Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.04.17. 13:21:29

Sanama írta:Higanynak teljesen igaza van
Van a lófat! Koszos kis madridista idejön suttyózni? Ilyen formában kell itt közölni a dolgot? A real madrid a cipőjét nem kötheti be Messinek, elborult az agya, csúnya volt, ennél csak rosszabbat láthatunk tőlük. Örüljön neki, hogy én nem vagyok Barca játékos, mert még bele is Cantonáznék az összesbe... Hirtelen olyan álszent lett az összes fehér...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.17. 12:44:39

Kinguci, legyél okos kislány, és ne kérj olyat, amit te sem teszel meg... (nem tudom megmondani, hányszor kértük, h hagyd abba...)

bocsi az offért... (már befejeztem, tudom h olyan, mint az egyszeri nő a filmekben: "lehet, h kívül szőke vagyok, de belül sötét!")
messi1011
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.04.12. 13:17:16

2011.04.17. 12:40:19

Hagyjátok már abba!! Ennek semmi értelme. Csak kritizálni tudtok, mást nem. Mi értelme, ha még több passz van? Nem passzolnak így is eleget, és totojáznak?????? Olyan remek labdákat adott meccseken Villána, meg Bojannak is de nem ment be.

A videóról annyi, hogy próbálta a labdát elérni, és nem sikerült, csak mikor kiment. Lehet, emiatt volt dühös, vagy úgy pattant a labda. Nem értem, miért hisztek ilyet Messiről!

Az átemelésről annyit, hogy a kapusok ismerik, számítanak rá, ugyanúgy, ha mellettük elgurítja.
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2011.04.17. 12:25:14

Pályán belül volt a labda... pályán belül oda rúgja ahova akarja!!! Ettől független nem volt szép, de sok ilyen cuccot lehetne keresni mindkét oldalról!!! Nem különbek egymásnál!!!
..................................
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.17. 12:23:33

Könyörgöm zárjátok le a topicot :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.17. 12:21:11

Kicsit közbe szólva a vitába(?), lehet volt erről szó már, de mit gondoltok erről a jelenetről? http://www.youtube.com/watch?v=Zq3lXDdG4m8
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.17. 12:14:45

Andris írta:Az utasításos résznél nem véletlen van egy kulcsszó, nemtudom, talán elkerülte a figyelmed, de nem az első eset lenne.

A több pedig simán szemmel látható, Villáék néha már el sem indulnak, és nem azért, mert Messi önző disznóként van elkönyvelve a 30 gólpasszával. Hanem mert az a cél, hogy egyedül is csináljon ezt-azt. Hogy ez most csak kialakult így, mert Messi annyira jó, vagy ki van adva nekik, az már más kérdés, én tippeltem valamit.

Sanama, neked van egy szélsőséges véleményed valamiről, és ha annak bárki bármilyen értelemben bárhol ellent mond, akkor csak ironizálsz, flegmán és provokatívan visszaszólogatsz. Nem mondom hogy én nem szoktam, de te folyamatosan ezt teszed, nem tartalak érdemesnek a további vitára, sajnálom.
Nem sok mindent számít hogy beleírsz egy "szerintemet" mikor a stílusból más jön le.Nem kerülte el a figyelmemet...bocs.
Az átemeléshez, ha 10ből 10szer megcsinálja,akkor tegnap és hétközben miért nem ment be? :)

Nyugodtan beszólhatsz,de az előző hozzászólásomban mi volt ironikus?

Nekem van egy véleményem igen. Szerintem a csapatjátékban eléggé fontos a passz,még akkor is ha te vagy Messi. Megkérdeztem,hogy ha üresen van a társ,miért nem lehet passzolni. Ezt nem bírod megválaszolni,jössz a "tippeddel" meg azzzal,hogy nem számít mert volt másik 5 jó megmozdulása.
A gólpasszaival is lehet jönni,örülök hogy van neki annyi,de egy az,hogy én nem is a gólpasszokat hiányolom,kettő meg az,hogy a gólpasszai nagy részét nem az elmúlt 2 hónapban adta,én meg ezt az időt kritizálom nála. Szóval nem értem,hogy miért ezzel akarsz rámcáfolni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.17. 12:09:08

Andris írta:Az utasításos résznél nem véletlen van egy kulcsszó, nemtudom, talán elkerülte a figyelmed, de nem az első eset lenne.

A több pedig simán szemmel látható, Villáék néha már el sem indulnak, és nem azért, mert Messi önző disznóként van elkönyvelve a 30 gólpasszával. Hanem mert az a cél, hogy egyedül is csináljon ezt-azt. Hogy ez most csak kialakult így, mert Messi annyira jó, vagy ki van adva nekik, az már más kérdés, én tippeltem valamit.
ez előfordulhat,de nem magyarázza azt,hogy üresben miért nem lehet passzolni. ha az a jobb megoldás,akkor azt kell választani.
az átemelésekről: nem a sikeres eseteket kell megemlíteni,hanem megnézni százalékosan. az elmúlt bajnokikon rendre próbálkozott és ha jól emlékszem 1x jött be neki. realosként ezt nem mint problémát említem meg,csak szembetűnő tény
messi1011
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.04.12. 13:17:16

2011.04.17. 12:04:51

1. Kizárt dolognak tartom, hogy Messi azt direkt tette. Real elleni utálatból meg nem. Tud ő viselkedni.
2. Messi nagyképű??? Nem akarta leadni??? Miért gondolsz ilyet? messi örül, ha más gólt lő. Nem irigy, és rengeteg labdát ad a többieknek.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.17. 12:02:50

Az utasításos résznél nem véletlen van egy kulcsszó, nemtudom, talán elkerülte a figyelmed, de nem az első eset lenne.

A több pedig simán szemmel látható, Villáék néha már el sem indulnak, és nem azért, mert Messi önző disznóként van elkönyvelve a 30 gólpasszával. Hanem mert az a cél, hogy egyedül is csináljon ezt-azt. Hogy ez most csak kialakult így, mert Messi annyira jó, vagy ki van adva nekik, az már más kérdés, én tippeltem valamit.

Sanama, neked van egy szélsőséges véleményed valamiről, és ha annak bárki bármilyen értelemben bárhol ellent mond, akkor csak ironizálsz, flegmán és provokatívan visszaszólogatsz. Nem mondom hogy én nem szoktam, de te folyamatosan ezt teszed, nem tartalak érdemesnek a további vitára, sajnálom.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.17. 12:00:26

Andris írta:Megint csak nem igaz, amit írsz daffy. Illetve általánosságban talán igen, nálunk baromira nem. Nagyon sokszor érződik a csapaton, egyszerűen szemmel látható, hogy néha hagyják hogy Messi egyedül oldja meg. Kifejezett utasításként van szerintem kiadva neki, hogy ha semmi nem jön be, próbálja egyedül is(!). És ezt a társak is tudják amúgy. Nem véletlen van h sokszor még ezerszer rosszabb helyzetbe is inkább neki passzolnak, mint egy tisztább célpontnak.
Ezt most beszélted Peppel telefonon,ugye?

Hagyjuk már ezeket a titkos taktikai sejtéseket. Tisztán van a csapattárs nem passzol,erre rá lehet húzni akármit,a tényen nem változtat.

Sőt,még azt is mondja Pep,hogy emelgessen folyamatosan,mi? Mert ha gurítaná úgy túl egyszerűen lenne belőle gól.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.17. 11:58:15

Megint csak nem igaz, amit írsz daffy. Illetve általánosságban talán igen, nálunk baromira nem. Nagyon sokszor érződik a csapaton, egyszerűen szemmel látható, hogy néha hagyják hogy Messi egyedül oldja meg. Kifejezett utasításként van szerintem kiadva neki, hogy ha semmi nem jön be, próbálja egyedül is(!). És ezt a társak is tudják amúgy. Nem véletlen van h sokszor még ezerszer rosszabb helyzetbe is inkább neki passzolnak, mint egy tisztább célpontnak.

az átemeléseknél nagyépű? :D 10ből 10szer átemel bármilyen kapust. tegnap eleve rosszul vette át a labdát, ez persze problémát okozott. Nem volt ám az oly rég, hogy Casillast is simán átpöckölte. És a legutóbbi sikeres flegmasága meg a legutóbbi bajnokin volt. szinte 100%osan használja ezeket a "nagyképű" mozdulatokat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2011.04.17. 12:00:19-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.17. 11:54:22

messi1011 írta:
De Sanama, mikor el kezdesz cselezni, az jár at eszedbe, hogy kinek tudod leadni a labdát?? Túlzás, amit elvársz tőle!
egy focistának mindig arra kell figyelni,hogy mi a jobb megoldás. ha a passz,akkor passzoljon,elvégre a világ legjobbja,nem? és nem a túloldalon futott 60 méterre az ember,hanem a közelében. egy focistának nem lehet gond,hogy észrevegye,érezze,tudja,hogy fut a társ.

Ez egészen egyszerűen nem igaz. Smile
Maximum Iniesta és Xavi azok, akik vannak annyira sokat elől, és vannak annyit játékban, mint ő. De még ők sem olyan éles helyzetben, közvetlen a védőfal között. És ők sem hibátlanok, főleg tegnap nem. Messi szerintem magasan a legjobb támadó szellemű játékosunk volt tegnap, ha volt mondjuk 3 olyan helyzet, amiben a passz esetleg (fogalmunk sincs) jobb megoldás lett volna, na bumm. Amíg osztott ki gólpasszokat is, amiket a társak rendre elszúrtak, méghozzá ocsmány mód, addig szerintem senkinek egy szava sem lehet erről a kevéske alkalomról.
általánosságban értettem a jobb megoldást,nem feltétlen messi posztján. tökéletes ember persze nincs,de törekedni lehet rá. és azt senki nem gondolhatja komolyan,hogy nem vesz észre 2 elfutó csapattársat. nem akart passzolni vagy azt hitte,hogy ő megoldja. ha megcsinálja a cselt,létszámfölényben vannak,de nem csinálta. nem tudom,hogy többet gondol-e magáról,mint kéne vagy csak fáradt-e,de az biztos,hogy az átemeléseknél nagyképű.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.17. 11:53:07

daffy írta:
Andris írta:Azért kell 15, mert volt a mérleg másik nyelvén 30. Szerintem ez ilyen egyszerű.
de az megvan még 5 játékosnak rajta kívül. nem attól a világ legjobbja,hanem attól,hogy 100 helyzetből 95ben jó döntést hoz,de most nem hoz...
Ez egészen egyszerűen nem igaz. :)
Maximum Iniesta és Xavi azok, akik vannak annyira sokat elől, és vannak annyit játékban, mint ő. De még ők sem olyan éles helyzetben, közvetlen a védőfal között. És ők sem hibátlanok, főleg tegnap nem. Messi szerintem magasan a legjobb támadó szellemű játékosunk volt tegnap, ha volt mondjuk 3 olyan helyzet, amiben a passz esetleg (fogalmunk sincs) jobb megoldás lett volna, na bumm. Amíg osztott ki gólpasszokat is, amiket a társak rendre elszúrtak, méghozzá ocsmány mód, addig szerintem senkinek egy szava sem lehet erről a kevéske alkalomról.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
messi1011
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.04.12. 13:17:16

2011.04.17. 11:51:42

Sanama írta:
Lionel85 írta:Sanama, ember legyen a talpán, aki 10-ből 10-szer a legjobb helyre adja a labdát. Ő is ember, tévedhet. Nem gép, nem FIFA-zik, ahogy te és nem tv-n nézi a meccset, ahol mindent látni, hanem ott van a gyepen, sokkal másabb. Talán nem is kell említenem. Még így is klasszisokkal jobban cselekszik, mint más, ahogy Andris is írta. Nem kéne a valóságot keverni a játékokkal!
Én nem Fifázok,ilyet ki mondott? :shock:
Én nem azt várom el,hogy mindig jó megoldást válasszon,csupán azt,hogyha már 3-madjára nem jön be a csel,akkor 4-ére passzoljon,főleg ha mellette van 2ember tisztán. Semmi többet.
Fecooo-nak igazat adok,hogy nagy a nyomás Messin,mivel a csatársor annyiban kimerül,hogy Messi, sajnos Villa és Pedro is használhatatlanok.

Andrisnak meg annyit,hogy ha 15hibát fel tudsz hozni valaki ellen,akkor az már nem egy Barcelonaba való.Szóval nem is értem miért kéne 15 hasonlót szitut megemlítenem?! :shock:
De Sanama, mikor el kezdesz cselezni, az jár at eszedbe, hogy kinek tudod leadni a labdát?? Túlzás, amit elvársz tőle!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.17. 11:44:31

Sanama írta:Higanynak teljesen igaza van,és Lionel85, erre nem az a megoldás,hogy linkelünk egy videot amiben CR csinál valamit.
Persze, hogy nem szép mozdulat volt Messitől. Csakhogy éppen egy Madridos linkeljen egy ilyet, kicsit túlzó. Először a saját portáján söpörgessen az uraság! Utána lehet linkelgetni és suttyózni a másikat :!:
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.17. 11:36:41

ez a messi részleg. attól nem lesz kevésbé csúnya,hogy más is csinált csúnyát. egyébként cének inkább a puyolba ugrását említeném meg,ha már undorító kell tegnapról.
lézerezték,de ez nem megoldás
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.04.17. 11:34:28

Most sok értelme volt ennek, hogy betetted a videót higany.
Komolyan mondom, minden megmozdulás amit Barca játékos elkövet és durvább egy szűz lány cirógatása az már az évtized legokádékabb megmozdulása.
Bezzeg az, ha Pepe végig randalírozza az egész meccset az ok.

Futott nem érte el, idegből belebikázott egyet. Higyjétek el, hogy nem Jóska bácsi protézisét akarta kipattintani a helyéről egyszerűen feszkót vezette le.
Jobb, mint a Ramos féle mészárszék.
Meg amúgy is aki fél, hogy eltalálja a labda az ne menjen meccsre.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.17. 11:33:32

Andris írta:Azért kell 15, mert volt a mérleg másik nyelvén 30. Szerintem ez ilyen egyszerű.
de az megvan még 5 játékosnak rajta kívül. nem attól a világ legjobbja,hanem attól,hogy 100 helyzetből 95ben jó döntést hoz,de most nem hoz...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.17. 11:30:57

Azért kell 15, mert volt a mérleg másik nyelvén 30. Szerintem ez ilyen egyszerű.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.04.17. 11:30:48

sjay írta:Egyébként többször is lézereztek a szemébe. Remélem a közönségbe rúgást nem alantas céllal csinálta.
Más ke un klub :lol:

Elgurult a gyógyszer, ilyet nem szabad, biztosan nem alattomos célből csinálta, de ez nem mentség.

Mindegy, ha a Marca ír majd róla 3 napon át azt nem kell majd bemásolni ide. Ennyit erről.

Ami aggaszt hogy egy kicsit nem érdekelte a meccs, bár, látszott hogy senki nem is akart. Félgőzzel toltuk ami azért is vicc, mert így is többet futottunk mint az ellenfél, igazából Londonban is ez volt a mighty angolok ellen :D

Majd szerdán..
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
rssnty
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.08.25. 20:45:37

2011.04.17. 11:29:18

Erről se semmi?

Amikor ez történt, akkor egy hétig szidta a sajtó Ronaldot. Mindenhol ez a videó volt, bármelyik oldalra mentél. Most említést sem tesznek erről.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2011.04.17. 11:29:11

Elmorzsoltam egy könnycseppet, akit esetleg eltalálhatott. Borzalmas...

Nem volt szép, ettől függetlenül nem megszokott tőle. Így vezette le a mérgét, mások rokkantá tesznek majdnem valakit mérgükben a pályán, ő kibikázta a golyót.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2011.04.17. 11:26:49

Egyébként többször is lézereztek a szemébe. Remélem a közönségbe rúgást nem alantas céllal csinálta.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.17. 11:23:58

Higanynak teljesen igaza van,és Lionel85, erre nem az a megoldás,hogy linkelünk egy videot amiben CR csinál valamit.

Mi van ha egy kisgyereket bikáz fejbe ott? Nem tudom kit bikázott fejbe,de azért ilyet nem engedhet meg magának,akár Ronaldonak hívják,akár Messinek.
Csúnya volt.

levproff,
az "errol" a szituációra utalt szerintem,nem Messire.
Válasz küldése