Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Mosquito

2008.07.12. 15:06:14

Varga Tamás írta: Feketén, miért ne. Nekem már egyszer sikerült kipróbálnom, úgy 4 évvel ezelőtt. Kaptam a táppénzt, feketén meg másik munkahelyen dolgoztam.
Jó hát akkor Ronaldinho oldja meg feketén az olimpiát! Mindenki jól járna, ha adnál Gauchonak pár tippet, hogyan is oldja ezt meg.
Avatar
smith90
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008.06.04. 20:44:27
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.12. 14:59:33

Hadd menjen, hiányzik neki a játék. Ronnie úgyis állítólag már megegyezett a Milannal. Messi meg 23 alatt van, őt engedni kell. Szerintem Argentina nyeri az olimpiát.
Mosquito

2008.07.12. 14:59:22

Varga Tamás írta:
chi omega írta:
ha te szarnál bele a szerződésedbe, akkor kapnál a nyakadba egy csinos kis pert, aztán rámenne a gatyád is.
Tévedsz. Ugyanis felmondási idő alatt is van táppénz. :wink:
Tényleg? És táppénz alatt dolgozhatsz máshol? Azta mindenit. Hol van ilyen?

Jah nem mellesleg a táppáénzt nem -csak- a munkáltatótól kapod, bár neki is vannak fizetési kötelezettségei, de nem akkora mint amikor a teljes fizetésed állnia kell.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mosquito 2008.07.12. 15:04:07-kor.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.07.12. 14:58:19

baas11 írta:Nem értem miért vált ki ilyen nagy felháborodást ez a két cikk...Nincs benne semmi különös , el akar menni az olimpiára a hazája csapatával ugy ahogy(több más játékos) Messi is megy, őt se naon érdekelte h mit akar a Barca ,nem lesznek ott az edzésen ugy ahogy Xaviék se, akik már túl vannak a maguk "olimpiáján",na és? Ezek után azt kívánom legyen Brazil-Arg. dőntő és legyenek ők ketten a torna legjobbjai !És h utána mi lesz,majd kiderül....
Barátom!Messit elengedte a klub!És ő azt gondolom tett is azért valamit hogy ezt megérdemelte!Ronaldinho viszont csak viszi a pénzt és semmit tesz a játékhoz!Nem gondolom hogy azon a brazil válogatotton is valamit az ő játéka fog lendíteni!Ez megint csak egy kibúvó és egy jelzés arra hogy nem akar már itt játszani!De nincs benne annyi gerinc hogy ezt mondjuk kimondja nyíltan!Esetleg felbontsa a szerződését és húzzon a f*szba!Ha tavaly vagy idén év végén már elment volna nem lenne vele semmi bajom!De ez a nagy színészkedés...egyszerúen nevetséges brazil szappanopera hős!Könnyek,ármány,titkok!Mit várt?Hogy majd valaki elviszi ezzel a játékkal?Nem hogy örülne hogy van olyan hülye aki pénzt ad neki ezért a teljesítményért!Vicces lett a szememben ez a pali nem tudok már csak a szépre emlékezni!Bálványból nyomorult lett!Bukás ez keményen!Én szeretném már ha lezáródna az ügye és valahova máshová menne az olimpia után!!
Kép
Mosquito

2008.07.12. 14:58:00

Talán jobb lenne, ha a fiatalok akiknek még életükben nem volt semmiféle (munka)szerződésben foglalt kötelezettségük nem papolnának itt R10 igaza mellett.
Példát vehetne ez a macsakajancsi Beckhamről akit Capello kitett a csapatból és mégis szó nélkül eljárt az edzésekre, majd később amikor az edzőnek mégis szüksége volt rá ő ott volt és teljes mértékben a csapat rendelkezésére állt(nem mellesleg annyira odatette magát, hogy nagy mértékben neki köszönhetik a bajnoki címet is), pedig már akkor eldőlt, hogy a következő szezont a Galaxyban folytatja.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.12. 14:56:35

chi omega írta:
ha te szarnál bele a szerződésedbe, akkor kapnál a nyakadba egy csinos kis pert, aztán rámenne a gatyád is.
Tévedsz. Ugyanis felmondási idő alatt is van táppénz. :wink:
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.07.12. 14:54:43

Persze,menjen az olimpiára meg ne jelenjen meg az edzéseken,de azért a csillgaászati fizetését állja a klub,mi?Azonkívűl miért kéne a klubnak jó szemmel nézni azt,hogy az egyik fél,nevezetesen Ronaldinho egyértelműen megszegi a szerződését?Ez a klubbal kapcsolatos oldala az ügynek,és a klubbal teljesen egyetértek!
A másik oldala,hogy mint "Ronaldinho-Fan",azt kívánom neki,hogy menjen az olimpiára,játsszon jól és kússzon egy kicsit feljebb az ára,ha már mindenképp megy és akkor nem csak az ára,hanem a szakmai értéke,nívója is újra felfelé menne!
Viszont ezt máshogy is meg lehetett volna beszélnie R10-nek a klubbal,nem csak így!Észérveket is fel lehetett volna sorakoztatni egymás mellé és akkor szent megygyőződésem szerint a klub is van olyan rugalmas,hogy elengedte volna!
.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.07.12. 14:52:05

depth írta:
baas11 írta:Nem értem miért vált ki ilyen nagy felháborodást ez a két cikk...Nincs benne semmi különös , el akar menni az olimpiára a hazája csapatával ugy ahogy(több más játékos) Messi is megy, őt se naon érdekelte h mit akar a Barca ,nem lesznek ott az edzésen ugy ahogy Xaviék se, akik már túl vannak a maguk "olimpiáján",na és? Ezek után azt kívánom legyen Brazil-Arg. dőntő és legyenek ők ketten a torna legjobbjai !És h utána mi lesz,majd kiderül....
Messi 23év alatti, őket a klubjuk köteles elengedni az olimpiára. Amikor meg Xaviéknak volt az "olimpiájuk", akkor még nem kezdődött meg a felkészülés és nem voltak meccsek se.
Akkor rossz időben van az olimpia ?!ez igaz , de ez van...
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.12. 14:51:53

baas11 írta:Nem értem miért vált ki ilyen nagy felháborodást ez a két cikk...Nincs benne semmi különös , el akar menni az olimpiára a hazája csapatával ugy ahogy(több más játékos) Messi is megy, őt se naon érdekelte h mit akar a Barca ,nem lesznek ott az edzésen ugy ahogy Xaviék se, akik már túl vannak a maguk "olimpiáján",na és? Ezek után azt kívánom legyen Brazil-Arg. dőntő és legyenek ők ketten a torna legjobbjai !És h utána mi lesz,majd kiderül....
teljesen egyetértek! Ronaldinho-nak például kapott mégegy esélyt. Ha ezt megragadja, és régi formájából mutat egy kis töredéket, már nagyobb eséllyel fogja megvásárolni egy nagyobb klubb (teszemazt, Milan).
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.07.12. 14:50:05

baas11 írta:Nem értem miért vált ki ilyen nagy felháborodást ez a két cikk...Nincs benne semmi különös , el akar menni az olimpiára a hazája csapatával ugy ahogy(több más játékos) Messi is megy, őt se naon érdekelte h mit akar a Barca ,nem lesznek ott az edzésen ugy ahogy Xaviék se, akik már túl vannak a maguk "olimpiáján",na és? Ezek után azt kívánom legyen Brazil-Arg. dőntő és legyenek ők ketten a torna legjobbjai !És h utána mi lesz,majd kiderül....
Messi 23év alatti, őket a klubjuk köteles elengedni az olimpiára. Amikor meg Xaviéknak volt az "olimpiájuk", akkor még nem kezdődött meg a felkészülés és nem voltak meccsek se.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.07.12. 14:47:00

Nem értem miért vált ki ilyen nagy felháborodást ez a két cikk...Nincs benne semmi különös , el akar menni az olimpiára a hazája csapatával ugy ahogy(több más játékos) Messi is megy, őt se naon érdekelte h mit akar a Barca ,nem lesz ott az edzésen ugy ahogy Xaviék se, akik már túl vannak a maguk "olimpiáján",na és? Ezek után azt kívánom legyen Brazil-Arg. dőntő és legyenek ők ketten a torna legjobbjai !És h utána mi lesz,majd kiderül....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára baas11 2008.07.12. 14:50:06-kor.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
massa11
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2008.06.30. 10:58:06

2008.07.12. 14:43:54

Úgy látszik minden ilyen "sztárnak" eljön a hisztis ideje: mint most pl C Ronaldonak...tudom h nem tartozik ide de mért akar madridba igazolni?
a jelenlegi legjobb csapatból....ezt se értem de mind1...
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2008.07.12. 14:43:51

A sok kavarás mellett számomra a legérdekesebb kérdés,hogy Dunga minek válogatta be?Ilyen fizikális állapot mellett minimum 3-4 hónap kőkemény edzés kellene,hogy használható játékos legyen.Ekkora hassal nincs sok értelme ezen a szinten játszani.

Szégyen,hogy hova süllyedt a világ legtehetségesebb játékosa.
Avatar
Cardine
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2008.05.06. 20:17:03

2008.07.12. 14:43:13

massa11 írta:Ne érts férre!
Nem azt mondom hogy Roni szent, de ha nemkell a csapatnak akkor menjen el arra a sz*ros olimpiára.
Sajnos ez nem ilyen egyszerü,ez már nem más mint politika.Az nyer aki ráerölteti az akaratát a másikra.Ha nem lesz közös megegyezés akkor el fognak durvulni a dolgok és ez most nem érdeke sem a klubnak sem Ronnie-nak.Ez is egy olyan ronda szakítás lesz mint Figo-é vagy Riváldo-é volt,még ha nem is ugyanaz a szitu.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.07.12. 14:39:35

a csapat azt mondta, nem megy, és kész. lehet, hogy guardiola látni akarja, tudni akarja, hogy mi a szitu, csak éppen nem tárnak minden részletet a nyilvánosság elé, mert akkor beindulna a hiszti, hogy akkor most marad.
Avatar
massa11
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2008.06.30. 10:58:06

2008.07.12. 14:36:27

Ne érts férre!
Nem azt mondom hogy Roni szent, de ha nemkell a csapatnak akkor menjen el arra a sz*ros olimpiára.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.07.12. 14:35:52

massa11 írta:Ez egyszerűen hihetetlen....
Nyugodtan menjen el az Olimpiára, ott talán formába kerül és megjön a kedve a focihoz.
Kezdem azt hinni hogy a csapat direkt ****ik ki vele.
Érthetetlen.
"talán megjön a kedve a focihoz"

jaj szegény ronaldinho, támogassuk, hogy újra megjöjjön a kedve a futballhoz!
Avatar
Cardine
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2008.05.06. 20:17:03

2008.07.12. 14:32:45

massa11 írta:Ez egyszerűen hihetetlen....
Nyugodtan menjen el az Olimpiára, ott talán formába kerül és megjön a kedve a focihoz.
Kezdem azt hinni hogy a csapat direkt ****ik ki vele.
Érthetetlen.
Az az érthetetlen ha megcsalod az asszonyt és elvárod,hogy vacsorát főzzön neked utána.
Avatar
massa11
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2008.06.30. 10:58:06

2008.07.12. 14:28:57

Ez egyszerűen hihetetlen....
Nyugodtan menjen el az Olimpiára, ott talán formába kerül és megjön a kedve a focihoz.
Kezdem azt hinni hogy a csapat direkt ****ik ki vele.
Érthetetlen.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.07.12. 14:24:35

Varga Tamás írta:
kovinho írta:Ja, mert aki iszik meg bulizik a szezon közepén az kiérdemli azt, hogy ott legyen az Olimpián. És akitől a pénzt, a fizetését kapja azt elárulja azzal, hogy esze ágában sincs Barcelonába menni és nem fogadja el a klub döntését. Evidens. És akkor még Ronaldinho van felháborodva?

Evidens.
Az is evidens, hogy az a csapat, amely elküldi őt, az szabja meg, hogy elmehessen-e az olimpiára, vagy sem. Igaz? Elég érdekes gondolkodásmód. Ez olyan, mintha engem elküldenének az állásomból, de a felmondási időt le kellene dolgoznom, és elvárnák tőlem, hogy maximumot teljesítsek. Hát, én akkorát tennék az egészbe, amekkorát a világ még nem látott. Meg különben is, ha Dunga beválogatta, akkor nincs miről beszélni. Nem hiszem, hogy meg kellene magyaráznia.
ha te szarnál bele a szerződésedbe, akkor kapnál a nyakadba egy csinos kis pert, aztán rámenne a gatyád is.
Avatar
home
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2007.04.01. 14:49:42
Tartózkodási hely: Kakucs-Inárcs-Bp.

2008.07.12. 14:23:02

a pénz utána sírna a barca...én sem róla beszélek
,,EVERYBODY LIES."

Ennyi, ennyi. Erről van szó. Alap. Alaptétel.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.07.12. 14:19:24

home írta:a barcelona is tudja mi a helyzet. jövőre nem kell, guardiola megmondta. akkor ezek után az, hogy nem engedik el az olimpiára csak szimplán kihasználás. én sem mennék el edzeni. ha tudom, hogy jövőre máshol játszok majd (és ez szinte biztos), van egy célom (olimpia), és tudom, hogy a barcában nem nagyon komál az új edző és le se sz*rna, akkor nem mennék vissza. oké, legyen pénzbüntetés,,,nem hinném, hogy anyagi gondjai akadnának utána,,,kifizeti, nem megy el, ennyi.
csak az a probléma, ha nem engedik el az olimpiára,addig hergelhetik amég szép lassan megunja, és kivásárolja magát... aztán sírhatnak barcelonában....nem értem mire jó ez az egész ..
szerintem ezt ne folytasd, nem kell provokálnod a tényleg barcának szurkolókat.
ronaldinho szerződésszegést követ el. ezen nincs mit szépíteni. tejeljen szépen. az olimpián meg felesleges égetnie a brazil csapatot.
nem hiszem, hogy ezek után akárki sírna barcelonában, ha kivásárolná magát. 16 millió felett úgysem kell már senkinek.
(ja, de, a citynek, BOCS, az tényleg komoly presztizs)
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.07.12. 14:18:27

mrlevy írta:Naon szomorúan,de 1et kell értenem,nem ezt érdemlik(érdemeljük)a BARCA szúrkolók :!: :!: :!:
Arra azért naon naon kiváncsi leszek milyen fogadtatásban lesz része ha ellenfélként visszatérne a nou campba :!:
Hát ha a citybe megy, akkor eléggé esélytelen a dolog. De tuti kapna, az biztos.
Avatar
Cardine
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2008.05.06. 20:17:03

2008.07.12. 14:18:06

mrlevy írta:Naon szomorúan,de 1et kell értenem,nem ezt érdemlik(érdemeljük)a BARCA szúrkolók :!: :!: :!:
Arra azért naon naon kiváncsi leszek milyen fogadtatásban lesz része ha ellenfélként visszatérne a nou campba :!:
kap majd ő is egy malacfejet.
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2008.07.12. 14:14:00

Naon szomorúan,de 1et kell értenem,nem ezt érdemlik(érdemeljük)a BARCA szúrkolók :!: :!: :!:
Arra azért naon naon kiváncsi leszek milyen fogadtatásban lesz része ha ellenfélként visszatérne a nou campba :!:
Válasz küldése