Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
37%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 89
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2013.02.12. 21:30:48

Véleményem szerint Alves vagy Abidal távozik. Alba,Montoya, és Adriano helye biztosnak mondható, és mivel Adriano 2 oldali játékos, bárhol megállja ahelyét. De szerintem Abidal be fogja fejezni a futballt a visszatérése után.

Én a csapatból Váldest,Abidalt,dos Santos, Villat és Alexit mondanám, mint távozók.

Lehet Rafinha pont azért kerül fel, mert így vagy ő, vagy Cesc és Ini kerülnek feljebb,így még egyel kevesebb csatár kell.

Messi,Pedro,Tello,Cuenca,Neymar, meg a támadó kp-k(Ini,Cesc,Rafinha)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.12. 21:24:29

egyrészt amit recrea írt, hogy gólerősséget várhatnak tőle.

másrészt végre egy olyan játékos kerülne a szélre ini vagy villa helyett, aki ott nagyon otthonosan mozog.

harmadrészt amit te írtál a szurkolók nevében, az lebutítva igaz lehet a szakmai stábra is.
nyilván nem úgy értelmezve, hogy cselezgessen, mint egy hulegyerek, de egy olyan játékosra szükség lenne még a támadósorba, aki ha kell, bármikor meg tudja verni a védőjét. mert jelenleg onnan csak messi tudja, meg néha tellonak bejön a meghúzós csele.
(az már más kérdés, hogy ez mennyire fog neki brazílián kívül is menni.)

negyedrészt egy alapvetően kreatív, technikás játékosról beszélünk.

ötödrészt pedig legyen egy támadó, akitől berezel már az ellenfél.
valljuk be, pedrotól, alexistól, tellotol, cuencától vagy a (szélen játszó) villától annyira nem kell berosáljanak meccs előtt.

persze vannak ellenérvek is, nem is egy, de azt a rizikót a marketing értékkel igyekeznek majd kiküszöbölni.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.12. 20:24:33

sjd írta:
shutterisland írta: számomra teljesen egyértelmű, mi az elsődleges (sportszakmai) cél neymar leigazolásával.
Akkor ezt légyszi oszd is meg mert részemről elég nagy a homály :D
Mmint valami olyat, h Titonak mi lehet a sportszakmai célja, azt már hallottam elégszer, h a szurkolóknak mi ("legyen valaki Messin kívül, aki nem visszafelé passzol"). Szóval valami olyasmit, hogy a jelenlegi játékrendszer, a jelenlegi játékosállomány milyen szempontból teszi szükségessé a leigazolását.
Ha nem tojik be a kapu előtt úgy, mint a többiek (Alexis, Iniesta, Villa, Alves), az már egy indok a leigazolása mellett, egyébként túl sok értelmét én sem látom, épp azért, mert amilyen irányba fejlődik az általunk (is) diktált futball, abba nem nagyon fér bele szerintem.
Mert kétlem, h azt mondják neki: "Fiam, told a cseleket, a trükköket, menj neki a védelemnek, próbálj egyénileg játszani." Hozzáteszem, ez a kritikus csapatok ellen (Chelsea, Celtic, de mondhatom a Milant) amúgy sem menne, mint ahogy nem ment Ininek, Alexisnek vagy Messinek sem. És ha megnézzük (de komolyan) Messi 3 évvel ezelőtti játékát, ill. a mostanit, láthatjuk, h ő sem teszi meg ezeket, minimalizálta az egyéni megoldásokat. Ennek több oka is lehet: egyrészt így még eredményesebb ő is és a csapat is, másrészt meg van neki mondva, h itt ez a rendszer, ezt kell játszani, vagy esetleg már sokkal szorosabban fogják.

Itt nagyon el vannak az egyéni (alapokon kívüli) képességek nyomva, abban vagyunk mi jobbak a többiektől, h az alapokat (passz, labdakezelés, átvétel, mélységi passzok, háromszögelések, kényszerítők), amiket egyébként a játékosok nagyrésze tud máshol is, egyszerűen hiba nélkül és nagyon gyorsan, begyakrolotan csináljuk, hozzávesszük még a rendszert és voilá, itt a világverő csapat.

Spanyol válogatott ugyanez, megnyernek mindent és könnyen, pedig nincs ott "történelem legjobbja" Messi, hoppá, talán mégsem számít ő ennyire, fontosabb a rendszer. Az, h ezt milyen focival teszik, már személyes ízlés kérdése. Nem játékosokban gondolkodnak, hanem rendszerben, egészen különleges, nem az a foci, amihez a 90-es években szokhattunk.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.02.12. 20:09:04

shutterisland írta: számomra teljesen egyértelmű, mi az elsődleges (sportszakmai) cél neymar leigazolásával.
Akkor ezt légyszi oszd is meg mert részemről elég nagy a homály :D
Mmint valami olyat, h Titonak mi lehet a sportszakmai célja, azt már hallottam elégszer, h a szurkolóknak mi ("legyen valaki Messin kívül, aki nem visszafelé passzol"). Szóval valami olyasmit, hogy a jelenlegi játékrendszer, a jelenlegi játékosállomány milyen szempontból teszi szükségessé a leigazolását.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.12. 19:39:23

elolvastam itt az A/4-eket, vannak okos dolgok, de még mindig tartom magam az alaphoz, számomra teljesen egyértelmű, mi az elsődleges (sportszakmai) és a másodlagos (marketing) cél neymar leigazolásával.

nem feltétlenül értek vele egyet (mármint ezzel az elvvel) de megértem, és abszolút logikusnak, reálisnak tűnik.
ha tényleg jön a brazil, bizakodva fogom fogadni.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.02.12. 19:17:26

recrea írta: Teljesen ugyanígy gondolom, annyi kiegészítéssel, h ezt a "bohóckodást" meglehetősen degradálónak, alaptalannak és elcsépeltnek tartom, szeretnék fele ennyire bohóckodni,
Nyilván magához a szinthez képest degradálónak tűnhet, de pont a képességei miatt nehéz jobb kifejezést találni arra, amikor már a srác nem tudja, hogy hogyan bőrözze be a védőt hatodszorra, miután rúgott 4 gólt a 6-0ra megnyert meccsen. Ha lemegyek a pályára a 7 évesek közé focizni, akkor én is csak bohóckodni fogok egyet rendes sport helyett, függetlenül attól, hogy most mennyire is megy egyébként a játék. Majd ha végigtolt egy-két meccset balhátvédben, mint azt Eto'o vagy Drogba tette ellenünk, akkor valószínűleg nem ezt fogom mondani, de ez egyelőre tényleg annyi, hogy lemegy szórakozni egyet a pályára.
recrea írta:másrészt (tudom, h mindneki odáig van érte) én egyáltalán nem mondanám, h Masch maradéktalanul bevált, mert a helyezkedése több fontos meccset is eldöntött, szerintem ezt a részét a játéknak egyáltalán nem érti, engem meg ez idegesít. Ezért védőt sem lesz egyszerű találnunk.
Szerintem azért bőven ugyanannyi meccs jött is rajta, mint amennyi elment. BL-döntőn, szk. döntőn a Porto ellen tanári játék, sokszor nem kis mentések (Arsenal). Főleg tavaly tavasszal, illetve idén ősszel néha voltak tényleg (komoly) problémái, de azt hiszem egyébként sok panaszunk nem lehet rá. De persze jogos, akkor mondjuk, hogy nem vált be maradéktalanul, de ettől még sztem nagy igazolás volt.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.12. 19:01:23

sjd írta:
Zolee23 írta:Van igazság abban amit írsz, viszont ilyen alapon majdhogynem semmi sem biztos. Mindenkiben benne van az hogy robbant, ahogy ugyanúgy az is hogy nem váltja be a hozzáfűzött reményeket, főleg hogy egy 20 éves gyerekről van szó.
Igen, csak megint más egy B csapatos tehetségről beszélni, akiről Titoék maximálisan tudják, hogy mire képes és mire lenne képes, megint más a liga egyik leghatékonyabb góllövőjéről, vagy egy Barca-nevelés és spanyol válogatott játékosról beszélni, mint egy Brazíliában bohóckodó srácról, akit Alvesék a klub-vb döntőn úgy levettek a pályáról, hogy öröm volt nézni. Persze egy Alexis sem bizonyított többet, egy-két olasz középmezőnyben futott jó szezonnal, de azért az utóbbi időben a Barca igazolásaira jellemző volt (mármint azokra, akik be is váltak), hogy
a) saját nevelés
b) spanyol
c) spanyol bajnokságból jön
Meg lehet nézni azokat, akik ebben nem voltak benne, Song szenved a játékrendszerrel, Sanchez eredményességével vannak bajok, Afellay már itt sincs, hogy ilyeneket, mint Hleb, már ne is mondjak, pedig ezek egyike sem egy kutyaütő játékos alapvetően. Egyedül talán Mascherano az ebből a kategóriából, aki maradéktalanul bevált.
Teljesen ugyanígy gondolom, annyi kiegészítéssel, h ezt a "bohóckodást" meglehetősen degradálónak, alaptalannak és elcsépeltnek tartom, szeretnék fele ennyire bohóckodni, másrészt (tudom, h mindneki odáig van érte) én egyáltalán nem mondanám, h Masch maradéktalanul bevált, mert a helyezkedése több fontos meccset is eldöntött, szerintem ezt a részét a játéknak egyáltalán nem érti, engem meg ez idegesít. Ezért védőt sem lesz egyszerű találnunk.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.02.12. 18:26:59

Zolee23 írta:Van igazság abban amit írsz, viszont ilyen alapon majdhogynem semmi sem biztos. Mindenkiben benne van az hogy robbant, ahogy ugyanúgy az is hogy nem váltja be a hozzáfűzött reményeket, főleg hogy egy 20 éves gyerekről van szó.
Igen, csak megint más egy B csapatos tehetségről beszélni, akiről Titoék maximálisan tudják, hogy mire képes és mire lenne képes, megint más a liga egyik leghatékonyabb góllövőjéről, vagy egy Barca-nevelés és spanyol válogatott játékosról beszélni, mint egy Brazíliában bohóckodó srácról, akit Alvesék a klub-vb döntőn úgy levettek a pályáról, hogy öröm volt nézni. Persze egy Alexis sem bizonyított többet, egy-két olasz középmezőnyben futott jó szezonnal, de azért az utóbbi időben a Barca igazolásaira jellemző volt (mármint azokra, akik be is váltak), hogy
a) saját nevelés
b) spanyol
c) spanyol bajnokságból jön
Meg lehet nézni azokat, akik ebben nem voltak benne, Song szenved a játékrendszerrel, Sanchez eredményességével vannak bajok, Afellay már itt sincs, hogy ilyeneket, mint Hleb, már ne is mondjak, pedig ezek egyike sem egy kutyaütő játékos alapvetően. Egyedül talán Mascherano az ebből a kategóriából, aki maradéktalanul bevált.
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.12. 18:15:21

[quote="sjd"][/quote]

Van igazság abban amit írsz, viszont ilyen alapon majdhogynem semmi sem biztos. Mindenkiben benne van az hogy robbant, ahogy ugyanúgy az is hogy nem váltja be a hozzáfűzött reményeket, főleg hogy egy 20 éves gyerekről van szó. Nincs garancia arra hogy Neymar beválik, főleg hogy eddig csak a brazil bohócbajnokságban láttuk játszani. A munkamorálja, hozzáállása állítólag rendben van, a pályán kivül korrekt gyerek, ezt az ellenfelek is nyilatkozták. Nemrég olvastam hogy az olimpián a brazilok a koreai válogatottal szálltak meg egy szállodában, és egyáltalán nem játszotta hogy ő mekkora sztár, abszolút a földön a járt.

Technikailag már most van azon a szinten hogy megállja a helyét, esze is van a játékhoz. Egyedül leginkább azzal lehet gond, hogy ő nem fogja ezt az agyonpasszolós, agyonpreszionálom az ellenfelet játékot erőltetni. Egyszerűen neki nem ez van a vérében, de ez nem biztos hogy gond, sőt.

Örülnék neki ha jönne, természetesen akkor sem fogom összesírni magam ha nem ide igazol.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.12. 17:45:20

messideco írta:Lol, a személyeskedést azért kerüljük...

Szerintem tagadhatatlan, hogy a Barca talán a 2009-10-es szezontól kezdődően egy gépezet, ami Messi lábára helyezi a labdát (durva így leírva, de szerintem van benne valami), és szinte teljesen kiveszett az egyéniség a játékosokból (Iniesta, Thiago kivételével), ezért szenved nálunk amúgy klasszis játékos. De ezt már sokszor megvitattuk, és mindig én voltam a [auto_cenzúra]...
Pedig ez utóbbi így van...bár azt nem mondanám, h szenved, csak mondjuk nem éri meg az árát.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.12. 17:37:47

Lol, a személyeskedést azért kerüljük...

Szerintem tagadhatatlan, hogy a Barca talán a 2009-10-es szezontól kezdődően egy gépezet, ami Messi lábára helyezi a labdát (durva így leírva, de szerintem van benne valami), és szinte teljesen kiveszett az egyéniség a játékosokból (Iniesta, Thiago kivételével), ezért szenved nálunk amúgy klasszis játékos. De ezt már sokszor megvitattuk, és mindig én voltam a [auto_cenzúra]...
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.02.12. 17:34:13

shutterisland írta: ha jól játszik, vagy kiteljesedik itt, akkor minimum az évtized üzlete, ha nem jön be, akkor tovább adjuk (vevő lesz rá még mindig jó áron, ez szinte biztos) és a fizetésével együtt is bőven ki lehet hozni nullásra a mérlegét.
Ja, Ibra is milyen jól kijött 0-ra.... A brazil játékosok amúgy is híresek arról, hogy rájuk nem jellemzőek a motivációs és magánéleti problémák, így aztán különösen is értékállóak. NEM.
Pont ez után a Zlatan-eset után nem értem, hogy miért pont a Barca-szurkolók nem látják, hogy azért hihetetlenül tehetséges játékosokkal is nagyon pofára lehet esni, még akár anyagi szempontból is. Éppenséggel azért tart itt ez a csapat, ahol, mert nem elsősorban a játékosok marketingértéke alapján rakták össze a csapatot. Busquets, Cesc, Piqué nem ilyen "ha jól játszik, az évtized üzlete, ha nem, akkor meg így jártunk" alapon kerültek a csapatba, és éppen ezért is jutottunk kicsit tovább, mint a ManCity és társai.

Úgyhogy még le lehet írni százszor, h "ha bejön, akkor nagyot nyerhetünk vele", csak az a baj, h ez nem szerencsejáték, és nem úgy működik, h csak úgy lehet próbálgatni a játékosokat minden következmény nélkül. Ibrára gyakorlatilag egy BL-címünk ment rá emiatt.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.12. 17:19:51

Neymar pontosan ellentéte annak az irányvonalnak, rendszernek, futball kultúrának, amit az utóbbi években rászabadítottunk a világra, ezért nem értem egyáltalán a pletykát a leigazolásáról. Ki-ki döntse el, h ez tetszik-e neki vagy sem.

Bomba üzlet meg CR volt, de ez sajnos utólag derül ki, mert focit is hozott, pénzt is, plusz annyiért el lehet passzolni, amennyiért jött. Ennél csak a Milan szokott jobb üzleteket csinálni.

Ha esetleg valaki azt gondolja, h Neymar a fülén pörgetve viszi majd be a labdát a Chelsea védők között, azt ki kell ábrándítanom.

Szerk: hasonlóan látom az egész igazolásdit, mint sjd.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2013.02.12. 17:40:23-kor.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.12. 17:16:23

valaki leírta már, neymar nem CSAK egy igazolás, hanem egy anyagi befektetés is.
nem véletlen fognak kiadni 50 millát érte, ha kiadnak.

ha jól játszik, vagy kiteljesedik itt, akkor minimum az évtized üzlete, ha nem jön be, akkor tovább adjuk (vevő lesz rá még mindig jó áron, ez szinte biztos) és a fizetésével együtt is bőven ki lehet hozni nullásra a mérlegét.

attól még, hogy nem értetek vele egyet, ez még pontosan így van.
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.12. 17:12:13

sjd írta: És le is írtad, hogy miért fog besülni :lol: :wink: Amellett, hogy az első elasticonál Pepe úgy töri ketté a lábát, hogy az nekünk fog fájni.
Neymar Messi mellett aranyat érhet. Lesz még egy játékosunk támadó oldalon aki kreatív, és rendszeresen megtudja bontani a védelmet.

Az valóban gond lehet hogy 40 kiló az ember, de ilyen körülmények között ezen viszonylag gyorsan lehet segíteni.
visca el barca írta:hagyjátok már ezt a hulye mindenki messi alá játszik dolgot. ő a középcsatár, ő a világ legjobb játékosa. kinek passzoljanak? pedronak, aki 100 évente lő egy-egy gólt?
Vedd be a gyógyszered, pihenjél le, és majd akkor írj ha érdemben tudsz hozzátenni.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.12. 17:09:25

kurdt írta:
Tök jó. Ha leszerződtetnénk Tarantinot, akkor is biztosan el lehetne adni annyi mezt a nevével, hogy megtérüljön a vételár. Még élveznénk is, ahogy ott ül a kispad mellett egy, a nevével ellátott széken és hevesen gesztikulál és több vért követel...
Ha Neymar nem lesz hasznos tagja a csapatnak azért a 40-50 millióért, amibe kerül, akkor flop és kész; nem érdekel, hogy eladtunk hatmilliárd mezt a nevével.
Nem hinném, hogy bárkinek az ára is megtérülne csak a mezeken. Olyan eszméletlen mennyiséget kéne eladni, ami nem lehetséges. Az meg, hogy Perezek kitalálták ezt a baromságot, annál jobban is bizonyítja, hogy a nagy csapatok (nem PSG/City/Chelsea és Real Madrid) egyáltalán nem vesznek hú, de drága játékosokat. Úgyhogy ezzel a gazdasági baromsággal kímélje mindenki a másikat, jó?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.02.12. 17:00:32

sjd írta:
kurdt írta:És még azt felejtettem el, hogy mennyire vicces lesz majd az az egész a running gag, amikor az egész Barça egy emberként keresi majd Bojan Krkic új csapatát...
Az is tényleg nagyon vicces lesz, de én inkább azt várom, milyen szerződéskonstrukciókat talán majd ki a klub. Most ugye van ez az "eladtuk a Romának, de kötelező visszavenni, kivéve, ha ők nem veszik meg, de ők kölcsönadták a Milannak, akik megvehetik stb." dolog. Mondjuk valami olyasmit el tudok képzelni, hogy 3.25 évre kölcsönadjuk egy csapatnak, akik eladhatják x millió euróért bárkinek, és ha nem sikerül, akkor nekik kötelező megvenni x+5 millióért. Poén lesz, na :lol:
Vagy elviszi a Santos azért a tíz millióért, amit kifizettünk nekik; Neymar meg megy a Citybe.... :lol:
shutterisland írta:neymar akkor lesz flop, ha rugdalja az öngólokat, vagy csetlik-botlik folyamatosan.

ugyanis a srác már most, brazíliában játszva is annyira népszerű világszerte, hogy amikor idejön, kb. akkora robbantást várok marketing szempontból mint kaká vagy cr madridba igazolásakor.

rengeteg mez, rengeteg új szurkoló, and so on.
Tök jó. Ha leszerződtetnénk Tarantinot, akkor is biztosan el lehetne adni annyi mezt a nevével, hogy megtérüljön a vételár. Még élveznénk is, ahogy ott ül a kispad mellett egy, a nevével ellátott széken és hevesen gesztikulál és több vért követel...
Ha Neymar nem lesz hasznos tagja a csapatnak azért a 40-50 millióért, amibe kerül, akkor flop és kész; nem érdekel, hogy eladtunk hatmilliárd mezt a nevével.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.12. 16:57:41

neymar akkor lesz flop, ha rugdalja az öngólokat, vagy csetlik-botlik folyamatosan.

ugyanis a srác már most, brazíliában játszva is annyira népszerű világszerte, hogy amikor idejön, kb. akkora robbantást várok marketing szempontból mint kaká vagy cr madridba igazolásakor.

rengeteg mez, rengeteg új szurkoló, and so on.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.02.12. 16:53:37

Zolee23 írta:Neymarról tudom a legkevésbé elképzelni hogy besülne. Mondjuk ő nem fog beállni a sorba és mindent visszapasszolni illetve Messi alá játszani.
És le is írtad, hogy miért fog besülni :lol: :wink: Amellett, hogy az első elasticonál Pepe úgy töri ketté a lábát, hogy az nekünk fog fájni.
kurdt írta:És még azt felejtettem el, hogy mennyire vicces lesz majd az az egész a running gag, amikor az egész Barça egy emberként keresi majd Bojan Krkic új csapatát...
Az is tényleg nagyon vicces lesz, de én inkább azt várom, milyen szerződéskonstrukciókat talán majd ki a klub. Most ugye van ez az "eladtuk a Romának, de kötelező visszavenni, kivéve, ha ők nem veszik meg, de ők kölcsönadták a Milannak, akik megvehetik stb." dolog. Mondjuk valami olyasmit el tudok képzelni, hogy 3.25 évre kölcsönadjuk egy csapatnak, akik eladhatják x millió euróért bárkinek, és ha nem sikerül, akkor nekik kötelező megvenni x+5 millióért. Poén lesz, na :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.12. 16:46:30

hagyjátok már ezt a hulye mindenki messi alá játszik dolgot. ő a középcsatár, ő a világ legjobb játékosa. kinek passzoljanak? pedronak, aki 100 évente lő egy-egy gólt?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.12. 16:38:33

kurdt írta:
Ehhez hoznia is kell egy bizonyos szintet. Ha felsül nálunk, akkor se nem bombaüzlet, se nem befektetés, hanem flop lesz.
Afellayról pedig teljesen elfeledkeztem! :oops:
Valószínűleg neki is reszeltek itt, bár én bírom őt és mondjuk Cuenca helyett sokkal szívesebben is nézném őt.
Neymarról tudom a legkevésbé elképzelni hogy besülne. Mondjuk ő nem fog beállni a sorba és mindent visszapasszolni illetve Messi alá játszani.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.02.12. 16:30:08

Gareth Tello írta:
kurdt írta:az ő ideje Puyol visszavonulásával és Mascherano távozásával jönne el (szerintem ez a kettő elég közel lesz egymáshoz).
Nagyon remélem, hogy ez nem válik valóra, Mascheranót nagyon szeretem, és szerintem ő lehet az, aki (szellemi) vezérként úgy-ahogy megpróbálhatja majd pótolni a Kapitányt. (Nem lesz könnyű...)
Szóval bízom benne, hogy Masch pályafutása végéig, de legalábbis még jó néhány évig marad nálunk.

Amúgy... Hummels.
Puyolnak 2016-ig van szerződése és szerintem akkor, 38 évesen szögre is akasztja a stoplist. Mascherano akkor 32 éves lesz, Piqué 29 és minden bizonnyal lesz még egy hasonló korú középhátvéd a csapatnál. Továbbá ott van ugye Bartra, aki akkor 25 lesz.Melléjük természetesen elférne Mascherano negyedik számú hátvédnek, de nekem van egy olyan megérzésem, hogy akkor inkább haza fog menni levezetni vagy vissza Angliába valami kisebb csapathoz.
A szellemi vezért inkább majd Piquében látom, aki addigra fejben is fel fog nőni a feladathoz.

Hummelsről pedig írtam.
Zolee23 írta:Azt a nagyon komoly szempontot senki ne felejtse el, hogy Neymar érkezése hatalmas üzlet lenne, egy hosszútávú befektetés. Azon kivűl hogy kiváló képességű focista.
Ehhez hoznia is kell egy bizonyos szintet. Ha felsül nálunk, akkor se nem bombaüzlet, se nem befektetés, hanem flop lesz.
Afellayról pedig teljesen elfeledkeztem! :oops:
Valószínűleg neki is reszeltek itt, bár én bírom őt és mondjuk Cuenca helyett sokkal szívesebben is nézném őt.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.12. 16:29:07

Azt a nagyon komoly szempontot senki ne felejtse el, hogy Neymar érkezése hatalmas üzlet, egy hosszútávú befektetés. Azon kivűl hogy kiváló képességű focista.

Napok, hetek alatt visszahozná az árát.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Zolee23 2013.02.12. 16:36:44-kor.
Avatar
dekor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2006.12.02. 17:21:14

2013.02.12. 16:26:10

A kapuskérdés nagyon sokesélyes, szerintem erről kár is beszélni egy ideig.
Csatár poszton Pedro-Alexis-Tello-Messi négyes marad meg, ami kiegészül vagy idén vagy jövőre Neymarral.
Afellay is ott van még, bár nem igazán látom a Schalke keretében, nem tudom de lehet hogy sérült. Én anno örültem hogy érkezik, mégpedig a távoli lövések gyakoriságára számítva. Nem hinném hogy marasztalni fogjuk de én adnék neki még egy esélyt, abban az esetben ha Neymar nem jön.

Ezzel a Keirrison gyerekkel is jól besültünk.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.12. 16:13:40

kurdt írta:az ő ideje Puyol visszavonulásával és Mascherano távozásával jönne el (szerintem ez a kettő elég közel lesz egymáshoz).
Nagyon remélem, hogy ez nem válik valóra, Mascheranót nagyon szeretem, és szerintem ő lehet az, aki (szellemi) vezérként úgy-ahogy megpróbálhatja majd pótolni a Kapitányt. (Nem lesz könnyű...)
Szóval bízom benne, hogy Masch pályafutása végéig, de legalábbis még jó néhány évig marad nálunk.

Amúgy... Hummels.
Válasz küldése