Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
162
50%
 
Szavazatok száma: 326
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2008.07.22. 10:04:05

Nekem tetszik, amit Pep elkezdett és ahogy elkezdte ( természetesen csak a megjelent cikkek alapján ítélkezem, ami vajmi kevés, de mégis valami). Bízok benne, és azt mondom, ha a motiváció és a csapategység tökéletes, már nyertünk valamit tavalyhoz képest! Nem sokat veszíthetünk az előző esztendőhöz mérten.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21322
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.22. 08:49:42

Brian 20 írta:Minden valószínűség szerint az új mesterünk Josep Guardiola le fog szerepelni. Ha így lesz, akkor távozik a Laporta-csapat is.
nem hiszem hogy fel tudna nőni a feladathoz, mert kb. ezt várjuk tőle
- bajnokok ligája dőntő
- bajnokságban megnyerése
- eredményes kupaszereplés
próbálok bízni, de ezek az elvárások jogosak, csak éppen túlságosan magasak, főleg ha hozzávesszük tavaly a madrid már elég jól össze volt rakva, és idén se gyengülnek. a valencia is cask erősebb lehet. Na ennyi indok éppen elég. Ja és Eto'o menni fog nincsenek csodák
1 kicsit sokat akarsz, nem :?: :roll:
BL döntőt sztem egy csapattól se lehet elvárni, főleg ugye, h már a 16 között is megkaphatjuk ha van egy kis pechünk a legerősebb ellenfelet. Amikor 2005ben a cselzi megvert minket a 16 között, de a szezon végén elégedetlen voltál :?: :roll: A csoportból kötelező a továbbjutás, utánna bármi megtörténhet.
A bajnokságot meg kéne nyerni, ezzel 1etértek. De várjuk meg, milyen erősek lesznek a riválisok....Mert ha ugy lennénk 2-ok, ha nagyon jók lennénk, de pl. RM mégjobb, azt szvsz meg lehet bocsátani.
-kupa-én meg azt mondom, h azt meg kell hagyni a fiataloknak, és a kevés szóhoz jutó cseréknek, és meglátjuk, h meddig jutunk. De a azokat az embereket, akiknek a BLban és bajnokságban is helyt kell állniuk, ne terheljük le vele.
Ne akarjunk túl sokat, tavaly is mindent akartunk, semmi lett belőle. Legyen az 1., a legfontosabb a bajnokság, többi csak esetleges plusz, szerintem.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.07.22. 06:13:54

"épp itt a lényeg, hogy a kulcsjátékosaitól megfosztott Barcából új csapatot kell építeni, és ilyenkor nehezebb nyerni. Igaz Capellonak sikerült egy hasonló a Madriddal"

hohó, miről beszélsz?
deco és ronaldinho régóta nem kulcsjátékosok. maximum rossz kulcslyukhoz. hogy lehetne ezt a keretet összemérni a capello-féle madridéval? ég és föld, fényévnyi a távolság.
igazság szerint a mostani madridot sem tartom jobbnak egyáltalán, sőt..
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2008.07.22. 01:06:28

Ha versenyben leszünk az első helyért a bajnokságban, ha eljutunk a BL elődöntőig, és nem vesszük félvállról a kupát, hanem eljutunk ott is a döntőig kb, ami a legfontosabb, hogy mindezt szép és gólgazdag játékkal, akkor elégedett leszek. Viszont ha "csak" ennyit ér el Guardiola akkor az új elnök le fogja váltani sztem. Bízom abban, hogy Guardiola egy fantasztikus Barcát fog építeni, de épp itt a lényeg, hogy a kulcsjátékosaitól megfosztott Barcából új csapatot kell építeni, és ilyenkor nehezebb nyerni. Igaz Capellonak sikerült egy hasonló a Madriddal, de ők eredmény-, mák-, és Casillas centrikus focit játszottak.
Na mind1, bizakodok, szerintem oda is érhez a csapat a csúcsra már most, de szerintem nem szabadna majd meglepődni és csalódni, ha ez nem így lesz.
Összegezve: játsszunk szépen! :wink:

Ja és szerintem Brian20 is valami ilyesmire gondolt, nem azt mondta, hogy nem bízik benne.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
R10aKIRÁLY
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2007.09.25. 01:21:34
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely
Kapcsolat:

2008.07.21. 23:48:31

Ájájjjj:( Nállam sok feketepontot összegyüjtöt azzal, h kirakta a csapatból a 3 nagy emberkét, Deco, R10(most sem hiszem...:( ) még érthető :( DE HOGY ETOO???????? :shock: :shock: :shock:
Áhhh nagyon remélem rámcáfol ez a fiatalember és szétvernek mindenkit!
FORCA BARCA!
Köszönjük Ronaldinho, Rijkaard...!!!
FORCA BARCA :)
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.21. 23:31:50

Én bízok Pep-ben.De látom te nem.Sztem meg lehetünk vele sikeresek.Gyerünk Pep!
Brian 20

2008.07.21. 23:28:59

Minden valószínűség szerint az új mesterünk Josep Guardiola le fog szerepelni. Ha így lesz, akkor távozik a Laporta-csapat is.
nem hiszem hogy fel tudna nőni a feladathoz, mert kb. ezt várjuk tőle
- bajnokok ligája dőntő
- bajnokságban megnyerése
- eredményes kupaszereplés
próbálok bízni, de ezek az elvárások jogosak, csak éppen túlságosan magasak, főleg ha hozzávesszük tavaly a madrid már elég jól össze volt rakva, és idén se gyengülnek. a valencia is cask erősebb lehet. Na ennyi indok éppen elég. Ja és Eto'o menni fog nincsenek csodák
Avatar
Blaugrana10
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.03.07. 14:08:48
Tartózkodási hely: Csíkszereda (Székelyföld)

2008.07.21. 22:57:45

Az uj szezonban Pepel az elen, a granatvoros-kekektol mindenki feljen!!! Bajnoksag, BL, kiraly kupa s a Real Margot megutte a gutta!!! :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Kép KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY NEM LETTEM MADRIDISTA
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2008.07.21. 22:44:10

én támogatom Pepet...sztem mindent tökéletesen csinál...anno azt nyilatkozta Zambrotta is amikor idejött h neki szokatlanul kevés fizikális megterhelés van az edzéseken...túl sok a labda...bár igaz h ez a la liga de a BLben felkell venni a ritmust az angol csapatokkal szemben
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.07.21. 22:28:44

Én nagyon bízom Pepben,hiszem h nem fog csődöt mondani!De ez persze csak személyes vélemény :wink:Alig várom,h elkezdődjön a szezon,már be vagyok sózva,h lássam az új felállást.És izgatottan várom a Mester utolsó igazolással kapcsolatos döntését,az Eto'o ügyre gondolva.
Ma köbö 20 percig térített egy juvés spanom,h mi miért nem leszünk jók,az edző se,semmi se :roll: (a zebrák meg persze ászok lesznek :twisted: )...Jó nevelést kaptam,ezért végighallgattam,kimosolyogtam oszt ittunk egy söröt =P~ Mondtam neki,h én fizetem,mert aki ennyi marhaságot el tud mondani egy szuszra,megérdemli :mrgreen: #-o
Bocsesz az offért!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.07.21. 21:14:08

bouba írta:
lui1698 írta: A középső védő posztra legjobb esélye a hírek szerint Drogbának van.
Drogba csatár. :D
Hogy a témához is szóljak:(lehet ,hogy hülyének néznek páran..)
Nem láttam még Pep irányítása alatt csapatot játszani,viszont az én véleményem szerint van annyi esze hozzá ,mint Rijkaardnak...
Középcsatárra gondoltam :lol: 1 Picit elítrtam de már javítottam! :o :o
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.07.21. 21:07:01

Varga Tamás írta:
LG írta:Nehéz még előre megmondani mi lesz, de remélem Pep betartja az igértetét, és egy keménykezű, szigorú edző lesz, és nem lesz lazsálás. Mindig nagy várom a bajnoki rajtot, de most vhogy még a szokásosnál is jobban :?
Én is így vagyok. Már tűkön ülök. Hogy bírom ki augusztus 31-ig? Nem tudom...Váááá. :evil:
Dettó, skacok :!: Nagyon kivi vagyok az új csapatra... pláne ha eladtunk Eto'o -t, deco -t és R10 -et... + új edző... kivi vagyok tényleg... Hleb és Alvés! omg!
KépKép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.21. 20:45:31

LG írta:Nehéz még előre megmondani mi lesz, de remélem Pep betartja az igértetét, és egy keménykezű, szigorú edző lesz, és nem lesz lazsálás. Mindig nagy várom a bajnoki rajtot, de most vhogy még a szokásosnál is jobban :?
Én is így vagyok. Már tűkön ülök. Hogy bírom ki augusztus 31-ig? Nem tudom...Váááá. :evil:
Kép
Monti
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2008.06.15. 17:56:12
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.21. 20:43:45

Szerintem hogyha megtanulja kezelni a sztárokat akkor nem lehet gond,edzést tartani és a taktikát kidolgozni tud.
Remélem jó lesz a szezonkezdet és utána már könnyedebben lehet dolgozni,sok fog múlni majd az első benyomáson.
Mindenesetre kezdődhetne a szezon :D
Barca,Barca,Baaarca!

Ibra-Messi-Henry-Xavi-Ini jujujuuuu!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21322
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.21. 20:40:16

Nehéz még előre megmondani mi lesz, de remélem Pep betartja az igértetét, és egy keménykezű, szigorú edző lesz, és nem lesz lazsálás. Mindig nagy várom a bajnoki rajtot, de most vhogy még a szokásosnál is jobban :?
Avatar
bouba
Capitá del Barça
Hozzászólások: 968
Csatlakozott: 2007.02.04. 11:19:25

2008.07.21. 20:08:41

lui1698 írta: A középső védő posztra legjobb esélye a hírek szerint Drogbának van.
Drogba csatár. :D
Hogy a témához is szóljak:(lehet ,hogy hülyének néznek páran..)
Nem láttam még Pep irányítása alatt csapatot játszani,viszont az én véleményem szerint van annyi esze hozzá ,mint Rijkaardnak...
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.07.21. 20:01:34

Hello Evribádi!
Sztem Pep a következő szezonra 1 Premier League-ben játszó csapat stílusát próbálja majd ráhúzni a Barcára!
Legalább is az eddigi igazolások ezt mutatják.
Vettünk a védelembe két jó felépítésű belső védőt(Cáceres,Piqué),a jobb szélre egy "robotot", aki megállás nélkül képes le-fel rohanni egész meccsen(D.Alvés),a középpájára egy újabb nagy teherbírású vkp-t és egy szintén mindent beleadó univerzális játékost!(Keita,Hleb).
A középcsatár posztra legjobb esélye a hírek szerint Drogbának van.Ő szintén kiváló felépítésű játékos aki jól fejel és lábbal sem ügyetlen.

A csapat pedig sokkal keményebb új edzésrendszerben készül a következő szezonra.Ettől a csapat játéka gyorsabb dinamikusabb lesz, mint a La Liga bármely csapatáé.A játékosok kevésbé lesznek fáradékonyak, sérülékenyek.
Tetszik Pep módszere.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lui1698 2008.07.21. 21:13:08-kor.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2008.07.20. 22:17:27

Varga Tamás írta: Én sem azért verem a tam-tamot, mert nem pótolható, mert utána nincsen élet. hanem azért, mert nincs ok, nincs kellően alátámasztott magyarázat. De, ígérem: többet nem hozom fel. megvárom, mit mondanak az okosok ott Barcelonában.
Ez a megfelelo hozzaallas szerintem, varjunk egyelore, lehet vegul nektek lesz igazatok de azt ti sem szeretnetek. Bizzunk hogy a megfelelo donteseket hozzak meg, barmi legyen is az.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.07.20. 22:10:20

Szerintem bele fog bukni ebbe az Eto'o-dologba! Nem most,hanem majd ha nem megy a góllövés vagy véletlen Henry megsérül...
Be kell látni,h centerek terén nem állunk jól Eto'o ugyebár nem kell.Henry csillaga már leáldozóban, Bojan pedig túl fiatal - egyikük sem fogja bírni végig a szezont. Az igazolási tervek pedig nem a legjobbak.
Drogba-nagy játékos,de sajnos az életkora miatt már nem éri meg azt a pénzt,amit adnánk érte és még a beilleszkedéssel is gondjai lehetnek (gondoljunk csak Henry-ra az előző szezonban), minimum fél év! erre rámehet a bajnokság...
Adebayor-az Arsenal csak nagyon nagy összegért engedné el és nem mondhatni igazán klasszisnak,volt összesen 1 jó szezonja.Persze nála is fennál az a veszély,h nem fog tudni beilleszkedni,nem találja majd a hangot a társakkal és őszintén szólva képességekben én nem említeném egy lapon Eto'o-val,Drogba-val vagy akár Henry-val sem...sajnos akkora klasszis ő,mint Gudjohnsen
Berbatov- nagy zsákbamacska! Elsülhet jól is,de nagyon rosszul is és (nem akarok senkit sem megbántani) képességekben sajnos ő is kb az a Gudjohnsen szint,max egy kicsivel jobb, eredményekben pedig annyit sem tud felmutatni,mint Adebayor
Én szánalmas dolognak tartom,h úgy rázunk le egy maximális teljesítményt nyújtó,a pályán mindig hajtó és nem mellékesen eredményes játékost,mint egy elhízott,a Barcát már legalább fél éve lesz*ró, nagy 0 teljesítményt nyújtó lecsúszott alakot... Pep-et pedig nagyon jól minősíti ez a dolog-szerintem jövő ilyenkor már nem ő fog a padon ülni- csak remélni tudom,h nem így lesz és rámcáfol
Avatar
fUtBoLiStA
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2008.05.23. 14:32:27
Tartózkodási hely: a kereszteződésnél balra

2008.07.20. 21:38:28

Nagyon vártam még anno, hogy kit neveznek ki vezetőedzőnek. Reméltem, nem Mourinho-t, ő nekem egyáltalán nem szimpatikus sem "civilként" sem edzőként. Guardiola-t mindenképpen jó választásnak tartottam illetve tartom máig. Igaz ellene szól, hogy edzőként rutintalan de előre vázolta a terveit, miszerint maximálisan a támadófoci híve(hatalmas kő esett le a szívemről:)), más edzésmódszerek stb. Ezeket a terveket úgy tűnik véghez is tudja vinni, a cikk alapján remekül dolgozik együtt a játékosokkal, űzi, hajtja őket. Olyan edző kell aki mer keményen bánni a játékosaival, Rijkaardnál ez sokszor hiányoltam... :evil: Remélem összerázza ezt a társaságot és újra miénk lesz Európa futball trónja! 8)
„A Barcelona az a csapat, mely meg fogja nyerni a bajnokságot, az a gárda, melynek élvezni kell a játékát, mint rajongó, és szenvedni ellene a végsőkig, mint ellenfél.”

Miguel Angel Lotina
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.07.20. 10:05:19

Zozzy 5 írta: MIndenesetre akkor sem vagyunk ott a háttérben, hogy akár Pepet, akár Eto'ot ki tudjuk kiáltani főbűnösnek.
Ez a lényeg,én is,ill mi is,azért hoztuk fel az ellenérveket is,mert hogy az is simén benne van,és mert túl egyhangúan az edző nyakába lett varva az egész. Holott semmi sem garantálja,h így is van.

Nem tudhatunk még semmit sem biztosra,mindenesetre számomra sokkal logikusabb,h Eto'o csinált/mondott vmi ökörséget,és ezért van az egész hajciő, mint az, hogy megalapozattlanúl, mindenáron el akarjunk adni egy ilyen - itt már sokat bízonyított- kvalitású játékost.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.07.20. 09:59:39

Varga Tamás írta: Kedeves Zoli!
R10 esetében nyilatkozott valami főmufti, hogy komoly gondok vannak vele, és igenis el van különítve a keret többi tagjától, mint ahogyan Deco is. A nevére már nem emlékszem, itt az eurobarcán is megjelent a cikk. Most nincs kedvem visszanézni, de biztosan emlékszel rá.
A sajtó kombinálását pedig sajnos, így se, úgy se lehet kizárni.
Azt hiszem, sosem tudjuk meg az igazat Samu ügyével kapcsolatban. :(
Ja tényleg, ez igaz...Hát akkor nem tudom... :-k MIndenesetre akkor sem vagyunk ott a háttérben, hogy akár Pepet, akár Eto'ot ki tudjuk kiáltani főbűnösnek.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.20. 09:58:08

Zozzy 5 írta:
Varga Tamás írta: Okés, ezt is elfogadom. Lehet ez egy ok. De! Egy dolgot nem értek: akkor Deco és R10 esetében miért teregették ki?
Nem kötözködésből írom, csak nem hagy nyugodni a kérdés. Persze, Ti sem vagytok okosabbak, mint én, Te és a többiek is csak találgattok, gondolkodtok a dolgon. Én is ezt teszem.
Nem hiszem, hogy bárki esetében szándékosan teregetik ki a szennyest. Nyilvánvaló, hogy ezzel csak a baj és a feszültség nő a Klubon belül, ők sem akarnak rosszat maguknak, senkinek nem hiányzik a sajtó kombinálása se. Így nyilván R10-ről sem direkt mondták el, hogy kicsit becsípve megy edzésre etc., csak ezeket a dolgokat már nem lehetett bent tartani. Decoval a pályán kívül szerintem nem volt olyan dolog amit aljas módon világgákürtöltek volna. Az a Classico előtti sárgalapos történet volt, de az is inkább a sajtó kombinálása. Ő megmondta, hogy el akar menni.
Kedeves Zoli!
R10 esetében nyilatkozott valami főmufti, hogy komoly gondok vannak vele, és igenis el van különítve a keret többi tagjától, mint ahogyan Deco is. A nevére már nem emlékszem, itt az eurobarcán is megjelent a cikk. Most nincs kedvem visszanézni, de biztosan emlékszel rá.
A sajtó kombinálását pedig sajnos, így se, úgy se lehet kizárni.
Azt hiszem, sosem tudjuk meg az igazat Samu ügyével kapcsolatban. :(
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.07.20. 09:53:44

Varga Tamás írta: Okés, ezt is elfogadom. Lehet ez egy ok. De! Egy dolgot nem értek: akkor Deco és R10 esetében miért teregették ki?
Nem kötözködésből írom, csak nem hagy nyugodni a kérdés. Persze, Ti sem vagytok okosabbak, mint én, Te és a többiek is csak találgattok, gondolkodtok a dolgon. Én is ezt teszem.
Nem hiszem, hogy bárki esetében szándékosan teregetik ki a szennyest. Nyilvánvaló, hogy ezzel csak a baj és a feszültség nő a Klubon belül, ők sem akarnak rosszat maguknak, senkinek nem hiányzik a sajtó kombinálása se. Így nyilván R10-ről sem direkt mondták el, hogy kicsit becsípve megy edzésre etc., csak ezeket a dolgokat már nem lehetett bent tartani. Decoval a pályán kívül szerintem nem volt olyan dolog amit aljas módon világgákürtöltek volna. Az a Classico előtti sárgalapos történet volt, de az is inkább a sajtó kombinálása. Ő megmondta, hogy el akar menni.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.19. 22:48:54

ozsimiki írta:Az,h még nincs ok,az miatt is lehet,h azért van némi kölcsönös tisztelet,és hát ha Eto'o felé nagyon negatív a cucc,akkor nem hozzák nyilvánosságra,mert úgy nehezebb lenne elpasszolni,ez is csak feltevés,de szntem ahogy eladjuk (bár remélem vhogy megoldódik,amire sajnos nagyon kicsi a sansz:(),úgy meg is lesz magyarázva az egész.

Amiben egyetértünk,hogy így sokmindenre lehet gondolni,de amíg nem látunk a színfalak mögé,nem lehet egyik felet sem elítélni. Szerintem...
Okés, ezt is elfogadom. Lehet ez egy ok. De! Egy dolgot nem értek: akkor Deco és R10 esetében miért teregették ki?
Nem kötözködésből írom, csak nem hagy nyugodni a kérdés. Persze, Ti sem vagytok okosabbak, mint én, Te és a többiek is csak találgattok, gondolkodtok a dolgon. Én is ezt teszem.
Kép
Válasz küldése