Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2009.11.11. 18:15:44

remélem még nem volt: http://www.youtube.com/watch?v=ulxU0Kg0 ... r_embedded érdemes megfigyelni, hogy ezeken a felvételeken milyen vidám, mostanában meg...:(
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.11.11. 01:46:44

kristop írta:korábban nagy előnye volt, hogy a ziccereket folyamatosan berugdosta. mióta nincs akkora formában folyamatosan hibázik, rosszul dönt. sose gondoltam volna, hogy pont neki lesznek/vannak(?) önbizalom problémái.
Nem hiszem,hogy ez önbizalomhiány miatt lenne.Inkább a dekoncentráltság,fáradtság miatt.

Azt sem hiszem,hogy Enke tragikus halála miatt volt olyan,amilyen...a hétvégén is betalált,akkor se mutatta az öröm legkisebb jelét sem.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.11.11. 00:50:41

korábban nagy előnye volt, hogy a ziccereket folyamatosan berugdosta. mióta nincs akkora formában folyamatosan hibázik, rosszul dönt. sose gondoltam volna, hogy pont neki lesznek/vannak(?) önbizalom problémái.
Avatar
giefLove
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2008.09.13. 21:44:38

2009.11.11. 00:16:31

Xavinho írta:Jól játszott a mai meccsen, tavalyi formáját hozta. Egyedül a mosoly hiányzott róla szerintem. Még a gólja után sem mosolygott. Azért ez nem jó jel.
Enke tragikus halálhíre után talán érthető, hogy nem csattan szét az örömtől egy gól után. Ezt inkább pozitívumként említeném, mint rossz jelként.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.11.10. 23:57:38

Jól játszott a mai meccsen, tavalyi formáját hozta. Egyedül a mosoly hiányzott róla szerintem. Még a gólja után sem mosolygott. Azért ez nem jó jel.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2009.11.10. 20:26:21

http://www.youtube.com/watch?v=lRNIaerE ... r_embedded

Messi megnyerte a "Champions No.1" díjjat, amit a La Marca és a La gazzetta dello sport című lapok közösen adományoznak az előző BL idény legtöbb gólt szerző játékosának.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.11.10. 19:28:04

Bobán írta:
Sanama írta:Héhéhé !
Messi még mindig itt van ! :twisted: :D :P

Dinho miért kéne,hogy itt legyen? itt sétálgasson , és reklamáljon? :wink:
Mert a Milánba "sétálgat"??? Mért kéne ide? Mert egy igazi Barcás mind emberileg mind képességileg. Kövezetek meg, de Ronaldinhonál nincs nagyobb!!!
OFF
Kovezes nelkul:
jelenleg nem BARCA szinten tolja.A kepessege meglenne hozza,de a teljesitmenye most nincs.Talan alakulgat,de ez meg alig vmi...

ON
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
pityuferi
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009.11.10. 16:38:07

2009.11.10. 16:48:05

Dinho az csak JÓ VOLT!!!! De kit érdekel mikor van 1 Messi-ink. Henry felépült, Ibra egyre jobb és Messi meg még mindíg király mos jön a Barca
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2009.11.10. 16:35:38

Sanama írta:Héhéhé !
Messi még mindig itt van ! :twisted: :D :P

Dinho miért kéne,hogy itt legyen? itt sétálgasson , és reklamáljon? :wink:


egyebkent naon is igazad van ..... minek ide?? - foloslegesen.. igy is naon jo csapatunk van .....nem hozna sokat a csapathoz...!!!! es kiszoritana iniestat ami a legroszabb lenne ..... MESSI a király :) :p
Avatar
Bobán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2008.08.20. 17:50:16
Tartózkodási hely: Szeged

2009.11.09. 20:43:59

Ezt mondod annak aki él hal Ronniért... Persze valószínűleg nem fog többet Barca mezbe játszani, de rossz nézni a régi képeket mikor még a mi mezünkbe volt! HAJRÁ BARCA!!! !!TÖBB SIKERT R80!!
!!örök!! árnyék: R10,E9,H14,Y24
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.11.09. 20:37:52

De nincs itt dinho és nem is lesz és nem is bánom. Itt van Messi aki most sokkal jobb nála. Lehet Leo nem 1 cselbajnok de ahogy vezeti a labdát az elképesztő. = Ne sajnáljátok azt hogy nincs itt Roni mert megvan a csapat nélküle is 100%-ban
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2009.11.09. 20:33:43

Ilyenkor jutnak eszembe azok a regi szep idok..... :(
I <3 FCB
Avatar
Bobán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2008.08.20. 17:50:16
Tartózkodási hely: Szeged

2009.11.09. 20:29:20

Sanama írta:Héhéhé !
Messi még mindig itt van ! :twisted: :D :P

Dinho miért kéne,hogy itt legyen? itt sétálgasson , és reklamáljon? :wink:
Mert a Milánba "sétálgat"??? Mért kéne ide? Mert egy igazi Barcás mind emberileg mind képességileg. Kövezetek meg, de Ronaldinhonál nincs nagyobb!!!
!!örök!! árnyék: R10,E9,H14,Y24
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.11.09. 20:21:51

Héhéhé !
Messi még mindig itt van ! :twisted: :D :P

Dinho miért kéne,hogy itt legyen? itt sétálgasson , és reklamáljon? :wink:
bagdisanyika
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.11.09. 15:25:35
Tartózkodási hely: Nyírbátor

2009.11.09. 20:19:06

Esküszüm, megnéztem ezt a videot és rögötn hiányérzetem van! De jó lenne ha még mindig itt lenne!!:(:( :cry:
(L)BaRcA(L)
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.11.09. 20:08:01

Itt egy vidi Messi és Ronnie kapcsolatáról. Érdekes.....
http://www.youtube.com/watch?v=DPZzkPgb ... re=related
az alapja humor, de szerintem ha mögé nézünk van egy kis tanulság és érzelem is benne. (Angol tudás kell hozzá.)
Kép
bagdisanyika
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.11.09. 15:25:35
Tartózkodási hely: Nyírbátor

2009.11.09. 19:35:41

Annyiban egyetértek az előttem szólóval, hogy Ronaldinho tényleg extraklasszis volt, bár szerintem még mindig az, de lehet vitatkozni!Viszont ha azt nézzük, hogy Ronaldinho 25 éves korában ért a csúcsra, akkor még Messinek bőven van ideje! A szerény véleményem szerint Messi már most jobb, mint Ronadinho valaha volt, bár hozzáteszem hogy Roni miatt szerettem meg a Barcelonát, ő volt az a figura, aki miatt örökké fogom szeretni a klubot. Nem mondom, már akkor is nyomon követtem a Barca körülötti eseményeket, mikor még Ronaldo, vagy akár Rivaldo itt játszott, de Ronaldinho lenyűgözött engem, és még sokszáz millió embert!
DE, Messinél érzem azt igazán, amit eddig sohasem: Hogy ő lehet az a játékos, akire méltán mondhatják majd pártíz év múltán, hogy a valaha volt legnagyobb! :wink:
(L)BaRcA(L)
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2009.11.09. 19:30:46

hali?! tudja valaki hogy meg-e lehet nézni az edzéseket élőben?? - ha igen hol??? elore is kosz :)
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.11.09. 18:27:39

Szerintem is Messi érdemelné meg idény az aranylabdát, DE sok elfogult hozzászólást látok a fórumon. Én a fénykorában lévő Ronaldinho elé nem helyezném. Ne feledjük, a brazil mennyire komplett játékos volt, míg Messi:

Jobbal viszonylag gyengén lő, a szabadrúgásai sem az igaziak, illetve nem mindig hoz jó döntéseket.

Természetesen vannak olyan erényei, amelyek miatt valóban rámondhatjuk, hogy nem erről a bolygóról való, de én még nem érzem kész játékosnak. Úgy gondolom, még tudna sokat fejlődni, és akkor esélye van akár arra is, hogy idővel minden idők legjobbja legyen.

C. Ronaldo esetében pl. egyáltalán nem érzem, hogy van még hova fejlődnie, ő már elérte a pályafutása csúcsát, és a játék minden elemében elérte a képességei maximumát. Ha azt veszük alapul, a játék hány elemében jobb egyik a másiknál, akko Cristianót kell győztesként kiemelnünk. Ha viszont a címeket nézzük, és Messi idei gól és gólpasztermelését, zseniális megmozdulásait, akkor többet ért el idén Messi.

A másik dolo, amiért nem emelem Dinho szintre az argentint, mert Leonak olyan játszópajtásai vannak/voltak mint Xavi, Ini, Henry, Eto'o/Ibra. Ronaldinho lényegében Eto'o-val és Decóval tudot játszani, illetve Gio támogatta hátulról. Azért előbbi valamivel veretesebb névso, ahogy én látom.

Szerintem Messi előtt óriási lehetőségek állnak, ezért azt sem tartanám gáznak, ha idén nem ő kapná az aranylasztit. Lesz még rá lehetősége, ez holtbiztos. Egyébként szinte biztos, hogy ő kapja majd.

A jelenlegi gyengébb forma pedig sztem a fásultság számlájára írható. egy kis pihenés is jót fog tenni, illetve Henry visszatérése is jót fog neki tenni, hiszen kevésbé tudnak majd rá odafigyelni.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.11.09. 18:01:24

Aki itt arról beszél,hogy Messiben nincs elég küzdeni akarás, vagy elhivatottság a foci és a klub iránt, az butaságokat beszél.

Biztos vagyok benne,hogy Ő az egyike (lesz) az olyan játékosoknak, akik utolsó éveikig a lelküket kiteszik a pályára, lásd:
(Del Piero,Maldini,Xavi,Puyol,Giggs,).

Neki ez a klub teremtette meg a lehetőséget a focira, ez egész életében el fogja kísérni. Nem hiszem,hogy egy sikeres év után leülne és nem érdekelné az egész. Lehet hogy Ronaldinhora is ugyanezt mondták annak idején, de Messi-Ronaldinho Tűz - Víz.

Hajrá Leo ! :)
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.09. 17:52:41

bagdisanyika írta:Sziasztok, ez az első hozzászólásom!Én személy szerint nem tudom mi lehet Messivel, kétségkívűl ő a legjobb, akit valaha focizni láttam, de most valami hiányzik belőle.Talán a küzdeni akarás.
Szia! Üdv a fórumon! ;)

Leszögezném, hogy Messit önmagához fogom hasonlítani, ezért magas a mérce, meg hogy bízok benne, sőt hiszem, hogy fog még ő idén varázsolni hosszú ideig és visszatalál a jó útra, amiről most egy kicsit letért.

A múltkori meccsen eltűnt a szélünk amint beállt. :? Elcipelte a labdát oda, ahova adhatta is volna, de nem lett belőle semmi. Aztán persze lehet, hogy csak a játékosok összhangja nincs meg, mert ilyenkor be lehetne indulni, hisz sok apró rés előtt viszi el keresztbe a labdát, ahol passzolni könnyebb, mint lőni és akkor máris a nagy, önzetlen Messit láthatnánk.

De vagy a helyezkedés hiányából, vagy Messi romlásából következően nincs jobb oldalunk akkor, amikor játszik, mert nagyon belül áll és így behúz néhány embert középre, meg Alvesnek sem marad segítőtársa ott a szélen, pedig ők ketten 4-5 embert is meg tudnak hülyíteni.

Pep egy kicsit megfoghatná, hogy maradjon jobban a szélen, mert így sokat romlik a játékunk. Néha meg meghúzhatná kifele is és akkor kevésbé lenne kiszámítható. Az indulósebessége megvan ahhoz, hogy lehagyjon pár embert, akkor meg máris helyzet alakulhat ki.
bagdisanyika
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.11.09. 15:25:35
Tartózkodási hely: Nyírbátor

2009.11.09. 15:55:00

Sziasztok, ez az első hozzászólásom!Én személy szerint nem tudom mi lehet Messivel, kétségkívűl ő a legjobb, akit valaha focizni láttam, de most valami hiányzik belőle.Talán a küzdeni akarás.
(L)BaRcA(L)
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.09. 09:42:47

Lio Messi 10 írta:Szerintem Messi jó formába van csak a Kazany ellen nem tudott játszani mert nem jutott hozzá a labda! :? [/list][/list][/url][/i][/b]
Sajna nincs jó formában, mert, ha abban lenne nem ilyen hozzászólások születnének. Ettől függetlenül nem bántja itt senki, de most nincs a topon ez nyilvánvaló. Ez meg fog oldódni, remélem mihamarabb, mert Vele természetesen minden könnyebb! :D
És mindannyian szeretnénk, ha Leo megint mosolyogna, ha Ő mosolyog, akkor valószínűleg mi is a fotelokban, és néhány mákos tésztás a helyszínen! :D
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.09. 09:30:18

El fanático írta:Sir Alex Fergusson megmondta tutit, amit mondjuk a saját csapatára értett, de nálunk is megszívlelendő: " ...a csapat sikere most 75%ban azon múlik, hogy a játékosainkat mentálisan erősítsük meg..." Lehet, nem szó szerint sikerült idéznem, de ez a lényege.

Azért a Messi topikba írom ezt, mert elsősorban neki lenne nagyon-nagy szüksége egy kis plusszra, megerősítésre, éreznie kellene a bizalmat és a drukkerek szeretetét, hogy a mentális hullámvölgye ellenére mellette állnak...
A média száját enm lehet befogni, azok csak minden eddiginél jobban rá fognak szállni, miután megkapja az Aranylabdát...

Pep és a csapat többi játékosa biztosan Messi mellett áll, a sajtóban is kiálltak mellette...
Szerintem az hiányzik, hogy a szurkolók egy emberként mellé álljanak, mert nem olyankor kell "agyonszeretgetni" amikor csúcsformában van, inkább ilyenkor nem kell a lábakat beletörölgetni...
A spanyol nyelvű Barca-fórumokat ő is elolvassa, mert biztosan internetezik, mint bárki más és látja-tudja, hogy szidják őt Messis avatarok, nickek mögül a nagy-Messi fanok!!!
Nem kell pszichológusnak lenni ahhoz, hogy tudjuk, ez képes egy amúgy is idegileg fáradt, média által meghurcolt embert teljesen kikészíteni, hogy még onnan is arconköpik, ahonnan nem várná!
Ez valós, amit írsz, spanyol fórumokon "herótozzák" a "kicsit? Azért akkora gáz nincs Vele, hogy gyalázza bárki is! Azt nem érdemli meg, mert nem tett érte! A rosszabb játék csak azzal fordul elő, aki a pályán van, tehát bárkivel megeshet. :?
Lio Messi 10
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.10.28. 10:58:39
Tartózkodási hely: Polgárdi
Kapcsolat:

2009.11.08. 14:56:36

Szerintem Messi jó formába van csak a Kazany ellen nem tudott játszani mert nem jutott hozzá a labda! :? [/list][/list][/url][/i][/b]
Barca 4 ever!!!
Válasz küldése