Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3734
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.07. 11:10:51

Mikaos írta: Thiago Silva is tud vkp-t játszani. Ezen kívül (ha Keitát nem számítom) Mascherano és Piqué is tud a csapatunkból. Nincs szükség olyan játékosra, aki inkább vkp, mint középhátvéd - inkább a fordítottja kellene.

Thiago Silva sok minden tekintetben érettebb (és jobb) játékos, mint Javi Martinez. Sajnos a spanyolnak gyakran felforr az agya, ami nem sok jót jelent - és ezt most nem a legutóbbi teljesítménye kapcsán mondom.
Hát ezt a szempontot még nem vettem figyelembe, de nem olyan hülyeség, miszerint Mascherano játszana esetlegesen Sergio helyén. Bár voltak jó meccsei vkp-ként, de annyira nem voltam elájulva tőle. Na mindegy, de ha visszaszokik régi pozíciójába és időnként védőt is játszik Mascherano, akkor nem szabad, hogy probléma legyen. Így azért már tényleg jó lenne.

Aztán ez a balhátvéd poszt is egy érdekes dolog. Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de Adriano meccsről meccsre egyre jobban játszik. Nem igazán bírtam a srácot, de mostanában tényleg egész jó. Nem vagyok benne biztos, hogy Alba elsőre kiszorítaná. De majd kiderül. Bár én úgy gondolom, hogy a testfelépítése alapján előfordulhat, hogy Gareth Bale-re lenne szükségünk. 2 futkározós alacsony védővel meglepően merész lenne játszani. Főleg, ha esetleg tényleg jön Thiago Silva, aki megint szintén nem egy égi meszelő. A walesivel csak a probléma, hogy mindig elől játszik, ezért ki tudja, hogy mit tud hátul, másrészt meg borsos az ára. Úgy érzem egy magas balhátvédre lenne szükségünk, mert túlságosan is alacsonyak vagyunk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.07. 10:55:10

A védelemről csak pár szót, nem akarok FM-ezni, inkább aki komolyabban szóba került. T. Silva egyértelműen hatalmas erősítés és jó néhány évre megoldhatná Piqué-vel a gondokat. (én nagyon bízom a srácban sokakkal ellentétben) J. Martinez lehet jó lenne a védelembe is, de van már egy univerzális játékosunk oda, aki nem mellesleg a legjobb védőnk volt a szezonban, ezt ne felejtsük el.
J.Alba sztem jönni fog, kb. 15 millát le fog gombolni a Valencia. Alves eladása pedig vicc. Azért nehogy már Montoya hozzon le egy szezont. Amennyit pedig kapnánk érte, abból is csak egy gyengébb játékosra telhetne. Kp-n nagyon bízom Thiago-ban. Az utóbbi meccsein biztatóan játszik, első szezonjához képest sztem kiváló, 1-2 év és meghatározó ember lehet.
A legnagyobb kérdőjel és szvsz a legfontosabb a csatárposzt lenne. Alexis és Messi alap, de mellettük nem igazán tudom ki lehetne. Én Villa-ban bízom leginkább, de Pedroval, Telloval és Cuenca-val nem biztos, hogy neki kéne vágni. Az utóbbi 2 nem igazán kezdő szint (talán, talán Izsák robbanthat valamit), Pedroval nem igazán tudok mit kezdeni. Neymarral úgy vagyok, hogy nem könnyeznék, ha maradna Brazíliában, de nagyon-nagyot is akaszthatnánk is vele. Viszont akkor 1-2 embernek távoznia kellene, mert mennyiségileg meg vagyunk, de minőségileg? +még ott van Bojan, aki ki tudja mennyire kell a Romának. Majd meglátjuk.

Akit nem tudok hová tenni az Fontás. Ha a nyakára jön még Bartra és Muniesa is mi lesz. Nagyon kinéz neki egy kölcsönszerződés, ami sztem egyenlő a Barca-s karrierje végével.
Bocs, ha kicsit hosszú lett, nem így terveztem.
Forca Barca!!!!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.07. 10:44:47

Barcaman1993 írta:Tito Thiago Silvát részesíti előnyben a védelem megerősítéséért. A kulcs Keita lehet, akit nagyjából 10 millió euróért tudnák átadni a Milannak. Egy kis magánvélemény: Ha Keita megy, akkor nem értem, hogy miért nem Javi Martinezt hozzuk, akinek a személyében a középső védő és a védekező középpályás poszt is megoldódna.
Thiago Silva is tud vkp-t játszani. Ezen kívül (ha Keitát nem számítom) Mascherano és Piqué is tud a csapatunkból. Nincs szükség olyan játékosra, aki inkább vkp, mint középhátvéd - inkább a fordítottja kellene.

Thiago Silva sok minden tekintetben érettebb (és jobb) játékos, mint Javi Martinez. Sajnos a spanyolnak gyakran felforr az agya, ami nem sok jót jelent - és ezt most nem a legutóbbi teljesítménye kapcsán mondom.

MÁS:
A Valencia és a Sevilla elnöke sosem akarja elengedni a legjobb játékosait, és ezt minden nyáron lenyilatkozzák, érthető módon. De általában ezt csak 1 évig tudják eljátszani, utána a pénz, illetve az aktuális focista lejáró szerződésének veszélye megpuhítja őket.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.05.07. 10:24:55

Nagyjából 2-3 hét alatt a topicban felvetődött már jó pár név... :lol:
J. Alba, J. Martinez, Liorente, T. Silva, D. Luiz, Verthongen, Drogba, Alaba, Bale, Capouet... :shock: Nemsemmi :D

Na de. Most olvastam a sport.es-en, hogy a Valencia elnöke nem nagyon akarja elengedni J.Albat. :roll:

Kiváncsian várom, milyen igazolásokat terveznek Titoék. Én két -J.Alba és J.Martinez- embernek örülnék, semmi több és kész a keret. :twisted:


Szerk.: Amúgy elmundon van egy szavazás, hogy kit látnának a szurkolók a baloldalon. Eddig Bale vezet(49%), aztán Jordi Alba (28%) és Alaba (23%).
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3734
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.07. 10:21:56

Csemegéznék egy picit a Mundodeportivoból és a Sportból.

1. Jordi Albát egyenlőre még nem nagyon akarja elengednie a klubja. Állítólag a Barca 12 millió eurót ajánlott érte.

2. Tito Thiago Silvát részesíti előnyben a védelem megerősítéséért. A kulcs Keita lehet, akit nagyjából 10 millió euróért tudnák átadni a Milannak. Egy kis magánvélemény: Ha Keita megy, akkor nem értem, hogy miért nem Javi Martinezt hozzuk, akinek a személyében a középső védő és a védekező középpályás poszt is megoldódna.

3. Gareth Bale pedig a Barcában szándékozik igazolni, és ezt megpróbálja kierőszakolni a klubjánál. Az embert olyan 50 millió euróra becsülik.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.06. 13:11:09

Tim írta:
ferninho írta: Bárki bármit mond szerintem Neymar lenne a megfelelő, ha bekerülne a játékrendszeretekbe akkor is nyomná a cseleit, de azért visszavenne biztosan.
pont egy ilyen emberke hiányzott a Chelsea ellen is.
csak passz-passz-passz-passz és semmi és ezt megtudná bontani Neymar, ami nagyon is rátok férne, bárki bármit is mond.

egy Alves- Puyol/Piqué-Thiago Silva- Alba már nagyon ütne...
Ezzel kivételesen egyetértek. Nem bánnám ha lenne egy olyan támadó,aki képes lenne egy csellel elmenni a védő mellett,ahelyett hogy visszapasszolna,vagy ki a szélre Alvesnek. Nem kell feltétlenül Neymarnak lennie,de pillanatnyilag hasonló kaliberű,és mozdítható játékost nem nagyon tudnék mondani.
Én csak az itteni videókban látom a srácot, de abban annyi van, hogy áll egy ember tőle egy méterre, öt méteren belül meg sehol senki. A Chelsea ellen meg volt tíz ember a tizenhatoson belül(!). Ha Messi elakad az embertömegben (pedig benne "csak" annyi a spéci, hogy iszonyat közel van a lábához a labda), akkor egy cselgép biztosan megoldás?
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2012.05.06. 13:02:55

Bár tudom hogy szóba sem hozták, de én inkább ezt a Coutinho gyereket preferálnám Neymar helyett.. szerintem tudásra simán megközelíti, és fele olyan nagy arca nincs.. volt olyan hogy csak miatta néztem Esp meccset, és sztem ügyes :wink: na de ez csak afféle .. link
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.06. 12:00:26

hát Alexis tényleg sérülékenynek tünik, de ha megszokja a sorozatterhelést, szerintme vele sem lezs baj. Villa egyénként saját magának törte el a sípsontját :D :D:SS:
Kép
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.05. 20:47:32

Nagyon érdekes nyárnak nézünk elébe, minden szempontból. Ki tudja, hogy viselik el a fiúk Pep távozását? Ki tudja, hogy egyáltalán Vilanova marad e a vezetőedző? Ki tudja, hogy kik lesznek az esetleges távozók?

Az érkezőket direkt nem írtam le, hiszen nevek már mindenhol felmerültek. Elsősorban úgy gondolom, hogy egy szélső védő, középső védő és akárki akármit mond egy támadó kellene.

Szélső védőkre nevek eddig: Bale, Alaba, Alba. Alba-t bevallom őszintén nem gyakran néztem, de amiket hallottam róla és azt a picit amit láttam is nem járnánk vele rosszul, spanyol, saját nevelés, azt hiszem ez mindent elárul. Alaba mint "új" név lehetetlennek érzem, ahogy azt nemrégiben lenyilatkozta a Bayern sajtósa: Nem eladó, hisz tudják mekkora potenciállal rendelkezik. Bale hatalmas kérdőjel számomra. Egy Tottenham, amely teljesen más játékrendszert képvisel szakavatott, egyértelmű szélsőkkel játszik, míg itt, ha nincs területe szélen, mert esetlegesen ott van kint a jobb vagy balszélsőnk, akkor nem tudom mit kezdene. Biztos bele kellene tanulnia a rendszerbe, ez viszont már edzői kérdés (amit már írtam bizonytalan szvsz) és a csapattársaktól is függ persze.

Középpálya jó úgy ahogy van, esetlegesen Javi Martineztől nem sírnám el magam, de valószínűleg nem is vkp-nak jönne. Ebből át is fordulok a középhátvéd kérdésre. Hogy miért? Nos, Piqué formán kívül (ki tudja milyen okokból, lényegtelen, nem Csernus dokisat játszunk...) Puyol öregszik, hatalmas az öreg, de ő sem fog inni a fiatalság kútjából. Bőven jó lesz rotálni a következő szezonban szerintem. Akik felmerültek: Thiago Silva, David Luiz és a fent említett J. Martinez. Thiago Silva kétségtelenül profi kifejlett játékos és úgy tűnik mozdítható főleg Keita esetleges távozása esetén, hasznunkra válna kétségtelenül. Luiz pedig egy 1-2 fokkal de még lejjebb van honfitársánál, viszont abszolút mindketten beleillenek. Itt nincs rossz döntés szvsz.

Csatár poszton, főleg azon múlik ki(k) mennek. Szívem szerint a Cuenca, Tello, Pedro, Villa fogatból 2őt el is küldenék (és ezért meg lehet kövezni) és 1 pedig mehetne kölcsönbe, evvel el is árultam nagyjából kit hova tennék. Akik felmerültek: Neymar, Llorente (főleg ők tudtommal)
Llorente bizonyított, jó formában lévő erőcsatár, Neymar félig-meddig zsákbamacska, vitathatatlan tehetség. rettentő nehéz a döntés, viszont én még mindig megkockáztatnám a brazilt, ha nem is most akkor jövőre. 1v1ben, valami váratlant húzni Messin kívül talán Sánchez képes, de ez sosem árt. Alvessel jóban van és kétségtelenül hallgatna rá (a távozását nem is veszem ide...) Llorente miatt sem sírnám el magam, csak nehogy Ibra esete álljon fent, bár a spanyol mentalitása abszolút ég és föld a svédéhez képest

Tipp akik jönnek: Alba, T. Silva, Llorente akiket én szeretnék: Alba (de Bale-re kíváncsi lennék), J. Martinez/T. Silva és Neymar.

Bocsánat a hosszú hsz-ért, de ritkán írok :) Köszi, hogy elolvastad!

Akik pedig voltak a Clasicon a a Club 4 players-ben, csak üzenném, remélem még összefutunk :D
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.05.05. 20:42:44

neymar. a hátrányait mindannyian tudjuk, mivel általában az kerül itt előtérbe, de az biztos, hogy már jelenleg is magas szinten játszik és valami hatalmas potenciál van benne még emellett is. talán csak hazard van rajta kívül a világon (a támadószekcióban), aki ilyen szinten van, de még nem futott be. az meg hogy konkrétan a real is kilett kosarazva már és még két évig biztos minket akar nálam plusz pont. én amikor pár éve felbukkant nagyon szkeptikus voltam vele szemben és még most se vagyok biztos benne, de semmiképpen nem a teljesítménye miatt, csakis a személyisége és balhéi miatt. teljesítmény alapján nem nagyobb zsákbamacska, mint más csatárjelöltek akik felröppentek.
Ott volt Ibra, ő nagy cselező, de nem jött be neki az élet nálunk.
fuu, hát én nem sok olyanra emlékszem, hogy nálunk elindult volna a szélről, megkavarta volna a védőket, kihúzza őket a helyükről, aztán a helyükre betett labdával értünk volna el valamit. de, ha arra gondolsz hogy amúgy hány cselt ismer, meg egyhelyben mennyit tud megcsinálni akkor igazad van, csak az olyan sok hasznot nem hozott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2012.05.05. 20:50:32-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.05. 20:35:55

Tim írta:
ferninho írta: Bárki bármit mond szerintem Neymar lenne a megfelelő, ha bekerülne a játékrendszeretekbe akkor is nyomná a cseleit, de azért visszavenne biztosan.
pont egy ilyen emberke hiányzott a Chelsea ellen is.
csak passz-passz-passz-passz és semmi és ezt megtudná bontani Neymar, ami nagyon is rátok férne, bárki bármit is mond.

egy Alves- Puyol/Piqué-Thiago Silva- Alba már nagyon ütne...
Ezzel kivételesen egyetértek. Nem bánnám ha lenne egy olyan támadó,aki képes lenne egy csellel elmenni a védő mellett,ahelyett hogy visszapasszolna,vagy ki a szélre Alvesnek. Nem kell feltétlenül Neymarnak lennie,de pillanatnyilag hasonló kaliberű,és mozdítható játékost nem nagyon tudnék mondani.
Ott volt Ibra, ő nagy cselező, de nem jött be neki az élet nálunk. Illetve Touré volt az, aki bár nem támadó, de ha megunta a statikus passzolgatást, előretört, ezzel megbontva az ellenfél védelmét, de ő sem kellett. :roll:
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.05.05. 20:16:17

ferninho írta: Bárki bármit mond szerintem Neymar lenne a megfelelő, ha bekerülne a játékrendszeretekbe akkor is nyomná a cseleit, de azért visszavenne biztosan.
pont egy ilyen emberke hiányzott a Chelsea ellen is.
csak passz-passz-passz-passz és semmi és ezt megtudná bontani Neymar, ami nagyon is rátok férne, bárki bármit is mond.

egy Alves- Puyol/Piqué-Thiago Silva- Alba már nagyon ütne...
Ezzel kivételesen egyetértek. Nem bánnám ha lenne egy olyan támadó,aki képes lenne egy csellel elmenni a védő mellett,ahelyett hogy visszapasszolna,vagy ki a szélre Alvesnek. Nem kell feltétlenül Neymarnak lennie,de pillanatnyilag hasonló kaliberű,és mozdítható játékost nem nagyon tudnék mondani.
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.05.05. 19:41:12

azt hittem csak egy témában megy ez, tévedtem.... :lol: :lol: :lol:

a reagálása után már rájöttem, nyugi :lol:
bocsika...
a bizonyos úriemberke után már nem lepődtem meg ezen se :D
szóval bocsi :oops: :D
Amúgy tényleg a védelmet kell erősíteni. Lehet szajkózni hogy nem kell ide csatár, minek.. Újítani sosem árt, és minden vágyam Llorente. Meg a fél Bilbao
előre kéne valaki harmadiknak, ott van Sanchez, Messi és a 3. kakukktojás oda kéne valaki, mert Villa már nem lesz igazi, én már nem bíznék benne.
Bárki bármit mond szerintem Neymar lenne a megfelelő, ha bekerülne a játékrendszeretekbe akkor is nyomná a cseleit, de azért visszavenne biztosan.
pont egy ilyen emberke hiányzott a Chelsea ellen is.
csak passz-passz-passz-passz és semmi és ezt megtudná bontani Neymar, ami nagyon is rátok férne, bárki bármit is mond.

egy Alves- Puyol/Piqué-Thiago Silva- Alba már nagyon ütne...
madridista
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.05.05. 19:40:04

lluisllach89 írta:
ferninho írta:
Gerard3Piqué írta: Szuper azonnal le kell igazolni!!
te uramatyám...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

azt se tudod kiről van szó, leírják, hogy spanyol, amit elég nagy szégyen nem tudni, azt, hogy hány éves és mi a posztja és AZONNAL le is kell igazolni... ](*,) ](*,)

meg se említem, hogy Barca nevelés, mert mindjárt avát váltassz...
hogy lehetnek ilyen emberek?....
Mint pl te, aki nem ismeri fel hogy trollkodott? :mrgreen:

Amúgy tényleg a védelmet kell erősíteni. Lehet szajkózni hogy nem kell ide csatár, minek.. Újítani sosem árt, és minden vágyam Llorente. Meg a fél Bilbao :D
Mik azok a trollok? Azok a cuki kis kék lények a meséből amit az ertíelle klubbon adnak??
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.05.05. 19:30:39

ferninho írta:
Gerard3Piqué írta: Szuper azonnal le kell igazolni!!
te uramatyám...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

azt se tudod kiről van szó, leírják, hogy spanyol, amit elég nagy szégyen nem tudni, azt, hogy hány éves és mi a posztja és AZONNAL le is kell igazolni... ](*,) ](*,)

meg se említem, hogy Barca nevelés, mert mindjárt avát váltassz...
hogy lehetnek ilyen emberek?....
Mint pl te, aki nem ismeri fel hogy trollkodott? :mrgreen:

Amúgy tényleg a védelmet kell erősíteni. Lehet szajkózni hogy nem kell ide csatár, minek.. Újítani sosem árt, és minden vágyam Llorente. Meg a fél Bilbao :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.05.05. 19:25:27

ferninho írta:
Gerard3Piqué írta: Szuper azonnal le kell igazolni!!
te uramatyám...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

azt se tudod kiről van szó, leírják, hogy spanyol, amit elég nagy szégyen nem tudni, azt, hogy hány éves és mi a posztja és AZONNAL le is kell igazolni... ](*,) ](*,)

meg se említem, hogy Barca nevelés, mert mindjárt avát váltassz...
hogy lehetnek ilyen emberek?....
Amúgy még a neve is tetszetős hát még Barca nevelés nem hiszem el hogy nem hallottam róla.
Azóta rákerestem de nem találtam róla semmit, :roll: biztos valami albán bajnokságban nevelkedik.Lehet először a B-be kéne hozni.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.05.05. 19:21:27

Gerard3Piqué írta:
starlovete írta:23 éves balhátvéd
Szuper azonnal le kell igazolni!!
te uramatyám...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

azt se tudod kiről van szó, leírják, hogy spanyol, amit elég nagy szégyen nem tudni, azt, hogy hány éves és mi a posztja és AZONNAL le is kell igazolni... ](*,) ](*,)

meg se említem, hogy Barca nevelés, mert mindjárt avát váltassz...
hogy lehetnek ilyen emberek?....

amúgy a Barcának a védelmét kéne erősíteni.
Puyol egyre öregedik, Maschnak nem az a posztja, Alves csatárt játszik stb...
és ami a legnagyobb probléma, hogy lassúak a védők... mivel titeket szinte csak kontráznak, nem jönne rosszul egy kis plusz sebesség.

ezért nem örülnék, ha leigazolnátok Thiago Silva vagy akár Albát.
madridista
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.05.05. 19:14:25

starlovete írta:23 éves balhátvéd
Szuper azonnal le kell igazolni!!
starlovete
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.05.05. 11:04:46
Tartózkodási hely: Lueta
Kapcsolat:

2012.05.05. 19:11:29

23 éves balhátvéd
I am the best
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.05. 19:08:10

mrlevy írta:

Azért ez nem ilyen egyszerű.
Akkoriban volt egy másik nagy portugál cselgép akit hasonló nagy tehetségnek tartottak.
Tán pont abban az évben vitte el az MU mint mi Quaresmat.
Mára meg a világ MÁSODIK!!! :P legjobb focistája lett belőle :)
Igen, de CR játéka rengeteget változott az akkori önmagához képest. Folyamatosan fejlődött, kinőtte magát, igazi csapatember lett. Ebben nagy szerepe volt Fergussonnak is, majd a Realban Mourinho is rátett egy lapáttal. Vajon képes lenne-e Neymar ekkora változásra? Én nem hiszem, nagyon öntörvényűnek tűnik számomra.
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.05.05. 18:59:17

kakasugynok007 írta:
Gerard3Piqué írta: Jordi Albával egyet értek
Milyen nemzetiségű?
Valahogy nem igazán ragaszkodok a nem spanyol játékosokhoz.
Ő SPANYOL! :roll: :roll: :roll:
Hány éves, mi a posztja??
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2012.05.05. 18:02:53

[quote="LG"]Gondoljunk bele, h a Rayo ellen Pep és Puyol, meg még néhányan kiakadt Thiagoék táncán, akkor mit szólnának Neymar ökörségeihez? :roll: Ez az ember nem ide való. Emlékezzünk meg pl. Quaresmáról, aki hasonlóan nagy cselgép volt, neki is sok volt a Barca, ahogy később az Inter is. Ilyen bohócok Európában max portugál, holland, francia, orosz ligák élcsapatainál, vagy a top ligák középcsapatainál lehetnek jók.
[quote]


Azért ez nem ilyen egyszerű.
Akkoriban volt egy másik nagy portugál cselgép akit hasonló nagy tehetségnek tartottak.
Tán pont abban az évben vitte el az MU mint mi Quaresmat.
Mára meg a világ MÁSODIK!!! :P legjobb focistája lett belőle :)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.05. 17:57:20

LG írta:
kamcore írta:
Xavit is akkor emelték isteni magasságokba, amikor megjött Pep. Persze, előtte is jó volt, de nem hiszem, hogy sokan mondták volna, hogy 30 éves korára ennyire meghatározó személyisége lesz a Barcának (meg a válogatottnak).

Szóval ezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy lehet, hogy mások is léphetnének ilyen magasságokba, csak nem hozzák ki belőlük a maximumot. Pep ezt megtette... hátha Tito is valami ilyesmit tud kihozni egy srácból. :)
Azért ez így nem teljesen igaz, Xavi már a 2008 tavaszán, és az EB-n is óriási formában játszott, szóval még Guardiola előtt. Szóval nem teljesen igaz, h Guardiola emelte arra szintre, én úgy látom inkább, h ez inkább Xavi saját érdeme. Meg fontos, h Iniesta került mellé, ugye korábban Deco volt ott, és ő mellette Xavi nem tudott annyira élni.
Subinho írta:xaviban még van 2-3 év bőven és nem kell idehozni senkit, mert pont ezért jött a nyáron cesc, hogy meglegyen a folyamatosság!!! xavi - ini - cesc - thiago!!!
Igazából engem eddig Thiago és Fabregas nem nyűgözött le. :roll: Tehetségesek, de nem vagyok benne biztos, h akkora karriert futnak majd be, mint Xavi és Iniesta.
adjunk nekik időt!!! iniesta sem ilyen szinten kezdett játszani, hanem folyamatosan fejlődött és igazán deco távozásáig csak csere volt... mint pl. most thiago. cesc meg nem a posztján játszott (sokszor szélső támadó volt) és nem játszott rendszeresen. amikor a szezon elején a saját posztján és rendszeresen játszott a sérüések miatt, jól is ment neki, aztán pad és szélső támadó poszt és nem is ment neki... szóval sztem xavi pótlásáról ráérünk beszélni 2014 nyarán... 8)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.05. 17:48:09

kamcore írta:
Xavit is akkor emelték isteni magasságokba, amikor megjött Pep. Persze, előtte is jó volt, de nem hiszem, hogy sokan mondták volna, hogy 30 éves korára ennyire meghatározó személyisége lesz a Barcának (meg a válogatottnak).

Szóval ezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy lehet, hogy mások is léphetnének ilyen magasságokba, csak nem hozzák ki belőlük a maximumot. Pep ezt megtette... hátha Tito is valami ilyesmit tud kihozni egy srácból. :)
Azért ez így nem teljesen igaz, Xavi már a 2008 tavaszán, és az EB-n is óriási formában játszott, szóval még Guardiola előtt. Szóval nem teljesen igaz, h Guardiola emelte arra szintre, én úgy látom inkább, h ez inkább Xavi saját érdeme. Meg fontos, h Iniesta került mellé, ugye korábban Deco volt ott, és ő mellette Xavi nem tudott annyira élni.
Subinho írta:xaviban még van 2-3 év bőven és nem kell idehozni senkit, mert pont ezért jött a nyáron cesc, hogy meglegyen a folyamatosság!!! xavi - ini - cesc - thiago!!!
Igazából engem eddig Thiago és Fabregas nem nyűgözött le. :roll: Tehetségesek, de nem vagyok benne biztos, h akkora karriert futnak majd be, mint Xavi és Iniesta.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.05. 17:45:53

xaviban még van 2-3 év bőven és nem kell idehozni senkit, mert pont ezért jött a nyáron cesc, hogy meglegyen a folyamatosság!!! xavi - ini - cesc - thiago!!! évekig jók leszünk a kp-n!!!
alves meg bármennyire gyengébb, mint 1-2 éve, ki lenne aki jobb és beleillene a Barcába??? talán a veterán maicon??? ugyan már! senki nem kell alves helyett! most még nem!!!
Válasz küldése