Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 20:11:36

Majd akkor lesz szakember, ha építkezni is tud. Addig azonban sok víz lefolyik még a Dunán. Eddig a futball gyilkolásából él, igaz, azt magas szinten műveli. Az építkezést, azt, hogy igazi futballt "csináljon", a nehezebb utat, azt nem vállalja fel, mert ahhoz fogalma nincs. Akik követik a pályafutását, tudhatják ezt.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.04.21. 20:02:28

szkeptikus06 írta: Végül pedig két dolog,ami fontos. Először is az igazolások. Nem véletlenül pukkadhat ki a csapat szezon végére. A fáradtság nagy úr. Itt nem feltétlenül csak fizikai fáradtságot kell érteni,hanem szellemi fáradtságot,koncentrációhiányt. Az alapcsapatunk fáradt,a Madrid pedig nem,mert ott van merítési lehetőség ,közel azonos szintű játékosok közül.
Kaká,Ronaldo,Özil,Benzema,Adebayor,Di María. Mind egyszerre nem lehetnek pályán,de így adott a lehetőség a minőségi pótlásra. Nálunk a Xavi,Iniesta,Messi,Pedro,Villa 5ösnek pedig nincs minőségi pótléka! Nem csoda,hogy fáradt a csapat!
A másik pedig a taktikai felkészültség. Pep jó motivátor,ért a saját csapatához,de az ellenfélhez kevésbé. A reál a bajnokin ugyanezt játszotta szinte mint tegnap. Pepe feltolásával megfogták Messit(aki közel sincs csúcsformában). Ezzel pedig kihúzták a Barca méregfogát. Guardiola ennek ellenére nem tett SEMMIT. Ugyanazt játszottuk,mint hévégén. Ennyit jelent,hogy Mourinho,legyen akármilyen görény,de jobb szakember.

Ezeken el lehet gondolkodni.
Gondolkodok...most akkor gondolkodj te is egy kicsit,és akkor kérlek sorolj fel nekem Xavi, Iniesta 100%-os pótlására alkalmas játékost.
Abi & Tito
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.21. 19:25:30

Ott javult fel a játékunk a második félidőben, hogy visszatért Guardiola a régebbi felálláshoz. Pedro lett a balszélső, Villa középen, Messi a jobboldalt. Egyből megélénkült a játék, nem tudom ki vette ezt még észre. Egyszerűen Villa nem való a baloldalra és Messi sem jó a darálóban. Szeretném látni az elkövetkezendő meccseken, hogy így áll fel a támadósorunk és lehet bízni a fiúkban, hogy újra beindul az MVP!
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.21. 13:34:53

szkeptikus06 írta:
Tocy írta:
Szerintem meg, öcsém, vegyél vissza az arcból, mert semmivel sem vagy több, mint akárki más itt. Úgyhogy le lehet szállni a magas lóról, és normális stílusban szólni máshoz.

Guardiola nem tett semmit...az 5-0-nál sem tett semmit, 1xerűen olyan szintre hozta a csapatát, hogy nem kellett alkalmazkodni az ellenfélhez. Most ez nem sikerült. Az is nevetséges, hogy előre magyarázta a bizonyítványt...simán a Liga a legfontosabb, ahhoz kell a legkevésbé szerencse, és ott jön ki legjobban a tudáskülönbség. A kupasorozatokhoz mindig kell szerencse, 1-1 meccsen bármi megtörténhez, de 38-on már nem.
Szerintem meg aki magas lóról kezdte a vitát az inkább hallgasson ilyen téren,öreg. Amilyen a mosdó,ugyebár,szóval ne csodálkozz,ha mostmár neked is ilyen hangnemben írok. Lehet normálisan is véleményt alkotni,de itt baromi sokan nem képesek rá,csak kötözködnek. Nem kell egyetérteni,de csak azért hsz-t írni,h a másik milyen hülyeséget írt le felesleges. Amúgy is a hsz-ed első részére senki sem kíváncsi, pupák. Te sem vagy itt más,csak egy kis senki,mint ahogy bárki más.
Arról pedig amit írtál annyit,hogy a Guardiola nem tett semmit mondatrészt az utóbbi két classicora írtam,csak el kellett volna NORMÁLISAN olvasnod. Másrészt azért ne hidd azt,hogy Pep olyan hülye,hogy elhiszi,hogy a bizalmas nyilatkozatát egy újságíró nem fogja kiszivárogtatni. Az újságíróknak az újságírás a dolguk. A ligáról annyit,hogy fontosabb a kupánál az biztos,de ha olvastad a nyilatkozatot,akkor láthatod,hogy szinte magyarázkodásnak tűnik a nagy meccsek előtt.
Máskor remélem képes leszel értelmes fórumozó módjára írni,mert láthatod,hogy ha normális hangnemben írnak,akkor én is úgy válaszolok.
Az első részéhez nem szólnék hozzá, mert annyira színvonaltalan és butaság, hogy nem mocskolom be a billentyűzetet, viszont annyira szeretem, hogy ekkora távolságból, ismeretlen edző fejébe belelátunk, ismerjük teljesen a képességeit. Azt állítjuk, hogy tehetségtelen ( miközben a megnyert trófeák nem ezt bizonyítják), meg hogy hülye és a többi. Ezeket honnan szeded? Te csak egy magyar fórumra írogatsz álnéven, játszva a szakértőt, miközben az általad kritizált illető a világ jelenlegi legjobb klubjának a vezetőedzője. Komolyan elképesztő, hogy egyesek mit nem gondolnak magukról. És itt nem arról van szó, hogy nem lehet Pep-et kritizálni, mert ezen a fórumon mindenki megteszi bizonyos keretek közt. Azonban te kezdted azzal a szezon elején, hogy esélyünk sincs semmilyen trófeára, mert gyenge a csapat és még inkább az edző, aztán idővel kicsit visszavettél, vagyis inkább nem írtál, de amint valami nem jön össze a csapatnak kárörvendő hangnemben bizonygatod a vélt igazad. Pedig bl elődöntősök vagyunk, megnyertük a szuperkupát, a bajnokságot is gyakorlatilag már behúztuk és a kupában is ezüstérmesek lettünk. Miről is beszél? Tudsz mondani még egy olyan csapatot az elmúlt 7-8 évből, aki 3 egymást követő szezonban ilyen statisztikát mutatott fel? A Mu közelítette meg 2006-tól mondjuk 2009-ig ezt, de náluk sokkal látványosabb volt a visszaesés és nem képviseltek ilyen játékerőt. Az alaptalan és túlzott kritikáid annyira,de annyira szánalmasak, hogy ne csodálkozz, ha vannak, akik kiakadnak. Ha pl figyelted Tocy beírásait, akkor ő is nagyon kritikus, de amit te művelsz az egész egyszerűen nevetséges.
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 13:31:22

Nyugi van skacok:)

Kikaptunk,sz.r érzés főleg hogy ez a Reallal szemben történt meg,természetes hogy mindenki lehangolt és kissé ideges.
Én alig aludtam az éjszaka,sík ideg voltam,kezdem azt hinni ez rosszabb mint egy válóper,igaz még nem volt benne részem,de tuti ink azt választanám:)))
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.21. 13:23:11

szkeptikus06 írta:
Tocy írta:
Szerintem meg, öcsém, vegyél vissza az arcból, mert semmivel sem vagy több, mint akárki más itt. Úgyhogy le lehet szállni a magas lóról, és normális stílusban szólni máshoz.

Guardiola nem tett semmit...az 5-0-nál sem tett semmit, 1xerűen olyan szintre hozta a csapatát, hogy nem kellett alkalmazkodni az ellenfélhez. Most ez nem sikerült. Az is nevetséges, hogy előre magyarázta a bizonyítványt...simán a Liga a legfontosabb, ahhoz kell a legkevésbé szerencse, és ott jön ki legjobban a tudáskülönbség. A kupasorozatokhoz mindig kell szerencse, 1-1 meccsen bármi megtörténhez, de 38-on már nem.
Szerintem meg aki magas lóról kezdte a vitát az inkább hallgasson ilyen téren,öreg. Amilyen a mosdó,ugyebár,szóval ne csodálkozz,ha mostmár neked is ilyen hangnemben írok. Lehet normálisan is véleményt alkotni,de itt baromi sokan nem képesek rá,csak kötözködnek. Nem kell egyetérteni,de csak azért hsz-t írni,h a másik milyen hülyeséget írt le felesleges. Amúgy is a hsz-ed első részére senki sem kíváncsi, pupák. Te sem vagy itt más,csak egy kis senki,mint ahogy bárki más.
Arról pedig amit írtál annyit,hogy a Guardiola nem tett semmit mondatrészt az utóbbi két classicora írtam,csak el kellett volna NORMÁLISAN olvasnod. Másrészt azért ne hidd azt,hogy Pep olyan hülye,hogy elhiszi,hogy a bizalmas nyilatkozatát egy újságíró nem fogja kiszivárogtatni. Az újságíróknak az újságírás a dolguk. A ligáról annyit,hogy fontosabb a kupánál az biztos,de ha olvastad a nyilatkozatot,akkor láthatod,hogy szinte magyarázkodásnak tűnik a nagy meccsek előtt.
Máskor remélem képes leszel értelmes fórumozó módjára írni,mert láthatod,hogy ha normális hangnemben írnak,akkor én is úgy válaszolok.
Inkább töröltem, mert bannt kapnék. Egy retardált légpisztoly vagy, nem vitatkozok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tocy 2011.04.21. 13:32:53-kor.
szkeptikus06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.07.19. 01:17:37

2011.04.21. 13:19:16

Tocy írta:
Szerintem meg, öcsém, vegyél vissza az arcból, mert semmivel sem vagy több, mint akárki más itt. Úgyhogy le lehet szállni a magas lóról, és normális stílusban szólni máshoz.

Guardiola nem tett semmit...az 5-0-nál sem tett semmit, 1xerűen olyan szintre hozta a csapatát, hogy nem kellett alkalmazkodni az ellenfélhez. Most ez nem sikerült. Az is nevetséges, hogy előre magyarázta a bizonyítványt...simán a Liga a legfontosabb, ahhoz kell a legkevésbé szerencse, és ott jön ki legjobban a tudáskülönbség. A kupasorozatokhoz mindig kell szerencse, 1-1 meccsen bármi megtörténhez, de 38-on már nem.
Szerintem meg aki magas lóról kezdte a vitát az inkább hallgasson ilyen téren,öreg. Amilyen a mosdó,ugyebár,szóval ne csodálkozz,ha mostmár neked is ilyen hangnemben írok. Lehet normálisan is véleményt alkotni,de itt baromi sokan nem képesek rá,csak kötözködnek. Nem kell egyetérteni,de csak azért hsz-t írni,h a másik milyen hülyeséget írt le felesleges. Amúgy is a hsz-ed első részére senki sem kíváncsi, pupák. Te sem vagy itt más,csak egy kis senki,mint ahogy bárki más.
Arról pedig amit írtál annyit,hogy a Guardiola nem tett semmit mondatrészt az utóbbi két classicora írtam,csak el kellett volna NORMÁLISAN olvasnod. Másrészt azért ne hidd azt,hogy Pep olyan hülye,hogy elhiszi,hogy a bizalmas nyilatkozatát egy újságíró nem fogja kiszivárogtatni. Az újságíróknak az újságírás a dolguk. A ligáról annyit,hogy fontosabb a kupánál az biztos,de ha olvastad a nyilatkozatot,akkor láthatod,hogy szinte magyarázkodásnak tűnik a nagy meccsek előtt.
Máskor remélem képes leszel értelmes fórumozó módjára írni,mert láthatod,hogy ha normális hangnemben írnak,akkor én is úgy válaszolok.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 11:38:40

margarin írta:Azért ezerszer képviseljem azt a Guardiolat aki 3 év alatt mindent megnyert amit lehetett (csodálatos focival)mint egyszer Mou t aki feltalálta a bunkerfocit!

Én azt gondolom,mi nézők,csak köszönhetünk ennek a csapatnak.
Nem ő találta fel, ezt már játszották a 60-as években is! Helenio Herrera, catenaccio.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.21. 11:37:19

szkeptikus06 írta:
kristop írta:szerintem szkeptikus06-ot ne etessétek, majd lenyugszik, aztán máshogy fogja látni, vagy nem és akkor idegeskedhet végig, hogy nem nyerünk meg minden egyes kupát ahol elindulunk.

Szerintem meg, öcsém alkoss véleményt,aztán kritizálj.
Ugyanúgy látom a dolgokat,mint este. Nem egy kupáról van szó,hanem a tendenciáról. Nem véletlenül nyilatkozta Pep,hogy a bajnokság az igazi erőmérő... Simán előre magyarázta a bizonyítványt,előre mentegetőzött. Hogy miért? Mert tisztában van a csapata erőnlétével, erejével és az ellenfele erejével. Egy jó edző tudja,hogy ha nem ő az esélyes. Azt viszont úgy látom nem tudja,hogyan is kellene kihúzni a gárdát a gödörből. Vagy lehet,hogy tudja,de mivel igazolni csak nyáron tud,ezért nem tehet semmit. Az sem véletlen,hogy kiszivárgott,hogy távozni akar hamarosan.
lijacska, nyugodtan vitatkozz,arra van a fórum,érdekelnek a vélemények,amivel nem értek egyet azt próbálom cáfolni.
Egyébként pedig ne képzeld,hogy a magyar fórumozók határozzák meg Pep sorsát :lol:

Végül pedig két dolog,ami fontos. Először is az igazolások. Nem véletlenül pukkadhat ki a csapat szezon végére. A fáradtság nagy úr. Itt nem feltétlenül csak fizikai fáradtságot kell érteni,hanem szellemi fáradtságot,koncentrációhiányt. Az alapcsapatunk fáradt,a Madrid pedig nem,mert ott van merítési lehetőség ,közel azonos szintű játékosok közül.
Kaká,Ronaldo,Özil,Benzema,Adebayor,Di María. Mind egyszerre nem lehetnek pályán,de így adott a lehetőség a minőségi pótlásra. Nálunk a Xavi,Iniesta,Messi,Pedro,Villa 5ösnek pedig nincs minőségi pótléka! Nem csoda,hogy fáradt a csapat!
A másik pedig a taktikai felkészültség. Pep jó motivátor,ért a saját csapatához,de az ellenfélhez kevésbé. A reál a bajnokin ugyanezt játszotta szinte mint tegnap. Pepe feltolásával megfogták Messit(aki közel sincs csúcsformában). Ezzel pedig kihúzták a Barca méregfogát. Guardiola ennek ellenére nem tett SEMMIT. Ugyanazt játszottuk,mint hévégén. Ennyit jelent,hogy Mourinho,legyen akármilyen görény,de jobb szakember.

Ezeken el lehet gondolkodni.
Szerintem meg, öcsém, vegyél vissza az arcból, mert semmivel sem vagy több, mint akárki más itt. Úgyhogy le lehet szállni a magas lóról, és normális stílusban szólni máshoz.

Guardiola nem tett semmit...az 5-0-nál sem tett semmit, 1xerűen olyan szintre hozta a csapatát, hogy nem kellett alkalmazkodni az ellenfélhez. Most ez nem sikerült. Az is nevetséges, hogy előre magyarázta a bizonyítványt...simán a Liga a legfontosabb, ahhoz kell a legkevésbé szerencse, és ott jön ki legjobban a tudáskülönbség. A kupasorozatokhoz mindig kell szerencse, 1-1 meccsen bármi megtörténhez, de 38-on már nem.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 11:37:08

[quote="margarin"]Azért ezerszer képviseljem azt a Guardiolat aki 3 év alatt mindent megnyert amit lehetett (csodálatos focival)mint egyszer Mou t aki feltalálta a bunkerfocit!

Nem Ő találta fel, ezt már játszották a 60 as évek közepén is! Catenaccio, Helenio Herrera!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.21. 11:35:34

Rendkívül szimpatikus nyilatkozat ismét! Ilyenkor triplán örülök hogy ő ül a kispadon. A motiváló készségéből érzésem szerint semmi sem vesztett. Tegnap egyszerűen nincs az az ember a földön aki fel tudta volna ráznia srácokat szerintem. Fejben fáradtak voltunk, és ilyenkor bizony nehéz bármit is mondani.
Egy dolgot hiányoltam, és úgy látom nem csak én, az átlövések. Sosem fogom megérteni, hogy ilyenkor miért nem tűzünk rá vagy 2-őt 3-at.
Biztos vagyok benne hogy Pep felrázza a BL-re a csapatot!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2011.04.21. 10:55:47

messi1918 írta:Szerintem azért rohadt hálásak lehetünk neki, hogy egy ilyen meccs után, nem áll le anyázni meg bírózni, hanem beismeri h kikapott, és gratulál!!!
Nem süllyed le Mourinho szintjére... Szerintem ez nagyon pozitív dolog, mert veszíteni is tudni kell.
Így jártunk, remélem a BL-re összerántja a bandát, nagyon jó lenne a Bernabeube elkenni a szájukat az ilyen Pepe meg Arbeloa-féle tirpákoknak...

Szívemből szóltál!!!!!!!!
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2011.04.21. 10:54:29

Szerintem azért rohadt hálásak lehetünk neki, hogy egy ilyen meccs után, nem áll le anyázni meg bírózni, hanem beismeri h kikapott, és gratulál!!!
Nem süllyed le Mourinho szintjére... Szerintem ez nagyon pozitív dolog, mert veszíteni is tudni kell.
Így jártunk, remélem a BL-re összerántja a bandát, nagyon jó lenne a Bernabeube elkenni a szájukat az ilyen Pepe meg Arbeloa-féle tirpákoknak...
..................................
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 10:54:10

Azért ezerszer képviseljem azt a Guardiolat aki 3 év alatt mindent megnyert amit lehetett (csodálatos focival)mint egyszer Mou t aki feltalálta a bunkerfocit!

Én azt gondolom,mi nézők,csak köszönhetünk ennek a csapatnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára margarin 2011.04.21. 10:54:53-kor.
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.21. 10:43:42

galamb írta:Nehezen szántam rá magam az írásra, hisz nekem is fáj a veresség, de még jobban fáj, ami a fórumon zajlik. Jogos kritikával bárkit szabad illetni, de az itt felsoroltak között kevés van az ilyenekből. Nem kívánom felsorolni Guardiola érdemeit, hisz, aki nem látja az vagy vak, vagy rosszindulatú. Szinte minden összejött neki három év alatt és vannak, akik már menesztetnék is. Ez siralmas! Ilyen szinten játszatni egy csapatot három éven keresztül-nincs az a dicséret, amit meg ne érdemelne. Igen elbuktunk egy kupát, csak egy félidőt játszottunk tudásunkhoz, képességeinkhez mérten, igen a a Madrid motiváltabb és taktikailag fegyelmezettebb volt, ilyetén azt mondom megérdemelték a győzelmet. Nem működik minden jól a csapat háza táján (Villa formán kívüli, Pedro még nem az igazi sérülése után, Pujol, Abidal, Bojan sérült stb), de egy ilyen veresség után nem kell mindjárt vészharangokat kongatni. Azt hiszem sok Barca drukkernek meg kell tanulni a csapatot szeretni, nemcsak a győzelmeket. Nem lehetünk mindig a csúcson, egyszerűen képtelenség. Senkire nem voltam bosszús a tegnapi meccs után, még Villara sem, bár csapnivalóan játszott, hisz láttam, hogy akar, hajt, csak semmi nem jön össze neki mostanában. Bízom a csapatban, bízom Guardiolaban, nincs nálánál jobb edző napjainkban, szeretném ha még sokáig itt maradna, de tudom, hogy nem így lesz. Köszönöm, ha elolvastátok.
Én teljes mértékben egyetértek veled!!!A sok "rinyagép",(már bocsánat a kifejezésért),már most magán kívül van,pedig azért nem dőlt össze a világ...Bele se merek gondolni hogy mi lesz akkor ha lesz egy mélypontunk,mikor például Pep elmegy,és nem sikerül ott folytatni,ahol ő abbahagyta,és esetleg lesz egy olyasmi 1-2 év,mint ami Rijkaard itteni edzősködése végén volt...Nem kell szidni a csapatot,nem kell szidni a játékosokat,és főleg nem kell szidni Pep-et,mert abban biztos vagyok,ha Riijkaard menesztése után bárki mást nevez ki Laporta,és nem őt,akkor most közel sem lennénk itt,ahol vagyunk,nem jutottunk volna el a Kupadöntőig,és nem lennénk ott a Bl elődöntőben,és akkor nem sirhatna senkinek a szája hogy kikaptunk a Kupadöntőben egy El Clasicon!!!
Kép
szkeptikus06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.07.19. 01:17:37

2011.04.21. 10:00:56

kristop írta:szerintem szkeptikus06-ot ne etessétek, majd lenyugszik, aztán máshogy fogja látni, vagy nem és akkor idegeskedhet végig, hogy nem nyerünk meg minden egyes kupát ahol elindulunk.

Szerintem meg, öcsém alkoss véleményt,aztán kritizálj.
Ugyanúgy látom a dolgokat,mint este. Nem egy kupáról van szó,hanem a tendenciáról. Nem véletlenül nyilatkozta Pep,hogy a bajnokság az igazi erőmérő... Simán előre magyarázta a bizonyítványt,előre mentegetőzött. Hogy miért? Mert tisztában van a csapata erőnlétével, erejével és az ellenfele erejével. Egy jó edző tudja,hogy ha nem ő az esélyes. Azt viszont úgy látom nem tudja,hogyan is kellene kihúzni a gárdát a gödörből. Vagy lehet,hogy tudja,de mivel igazolni csak nyáron tud,ezért nem tehet semmit. Az sem véletlen,hogy kiszivárgott,hogy távozni akar hamarosan.
lijacska, nyugodtan vitatkozz,arra van a fórum,érdekelnek a vélemények,amivel nem értek egyet azt próbálom cáfolni.
Egyébként pedig ne képzeld,hogy a magyar fórumozók határozzák meg Pep sorsát :lol:

Végül pedig két dolog,ami fontos. Először is az igazolások. Nem véletlenül pukkadhat ki a csapat szezon végére. A fáradtság nagy úr. Itt nem feltétlenül csak fizikai fáradtságot kell érteni,hanem szellemi fáradtságot,koncentrációhiányt. Az alapcsapatunk fáradt,a Madrid pedig nem,mert ott van merítési lehetőség ,közel azonos szintű játékosok közül.
Kaká,Ronaldo,Özil,Benzema,Adebayor,Di María. Mind egyszerre nem lehetnek pályán,de így adott a lehetőség a minőségi pótlásra. Nálunk a Xavi,Iniesta,Messi,Pedro,Villa 5ösnek pedig nincs minőségi pótléka! Nem csoda,hogy fáradt a csapat!
A másik pedig a taktikai felkészültség. Pep jó motivátor,ért a saját csapatához,de az ellenfélhez kevésbé. A reál a bajnokin ugyanezt játszotta szinte mint tegnap. Pepe feltolásával megfogták Messit(aki közel sincs csúcsformában). Ezzel pedig kihúzták a Barca méregfogát. Guardiola ennek ellenére nem tett SEMMIT. Ugyanazt játszottuk,mint hévégén. Ennyit jelent,hogy Mourinho,legyen akármilyen görény,de jobb szakember.

Ezeken el lehet gondolkodni.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.21. 09:43:10

galamb írta:Nehezen szántam rá magam az írásra, hisz nekem is fáj a veresség, de még jobban fáj, ami a fórumon zajlik. Jogos kritikával bárkit szabad illetni, de az itt felsoroltak között kevés van az ilyenekből. Nem kívánom felsorolni Guardiola érdemeit, hisz, aki nem látja az vagy vak, vagy rosszindulatú. Szinte minden összejött neki három év alatt és vannak, akik már menesztetnék is. Ez siralmas! Ilyen szinten játszatni egy csapatot három éven keresztül-nincs az a dicséret, amit meg ne érdemelne. Igen elbuktunk egy kupát, csak egy félidőt játszottunk tudásunkhoz, képességeinkhez mérten, igen a a Madrid motiváltabb és taktikailag fegyelmezettebb volt, ilyetén azt mondom megérdemelték a győzelmet. Nem működik minden jól a csapat háza táján (Villa formán kívüli, Pedro még nem az igazi sérülése után, Pujol, Abidal, Bojan sérült stb), de egy ilyen veresség után nem kell mindjárt vészharangokat kongatni. Azt hiszem sok Barca drukkernek meg kell tanulni a csapatot szeretni, nemcsak a győzelmeket. Nem lehetünk mindig a csúcson, egyszerűen képtelenség. Senkire nem voltam bosszús a tegnapi meccs után, még Villara sem, bár csapnivalóan játszott, hisz láttam, hogy akar, hajt, csak semmi nem jön össze neki mostanában. Bízom a csapatban, bízom Guardiolaban, nincs nálánál jobb edző napjainkban, szeretném ha még sokáig itt maradna, de tudom, hogy nem így lesz. Köszönöm, ha elolvastátok.
Egyetértek szinte mindennel :)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.21. 09:42:30

albicelesteX írta:De,ha elmegy akkor ki jönne a helyére?Szerintem idén még nem megy sehogy.Én csak a Szört tudnám most elképzelni ide. :D
Én elég nagy százalékot adok arra, hogy ha majd 1x (talán köv. szezon után?) elmegy, Vilanova jön a helyére. Hm, illetve mégsem. Ez csak a vágyam :D Belegondolva nem hinném, hogy Rosell túlzottan rajongana Pepért, akkor pedig Titoért sem fog :)
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2011.04.21. 09:33:49

Nehezen szántam rá magam az írásra, hisz nekem is fáj a veresség, de még jobban fáj, ami a fórumon zajlik. Jogos kritikával bárkit szabad illetni, de az itt felsoroltak között kevés van az ilyenekből. Nem kívánom felsorolni Guardiola érdemeit, hisz, aki nem látja az vagy vak, vagy rosszindulatú. Szinte minden összejött neki három év alatt és vannak, akik már menesztetnék is. Ez siralmas! Ilyen szinten játszatni egy csapatot három éven keresztül-nincs az a dicséret, amit meg ne érdemelne. Igen elbuktunk egy kupát, csak egy félidőt játszottunk tudásunkhoz, képességeinkhez mérten, igen a a Madrid motiváltabb és taktikailag fegyelmezettebb volt, ilyetén azt mondom megérdemelték a győzelmet. Nem működik minden jól a csapat háza táján (Villa formán kívüli, Pedro még nem az igazi sérülése után, Pujol, Abidal, Bojan sérült stb), de egy ilyen veresség után nem kell mindjárt vészharangokat kongatni. Azt hiszem sok Barca drukkernek meg kell tanulni a csapatot szeretni, nemcsak a győzelmeket. Nem lehetünk mindig a csúcson, egyszerűen képtelenség. Senkire nem voltam bosszús a tegnapi meccs után, még Villara sem, bár csapnivalóan játszott, hisz láttam, hogy akar, hajt, csak semmi nem jön össze neki mostanában. Bízom a csapatban, bízom Guardiolaban, nincs nálánál jobb edző napjainkban, szeretném ha még sokáig itt maradna, de tudom, hogy nem így lesz. Köszönöm, ha elolvastátok.
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2011.04.21. 09:15:04

szkeptikus06 írta: Az a nagy probléma,hogy nem csak egy kupát fog elbukni a csapat. Pepnek nagyon nagy mákja volt,hogy a hátsó fertája alá lett rakav egy kész csapat 2008-2009-ben. Amikor viszont magának kellett építkeznie láthattuk,hogy csődöt mondott. az igazolások nagy része nem csak simán rossz,hanem katasztrófa volt. Egy csapatot pedig az igazolások döntően meghatároznak. Mi van a nagy Hlebbel, Csigával, Keirrisonnal, Ibrával, Henrique-vel ? A sort pedig még folytathatni is lehetne. Lehet,hogy Pep nagy motivátor,de ha egy átlag csapatnál vagy éppen a nagy rivális reálnál kezd 2008-2009-ben, nem ismerné a nevét senki! Egyesek pedig istenként tekintenek rá. Persze nem lehet mindent megnyerni,de jövőre a bajnokságot sem húzzuk így be. Én remélem,hogy jövőre Pep lelép és egy olyan edző jön,aki újra képes jó csapatot összerakni és nem fukarkodik az igazolásokkal sem.
Pont az ilyen hozzáállás miatt nem lehet e csapatnak az edzője hosszútávon.
Kedvem lenne hogy vitázzak arról amit írtál.De miért tegyem?

Amit nem értek, ez a szeretet a saját játék iránt ,ami az eredményességet is maga alá rendeli.
Várom a következő mérkőzést.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.04.21. 09:03:15

Guardioláéknak ki kell találni valamit, mert így nem fognak tudni győzni a madrid ellen. Kell ismét egy újítás. Nem elég csak passzolgatni mert azzal az égadta világon semmire nem mennek egy ilyen kaliberű csapat ellen.
Senki ne hibáztassa azért Guardiolát mert nem cserélt. Kit? Afellayt kellett volna de nem merte. Nincs jelenleg űberállat cserejátékos.
Szerintem jövőre fel kéne hozni 1-2 ifit akiket JÁTSZAT is Pep nem úgy mint Jeffrent.
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.04.21. 08:41:27

Elegedetlen parasztok orulhtnetek hogy lattatok a vilag es a tortenelem legjobb csapatat 3 evig
bingyo
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.04.21. 08:37:03

szkeptikus06 írta:
zsuni írta:szerintem nem pep kopott meg, hanem a csapat motiváltsága. Más csapatnál ilyen eredményességért és játékért csak imádkozhatnak, ti meg 3 év után szomorkodtok. nem lehet mindig a csúcson lenni, lehet nem egy takikai géniusz, de ami biztos, hogy irtózatosan nagy csapatot csinált.
egyébként sem értem mit temetitek, elbukott egy kupát, na bumm.
Az a nagy probléma,hogy nem csak egy kupát fog elbukni a csapat. Pepnek nagyon nagy mákja volt,hogy a hátsó fertája alá lett rakav egy kész csapat 2008-2009-ben. Amikor viszont magának kellett építkeznie láthattuk,hogy csődöt mondott. az igazolások nagy része nem csak simán rossz,hanem katasztrófa volt. Egy csapatot pedig az igazolások döntően meghatároznak. Mi van a nagy Hlebbel, Csigával, Keirrisonnal, Ibrával, Henrique-vel ? A sort pedig még folytathatni is lehetne. Lehet,hogy Pep nagy motivátor,de ha egy átlag csapatnál vagy éppen a nagy rivális reálnál kezd 2008-2009-ben, nem ismerné a nevét senki! Egyesek pedig istenként tekintenek rá. Persze nem lehet mindent megnyerni,de jövőre a bajnokságot sem húzzuk így be. Én remélem,hogy jövőre Pep lelép és egy olyan edző jön,aki újra képes jó csapatot összerakni és nem fukarkodik az igazolásokkal sem.
Tökéletesen leírtad. Pep nem hiába nyilatkozta azokat, amiket a múltkor mondott. Ő is érzi, hogy túl magas a mérce, sajnos ennél már csak lejjebb van.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.04.21. 08:28:46

messideco írta:Valahogy azt érzem, hogy a játékosokból tömeget formált. Régen voltak egyéniségek a csapatban, nem ugyanaz a sablonos spanyolok/katalánok. Régen volt egy Henry,Deco,R10,Eto,Larsson,Giuly, sorolhatnám, aki színt vitt a csapatba. Most van Busquets,Pedro,Villa,Krkic stb. akik mintha ugyanazok az emberek lennének.
Lehet, hogy páran megutálnak ezután, de ez már rég lappangott a billentyűzetemben...
Az említettek közül Eto'o az, aki tegnap többször eszembe jutott. Mindig gólt lőtt a legnagyobb meccseken, akkor is, mikor rosszul játszottunk. Larsson is nagy volt, Deconál szerintem azért a mostani kettősünk hasznosabb, bár őt is nagyon szerettem, egyik kedvencem volt.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.04.21. 02:40:25

szerintem szkeptikus06-ot ne etessétek, majd lenyugszik, aztán máshogy fogja látni, vagy nem és akkor idegeskedhet végig, hogy nem nyerünk meg minden egyes kupát ahol elindulunk.
Válasz küldése