Daniel Alvés

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Mire számítasz tőle?

Kiszorítja Dest-et és SR-t
21
34%
Fele-fele arányban osztoznak majd a perceken
17
27%
Csereember lesz
11
18%
Nem sokat fog játszani, inkább az öltözőben fog segíteni a csapatnak
13
21%
 
Szavazatok száma: 62
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.05.06. 20:23:30

kristop írta:egyébként messi mostani getafe elleni gólja a tökéletes példa alves játékának (vagy alves típusú játékos) szükségességére és arra is, hogy miért okolja mindenki őt a kapott gólokért.

itt a gól.

Kép
nézzétek meg az első képen alves helyezkedését (piros téglalap). messi ott épp nehezen vette át a labdát, de aztán gyönyörűen két ember között indította xavit. na, ha ott elvesztette volna a labdát, akkor mivel alves ott helyezkedik indíthattak volna a bal oldalon és bartra védekezett volna helyette.

Kép
de messi megoldotta, megjátszotta xavit, aki tudta az üres jobb szélen indítani alvest (piros téglalap). azért volt üres a szél, mert alexis (sárga) nagyon tudja elvinni az embereket és a balvédőjük ment is vele. utána középre adta tök simán, mert senki nem volt rajta és gól.

namost, ugye sokan azt akarják, hogy ne támadjon a jobbvédőnk, akkor körülbelül a felezővonalnál lett volna, soha nem ért volna így oda, vagy max később, amikor már kitudtak volna váltani rá. de mi támadó csapat vagyunk, sokan ezért is szerettük meg a csapatot, így alakítunk ki emberelőnyös szituációkat elől. nem hat védőt küldünk fel, akik visszaállnak, mint mourinho. ja hogy így néha lerohannak minket és arról az oldalról kapjuk a gólt, ahol ő van? sokszor az nem is az ő hibája, hanem xavi, busquets, piqué, bartra, épp akinek kikellene váltani a helyére, de hát amúgy is, ezt vállaljuk azzal, hogy támadószelleműek vagyunk.
ezt nagyon jól összeszedted!
és nagyon jól tükrözi a lényeget
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.05.06. 18:33:02

eimenis1212 szerintem nem ugyanarról a Bartraról beszélsz mint aki nálunk van de az másik topic.

Chino jól leíra azt amit gondolok
kristop írta:sokszor az nem is az ő hibája, hanem xavi, busquets, piqué, bartra, épp akinek kikellene váltani a helyére, de hát amúgy is, ezt vállaljuk azzal, hogy támadószelleműek vagyunk.
Nálam az, h kivált a helyére azt jelenti, h a szélsővédő már vert helyzetbe van és a szélső meg amint lehet bemegy középre, h ne legyen üres terület. Ha meg kimegy vki középről főleg ha max 3-an vannak hátul (3 védő esetén 2-en maradnak kb 40-50m-re vagyis 20-25m széles sávot kéne addig levédekezniük amíg vissza nem érnek a többiek) olyan szép üres területet hagy maga mögött h azt öröm nézni az ellenfél játékosaink ha nincs aki a helyére húzodjon középen.
Ezért nem lehet megengedni akkara luxust, h ne jöjjön vissza Alves.
kristop írta:namost, ugye sokan azt akarják, hogy ne támadjon a jobbvédőnk, akkor körülbelül a felezővonalnál lett volna, soha nem ért volna így oda, vagy max később, amikor már kitudtak volna váltani rá.
Nem az, h ne támadjon hanem, h ne észnélkül tegye azt és tudja h meddig mehet fel miközbe vissza tud érni ha szükséges és idén Alvesben ezt nem veszem észre
eimenis1212 írta:Az igazság az, hogy ez a barca ezzel a játékosállománnyal nem képes gyors ellenakcióra, kontrára, szélről bejövő labdák fejelésére, felívelgetésre stb.
Erről annyit, h Alexis Pedro Tello annyira lassú játékosok, h nem képesek lefutni senkit. Ja nem így van hiszen mind3-an elég gyors játékosok és főleg ha a védővel szembe mennek még komoly előnyük is van mere az meg tud fordulni.
http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... bb-2332891
Alexis csak 8,4m/s (30,24km/h) max sebességel tud futni de az is elég tud lenni arra, h egy védőt lefusson.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.06. 17:25:15

hank1ee írta:Ezzel önmagában semmi probléma, csak a két szélsővédő feltolásával annyi kockázatot vállalunk a játékunkban, amennyit ma már nem lehet. Alves már nem tudja befutni az egész pályát, pár éve ez még nem volt probléma neki, de a kora miatt a sebessége is megkopott és a munkabírása is csökkent. A másik, hogy a területvédekezésünk egyedülálló volt a világon csapatszinten, ma már nem működik, megvan az ellenszere, főleg, ha nem elég intenzív. Cuadrado annyiban lehet jó megoldás, hogy oda-vissza szétfuthatja majd a jobbszélt, nem mellesleg sokkal gyorsabb Alvesnél, és technikásabb is. Legalább olyan jól védekezzen, mint ahogy támad, akkor nem lehet vele gond.
Igen ez így van. Alves korábban mindig vissza tudott érni, ami egyrészt a sebességének volt köszönhető, másrészt labdavesztésnél folymatosan ment az agresszív letámadás, amivel ha nem is szereztük meg a labdát annyira megzavartuk őket, hogy nem tudták megjátszani azt, ezzel nagyon sok időt nyertünk. A legtöbb esetben ilyenkor az ellenfél vaktában kivágta a bogyót, ha pedig ki is hozták nem tudtak egyből indítani. Volt idő visszazárni, ezért is kaptunk kevesebb gólt kontrából és nem alakult ki annyi emberelőnyös szituáció a térfelünkön, mint mostanában.
Idén, de már tavaly is egy-egy ilyen szituációt sokszor csak szerencsével tudtunk kivédekezni vagy ha nem követték elegen a támadást. Azt nem leehet elvárni Bartratól, de szinte egy kh-tól sem, hogy egy lendületben lévő szélsőt folyamatosan tudjon szerelni.
A kupadöntő talán a legjobb példa erre. Hiába van kedvezőbb helyzetben, ha lendületből mennek rá a gyors szélsők nagyon nehéz levédekezni, ráadásul úgy eltolódik az egész védelem, hogy középen hatalmas lyuk marad és ami a legrosszabb, a második hullámban is a támadók vannak általában többen.
Ezért van hatalmas szerepe Alexisnek. Ezt sokan nem veszik észre, de ő labdavesztéskor egyből támad vissza mint a pitbull. Sokan ezt lenézik, de sok góltól ment ez meg minket.

Alba oldaláról sem azért kapunk kevesebb gólt, mert annyival kevesebbszer megy fel, vagy Masch jobban ki tud váltani, hanem megtalálja az egyensúlyt és ehhez kivételes gyorsasága van.

Illetve régen azért is volt fontosabb Alves, mert Messi szélen játszott és annyira érezték egymást, hogy bármilyen védelmet össze-vissza kavartak. Viszont azzal, hogy Alexis/Pedro (de főleg előbbi többször húzódik be Alves felmegy egészen az alapvonalig, arról nem is beszélve, hogy rengetegszer a pálya közepére húzódik, amit én speciel rohadtul nem értek.

Ha változtatni akarunk, akkora elsősorban a védelmet kell stabilizálni, ami a kolumbiaival nem fog menni.
Forca Barca!!!!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.06. 11:01:02

Ezzel önmagában semmi probléma, csak a két szélsővédő feltolásával annyi kockázatot vállalunk a játékunkban, amennyit ma már nem lehet. Alves már nem tudja befutni az egész pályát, pár éve ez még nem volt probléma neki, de a kora miatt a sebessége is megkopott és a munkabírása is csökkent. A másik, hogy a területvédekezésünk egyedülálló volt a világon csapatszinten, ma már nem működik, megvan az ellenszere, főleg, ha nem elég intenzív. Cuadrado annyiban lehet jó megoldás, hogy oda-vissza szétfuthatja majd a jobbszélt, nem mellesleg sokkal gyorsabb Alvesnél, és technikásabb is. Legalább olyan jól védekezzen, mint ahogy támad, akkor nem lehet vele gond.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.05.06. 10:22:47

egyébként messi mostani getafe elleni gólja a tökéletes példa alves játékának (vagy alves típusú játékos) szükségességére és arra is, hogy miért okolja mindenki őt a kapott gólokért.

itt a gól.

Kép
nézzétek meg az első képen alves helyezkedését (piros téglalap). messi ott épp nehezen vette át a labdát, de aztán gyönyörűen két ember között indította xavit. na, ha ott elvesztette volna a labdát, akkor mivel alves ott helyezkedik indíthattak volna a bal oldalon és bartra védekezett volna helyette.

Kép
de messi megoldotta, megjátszotta xavit, aki tudta az üres jobb szélen indítani alvest (piros téglalap). azért volt üres a szél, mert alexis (sárga) nagyon tudja elvinni az embereket és a balvédőjük ment is vele. utána középre adta tök simán, mert senki nem volt rajta és gól.

namost, ugye sokan azt akarják, hogy ne támadjon a jobbvédőnk, akkor körülbelül a felezővonalnál lett volna, soha nem ért volna így oda, vagy max később, amikor már kitudtak volna váltani rá. de mi támadó csapat vagyunk, sokan ezért is szerettük meg a csapatot, így alakítunk ki emberelőnyös szituációkat elől. nem hat védőt küldünk fel, akik visszaállnak, mint mourinho. ja hogy így néha lerohannak minket és arról az oldalról kapjuk a gólt, ahol ő van? sokszor az nem is az ő hibája, hanem xavi, busquets, piqué, bartra, épp akinek kikellene váltani a helyére, de hát amúgy is, ezt vállaljuk azzal, hogy támadószelleműek vagyunk.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.05.05. 19:55:30

defender3 írta: http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... okmindegy/
Ebbe benne van az amit én is gondolok a "védekezéséről".
Azt mondod, h tolódni kéne a védelemnek, de hova? Minden meccsen amikor ő játszik arra gondolok, h megint összehoz egy gólt. Ő az a játékos akinek a mostani csapatban nem tudom h hol a helye, mert Alexis jobb szélső Montoya meg fényévekkel jobban védekezik nála. Amikor a fénykora volt nálunk, akkor a másik oldalon Abidal volt aki deffenzívebb volt mint Alba v Adriano, meg akkor mint csapat is jobban funkcionáltunk. A mostaniban túl nagy luxus az ő szerepeltetése.
Meg merem kockáztatni, h ebbe a szezonba több pontot vesztettünk, mint amennyit hozott a játéka.
egyébként pl Bartraval kapcsolatban is ezért nem értünk egyet amikor azt írod, hogy több lehetőséget neki, tehát legyen ő a középső védőnk. Kiragadsz dolgokat úgy, hogy a csapat szerkezetébe, és abba amit tudunk játszani nem passzolnak. Gondolok itt arra, hogy Bartraval nincs semmi baj, és lehet, hogy valahol Olaszországban el is tudna játszani középső védőt. De a Barcának pont a játékszerkezete miatt ( szélső védők följárnak) ennél lényegesen jobb középső védőre van szüksége. És legfőképp gyorsra. A fénykorában lévő Puyol, Piqué páros is volt, hogy csak igen nagy nehézségek árán tudta megoldani ezt a feladatot ( vagy ha kaptunk is 2.öt akkor rúgtunk mellé 6-ot). Bartra pedig ezt a szintet meg sem közelíti. Ide Piqué mellé kell egy gyors, rutinos, erős belső védő.
Persze ha a teljes játékszerkezet újragondolásra kerül jövőre akkor el lehet lenni talán egy Bartrával is, de ő szerintem soha nem lesz Piqué vagy Puyol szint azt azért látni kell
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.05.05. 19:36:02

defender3 írta: http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... okmindegy/
Ebbe benne van az amit én is gondolok a "védekezéséről".
Azt mondod, h tolódni kéne a védelemnek, de hova? Minden meccsen amikor ő játszik arra gondolok, h megint összehoz egy gólt. Ő az a játékos akinek a mostani csapatban nem tudom h hol a helye, mert Alexis jobb szélső Montoya meg fényévekkel jobban védekezik nála. Amikor a fénykora volt nálunk, akkor a másik oldalon Abidal volt aki deffenzívebb volt mint Alba v Adriano, meg akkor mint csapat is jobban funkcionáltunk. A mostaniban túl nagy luxus az ő szerepeltetése.
Meg merem kockáztatni, h ebbe a szezonba több pontot vesztettünk, mint amennyit hozott a játéka.
Olvastam amit írtál. A Messi kérdésben még egyet is érthetünk.
Abban is, hogy az ellenfelek tudatosan építenek sokszor az oldalára.
A többiben abszolút nem.
Kezdjük a "lazáskodással a fegyelem megbontása" kérdéskörrel.
Ezt nagyon rosszul látod. Laza, vicces gyerek, de ő a fegyelmet és a motivációt soha nem bontotta, és nem is bontja. Nézd meg a meccseken: láttál olyat, hogy nem hajtott, nem harapot amikor harapni kellett stb. Alves nagy arc. Tudja mikor van helye a humornak, és mikor a komolyságnak. Emiatt max. respect. Ha humor kell akkor azt tolja, ha viszont a tüdejét kell kiköpnie a pályán akkor kiköpi. "Szval ez sztem abszolút mellé" a részedről.
Ami kicsit nehezebb:
Miért gondolják azt itt sokan, hogy Alves nem azt csinálja amit kérnek tőle? Miért gondolják sokan, hogy nem edzői kérésre játszik ennyire fent?
Montoya? Hagyjuk. Ha tényleg ennyire egyértelmű lenne a képlet, hogy Alves oldaláról kapjuk a gólokat és helyette egy jobban védekező Montoya lehetne a megoldás, akkor tényleg ennyire ostobának nézzük a barca szakmai stábját, hogy ennyit nem képes felismerni.
Az igazság az, hogy ez a barca ezzel a játékosállománnyal nem képes gyors ellenakcióra, kontrára, szélről bejövő labdák fejelésére, felívelgetésre stb. Szval marad az, hogy a labdabiztosságra, kis passzokra és tudásra építve minél több ember részt vesz a támadásban ( hisz a csapat nem tud kontrázni - a középpálya lassú hozzá, a csatársor pedig azért nem elég gyors hozzá, mert a kontránál nem 10 méteren kell megverni az ellenfelet futásban - amiben Neymar és Messi nagyon nagy-, hanem 40-50-70 méteren, és ehhez Messi, és Neymar is kevés, de legalábbis nem gyorsabb mint egy átlag csatár- csak ugye a barca világszint, és egy BL elődöntőben az átlag gyorsaság kevés a kontrához). Szval mivel nincs kontra, és átszaladunk az ellenfelen ezért van egy viszonylag visszazáró ellenfél, ahol a tiki-takához nem elég a középpálya és a csatársor, hanem kell hozzá a védelmünk is... És itt jön a képbe a két szélső hátvéd, és főként Alves.
Eléggé leegyszerűsítettem, de nem szeretnék regényt írni.
Ebben a játékstílusban ahol nincs kontra, előreívelt labda, beadásból fejelő erőszakos csatárok, a csatár brusztolása a felrúgott labdával stb. szval ebben a játékstílusban bizony a szélső hátvédeknek komoly részt kell vállalni a támadásban. És ha a szélső hátvéd a cstár helyén van akkor evidens, hogy nem fog mindig visszaérni (és itt jön a képbe két jó, és gyors!!! belső védő aki ki tud segíteni oldalra.) Nyílván a szakmai stáb ezt pontosan tudja is, és nem véletlenül játszik úgy és azt Alves amit játszik ( nem pedig egy renitens játékos szegi meg évek óta az edző utasítását és szaladgál előre csatár poziba, hogy aztán ne érjen vissza)
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.05. 10:23:59

Leon írta:Egyértelmű,hogy távoznia kell!Kb idén hátul az ő oldaláról megy el a bajnokság.
Ha nem lesz jobb megoldás akkor egy Montoya- Adriano párost cserélgetve szerintem sokkal jobban megoldaná azt a posztot mint Alves
Ez igaz. Nagyon sok fontos meccsen az ő fegyelmezetlensége okozta a bajt. Azt hiszi magáról néha, hogy Roberto Carlos, pedig nagyon nem lenne baj ha hátul lenne és várná, hogyan lehet megállítani a támadást. A felfutásai után rengetegszer ott marad a helye, nem ér vissza és egyet kell értsek egy Madridista barátommal, mostanában tényleg többet reklamál meg fetreng mint játszik. :(

És oké a felfutás és a támadás támogatása is a feladata, de rengetegszer elől ragad és mostanában nagyon sokszor le is futják. Néha az az érzésem, hogy csak előre akar játszani és nem érdekli mi van hátul.

Szerintem is most kéne eladni, még van belőle pénz utána, pedig már csak kerékkötő lesz és veszít az árából. A probléma tényleg a helyettesítése.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.05. 08:47:37

Egyértelmű,hogy távoznia kell!Kb idén hátul az ő oldaláról megy el a bajnokság.
Ha nem lesz jobb megoldás akkor egy Montoya- Adriano párost cserélgetve szerintem sokkal jobban megoldaná azt a posztot mint Alves.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.05.05. 01:17:11

én teljesen egyetértek eimenis1212al, hogy sokkal rosszabb a megítélése, mint amilyen a játéka.

viszont hosszabbítani tényleg nem lehet vele. túl sokat keres, azt is emelni kellene ilyenkor, pedig már hosszútávra nem megoldást. így az egyetlen megoldást, hogy eladjuk most, talán kaphatunk érte egy ~10-15 milliót, és az elég magas fizetését se kell állni, mert a helyettese valószínűleg max fele annyit keresne. és szerintem cuadrado nagyon jó játékos, szívesen nézném nálunk, mondhatni "barca szint", az egyetlen probléma, hogy ahol a legjobb olyan poszt nálunk egyszerűen nincsen. plusz a védekezésről annyit hallott körülbelül, mint messi.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.05.04. 23:00:03

eimenis1212 írta:
terrer írta:
eimenis1212 írta: jól kiszúrtad...:) csak nem azt amit kellett volna.
nagyon konkrétan: hülyeséget írsz.
Prbálta visszaszerezni a labdát és faltolt. Aztán gyors szabadrúgás, a helyén meg is volt a védekező ember.
Az érdekesebb: középen 4 Getafe játékosnak nem volt embere. És Adriano és fél méterre volt a gólt fejelő csatártól, úgy ugrott fel.

Csak fejből írtam le a sztorit, nincs megállítós tévém ( de én így emlékszem - és ez sztem sokkal közelebb áll az igazsághoz)
Elképzelhető, hogy nem jól láttam, csak már csalódottságomban rosszul látok... :) Az tény, hogy meg volt a védekező ember a jobb szélen, Bartra, a fejelésre legalkalmasabb emberünk, bár még ő is alacsonyabb a gólt fejelő Lafitánál. Persze ettől még a bentiek megoldhatták volna.
A lényeg, hogy tetszett a mai játéka és ezért volt bosszantó, hogy az ő oldaláról kaptuk a gólt, de úgy néz ki most rosszkor találtam be ezek szerint. :oops: :)
igen csak el kell fogadni neki ilyen a szerepköre. Így épül a csapat szerkezete. Tolódni kell a többi védőnek.
Pont ez a baj, sokan csak szídják, hogy az ő oldaláról kapjuk a gólókat, de az igazság az, hogy valszeg ő csak teljesíti amit kér tőle az edző, és az pedig nem az ő hibája...
Végülis a lényeg: sztem az ő megítélése is rosszabb mint amilyen ténylegesen a játéka. És valószínűleg ő is megy nyáron, pedig sztem ez is egy hiba ( Fabregassal együtt)
http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... okmindegy/
Ebbe benne van az amit én is gondolok a "védekezéséről".
Azt mondod, h tolódni kéne a védelemnek, de hova? Minden meccsen amikor ő játszik arra gondolok, h megint összehoz egy gólt. Ő az a játékos akinek a mostani csapatban nem tudom h hol a helye, mert Alexis jobb szélső Montoya meg fényévekkel jobban védekezik nála. Amikor a fénykora volt nálunk, akkor a másik oldalon Abidal volt aki deffenzívebb volt mint Alba v Adriano, meg akkor mint csapat is jobban funkcionáltunk. A mostaniban túl nagy luxus az ő szerepeltetése.
Meg merem kockáztatni, h ebbe a szezonba több pontot vesztettünk, mint amennyit hozott a játéka.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.04. 15:13:22

Szerintem nincsen sok más lehetőség mint az eladás.
A lejáró szerződése és az, hogy jövő nyáron feltehetően nem igazolhatunk szerintem indokoltá teszi, hogy még most adják el pénzért, ne ingyen hagyja el a klubot olyan körülmények között, hogy senkit sem vehetünk a helyére. A szerződéshosszabbítást meg már nem vezetne sehova szerintem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.04. 15:02:40

Csak az a gond, hogy lejár jövőre a szerződése, és ezt a klubnak is kell mérlegelnie, hacsak nem dugnak az orra alá egy új papírt, de ez nem valószínű és nem is tartom indokoltnak.
Viszont inkább menjen el jövőre ingyen mint, hogy egy Cuadrado-t kelljen nézni helyette.
Forca Barca!!!!
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2014.05.03. 22:15:22

Nagyon sajnálnám ha tényleg elmegy,örülnék neki ha ez is csak pletyka lenne mint minden évben mert a játékán kívül én a személyiségéért szeretem nagyon,és szerintem az öltöző sokat vesztene vele :(
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.03. 20:49:29

Ez így is van és egyet is értek, csak úgy gondoltam, hogy 93. percben egy gólos előnyben egy kicsit visszább léphetett volna, de ez tényleg szőrszál hasogatás a részemről...
Azzal is teljesen egyetértek, hogy a rosszabbnak látják/látjuk a játékát, mint amilyen. Ha támadásban úgy hozzá tud tenni, mint ma is, akkor pótolhatatlan!
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.05.03. 20:34:06

terrer írta:
eimenis1212 írta:
terrer írta:Lehoz egy jó meccset, aztán a 93. percben egy gólos előnyben első emberként kolbászol elöl és az ő helyéről jön a beadás, a védelem eltolódva...
jól kiszúrtad...:) csak nem azt amit kellett volna.
nagyon konkrétan: hülyeséget írsz.
Prbálta visszaszerezni a labdát és faltolt. Aztán gyors szabadrúgás, a helyén meg is volt a védekező ember.
Az érdekesebb: középen 4 Getafe játékosnak nem volt embere. És Adriano és fél méterre volt a gólt fejelő csatártól, úgy ugrott fel.

Csak fejből írtam le a sztorit, nincs megállítós tévém ( de én így emlékszem - és ez sztem sokkal közelebb áll az igazsághoz)
Elképzelhető, hogy nem jól láttam, csak már csalódottságomban rosszul látok... :) Az tény, hogy meg volt a védekező ember a jobb szélen, Bartra, a fejelésre legalkalmasabb emberünk, bár még ő is alacsonyabb a gólt fejelő Lafitánál. Persze ettől még a bentiek megoldhatták volna.
A lényeg, hogy tetszett a mai játéka és ezért volt bosszantó, hogy az ő oldaláról kaptuk a gólt, de úgy néz ki most rosszkor találtam be ezek szerint. :oops: :)
igen csak el kell fogadni neki ilyen a szerepköre. Így épül a csapat szerkezete. Tolódni kell a többi védőnek.
Pont ez a baj, sokan csak szídják, hogy az ő oldaláról kapjuk a gólókat, de az igazság az, hogy valszeg ő csak teljesíti amit kér tőle az edző, és az pedig nem az ő hibája...
Végülis a lényeg: sztem az ő megítélése is rosszabb mint amilyen ténylegesen a játéka. És valószínűleg ő is megy nyáron, pedig sztem ez is egy hiba ( Fabregassal együtt)
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.03. 18:40:48

eimenis1212 írta:
terrer írta:Lehoz egy jó meccset, aztán a 93. percben egy gólos előnyben első emberként kolbászol elöl és az ő helyéről jön a beadás, a védelem eltolódva...
jól kiszúrtad...:) csak nem azt amit kellett volna.
nagyon konkrétan: hülyeséget írsz.
Prbálta visszaszerezni a labdát és faltolt. Aztán gyors szabadrúgás, a helyén meg is volt a védekező ember.
Az érdekesebb: középen 4 Getafe játékosnak nem volt embere. És Adriano és fél méterre volt a gólt fejelő csatártól, úgy ugrott fel.

Csak fejből írtam le a sztorit, nincs megállítós tévém ( de én így emlékszem - és ez sztem sokkal közelebb áll az igazsághoz)
Elképzelhető, hogy nem jól láttam, csak már csalódottságomban rosszul látok... :) Az tény, hogy meg volt a védekező ember a jobb szélen, Bartra, a fejelésre legalkalmasabb emberünk, bár még ő is alacsonyabb a gólt fejelő Lafitánál. Persze ettől még a bentiek megoldhatták volna.
A lényeg, hogy tetszett a mai játéka és ezért volt bosszantó, hogy az ő oldaláról kaptuk a gólt, de úgy néz ki most rosszkor találtam be ezek szerint. :oops: :)
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.05.03. 18:13:30

terrer írta:Lehoz egy jó meccset, aztán a 93. percben egy gólos előnyben első emberként kolbászol elöl és az ő helyéről jön a beadás, a védelem eltolódva...
jól kiszúrtad...:) csak nem azt amit kellett volna.
nagyon konkrétan: hülyeséget írsz.
Prbálta visszaszerezni a labdát és faltolt. Aztán gyors szabadrúgás, a helyén meg is volt a védekező ember.
Az érdekesebb: középen 4 Getafe játékosnak nem volt embere. És Adriano és fél méterre volt a gólt fejelő csatártól, úgy ugrott fel.

Csak fejből írtam le a sztorit, nincs megállítós tévém ( de én így emlékszem - és ez sztem sokkal közelebb áll az igazsághoz)
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.05.03. 18:11:19

Takarodj már el !!!! Akárhovà! Akármennyiért!!!
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.03. 18:00:38

Lehoz egy jó meccset, aztán a 93. percben egy gólos előnyben első emberként kolbászol elöl és az ő helyéről jön a beadás, a védelem eltolódva...
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.30. 06:06:47

bennike123 írta:Emberek ezt a videót nézzétek meg :D ma már talán nem de egykor magasan a legjobb jobb bekk https://www.youtube.com/watch?v=xansZc6Bcwk" target="_blank
Ezt tényleg élmény végignézni, még így kora reggel is. =D>
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2014.04.30. 01:19:48

Emberek ezt a videót nézzétek meg :D ma már talán nem de egykor magasan a legjobb jobb bekk https://www.youtube.com/watch?v=xansZc6Bcwk" target="_blank
Ac dc - Aerosmith - Def Leppard - Guns n Roses - Led Zeppelin - Nirvana - The Doors - Queen. ~the REAL music~
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.28. 22:46:46

Amúgy élete végéig kitiltották a stadionból a Dani Alvesnek banánt dobó idiótát! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.28. 22:26:31

Már azon se csodálkoznék, ha a banán lenne valami rasszizmus elleni kampány kabalafigurája. :lol:
Forca Barca!!!!
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.04.28. 20:22:20

hihetetlen ez a pali. Ezt a banános sztorit megnézve újra annyira természetesen hje, hogy az már eszméletlen (jó értelemben)
és ami lett belőle:
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... a-win.html" target="_blank
Válasz küldése