Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2011.06.28. 13:45:40

grecki írta:a legfontosabb, Thiagót el ne merjék adni.

egy középső védőt pedig mindenképpen venni kellene, lehetőleg olyat, aki mondjuk a szélen is, esetleg a középpályán is megállja a helyét.

amúgy meg részemről jöhet Sanchez és/vagy Fabregas is, csak ne kelljen már lemondani a jövő csapatáról... (Bojan, Jeffren, Thiago, etc.)
- most végül is nem ment Bozsan Rómába??, mert konkrétumot senki nem közölt le.... tehát maradt??
- Thiagot remélem nem tesszük csere alapba v. nem engedjük el....., még akkor sem ha ne adj isten (vissza) jönne Fabre!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.28. 13:39:54

Ha a pénz számítana, akkor nem a City-be menne Alexis, inkább már az arab világba. :D Ott tuti többet keresne. De amiért ő Barcelonába akar igazolni, azok a címek. Nemzetközi és országos szinten. Nem keresne kutyarosszul a Barçában sem, ő is az agyát használja egy igazolásnál, nem a pénztárcáját, lásd Dzsudzsák.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.06.28. 13:35:38

Én csak azt nem értem, hogy Weneger miért ragaszkodik annyira Fabregas-ért, mikor a nyolcaddöntőben az ő könnyelműségének köszönhetően kaptak golt, amikor sarkalni akart, és Iniesta lecsapott rá.
Amit meg az eligazolásokról/igazolásokról mondani szeretnék, nekem sem tetszik hogy keita-t elakarják adni, de nekem őszintén sem Rossi, sem sanchez, sem Fabregas nem kell, persze nem árt, mert sokan távoznak, de egy sem elég jó, fabregas csapni való, arról ne is beszéljünk, persze, természetessen örülnék ha jönne Cesc, de ha nem jön, az sem gond, Thiago pedig maradjon, ő lesz a következő Iniesta, Xavi szintjét nem fogja elérni, mert az már magas neki, de Iniesta utódja simán lehet, de halottam pastore is állitólag jön, na vele egyetértek, ahogy állitólag Mata-is, de talán messi szavára adva, talán Agüero-t is megpróbálják megszerezni. :)
Kép
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2011.06.28. 13:26:59

Az a baj hogy sokan csak azt 1-2 nyilatkozatot látják a háttér munkába nincs betekintésünk. Rossel azt nyilatkozta hogy Fabre mindent megtesz annak érdekében hogy ide igazoljon, és az elnök már csak nem mond butaságokat. Nem tudhajtuk mi zajlik a háttérben. Sanchez hozzáállása a dolgokhoz pedig szerintem igenis dicséretes.
Visca El Barca
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.28. 13:25:04

Sanama írta:tett,de szobrot azért még nem kéne neki állítani :D
Tehát ha azt írom,hogy meg fogja érdemelni a felé áradó szeretett, akkor az szoborállítás ? :)

azt veszem észre,h Fabre esetében csökkenteni próbálod a sarát,hogy még nincs itt, Sanchez esetében pedig csökkenteni próbálod az érdemeit,hogy egyáltalán még van sansz leigazolni őt. Gondolom mert előbbit bírod...

Nem csak a City érdeklődik iránta, nem csak a City ajánlatát utasítja vissza azzal a mondattal,hogy VAGY A BARCA,VAGY MARADOK, hanem mindenki másét is.

Szóval fogalmam sincs miért fáj neked az, ha elismerjük Sanchez hozzáállását, és ha azt elismerik majd a katalánok is. Ez még távol van a szobor állítástól, és nem írt senki se olyasmit,hogy Ő 100% hogy itt félIsten lesz, és lenyűgöz mindenkit, csupán a hozzállását dicsérjük. Azt meg teljesen jogosan. Ez minek szúrja valaki szemét, nem értem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.06.28. 13:23:51

De elmondták már előtted jópáran, h nem az a lényeg, h többen legyünk, hanem h több olyan játékos legyen aki tudja hozni azt a szintet amit mondjuk Bojan nem tud Villa helyén Jeffren Pedro helyén stb.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
tiva
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010.06.28. 19:31:41
Tartózkodási hely: Wien

2011.06.28. 13:21:22

Egyebkent csatarposzton sem leszünk többen, ha jön Sanches/Rossi, Bojan söt Jeffren meg megy! Es ott meg nem is nagyon latok olyan fiatalt, akit ebben az evben be lehetne epiteni!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.28. 13:14:05

tett,de szobrot azért még nem kéne neki állítani :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.06.28. 13:12:29

Sanama írta:Ozsi,
Azért utasítja vissza,mert nem hülye... Te elmennél egy olyan City-be, ahol most is van két tucat csatár? Ja,hogy örüljünk már annak is,hogy egy profi sportolónak nem feltétlenül a pénz számít?
De amit pl. Fabregasnál sokan elvárnak,hogy "tökös" legyen, azt Sanchez se csinálta eddig. Szóval nem értem.

Most gondolom jön az,hogy de Cesc már 3.éve csinálja ezt,meg,hogy saját nevelés stb. , ettől függetlenül semmi extrát nem csinált szerintem.
De attól még valamennyit tett azért, h a Barcába jöhessen. :wink:
Örüljünk ennyinek is sztem. :)
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2011.06.28. 13:10:47

a legfontosabb, Thiagót el ne merjék adni.

egy középső védőt pedig mindenképpen venni kellene, lehetőleg olyat, aki mondjuk a szélen is, esetleg a középpályán is megállja a helyét.

amúgy meg részemről jöhet Sanchez és/vagy Fabregas is, csak ne kelljen már lemondani a jövő csapatáról... (Bojan, Jeffren, Thiago, etc.)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.28. 13:10:02

Ozsi,
Azért utasítja vissza,mert nem hülye... Te elmennél egy olyan City-be, ahol most is van két tucat csatár? Ja,hogy örüljünk már annak is,hogy egy profi sportolónak nem feltétlenül a pénz számít?
De amit pl. Fabregasnál sokan elvárnak,hogy "tökös" legyen, azt Sanchez se csinálta eddig. Szóval nem értem.

Most gondolom jön az,hogy de Cesc már 3.éve csinálja ezt,meg,hogy saját nevelés stb. , ettől függetlenül semmi extrát nem csinált szerintem.
Avatar
fradika87
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.10. 07:59:29

2011.06.28. 13:05:44

Sikerülne leigazolni végre, erre kidőlne 1hónapra, akkor mi van? Vesztettünk két játékost (Ő+Keita) arra az időre, szóval nem hogy bővülne a szitu, hanem még több melójuk lenne Iniéknek.
Ennyi erővel, ini, v. xavi is kidőlhet, őket meg keita nem tudja helyettesíteni.
De amugy keita sztem is maradjon, jó csere ember ő.
De sérülést bárki szenvedhet, ezért én fabrénak is örülnék, meg hát nem csak ezért.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.28. 13:01:52

Sanama írta:Fabregas nincs ott az Arsenal új mezének a bemutatóján.
Egyébként annyira vicces,hogy itt egyre többen szidjátok, viszont a játékosok egytől egyig azt nyilatkozzák, hogy remélik idén végre visszatér :D

Sanchez meg mit csinált, hogy nagy szerepe lesz abban ha ide kerül? Hogy nem ment el a City-be ahol így is van 45 csatár ? Vagy, megmondta, hogy Barca vagy marad?
Az nem szidalmazás, ha azt írjuk,írom, hogy remélem nem hozzuk el.

A játékosok a haverjai, velük nőtt fel, a szurkolók kicsit máshogy látják a helyzetet, és Fabregas szerepét abban,h még nincs itt. Ettől még a barátaik,barátok maradnak,és persze,hogy örülnének neki, a szurkolók viszont kevésbé szerethetik ettől.

Arról nem is beszélve,hogy tiva óriási igazságot írt, Keita kell ide, akár jön Fabre, akár nem. Sikerülne leigazolni végre, erre kidőlne 1hónapra, akkor mi van? Vesztettünk két játékost (Ő+Keita) arra az időre, szóval nem hogy bővülne a szitu, hanem még több melójuk lenne Iniéknek.

Sanchez részre: jah,h neked az nem számít, hogy simán visszautasít szuper fizetéseket (még a Barcához viszonyítva is) sokadjára? És inkább maradna egy olasz középcsapatban (mert azok) még egy évig, ahol 4ed annyit se keresne, csak,hogy majd a Barcába jöhessen? Tényleg hallod, Fabre cipőjét nem köthetné....hozzáállásban inkább fordítva.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.28. 12:56:02

Fabregas nincs ott az Arsenal új mezének a bemutatóján.
Egyébként annyira vicces,hogy itt egyre többen szidjátok, viszont a játékosok egytől egyig azt nyilatkozzák, hogy remélik idén végre visszatér :D

Sanchez meg mit csinált, hogy nagy szerepe lesz abban ha ide kerül? Hogy nem ment el a City-be ahol így is van 45 csatár ? Vagy, megmondta, hogy Barca vagy marad?
tiva
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010.06.28. 19:31:41
Tartózkodási hely: Wien

2011.06.28. 12:52:37

Azt ertem hogy szükseg lenne a Keita arara, de mi van ha Fabre megse tud olyan hirtelen beilleszkedni, vagy csak egyszerüen, ahogy szokott, megserül. Akkor meg rosszabb helyzetben leszünk, mint az elözö idenyben! Addig amig egy ilyen kepessegü focista mint Keita, siman türi a kispadot, addig kar lenne eladni!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.28. 12:45:44

ozsimiki írta:Azért ha végre sikerül leigazolni Sanchezt, óriási érdeme lesz benne neki is. És meg is érdemli majd azt a szeretett amit fog kapni bemutatásnál,és itt a Barcában is. Vhogy így kell hozzáállni a dolgokhoz, egyértelműen.

Fabregas-t pedig remélem otthagyjuk, abból az árból megoldhatnánk két-3 szezon gondjait, kiegészítő emberek formájában (igen többesszám).

Visszatérve Sanchez-re, ha Dzsudzsákból lenne a srác, kb már a City mezében pózolna (mert kb biztos,hogy a fizetése is jóval nagyobb lenne, ill már felajánlottak neki is kb mindent), ezzel most nem a Balázs témát akarom elővenni, csak érzékeltetni,hogy van különbség focista, és focista között, vannak akik a karriert tartják előbbre, vannak aki a pénzt.
Én is egyet értek, ezt már többször kiemeltük ez becsülendő, de nagyon kevés játékost tudok mondani, aki azt mondaná, hogy nem akar itt játszani, ez nem oszt nem szoroz, hogy mit mond!Kluboknak van a legtöbb beleszólásuk, persze nem erőszakolhatják rá a játékosra, de megvannak a „módszerek”, hogy azt mondják, fiam ide kell menni pont.!Ez kőkemény biznisz, érzelmeknek túl sok létjogosultsága nincs!

Palesz leírtjaiddal egyet értek!Nyílván Thiago fejlődése szempontjából kellenek a játékpercek neki, ha szépen évről-évre felépítik lesz belőle valaki, de nem kell kapkodni, s pont emiatt még Keitában van még 1-2 jó szezon, s vétek lenne elpasszolni, mert mind taktikailag, mind fizikálisan sokat jelent, s nem panaszkodik, ilyen játékost főleg a mostani piaci árakat tekintve nehéz lenne találni!

És örülök, hogy Xaviban "legalább" egyet értünk :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.28. 12:38:04

ozsimiki írta:Azért ha végre sikerül leigazolni Sanchezt, óriási érdeme lesz benne neki is. És meg is érdemli majd azt a szeretett amit fog kapni bemutatásnál,és itt a Barcában is. Vhogy így kell hozzáállni a dolgokhoz, egyértelműen.

Fabregas-t pedig remélem otthagyjuk, abból az árból megoldhatnánk két-3 szezon gondjait, kiegészítő emberek formájában (igen többesszám).

Visszatérve Sanchez-re, ha Dzsudzsákból lenne a srác, kb már a City mezében pózolna (mert kb biztos,hogy a fizetése is jóval nagyobb lenne, ill már felajánlottak neki is kb mindent), ezzel most nem a Balázs témát akarom elővenni, csak érzékeltetni,hogy van különbség focista, és focista között, vannak akik a karriert tartják előbbre, vannak aki a pénzt.
Egyetértek, ez tényleg dícsérendő hogy ennyire kitart mellettünk, és nem a pénzt favorizálja. Azért írtam hogy nem is bánom, hogy valószínüleg semmi nem lesz belőle, mert irreális összeget kérnek érte, ami természetesen nem az ő hibája. De ha még is sikerül leigazolni, egy viszonylag elfogadható áron, akkor rendben vagyunk. Persze ez nem azt jelenti ha megszerezzük 40 milláért akkor eleve ellenszenves lesz. :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.28. 12:36:09

ozsimiki írta:Azért ha végre sikerül leigazolni Sanchezt, óriási érdeme lesz benne neki is. És meg is érdemli majd azt a szeretett amit fog kapni bemutatásnál,és itt a Barcában is. Vhogy így kell hozzáállni a dolgokhoz, egyértelműen.

Fabregas-t pedig remélem otthagyjuk, abból az árból megoldhatnánk két-3 szezon gondjait, kiegészítő emberek formájában (igen többesszám).

Visszatérve Sanchez-re, ha Dzsudzsákból lenne a srác, kb már a City mezében pózolna (mert kb biztos,hogy a fizetése is jóval nagyobb lenne, ill már felajánlottak neki is kb mindent), ezzel most nem a Balázs témát akarom elővenni, csak érzékeltetni,hogy van különbség focista, és focista között, vannak akik a karriert tartják előbbre, vannak aki a pénzt.
Teljesen egyetértek! Azért az igazi culé-k ezt szeretik a legjobban, ha egy játékos mindenkin átgázolva és elutasítva a Barcában akar kikötni és pont. Ez a biztatás nem kis lökést adhatna neki. Remélem a Nani-s dologgal csak nyomást szeretnénk helyezni az Udine vállára, hogy ideje elfogadni a zsét és akkor mindenki boldog lesz. Nem maximálisan a részükről, de meglesz az új stadionra a pénz :)
Cesc ügyet nem értem, de már ot tartok, hogy nem is akarom. Túl nagy "kötelességnek" érzi a vezetőség, hogy visszavegyék. Ám legyen, evvel már nem lehet mit tenni, de akkor már előre ne Nani-val "szúrjuk" ki a szurkolók szemét. Ne értsetek félre elismerem, de nem ehhez a stílushoz való szerintem :roll:
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.28. 12:32:14

Bravo. Ez a hozzáállás kell! Így már nagyon sok választása nincs az udinei bandának, ha pénzt akarnak látni Sanchezből, akkor odaadják :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.28. 12:20:57

Azért ha végre sikerül leigazolni Sanchezt, óriási érdeme lesz benne neki is. És meg is érdemli majd azt a szeretett amit fog kapni bemutatásnál,és itt a Barcában is. Vhogy így kell hozzáállni a dolgokhoz, egyértelműen.

Fabregas-t pedig remélem otthagyjuk, abból az árból megoldhatnánk két-3 szezon gondjait, kiegészítő emberek formájában (igen többesszám).

Visszatérve Sanchez-re, ha Dzsudzsákból lenne a srác, kb már a City mezében pózolna (mert kb biztos,hogy a fizetése is jóval nagyobb lenne, ill már felajánlottak neki is kb mindent), ezzel most nem a Balázs témát akarom elővenni, csak érzékeltetni,hogy van különbség focista, és focista között, vannak akik a karriert tartják előbbre, vannak aki a pénzt.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.28. 12:17:57

Attól tartok hogy meg fogjuk adni a 40 millát Fabregasért. :roll: A Sánchez ügyből már szerintem sem lesz semmi, amit nem is bánok. Nani még viccnek is rossz ide, ahogy az is hogy Thiago távozzon. Az teljesen igaz hogy még nem tudja tökéletesen helyettesíteni Xavit, vagy éppen Iniestát. Még nincs "kész" a játéka, viszont hiba lenne ekkora tehetséget elpazarolni. Ha most érkezne Cesc, mennyi lehetőséget kapna jövőre?! Nem sokat... Így viszont fokozatosan be lehet majd építeni a csapatba. Keitat nem hinném hogy el kéne passzolni. Kell ő ebbe a csapatba. Megbízható ember, és rendkívül alázatos. Nem egy labdazsonglőr ez tény, de nem is ez a feladata. Mascheranot sem a gólerősségéért szerettük meg, nem igaz?! :)
A lényeg hogy nincs szükség itt Fabregasra, pláne nem annyira hogy már évek óta üldözzük. Egy kreatívabb támadót kell szerződtetni, ha már Bojan távozik, plusz Thiagot végleg felhozni a kerethez, és kész is vagyunk.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.28. 12:17:39

barca99 írta:Egy Barcába mondjuk nem elképzelhetetlen a kreatív posztokra egy Xavi - Iniesta - Fabregas - Thiago négyes, mögöttük a Busquets - Mascherano duóval. Mélység, minőség, múlt (Xavi előtt ugye biztos kevesebb van, mint mögötte), jelen, jövő... Ebben az esetben én nem látom itt sok értelmét Keitának, bár számomra egy baromi szimpatikus játékos, és valahol sajnálnám is, ha elmenne. De azt látni kell, hogy ő lóg ki a legjobban a középpályáról, és hogy máshol, egy 4-4-2-ben a pálya közepén még mindig nagy király lehetne.
Keitát én sem kedvelem különösképpen, de szerintem annyit úgy sem kapnánk érte amennyiért azt mondanám hogy menjen. Gyakorlatilag az egyetlen olyan nem védő játékosunk aki jól fejel, ezt nem egy gólja bizonyítja. Cserepadot bírja. Ha beáll akkor pedig teszi a dolgát, gyakorlatilag az egész középpályán. Ismeri a játékot, a taktikát, a játékosokat, remek kiegészítő ember középpályára. Néha pedig gólt is szerez. Nekem ő olyan irgalmas szamaritánus féle:) Önzetlen, és annyira jó hogy megtartsuk.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.06.28. 12:12:58

Ha igazak a hírek, akkor ez elég jó adu a kezünkben. Remélem sikeresek lesznek a tárgyalások...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.28. 12:10:15

Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.28. 12:01:54

Egy Barcába mondjuk nem elképzelhetetlen a kreatív posztokra egy Xavi - Iniesta - Fabregas - Thiago négyes, mögöttük a Busquets - Mascherano duóval. Mélység, minőség, múlt (Xavi előtt ugye biztos kevesebb van, mint mögötte), jelen, jövő... Ebben az esetben én nem látom itt sok értelmét Keitának, bár számomra egy baromi szimpatikus játékos, és valahol sajnálnám is, ha elmenne. De azt látni kell, hogy ő lóg ki a legjobban a középpályáról, és hogy máshol, egy 4-4-2-ben a pálya közepén még mindig nagy király lehetne.
Válasz küldése