Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.06. 14:09:42

Viszont az, hogy mindenki olyan árakon kínál játékosokat, hogy az már már nevetséges, mi meg 33 millióért hírek szerint eladnánk Fabregast? Ha Benatia 40 felett van akkor Fabre 60 felett
94:39 6 - 1
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2014.06.06. 13:53:10

blaugrana99 írta:Szerintetek ez a Rakitic gyerek jó vétel lesz?

Én bizakodo vagyok vele kapcsolatban. Nekem a legföbb bajom a középpàlyàval volt az idén, az összes tàmadàsban hasznàlhato középpàlyàsunk hasonlo stilust képviselt. Cesc ugyan kivétel volt, de egyszerüen esélyt nem adtak neki, hogy a posztjàn bizonyitson. Ez a poszt ugyanis nem létezett.

Ki is pukkadtunk kreativitàsban a tavasz közepére. Unalmas labdajàratàsok, oldalpasszok, az örületbe kergettek szerintem mindenkit.
Rakitic màs stilus, offenzivabb jàtékos, aki tàvolrol is bàtran és jol lö. Klasszikus irànyito, akàrcsak Fabregas (ezért adodik ugyan a kérdés, hogy kellett-e ez a csere nekünk). Mindenesetre jövöre meröben màst fogunk jàtszani és màr csak ennek is örülök.
Kivàncsian vàrom, mit tervez LE és hogy illeszkedik Rakitic az elképzeléseibe.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.06. 13:43:37

blaugrana99 írta:http://www.mundodeportivo.com/20140606/ ... 34471.html Aguero helyett.
Mondjuk ő sem lenne rossz.
Kíváncsi lennék melyik cikket linkelted, de nem megnyitható a link. :?
Így illeszd be: [ url ]link[/url ] csak ne legyen szóköz a kapcsos zárójel meg az 'url' között.

Ez off lesz, az aktuális moderátor ha gondolja törölheti is, akkor bocsánat érte. De szavazásnak ki lehetne írni, hogy a linkeket hogy kell betenni jól. Csak mert mióta frissült az Eurobarca nagyon sok link már idézés előtt is megnyithatatlan, idézés után meg alapból nem lehet megnyitni 'url' nélkül őket, ami kicsit zavaró tud lenni szerintem. Persze lehet csak nekem van vele bajom, akkor bocsánat a háborgásét..
LM10 írta:Én arra tudok gondolni, hogy balszélen is tud játszani. Így Albát lehet Mathieu helyettesítené, jobbra meg Adriano menne többet. Egyszerűen fogalmam sincs, ez függ attól is, hogy Alves marad vagy megy, és hogy igazolunk-e a helyére valakit.
Nekem is ez az egyetlen logikus magyarázatom rá, hogy miért ő kell annyira. Pont ezt írtam én is tippemként pár hsz-el lejjebb. :)
blaugrana99 írta:Szerintetek ez a Rakitic gyerek jó vétel lesz?
Hát, én nagyon szkeptikus vagyok vele kapcsolatban, de a statjai alapján beválhat. A Sevillából meg az utóbbi időben nagyon nem lőttünk mellé, úgyhogy azért próbálok bizakodó lenni. A 15 millió meg a mai árak mellett nagyon baráti.. Plusz aki ilyet tud csinálni, az nagyon béna nem lehet - nem véletlennek tűnt, szerintem full tudatos a mozdulat.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.06. 13:36:08

Szerintetek ez a Rakitic gyerek jó vétel lesz?
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.06. 13:20:23

http://www.mundodeportivo.com/20140606/" target="_blank ... 34471.html Aguero helyett.
Mondjuk ő sem lenne rossz.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.06.06. 13:12:34

palesz77 írta:
Tobias88 írta: Akkor már inkább Benatia 30ért, mint Miranda. Nagyjából hasonló szinten vannak, de egy szezonkezdésre 30 éves védőért ennyi pénzt kiadni vétek.
Benatiaért legutóbb 61 milliót kért a Roma sajnos, úgyhogy 30-ért semmiképp sem adnák oda. Szerintem 40 alatti ajánlattal szóba se állnának velünk, de még lehet keveset mondtam így is.

Kíváncsi lennék, hogyha tényleg ennyire Mathieut akarja LE, akkor az miért lehet. Mert valami oka biztos van..
Én arra tudok gondolni, hogy balszélen is tud játszani. Így Albát lehet Mathieu helyettesítené, jobbra meg Adriano menne többet. Egyszerűen fogalmam sincs, ez függ attól is, hogy Alves marad vagy megy, és hogy igazolunk-e a helyére valakit.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.06.06. 13:10:07

Szerintem nincs semmi baj a középszerűnek tűnő játékosokkal. Az atletinek hány világklasszisa van? inkább 11 középszer, mint 11 motiválatlan, ripacskodó világklasszis.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.06. 13:06:56

Tobias88 írta: Akkor már inkább Benatia 30ért, mint Miranda. Nagyjából hasonló szinten vannak, de egy szezonkezdésre 30 éves védőért ennyi pénzt kiadni vétek.
Benatiaért legutóbb 61 milliót kért a Roma sajnos, úgyhogy 30-ért semmiképp sem adnák oda. Szerintem 40 alatti ajánlattal szóba se állnának velünk, de még lehet keveset mondtam így is.

Kíváncsi lennék, hogyha tényleg ennyire Mathieut akarja LE, akkor az miért lehet. Mert valami oka biztos van..
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.06.06. 13:04:23

Tobias88 írta:
LM10 írta:Állítólag Miranda 15 milláért hozható, de LE nem számítana rá... inkább Matyiő. Nekem ez a Matyiő mindig egy balszélső védőnek tűnt, ott is csak középszerűnek, nem értem, hogy hogyan gondoljuk azt, hogy ő kell középre.
Akkor már inkább Benatia 30ért, mint Miranda. Nagyjából hasonló szinten vannak, de egy szezonkezdésre 30 éves védőért ennyi pénzt kiadni vétek.

A Roma 61 millában állapította meg az árát. Szóval ő tényleg offos.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.06. 13:01:25

LM10 írta:Állítólag Miranda 15 milláért hozható, de LE nem számítana rá... inkább Matyiő. Nekem ez a Matyiő mindig egy balszélső védőnek tűnt, ott is csak középszerűnek, nem értem, hogy hogyan gondoljuk azt, hogy ő kell középre.
Akkor már inkább Benatia 30ért, mint Miranda. Nagyjából hasonló szinten vannak, de egy szezonkezdésre 30 éves védőért ennyi pénzt kiadni vétek.
94:39 6 - 1
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.06.06. 12:53:28

Benéztem, tényleg balbunkót játszott ellenünk néhányszor a középső védő pozíció mellett. MIndegy, igazából ami jó benne, hogy jobban védekezik az összes szélsőnknél, és a magasságához képest gyors, és megbízható. 10 milla körül érdemes lenne megvenni.

A listáról Piszczek mindenképpen remek igazolás lenne, és szükségünk is van egy jobbhátvédre. Reus nagyon bírom, de hová tennénk? Müller csak akkor, ha alexis megy, de a bayern úgy sem adja el. Koke meg nem ér annyit, mint amennyiért el lehetne hozni.

Azért ez a BAJAN lista elég merész. kb lehetetlen igazolások szerepelnek rajta. legalábbis a mi pénztárcánkhoz mérve. a másik bár szerényebb felhozatal, de elérhetőbb, reálisabb lista.

A fizetésekkel kapcsolatban annyit megjegyeznék, hogy ostobák a vezetők, hogy belemennek egy ilyen játékba. Cruyff jól mondta, hogy neymar brutális szerződése fatális tévedés volt(az aláírási pénzzel együtt meg kb öngyilkosság). Mondjuk neki legalább van marketing értéke, szépen visszatermel a klubkasszába, de Rakitic a 8 milliója soha nem fog megtérülni.

Figyelni kellene arra, hogy hosszú távon fenntartható legyen a klub, ha ennek átmeneti visszaesés az ára, akkor be kell vállalni. 2-3 legtöbbet fizető klub vagyunk viszont a játékosok teljesítménye köszönő viszonyban sincsenek ezekkel az összegekkel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yaya(07-10) 2014.06.06. 13:05:59-kor.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.06.06. 12:30:45

Állítólag Miranda 15 milláért hozható, de LE nem számítana rá... inkább Matyiő. Nekem ez a Matyiő mindig egy balszélső védőnek tűnt, ott is csak középszerűnek, nem értem, hogy hogyan gondoljuk azt, hogy ő kell középre.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.06. 12:22:55

roby122 írta: NEM FOGNAK IDEJÖNNI!!! Nektek más ember nem létezik ? Komolyan mondom vicc.. Főleg , hogy Reus lenyilatkozta , hogy még egy évet biztosan marad. Kokeval meg ez a helyzet...
link Biztos látták ezt páran , de még akkor is itt szajkózzák... vicc.
"Nem vagyunk kiárusító klub."

csont nélkül eladták a két gólvágójukat, plusz vmelyik védő tuti el fog menni, ahogy tiago is a kp-ról.

ez az egész duma csak az árak felstrófolásáról szól. a világon mindenki eladó, csak pénz kell hozzá. a többi csak bullshit.
LM10 írta:A Sport mai hírei szerint ezek a játékosok maradtak a kalapban:

http://www.sport.es/es/ext_resources/img/suben.jpg" target="_blank

Ők pedig az eddigi hírekkel ellentétben már elég esélytelenek:

http://www.sport.es/es/ext_resources/img/bajan.jpg" target="_blank
hát azért a "bajan" rész jóval combosabb. jó lett volna onnan is megszerezni vkit...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.06.06. 12:20:49

A Sport mai hírei szerint ezek a játékosok maradtak a kalapban:

http://www.sport.es/es/ext_resources/img/suben.jpg" target="_blank


Ők pedig az eddigi hírekkel ellentétben már elég esélytelenek:

http://www.sport.es/es/ext_resources/img/bajan.jpg" target="_blank
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.06. 12:18:32

roby122 írta:
Tobias88 írta: Koke-t meg hagyjátok már, elképesztő. Ne is hozzátok fel témaként mert felesleges. Olyan mintha a fiatal Iniestát valaki le akarta volna igazolni, esélye se lett volna senkinek...
Így van! Ez most már kezd a Reus témához hasonló lenni. Felejtsétek már el Koket meg Reus-t is.
NEM FOGNAK IDEJÖNNI!!! Nektek más ember nem létezik ? Komolyan mondom vicc.. Főleg , hogy Reus lenyilatkozta , hogy még egy évet biztosan marad. Kokeval meg ez a helyzet...
link Biztos látták ezt páran , de még akkor is itt szajkózzák... vicc.
Koke már azt is nyilatkozta amellett, hogy jól érzi magát az Atleticoban, hogy hízelgő számára a Barca ajánlata, de most a VB-re koncentrál. Just sayin..

Amúgy szerintem se fog jönni, ahhoz nyíltan követelnie kéne hogy elengedjék, ő meg azt biztos nem fogja. Vagy még úgy lenne esélyünk, hogy letesszük érte a 60 milliós kivásárlási árat, de akkor meg mi lennénk az évezred idiótái. Viszont azért nem a lehetetlen kategória a srác szerintem, nem kéne így kiakadni, hogy felmerül a neve.. :D
Yaya(07-10) írta: na, de most már kerítsünk egy normális védőt, jöjjön mellé Mathieu jobbszélre és kész is a keret a következő szezonra(feltéve, ha nem lesz több távozó a ballaszton kívül).
Mathieu balhátvédet szokott játszani a középső védő mellett. Hogyha ő jön, akkor van egy olyan érzésem, hogy ő lesz Alba beugrósa is, meg a 4. számú középső védő is, a jobboson meg Adriano és Montoya lesz - plusz néha Maschot is be lehet vetni hátul, Bui úgyis a meccsek 90%-ában játszani fog.

Én amúgy belőle annyira emlékszem, hogy akkora mint a ház, és hogy volt egy meccs, amikor ő meg nem tudom már ki nagyon jó napot fogtak ki ellenünk, akkor nem sok sót ettünk az ő oldalukon.

A leigazolását attól még nem támogatom, nem hinném, hogy pont ő kéne most nekünk. De pozitívuma is lenne az esetleges érkezésének, ha jönne, akkor Bartra több szerephez juthatna, a Francia nem egy Benatia/Hummels/Thiago Silva kaliber, akit vétek padoztatni..
Mától csak a pozitív oldalát próbálom nézni a Barca nyári ügyeinek, mert máshogy különben nem bírnám végignézni Bartoék nyári tevékenykedését.. :D

szerk.:
LM10 írta:A Sport mai hírei szerint ezek a játékosok maradtak a kalapban:

http://www.sport.es/es/ext_resources/img/suben.jpg

Ők pedig az eddigi hírekkel ellentétben már elég esélytelenek:

http://www.sport.es/es/ext_resources/img/bajan.jpg
Mülleren kívül egész vállalható ez a "maradnak" lista. Annak meg kifejezetten örülnék ha a Cuadrado-Vidal-Pogba-Llorente 4-es többé fel se merülne itt még pletyka szinten se.. (Egy Benatia-Mathieu és egy Agüero-Müller csere, és akkor lenen tökéletes a lista szerintem)
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.06.06. 12:34:32-kor.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.06. 12:12:17

zola8787 írta:Azért az az év vicce lenne, ha mi odaadnánk Mourinho-nak Cesc-et olcsón, mert nekem ne mondjátok, hogy érte a 35 jó ár (Bale: 100, Csiga: 20, Ibra: 75 + Eto'o csúcsformában, nem érdekel ha ezek után nem értetek velem egyet), mellette meg Mou röhögve utasítja el Kurtoá meg Luis ideigazolását.

Balenek sem lett volna ekkora az ára. Túl volt értékelve egy Fabregas árral kb.

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ak-2340443" target="_blank
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.06.06. 12:11:42

visca el barca írta:rakiticnek jövőre lejár a szerződése, valszeg ezért kerül csak 15 millioba... ennyiért nagyo jó igazolás...

amire én emlékszek abból a paliból, hogy ellenünk (meg más meccseken amit néztem) úgy hajtott mint a mérgezett egér. a la bda is elég jó helyen van nála... ha meg valóban 20 millát nyerünk a cesc-raikitic cserén, sztem kifejezetten jó üzlet lesz. ami azért nálunk nagy szó :D
Én is kedvelem a horvátot, szerintem jó igazolás lenne. Deco óta nem volt, nem saját nevelésű irányítónk. 8) Én nagyon kedvelem Fabregast, de ha úgy döntenek, hogy eladjuk, akkor adjuk. Nem tudok már mit írni, én megtartottam volna. Az tényleg érdekes lesz ha Xavi és Cesc is távozik. Akkor csak Koke marad, akit eltudnék itt képzelni.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.06.06. 12:03:39

Azért az az év vicce lenne, ha mi odaadnánk Mourinho-nak Cesc-et olcsón, mert nekem ne mondjátok, hogy érte a 35 jó ár (Bale: 100, Csiga: 20, Ibra: 75 + Eto'o csúcsformában, nem érdekel ha ezek után nem értetek velem egyet), mellette meg Mou röhögve utasítja el Kurtoá meg Luis ideigazolását.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.06. 12:02:46

Yaya(07-10) írta:na, de most már kerítsünk egy normális védőt, jöjjön mellé Mathieu jobbszélre és kész is a keret a következő szezonra(feltéve, ha nem lesz több távozó a ballaszton kívül).
... Mathieu ballábas, maximum Balhátvéd de annak se valami jó, mert lassú + magassága ellenére fejjátékban sem a legjobb. Értelmetlen igazolás.
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.06. 11:59:42

rakiticnek jövőre lejár a szerződése, valszeg ezért kerül csak 15 millioba... ennyiért nagyo jó igazolás...

amire én emlékszek abból a paliból, hogy ellenünk (meg más meccseken amit néztem) úgy hajtott mint a mérgezett egér. a la bda is elég jó helyen van nála... ha meg valóban 20 millát nyerünk a cesc-raikitic cserén, sztem kifejezetten jó üzlet lesz. ami azért nálunk nagy szó :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.06.06. 11:46:10

Remek igazolás, főleg ennyiért. Ráadásul ő tényleg képes tovább vinni a xavi által képviselt vonalat. extra motivált lesz a barcában, rosszul nem jöhetünk ki ebből az igazolásból.

na, de most már kerítsünk egy normális védőt, jöjjön mellé Mathieu jobbszélre és kész is a keret a következő szezonra(feltéve, ha nem lesz több távozó a ballaszton kívül).

Látszik, hogy LE nem báb a csapat élén, és végre nem Zubiék mondják meg kiket kell igazolni, mint Tito és Martino edzősködése idején. van elképzelése és okosan igazol.

A középpálya Xavi/Rakitic, Ini/Rafinha, Sergio/mascherano szerintem rendben lesz. Elől szintén megvagyunk, persze ha jön valaki az sosem baj.

2 védő még kell+ugye egy tapasztalt kapus MatS mellé.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.06. 11:45:30

Tobias88 írta:"Xavit megkeresték Katarból egy 3éves szerződéssel, beszél előbb LE-vel, utána dönt."

Ha ez igaz, akkor menjen. Fabregas-t meggyőzzük hogy maradjon, jön Rakitic és akkor jól is járunk.

Koke-t meg hagyjátok már, elképesztő. Ne is hozzátok fel témaként mert felesleges. Olyan mintha a fiatal Iniestát valaki le akarta volna igazolni, esélye se lett volna senkinek...
Így van! Ez most már kezd a Reus témához hasonló lenni. Felejtsétek már el Koket meg Reus-t is.
NEM FOGNAK IDEJÖNNI!!! Nektek más ember nem létezik ? Komolyan mondom vicc.. Főleg , hogy Reus lenyilatkozta , hogy még egy évet biztosan marad. Kokeval meg ez a helyzet...
http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... krol,71980" target="_blank Biztos látták ezt páran , de még akkor is itt szajkózzák... vicc.
Fabregasról meg az a véleményem , hogy megértem , hogy menni akar , mert szánalmas volt ahogy bántak vele az emberek. Kifütyülni egy Fabregast ? Ez szánalmas és gáz. Az egész Barcának nem ment , bezzeg Messit nem tudták kifütyülni , aki csak lehajtott fejjel sétált. Ha a vezetőség is nagyon akarná , hogy maradjon akkor maradna. De látom a pénz fontosabb. :(
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.06. 11:13:37

Úgy látom ezt az évet már csak egy, az idénynél komolytalanabb igazolási időszak koronázhatja meg.
Én már elképzeltem, jön Rakitic, Cesc ahogy aláírja a szerződését a Chelsea-vel, kiderül, hogy Xavi elfogadja a Qatari ajánlatát, és megy ő is. Majd mivel eladták Cesc-et kénytelenek venni még egy kp.-t, és vagy megveszik Koke-t 150millióért, vagy hoznak egy Matyiő szintű embert oda is.
És emiatt 2 lehetőség lesz:
1: Vagy kidobunak a kp.-ra értelmetlen magas összeget, ahelyett, hogy a védelmet erősítették volna
2: Nem dobnak ki olyan sokat, de egyetlen értékelhető ember Iniesta lesz ott, és süllyedünk tovább.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.06. 11:08:52

"Xavit megkeresték Katarból egy 3éves szerződéssel, beszél előbb LE-vel, utána dönt."

Ha ez igaz, akkor menjen. Fabregas-t meggyőzzük hogy maradjon, jön Rakitic és akkor jól is járunk.

Koke-t meg hagyjátok már, elképesztő. Ne is hozzátok fel témaként mert felesleges. Olyan mintha a fiatal Iniestát valaki le akarta volna igazolni, esélye se lett volna senkinek. Ő is kijelentette hogy esze ágában sincs eligazolni, az Atletico is 60ért engedné el amire még jönne az adó, azaz a világ 3. legdrágább játékosa lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2014.06.06. 11:59:07-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.06. 11:08:42

palesz77 írta:u.i.: Rakitic vs Koke. Aki tud Spanyolul lefordíthatná mi mit jelent, mert én kb. a felét nem értem sajnos.
Sorrendben:
Gólok
Gólpasszok
Kapuralövések/meccs
Átadások(passz)/meccs
Pases bien - jó átadásokat jelent, de ez hülyeség, nem 2,3... :D (vagy csak én nem értek valamit)
Sikeres átadások %
Cselek/meccs
Beadások/meccs
Ívelések(hosszú passzok)/meccs
Mélységi passzok/meccs
Fejpárbajok/meccs
Szerelések/meccs
Labdaszerzés/meccs

Statisztikailag egyébként Rakitic tűnik jobbnak. Az más kérdés, hogy az Atléticóban Koke nem cipelt akkora terhet a vállán, mint Rakitic a Sevillában. Feltételezem azért, hogy a horvátnak többet kellett vállalnia, nem voltak olyan csapattársai, mint a bajnokcsapatnak.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Válasz küldése