Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
162
50%
 
Szavazatok száma: 326
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.12.22. 15:04:14

Hát szerintem Pep is egy szabályt erősítő kivétel...
Melyik edző nyert 6kupát kinevezése után 1,5év alatt?
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.12.22. 14:52:28

Gondoltam is, hogy valaki ezt irja válaszul, de ez egy van a világon - kivétel ami a szabályt erősiti. Egyébbként nem azt irtam, hogy most kell válltani, hanem azt, hogy majd eljön az ideje.
Fecó
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.22. 10:59:14

Ilúvatar írta:eljön az idő, mikor az edző és a játékosok közti kapcsolat elfárad. Ilyen volt pl. a Frank esete.
Ott az ellenpélda is: Ferguson. :wink:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2009.12.22. 10:55:50

Léfe írta:A káprázatos jelzők, dicséretek jogosak. Ez a "maradjon minnél tovább" azonban - mégha szentségtörésnek tünik is - ovatosan kezelendő. Frank esetében ugyanez ment 2005,2006-os években, azután mindenki a pokolba kivánta. Pedig Ő volt a "világ legjobb edzője" Tudomásul kell venni, hogy bizonyos idő után sablonossá, megszokottá válik a játékosokkal való kapcsolat, és bizony válltani kell.
Egyet is értek valahol meg nem is. :D

Szerintem egyelőre még óvatosan kell kezelni Guardiolát,mert még kevés ideje van a klubnál. Persze azt nem lehet elvárni,hogy minden évben 2-3 címet nyerjünk,de azért azt nem nézné senki jó szemmel,ha évekig nem nyernénk semmit. Szóval lehet jót tesz majd a váltás,de ezzel jelenleg nem szabadna foglalkozni.Laportát meg lehet érteni,hiszen neki ez az utolsó szezonja,de Pepnek ,ha hosszabbítanak vele nagyobb távlatokban kell gondolkoznia. Hiszen az ő karrierje épp,hogy elkezdődött. És ha nem jönnek majd a sikerek akár egy évig ... tudjuk milyen hálátlanok a (katalán) szurkolók.
Másrészről viszont eddig úgy vettem észre,hogy Pep nyitott a változtatásokra és ez lehet a kulcsa annak,hogy esetleg hosszabb távon maradjon edző. Azt viszont kétlem,hogy olyan hosszú ideig fog maradni,mint Fergie a MU-nál. Ahhoz megfelelő háttér is kell. Nem egy szezon volt,hogy fiatalítani kellett,és nem jöttek az eredmények,de a bizalom töretlen maradt és meg is lett az eredménye.
Kíváncsi leszek ,h Pep sorsa hoyg alakul majd, én szurkolok neki.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.12.22. 10:46:52

eljön az idő, mikor az edző és a játékosok közti kapcsolat elfárad. Ilyen volt pl. a Frank esete.
KépKép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.12.22. 10:38:10

Léfe írta:Tudomásul kell venni, hogy bizonyos idő után sablonossá, megszokottá válik a játékosokkal való kapcsolat, és bizony válltani kell.
Ezzel nem teljesen értek egyet. Miért kéne váltani? És miért az edzőt? Idővel majd beépülnek új fiatal tehetségek a régiek kiöregednek érkeznek újak helyettük. Ha a játékos keret okosan cserélődik évről-évre ( márpedig erre Pep a garancia) akkor ez egy új impulzust adhat mind az edzőnek mind a régebbi játékosoknak. Erre a legjobb példa Ferguson. Például Giggs 20 év után sem unta meg Fergie mestert és ez fordítva is igaz. Én biztos vagyok benne hogy Guardiola is képes lenne ennyi ideig sikeresen edzősködni. Rendkívül tehetséges edző. Első idényben konkrétan senkinek sem sikerült még ilyen szezont produkálni. Köszönjük Pep :!: Remélem mihamarabb hosszabítasz és innen mész nyugdíjba :lol:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.12.22. 10:27:32

A káprázatos jelzők, dicséretek jogosak. Ez a "maradjon minnél tovább" azonban - mégha szentségtörésnek tünik is - ovatosan kezelendő. Frank esetében ugyanez ment 2005,2006-os években, azután mindenki a pokolba kivánta. Pedig Ő volt a "világ legjobb edzője" Tudomásul kell venni, hogy bizonyos idő után sablonossá, megszokottá válik a játékosokkal való kapcsolat, és bizony válltani kell.
Fecó
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.12.21. 11:17:00

Köszönünk mindent mester, ilyen fiatalon, első profi edzői évében 6 kupát bezsebelni több mint történelmi tett. Varázslat, földönkívüli eset. Persze kellett hozzá a szuper keret de bármelyik másik edzővel biztosan nem sikerült volna. Örülök, hogy ő az edzőnk. Millió hála, köszönjük mester :)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.12.21. 10:35:56

LG írta:
Busquetsrő meg annyit, hogy nagyon nagy playa már most is, leszámítva a hibáit.
Én is hatalmas játékos vagyok, leszámítva a hibáimat. :lol:
Ne haragudj, de héten eddig ez a legnagyobb hülyeség amit olvasok, pedig azért találkoztam más hajmeresztő dolgokkal is.
Én is úgy gondolom, h nagy edző Pep, de azért minden hülyeségét nem kell megmagyarázni, h az is jó. A világ 1ik legjobb vkpja pihen egy hibagép végett.
Mert korrekt dolog Busquetset hibagépnek nevezni..
Amúgy meg lehet hogy annyival jobban ért a ehhez a sporthoz, hogy a döntéseit ne hülyeségnek tituláljuk ráadásul szánt szándékkal nem akarna a Csapat ellen cselekedni, szal barátkozzunk meg vele inkább.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.21. 09:13:13

Henry forever írta:Köszönet Pep!!!!

Akárki akármit ír ide, de ritkán látni edzőtől ilyet. Szerintem még egy kívülálló is elérzékenyül az ilyen láttán. Óriási élmény volt ezt látni Tőle! És hihetetlen amit véghez vitt a Barcával! Remélem nagyon sokáig marad!
Ha meg a kedvenc csapatoddal történik, egyenesen sírsz. :D
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.21. 08:52:57

Busquetsrő meg annyit, hogy nagyon nagy playa már most is, leszámítva a hibáit.
Én is hatalmas játékos vagyok, leszámítva a hibáimat. :lol:
Ne haragudj, de héten eddig ez a legnagyobb hülyeség amit olvasok, pedig azért találkoztam más hajmeresztő dolgokkal is.
Én is úgy gondolom, h nagy edző Pep, de azért minden hülyeségét nem kell megmagyarázni, h az is jó. A világ 1ik legjobb vkpja pihen egy hibagép végett.
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2009.12.20. 23:05:11

Andris írta:fúúú, most hogy itt visszaolvasok. hajjaj

Azé tegnap nem játszottunk magunkhoz képest egyáltalán jól. Nagyon könnyen szívhattuk volna.
Mindemellett pedig érzékelhetően óriási különbség volt Touréval és nélküle a pályán. Ha egy meccset meg akarunk nyerni ha törik ha szakad, akkor ilyen luxust legközelebb nem lehet megengedni magunknak.

Ha tegnap kikapunk, itt elég nagy öldöklés lett volna. Ellenben most megy az istenítés.
Pedig hát akkor csak egy ötkupás Barcánk lett volna, jajjaj.
Nade a ti dolgotok végülis.

Én magam részéről nagyon csalódott vagyok néha, elnézve a játékunkat.
Remélem a most következő pihenés jót fog tenni.
Szegénykém...képzelem milyen csalódott lehetsz...
Akkor képzeld magad a Madridisták helyébe...amit ők éreztek tavaly, az volt a csalódottság. Na de Pepre terelve a szót, ő egy nagyon jó edző. Minden amit tesz, annak jó oka van. Busquetsrő meg annyit, hogy nagyon nagy playa már most is, leszámítva a hibáit. És ha sikerül ezeket levetkőznie, akkor vele, Xavival, és Iniestával olyan technikás középpályánk lesz, hogy nem lesz szükség szűrőre, mert a labdát sem tudják majd elvenni tőlünk :wink:
Kép
Henry forever
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.02.25. 14:37:25

2009.12.20. 22:40:29

Köszönet Pep!!!!

Akárki akármit ír ide, de ritkán látni edzőtől ilyet. Szerintem még egy kívülálló is elérzékenyül az ilyen láttán. Óriási élmény volt ezt látni Tőle! És hihetetlen amit véghez vitt a Barcával! Remélem nagyon sokáig marad!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.12.20. 16:05:56

ez egy csodálatos csapat. Pep elérzékenyül, a játékosai vigasztalják, ami bizonyítja hogy tisztelik és szeretik egyszerre, ami sok edzőnél ritka. Valamint Laporta is mennyire szereti a játékosait, az is látszott a meccs után.
Ezt a csapatot csak szeretni lehet!!!!!!!!!!! Remélem Pep folytatja amit elkezdett, még hosszú ideig. Az új elnök pedig szintén támogatja majd.
Kép
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.12.20. 15:57:31

Betty#4 írta:Josep Guardiola, ISTENI vagy!!! :oops:
Igeen igen kétség kivül az :D

De vedd kisebbre az avatarod.szólok mielőtt a modik teszik meg :wink:
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Avatar
Betty#4
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2008.12.14. 10:27:25

2009.12.20. 15:48:43

Josep Guardiola, ISTENI vagy!!! :oops:
nemtom99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2008.07.27. 15:06:45
Tartózkodási hely: Szeged

2009.12.20. 15:36:15

Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2009.12.20. 15:18:42

Szeretlek Pep Guardiola :!: Szeretlek Barcelona :!:

Örülök, hogy ő az edzőnk. És remélem, hogy tavasszal újra olyan Barca lesz a pályán mint aki 6-ot lőtt a Bernabeuban. Most sem vagyunk rosszak, de sokkal de sokkal jobban tudunk játszani! Kipihenik magukat a srácok tavasszal ismét ragyogni fognak! Pep is kipiheni magát és kihozza a maximumot a srácokból! Gyerünk fiúk! Hajrá Pep!

http://www.youtube.com/watch?v=WzffkgbD ... r_embedded :)
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.12.20. 13:52:33

A William Hill-nél megraknám egy kisebb pénzzel, h Pep egyszer spanyol szövetségi kapitány lesz. :wink:
Kép
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.12.20. 13:49:14

azért én annyit megjegyeznék a tegnapi meccsel kapcsolatban... hogy a kegyetlen nehézkes első félidő után pep meghúzta amit meg kell.. ibra nem véletlenül jött vissza labdákért.. a 2. félidőt úgy támadtuk végig ahogy a nagykönyvben meg van írva.. ha jobbak vagyunk a befejezéseknél 3-1re lezárhattuk vna a meccset már a 90 perc alatt..
Pep egy zseni!!!! busquetsről meg annyit hogy alapvetően sokkal jobb Toure nála.. DE.. a buta hibáin kívül elképesztő a srác.. ha tapasztaltabb lesz és ezeket levetkőzi.. elérheti yaya szintjét.. de számomra is érthetetlen hogy miért nem yaya játszik többet :?

PEP EGY ISTEN... EGY LEGENDA..
kinek tetszik, kinek nem... a 6 kupa beszél
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.20. 13:37:36

fúúú, most hogy itt visszaolvasok. hajjaj

Azé tegnap nem játszottunk magunkhoz képest egyáltalán jól. Nagyon könnyen szívhattuk volna.
Mindemellett pedig érzékelhetően óriási különbség volt Touréval és nélküle a pályán. Ha egy meccset meg akarunk nyerni ha törik ha szakad, akkor ilyen luxust legközelebb nem lehet megengedni magunknak.

Ha tegnap kikapunk, itt elég nagy öldöklés lett volna. Ellenben most megy az istenítés.
Pedig hát akkor csak egy ötkupás Barcánk lett volna, jajjaj.
Nade a ti dolgotok végülis.

Én magam részéről nagyon csalódott vagyok néha, elnézve a játékunkat.
Remélem a most következő pihenés jót fog tenni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.20. 12:36:57

Sanama írta:
Andris írta:Szerintem túlzásba viszitek az ájuldozást itt Pep mestertől. :roll:
Miért is?
Rijkaard-nak nem volt ilyen garnitúrája? DE !
Képes volt ilyet véghez vinni? NEM
Pep képes volt ez véghez vinni? IGEN

Akkor szerintem ájuldozhatunk addig ameddig akarunk Guardioéától,mert aboszolút megérdemli

Ideültetik 2sikertelen év után, és MINDENT megnyer, amit csak lehet....

Volt ilyen edző a világon? Várom a névsort.

Pep mert kockáztatni(Ibra), és megnyert mindent amit lehet egy csapattal.
Miért ne éltessük?


Ettől függetlenül nekem sem tetszik néhány húzása, de a kupák "beszélnek"
Annak ellenére, h Rijkaard 6 kupa helyett csak 3-t nyert egy évben, én azt a csapatot is tartom annyira jónak mint ezt a mostanit. A BL-t akkor sokkal nehezebb volt megnyerni, akkkor bőven több erős csapat volt, mint most. A kupában sajnos a biró kiejtett minkent, de azért szép volt, amit elértünk. Az európai szuperkupát meg a klub vb-t azért nem nyertük meg, mert akkor leszálló ágban voltunk.
Ettől függetlenül Guardolát jobb edzőnek tartom, de ő sem tökéletes. De vele elképzelhetőnek tartom, h megvédjük vmelyik fontos címet. De azért Buzkeccot ne erőltesse már, könyörgöm.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.12.20. 02:14:40

„Bizonyára csak egy idő után fogjuk felfogni, mi is történt velünk ebben az egy esztendőben. Viszont boldog vagyok, mivel az emberek, a szurkolók megérdemeltek minden győzelmet, amit elértünk, és itt szeretném megragadni a lehetőséget arra, hogy megköszönjem azoknak is a munkáját, akik már nincsenek velünk, így Guddinak (Gudjohnsen), Silviónak (Sylvinho), Samuelnek (Eto’o) és Alexnek (Hleb).”
Pep mondta.. Hát igen...
Ez is bizonyítja,hogy mennyire tisztességes ember.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.12.20. 02:00:52

Andris írta:Szerintem túlzásba viszitek az ájuldozást itt Pep mestertől. :roll:
Miért is?
Rijkaard-nak nem volt ilyen garnitúrája? DE !
Képes volt ilyet véghez vinni? NEM
Pep képes volt ez véghez vinni? IGEN

Akkor szerintem ájuldozhatunk addig ameddig akarunk Guardioéától,mert aboszolút megérdemli

Ideültetik 2sikertelen év után, és MINDENT megnyer, amit csak lehet....

Volt ilyen edző a világon? Várom a névsort.

Pep mert kockáztatni(Ibra), és megnyert mindent amit lehet egy csapattal.
Miért ne éltessük?


Ettől függetlenül nekem sem tetszik néhány húzása, de a kupák "beszélnek"
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2009.12.20. 00:31:36

Lehetett volna ma a Real meccs 12-0, nem érdekel. Ez a Barca.... Hihetetlen. Guardiola hihetetlen. Elsírtam magam amikor láttam hogy sír.
Örülök hogy ezt megéltem!!!!!
Válasz küldése
cron