Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.03. 13:18:44

Maxi írta:Plusz ott van Kroos...Kroos elvágyódik a Pep féle bayernből, majd biztos a Barcába akarna jönni.
H tényleg változtatni akar a stiluson, amit Suarez érkezése előrejelez akkor meg lehetett volna győzni. Főleg ennyi pénzért így most igen sok bajunk lesz még vele.
Kép
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.07.03. 12:25:31

Én akárhogy nézem a neveket és gondolkozom, hogy ez mit vetíthet előre mindig arra jutottam, h 3 védős felállást amiből akár csere nélkül is át lehet állni 4 védőre.(ezért is kell LE-nek sok univerzális játékos.)
ELŐRE HANGSÚLYOZOM,HOGY EZ CSAK SZEMLÉLTETŐ JELLEGŰ!!:

..............................MAtS
............Marquinhos.......Pique........Mathieu
........................Busi..........Rakitic
...Alexis...................Iniesta.................Jordi
.................Messi
...........................Suarez

Igen kimaradt Neymar ebből, de mint mondtam szemléltető jelleg(lehet jobb lett volna ha Alexis helyére írom már Cuadradot és akk is ugyan ez a helyzet), szóval itt ha Jordi visszalép máris 4-3-3-ra át lehet állni.Az már mind1 innen szerintem, hogy Messi megy jobbra vagy Ini balra vagy esetleg Suarez lecserélése esetén Neymar be és az idei támadó hármas lesz elöl. Szóval mielőtt bárki leharapná a fejem ez csak egy példa és a nevek alapján szvsz egy ehhez hasonló felállás lesz illetve mivel sok az univerzális játékos ezért hihetetlenül jól rotálható és a versenyhelyzetet is meg lehet teremteni MINDENKI számára.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.07.03. 12:18:03

Akkor Jelenleg nagyjából így néz ki a csapat ?!:

--------------------------------TStegen / Bravo--------------------

-------------------- XX / XY -------------Bartra/ Pique-----------

Alves/Montoya ________________________________Alba / Adriano

----------------------Song / Mascherano / Busquets----------------------

-----Rakitic / Xavi -----------------------------------Iniesta/Rafinha

Suarez/ AS ---------------Messi / Deloufeu---------------Neymar / Pedro


EZ alapján minden posztra van min. két játékos kivéve a belső védőt ott egyértelműen hiány van......de jó lenne ide egy Bentia - Marq/Manga/Matyi kettős !!

Támadósor:
AS , Pedro és Delou egyértelmű csere, ami nem is rossz viszont As-ert röpködnek a milliók és Pedronál is kérdés h két év után akar-e még "egy" évig alapvetően csere maradni (függetlenül attól h el akrjuk adni vagy sem , AS dettó) ..DELOU nyilván örüljön h Messi cseréje lehet :)
Egyiküket mindenképp meg kell tartani valszeg a mindkét szélen bedobható Pedro lesz az(akár milyen fos) ___itt már csak Cuadrado (35 ?)kérdéses ha és amennyiben(ő nem védő)..?!

Középpálya:
Bartomue szerint ez a rész "komplett"...!??...hát nem tudom h hogy számolt....ránézésre igen, de itt (mi)még mindig nem tudjuk biztosan h mi lesz Xavival és Song helyzete is kérdéses hisz létszám fölöttivé vált !!?
Ha mindkettő megy (de legalább is Xavi) ... akkor ugye Kroos csak kéne ?!(20-25 ? ért ingyen van)

Védelem:
Hát itt elég egyértelmű , nyugodt lennék egy Benatia(35-38 ?)-Marqinhos páros érkezésével!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.07.03. 12:10:18

Komolyan nem értelek titeket.
Nem jut el senkinek, hogy valőszínűleg Alexis nem akar a padon ülni, míg Pedro meg sírás nélkül bevállalja?
Persze ez nem azt jelenti, hogy én örülök ennek a felállásnak, csak lássatok már tovább az orrotoknál.
Plusz ott van Kroos...Kroos elvágyódik a Pep féle bayernből, majd biztos a Barcába akarna jönni.
Forca Barca
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.07.03. 12:05:13

Nem tudom mi ez a rinyálás.1,Nem a ti pénzeteket költi el a klub.2,Ha továbbra is Európa krémjébe akarunk tartozni akkor a legjobbaknak kell itt játszania.
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.07.03. 11:41:30

70 millió font = 88 millió euró. A fizetése mennyi lesz, 25 millió? Jah, de akkor meg kell emelni Messi fizetését is 30-ra, meg Neymar faterjának is kell rendezni pár orgiát kompenzálásként. Ha nem lő 40 gólt all in all utálni fogom. És a csonka szezon sem lehet kifogás, nekem 40 gól kell!

Ezektől az unszimpatikus fejektől meg már totál kivagyok: Zubi, Barto, Rose stb.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.07.03. 11:35:32

Ha jön Suarez, akkor szvsz Sanchez az Arsenalban fog kikötni, mivel ők adnának érte 40M-t, még a Liverpool gondolom kevesebbért akarta belevonni az üzletbe Alexis-t.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.07.03. 11:25:07

MQuC írta:Ha nem alkudnak, lehetséges, hogy Alexis marad? Bár azt nem hiszem, hogy MEssi,Neymar, Suarez, Alexis, Pedro (aki kirobbanthatatlan) , Deu támadósor jövedelmező lenne. Egy embernek mindenképp mennie kell.
Akkor menjen Pedro szerintem.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.03. 11:20:02

Ha nem alkudnak, lehetséges, hogy Alexis marad? Bár azt nem hiszem, hogy MEssi,Neymar, Suarez, Alexis, Pedro (aki kirobbanthatatlan) , Deu támadósor jövedelmező lenne. Egy embernek mindenképp mennie kell.
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.03. 11:17:09

Úgy látszik, tényleg jön...Zseniális :? Azon túl, hogy megharap embereket meg annyiba kerül, mint 2 normális belső védő, valahogy az az érzésem, hogy szokás szerint megint nem az edzőnk választott, hanem az évek óta remek érzékkel igazoló sportigazgatónk. Elegem van Zubiból, egyáltalán nem értem, hogy miért kell ő ide.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.07.03. 10:41:06

http://www.sport.es/es/noticias/barca/i ... ez-3349307" target="_blank Meg se próbálunk alkudni???? #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o
Realboy94
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:01:29

2014.07.03. 10:10:57

Varatrix írta:
Érdekel ki lesz az áldozat, mert a Real teli van középpályásokkal: Alonso, Modric, Isco, Kedhira, Ilarra, Casemiro

Szerintem igy is sokan voltak, szóval akár két távozót is el tudok képzelni, Toni érkezésével. (lehet majd az illetékesek válaszolnak.)

Ettől függetlenül jó igazolásnak tartom, és bővül azoknak a névsora akiket nem utállok madridban.

Közben a Mundo értesülései szerint "pozitív" irányba haladtak a tárgyalások, még nem teljes amegállapodás, de jobb ha realizáljuk Lugosi Suarez érkezését.

Én nem szeretném ezt, ez nem az a vonal amibe én beleszerettem. :?
Kázmér valszeg megy kölcsönbe, és lehetséges, hogy Khedira az Angol ligát választja.
én egyike vagyok azon kevés madridistának, akik nem adnák el Sami-t, tunisz hercegét, hanem megtartanám, mert ideális Modric cseréjének, tehermentesítőjének. Luka-t idén úgyis kifárasztottuk.
Luka Modric, Gareth Bél,
Megverjük a Barcát még.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.03. 10:03:57


A vezetőség szempontjából ismét szép munka% :(
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.03. 09:26:09

Emlékszem, még arra amikor idekerült hozzánk Ronaldinho. Előtte mindenhol azt írták hogy MU-ba megy, és eléggé irigy voltam a vörösökre. Aztán egy szép hétfői nyári reggel a Balatonnál megvettem a Sportot, és ott pózolt Barca-mezben:)

Na ilyen most nem lesz.

Eddig olyan fura volt, hogy mondjuk jobb hátvédet kerestünk, és rámozdultak az akkori legjobbra, Dani Alvesre. Röhögtünk a Reálon, hogy igazol ilyen Kakát, Ronaldót, Balet. Erre mi ugyan ezt csináljuk majd a Suarezzel, miközben ők megvesznek egy nagyon jó játékost hiányposztunkra. Eladnak nagyon jó pénzért egy Özilt az Arsenalnak, mi kb fele annyiért adjuk a Chelsea-nak Fabregast. 1 hónappal az után, hogy ők beintenek nekünk David Luiz ügyben. Benatiát állítólag nem adják nekünk csak 68-ért, a City-nek pedig 38-ért igen? Ez remélem csak sajtóbaki, mert a Citinek szerintem mindenki úgy ad el hogy az ára + 10 millió. A Real ha tényleg igazak a pletykák és leigazolják Kroost és a 2 kolumbiait, akkor felkészülhetünk pár kupamentes évre, ha csak LE nem találja fel a spanyol viaszt és nem csinál egy CSAPATOT a jelenlegi gárdából, de ehhez kell az is hogy hiányposztokon mondjuk Bartra, Roberto és Rafinha berobbanjon idén, de nagyon, mint mindjuk az első évében Piqué.

Marhára kíváncsi leszek hogy miket fogunk művelni, és okés aláírom hogy csak a sajtóból értesülünk a vezetőség ténykedéséről, tehát nem tudjuk mi van a háttérben. De nagyon nem tűnik logikus, vagy ésszerű dolognak: az évek óta hiányposztunk most már hivatalosan is üresebb lett, és idén látható volt hogy igen is hiányzott egy jó középhátvéd a csapatból. Ezek után mivel kezdünk? Igazoljunk támadót horror áron, miközben itt van nálunk: Messi, Neymar, Sanchez, Deulofeu, Pedro...

Már ott tartunk hogy kevesebb a vezetőségnek egy ésszerű igazolása és eladása...

Off
Suareznél lehet hogy az volt: a VB előtt beszélt Zubival és mondta hogy szívesen jönne hozzánk. Zubi mondta hogy oké, de túl sokba kerülsz, ezért mond a főnöködnek hogy el akarsz onnan jönni, így csökken az árad, a VB-n meg indokolatlanul harapjál bele valakibe, így te is jól jársz mert megkapod nálunk a nagyobb fizudat, és mi is mert tovább esne az értéked :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.07.03. 09:16:29

Érdekel ki lesz az áldozat, mert a Real teli van középpályásokkal: Alonso, Modric, Isco, Kedhira, Ilarra, Casemiro

Szerintem igy is sokan voltak, szóval akár két távozót is el tudok képzelni, Toni érkezésével. (lehet majd az illetékesek válaszolnak.)

Ettől függetlenül jó igazolásnak tartom, és bővül azoknak a névsora akiket nem utállok madridban.

Közben a Mundo értesülései szerint "pozitív" irányba haladtak a tárgyalások, még nem teljes amegállapodás, de jobb ha realizáljuk Lugosi Suarez érkezését.

Én nem szeretném ezt, ez nem az a vonal amibe én beleszerettem. :?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Factis
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.01.22. 09:27:31

2014.07.03. 08:50:01

mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.07.03. 08:42:01

túl lépve Suarez harapásos "púpján"nézzük mit hozhat még és főleg milyen meggondolásból?
- Messi szerepe? ha a srác továbbra is a tavalyi szinten - takarék üzemmódban - tolja nem vitás, hogy HELYETTE IS KELL kalkulálni.
- 30 gól? na igen ott ő volt A GÓLLÖVŐ ! nem kérdés, a Barcának szüksége lenne arra a + 10-11 gólra amit Alexis hozott kérdés, hogy hozza e Messi 30 gólja mellé?!
- a leigazolása ahogy mondják:..."lapot húzni 19-re..." de ezt csinálta tavaly Perez a Madridnál Bale-el ott úgy tűnik bejött, reménykedjünk....
-az biztos, hogy LE. ezzel a felállással nem a matracosok útját követi, és ha megkapja a védelembe is akiket kért már csak egy gondja marad : saját maga! a többit neki kell lerakni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.03. 03:25:08

crixus írta:De persze majd szélsőkből kreált középhátvédek is simán hozzák a szintet (Mathieu, Rojo)... :roll: Mert sajnos nehéz lesz 3 középhátvéddel letolni úgy egy szezont, hogy ne legyen eltiltás, sérülés, stb. és ha lesz, akkor megint ugyanott leszünk, mint ebben a szezonban... vagy ott sem.
Ez így rendben, de ha jön Suarez 99%, hogy távozik Alexis (vagy bevonják az üzletbe) + Song is létszámfelüli így, hogy Masch hosszabbított, illetve Tellon (Alves?) is kint van az árcédula. Ez így alsó hangon 55-60 millió.
Szóval úgy vélem nem is a pénz itt az elsődleges gond. Egy Marquinhost is 40 millióért kergetünk, aki hadd ne mondjam hogy egyelőre jó ha 25-30-at ér (arról nem is beszélve, hogy alig játszott a szezonban), Mathieut pedig 12 milláért.
Kroos-t meg lehetett volna szerezni 20-30 millióért, Mangalat 45-ért (felső határ), Piszczek se lett volna drága. Ezek csak azok akiket posztonként összehoztak velünk. Biztos jobban értenek hozzá ott fent, de a leggyengébb pontunkant, a védelmet, Marquinhos-szal és Mathieuvel akarják megoldani? Lesz két tehetséges, de még zöldfülű védőnk, egy Piquénk, akinek vagy jó napja van vagy sem, meg egy balhátvédünk. A City meg elviszi Benatiat 38 millióért.
A középpályáról távozik Cesc és Xavi, helyettük pedig Rakitic és Rafinha. És nem akarjuk azt a csapatrészt sem tovább erősíteni. Elől pedig, ahol a legjobban megvagyunk 3 elit támadóval, a padon Pedroval és egy beépítésre váró Deulofeuval egy vagyont költünk.

Amúgy Rojonak én annyira nem örülnék. Lenne egy kb. Adriano 2.0-ánk. Lehet, hogy mobilis de bal oldalon már megvagyunk, középre pedig nem tenném Marquinhos(?) és Bartra elé, mert Piqué az 100% hogy betonkezdő lesz. Más körülmények között jó lenne, de most feleslegesnek tartom.
Forca Barca!!!!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.03. 00:53:20

Na.. Elég nagy a különbség a katalán meg az angol források között..
A guardian úgy tudja a kezdő ajánlatunk 87m euro volt, de a pool 100m eurot akar. :lol:
Azt is hozzáteszik, hogy mindkét fél úgy gondolja, hogy létre lehet hozni az üzletet.. #-o
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.03. 00:50:58

tényleg minden támadás nélkül, de had kérdezzek már valamit a főoldali interjúból:
Miért nem teszik közzé az átigazolási díjakat?


"Egyébként a klubok többsége nem árulja el az átigazolási díjat, mi azonban mindig is elmondjuk ezt, ha tehetjük, mert az FC Barcelona a pártoló tagoké, akiknek joguk van tudni ezekről az összegekről. Fábregas távozásakor is közöltük a számokat."
Szóval ezt nem tudom hova tenni...
Azért lett ez az egész Neymar-mizéria, mert nem mondták meg a pártolótagoknak Neymar valós árát és fedték fel az ügy részleteit még kérésük ellenére sem és ezek után képes egy ilyet lenyilatkozni? vagy hogy van ez?
vagy én értek félre valamit? persze ott van az a ha tehetjük, de hát ezt akkor is vicces visszahallani.

Tényleg minden bántás nélkül, de ez a Barca vezetés egy az egyben olyannak érzem, mint anno a Realnál Calderónékat...
madridista
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.03. 00:41:59

Lehet kedvelni vagy épp nem kedvelni a gondolatot, de Suárez valószínűleg jönni fog.
Az ára elég kérdéses, mert ha kicsengetünk érte 80 milliót, akkor az eddigi igazolásokkal együtt már durván 124 milliónál járunk (Bravo 12, Ter Stegen 12, Rakitic 18, Halilovic 2). Ez még akkor is kevés, ha levonjuk a Cesc-ért kapott 33 milliót. Magyarul durván 30 milliónk maradna plusz a távozókért kapott összegek, amiből két középhátvédet és egy jobbhátvédet venni elég szűkös lesz.
Többször hangoztattam, hogy ne mértem miért nem merülnek fel olyan ingyenes igazolási lehetőségek, mint Ochoa vagy Vidic. Ezzel a két játékossal pl. plusz 12 milliónál járnánk és meglenne a 4. számú kh-ünk is. De persze majd szélsőkből kreált középhátvédek is simán hozzák a szintet (Mathieu, Rojo)... :roll: Mert sajnos nehéz lesz 3 középhátvéddel letolni úgy egy szezont, hogy ne legyen eltiltás, sérülés, stb. és ha lesz, akkor megint ugyanott leszünk, mint ebben a szezonban... vagy ott sem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.03. 00:29:23

Én sem örülnék Suareznek, de ezt már többször írtam, pedig a kedvenc játékosaim között van, de felesleges lenne idehozni. Viszont meg kell jegyezni vele kapcsolatban, hogy ő hátra fele se rest. És védekezésben tud ő harapós lenni (a szó átvitt és valódi értelmében is :D ), szóval ettől nem tartanék, hogy nem jönne hátra. Az viszont igaz, hogy 3 ember lébecolását nem bírná el egyik csapat sem, így neki is kellene hoznia egy szintet, Neymarnak meg az év eleji szintet (mert utána kritikán aluli volt a védekezése), s Messinek is jó lenne iparkodni néha.

Marquinhos és Rojo hátra, szerintem 40-50 millióból meglehet csípni és részemről teljesen rendben van. Én a brazilt tavaly is nagyon preferáltam, erős, jó fizikai adottságokkal és mellé rohadt gyors. Rojo meg szintén hasonló adottságokkal rendelkezik, csak néha szertelen, viszont itt a VB-n az argentinok legmegbízhatóbb játékosa. Bírja a nyomást, labdabiztos, jó ütemérzéke van, csinál 1-2 butaságot, de megvan benne a mentális képesség hogy kinője, legalábbis ránézésre.
Két ember, aki belül-szélen hadra fogható, s ami nekünk nagyon kell, hogy gyorsak, agilisek. Én nagyon remélem, hogy a kiszemeltek között valóban ott van Rojo, s a Vb miatt nem tudunk vele tárgyalni, mert a torna előtt volt szó az argentin érkezéséről. Meglássuk, szerintem továbbra sincs ok pánikolni, idő van bőven, lemegy a világbajnokság és lehet szépen megkeresni mindenkit, akit kinéztek, mert már nem lesz semmilyen hátráltató erő.
Kép
Kép
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.02. 23:41:03

PCsabi írta:
palesz77 írta:Azt nem írták, hogy az Arsenal mennyit adna érte?
Olvastam 20 ill. 30 millió fontot is.
https://twitter.com/lucasammr" target="_blank
Érdemes követni a fickót twitteren (már akinek van), most osztot meg pár érdekes infót. Hiteles forrás. :)
Ő egyébként 25milliót írt. Ez nagyon kevés Alexisért...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.02. 22:52:42

zsoltfree írta:Azt kell mondjam a Citynek van ízlése, vagy pedig olvassa a fórumunkat:

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar" target="_blank ... al-2347001
Hagy a baj... Na mindegy. Itt van az amikor van pénz és nem Egy gúrót meg valamennyi pénzt 3 év alatt akarunk adni valakiért.
Kép
Avatar
Poor011
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.05.26. 17:07:02

2014.07.02. 22:50:15

Nagyon remélem, hogy nem jön Suárez. A jelenlegi támadó hármasnak, így is nehéz, (Neymar - Sáncheznek is kell a terület, Messiről ne is beszéljünk), most képzeljük el Suárezt akinek szintén igényei lesznek a területre.
Jóval több dolog szól amellett, hogy a támadósorhoz ne nyúljanak, és inkább a kp-t és a védelmet erősítsék meg... de van egy olyan érzésem, hogy a vezetőség, ezzel a Suárez igazolással akar újra a címlapokba kerülni, és profitot termelni a játékosból. :roll:

Félek az lesz, hogy Suárez jön, Alexis megy, kh-ra meg jön egy közepes játékos, és b%!+)=unk mindent... :evil:
Válasz küldése