinok meccsein.
Egyetértek a kollégával, plusz még annyit hozzá, hogy a culék is felgyújtanák kb a stadiont, ha ezt a hármast nem nézhetnék meg együtt a pályán.. :D Na meg akkor Deulofeu válna okafogyottá - Rudooolf! :mrgreen: - a keretben, sose játszana kb..

Ezt meg azért emelem ki, mert én is ezt tartanám a legjobb felállásnak. Szerintem amúgy ilyen is lesz a támadószekció, ez még talán Leonak is megfelelne, mostanában úgyis szeret a kezdőkör körül futkározni..
futkározni?:D na jó nem szemétkedem..
amúgy ez lenne a legésszerűbb nyílván... de valamit érzek a levegőben, hogy tuti nem így lesz..
ute-matáv fc sopron-fc barcelona
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.08. 00:24:51

looka írta:...Azért én megnéznék egy olyat, hogy Leo visszalép Ini és Rakitic közé, és onnan szórná a labdákat Neymarnak meg Suáreznek. Hasonlóképpen, mint most az argentinok meccsein.
Egyetértek a kollégával, plusz még annyit hozzá, hogy a culék is felgyújtanák kb a stadiont, ha ezt a hármast nem nézhetnék meg együtt a pályán.. :D Na meg akkor Deulofeu válna okafogyottá - Rudooolf! :mrgreen: - a keretben, sose játszana kb..

Ezt meg azért emelem ki, mert én is ezt tartanám a legjobb felállásnak. Szerintem amúgy ilyen is lesz a támadószekció, ez még talán Leonak is megfelelne, mostanában úgyis szeret a kezdőkör körül szerk.: sétálgatni.. :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.07.08. 00:29:24-kor.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2014.07.08. 00:18:10

LG írta:Én megnézném ezt a formációt, úgy, hogy a Messi, Neymar, Suarez hármasból egyszerre mindig csak kettő kezdene, állandóan rotálnák egymást.
Papíron jól hangzik, de tekintve, hogy se Messi, se Neymar nem arról híres, hogy szívesen ülne a padon (Suárez se hiszem), azért inog a dolog. Illetve mindenhonnan az folyna, hogy akkor most 80 millió, plusz néha 200 millió (ha Leo piaci értékét figyelembe vesszük) üldögél a padon, és van is benne valami. Ha van 3 ilyen világklasszis a csapatban, akkor kezdjen csak mindegyikük, majd néha fokozatosan lehet őket rotálni, főleg a januári-februári meccseken.

Nagy szerkezetváltásra nem tudom mennyire számíthatunk, és amíg LE nem áll ki és mondja el, hogy ő miben gondolkodik, addig mind a sötétben tapogatózunk. Márpedig LE nem fog kiállni és elmondani, mit szeretne. Azért én megnéznék egy olyat, hogy Leo visszalép Ini és Rakitic közé, és onnan szórná a labdákat Neymarnak meg Suáreznek. Hasonlóképpen, mint most az argentinok meccsein.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.08. 00:11:26

Én 3-5-2-ben tudnám leginkább a jobboson elképzelni, de ha jön Suárez, akkor 2 csatáros felállás nem lesz szerintem, mert mindegyiküknek játszania kéne.. Azt csak merem remélni, hogy nem sima mezei jobbhátvédet játszatnánk vele..
Én megnézném ezt a formációt, úgy, hogy a Messi, Neymar, Suarez hármasból egyszerre mindig csak kettő kezdene, állandóan rotálnák egymást. Érveim:
1. Nem lennének a srácok teljesen kifacsarva, kb. három meccsenként pihenhetnének.
2. Mindig lenne egy igazi ász a padon, nem Pedrotol kéne várni, hogy beállva változtasson a játék képén.
3. Messi függőség vége.

Ebbe a rendszerbe Cuadrado sem lenne okafogyott, sőt!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.07. 23:57:32

Ronaldinho&Barca írta:Kövezzen meg bárki, de 40 misi környékén eladnánk Alexist, valaha volt legjobb üzletet kötnénk meg. Bár kifejtettem már hétvégén, sokkal inkább küldeném el Pedrot mint Alexist, aki rendkívül szimpatikus, de a büdös életbe nem fognak többet érte ennyit kapni, bárki is adja majd el későbbiekben. Írnám alá, Arsenalban pedig olyan szerepet kapna, amilyent megérdemel.
Tessék! :mrgreen:

Amúgy valóban nem lenne ez egy olyan durva rossz, mint amilyennek itt sokan beállítják. A szezon közepén még a fórum 2/3-a szidta mint a bokrot, most meg úgy csinálnak itt páran, mintha a fénykorában levő Ronaldinhotól készülnénk megválni, és Ezquerrot hoznánk a helyére. A 40 az jó pénz lenne érte, főleg ha a mi átigazolási politikánkat nézzük..
Plusz Alexis is sokkal jobban járna, ha egy másik csapathoz igazolna.

Ez csak egy elméleti kérdés, de mivel elég sok szó van róla hogy érkezhet, ezért megkérdezem. Szerintetek ha Cuadrado jönne, akkor milyen poszton játszana nálunk?
Én 3-5-2-ben tudnám leginkább a jobboson elképzelni, de ha jön Suárez, akkor 2 csatáros felállás nem lesz szerintem, mert mindegyiküknek játszania kéne.. Azt csak merem remélni, hogy nem sima mezei jobbhátvédet játszatnánk vele.. :?
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.07.07. 23:34:23

Kövezzen meg bárki, de 40 misi környékén eladnánk Alexist, valaha volt legjobb üzletet kötnénk meg. Bár kifejtettem már hétvégén, sokkal inkább küldeném el Pedrot mint Alexist, aki rendkívül szimpatikus, de a büdös életbe nem fognak többet érte ennyit kapni, bárki is adja majd el későbbiekben. Írnám alá, Arsenalban pedig olyan szerepet kapna, amilyent megérdemel.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.07. 22:48:06

baas11 írta:Montoya mint elsőszámú jobb hátvéd ?.... Az Atletico vagy Real támadó sora megeszi reggelire a BL rol nem is beszélve ... Kevés ő meg oda ez azért látszott idén , pedig elég sokat játszott !
Alves jobban védekezik nála?
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1274
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.07.07. 22:46:25

Montoya mint elsőszámú jobb hátvéd ?.... Az Atletico vagy Real támadó sora megeszi reggelire a BL rol nem is beszélve ... Kevés ő meg oda ez azért látszott idén , pedig elég sokat játszott !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.07.07. 21:50:25

barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.07. 21:26:18

Ostobaság abszolutizálni az életkort, amikor valakit be lehet dobni a mélyvízbe. Példa mindenre van és az ellenkezőjére is. Egyénfüggő, posztfüggő, edzőfüggő, szituációfüggő - és nem lehet kikapcsolni a szerencse szerepét se. Az viszont tény, hogy ma már nem lehet tehetségeket soká aszalni, mert mint a héják, lecsapnak rá mások. A túlértékelésre meg hirtelenjében példa Krikic vagy JDS. Rá kell bízni a döntést az edzőre. A szerződések milyenségéért meg másvalakinek kell egyszemélyi felelősséget vállalni, aki ennek minden csínját - bínját ismeri.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2014.07.07. 21:15:39

barcastuff @barcastuff · 1 h :

The deal on Luis Suarez (27) is done pending details. Could be announced this week. Barcelona will pay 70-80M, no players included. [rac1]

Alexis Sanchez (25) is close to moving to the Premier League. Arsenal main option. Barcelona have formal offers of more than 40M.[rac1]

A rac1 nem nagyon szokott hazudni... :-k
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.07. 21:03:24

Én a felmerült nevek közül kettőt nem szeretnék a csapatban látni. Feltételezem, hogy a 4-3-3 alapvetően megmarad, csak ezen belül lesznek változások az egyes szerepkörökben, mint pl.: középcsatár hamis 9-es helyett, esetleg két vkp, stb.

Cuadrado-t abban az esetben látnám szívesen, ha Pedro is és Sánchez is menne. Egyébként semmi értelme. Alves helyett felesleges, mert a védekezésben semmivel sem nyújtana többet, mint Alves (azaz semmit). Alves fő problémája pedig ez. Nem véletlenül nem balhátvédként igazolták le Bale-t sem a madridiak. Mivel viszont Pedro marad, így 35 millióért pénzkidobás lenne a kolumbiai.

Mathieu abban az esetben lenne jó, ha Alves menne, nem igazolnánk a helyére senkit, hanem Montoya lenne az első számú jobb bekk, Adriano átkerülne jobb oldalra, mint első számú alternatíva, Mathieu pedig Alba mögé jönne. Egyébként felesleges, középhátvédnek pedig csak újabb kényszermegoldás lenne.

Más: Dongou-val kapcsolatban egyetértek, megkaphatná a lehetőséget, ha csak csereként is.
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.07.07. 20:40:22

Chino írta:

Halilovic megy a B-be, ami tökéletes megoldás. Ha felnőtt szerződést kap még tejelünk 7 milliót. Még 2 évet bőven elfér a "kicsiknél".
Most lett 18 éves a srác, senkinek nincs még fogalma mit is tud igazán. Először a másodosztályban villantson valamit. A 15/16-os szezonban már kacsingathat felfelé, ha tényleg látszik rajta valami hasonló, mint amit elvárnak tőle. Nem szabad túl nagy nyomást helyezni rá. Adamat pedig minek felhozni? Azért, hogy 0 játékperccel gyakorlatilag meggátoljuk a fejlődésben. Még Deulofeunak is nagyon bajos lesz elég lehetőséget biztosítani. Lehet Pedrora is sok mindent mondani, de inkább maradjon, minthogy a kezdő hármasnak egy Adama és Deulofeu legyen a cseréje.

Nem úgy mennek ezek a dolgok ahogy azt sokan képzelik. Egy 17-18 éves, 0 km-es játékost felhozunk, aztán majd megváltja a világot.

Talán Dongou lehetne Suarez cseréje, neki már van valamennyi tapasztalata, (még ha másodosztályban is) ha tényleg középcsatárral akarunk játszani, de sokakkal ellentétben én sajnos nem látom benne azt, hogy klasszis játékos lenne belőle. Sok lehetőséget amúgy sem kapna, max. kupában vagy sérülés esetén, de van egy olyan sejtésem, hogy az utóbbi esetben is inkább átállnánk az eddigi jól megszokott 3 támadóra.
De ez is kizárólag feltételezés, mert ha jön is Suarez közel sem biztos, hogy centert fog játszani.
Azért Halilovic bizonyított a horvát bajnokságba és volt már horvát válogatott is!A fiatal 0 km-es játékosra meg csak annyi hogy pl Fabregas se volt sok amikor az arsenalhoz került vagy más példa Pogba aki nem fért be a MU ba a juve elvitte és akkor ö se volt egy nagyon tapasztalt játékos de egyből bedobták a mélyvízibe és bevált...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.07. 19:40:40

Chino írta: Talán Dongou lehetne Suarez cseréje, neki már van valamennyi tapasztalata, (még ha másodosztályban is) ha tényleg középcsatárral akarunk játszani, de sokakkal ellentétben én sajnos nem látom benne azt, hogy klasszis játékos lenne belőle. Sok lehetőséget amúgy sem kapna, max. kupában vagy sérülés esetén, de van egy olyan sejtésem, hogy az utóbbi esetben is inkább átállnánk az eddigi jól megszokott 3 támadóra.
De ez is kizárólag feltételezés, mert ha jön is Suarez közel sem biztos, hogy centert fog játszani.
Suarezt tuti centerbe lett hozza. Ha nem akkor megint kidobtunk egy rakás pénzt az ablakon. Másrészt igazad van egy 17-18 éves srácot tényléeg nem szabad a mélyvízbe dobni, de pl. Dongou simán kupázhatna kis csapatok ellen játszatna a BL-ben (belga bajnok) esetleg kező lehetne a gyengébb csapatok ellen a bajnokságban. Nem egy El Classico-ra kell bedobni. Olyan kevés ő még az ilyen szintű játékosokhoz, hogy jaj. De aprajával el kéne kezdeni őt is felépíteni, mint annak idején elkezdték Messivel, vagy Thiagoval.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.07. 19:30:02

barca0000 írta:Én arra lenék kíváncsi mi lesz Haliloviccsal ? Mert még nem barca szint de annál jobb hogy a b-be legyen!Csereként elférne szerintem a nagy csapatba is jobb mint SR vagy JDS.A csatár sorba meg én is szivesebben látnák 1 Dongou vagy 1 Adamat mint Pedrot.De nem hiszem hogy jövöre bárki is helyet kapna a nagy csapatba max sérülések esetén főleg úgy hogy Ini is előbb lesz föltolva mint valamelyik fiatal :? És ez már csak azért is szomorú mert az évek csak mennek és ők is idő után el fognak menni ha nem kapnak lehetőséget. De nem baj van itt pénz vissza venni őket :lol:

Halilovic megy a B-be, ami tökéletes megoldás. Ha felnőtt szerződést kap még tejelünk 7 milliót. Még 2 évet bőven elfér a "kicsiknél".
Most lett 18 éves a srác, senkinek nincs még fogalma mit is tud igazán. Először a másodosztályban villantson valamit. A 15/16-os szezonban már kacsingathat felfelé, ha tényleg látszik rajta valami hasonló, mint amit elvárnak tőle. Nem szabad túl nagy nyomást helyezni rá. Adamat pedig minek felhozni? Azért, hogy 0 játékperccel gyakorlatilag meggátoljuk a fejlődésben. Még Deulofeunak is nagyon bajos lesz elég lehetőséget biztosítani. Lehet Pedrora is sok mindent mondani, de inkább maradjon, minthogy a kezdő hármasnak egy Adama és Deulofeu legyen a cseréje.

Nem úgy mennek ezek a dolgok ahogy azt sokan képzelik. Egy 17-18 éves, 0 km-es játékost felhozunk, aztán majd megváltja a világot.

Talán Dongou lehetne Suarez cseréje, neki már van valamennyi tapasztalata, (még ha másodosztályban is) ha tényleg középcsatárral akarunk játszani, de sokakkal ellentétben én sajnos nem látom benne azt, hogy klasszis játékos lenne belőle. Sok lehetőséget amúgy sem kapna, max. kupában vagy sérülés esetén, de van egy olyan sejtésem, hogy az utóbbi esetben is inkább átállnánk az eddigi jól megszokott 3 támadóra.
De ez is kizárólag feltételezés, mert ha jön is Suarez közel sem biztos, hogy centert fog játszani.
Forca Barca!!!!
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.07.07. 18:56:12

Én arra lenék kíváncsi mi lesz Haliloviccsal ? Mert még nem barca szint de annál jobb hogy a b-be legyen!Csereként elférne szerintem a nagy csapatba is jobb mint SR vagy JDS.A csatár sorba meg én is szivesebben látnák 1 Dongou vagy 1 Adamat mint Pedrot.De nem hiszem hogy jövöre bárki is helyet kapna a nagy csapatba max sérülések esetén főleg úgy hogy Ini is előbb lesz föltolva mint valamelyik fiatal :? És ez már csak azért is szomorú mert az évek csak mennek és ők is idő után el fognak menni ha nem kapnak lehetőséget. De nem baj van itt pénz vissza venni őket :lol:
Válasz küldése