Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.30. 20:43:06

roby122 írta: Elég csak annyi Hulkot vették anno 8 millióért eladták 55 ért. Vagy akár Jackson MArtinez már most ér 40 milliót és őt is poton pénzért vették. És ez még csak egy töredéke , amit ez a csapat Európának adott. Erről ennyit.
james rodriguezt 5x áron adták el :D ott tudják mi a biznisz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.30. 20:39:13

Gali írta:
Erxy írta:Barcelona and Porto will close a deal on a loan of Cristian Tello (22) in the coming days. Barcelona ask 1M for loan, or 12M for sale. [dn]

Nem tudom mennyire hiteles a forrás, de remélem hogy nem fogunk kölcsönadásokkal szórakozni. 12 millió nekem korrektnek tűnik Telloért, eladnám ennyiért.
Most kellene azt az egyszerű pénzügyi megoldást választani, hogy Tello + 25-30M euró és jöhet Mangala a hátvédsor tengelyébe. Egy khv kihúzva.
Tálcán kínálja magát ez a lehetőség. Mi ebben olyan bonyolult?

Igen szerinted ilyen egyszerűen megy , hogy Tello + 25 millió és miénk Mangala. Ez nem a Fifa , vagy valami féle Gazdálkodj okosan játék. :mrgreen:
Üzlet az egész . Porto vár még 1 évet és utána eladja a Citynek 50 millióért. Nem jobban megéri nekik ? Addigra Demichelis is használhatatlan lesz él a City zsebből letólja majd az 50 millát. Pont a Porton fogunk ilyen üzletet csinálni ? Azért szálljunk le a földre szerintem.
Portonak van a világon a legjobb átigazolási politikája , ezt merem garantálni. Elég csak annyi Hulkot vették anno 8 millióért eladták 55 ért. Vagy akár Jackson MArtinez már most ér 40 milliót és őt is poton pénzért vették. És ez még csak egy töredéke , amit ez a csapat Európának adott. Erről ennyit.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.30. 20:28:15

S.Agüero írta:
blaugrana99 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ca-3342291 40+ Sanchez
Remélem, csak egy rossz vicc. 40+Pedro még csak-csak, de ez... #-o
Márpedig sajnos ő fog menni ,legalábbis nagyon úgy néz ki. :( :( :( :( :(
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.30. 20:22:17

blaugrana99 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ca-3342291 40+ Sanchez
Remélem, csak egy rossz vicc. 40+Pedro még csak-csak, de ez... #-o
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.30. 20:16:48

Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2014.06.30. 20:11:39

Olvasom a hsz-eket és hát annyira elvagytok keseredve... Itt van előttünk 2 hónap átigazolási időszak és attól mert a barcanoticias azt írja nem lesz több igazolás a védelembe vagy kp-n nem kell feltétlen elhinni. Biztos vagyok abban, hogy a vezetőség látja, még jobban is mint mi hogy 2 kulcsember távozott és csak 1 Rakitic jött. A védőproblémára pedig nyilatkozták még májusba azt hiszem, hogy minimum 2 embert hoznak. Én személy szerint nagyon örülök Suarez érkezésének így meglenne a hiányzó gólvágó emberünk.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.06.30. 20:06:19

Nyílván nem 68+Sánchez, de hogy Alexist eladják ha jön Suárez az biztos. Ha nem a poolnak akkor az Arsenalnak vagy a MU-nak.
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.30. 20:01:48

Erxy írta:
visca el barca írta:
blaugrana99 írta:http://msn.foxsports.com/soccer/paper-c ... :foxsoccer Nem harap záradék. Az eszem megáll. =D> =D> =D> =D> =D> =D>
erről írtam vmelyik nap. ezt kell csinálni, mint a hülye gyerekeknél. harapsz, ugrik egy fél éves fizetésed. egyből visszafogja majd magát.
Közben Suárez nyilvánosan bocsánatot kért. Pont ahogy a vezetőség kérte tőle.
Jelen pillanatban jó esélyt látok arra hogy leigazoljuk, Sánchez kárára. Nem tudom örülök-e neki, a Messi-Neymar-Suárez kétségkívül jól hangzik, örülnék ha lenne centerünk, ez segítené Neymar és Messi játékát is.. a kérdés csak az hogy kinek okoznának nagyobb gondot.. az edzőnek vagy az ellenfél védelmének.. :roll:
A cikkben 68 millió eurorol van szó.Sancheznek nyoma sincs ,azért az már nagyon sok lenne szerintem.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.06.30. 19:57:02

kb ugyanott tartunk, mint anno a madrid, amikor az volt a vezérfonal az igazolásaiknál, h "hátvédet nem hozunk, mert az a gyengeség jele". 11 évet vártak utána a köv bl-címre, ha a bajnokságokat nem számoljuk.

suarez meg addig lesz rendben, amig meg nem harapja messit.
továbbra is az a véleményem, h kiszórunk az ablakon min. 50 misit, ha azt a gyereket frankón megvesszük.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.06.30. 19:56:41

LG írta:
Leon írta:Nem leszek szomorú ha a világ 3 legjobb támadója lesz elöl Neymar- Suarez - Messi,még leírni is félelmetes! :shock:
DE továbbra is azt kérdezem hol vannak a védők?Palik Laci meg Damon Hill környékén vagy hol?
2 hét múlva kezdeni kéne a felkészülést és hátul még mindig semmi!! ](*,)
Remélem szépen fű alatt már megegyeztek a Hummels+Thiago Silva kettőssel! :mrgreen:
A Neymar-Messi duót is félelmetes volt leírni, aztán láttuk, hogy együtt mennyire hatékonyak. :roll: Én nem hiszek benne, hogy ők hárman jól együtt tudnának HOSSZÚTÁVON működni.
Galaktikus Madrid. Nem feltétlenül követendő példa.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.30. 19:54:44

Igaz de fogjuk ezt arra,hogy egyszer Messi volt sérült egyszer meg Neymar meg Messinek sem volt mindig kedve focizni. :mrgreen:
Ha elnézzük a jó pár tavaszi meccsünket amiken öngólókkal meg tizikkel nyertünk vagy vesztettünk is akkor jól jöhet egy erős klasszis előre,de én továbbra is attól félek hogy ezt látom majd augusztusban az 1. bajnokin hátul: Alba-Mas-Piqué-Alves! #-o
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.30. 19:49:38

Leon írta:Nem leszek szomorú ha a világ 3 legjobb támadója lesz elöl Neymar- Suarez - Messi,még leírni is félelmetes! :shock:
DE továbbra is azt kérdezem hol vannak a védők?Palik Laci meg Damon Hill környékén vagy hol?
2 hét múlva kezdeni kéne a felkészülést és hátul még mindig semmi!! ](*,)
Remélem szépen fű alatt már megegyeztek a Hummels+Thiago Silva kettőssel! :mrgreen:
A Neymar-Messi duót is félelmetes volt leírni, aztán láttuk, hogy együtt mennyire hatékonyak. :roll: Én nem hiszek benne, hogy ők hárman jól együtt tudnának HOSSZÚTÁVON működni.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.30. 19:40:19

Nem leszek szomorú ha a világ 3 legjobb támadója lesz elöl Neymar- Suarez - Messi,még leírni is félelmetes! :shock:
DE továbbra is azt kérdezem hol vannak a védők?Palik Laci meg Damon Hill környékén vagy hol?
2 hét múlva kezdeni kéne a felkészülést és hátul még mindig semmi!! ](*,)
Remélem szépen fű alatt már megegyeztek a Hummels+Thiago Silva kettőssel! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.06.30. 19:36:28

visca el barca írta:
blaugrana99 írta:http://msn.foxsports.com/soccer/paper-c ... :foxsoccer Nem harap záradék. Az eszem megáll. =D> =D> =D> =D> =D> =D>
erről írtam vmelyik nap. ezt kell csinálni, mint a hülye gyerekeknél. harapsz, ugrik egy fél éves fizetésed. egyből visszafogja majd magát.
Közben Suárez nyilvánosan bocsánatot kért. Pont ahogy a vezetőség kérte tőle.
Jelen pillanatban jó esélyt látok arra hogy leigazoljuk, Sánchez kárára. Nem tudom örülök-e neki, a Messi-Neymar-Suárez kétségkívül jól hangzik, örülnék ha lenne centerünk, ez segítené Neymar és Messi játékát is.. a kérdés csak az hogy kinek okoznának nagyobb gondot.. az edzőnek vagy az ellenfél védelmének.. :roll:
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.30. 19:17:32

Erxy írta:Barcelona and Porto will close a deal on a loan of Cristian Tello (22) in the coming days. Barcelona ask 1M for loan, or 12M for sale. [dn]

Nem tudom mennyire hiteles a forrás, de remélem hogy nem fogunk kölcsönadásokkal szórakozni. 12 millió nekem korrektnek tűnik Telloért, eladnám ennyiért.
Most kellene azt az egyszerű pénzügyi megoldást választani, hogy Tello + 25-30M euró és jöhet Mangala a hátvédsor tengelyébe. Egy khv kihúzva.
Tálcán kínálja magát ez a lehetőség. Mi ebben olyan bonyolult?
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.06.30. 17:54:33

Barcelona and Porto will close a deal on a loan of Cristian Tello (22) in the coming days. Barcelona ask 1M for loan, or 12M for sale. [dn]

Nem tudom mennyire hiteles a forrás, de remélem hogy nem fogunk kölcsönadásokkal szórakozni. 12 millió nekem korrektnek tűnik Telloért, eladnám ennyiért.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.30. 17:49:18

blaugrana99 írta:http://msn.foxsports.com/soccer/paper-c ... :foxsoccer Nem harap záradék. Az eszem megáll. =D> =D> =D> =D> =D> =D>
erről írtam vmelyik nap. ezt kell csinálni, mint a hülye gyerekeknél. harapsz, ugrik egy fél éves fizetésed. egyből visszafogja majd magát.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.30. 17:34:44

http://msn.foxsports.com/soccer/paper-c ... :foxsoccer" target="_blank Nem harap záradék. Az eszem megáll. =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.30. 16:02:35

[quote="palesz77"
Kroos amúgy miért hagyja el pontosan a Münchent? Csak a pénz, vagy neki se tetszik annyira a Pep féle München? Mert ha utóbbi is közrejátszott, akkor nem csoda, hogy nem merült fel a vezetőségnél, mint lehetőség.. Igaz ez Mandzukicra is.[/quote]

A több játéklehetőség miatt, illetve, hogy Pep sem igen számol vele, mint alapember, ezért sem hosszabbított.
Én nem tudom elhinni, hogy ezek után nem igazolunk középpályást. Egy Ini-Rakitic-Rafinha- Sergi Roberto trióval akarunk nekivágni a szezonnak. Ebből gyakorlatilag 3 még nem is játszott nálunk (SR-t is ide veszem, bár szomorú, hogy egyáltalán így kell számolni vele). Ini bármilyen fájó, már nem mai csirke, jövőre pláne nem lesz az akkor pedig nem tudjuk pótolni, arról nem is beszélve, hogy iszonyat sérülékeny. Lehet itt beszélni taktikai váltásról meg hasonlókról, de ez nemhogy karcsú, egyszerűen öngyilkosság. Nem tudom, hogyan akarja a védekezést megoldani LE.
Eddig is az volt a gond, hogy átszaladtak a kp-n, pedig volt egy Alexis, aki lassítani tudta az ellenfél támadásépítését. Most lesz egy Messi-Suarez-Neymar trió, mögötte Ini-Rafinha/Rakitic, a szélső védőinkről ne is beszéljünk, kh pedig egy 20 éves Marquinhos.
Xavi védekezéséről annyit, hogy neki ez abban merült ki, hogy nem adta el a labdákat.

Nem gondoltam, hogy az összes játékos, vezető, edző közül legjobban Txiki-t sírom majd vissza.
Nem vagyok egy pesszimista alkat, de amennyire izgatottan és várakozásteljesen néztem az uborkaszezon elé, és örültem az ilyen Benatia-féle híreknek, annyira állok most a kétségbeesés szélén. Azért még bízok benne, hogy a vb után változik majd a helyzet. Viszont a sírás kerülget, amikor az a játékos bagóért megy a legfőbb riválisunkhoz, akire olyan szükségünk lenne mint egy falat kenyérre.

Ez a Suarez biznisz meg.... Új edző, új játékosok, "változó" szisztéma, erre ide akarják hozni egy vagyonért a jelenleg legkevésbé fontos játékost, aki nemhogy az előszezonban, de még majd' a szezon feléig, szó szerint labdába sem rúghat nálunk. Sok szerencsét a beépítéséhez. Középcsatáros játékot akarunk középcsatár nélkül. Arról nem beszélve, hogy ott van még gyakorlatilag Neymar, Rakitic, Rafinha akiket szintén el kéne helyezni. Ja és a legfontosabb csapatrészt megoldjuk egy 20 éves ígérettel (nem mellékesen egy vagyonért), hogy majd ő átveszi Puyol örökségét. =D>

Lehet károgónak nevezni, de ami itt történik szerintem már túlmegy az aggodalom kategórián.

Arról ne is beszéljünk, hogy Mangala stb. játékosok drágák, ellenben olyan fizetéseket adunk amilyeneket még a PSG sem biztosít.
Forca Barca!!!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.06.30. 15:50:37

palesz77 írta:LE szeretné a csapatban tudni Nolitot a 'Radio Marca' értesülései szerint.. :lol:
Na az kell még nekünk... egyébként én korábbra vártam a Nolitos híreket.
Mióta LE a Barca edzője talán egyedül Nolito és GdS volt az a két egykori Barca játékos akiket még nem hoztak szóba velünk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.06.30. 15:45:23

palesz77 írta:LE szeretné a csapatban tudni Nolitot a 'Radio Marca' értesülései szerint.. :lol:
Hova? Minek? Az ő posztjára ott van Neymar, Pedro, Deulofeu,Iniesta is tud ott játszani. Hasonló igazolás lenne, mint Afellay :?
Avatar
Poor011
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.05.26. 17:07:02

2014.06.30. 15:39:10

Barcaman1993 írta:
Poor011 írta:Azért azt ne feledjük, hogy Kroos nem feltétlenül lenne Xavi pótlására a legmegfelelőbb. Xavi fontos részét képezi a kp-n való védekezésnek, míg Kroos nem igazán védekezik.
Kroos és Xavi nevét cseréld meg, hogy helyes legyen az elméleted. :wink: Xavi meg a védekezés... #-o
Jó pár BM meccset láttam, és Kroos még annyit se védekezik...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.30. 15:17:32

LE szeretné a csapatban tudni Nolitot a 'Radio Marca' értesülései szerint.. :lol:

A Torino érdeklődik Bojan iránt, az ügynöke szerint pedig ez tökéletes választás lenne számára. Mellettük Olympiacos is ajánlatot készül tenni érte.
Capon írta:Szerintetek tényleg érdeklődünk Suárez iránt?
Hát eleinte én sem hittem el - főleg, hogy az Angolok elleni duplája után merült fel a neve -, de akiről ennyit szoktak cikkezni, mint róla, az - általában - már nem kacsa szerintem..
Capon írta:Ha valós az érdeklődésünk, akkor annyi elmondható, hogy valószínűleg szerkezeti váltás lesz a csapatban, ami számomra egy pozitív jel lenne.
Ez miatt örülnék neki én is igazából. Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy jól megférne Leo és Neymar mellett a pályán a játékstílusa miatt, de annyiból jó lenne, hogy 99%, hogy így átállnánk újra a középcsatáros játékra.

A viselkedésével amúgy szerintem nem lenne különösebb gond itt, az egész idei klubszezont lehozta balhék nélkül. Ha jól tudom egy elég neves agyturkász kezelte a szezon elején - még valami Pool meccsen mondta a kommentátor -, és úgy tűnt, hogy működik is a dolog, csak aztán most jött ez a harapás.. Nem tudom ez most mi volt, lehet kihagyott pár kezelést..? De a lényeg, hogy a mostani komoly büntetés, és az ez utáni kezelések - ezután tuti, hogy megint el fog járni - szerintem már azért rendbe teszik végleg.. Ha meg még igazak a hírek, hogy a szerződésébe beleteszünk valami "harapási záradékot" is, akkor végképp nem tartok tőle, hogy ez megfog ismétlődni, kétlem, hogy egy ilyen miatt komolyabb összegeket akarna bukni.. Persze aztán lehet túl naiv vagyok, és rosszul gondolom.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.30. 15:12:39

Poor011 írta:Azért azt ne feledjük, hogy Kroos nem feltétlenül lenne Xavi pótlására a legmegfelelőbb. Xavi fontos részét képezi a kp-n való védekezésnek, míg Kroos nem igazán védekezik.
Kroos és Xavi nevét cseréld meg, hogy helyes legyen az elméleted. :wink: Xavi meg a védekezés... #-o
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Poor011
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.05.26. 17:07:02

2014.06.30. 15:08:58

Azért azt ne feledjük, hogy Kroos nem feltétlenül lenne Xavi pótlására a legmegfelelőbb. Xavi fontos részét képezi a kp-n való védekezésnek, míg Kroos nem igazán védekezik.
Válasz küldése