Andrés Iniesta

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.02.19. 19:45:22

Én úgy tudom hogy Messi a legjobban fizetett, utána jön csak Zlatan és Xavi, Henry. Kérdeztem már hasonlót, de nemtudni igazából. A keretből sokan megérdemelnék a nagy fizut. :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.02.19. 19:34:32

El fanático írta:
katalunya írta:én azér kiváncsi lennék mennyit keres hetente Iniesta :roll: a heti 80.000 eurót simán megérdemelné :roll:
Az "csupán" évi 3.840.000 euróra jön ki évente, ettől többet keres, ha Xavi kap évi 7.5 millió erurót, Messi 10.5 milliót, Ibra 12 milliót, akkor Iniesta is megkeresheti a maga évi 7 millió euróját, simán... :roll:
Ibra keres a legjobban? :shock: nah,megin okosabb lettem :)
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.02.19. 19:23:36

katalunya írta:én azér kiváncsi lennék mennyit keres hetente Iniesta :roll: a heti 80.000 eurót simán megérdemelné :roll:
Az "csupán" évi 3.840.000 euróra jön ki évente, ettől többet keres, ha Xavi kap évi 7.5 millió erurót, Messi 10.5 milliót, Ibra 12 milliót, akkor Iniesta is megkeresheti a maga évi 7 millió euróját, simán... :roll:
Kép
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.02.19. 19:17:48

én azér kiváncsi lennék mennyit keres hetente Iniesta :roll: a heti 80.000 eurót simán megérdemelné :roll:
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.02.19. 18:12:02

madmushroom írta:Kép

elfogadnám azt a monitort, meg így látatlanban a gépet is. de a csutkáról ítélve rossz nem lehet :D

Az maga a gép ;) :O :D
Visca El Barca
Kép
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.02.19. 17:57:30

Kép

elfogadnám azt a monitort, meg így látatlanban a gépet is. de a csutkáról ítélve rossz nem lehet :D
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.14. 21:58:00

Fecooo írta:még a végén tényleg igazam lesz Inivel kapcsolatban...meglátjuk...
remélem Pep tudja, mit csinál... :roll:
Szerintem nincs igazad, egyáltalán semmi összefüggés. Persze biztosan nem tudhatjuk.

Henry helyett most ő a balos, mert erre volt szükség, a franciát ki kellett cserélni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.02.14. 21:02:46

még a végén tényleg igazam lesz Inivel kapcsolatban...meglátjuk...
remélem Pep tudja, mit csinál... :roll:
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.11. 10:25:34

Szerintem is, ha megtanulna lőni és mondjuk összejönne 15-20 gól egy idényben neki, akkor már nem lenne olyan egyértelmű Messi aranylabdája! :D Mert lenne egy komoly vetélytársa Ini személyében!

Ezzel nem akarom vitatni, hogy Messi megérdemelte. :D
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.02.09. 09:18:05

Kép
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.07. 15:44:27

mrmonster írta:
Cooltiszo írta:Tavaly tavasszal kicsit beindult ebben is, idén még nagyon nem de, azért simán beindulhat a góllövés, mert jó lövőtechnikája van.
Szerintem meg pont a lövőtechnikájával van baj, ezen kívül pedig mindent tud, amit lehet a futballban. Ha jobban lőne, akkor el gondolkodnék rajta, hogy ki a legjobb a világon, Messi, vagy Ini? Az hogy tavaly a Chelsea ellen az ő bombájával jutottunk tovább, ezt cáfolhatja, de kivétel erősíti a szabályt :) (persze a Sevilla ellen is nagy gólt lőtt tavaly, de így hirtelen más nem is jut eszembe...)
Tavaly a madridi clasicon volt egy megmozdulása, amikor a középpályán megetetett két madridit, de amit tegnap művelt a saját tizenhatosa előtt, az mindent visz!
Itt van a két jelenet egy videóban:
http://www.youtube.com/watch?v=SQnEIHCjKeo
Ezek azok, amiket csak tőle látok. Hogy így átverjen ilyen hidegvérűen 2 embert a saját 16-osánál. Ilyen eleganciát, ilyen nyugalmat, alázatot ritkán látni a pályán.

Én Pep helyében tuti azt mondanám neki, hogy lőjön 20 méterről a kapusoknak amíg a többiek akármi mást csinálnak, amit ő már tud (elég sok ilyen van). Ha megtanulna lőni, akkor tényleg veszélyben lenne Messi 2. aranylabdája. :D
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2010.02.07. 13:28:54

Cooltiszo írta:Tavaly tavasszal kicsit beindult ebben is, idén még nagyon nem de, azért simán beindulhat a góllövés, mert jó lövőtechnikája van.
Szerintem meg pont a lövőtechnikájával van baj, ezen kívül pedig mindent tud, amit lehet a futballban. Ha jobban lőne, akkor el gondolkodnék rajta, hogy ki a legjobb a világon, Messi, vagy Ini? Az hogy tavaly a Chelsea ellen az ő bombájával jutottunk tovább, ezt cáfolhatja, de kivétel erősíti a szabályt :) (persze a Sevilla ellen is nagy gólt lőtt tavaly, de így hirtelen más nem is jut eszembe...)
Tavaly a madridi clasicon volt egy megmozdulása, amikor a középpályán megetetett két madridit, de amit tegnap művelt a saját tizenhatosa előtt, az mindent visz!
Itt van a két jelenet egy videóban:
http://www.youtube.com/watch?v=SQnEIHCjKeo
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.07. 12:55:21

Hatalmas játékos, nagy teherbírású, technikás, gyors, erőszakos, de miből szűrted Te le, hogy jó lövőtechnikája van? Tavaly 1-2 gólt lőtt ami tényleg elég jól eltalált volt, de emellett zsákszámnyi mellégurítás, rosszul eltalált labda. Ebben még javulni kell.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.02.07. 12:43:17

LG írta:
Amúgy tegnap is volt egy két zseniális megoldása! Farkas Norbi: " Ez az ember azt csinál a labdával amit akar" Osztom a véleményét! Cool
Ja, csak a kapuba nem tudja bejuttatni. Pedig akkor mekkora játékos lenne. :roll:
Tavaly tavasszal kicsit beindult ebben is, idén még nagyon nem de, azért simán beindulhat a góllövés, mert jó lövőtechnikája van.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.07. 12:41:48

Amúgy tegnap is volt egy két zseniális megoldása! Farkas Norbi: " Ez az ember azt csinál a labdával amit akar" Osztom a véleményét! Cool
Ja, csak a kapuba nem tudja bejuttatni. Pedig akkor mekkora játékos lenne. :roll:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.07. 09:48:51

Fecooo írta:kérdeznék tőletek vmit:

biztos emlékeztek, h az őszi szezonban, amikor rendre bal szélen játszott, akkor megemlítettem, h sztem Pep kísérletezik vele, h esetlegesen helyet csináljon Cesc-nek. aztán úgy dec. körül végre a helyére a került Ini, és megjött a jó teljesítmény is. sztetek nincs összefüggés, h most, h Cesc szavaitól lett hangos a világsajtó, Ini ismét ott van a bal oldalon? lehet, h véletlen, de az időzítés miatt túl gyanús ez nekem...
nyilvánvaló, h biztosak nem lehetünk semmiben, de én úgy gondolom,
Pep újrakezdte a kísérletezést "Don Andrés-szel", mert komolyan gondolkodik Cesc leigazolásában...
Lehet hogy van benne valami... :roll: De én ennek nem nagyon örülnék. Ini szerintem középen az igazi és ezen nem kéne változtatni. Én továbbra is azt mondom hogy nem kell mindenáron megszerezni Fabregast!

Amúgy tegnap is volt egy két zseniális megoldása! Farkas Norbi: " Ez az ember azt csinál a labdával amit akar" Osztom a véleményét! 8)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.02.07. 09:41:48

Fecooo írta:kérdeznék tőletek vmit:

biztos emlékeztek, h az őszi szezonban, amikor rendre bal szélen játszott, akkor megemlítettem, h sztem Pep kísérletezik vele, h esetlegesen helyet csináljon Cesc-nek. aztán úgy dec. körül végre a helyére a került Ini, és megjött a jó teljesítmény is. sztetek nincs összefüggés, h most, h Cesc szavaitól lett hangos a világsajtó, Ini ismét ott van a bal oldalon? lehet, h véletlen, de az időzítés miatt túl gyanús ez nekem...
nyilvánvaló, h biztosak nem lehetünk semmiben, de én úgy gondolom,
Pep újrakezdte a kísérletezést "Don Andrés-szel", mert komolyan gondolkodik Cesc leigazolásában...

nagyot meccselt "don andres" ... ebbol is latszik h helye van a csapatban ...elkepzelheto amit mondsz ....ott naon is tetszett a jetaka , csak a kiallitas utan valtozott meg ...... :)
Kép
MR. TROMORT777

2010.02.06. 23:42:53

LG írta: Már akkor ugyanez megfordult nekem is a fejemben. Igen, lehet benne vmi. Csak Iniesta mégis középen az igazi. Bár sztem középen is elférnek 3-an, hosszú a szezon, játszana mindenki eleget. Ősszel is mikor Iniesta sérült volt nem igazán tudtuk pótolni, és nem hiszem, h túl sok olyan ember lenne, aki erre képes. Sőt, talán csak 1 van az egész világon, Fabregas.
Ma is elvileg bal oldalon játszott, gyakorlatba meg mindenhol. Szóval jó lenne egy Yaya/Busi-Xavi-Fabregas-Ini középpálya. És akkor lehetne rotálni/pihentetni, meg mindent csinálni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.06. 23:22:14

Fecooo írta:kérdeznék tőletek vmit:

biztos emlékeztek, h az őszi szezonban, amikor rendre bal szélen játszott, akkor megemlítettem, h sztem Pep kísérletezik vele, h esetlegesen helyet csináljon Cesc-nek. aztán úgy dec. körül végre a helyére a került Ini, és megjött a jó teljesítmény is. sztetek nincs összefüggés, h most, h Cesc szavaitól lett hangos a világsajtó, Ini ismét ott van a bal oldalon? lehet, h véletlen, de az időzítés miatt túl gyanús ez nekem...
nyilvánvaló, h biztosak nem lehetünk semmiben, de én úgy gondolom,
Pep újrakezdte a kísérletezést "Don Andrés-szel", mert komolyan gondolkodik Cesc leigazolásában...
Már akkor ugyanez megfordult nekem is a fejemben. Igen, lehet benne vmi. Csak Iniesta mégis középen az igazi. Bár sztem középen is elférnek 3-an, hosszú a szezon, játszana mindenki eleget. Ősszel is mikor Iniesta sérült volt nem igazán tudtuk pótolni, és nem hiszem, h túl sok olyan ember lenne, aki erre képes. Sőt, talán csak 1 van az egész világon, Fabregas.
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2010.02.06. 20:56:07

Fecooo írta:kérdeznék tőletek vmit:

biztos emlékeztek, h az őszi szezonban, amikor rendre bal szélen játszott, akkor megemlítettem, h sztem Pep kísérletezik vele, h esetlegesen helyet csináljon Cesc-nek. aztán úgy dec. körül végre a helyére a került Ini, és megjött a jó teljesítmény is. sztetek nincs összefüggés, h most, h Cesc szavaitól lett hangos a világsajtó, Ini ismét ott van a bal oldalon? lehet, h véletlen, de az időzítés miatt túl gyanús ez nekem...
nyilvánvaló, h biztosak nem lehetünk semmiben, de én úgy gondolom,
Pep újrakezdte a kísérletezést "Don Andrés-szel", mert komolyan gondolkodik Cesc leigazolásában...
Hááát :? nemis tudom... Volna benne logika, mindenesetre várjuk ki a végét. Ha igazad volna, hú mi lenne itt gyerekek... Ini-Ibra-Messi Cesc-Busi-Xavi áhh. a világ legtechnikásabb csatársora mögött a világ legtechnikásabb középpályája... azért az kemény lenne... :shock: :lol:
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.02.06. 20:31:43

kérdeznék tőletek vmit:

biztos emlékeztek, h az őszi szezonban, amikor rendre bal szélen játszott, akkor megemlítettem, h sztem Pep kísérletezik vele, h esetlegesen helyet csináljon Cesc-nek. aztán úgy dec. körül végre a helyére a került Ini, és megjött a jó teljesítmény is. sztetek nincs összefüggés, h most, h Cesc szavaitól lett hangos a világsajtó, Ini ismét ott van a bal oldalon? lehet, h véletlen, de az időzítés miatt túl gyanús ez nekem...
nyilvánvaló, h biztosak nem lehetünk semmiben, de én úgy gondolom,
Pep újrakezdte a kísérletezést "Don Andrés-szel", mert komolyan gondolkodik Cesc leigazolásában...
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2010.02.06. 13:59:54

Andrés Iniesta documentary

Kis összefoglaló Iniestáról.

A Barca videók téma hol van egyébként? Oda is be akarom rakni, csak a kereső nem működik rendesen. :P
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.02.04. 19:04:02

Azert ennyi idosen nem semmi a 200 merkozes....
I <3 FCB
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.04. 19:00:45

200. bajnoki hétvégén! :o Nem egy eget verően magas szám, de azért szép teljesítmény. Reméljük góllal ünnepli a hétvégén az "évfordulót"! :lol:
Ja és kívánok neki még háromszor ennyi bajnokit Barca mezben! :wink:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.02.03. 20:47:21

barca0417 írta:http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... naban.html

Iniesta mindenkinek örömet okoz :lol: :lol:

Kepzeljetek el Londonban hanyan halhattak meg :lol: :lol: :lol:
I <3 FCB
Válasz küldése
cron