Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.07.14. 21:03:51

Azért az sokat elárul, hogy az EB 3 legjobb edzőjének Aragonest, Hiddinket és Terimet választották. :o Nem-e? :D

Mellesleg ha láttad a 2000-es EB-t, akkor tudod miről beszélek. Ha nem, akkor felesleges köröket futunk.

Tamás!

Én csak egyet nem értek. Mitől lesz jobb, ha folyamatosan síránkozunk, hogy ez megy, az megy, ezt nem veszik meg, azt nem veszik meg. Számolgatjuk, hogy hány gól megy el? Ugyanmár. Felőlem Torghelle Sanyival is elképzelhetné a jövő Barcáját. Majd amikor látom a két szememmel, hogy nem tudja kezelni a helyzetet, hogy rossz döntéseket csinál, hogy kilátástastalan a játék, hogy nem jönnek az eredmények, akkor majd én is károgok. Addig ezek nekem olyan "dobjuk fel a hagulatot" hsz-ek. Már-már emo-szint, világvége hangulat, pánikolás, armageddon. Vagy én lennék túl optimista, hogy nem síránkozok előre? :-k
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.07.14. 20:59:49

én 1 éve foglakozok komolyabban a focival és azóta vagyok barca szurkoló. tehát annyira nem tudok sok dolgot a múltból de szerintem frasnket is fikáztáok mikor jött és mégis sikerült vele egy BL Két PD egy spanyol szuperkupa. a tapasztalatlanság meg önmagában nem vád
Kép
Més que un club
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.14. 20:55:30

Guus Hiddink igenis világklasszis edző. Ezt sokszor bizonyította már.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.14. 20:54:01

barca99 írta:
Rijkaard mennyire volt tapasztalt, amikor 2000-ban lefocizták Európát? Tehát lehet tőle tartani, de előre sírni még mindig felesleges.

A katalán meg igenis érv, mert amíg egy Mourinho, Lippi, akárki nem kötődik érzelmileg a klubhoz, addig Pep igen, és ez a plusz még sok esetben jól jöhet. Mint ahogy Puyol vagy Xavi soha nem adja fel a pályán, úgy Pep sem fogja soha feladni a pálya szélén.

Más: Ugyancsak délután olvastam Tőled, már nem tudom hogy hol, meg nem is volt időm válaszolni, de: Henry mitől lenne túl a pályája zenitjén? Csak mert Capello is ráépítette RvN-re a Real-t, és bejött neki. Sztem Henryt is feleslegesen írod le előre. Az EB-s példád is tökéletes volt, a francia csapat remekült, csak ez a béna Henry lógott ki.

Már egyszer megígérted, hogy legalább adsz egy esélyt Pepnek... ennek ellenére folyamatosan az ellenkezőjét csinálod.
Azért ezt a lefocizták Európát, ezt Te sem gondoltad komolyan :D :D :D :D Tudtommal nem nyerték meg az Eb-t. Innentől kezdve nincs miről beszélni. Most a törökök is bent voltak az elődöntőben. Akkor Fatih Terim világklasszis edző? Vagy Guus Hiddink?

Frank és Henk sem volt katalán, mégis nyertünk a korszakuk alatt egy BL-t, meg 2 PD-t....akkor hogy is van ez? :roll:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.14. 20:53:05

Mihu!
Teljesen egyetértek Veled!
Azzal együtt, hogy az eszme is igenis fontos dolog, főleg Barcelonában. Persze, nem szabad, hogy megelőzze a reális helyzetértékelést, és a dolgok helyén való kezelését. Sajnos, Samu esetében semmilyen magyarázatot nem hallottunk. Olyan meg nincs, hogy azért, mert, csak. Csűrheti, csavarhatja, akkor sem értem. És nem is fogom.

barca99!
Sajnos, eddigi lépései, megnyilatkozásai egyre szkeptikusabbá tesznek. Folyamatosan csökkenti azt a kevés bizalmat is, amit felé mutattam, mint edző. Ez van.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.14. 20:49:25

Messi-#19 írta:Nekem meg meggyőzősdésem hogy akik ott ülnek az igazgatói székekben azok sokkal jobban értenek a szakmai dolgokhoz mint mi és sokkal jobban belelátnak a dolgokba mint mi. És azért Barcelonában a Több mint egy klub címszó alatt biztos nem félvállra veszik az olyan dolgokat mint amiket Eto'o csinált pl. begyűjt 1 sárgát csak h kihagyhassa a rangadót. Persze R10 esetében valamiért máshogy történt. nem tudom miért. talán azért mer egy agyonsztárolt brazil csicska volt
Pár érv Pep mellett:
-Jópár éven kersztül Barca játékos volt nem is akármilyen poszton ráadásul csk.
-Mióta visszavonult azóta megyőződésem hogy szabad betekintést engedtek neki a klub mindennapjaiba.
-Katalán.
-Tudja a játékstílusunkat.
-Keménykazű edző lesz.(nyilatkozatok alapján)
-Jók az elképzelései.(Adebyort leszámítva)
Szerintem jók leszünk. :wink: biztos nyerünk valamit az 1. évben is
Őszintén? Nekem már nagyon tele van a hócipőm ezzel a Több mint egy klub szlogennel. Egy klubot a mai világban már nem egy eszmére kell felépíteni, hanem üzleti alapokra. Ez már régen nem erkölcs kérdése, hanem üzleté. Laporta meg bele van szerelmesedve ebbe az egy mondatba, közbe meg a fél világ rajtunk röhög, hogy a világ legjobb csatárát elengedjük, azért mert tisztán ki merte mondani azt, amit már csak az nem látott, aki nem akart, és néha nagyobbra nyitotta a száját. De most könyörgöm. Az MU se küldte el Cantona-t az első rossz megmozdulása után. Miért? Azért mert ezek mellett a balhék mellett azt csinált a pályán amit akart, és jó focista volt.

Ez a "keménykezű edző leszek" duma meg nekem sántít. Mondani én is tudok mindent annak érdekében hogy mindenki megijedjen tőlem és az elején meg se próbáljanak hőbörögni. De ezzel csak időt nyer. Ha látják rajta hogy ugyan olyan puhány mint Frankie volt, ugyan úgy nem lesz fegyelem.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.07.14. 20:47:43

Varga Tamás írta:Ja, valamit - TAPASZTALATOT. :cry:
az pedig nem érv, hogy katalán.
Rijkaard mennyire volt tapasztalt, amikor 2000-ban lefocizták Európát? Tehát lehet tőle tartani, de előre sírni még mindig felesleges.

A katalán meg igenis érv, mert amíg egy Mourinho, Lippi, akárki nem kötődik érzelmileg a klubhoz, addig Pep igen, és ez a plusz még sok esetben jól jöhet. Mint ahogy Puyol vagy Xavi soha nem adja fel a pályán, úgy Pep sem fogja soha feladni a pálya szélén.

Más: Ugyancsak délután olvastam Tőled, már nem tudom hogy hol, meg nem is volt időm válaszolni, de: Henry mitől lenne túl a pályája zenitjén? Csak mert Capello is ráépítette RvN-re a Real-t, és bejött neki. Sztem Henryt is feleslegesen írod le előre. Az EB-s példád is tökéletes volt, a francia csapat remekült, csak ez a béna Henry lógott ki.

Már egyszer megígérted, hogy legalább adsz egy esélyt Pepnek... ennek ellenére folyamatosan az ellenkezőjét csinálod.
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.07.14. 20:41:21

Varga Tamás írta:Ja, valamit - TAPASZTALATOT. :cry:
az pedig nem érv, hogy katalán.
nézőpont kérdése.
Kép
Més que un club
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.14. 20:39:03

Ja, valamit - TAPASZTALATOT. :cry:
az pedig nem érv, hogy katalán.
Kép
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.07.14. 20:36:38

Mihu írta:Akárhányszor olvasom, hogy Pep azt nyilatkozta hogy nem számol Eto'o-val, mindig egyre erősebb bennem az az érzés hogy nem Ő kellett volna nekünk. Épeszű edző, akinek nincs személyes konfliktusa Eto'o-val, az nem mellőzi a csapatából a világ jelenlegi legjobb középcsatárát. Főleg nem úgy, hogy semmilyen magyarázatot nem adott rá. Én továbbra is tartom azt hogy fél Eto'o-tól. Fél hogy beletörne az egyébként is még csak filézőkés vékony bicskája Eto'o rendszabályozásába. Ezt inkább megelőzi úgy, hogy elküldi.

NEM PEP A MEGFELELŐ EDZŐ A BARCÁBA!!!
Nekem meg meggyőzősdésem hogy akik ott ülnek az igazgatói székekben azok sokkal jobban értenek a szakmai dolgokhoz mint mi és sokkal jobban belelátnak a dolgokba mint mi. És azért Barcelonában a Több mint egy klub címszó alatt biztos nem félvállra veszik az olyan dolgokat mint amiket Eto'o csinált pl. begyűjt 1 sárgát csak h kihagyhassa a rangadót. Persze R10 esetében valamiért máshogy történt. nem tudom miért. talán azért mer egy agyonsztárolt brazil csicska volt
Pár érv Pep mellett:
-Jópár éven kersztül Barca játékos volt nem is akármilyen poszton ráadásul csk.
-Mióta visszavonult azóta megyőződésem hogy szabad betekintést engedtek neki a klub mindennapjaiba.
-Katalán.
-Tudja a játékstílusunkat.
-Keménykazű edző lesz.(nyilatkozatok alapján)
-Jók az elképzelései.(Adebyort leszámítva)
Szerintem jók leszünk. :wink: biztos nyerünk valamit az 1. évben is
Kép
Més que un club
Avatar
catalunya1
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2008.07.08. 20:21:21
Tartózkodási hely: Dunaújváros

2008.07.14. 20:27:01

Minnél több nyilatkozatot olvasok Guardiola-tól, annál jobban bízom benne, és hiszem h sikeres lesz a csapat vele. Ami különösen tetszik, h Henry-nak nagy szerepet szán!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.14. 20:18:55

Akárhányszor olvasom, hogy Pep azt nyilatkozta hogy nem számol Eto'o-val, mindig egyre erősebb bennem az az érzés hogy nem Ő kellett volna nekünk. Épeszű edző, akinek nincs személyes konfliktusa Eto'o-val, az nem mellőzi a csapatából a világ jelenlegi legjobb középcsatárát. Főleg nem úgy, hogy semmilyen magyarázatot nem adott rá. Én továbbra is tartom azt hogy fél Eto'o-tól. Fél hogy beletörne az egyébként is még csak filézőkés vékony bicskája Eto'o rendszabályozásába. Ezt inkább megelőzi úgy, hogy elküldi.

NEM PEP A MEGFELELŐ EDZŐ A BARCÁBA!!!
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.07.14. 18:53:59

Azért ezt a gólos dolgot nem lehet kiszámolni :)
Még csak megtippelni sem.
És hidd el valaki lőni fogja a hiányzó gólokat. Kétlem, hogy ennyi góllal kevesebbet lőnénk a következő idénybe mint az előzőbe. Vagy akár 1-el is kevesebbet lőnénk.
És amit Xavira mondtál az megtörténhet Dinhoval is. Pl: nem lő egyet se.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.14. 18:50:08

Varga Tamás írta:Oké, nem fér bele Pep elképzelésébe.
Csak két gondom van ezzel:
1. nem kaptunk rá semmilyen magyarázatot, sem szakmait, sem egyéb indokot.
2. ki fér bele az elképzelésébe? Kivel akarja pótolni? Ja, és ne Adebayorral jöjjön, mert elkap az idegbaj! A 4-5 szezon óta kiemelkedőt nyújtó Samut egy egyszezonos focistával akarja pótolni? Háááát, nagy merészség lenne.
1. Igen, ez probléma, ha igy van.
2. Maximálisan egyetértek.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2008.07.14. 18:49:25

Varga Tamás írta:Egyre inkább az az érzésem, hogy hatalmasat fogunk koppanni vele. Ez a legújabb nyilatkozata is vicc. Samu tavaly - sérülésekkel, ANK-val tűzdelt szezonjában is - több gólt lőtt, mint Henry a bajnokságban. És fiatalabb nem lesz a francia, csak öregebb. Az EB-n is egy rakás szerencsétlenség volt, még a kaput se nagyon találta el. Bojan előtt nagy tisztelettel vagyok, hatalmas tehetség, igazi gyémánt. Viszont még nagyon fiatal, ekkora terhet nem biztos, hogy el tud viselni. És mi van akkor, ha valamelyikük hosszabb időre - 1-2 hónapra - kidől. Kit állít be a helyére. Röhej ez az ember.
Ha tévedek, megkövetem, de nem bízom benne. Egyáltalán nem. :o
Annyira igazad van, hogy eldöntöttem, megyek és orrba verem! :lol:
De! ennyi erővel az összes marhát is orrba kellene vernem, aki szabad kezet adott neki és felhatalmazta.......... :(
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.14. 18:47:44

Oké, nem fér bele Pep elképzelésébe.
Csak két gondom van ezzel:
1. nem kaptunk rá semmilyen magyarázatot, sem szakmait, sem egyéb indokot.
2. ki fér bele az elképzelésébe? Kivel akarja pótolni? Ja, és ne Adebayorral jöjjön, mert elkap az idegbaj! A 4-5 szezon óta kiemelkedőt nyújtó Samut egy egyszezonos focistával akarja pótolni? Háááát, nagy merészség lenne.
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.14. 18:45:18

Benga írta:Azér merész dolog leröhejezni. Így szezon előtt. Valamit csak tud... a valószínűsége, hogy Henry és a másik valaki egyszerre dől ki elég kicsi. És úgyis tudunk játszani, hogy csak egyikük egészséges.
Én azt írtam, hogy ha az egyik kidől, akkor kit állít a helyére?.
Mert nézzük, elment:
- Deco: 3-5 gól benne volt
- R10: 10-12 gól, ha kijött neki a lépés 16-17 gól
- Guddy: 4-5 gól
- Gio: 3-4 gól.
Ez összesen kb. 25 gól, ha elmegy Samu is, akkor az összesen 40-45 gól.
Megkérdem: ki fogja ezeket pótolni?
Erre várok megfelelő választ. És az sem biztos, hogy Xavi rúg 7 gólt, hanem csak hármat az idén. Sok a ha, és kevés a konkrétum.
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.14. 18:42:38

Varga Tamás írta:Egyre inkább az az érzésem, hogy hatalmasat fogunk koppanni vele. Ez a legújabb nyilatkozata is vicc. Samu tavaly - sérülésekkel, ANK-val tűzdelt szezonjában is - több gólt lőtt, mint Henry a bajnokságban. És fiatalabb nem lesz a francia, csak öregebb. Az EB-n is egy rakás szerencsétlenség volt, még a kaput se nagyon találta el. Bojan előtt nagy tisztelettel vagyok, hatalmas tehetség, igazi gyémánt. Viszont még nagyon fiatal, ekkora terhet nem biztos, hogy el tud viselni. És mi van akkor, ha valamelyikük hosszabb időre - 1-2 hónapra - kidől. Kit állít be a helyére. Röhej ez az ember.
Ha tévedek, megkövetem, de nem bízom benne. Egyáltalán nem. :o
Eto'o előző szezonbeli teljesitményére nem lehet panasz.
Egyre jobban úgy érzem, hogy vmi más van a háttérben, esetleg Samu jelleme, viselkedése, olyan dolgok, amiről mi nem tudunk.

De elképzelhető az is, hogy egész egyszerüen nem fér bele Pep elképzeléseibe, ami viszont megkérdőjelezhető.
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.07.14. 18:37:07

Azér merész dolog leröhejezni. Így szezon előtt. Valamit csak tud... a valószínűsége, hogy Henry és a másik valaki egyszerre dől ki elég kicsi. És úgyis tudunk játszani, hogy csak egyikük egészséges.
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.14. 17:44:22

Sztem szimpatikusan nyilatkozott de azt én sem értem h mért nézi 1 szintnek most Ronniet+Eto'o-t.Tényleg nem kell neki Eto'o.Szal inkább jöjjön Ade mint h olyan Eto'o legyen itt aki nem szívesen játszik nálunk de még annál sem szívesebben számít rá az edző.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.14. 17:40:46

Egyre inkább az az érzésem, hogy hatalmasat fogunk koppanni vele. Ez a legújabb nyilatkozata is vicc. Samu tavaly - sérülésekkel, ANK-val tűzdelt szezonjában is - több gólt lőtt, mint Henry a bajnokságban. És fiatalabb nem lesz a francia, csak öregebb. Az EB-n is egy rakás szerencsétlenség volt, még a kaput se nagyon találta el. Bojan előtt nagy tisztelettel vagyok, hatalmas tehetség, igazi gyémánt. Viszont még nagyon fiatal, ekkora terhet nem biztos, hogy el tud viselni. És mi van akkor, ha valamelyikük hosszabb időre - 1-2 hónapra - kidől. Kit állít be a helyére. Röhej ez az ember.
Ha tévedek, megkövetem, de nem bízom benne. Egyáltalán nem. :o
Kép
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.12. 15:37:19

Perrero írta:
Mosquito írta:„Legyenek bármilyen választások, a szavazati jogunkkal élnünk kell. Az nagyon jó, ha magas a részvétel, nem csak én, mindenki azt mondta, hogy minél többen voksolnak, annál jobb" - érvelt a vezetőedző, majd így folytatta. „Tudom, hogy a klub erős, nagy és az edzőt mindig támogatták, legyen szó bármely elnökségről."

Nem egy ilyen nyilatkozatot várnék el egy olyan edzőtől akit most nevezett ki az elnökség.
bárki az elnök, nem sz.patták az edzőt
miután játékosként volt pár évet a Barcánál, szerint mondhatja ezt...
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Traditional
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2008.07.06. 11:29:45
Tartózkodási hely: Barcelona/Dabas

2008.07.06. 14:02:24

Mosquito írta:„Legyenek bármilyen választások, a szavazati jogunkkal élnünk kell. Az nagyon jó, ha magas a részvétel, nem csak én, mindenki azt mondta, hogy minél többen voksolnak, annál jobb" - érvelt a vezetőedző, majd így folytatta. „Tudom, hogy a klub erős, nagy és az edzőt mindig támogatták, legyen szó bármely elnökségről."

Nem egy ilyen nyilatkozatot várnék el egy olyan edzőtől akit most nevezett ki az elnökség.
Miért nem tetszik az amit mondott?
Kép
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.07.06. 13:45:54

Mosquito írta:„Legyenek bármilyen választások, a szavazati jogunkkal élnünk kell. Az nagyon jó, ha magas a részvétel, nem csak én, mindenki azt mondta, hogy minél többen voksolnak, annál jobb" - érvelt a vezetőedző, majd így folytatta. „Tudom, hogy a klub erős, nagy és az edzőt mindig támogatták, legyen szó bármely elnökségről."

Nem egy ilyen nyilatkozatot várnék el egy olyan edzőtől akit most nevezett ki az elnökség.
Szerintem ebbe semmi nincs. Nem értelmezted félre? A klubot méltatja.
Válasz küldése