Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2013.06.11. 23:22:38

shutterisland írta:van info arról, hogy játszik e ma ?
mondjuk sajnos a digi nem adja most.

asszem' ha hint egy négyest, beéri az isteni diegot.
Csere.de már lenne egy gólja,mert volt 11-es és gondolom nem agüero lötte volna akkor...
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.11. 21:49:06

van info arról, hogy játszik e ma ?
mondjuk sajnos a digi nem adja most.

asszem' ha hint egy négyest, beéri az isteni diegot.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.06.11. 16:36:57

Miksi Józsefné írta:Üdv. Mühü! ezt azért irom főleg neked mert az aggodalmam nem volt alaptalan, most a mai napi Deportivoból szedtem google forditásában Nincs több kockázatok Messi

"Jól vagyok." Ez az, amit Messi mondta, miután játszott Argentína körülbelül 30 perc. Azt mondja, az érintett személy. Mit mondjak a távolból, hogy eleinte két hónapja. Emlékszem. Hogy "nem állt helyre" jött ki a második felében a lábát a PSG. Voltunk vesztes, és a megjelenése Leo francia feküdt lelkileg. OK. Aztán volt a pályán Münchenben, és nyilvánvaló volt, hogy nem volt vissza. És a 4-0 nem jelent meg a második játék annak ellenére, hogy játszott néhány percig Bilbao. A Manzanares visszavonta saját kezdeményezésére közepén játékban. Nincs összhangban a klub. Baján. Will Argentína. Nem tér el az elején. Nem jó. Ez az, amit mond, a meccs után. Valaki felelős nem újrajátszás, ha megáll. Nincs több kockázatot.

---egy kicsit nem éppen a magyar helyesirásnak és mondatszerkesztésenk megfelelő, de a lényeg amiért én is aggódtam és örülök,hogy junius 1o-én a spanyol sajtóban is ugyanez az aggály.Messi már 3 hónapja szenved a sérülésben és bizony-bizony nem jól van ez igy hogy nem gyógyul meg teljesen, ez az amit én is hiányoltam, amit te nem vettél jó néven. A lényeg,hogy ha van egy kicsi esze az argentin edzőnek akkor Leot nem engedi játszani most Ecudaor ellen még akkor sem ha nem bir magával Messi. És mint ahogy a spanyol ujságiró irja a végén: NINCS TÖBB KOCKÁZAT. Mert még a végén a sportpályafutása végét is jelentheti a dolog - mondjuk ezt én következtettem ki.
Csókölom!

Én magácska mellé állok, mert ez a Mühü már régen rontja itt a levegőt. Ki kéne pattintani valahogy, csak az a baj, hogy a góréknak ivócimborája, így aztán eléggé stabil a helyzete.
Pedig a neve alatti "MVP" is azt jelenti, hogy "Messit Vigye el a Paks", szóval még drukkol is Leo ellen a szemét. :roll:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.11. 11:22:20

Gareth Tello írta:Fewest minutes per goal in Europe's top 5 leagues 2012/13: Messi 57 - Gomez 79.7 - Ronaldo 79.9 - Hernández 94.8 - Ibra 99 - Cavani 102.8
Azért Gomez még mindig elképesztő. :shock:

Messi meg egy gólgyár. Egyszerű, letisztult lett a játéka, semmi felesleges mozdulat, semmi pompa, megy a kis passz, a kapu környékén meg mindent bever.
Gareth Tello írta:
Miksi Józsefné írta:Mühü!
:?: :lol:
Ez meg hatalmas, karácsonyi eurobarca watts, ill. javaslok egy névváltoztatást. :P
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.11. 10:50:41

L. Messi vs C. Ronaldo ● The Ultimate War - Part I ||HD||
http://www.youtube.com/watch?v=5d0VEGYrV4U
Made by HeilRJ & Rom7ooo, és lesz még két rész. 8)

Fewest minutes per goal in Europe's top 5 leagues 2012/13: Messi 57 - Gomez 79.7 - Ronaldo 79.9 - Hernández 94.8 - Ibra 99 - Cavani 102.8
Miksi Józsefné írta:Mühü!
:?: :lol:
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.10. 18:41:14

Üdv. Mühü! ezt azért irom főleg neked mert az aggodalmam nem volt alaptalan, most a mai napi Deportivoból szedtem google forditásában Nincs több kockázatok Messi

"Jól vagyok." Ez az, amit Messi mondta, miután játszott Argentína körülbelül 30 perc. Azt mondja, az érintett személy. Mit mondjak a távolból, hogy eleinte két hónapja. Emlékszem. Hogy "nem állt helyre" jött ki a második felében a lábát a PSG. Voltunk vesztes, és a megjelenése Leo francia feküdt lelkileg. OK. Aztán volt a pályán Münchenben, és nyilvánvaló volt, hogy nem volt vissza. És a 4-0 nem jelent meg a második játék annak ellenére, hogy játszott néhány percig Bilbao. A Manzanares visszavonta saját kezdeményezésére közepén játékban. Nincs összhangban a klub. Baján. Will Argentína. Nem tér el az elején. Nem jó. Ez az, amit mond, a meccs után. Valaki felelős nem újrajátszás, ha megáll. Nincs több kockázatot.

---egy kicsit nem éppen a magyar helyesirásnak és mondatszerkesztésenk megfelelő, de a lényeg amiért én is aggódtam és örülök,hogy junius 1o-én a spanyol sajtóban is ugyanez az aggály.Messi már 3 hónapja szenved a sérülésben és bizony-bizony nem jól van ez igy hogy nem gyógyul meg teljesen, ez az amit én is hiányoltam, amit te nem vettél jó néven. A lényeg,hogy ha van egy kicsi esze az argentin edzőnek akkor Leot nem engedi játszani most Ecudaor ellen még akkor sem ha nem bir magával Messi. És mint ahogy a spanyol ujságiró irja a végén: NINCS TÖBB KOCKÁZAT. Mert még a végén a sportpályafutása végét is jelentheti a dolog - mondjuk ezt én következtettem ki.
Avatar
Barcafan9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.05.05. 20:34:08

2013.06.10. 17:55:17

bennike123 írta:
sopisz írta:Azt olvastam idén is lesz Messi és barátai vs All stars meccs.
mikor es hol? :D
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3513_n.jpg
Kép
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.06.10. 17:44:08

sopisz írta:Azt olvastam idén is lesz Messi és barátai vs All stars meccs.
mikor es hol? :D
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2013.06.10. 17:25:39

Azt olvastam idén is lesz Messi és barátai vs All stars meccs.
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.09. 14:29:52

Miksi Józsefné írta:Köszönöm,hogy kioktattál miszerint a "kevesebb is több " de szeretném látni más fórumozóknál is ezt a mondatot. Mondjuk nem értem,hogy miért probléma ha én azt irom egy Leoról szóló fórumba ami engem érdekel, és miért nem probléma ha Neymarnal ötpercenként rágják a gittet..
A fórum mint a neve is mutatja egy fórum.. Az azonos érdeklődésü emberek egymás közötti kommunikációja.
Nagyon sajnálom ,hogy te ezt nem igy értelmezed, én meg a szó szoros értelmében.
És igenis ha érdekel valami akkor továbbra is azon a fórumon fogom megkérdezni, ahol szintén olyan emberek vannak akiket ez érdekel.

Csak hogy neked is eleget tegyek,majd összegyüjtöm a kérdéseimet és egy héten egyszer felteszem , hogy a "kevesebb is több " legyen. NEKED:
Nagyon szívesen :roll:
Látom az egész post-omból csak azt az egy félmondatot sikerült feldolgoznia a rendszernek, pedig a végére oda is írtam, h a te dolgod, nem akarok beleszólni... És csak jó szándékból írtam neked, miután látom mennyire nyűglődsz ezen a sérülés dolgon. Írtál róla kb 3 napja, meg tegnap kettőt, amikben nagyon beleélve fejtegeted a dolgot, ráadásul olyan szinten, ami elég alapvetően adja magát a sportban. Amiről írtam is a sérülésből való visszatérés mondatokban... Mind szívünkön viseljük a sorsát, de nem feltétlenül kell ezt túlspilázi.


A Neymar-os "gittrágásnak" is tevékeny részese voltál, ha jó olvastam (márpedig igen ;) ), ezért is gondoltam, h még így az elején kicsit hatni próbálok rád...

Miután régebb óta itt vagyok és láttam már ezt-azt, így az ilyen tevékenységhez kísértetiesen hasonlító felhasználókat is. És mivel nem igazán volt egy épületes folyománya, ezért dobtam be ötletként a kis türelmet.

De tényleg te tudod, ha egyszerűbb besértődni, akkor az a te dolgod...

Csinálsz, amit akarsz, OFF és jó szándék vége :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.09. 11:36:29

Köszönöm,hogy kioktattál miszerint a "kevesebb is több " de szeretném látni más fórumozóknál is ezt a mondatot. Mondjuk nem értem,hogy miért probléma ha én azt irom egy Leoról szóló fórumba ami engem érdekel, és miért nem probléma ha Neymarnal ötpercenként rágják a gittet..
A fórum mint a neve is mutatja egy fórum.. Az azonos érdeklődésü emberek egymás közötti kommunikációja.
Nagyon sajnálom ,hogy te ezt nem igy értelmezed, én meg a szó szoros értelmében.
És igenis ha érdekel valami akkor továbbra is azon a fórumon fogom megkérdezni, ahol szintén olyan emberek vannak akiket ez érdekel.

Csak hogy neked is eleget tegyek,majd összegyüjtöm a kérdéseimet és egy héten egyszer felteszem , hogy a "kevesebb is több " legyen. NEKED:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.08. 19:39:05

Miksi Józsefné írta:Akkor ezek szerint mégsem jó a lába??? Ha kérdéses két orvosi konzilium után /barca-argentin orvosi véleményre gondolok/ hogy egészséges és focizhat, akkor miért kérdéses,hogy "mit bir a lába"?? Kérdésem: hogy mikor lesz - Messi szerint -egészséges a lába??? Érdekes dolog ez, na mindegy majd kiderül hogy mi van.
Nem olyan ördöngősség ez, mivel izomsérülésből visszatérőben, cirka 2 hónap pihenő után ésszel kell visszadobni a vízbe. A klubnál is ugye mondták, h sérült, de igyekeztek összedrótozni a BL-re, aminek egy bajnoki fél óra volt az eredménye, amin ugyan fontos szereplővé vált, de ugyanakkor fájdalmat érzett és azóta maródi.
És most megvolt a rehab, megkapta a játékengedélyt, de ettől még nem lehet ész nélkül tolni.

Hmm, am javaslom kicsit kevesebbet rugózz ezen a témán ;) Nem beleszólni akarok a fórumozásodba, de hidd el, olykor a kevesebb több...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.08. 19:30:34

Akkor ezek szerint mégsem jó a lába??? Ha kérdéses két orvosi konzilium után /barca-argentin orvosi véleményre gondolok/ hogy egészséges és focizhat, akkor miért kérdéses,hogy "mit bir a lába"?? Kérdésem: hogy mikor lesz - Messi szerint -egészséges a lába??? Érdekes dolog ez, na mindegy majd kiderül hogy mi van.
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.08. 19:17:51

Most olvasom, hogy messi játéka kérdéses ecuador ellen:
"Jól éreztem magam a pályán – kezdte mondandóját Messi, aki fél órát kapott Kolumbia ellen –, de keveset játszottam, nem tudom, hogy reagálna a lábam egy újabb terhelésre, nem szeretnék túl nagy kockázatot vállalni."
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.08. 13:31:55

Sziasztok! Örülök,hogy itt vagyok a Leo szimpatizánsok oldalán. Tegnap éjfélig fent voltam,hogy megnézzem a meccset azt a 38 percet aja mi jutott Leonak tegnap. Igenám de ma jött a fekete leves elolvastam az argentin lapokat és én ugy érzem hogy megint ellenségesek Messivel,mert ugy gondolják - gondolom, -hogy neki meg kellett volna oldania a góllövést és valahogy mintha el lenne feledve az első félidő csak a II.félidőre koncentrálva hogy ő a hibás. tehát ezek szerint nem nagyon változott a helyzett Leo és az argentinok között, biztos hogy nem szeretik sosem fogadják el hogy életének felétől már Barcelonában élt.Ilyenkor sajnálom,hogy nem lett gyerekként spanyol állampolgár és már hány VB cime lenne. A másik hogy olvastam a nyilatkozatát Leonak és én azt sem értem . Ha nem sérült akkor mikor tud játszani 9o percet, ha viszont sérült akkor miért játszatja őt a kapitány, mert tiszteletet ugysem kap az argentinoktól, pedig egy pár perc alatt cisnált egy kis kavalkádot de hát nekik nem számit. A másik azt sem értem,hogy Leo mondta hogy fizikai állapota miatt valszeg nem fog Equador ellen játszani.Na most azt sem értem ha sosem játszik ill már 2 hónapja nem játszott akkor hol fogja megszerezni a fizikai megerősődést.Már teljesen végigzongoráztam magamban ezt a dolgot és arra a feltevésre jutottam,hogy lehet Messinek ez lesz a pályafutása vége ez a sérülés????Mert el nem tudom képzelni mikor lesz 9o perces focista.Én ilyen vagyok örökké aggodóm valamiért, bocsi.
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.08. 08:46:03

mess2009 írta:
kova4 írta:Köszi a videót

Jó volt látni, hogy látszik rajta, hogy végre kedvvel játszik, szerintem kipihente magát, mert nagyon el volt fáradva idény végére, és akkor kedvetlenebb is volt a pályán..
jó volt látni, valóban ahogy mozgott, de a meccs utáni reklemációt a bírónál....nos azt nem bánnám ha ez nem válna rendszeressé nála.
Lehet, hogy csak túlságosan eleget akart tenni csapatkapitányi kötelességeinek a lesgólok miatt... :)
Bár tényleg nem lenne jó, ha ő is ilyen "primadonna" lenne a pályán..
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.08. 08:29:10

kova4 írta:Köszi a videót

Jó volt látni, hogy látszik rajta, hogy végre kedvvel játszik, szerintem kipihente magát, mert nagyon el volt fáradva idény végére, és akkor kedvetlenebb is volt a pályán..
jó volt látni, valóban ahogy mozgott, de a meccs utáni reklemációt a bírónál....nos azt nem bánnám ha ez nem válna rendszeressé nála.
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.08. 07:27:43

sörvirsli írta:De rohadtul unom már,hogy Messit az utóbbi hónapokban játékra kényszerítik! :x
Olvastam,hogy még mindig sérült és ezért állt be csereként.
Hihetetlen,hogy milyen egy dilettáns és erőszakos banda dolgozik mind a Barcánál mind az argentín válogatottnál.
Ezeknek a szerencsétleneknek tényleg az hiányzik,hogy sohase gyógyuljon meg?
Még jó,hogy jön Neymar,így ha Leot hazavágják még egy jó időre akkor legalább lesz valami alternatíva a katalánoknál...
Eléggé különböző véleményen vagyunk (2-vel lentebbi hsz). Nem értem mért kényszerítenék játékra, amikor Argentína kiváló pozícióban van, és sztem nekik is jelent annyit Messi, hogyha kéri, hogy ne játsszon, akkor nem játszatják... A másik pedig, mintmár lejjebb leírtam, hogy elvileg mind2 orvosi stáb (Barca, Argentin) is megadta neki az engedélyt a játékra.. Sztem Messi akart játszani, és ez látszott is rajta
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.06.08. 07:11:10

De rohadtul unom már,hogy Messit az utóbbi hónapokban játékra kényszerítik! :x
Olvastam,hogy még mindig sérült és ezért állt be csereként.
Hihetetlen,hogy milyen egy dilettáns és erőszakos banda dolgozik mind a Barcánál mind az argentín válogatottnál.
Ezeknek a szerencsétleneknek tényleg az hiányzik,hogy sohase gyógyuljon meg?
Még jó,hogy jön Neymar,így ha Leot hazavágják még egy jó időre akkor legalább lesz valami alternatíva a katalánoknál...
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.08. 07:10:52

Köszi a videót

Jó volt látni, hogy látszik rajta, hogy végre kedvvel játszik, szerintem kipihente magát, mert nagyon el volt fáradva idény végére, és akkor kedvetlenebb is volt a pályán..
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.08. 06:40:35

http://www.fcbcule.com/2013/06/lionel-m ... ombia.html

Itt van egy kis összeállítás az éjszakai teljesítményéről. Jó látni, ahogy megőrülnek érte otthon is, milyen ováció volt a cseréjénél 8)

Másrészt nem tudom mi van ezekkel a CSK szalagokkal, de mostanában sokat vesződik vele, ahogy mások is. A BARCÁnál, amikor egy meccsen vagy hárman is hordták, Messi is sokszor igazgatta, Xavi is. Meg utána lévő meccseken is ez látszott, ahogy itt is.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.08. 02:51:29

játszott, a 2. félidőben csereként állt be.
új lendületet hozott, de nem volt elég a győzelemhez, 0-0 lett.
egyébként faragták rendesen, durva meccs volt alapból.

az argentin válogatottat valóban jó lenne, ha a vállára tudná venni (azért ez az utóbbi időkben kezd alakulni) de egyszerűen annyira gyenge szakmai munka folyik, és annyira le van butítva a keret (holott lehetne jobbat összerakni), hogy elképesztően nehéz dolga lesz.

JELEN állás szerint nagyszerű támadók ide, nagyszerű támadók oda, a csapatösszhang és a kp + védelem gyengébb minősége miatt a vb csoportból ha továbbjutnak, az sem rossz.

pedig én magamban a 4 közé szeretném, ha beérnének.
persze oltári mákkal, elkerülve a spanyol és német csapatot.
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.07. 21:10:00

Deus írta:Én meg remélem, hogy nem fog játszani Messi, mert úgy tudom, hogy még nem 100% os állapotban van.... Nehogy megint rásérüljön.......

Én se szeretném, hogy rásérüljön, de elvileg már a Barca orvosai is megadták neki az engedélyt, ők pedig most tuti nem kockáztatnak...
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.07. 21:06:22

csababarca írta:
Gareth Tello írta: Messi teljesítménye a vb-selejtezőkön: 32 matches, 12 goals, 7 assists. Ma lehet javítani ezen a mérlegen. :)
Ez csalás. Nem arról volt szó,hogy ő gyenge a válogatottban,és sose képes jó teljesítményre? :roll:
én ezt nem értem, nekem mindenki ezt mondta, becsapva érzem magam. :cry:
Azért jövőre most már a VB-n is robbantania kéne, különben nagy lesz a csalódás, főleg az argentin szurkolók körében.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.07. 21:02:42

Én meg remélem, hogy nem fog játszani Messi, mert úgy tudom, hogy még nem 100% os állapotban van.... Nehogy megint rásérüljön.......
KépKép
Válasz küldése