Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.18. 20:53:25

Balinho írta:
visca el barca írta:krikicet felejtsük már el, a harmatgyenge rómába meg milanba se tudott beférni a kezdőbe, csak akkor játszatták, ha nem volt más... talán egy roma meccsen láttam, de valami fergetegesen belassultnak tűnt...
Sajnos az a baj, hogy a sok találgatás mellett egyedül Bojan, aki biztosan érkezik. Kérdés, hogy felvállaljuk-e, hogy minek utána 13-ért vissza kell venni, eladjuk-e 5-6-ért (azaz 7-8M mínusszal), vagy ezt a blamát nem vállalja fel Rosell és hogy ezt ne kelljen felvállalnia, jön egy új esélyt Bojannak dologgal.
kizártnak tartom h itt játsszon. ha nem adják el, akkor megy kölcsönbe.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2013.02.18. 20:51:13

visca el barca írta:krikicet felejtsük már el, a harmatgyenge rómába meg milanba se tudott beférni a kezdőbe, csak akkor játszatták, ha nem volt más... talán egy roma meccsen láttam, de valami fergetegesen belassultnak tűnt...
Sajnos az a baj, hogy a sok találgatás mellett egyedül Bojan, aki biztosan érkezik. Kérdés, hogy felvállaljuk-e, hogy minek utána 13-ért vissza kell venni, eladjuk-e 5-6-ért (azaz 7-8M mínusszal), vagy ezt a blamát nem vállalja fel Rosell és hogy ezt ne kelljen felvállalnia, jön egy új esélyt Bojannak dologgal.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.18. 20:46:16

barcapowa írta:http://sport365.hu/videok,videok,video- ... mart,48622
Kell nekunk ez a nagykepu kis mitugrasz aki ilyen nagyot kepzel magarol? Hat NEM es NEM!!! Sot meg mindig NEM!!! Magan velemeny de szerintem Europaban nem fog befutni nagy karriert. Rosszzat nem akarok de ha sikerul neki akkor azt ilyen viselkedessel NE a Barcelona mezebe erje el. Koszonom en nem kerek ilyet Rajzfilmfigurakbol. Lasd Ibra is,hogy jart nalunk. Real Madridba van az ilyenek helye meg az ilyenfajta reklamcsapatokba.
ezzel maximálisan egyetértek. nem a video miatt. valahogy nem látom azt benne, mint amennyire fényezik. a Realba, PSG-be, vagy a Chelseaba való... ide nem kell! főleg, ha belegondolok, hogy Villa utóda lehet... :? az lesz vele, mint anno Denilsonnal, sztárolták, aztán Európában eltűnt... a '98-as VB-n is csak égette magát a toporgásával, meg a biciklizgetésével...

Szerk.: Agüeronak én is nagyon/jobban örülnék, mint Neymarnak. mehetne a brazil a Citybe, Agü meg hozzánk... 8)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.18. 20:35:16

krikicet felejtsük már el, a harmatgyenge rómába meg milanba se tudott beférni a kezdőbe, csak akkor játszatták, ha nem volt más... talán egy roma meccsen láttam, de valami fergetegesen belassultnak tűnt...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
barcapowa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2008.07.27. 13:56:19
Tartózkodási hely: Otthon!
Kapcsolat:

2013.02.18. 20:21:42

http://sport365.hu/videok,videok,video- ... mart,48622
Kell nekunk ez a nagykepu kis mitugrasz aki ilyen nagyot kepzel magarol? Hat NEM es NEM!!! Sot meg mindig NEM!!! Magan velemeny de szerintem Europaban nem fog befutni nagy karriert. Rosszzat nem akarok de ha sikerul neki akkor azt ilyen viselkedessel NE a Barcelona mezebe erje el. Koszonom en nem kerek ilyet Rajzfilmfigurakbol. Lasd Ibra is,hogy jart nalunk. Real Madridba van az ilyenek helye meg az ilyenfajta reklamcsapatokba.
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2013.02.18. 20:14:55

Bocs, igazán nem megbántani akartalak, de egyetértek az előttem szólóval örömtáncot jártam otthon, mikor végre megszabadultunk Bojantól...kaptam is érte hideget-meleget amikor szóvá mertem tenni bénaságát szegénynek, de a végén csak nekem lett igazam :D
Alvesben az a jó, hogy kiszámíthatatlan. Tavaly tényleg eléggé gödörben volt, de idén sztem újra jól játszik, és biztos többször megnézte a " Csavard be mint Becham" c filmet , mert úgy látszik végre megtanult beadni....
Sanchez megítélésében hajlok arra, hogy revideáljam a nézeteimet, ugyanis azon kívül hogy képtelen eltalálni azt a k.. kaput, tényleg marha nagy melót végez. Talán többet kellene egy az egyben próbálkoznia.Nem gondolok és hókusz-pókusz cselekre, csak tolja meg, aztán húzzon befelé..Neymar nagyon jó lenne ide. Egy az egyben igazán nagyszerű, jól lő, gyors nagyon megosztaná a védők figyelmét, így Messinek is sokkal könnyebb lenne...ami viszont nagyon hiányzik, az egy jó középhátvéd, aki tud fejelni is. Nem is tudom, talán Chiellini, talán Subotic...igazából Thiago Silva lett volna jó, de ő a lét választotta. És ez a brazil gyerek a Münchenből? Dante vagy kicsoda?
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2166
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.02.18. 20:00:55

Valahogy számítóttam arra, hogy így fogtok reagálni. De én így látom. Vermaelen stabil, néha hibázik, de stabil. És többször is szóbahozták. Ranocchia kemény, olasz, ők tudnak védekezni. Én láttam egy-két meccsen és tetszett. Chiellini is jöhetne, most látom, nem is olyan idős. Agger lehet, hogy butaság. Bojant nem szívós csatárnak gondolom, nem ő a példa. Egy Drogba kaliberű játékos, de csak akkor, ha Neymar nem jön. Bojanról meg annyit, hogy nekem tetszik a játéka mostanság. Jobb, mint volt, jól irányít. Nem kell őt legelől játszatni. Ja, és nem PESezem. :)

Szerk.: Nekem nem tetszik Alves játéka. Szétszórt, és logikátlanul játszik. :)
més que un club
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.02.18. 19:34:16

fanbarca írta: Csatársorba jön ugyebár Neymar, de ha mégsem, én nem örülnék Agüeronak. Sokkal inkább egy szívos, kemény támadónak. Olyannak, aki alázatos, de ha kell, el tud lökni 4 védőt is testi erejével. Én még arról sem mondtam le, hogy Bojan visszatér és nem adják el. Állítólag jó kapcsolatot ápol Vilanovával és szeretne is visszajönni (ki nem?!). Valahogy most a fizikuma és javult, én még reménykedem. :D
Kapuba meg Ter Stegen jó lenne, de én leginkább Vormot szeretném a Swanseaból. Ügyes kapus, magabiztos és erős.

Jöhetne: Sakho, Bojan, Neymar, Vorm, Deu
Menne: Alves, Alexis, Villa
Szóval te egy szívós, kemény csatárt szeretnél, Bojant. Ez így eléggé ütik egymást. Ráadásul minek kellene Bojan-Neymar-Deu trió.

Vorm egyik kedvenc kapusom, rég láttam védeni, úgy tudom, hogy nem rég épül fel a sérüléséből. Na róla ennyit elég, szóba se hozták a Barcával.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3734
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.18. 19:31:39

fanbarca írta:Hiába beszélünk Varanéről, úgy sem fog ő idejönni. :)
Viszont azért szép számmal vannak védők a piacon, akik alkalmasak lennének itt játszani. Sakho például nagyon jól tolja a PSG-ben, le lehetne csapni rá, olyan Abidal szintű szerintem, elég megbízható, ügyes játékos. Vagy pedig Vermaelen, akit elég gyakran összeboronálnak velünk. Ő azért sokba fájna, habár nem kétséges, hozza a szintet. Lehetne a Cityvel egy Alves-Kompany cserét :lol: . Engem már nagyon idegesít a brazil majomkodása és össze-vissza passzolgatása, rohangálása. Én speciel Montoyat sokkal de sokkal szívesebben nézem. Emellett ott van még Hummels, Agger és Ranocchia. Én őket szívesen látnám a védelembe. De lehet, hogy megint egy kisebb név jön.
Csatársorba jön ugyebár Neymar, de ha mégsem, én nem örülnék Agüeronak. Sokkal inkább egy szívos, kemény támadónak. Olyannak, aki alázatos, de ha kell, el tud lökni 4 védőt is testi erejével. Én még arról sem mondtam le, hogy Bojan visszatér és nem adják el. Állítólag jó kapcsolatot ápol Vilanovával és szeretne is visszajönni (ki nem?!). Valahogy most a fizikuma és javult, én még reménykedem. :D
Kapuba meg Ter Stegen jó lenne, de én leginkább Vormot szeretném a Swanseaból. Ügyes kapus, magabiztos és erős.

Jöhetne: Sakho, Bojan, Neymar, Vorm, Deu
Menne: Alves, Alexis, Villa
Mi ez PES? Ennyi ökörséget, komolyan... Ne vedd nagyon magadra,de azért ez már fájt. Vermaelen, Kompany? Még viccnek is rossz, örüljenek, hogy egyáltalán olyan csapatban játszhatnak, ahol most vannak. Aztán a tyúkagyú Agger, meg a teljesen rutintalan Ranocchia. Ennyi erővel a fiatalokat is nyugodtan be lehetne építeni, mert ezek közül jó néhánynál Bartra sem lenne rosszabb.

Bojan? Uram isten, végre vhogy sikerült eltüntetni innen, megint visszahozni? Tragikomikus lenne az egész. Nem értem olyat minek kéne visszahozni, aki már egyszer megbukott.

Alvest is pazar ötlet lenne eladni egy lutriért most, hogy bombaformában játszik...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2013.02.18. 19:24:57

[quote="fanbarca"]Én még arról sem mondtam le, hogy Bojan visszatér és nem adják el. Állítólag jó kapcsolatot ápol Vilanovával és szeretne is visszajönni (ki nem?!). Valahogy most a fizikuma és javult, én még reménykedem. :D


ez igazán okos gondolat :-(
összeállna a Bojan, Alexis csatársor és szépen lassan beleőszülnénk a két "gólerős" támadónk munkásságába..
egyébkét meg Alvest eladni :shock: most amikor végre megtanult beadni,..badarság...
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2166
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.02.18. 19:01:40

Hiába beszélünk Varanéről, úgy sem fog ő idejönni. :)
Viszont azért szép számmal vannak védők a piacon, akik alkalmasak lennének itt játszani. Sakho például nagyon jól tolja a PSG-ben, le lehetne csapni rá, olyan Abidal szintű szerintem, elég megbízható, ügyes játékos. Vagy pedig Vermaelen, akit elég gyakran összeboronálnak velünk. Ő azért sokba fájna, habár nem kétséges, hozza a szintet. Lehetne a Cityvel egy Alves-Kompany cserét :lol: . Engem már nagyon idegesít a brazil majomkodása és össze-vissza passzolgatása, rohangálása. Én speciel Montoyat sokkal de sokkal szívesebben nézem. Emellett ott van még Hummels, Agger és Ranocchia. Én őket szívesen látnám a védelembe. De lehet, hogy megint egy kisebb név jön.
Csatársorba jön ugyebár Neymar, de ha mégsem, én nem örülnék Agüeronak. Sokkal inkább egy szívos, kemény támadónak. Olyannak, aki alázatos, de ha kell, el tud lökni 4 védőt is testi erejével. Én még arról sem mondtam le, hogy Bojan visszatér és nem adják el. Állítólag jó kapcsolatot ápol Vilanovával és szeretne is visszajönni (ki nem?!). Valahogy most a fizikuma és javult, én még reménykedem. :D
Kapuba meg Ter Stegen jó lenne, de én leginkább Vormot szeretném a Swanseaból. Ügyes kapus, magabiztos és erős.

Jöhetne: Sakho, Bojan, Neymar, Vorm, Deu
Menne: Alves, Alexis, Villa
més que un club
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.02.18. 18:29:41

dekor írta:én nem vitatom hogy tehetséges és nagy játékos válhat belőle, de azért szerintem max 5-6 meccs után nem szabad ennyire elszállni tőle.
az itt a probléma, hogy ez nem csak 5-6 meccs...
amióta itt van azóta szenzációs amit leművel ennyi idősen... 93-as születésű...
nem véletlen kapta meg a Marcától a Don Limpio becenevet még tavaly, ami Mr. Clean-t jelent....
Kép
első 15 meccsét összesen 14 szabálytalansággal lehozta nulla sárgával...
persze páran nem igen követték őt és csak a Barca elleni meccs óta figyelik, de ő ezt a teljesítményt nem most kezdte el.
madridista
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.18. 18:15:25

Az 'Intereconomia' (spanyol médiacsoport) szerint arra az esetre, ha Neymar mégsem érkezne a nyáron, a Barca második opciója Agüero leigazolása. Állítólag a játékos ügynöke már tárgyalt is a klubbal (konkrétabban felajánlotta a klubnak), szintén állítólag a játékos mindenképpen el akarja hagyni Angliát nyáron

Túl szép lenne!
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.18. 02:57:15

én nem is azt mondom, hogy világlegjobbja, meg isten, mert ahhoz még sok sót meg kell egyen.

de én is látom a gyerekben a potenciális top 3 védőt.
mindenesetre a saját korosztályában (U21) ő és phil jones a legjobb, legígéretesebb káhávé.

ettől függetlenül nem ellenezném az agger-hummels-kompany-sakho-vermaelen-bonucci-chiellini-silva tengely egyik tagját sem. :wink:
Avatar
dekor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2006.12.02. 17:21:14

2013.02.18. 02:01:39

Én nem értem mi ez a nagy Varaneozás. A legutóbbi klasszikuson egy igencsak gyenge Messit hatástalanított, azóta egyszer ki kellett volna állítani az egyik meccsen, viszont ma hozott egy jó szintet. Én akkor sem értem ezt a nagy imádatot... A klasszikus után imkat zengtek róla Madrid-szerte. Mondjuk ha már ez ekkora öröm nekik, az régen rossz. mindenesetre én nem vitatom hogy tehetséges és nagy játékos válhat belőle, de azért szerintem max 5-6 meccs után nem szabad ennyire elszállni tőle.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.18. 00:09:22

varane kéne. :D

pepe-ramos jó tengely, nem kell megbontani, itt meg mehet a kezdőbe gerard mellé :D
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.02.17. 14:51:02

salas9 írta:A sport.es szerint Amorebieta is felkerült egy opcióként a védelem megerősítésére. A 27 éves játékosnak 2014 nyarán lejár a szerződése, ezért most nyáron olcsóbban meg lehetne szerezni, bár ez a mostani 8 millió sem vészesen sok.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/o ... ta-2319825
Le tud hozni nagyon jó meccseket Amorebieta, de sokat tud hibázni is, ha nagyon olcsón meg lehetne szerezni, max akkor mondanám, hogy jöjjön.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.02.17. 14:45:02

A sport.es szerint Amorebieta is felkerült egy opcióként a védelem megerősítésére. A 27 éves játékosnak 2014 nyarán lejár a szerződése, ezért most nyáron olcsóbban meg lehetne szerezni, bár ez a mostani 8 millió sem vészesen sok.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/o ... ta-2319825
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3734
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.14. 21:07:30

Dr.Dre írta: De elvagy ezzel a német-tel :D Jól jött ez elő ,szép feketén kiemelted a németeket . Jót röhögtem :lol:
Üdv, egy német :mrgreen:
Neuer, Hummels, Reus. :D Simán beférne mind, persze ez már inkább fantazy, de azért továbbvittem a gondolatot.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.02.14. 20:43:27

Gareth Tello írta: innen pedig egyértelműen a német.
csakis a német.
csatársorba kéne egy német
De elvagy ezzel a német-tel :D Jól jött ez elő ,szép feketén kiemelted a németeket . Jót röhögtem :lol:
Üdv, egy német :mrgreen:
Kép

Titi - The Legend!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.14. 20:05:51

VEB, nem rossz ötlet, az lenne vele csak a baj, hogy Messi télen eligazolna, mert nem bírná, hogy Gomez több gólt rúg nála. :mrgreen:
Szóval lehet, hogy egyszerűbb lenne most nyáron eladni Messit a PSG-nek, az érte kapott pénzből pedig megvenni Gomez mellett Balotellit, Heskey-t vagy Torghellét. :lol:

OFF vége.
recrea írta:Egyébként német focista nálunk így hirtelen Schuster ugrik be, senki más, megmondom a tutit: szerintem nem is volt. :D
Én is pont ezen gondolkodtam, Schuster mellett csak Enke jutott eszembe.

Viszont a Wiki csodákra képes:
Emilio Walter (1928-1931) :lol:

Közben a SPORT szerint a Juve Alexis leigazolását tervezi a nyáron.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/j ... is-2318335
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.14. 16:35:10

visca el barca írta:
Gareth Tello írta:(Már csak a csatársorba kéne egy német (Cacau :lol: ), és meg is vagyunk.) :mrgreen:
:lol:

én inkább gomezt favorizálnám, guardiolánál usem fog játszani, jöhetne messi mellé, ő ketten meglőnék az évi 120-140 gólt, más játékos nem is kellene a csapatba.

------ter stegen----

----messi--gomez---

ter stegen felrugná, ők meg belőnék :lol:
Nem rossz koncepció, tipikus olyan támadó mindkettő, hogy (ahogy mondani szokták) a tökéről is bepattan a labda.

Egyébként német focista nálunk így hirtelen Schuster ugrik be, senki más, megmondom a tutit: szerintem nem is volt. :D
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.02.14. 16:33:54

Ha már német támadó, akkor Müller vagy Schürrle.

Valdéshez: a legutóbbi (2009?) szerződéses mizériánál kerek perec megmondta, hogy vagy megkapja az általa elvárt masszív fizetésemelést vagy távozik. Kapott egy közel akkora emelést (9 helyett 7 millió), maradt.
Most kerek perec megmondta, hogy nem érdekli semmilyen ajánlat a Barça részéről, máshol is ki szeretné próbálni magát.

Tehát szerintem itt semmilyen taktikázás nem folyik, egyszerűen váltani akar.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.14. 16:24:39

Gareth Tello írta:(Már csak a csatársorba kéne egy német (Cacau :lol: ), és meg is vagyunk.) :mrgreen:
:lol:

én inkább gomezt favorizálnám, guardiolánál usem fog játszani, jöhetne messi mellé, ő ketten meglőnék az évi 120-140 gólt, más játékos nem is kellene a csapatba.

------ter stegen----

----messi--gomez---

ter stegen felrugná, ők meg belőnék :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.02.14. 16:16:51

Varatrix írta:
Véleményem szerint baromi felesleges túldramatizálni, és összesküvés elméleteket szőni vele kapcsolatban. Én korrekt dolognak látom a részéről hogy elmondta mit akar. A klub meg nem áll az útjába, mert nem pótolhatatlan.
Ez nem túldramatizálás, de emlékezünk már vissza hogy nem régen, úgyanezt egyszer már eljátszotta a managementel. :roll: De ettől fügetlenül természtesen neked is igazad lehet, mert lehetséges hogy ezt most tényleg komolyan gondolja VV. :)
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Válasz küldése