Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
37%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 89
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.23. 15:33:18

napi pletyka.

villat és dos santost is vinné a fiorentina
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.06.23. 14:43:55

Castiel írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/23 ... n=blhshare
Csak hogy ne laposdjon el a TS. saga! :D
Csak tudnám hogy ezzel most mit akar V-va. :? Tavaly sem adták, akkor most fogják adni :?:. Nem igaz hogy csak egy ember van pioritásként nekik a piacon, mert hogyha ez tényleg igaz, akkor tényleg nagy a baj házon belül.Ha idén sem sikerül őt leigazolni, akkor ismét következnek a pótmegoldások.Ami a klub jövőjét illetően akár tragédiába is torkolhat, hiszen az ellenfeleink már ebben az idényben is megmutatták hogy igenis baj van a védelmünkel.Lehet itt 100 pontozni neki és Rourának is, hogyha lehet hogy minden marad a régiben. :roll: Akkor meg felesleges verni a mellüket, mert bizonyára a hibákat nem lesznek akik kezeljék. :idea:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.23. 13:33:48

messideco írta:Csak nekem tűnik úgy, hogy Barca-szempontból az idei uborkaszezon maga a káosz? Mindenkit hírbe hoznak mindenkivel, alig van a klubnak nem mozdítható, biztos pontja, teljes a fejetlenség a vezetőségnél...Nem jó ez így... :roll:
Nem egy Realos fórumon vagy! :lol:
Ott aztán tényleg mindenkit mindenkivel összeboronálnak.

Én ezt eddig nem vettem észre, leaglábbis egyáltalán nem vészesebb, mint az elmúlt nyarakon.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.23. 13:20:11

messideco írta:Csak nekem tűnik úgy, hogy Barca-szempontból az idei uborkaszezon maga a káosz? Mindenkit hírbe hoznak mindenkivel, alig van a klubnak nem mozdítható, biztos pontja, teljes a fejetlenség a vezetőségnél...Nem jó ez így...
Káosz. A médiában.

A kismillió lehozott név közül, ha csak a harmada szóba jött a vezetőségnél, akkor átúszom hosszában a Dunát.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.23. 13:16:43

Csak nekem tűnik úgy, hogy Barca-szempontból az idei uborkaszezon maga a káosz? Mindenkit hírbe hoznak mindenkivel, alig van a klubnak nem mozdítható, biztos pontja, teljes a fejetlenség a vezetőségnél...Nem jó ez így... :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.23. 12:51:26

http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/23 ... n=blhshare
Csak hogy ne laposdjon el a TS. saga! :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.06.22. 15:57:50

House írta:
visca el barca írta:egy kis sajto. a sport.es szerint tito kiadta ukázba, hogy ha törik ha szakad, neki kell silva :D

hajrá :D nem is kellene más igazolás idénre :D


Kit küldenél akkor el? Villa megy így is, nyílvánvaló, mellette még kit? Tello, illetve Deulofeu akkor 0 percet kapna jövőre.. Mondjuk, ha Messi nem feltétlenül bevethető, hamis 9-esnek inkább beraknám, mint Cescet. :roll:
THIAGO Silva. :wink:
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.22. 15:54:51

visca el barca írta:egy kis sajto. a sport.es szerint tito kiadta ukázba, hogy ha törik ha szakad, neki kell silva :D

hajrá :D nem is kellene más igazolás idénre :D


Kit küldenél akkor el? Villa megy így is, nyílvánvaló, mellette még kit? Tello, illetve Deulofeu akkor 0 percet kapna jövőre.. Mondjuk, ha Messi nem feltétlenül bevethető, hamis 9-esnek inkább beraknám, mint Cescet. :roll:
Slither írta:THIAGO Silva. :wink:
No, így már minden más! :D TS-hez, meg T. Silvához vagyok szokva. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára House 2013.06.22. 18:28:23-kor.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.22. 15:41:43

egy kis sajto. a sport.es szerint tito kiadta ukázba, hogy ha törik ha szakad, neki kell silva :D

hajrá :D nem is kellene más igazolás idénre :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.06.22. 13:07:18

Sztem Thiago megérdemelne több játéklehetőséget. Hol Ini, hol Xavi, sőt akar Messi helyett is. Sztem így mindenki jól járna.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.22. 08:01:45

JOseppe írta:Óriási hülyeséget csinálnak Villanováék hogyha hagyják elmenni.Ha esetleg igazolnának valakit a helyére, akkor én remélem hogy Draxler vagy Isco közül fog érkezni valaki.Érthetetlen ez most Titóéktól, bezzeg egy Pedró meg 1 Váldés megkapja a lehetőségeket (Az utóbbi már számatalanszor bizonyította, hogy nem számit neki a klub hűség, csakis kizárólag a pénz ami motiválja.) Ezt nem szabadna megengedni. :x
valószínű sok olyan dolog van a színfalak mögött amit mi nem ismerünk....Thiagonál is ezt érzem, sokszor elég annyi, hogy vagy ő vagy az apja besokalt valamelyik fejesnél....az ő ügye fényévekkel jobb Valdés-nál mert legalább hoz némi pénzt. Valdés viszont szerintem tisztán átverte az egész Barcás "agytrösztöt"!! egyszerűen megállapodott egy fizetős csapattal JÖVŐRE!! így ingyen lelép majd addig pedig a klub eszi nem eszi nem kap mást! (egy motiválatlan, a minimumot teljesítő csúcs fizetéses játékost).
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.21. 22:16:19

JOseppe írta: Nem noname emberek kellenének ide, hanem bizonyított játékosok mint pl.Lovren, Acerbi, Ogbonna.stb......
Ne is mondd... :cry: Azért egy Ocerbi-Ogbona, Masi-Depay névsor nagyot ütne,ha vannak befutott játékosok akkor ők azok... Kár, hogy vak a vezetőség , nem lássák a fátúl az erdűt.... :roll:
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.06.21. 22:01:37

JOseppe írta:Óriási hülyeséget csinálnak Villanováék hogyha hagyják elmenni.Ha esetleg igazolnának valakit a helyére, akkor én remélem hogy Draxler vagy Isco közül fog érkezni valaki.Érthetetlen ez most Titóéktól, bezzeg egy Pedró meg 1 Váldés megkapja a lehetőségeket (Az utóbbi már számatalanszor bizonyította, hogy nem számit neki a klub hűség, csakis kizárólag a pénz ami motiválja.) Ezt nem szabadna megengedni. :x
Én is így gondoltam korábban, de meggyőztek a többiek. Thiago akar elmenni, mert játszani akar, és ez teljesen jogos. Nagy jövő áll előtte, mert óriási tehetség, és teljesen logikus, hogy több játéklehetőséget akar. A vezetőség nem tehet semmit, nyilván amíg vannak előtte, nem fog többet játszani azért, hogy maradjon. Én is rendkívül sajnálom, mert nagyon csíptem mindig is, de ez van.
S.Agüero írta:Mourinhonak nem kell David Luiz, aki a Barca és a PSG között választhat, mintegy 30 millió euróért elengednék, írja a SPORT.es.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/d ... aign=barca
Jöjjön csak ide és pont. A Silva-üzlet túlzottan körülményes, és Luiz sem rossz védő. Ezzel szerintem megoldódna a középső védő kérdés pár évre, és nem kéne keresgélni tovább (ha beválik, de álljunk hozzá pozitívan, tfh. beválik).
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.21. 21:22:44

Mourinhonak nem kell David Luiz, aki a Barca és a PSG között választhat, mintegy 30 millió euróért elengednék, írja a SPORT.es.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/d ... aign=barca
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.06.21. 21:12:40

Óriási hülyeséget csinálnak Villanováék hogyha hagyják elmenni.Ha esetleg igazolnának valakit a helyére, akkor én remélem hogy Draxler vagy Isco közül fog érkezni valaki.Érthetetlen ez most Titóéktól, bezzeg egy Pedró meg 1 Váldés megkapja a lehetőségeket (Az utóbbi már számatalanszor bizonyította, hogy nem számit neki a klub hűség, csakis kizárólag a pénz ami motiválja.) Ezt nem szabadna megengedni. :x
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.06.21. 20:26:21

Csak én érzem úgy, hogy Thiago személyében elpazarolunk egy tehetséget?
Lehet, hogy egy kicsit beképzelt ezzel a VB-dumával, de szerintem ebben az apja keze van benne.
Ha elmegy, nem fog visszatérni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7463
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.21. 19:04:56

Messidona10 írta:Na, hát úgy néz ki, hogy Thiagóból ennyi volt. Innentől Fábregastól azt várom, hogy ha játszik, akkor meccs végére lógjon a bele, és egy meccsen se lehessen rá mondani, hogy gyenge.

Feltételezem, hogy Rafinha az első kerethez kerül hamarosan, remélem, hogy minél több lehetőséget kap majd, hogy vele ne járjunk így.

És nekem személy szerint Thiago távozása új távlatokat nyit (hangsúlyozom, nekem!), mégpedig Gündögannal kapcsolatban. Én nagyon örülnék, ha a török (tudom, hogy "német") egyszer itt játszana. Eddig Thiago miatt ez nálam szóba sem jött, de így már nem érezném pazarlásnak.
Rafa minden bizonnyal megy kölcsönbe és miután lejár a szerződése marad az aktuális csapatában. Szóval neki reszeltek, ha a kölcsönadási politikánkat veszem alapul, pedig nagyon jó helyettese lehetett volna Ininek.

Gündögannal meg várjunk. Még nem rakott le ő sem túl sokat az asztalra és azt sem lehet mondani, hogy csak úgy süt róla az ösztönös tehetség. A következő szezon nála is vízválasztó lesz, ha a Real el nem viszi.
Forca Barca!!!!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.06.21. 16:47:59

Na, hát úgy néz ki, hogy Thiagóból ennyi volt. Innentől Fábregastól azt várom, hogy ha játszik, akkor meccs végére lógjon a bele, és egy meccsen se lehessen rá mondani, hogy gyenge.

Feltételezem, hogy Rafinha az első kerethez kerül hamarosan, remélem, hogy minél több lehetőséget kap majd, hogy vele ne járjunk így.

És nekem személy szerint Thiago távozása új távlatokat nyit (hangsúlyozom, nekem!), mégpedig Gündögannal kapcsolatban. Én nagyon örülnék, ha a török (tudom, hogy "német") egyszer itt játszana. Eddig Thiago miatt ez nálam szóba sem jött, de így már nem érezném pazarlásnak.
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2013.06.21. 16:45:19

amúgy nem ellenség akarok lenni, de vegyétek már észre, hogy az ilyen nevek mint Mathieu, mind csak a sajtó kitalációja, hazudnak össze-vissza, mert valamiből meg kell élniük, ha meg tényleg megfordult bármelyik barcás vezető fejében ez az ember (aki számomra nem túl szimpatikus), mint középső hátvéd, akkor ott bajok vannak :roll:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.21. 16:22:13

Taibi írta:Mathieu szerződést hosszabbított a Valenciával, így róla is lemondhatunk. /Hozzáteszem, hogy hál'istennek!/ :lol:
Végre jó hírt is lehet olvasni. Éppen ő "hiányzott" volna 29 évesen, kb. Thiago áráért! :roll: Viccnek is rossz volt, akárki kezdte el ezt a vonalat melegíteni.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.06.21. 16:10:48

Mathieu szerződést hosszabbított a Valenciával, így róla is lemondhatunk. /Hozzáteszem, hogy hál'istennek!/ :lol:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.19. 16:33:04

sjd írta:Egy hét múlva majd tuti jön az a hír, hogy Valdes még 25 évig marad, két hét múlva, hogy Reinát igazoljuk le, három hét múlva mondjuk De Gea, és akkor 1 hónap múlva az is kiderül, h jön ter Stegen, de csak jövőre...
illetve csak jött volna, mert közben azt a muslerát igazoltuk le, akit utána kölcsön is adtunk a sociedadnak.

igy lesz a mi halóőrünk stekelenburg (aki persze megsérül az első meccsen, így akinfeev a mi kapusunk, akit az uefa eltilt dopping miatt és akkor jön pinto, akinek viszont jövőre lejár a szerződése... :lol: )
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.06.19. 16:13:32

Deus írta:
Capon írta:Volt olyan nyilatkozat, de már nem tudom kitől, hogy mindenféle képen igazolni fognak védőt. Úgyhogy emiatt nem aggódnék.

Ez rendben is van, DE KIT? Akár lehetne mennyei bajnokságból is egy védő... A fő kérdés az, hogy kit...

Ha jól emlékszem Silva hajlandó lemondani fizujának egy részét vagy valami ilyesmi... Nem tudom, hogy most akkor hogy állunk vele.
Csigát visszahozzuk :) Már játszott a bajnokságban tudja mit várnak tőle, nem idegen környezetbe jönne stb... :)

Bár olvastam én is a Silvas híreket, talán a fizetésének a 30%ról mondana le, de igazából nem tudom mennyire hihetőek ezek a hírek. Valószínűleg semennyire. Szerintem egy percig sem volt rá reális esélyünk.

Agger neve már tavaly is felmerült, nem emlékszem rá milyen volt a fogadtatása.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.19. 15:47:37

Capon írta:Volt olyan nyilatkozat, de már nem tudom kitől, hogy mindenféle képen igazolni fognak védőt. Úgyhogy emiatt nem aggódnék.

Ez rendben is van, DE KIT? Akár lehetne mennyei bajnokságból is egy védő... A fő kérdés az, hogy kit...

Ha jól emlékszem Silva hajlandó lemondani fizujának egy részét vagy valami ilyesmi... Nem tudom, hogy most akkor hogy állunk vele.
KépKép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.19. 15:47:08

Deus írta:AS: Ter Stegen már a nyáron a Barcelona játékosa lesz

http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/19 ... ekosa_lesz
Ami az igazán szép a dologban, h alatta az első ajánlott cikk:
http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/13 ... _barcelona

Egy hét múlva majd tuti jön az a hír, hogy Valdes még 25 évig marad, két hét múlva, hogy Reinát igazoljuk le, három hét múlva mondjuk De Gea, és akkor 1 hónap múlva az is kiderül, h jön ter Stegen, de csak jövőre...
Válasz küldése