Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.09.14. 12:56:16

Nem olyan egyedülálló azért az ő esete. Owen és Shevchenko ugyanígy összeestek. Pedig ők is kaptak aranylabdát is. Rajtuk kívül is biztos sok olyan labdarugó van,aki 3-4 évet eltöltött a csúcson,utána jelentősen visszaesett. Ronaldinhot azért emlegetjük olyan sokszor,mert ő beírta magát a Barca történelmébe.Shevát a Milánosok ,Owent meg Pool-szurkolók emlegethetik többet.Ez így van rendjén. A Milán pedig óriási hibát követett el azzal,hogy Dinnye köré építette az idei csapatot.Kíváncsi leszek a holnapi játékukra a Marseille ellen.A franciák elég erősnek néznek ki.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.09.14. 12:31:58

Ronaldinho0408 írta:
ja és még valami. próbálom megmagyarázni magamnak hogy miért ennyire csak ő a kedvencem. és szerintem van egy fontos dolog ami a profi labdarúgásban talán nem is annyira fontos és talán épp ezért rajta kívül talán senkiről nem mondható el: Ő a freestyle fociban is megállná a helyét épp úgy mint a profi labdarúgásban és ő csinált olyan mozdulatokat amikért igazán az ember kedvence lehet valaki. Messitől Kkátó C.Ronaldotól nem látni ilyeneket...

Szerkeszt gomb. :wink:
B.
A freestyle tényleg teljesen felesleges a profi labdarúgásban, szép és látványos, ennyi. Eleinte nem vitte túlzásba, ment a labda bűvölés de általában jól jött ki belőle, rendre megkavarta a védőit de a vége felé már csak erőlködés volt az egész, felesleges cseleivel nem, hogy a védőt nem verte meg de még a játékunkat is lelassította. Nem kell túlzásba vinni.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.13. 19:59:32

nem tudom h mit mondjak. bizalmat és lehetőséget kapott a milannal. az edző brazil a tulajdonos mániákusan szereti őt és a játékát amit egykoron mutatott és semmit nem tud kezdeni ezzel az egésszel. úgy volt h köré épül a csapat de lássuk be erre esély nincs. mostanáig reménykedtem benne h ha nem is azt amit fénykorában de valami hasonlót még fog nyújtani. de most már teljesen kiakaszt nem tudom hogy haragudjak e rá vagy sajnáljam. lehet hogy tényleg próbálkozik és rendesen dolgozik de megmondom őszintén nem tartom valószínűnek mert akkor nem ott tartana ahol tart most. csak éppen az a baj hogy szerintem nem lesz egésu életemben-legalábbis most úgy érzem- olyan játékos akit ennyire fogok szeretni. szerintem mindig is ő lesz a kedvencem és ez nagyon lehangoló számomra mert ahogy elnézem nem ártana hogyha visszavonulna. akkor legalább nem reménykednék újra és újra abban h még feltámad. nemtom ti hogy vagytok ezzel....:(:(:(

ja és még valami. próbálom megmagyarázni magamnak hogy miért ennyire csak ő a kedvencem. és szerintem van egy fontos dolog ami a profi labdarúgásban talán nem is annyira fontos és talán épp ezért rajta kívül talán senkiről nem mondható el: Ő a freestyle fociban is megállná a helyét épp úgy mint a profi labdarúgásban és ő csinált olyan mozdulatokat amikért igazán az ember kedvence lehet valaki. Messitől Kkátó C.Ronaldotól nem látni ilyeneket...

Szerkeszt gomb. :wink:
B.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.09.03. 20:06:31

kanty írta:
recrea írta:Gyerekek, egy parádés videó, parádés zenével. Egy valami biztos: Dinho utolérhetetlen a jogában :D Jaj, de sokszor leírtuk már: a történelem legnagyobbja lehetett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=RxOeyJ8EWZY&feature=fvw

Nem tudja valaki a szám címét?
Számomra Ő a legnagyobb. Tudom, h elfogult vagyok, de........nekem mindig Ő marad a Nr1.
Mikor nézem az ehhez hasonló videókat, mindig elszorul a szivem, mert TUDOM, h sose fogom már látni úgy játszani, mint ahogy tette az fénykorában :cry:

Amúgy mi a szám cime??
Hasonlóképp érzek.

http://www.youtube.com/watch?v=CuVFzLiCnbQ
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.03. 20:03:22

recrea írta:Gyerekek, egy parádés videó, parádés zenével. Egy valami biztos: Dinho utolérhetetlen a jogában :D Jaj, de sokszor leírtuk már: a történelem legnagyobbja lehetett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=RxOeyJ8EWZY&feature=fvw

Nem tudja valaki a szám címét?
Számomra Ő a legnagyobb. Tudom, h elfogult vagyok, de........nekem mindig Ő marad a Nr1.
Mikor nézem az ehhez hasonló videókat, mindig elszorul a szivem, mert TUDOM, h sose fogom már látni úgy játszani, mint ahogy tette az fénykorában :cry:

Amúgy mi a szám cime??
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.09.03. 19:52:09

Gyerekek, egy parádés videó, parádés zenével. Egy valami biztos: Dinho utolérhetetlen a jogában :D Jaj, de sokszor leírtuk már: a történelem legnagyobbja lehetett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=RxOeyJ8EWZY&feature=fvw
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.24. 00:46:13

tényleg nem volt rossz meccs és szerintem ronaldinho is elég jól teljesített közelmúltbeli önmagához képest.

az átadásaival nincs különösebb probléma a pontrúgásai is jók és én nem várom el azt tőle h fusson vissza és szerezzen labdát mert lássuk be ezt akkor sem tette meg amikor itt játszott és csúcsformában volt...
de a megindulások hiányoznak, csak osztogatja a labdákat de ő maga nem indul meg úgy mint ahogy azt annak idején tette.... sajnos... :( így aztán elég kiszámítható a játéka. ennyi

üdv!
Avatar
Blest
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2007.04.06. 21:41:50
Tartózkodási hely: Pécs

2009.08.23. 15:51:10

Köszönöm a válaszokat..

A rövid összefoglalót elnézve nem volt olyan rossz meccs, de hát ezért nem lehet alapozni rájuk.

Ennyire a szezon elején nem lehet kijelenteni hogy bármit is visszanyert volna, sok van még hátra. :wink:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.23. 13:42:27

Félreértés ne essék. Nekem is a kedvencem. De csalódtam benne, és már sajnos reálisan látom a világot vele szemben.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.23. 13:39:58

Sanama írta:Kanty.
NEM!
Ronaldinhonak ez csak alibifoci.
Neki ott kell elkezdeni,hogy fut ameddig össze nem esik, és kéri a labdát,az nem lenne baj ha elrontja.
De ez a játék,hogy dob 1-2passzt nem az Ő játéka...
Lehet, h igazad van :wink: Én elfogult vagyok vele szemben :oops:
Lehet, h naiv dolog, de ÉN még mindig bizok benne. Abban igazad van, h amig fizikálisan nincs a toppon addig az eredmények se fognak jönni.

Én mégis úgy érzem, h valami változott és újra megfogja közeliteni régi formáját.
DE ahogy már mondtam elfogult vagyok vele szemben. :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.08.23. 13:32:49

Ronaldinho sosem lesz olyan, mint volt. Ő volt az első kedvenc játékosom mikor elekzdtem szeretni a focit. Varázslatos volt amit nyújtott, de ennek már vége. A Milanba ellesz ijen Seedorf és Pirlo szinten, de több már nem igen lesz. Jó játékos még lehet attól, de a világklasszistól ma már messze van.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.23. 13:31:12

Kanty.
NEM!
Ronaldinhonak ez csak alibifoci.
Neki ott kell elkezdeni,hogy fut ameddig össze nem esik, és kéri a labdát,az nem lenne baj ha elrontja.
De ez a játék,hogy dob 1-2passzt nem az Ő játéka...
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.23. 13:25:08

Sanama írta:Ronaldinho nem attól lesz újra a helyes úton,hogy meccsenként óllózik egyet,és ad 1gólpasszt.
De már le se írom annyit rágtam a számat ebben a témában. :!:
Nem attól lesz, de valahol el kell kezdeni. Azzal előrébb lenne, ha nem csinálna semmit?!
Azért szerintem nem játszott rosszul. Adott egy gólpasszt és volt tobb olyan inditása amiből simán lehetett volna gól.
Várjunk még pár fordulót, hetet és akkor lehet rá mondani, h valójában, h is teljesit.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.23. 13:20:53

Ronaldinho nem attól lesz újra a helyes úton,hogy meccsenként óllózik egyet,és ad 1gólpasszt.
De már le se írom annyit rágtam a számat ebben a témában. :!:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.23. 13:10:38

Én csak remélni tudom, h vissza talál a helyes útra és legalább megfogja közeliteni régi önmagát.
Számomra, ő a nagybetűs focista, egy művész, aki azt csinál a labdával és az ellenfelekkel amit akar.

Egyetlen nagy hibája van, h nincs meg benne a profi mentalitás. Nem szabadott volna leengednie. 25 évesen övé volt a világ. Azt hitte, h pusztán csak tehetséggel tartani tudja majd a szintet. Lehetsz a legnagyobb labda művész, ha fizikálisan kevés vagy :cry:

Ha van egy kis esze akkor most él a lehetőséggel.Hiszen ez a Milan rá épül.
Bizok benne, h a jó teljesitménye nem csak egy fellángolás és huzamosabb ideig tud tartani tudja a formáját.

Számomra mindig ő lesz a legjobb. Mert ami neki megvan a lábában az egyedülalló.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.08.23. 13:02:12

maister6000cm3 írta:Ronaldo de Assis Moreira vagy ismertebb nevén Ronaldinho Gaúcho a világ egyik, ha nem a legjobb játékosa! Ezt nem azért írom mert a kedvencem, hanem mert lényeglátó vagyok. Ezen a magas futball szinten egy focista nem veszíti el a képességeit, maximum nem használja ki azokat és ennek az oka a motiválatlanság! Ronaldinho nem öreg, a képességei megvannak, csupán a hajtóerő hiányzott belőle, nem volt benne bizonyítási vágy. Ebben a az újjáalakuló Milanban ujra motivációt kapott, hiszen őrá számít az új edző elsősorban, mint irányítóra! És nem tudom elképzelni hogy két olyan remek csatárral mellette mint Pato és Huntelaar ne lenne képes visszanyerni formáját. Márpedig az utóbbi meccsein azt látom, hogy az akaraterő megvan benne, a képességei adottak és jó úton halad egy bombajó forma felé. És ne jöjjön senki azzal hogy nem lesz olyan jó mint régen... Egy másik csapatban egy másik játékstílusban, de képes ugyan azon a szinten teljesíteni mint 5 éve nálunk!
Világ legjobbja volt akkori években, most hiába vannak még benne a képességei ha nem hozza ki, így nem az. Arról is meg van a véleményem, hogy egy ilyen szintű focistának ennyi év kelljen,h újra motiválni tudja magát...persze még az sem biztos,h idén a régi Ronniet láthatjuk.

Nagyon tud bosszantani az a TÉNY,hogy a valaha volt legnagyobbak között említhetnék Piros betűkkel írva, ehelyett eddig úgy néz ki, hogy volt 3 nagyon jó éve, ahol már-már egyedülállót nyújtott,és utána ennyi. persze nekünk örömteli,h pont a BARCAban volt ez az időszaka, ahogy sajnos a hanyatlásának kezdetéé is.

márpedig hogy valaki igazán halhatatlan legyen (nem csak Barcásoknak), szerintem kevés a 3-4 jó év.
viszont remélem,h jobb lesz, még ha a milánban akkor is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2009.08.23. 12:56:50

barca99 írta:
maister6000cm3 írta:de képes ugyan azon a szinten teljesíteni mint 5 éve nálunk!
Az a bizonyos szint: Aranylabda közelben, válogatott alapember.

Tehát azt mondod, hogy a jövő évi VB-n ott lesz a brazilokkal, ill. a jövő évi Aranylabda és egyéb egyéni címek kiosztásakor ott lesz a közelben?

Mert ha hozná azt a szintet, akkor nagy a valószínűségel megvalósulnak ezek a dolgok.

Szerintem igazából pont ebből lehetne lemérni, mennyire változik, mert ha lényegesen, akkor behívja Dunga, ha pedig bejön, amit te tippelsz, akkor ott kell lennie az egyéni elismerésekkor is.
Ha elolvastad az egész hsz-em akkor érted mit írok. Én nem azt mondtam h 100% h ott lesz, hanem hogy KÉPES lenne rá. A kettő közt különbség van. Majd meglátjuk hogy alakulnak a dolgok. Az aranylabdához pedig egy remeklő csapat is kell. Ebben a Milánnban vannak egyéniségek, de közel sincs annyira egyben mint a Barca.
Kép
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.23. 12:56:40

A válogatottban ott lesz szerintem ! De aranylabdaközelébe már nem nagyon fog kerülni! Túl nagyot esett vissza a karrierje és a teljesítménye , hogy aranylabdát nyerjen na meg főleg ebben a csapatban !
SEX N MONEY...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.08.23. 12:54:06

maister6000cm3 írta:de képes ugyan azon a szinten teljesíteni mint 5 éve nálunk!
Az a bizonyos szint: Aranylabda közelben, válogatott alapember.

Tehát azt mondod, hogy a jövő évi VB-n ott lesz a brazilokkal, ill. a jövő évi Aranylabda és egyéb egyéni címek kiosztásakor ott lesz a közelben?

Mert ha hozná azt a szintet, akkor nagy a valószínűségel megvalósulnak ezek a dolgok.

Szerintem igazából pont ebből lehetne lemérni, mennyire változik, mert ha lényegesen, akkor behívja Dunga, ha pedig bejön, amit te tippelsz, akkor ott kell lennie az egyéni elismerésekkor is.
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2009.08.23. 12:17:08

Ronaldo de Assis Moreira vagy ismertebb nevén Ronaldinho Gaúcho a világ egyik, ha nem a legjobb játékosa! Ezt nem azért írom mert a kedvencem, hanem mert lényeglátó vagyok. Ezen a magas futball szinten egy focista nem veszíti el a képességeit, maximum nem használja ki azokat és ennek az oka a motiválatlanság! Ronaldinho nem öreg, a képességei megvannak, csupán a hajtóerő hiányzott belőle, nem volt benne bizonyítási vágy. Ebben a az újjáalakuló Milanban ujra motivációt kapott, hiszen őrá számít az új edző elsősorban, mint irányítóra! És nem tudom elképzelni hogy két olyan remek csatárral mellette mint Pato és Huntelaar ne lenne képes visszanyerni formáját. Márpedig az utóbbi meccsein azt látom, hogy az akaraterő megvan benne, a képességei adottak és jó úton halad egy bombajó forma felé. És ne jöjjön senki azzal hogy nem lesz olyan jó mint régen... Egy másik csapatban egy másik játékstílusban, de képes ugyan azon a szinten teljesíteni mint 5 éve nálunk!
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.08.23. 12:08:25

Kardi írta:Én láttam, télleg jól játszott Ronaldinho...adott 1 gólpasszt ami egyszerűen zseniális volt, és adott egy gólpassz paszt is ami gólpassznak is felért volna azis szintén zseniális volt. :)
Hosszú még a szezon.... :wink:
Kép
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.08.23. 11:56:09

Zozzy 5 írta:
Blest írta:Siena elleni teljesítményét látta valaki:?:
Olvastam hogy nagyon ment neki, de nem szeretnék az elfogult újságíróknak csakúgy hinni egy győzelem után... érdekelne valami viszonylag pártatlan vélemény is :)
Hát...Én nagyon tüzetesen néztem az egész meccset, mivel sok pénzem volt a milánon..Dinho..? hát.. adott 2 nagyon nagy passzt, de ettül függetlenül ütközni, támadni az embert, labda nélkül futni, nem sétálni, felugrani még mindíg derogál neki.. :roll: a zsenijét megmutatja néha, de nekem személy szerint ennyi nem elég tőle. Főleg, hogy Berlusconi fényesre nyalja a seggét. De egyébként az egész Milan egy csalódás annak, aki jó focit akar nézni...
Az ollózása? Szép volt.A kapus védte.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.08.23. 11:55:56

Amíg a Milannak jó az állófoci (tehát az ellenfél is hagyja), addig Ronaldinho húzóember lesz. Jó passzok, kényszerítők, szabadrúgások jellemzik, de meg sem közelíti az itteni Dinhot. Talán az utolsó szezonját. :)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.08.23. 11:51:54

Blest írta:Siena elleni teljesítményét látta valaki:?:
Olvastam hogy nagyon ment neki, de nem szeretnék az elfogult újságíróknak csakúgy hinni egy győzelem után... érdekelne valami viszonylag pártatlan vélemény is :)
Hát...Én nagyon tüzetesen néztem az egész meccset, mivel sok pénzem volt a milánon..Dinho..? hát.. adott 2 nagyon nagy passzt, de ettül függetlenül ütközni, támadni az embert, labda nélkül futni, nem sétálni, felugrani még mindíg derogál neki.. :roll: a zsenijét megmutatja néha, de nekem személy szerint ennyi nem elég tőle. Főleg, hogy Berlusconi fényesre nyalja a seggét. De egyébként az egész Milan egy csalódás annak, aki jó focit akar nézni...
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2009.08.23. 11:51:36

Én láttam, télleg jól játszott Ronaldinho...adott 1 gólpasszt ami egyszerűen zseniális volt, és adott egy gólpassz paszt is ami gólpassznak is felért volna azis szintén zseniális volt. :)
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Válasz küldése