Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2009.07.24. 16:54:10

Nagyon jó érzés, hogy újra élvezi a focit. Legalábbis nekem mindenképp, hisz már sok-sok éve a kedvenc játékosom. Iszonyatos labdákat ad még mindig:D Meg az a sok-sok trükk a játékában, nagyon szimpatikus. Csak egy a baj, hogy Inzaghi már nem az a gepárd gyorsaságú labdarúgó... Jó, hogy már ő sem 20 éves, de láthattuk a videóban is, hogy sokszor a kapusé lett a labda, amit Ronnie adott, pedig másnak elérhető lett volna :wink:
Na majd Patoval összejátszik, vagy összeszedni magát Galliani uraság, és vesz egy épkézláb fiatal csatárt. (tudom, Boriello meg Pato..) Végre, R80 újjáéledt :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2009.07.24. 16:48:10

balazsfoci írta: Még nem láttalak egy médiumban sem. Talán mégsem ismered annyira jól a játéknak a részeit mert akkor ott játszanál ahol Ronnie :wink: Jó hogy ilyen szakértők is írnak ide mint Te. De majd Decemberben meglátod...
1.) Nem is fogsz latni.
2.) Nem irtam egy szoval se hogy szakerto lennek vagy barmi, alkottam egy velemenyt es te lehulyeztel.
3.) Nem vagyok a 8keres pajtasod hogy itt osztogass engem.
4.) Lezartam.
Tiziano Crudeli fan :!:
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.07.24. 16:45:45

Szakacs írta:
balazsfoci írta:
Barátom Te fociztál már életedben? Azt nézd meg h labda nélkül mennyit mozog. Leadja és fut be üres területbe. Szemmel láthatóan jól játszik. Mindenki H.ülye csak Te nem? Inkább fordítva.



Amúgy meg tényleg nagyon jó volt látni. Röhögtem amikor két ernyőt is kiosztott, az egyiket álló labdából :lol: Meg a kötényke is ott volt :D


Hajrá Dinho, újra példakép lehetsz. The Time is Here
8 eve Futsalozom. Azt hiszem elegge jol ismerem a jateknak minden egyes reszet, ahhoz hogy egy VELEMENYT tudjak alkotni.Az ilyen lekezelo beszolasaidat, meg szerintem hanyagoljad.Decemberben folytatjuk, majd meglatjuk a vegeredmenyt.
Még nem láttalak egy médiumban sem. Talán mégsem ismered annyira jól a játéknak a részeit mert akkor ott játszanál ahol Ronnie :wink: Jó hogy ilyen szakértők is írnak ide mint Te. De majd Decemberben meglátod...
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.07.24. 16:43:37

Megtáltosodott az ürge megint. Remélem éles tétmeccseken is nagyot alakít majd a BL-ben. Rég volt Serie A bajnok a Milan is. :(.
Csak azt a béna Inzaghi-t kell elküldeni és Pato-ra végérvényesen kicserélni és már lesz valaki aki fogadni tudja a labdáit. Amúgy jó passzokra még legrosszabb napjaiban is képes volt.
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2009.07.24. 16:38:26

balazsfoci írta:
Barátom Te fociztál már életedben? Azt nézd meg h labda nélkül mennyit mozog. Leadja és fut be üres területbe. Szemmel láthatóan jól játszik. Mindenki H.ülye csak Te nem? Inkább fordítva.



Amúgy meg tényleg nagyon jó volt látni. Röhögtem amikor két ernyőt is kiosztott, az egyiket álló labdából :lol: Meg a kötényke is ott volt :D


Hajrá Dinho, újra példakép lehetsz. The Time is Here
8 eve Futsalozom. Azt hiszem elegge jol ismerem a jateknak minden egyes reszet, ahhoz hogy egy VELEMENYT tudjak alkotni.Az ilyen lekezelo beszolasaidat, meg szerintem hanyagoljad.Decemberben folytatjuk, majd meglatjuk a vegeredmenyt.
Tiziano Crudeli fan :!:
bojan95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2008.06.27. 15:24:48
Tartózkodási hely: Egyházasrádoc
Kapcsolat:

2009.07.24. 16:31:42

Vissza kéne igazolni ezt az embert :D :D :wink: R10 egy legenda őt már nm lehet visszahozni de itt van R80 :D :D
Visca del Barca
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.07.24. 16:25:25

balazsfoci írta:
Szakacs írta:Lehet velem van a baj, de semmi attoro valtozast nem latok a jatekaban :| 3meternel tobbet egyetlen egy megmozdulasa utan sem lattam hogy szaladott volna, a hiszti nem maradt el esetleg ha valaki huzta vissza...Reg nem focizott...most nagy a kedve...amint szembe nez egy VadallatMaterrazival megint elmegy a kedve...

Barátom Te fociztál már életedben? Azt nézd meg h labda nélkül mennyit mozog. Leadja és fut be üres területbe. Szemmel láthatóan jól játszik. Mindenki H.ülye csak Te nem? Inkább fordítva.



Amúgy meg tényleg nagyon jó volt látni. Röhögtem amikor két ernyőt is kiosztott, az egyiket álló labdából :lol: Meg a kötényke is ott volt :D


Hajrá Dinho, újra példakép lehetsz. The Time is Here
Olvasd el a mondatot, amit kiemeletem, a kedvedért... Hogy ki a hülye? Szerintem te, mert nem tudsz szöveget értelmezni! :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.07.24. 16:20:21

Szakacs írta:Lehet velem van a baj, de semmi attoro valtozast nem latok a jatekaban :| 3meternel tobbet egyetlen egy megmozdulasa utan sem lattam hogy szaladott volna, a hiszti nem maradt el esetleg ha valaki huzta vissza...Reg nem focizott...most nagy a kedve...amint szembe nez egy VadallatMaterrazival megint elmegy a kedve...

Barátom Te fociztál már életedben? Azt nézd meg h labda nélkül mennyit mozog. Leadja és fut be üres területbe. Szemmel láthatóan jól játszik. Mindenki H.ülye csak Te nem? Inkább fordítva.



Amúgy meg tényleg nagyon jó volt látni. Röhögtem amikor két ernyőt is kiosztott, az egyiket álló labdából :lol: Meg a kötényke is ott volt :D


Hajrá Dinho, újra példakép lehetsz. The Time is Here
Avatar
novaksandor
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2007.09.12. 14:15:12

2009.07.23. 20:22:38

Hát, ez már bíztató!
Olyan mintha kezdene visszatérni a "szamba" a játékába. És szemmel láthatóan lefogyott, és mosolyog játék közben.
Talán már soha nem lesz teljesen a régi, de ha már így játszik, akkor is jobb, mint a legtöbb, a média által felkapott sztárocska. :)
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2009.07.23. 20:22:27

Ehez csak annyit hogy ezért néznek az emberek focit, lehet rá mindig mondani hogy nem küzd meg nem hajt annyira mint a többiek de ő nem a neve meg a mosolya miatt vonza az embereket mint cr9 vagy Becks hanem a játéka miatt. Akát kövér akár nem, a közönség és a saját szórakoztatása miatt játszik nem a kötelezettség miatt.
Kép
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2009.07.23. 20:17:48

Lehet velem van a baj, de semmi attoro valtozast nem latok a jatekaban :| 3meternel tobbet egyetlen egy megmozdulasa utan sem lattam hogy szaladott volna, a hiszti nem maradt el esetleg ha valaki huzta vissza...Reg nem focizott...most nagy a kedve...amint szembe nez egy VadallatMaterrazival megint elmegy a kedve...
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2009.07.23. 20:06:19

Hát ezt nagyon jó volt látni... :D
Hajrá Ronie :!: :!: :!:
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.07.23. 20:01:50

Capon írta:De jó volt látni Ronit. Már réges régen lemondtam róla. Szedd össze magad Roni :!:
ja, még a végén túl jó lesz :D ha nem lesz játszótársa, cseszheti... szegény Inzaghit nem akarom sértegetni, de egy labdát nem tudott lekezelni az első videón(még csak azt néztem meg). kéne a Milannak is csatár, mert Pato nem lesz elég egyedül Dinho mellett...
amúgy szép volt Roni, csak így tovább :D
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.23. 19:54:41

De jó volt látni Ronit. Már réges régen lemondtam róla. Szedd össze magad Roni :!:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.07.23. 18:49:50

nemtom99 írta:
Sztem sem lesz olyan, mint Párizsban, vagy Barcelonában, de hogy újra róla beszéljünk, jó formába játsszon, arra nagy az esély..

http://www.youtube.com/watch?v=Jcvolodw ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=F32WMcTwrAQ

Jót tett neki az edzőváltás, nagyon biztató a játéka! Sokkal többet fut, mint tavaly, fejlődik a csávó...


Majd Madridban augusztus 25-én varázsol, S.Ramost többször lefekteti, aztán az eredményjelző 0:3-at mutat.....

Real Madrid - Ronaldinho 0:3
le a kalappal előtte:)csak igy tovább Ronie :twisted:
nem kis kapufa volt a szabadrúgásnál :lol:
A másiknál a kapus mekkorát védett. Remélem, visszatér. Egyébként emberfeletti volt, ahogy a Barcában játszott. Az az igazság, hogy igazi művész.
nemtom99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2008.07.27. 15:06:45
Tartózkodási hely: Szeged

2009.07.23. 18:44:44

Sztem sem lesz olyan, mint Párizsban, vagy Barcelonában, de hogy újra róla beszéljünk, jó formába játsszon, arra nagy az esély..

http://www.youtube.com/watch?v=Jcvolodw ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=F32WMcTwrAQ

Jót tett neki az edzőváltás, nagyon biztató a játéka! Sokkal többet fut, mint tavaly, fejlődik a csávó...


Majd Madridban augusztus 25-én varázsol, S.Ramost többször lefekteti, aztán az eredményjelző 0:3-at mutat.....

Real Madrid - Ronaldinho 0:3
le a kalappal előtte:)csak igy tovább Ronie :twisted:
nem kis kapufa volt a szabadrúgásnál :lol:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.07.23. 18:34:55

[quote="Ronaldinho_80"][/quote]






Eléggé biztatóak ezek a képek, de még csak barátságos mecsekről beszélünk.

A lényeg az, h jó úton halad R80 h megközelitse régi formáját.Arra, h olyan legyen, mint régen sok esélyt nem látok. 2003-2006 között látott Ronaldinho utánozhatatlan, úgy senki se képes játszani ahogy azt ő tette, legalábbis az én véleményen ez.

Sok sikert, itt az ideje a feltámadásnak
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Ronaldinho_80
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.06.10. 19:47:00

2009.07.23. 17:52:33

balazsfoci írta:
ElBartimaeus írta:Szerintem el kéne felejtenie, hogy mit tudott itt, mert kicsit azt érzem, hogy a múltból akar jól játszani. Még mindig úgy gondolom, hogy elölről kéne kezdenie, méghozzá a sok futással, kevés trükkel, pontos, jól megjátszott labdákkal. Ha azok mennek megint jól, akkor kezdhet cselezni, de azt is csak gyorsan, lényeg az, hogy érezze, hogy tudja, ne csak mondja! Meg játsszon alázattal, ami nagyon fontos! Így kívülről csak ennyit tudok mondani, ez az én véleményem, oszt lehet nincs túl sok köze a valósághoz, de akkor is így látom jelenleg! :D
Nagyjából én is egyetértek Veled, még annyit hozzáfűznék, hogy Ronnieval sztem történt egy olyan változás, ami a lábait illeti, hogy kicsit kötött lett az izomzata. Ez látszik a képeken is amiket akkor készítettek meg azokon is amiket most a Milanban. Most olyan lába van mint egy "lónak" :) , kis túlzással. Akkor amikor ment neki nagyon, akkor sokkal szálkásabb volt és úgy könnyebb mozgatni is és gyorsan cselezni. Sztem jobb lesz ebben az idényben és már nagyon várom h lássam h a nagyobb csapatok ellen is bevállalja az "egy az egy" szituációkat, sőt a 3 az 1-eket is(3 védő, 1 Ronnie) :D Jó lesz az csak kell még idő. Remélem nem évekről van szó.
Sztem sem lesz olyan, mint Párizsban, vagy Barcelonában, de hogy újra róla beszéljünk, jó formába játsszon, arra nagy az esély..

http://www.youtube.com/watch?v=Jcvolodw ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=F32WMcTwrAQ

Jót tett neki az edzőváltás, nagyon biztató a játéka! Sokkal többet fut, mint tavaly, fejlődik a csávó... :lol:


Majd Madridban augusztus 25-én varázsol, S.Ramost többször lefekteti, aztán az eredményjelző 0:3-at mutat.....

Real Madrid - Ronaldinho 0:3 :lol: :P
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.07.21. 15:47:43

ElBartimaeus írta:Szerintem el kéne felejtenie, hogy mit tudott itt, mert kicsit azt érzem, hogy a múltból akar jól játszani. Még mindig úgy gondolom, hogy elölről kéne kezdenie, méghozzá a sok futással, kevés trükkel, pontos, jól megjátszott labdákkal. Ha azok mennek megint jól, akkor kezdhet cselezni, de azt is csak gyorsan, lényeg az, hogy érezze, hogy tudja, ne csak mondja! Meg játsszon alázattal, ami nagyon fontos! Így kívülről csak ennyit tudok mondani, ez az én véleményem, oszt lehet nincs túl sok köze a valósághoz, de akkor is így látom jelenleg! :D
Nagyjából én is egyetértek Veled, még annyit hozzáfűznék, hogy Ronnieval sztem történt egy olyan változás, ami a lábait illeti, hogy kicsit kötött lett az izomzata. Ez látszik a képeken is amiket akkor készítettek meg azokon is amiket most a Milanban. Most olyan lába van mint egy "lónak" :) , kis túlzással. Akkor amikor ment neki nagyon, akkor sokkal szálkásabb volt és úgy könnyebb mozgatni is és gyorsan cselezni. Sztem jobb lesz ebben az idényben és már nagyon várom h lássam h a nagyobb csapatok ellen is bevállalja az "egy az egy" szituációkat, sőt a 3 az 1-eket is(3 védő, 1 Ronnie) :D Jó lesz az csak kell még idő. Remélem nem évekről van szó.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.21. 15:43:47

Barca_10 írta:Ronaldinho nyilatkozata h mitwár a szezontól illetwe az átigazolásoktól:
A 29 éves brazil játékos szerepelt a klub első felkészülési meccsén a Varese ellen, és a meccs után kommentálta saját játékát az acmilan.comon.

--- Mindenki, így én is ismerem a képességeimet. Mindenki tudja, hogy a fejemben csak egy dolog van: a legjobb formámat hozni a meccseken.
--- Az elmúlt évben jól éreztem magam, amikor játszottam.Most szeretnék az egész idényben játszani, és szeretném megköszönni mindenkinek aki támogatott engem az első naptól kezdve.
--- Az első heti munka után jól érzem magam, de a csapatból mindenki tudja, hogy többre van szükségünk a szezon előtti felkészüléshez. A csapat versenyképes lesz, mert erős játékosaink vannak. Nagy játékosaink, és lesznek még érkezők is.
--- Luis Fabiano egy jó játékos, és sok mindenben tudna segíteni nekünk. Ha mégsem igazol hozzánk, akkor is a csapatban lesz még Inzaghi, Pato és Borriello.
--- 3 éve látjuk.
--- Nem sokszor érezhetted jól magad, ugyanis nem akarsz jól játszani, max addig jutsz el, hogy megvan az elhatározás aztán rögtön feladtad.
Ezt csak az első kettőre. :roll:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.21. 15:33:11

Szerintem el kéne felejtenie, hogy mit tudott itt, mert kicsit azt érzem, hogy a múltból akar jól játszani. Még mindig úgy gondolom, hogy elölről kéne kezdenie, méghozzá a sok futással, kevés trükkel, pontos, jól megjátszott labdákkal. Ha azok mennek megint jól, akkor kezdhet cselezni, de azt is csak gyorsan, lényeg az, hogy érezze, hogy tudja, ne csak mondja! Meg játsszon alázattal, ami nagyon fontos! Így kívülről csak ennyit tudok mondani, ez az én véleményem, oszt lehet nincs túl sok köze a valósághoz, de akkor is így látom jelenleg! :D
Ronaldinho_80
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.06.10. 19:47:00

2009.07.21. 15:20:43

Én hiszek abban, hogy fog még varázsolni, és lesznek fölvillanásai, de abban nem, hogy újra a legjobb lesz, és a barcelonai formájában fog tündökölni...

Szval sztem dinho sohasem lesz 100%-os, max tudása 60%-át fogja tudni nyújtani.... (álló helyzetből is életveszélyes, nem kell neki megszakadni)


Hasonlót várok tőle, mint Henrytól 2008-2009-ben....fölvillanások tömkelege, de messze a régi formájától...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.07.21. 10:09:30

Mindenki tudja, hogy a fejemben csak egy dolog van: a legjobb formámat hozni a meccseken.
:lol:

Igen, kb. éve látjuk, h semmi más nem jár a fejében, tele van motivációval.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2009.07.20. 20:59:42

Ronaldinho nyilatkozata h mitwár a szezontól illetwe az átigazolásoktól:
A 29 éves brazil játékos szerepelt a klub első felkészülési meccsén a Varese ellen, és a meccs után kommentálta saját játékát az acmilan.comon.

--- Mindenki, így én is ismerem a képességeimet. Mindenki tudja, hogy a fejemben csak egy dolog van: a legjobb formámat hozni a meccseken.
--- Az elmúlt évben jól éreztem magam, amikor játszottam.Most szeretnék az egész idényben játszani, és szeretném megköszönni mindenkinek aki támogatott engem az első naptól kezdve.
--- Az első heti munka után jól érzem magam, de a csapatból mindenki tudja, hogy többre van szükségünk a szezon előtti felkészüléshez. A csapat versenyképes lesz, mert erős játékosaink vannak. Nagy játékosaink, és lesznek még érkezők is.
--- Luis Fabiano egy jó játékos, és sok mindenben tudna segíteni nekünk. Ha mégsem igazol hozzánk, akkor is a csapatban lesz még Inzaghi, Pato és Borriello.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2009.07.20. 12:25:59

Az uccsó Barcás szezonja előtti nyáron is 25x nyilatkozta, hogy novemberre ismét 100%os lessz, sikeréhes, satöbbi. Aztán [auto_cenzúra] az egészre. Pedig Ő volt az első számú sztár. Az előszezonban viszonylag jól mozgott, de aztán megint lecsúszott. Szerintem az "R10"es szintet soha többé nem éri el, de még lehet egy jó játékos.

BL-t nem fog nyerni mert azt meg mi nyerjük :lol:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Válasz küldése