Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Laci0820
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2007.12.25. 23:13:26

2008.07.11. 11:13:34

Nah azért szerintem nem ilyen súlyos a helyzet, el kell engedni az Olimpiára és ott majd formába lendül és akkor vagy el kell adni már jó pénzért, vagy még az is fenn állhat, hogy megtartjuk, ki tudja még mi lesz vele?

Lehet, hogy visszenyeri a régi formáját és újra ő lesz a csapat vezéregyénisége :wink:
________________________________
http://www.barca-hungary.atw.hu
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2008.07.11. 10:53:38

Örökké emlékezni fogok rá, de most látni sem akarom. Én sem engedném el. A tavaji év cikuszai és gyenge szereplése bizony az Ő nyakába varható -
nagyrészt. Felépitette majd lerombolta magát. Ha mindenáron bizonyitani akar ne egy gyenge olimpián, hanem edzen, küzdjön és lendüljön formába, legalább akkor ha nem lehet eladni. Mindenkinek az lenne jó-neki is-ha elhuzná a csikot. Soha nem lesz a régi.
Fecó
Barca 4ever
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2008.07.03. 08:45:21

2008.07.11. 09:47:38

nekem Ronaldinho volt mindig a kedvencem és remélem hogy itt fog maradni a Barcában mert akkor biztos hogy a régi lesz meg az Olimpián is!!!!Ronaldinho videói közül ez az egyik kedvencem:::




http://youtube.com/watch?v=P-bWsOK-h98
Més que un club , ¡Visca el Barça, visca Catalunya!
badboyracing
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2008.06.21. 09:50:58
Tartózkodási hely: nou camp?
Kapcsolat:

2008.07.11. 09:36:19

zolee008 írta:ronaldinho egy legenda marad barcába ha elmegy ha nem,de itt a lehetöség neki h bizonyítson új edzőnek és elsösorban szurkóloknak h még midig ő a világ legjobbja.szerintem maradnia kéne megérdemli h bizonyítson
ez így van ,örökre emlékezni fog rá minden igazi barca szurkoló
http://youtube.com/watch?v=PvnmtohwyvA&feature=related
na ezt nézzék meg akik azt mondják nem sportember !
Visca Barca,Visca Catalunya..!(L)

G.Dos Santos 4 év műlva újra velünk ..!
zolee008
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:56:36
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.11. 08:44:18

ronaldinho egy legenda marad barcába ha elmegy ha nem,de itt a lehetöség neki h bizonyítson új edzőnek és elsösorban szurkóloknak h még midig ő a világ legjobbja.szerintem maradnia kéne megérdemli h bizonyítson
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2008.07.11. 01:01:50

Úristen ez a video annyira tetszik, főleg a legeleje:

http://youtube.com/watch?v=cjfVVwLHCz0&feature=related

Bárcsak újra így játszana a Barcában, ha végül itt marad. :(
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2008.07.10. 21:46:14

a Barcelona szemszögéből, ha Roni elmegy az Olimpára:

1.: rosszul játszik és az esélye, hogy eladják, drasztikusan csökkenne.

2.: jól játszik és ezesetben megnőne az érdeklődők száma, talán még felmerülne a lehetőség, hogy megtartanák.

az elsőn nincs mit magyarázni. a másodikkal az a probléma, hogy a vezetőség már nem bízik annyira Roniban, hogy sikerülne ennyi idő alatt formába lendülnie. Ha bíznának benne, akkor lelkiismeretfurdalás nélkül elengednék szvsz.

és mivel Pep nem számít Ronaldinhora, nem hinném, hogy csak a mosolyáért itt tartanák edzeni, meg mert annyi felesleges kaja van a menzán, hogy neki is be kellene segítenie
Barca, Ronaldinho
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.07.10. 21:39:55

Én még mindig ugy tartom h végül maradni fog ,olimpia ide vagy oda ! "Manchester,Chelsea vagy Milan ?!--R10:Barcelona !Egyelőre,Barca -játékos vagyok ,h váltok -e valaha,netán már idén nyáron első sorban bátyámtól függ...." no meg a Barcától aki nem adja áron alul ,és hát a Milan kifizet-e annyit érte ????más komoly kérő nincs !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
czaki
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2007.10.31. 13:37:06
Tartózkodási hely: debrecen

2008.07.10. 21:27:52

komolyan mondom én se tudok kiigazodni Pepen Ronnie ügyében.(olimpia) :x
czaki
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2008.07.10. 21:19:45

Szerintem meg kell neki adni azt a lehetőséget, h elmenjen az olimpiára. Talán tényleg tud valamit mutatni és akkor drágábban el lehetne adni, de ha nem engedik el akkor még jobban elmérgesedik a helyzet.
Ha pedig megutálja a klubot és később mégiscsak el tud igazolni egy olyan csapathoz, akivel találkozhatunk a BL-ben akkor kb félhetne a barca annyira Ronaldinhotól mint az el classicon Eto'otól a real. mert ugye arra a meccsre fel tudná magát szívni rendesen
remélem érthető amit mondani akarok. :D
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2008.07.10. 19:10:54

[quote="OvaMind"][quote="vilmso94"][quote="Ronaldinho&Barca"]Megint kezdődik az ész osztása, és vezetők befuccsolása... ha nem számol vele Pep akkor miért ne menjen az Olimpiára? Úgyis mind1 már nem? Miért eddzen itthon vele, ha egyszerűen nem számol jövőre vele. Ez helyett R10 elmegy az olimpiára, sokat edz, és akar most és talán egy jó kis formába egy szép eredménnyel fog hazatérni, és akkor talán itt is maradhatna. talán saját magának szeretne egy új esélyt nálunk, remélem sikerül neki.[/quote]


Ronaldinho már a barcelonában nem marad !!! Olimpiára meg mehet senki nem tartja vissza el lehet engedni.Pep már nem tart rá igényt az biztos,Pep-et azért nem nagyon értem hogy miért akar annyira megválni Ronaldinho-tól meg Eto'o-tól is . De ő tudja ...[/quote]

Igazából Guardiola közelében volt a csapatnak, mivel a B gárdát edzette, tehát többet lát a belső viszonyokból, mint mi. Ha azt vesszük, Eto'o-nak már ez a 2. olyan idénye, ahol fél évig nem állt rendelkezésre, és emellett elég sok balhéja volt, pl. hazament, mikor lecserélték. Mivel akkor ment a szekér, mindenki elment emellett, de ilyen helyzetben pálcát törnek a nagyok felett is. Ettől függetlenül inkább Henryt küldeném el, aki szerintem képtelen megújulni... Dinho pedig emberileg egy nagy csalódás számomra,
bár úgy gondolom, amikor aranylabdát kapott, nagyon magasra állította a mércét azzal a játékkal, és produkált utána egy olyan idényt, amire más játékosnál azt mondták volna, hogy parádés, őt meg szidták, mint a bokrot. Most meg elhízott, nem játszik rejtélyes sérülés miatt, fegyelmi okokból padozik, stb. Szerintem sincs már itt helye.[/quote]


honnan veszitek, hogy nem számol velük!? attól még, hogy az újságok ezt írták... maga pep még nem nyilatkozta ezt!
Avatar
biszku
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2008.06.09. 13:03:04

2008.07.10. 18:44:34

"és produkált utána egy olyan idényt, amire más játékosnál azt mondták volna, hogy parádés, őt meg szidták, mint a bokrot."

Nah megragadtad a lényegét a dolgoknak ,ez az igazság Ronnie tól többet várnak(várunk) mint bárki mástól, hiába játszana ő hasznosan és és mondjuk
10-15 gól átlaggal ( középpályás ) akkor is mindenki azt mondaná h [auto_cenzúra] egy Fabregasra vagy egy Hleb re meg azt h mekkora idénye volt ....
FC.Barcelona
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.07.10. 17:58:18

nem lett volna rossz, ha ronaldinho a bajnokságban, a pályán lett volna ilyen karakán kemény gyerek, mint most az olimpiai részvétellel kapcsolatban.
ha rijkaardra igaz volt az, h elég keményen leamortizálta azt, amit az évek során felépített a barcában, akkor ez ronaldinhóra sajnos hatványozottan igaz.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2008.07.10. 17:21:20

vilmso94 írta:
Ronaldinho&Barca írta:Megint kezdődik az ész osztása, és vezetők befuccsolása... ha nem számol vele Pep akkor miért ne menjen az Olimpiára? Úgyis mind1 már nem? Miért eddzen itthon vele, ha egyszerűen nem számol jövőre vele. Ez helyett R10 elmegy az olimpiára, sokat edz, és akar most és talán egy jó kis formába egy szép eredménnyel fog hazatérni, és akkor talán itt is maradhatna. talán saját magának szeretne egy új esélyt nálunk, remélem sikerül neki.

Ronaldinho már a barcelonában nem marad !!! Olimpiára meg mehet senki nem tartja vissza el lehet engedni.Pep már nem tart rá igényt az biztos,Pep-et azért nem nagyon értem hogy miért akar annyira megválni Ronaldinho-tól meg Eto'o-tól is . De ő tudja ...
Igazából Guardiola közelében volt a csapatnak, mivel a B gárdát edzette, tehát többet lát a belső viszonyokból, mint mi. Ha azt vesszük, Eto'o-nak már ez a 2. olyan idénye, ahol fél évig nem állt rendelkezésre, és emellett elég sok balhéja volt, pl. hazament, mikor lecserélték. Mivel akkor ment a szekér, mindenki elment emellett, de ilyen helyzetben pálcát törnek a nagyok felett is. Ettől függetlenül inkább Henryt küldeném el, aki szerintem képtelen megújulni... Dinho pedig emberileg egy nagy csalódás számomra,
bár úgy gondolom, amikor aranylabdát kapott, nagyon magasra állította a mércét azzal a játékkal, és produkált utána egy olyan idényt, amire más játékosnál azt mondták volna, hogy parádés, őt meg szidták, mint a bokrot. Most meg elhízott, nem játszik rejtélyes sérülés miatt, fegyelmi okokból padozik, stb. Szerintem sincs már itt helye.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.07.10. 16:54:33

Nem tudok már eligazodni a vezetőkön, kavarnak össze-vissza. Most nem akarják elengedni, hogy ő is tudjon készülni a BL-selejtezőre (amin valszeg nélküle is túljutnánk), bezzeg ahhoz nem nagyon tudtak mit hozzátenni, hogy 2 évig nem úgy edzett ahogy kéne.
1 elfogadható okot tudtam kitalálni magamban, nevezetesen: ha esetleg jól játszana Ronnie az Olimpián akkor érdemes lenne megtartani de akkor meg már nem tudnánk. Viszont elvileg Pepnek nincs rá szüksége, így max. annyi történhet, hogy felmegy az ára és nem kell áron alul eladni.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2008.07.10. 16:17:36

Nagyon bírom de a lázadásnak sosincs jó gyümölcse.
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.07.10. 16:16:41

Ronaldinho&Barca írta:Megint kezdődik az ész osztása, és vezetők befuccsolása... ha nem számol vele Pep akkor miért ne menjen az Olimpiára? Úgyis mind1 már nem? Miért eddzen itthon vele, ha egyszerűen nem számol jövőre vele. Ez helyett R10 elmegy az olimpiára, sokat edz, és akar most és talán egy jó kis formába egy szép eredménnyel fog hazatérni, és akkor talán itt is maradhatna. talán saját magának szeretne egy új esélyt nálunk, remélem sikerül neki.

Ronaldinho már a barcelonában nem marad !!! Olimpiára meg mehet senki nem tartja vissza el lehet engedni.Pep már nem tart rá igényt az biztos,Pep-et azért nem nagyon értem hogy miért akar annyira megválni Ronaldinho-tól meg Eto'o-tól is . De ő tudja ...
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.10. 14:03:03

Ha elengednénk és talán formába hozná magát ugy 50-60%-ig, akkor ellehetne adni normális pénzért.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4518
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.07.10. 14:00:20

Megint kezdődik az ész osztása, és vezetők befuccsolása... ha nem számol vele Pep akkor miért ne menjen az Olimpiára? Úgyis mind1 már nem? Miért eddzen itthon vele, ha egyszerűen nem számol jövőre vele. Ez helyett R10 elmegy az olimpiára, sokat edz, és akar most és talán egy jó kis formába egy szép eredménnyel fog hazatérni, és akkor talán itt is maradhatna. talán saját magának szeretne egy új esélyt nálunk, remélem sikerül neki.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
stefanl10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2008.03.25. 13:50:52
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2008.07.10. 13:30:04

weathered2 írta:Ha egy csapat nem számol velem, azaz Guardiola, akkor nyilván azért kihagynám az OLIMPIÁT hogy együtt edzek vele. Megfosztani a legfőbb motivációjátol, hogy visszatérjen, baromság...
egyetértek és remélem elengedik mert az olimpián visszanyerheti az eredeti formáját aminek nagyon örülnék
Justice for Hungary!!!!!!!!!!!!!
Kárpátia!!!!!!!!!!
Avatar
Laci0820
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2007.12.25. 23:13:26

2008.07.10. 13:18:28

Hát én nem tudom...gondolom ti is láttátok azt a videót amikor a Messi barátai ellen játszottak...ahogy ott játszott és amiket mutatott azt hiszem még van keresni valója világfutball elitjében!

Én még bízom benne de max. egy évet adok neki szerintem ha egy év múlva ugyanitt fog tartani ahol most..akkor mehet a süllyesztőbe..


Amúgy valaki elmondaná, hogy lehet így aláírást írni(hírdetni) ami még szabályos..:) mert van egy barcás oldalam és kicsit hírdetném...

Egyébként néha napi 800-900 látogatóm is volt, és szívesen dumálnék egy Eurobarcás szerkel, hogy valami bannercsere vagy valamit nem lehetne-e!?

[/list][/list][/code]
weathered2
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.04.02. 00:36:01

2008.07.10. 13:16:39

Ha egy csapat nem számol velem, azaz Guardiola, akkor nyilván azért kihagynám az OLIMPIÁT hogy együtt edzek vele. Megfosztani a legfőbb motivációjátol, hogy visszatérjen, baromság...
Avatar
lopakodo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2008.06.16. 15:07:57
Tartózkodási hely: inkább vegyük meg Fabregast,ha kell 45ért

2008.07.10. 13:05:04

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=189016

:shock: :shock: szerződése van!azt csinál mit neki mondanak!és kész! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.07.10. 13:04:54

Roni-ról NSO-n a cikk címe: Ronaldinho nem kér engedélyt. Így csak romlani fog a viszony, teljesen elmérgesedik.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése