Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.05.20. 16:04:29

bence0330 írta:
2022.05.20. 01:20:56

A TM-en nem látom, melyik poszton milyen arányban játszik, mert az oldal kétvédősben gondolkodik csak és ott jelzi hogy jobb vagy bal. A Whoscored sem különbözteti nagyon meg a CB-k posztját ilyen értelemben. Azt tudom, hogy ha Silva játszik, akkor mindig ő van középen, úgyhogy gondolom a dán inkább valamelyik oldalon lehet általában. Nálunk mondjuk mindegy, 95%-ban két belső védő lesz, csak arra gondoltam, hogy a sebessége és a labdaügyessége miatt tán jó lesz kényszerből szélre is, ha valami sérüléshullám van.
Ajánlom telefonra a sofascore nevű appot, ott kicsit részletesebb lebontásban láthatod a poziciókat és hasonlókat. Kicsit olyan mint amikor fifában megnyitod az egyik játékos adatlapját, összedi a meccsértékeléseket is akár évi bontásban is,
nekem jobban bejön ez a fajta illusztrálás mint ami a TM-en van.
Ott azt mutatja, hogy CB poszt mellett még a jobb szélen szokott néha jàtszani ez feltételezem azt jelenti, hogy ha három védő van akkor ő az RCB.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.20. 09:41:09

vinszentvega írta:
2022.05.20. 09:28:31
Meg egy kíméletlen, kőkemény VKP, akiről elpattannak a játékosok...Mert a FDJ, Pedri, Gavi, Puig kp nem erre hívatott...
Egy pontosan ilyen embert leigazoltunk már a Milanból. :)

Rashford meg nagyon nem volt szimpatikus Rangnicknak, és ha játszott is, a posztján alig, mert ott Sanchot erőltették, ha már megvették, pedig szerintem egész más polc Rashford. Még akkor is volt, hogy nem jelölte kezdőbe, amikor mindenki más kiesett. Az idei éve nem releváns, ő meg azért alapvetően mindig meccseket döntött el a góljaival az elúlt 3 évben. De balszélsőként messze a legjobb, és ott is inkább területtel, oda meg megvagyunk. Nyilván amúgy sem téma, vicc volt, és a City inkább gondolkodna 60+Steffenben. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.05.20. 09:28:31

Vakmacska írta:
2022.05.20. 08:57:15
Hát, engem nem az érkezők aggasztanak, mert az ugye mindig lutri, hogy válik be, bár Xavival úgy érzem, nehéz lesz mellényúlni.
Sokkal inkább a koloncoktól való megszabadulás.
Umtitit én már ingyér is engedném, csak fizetni ne kelljen neki.
A kölcsönben lévő játékosok sorsát is jó lenne rendezni.
És hát igen, a keretből is kellene rostálni rendesen.

Engem Lewa utáni hajsza aggaszt, meg a két szélső védő: miért kell nekünk ilyen öregeket idehozni?
Tudom, hogy a szélsőkben nincs nagy felhozatal, de ha megint 32-33 éves játékosokat hozunk oda, mennyivel leszünk előrébb? Max annyival, hogy felváltva tudnak játszani.
Egy gólerős csatár nagyon hiányzik, de Lewa max egy tűzoltás lehet. És hozzá meg kell szabadulni Braittől minimum.
Meg egy kíméletlen, kőkemény VKP, akiről elpattannak a játékosok...Mert a FDJ, Pedri, Gavi, Puig kp nem erre hívatott...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.20. 09:27:30

Troym írta:
2022.05.19. 23:18:03
Citynek jelezhetik: 75 + Gabriel Jesus v. Dias v Laporte :)
United: 90 + Rashford :)
Nem követem a United-et, de ennek a Rashford-nak volt jó meccse az elmúlt 2 évben? Ha belefutok United meccsbe, kb. soha nincs a pályán, vagy csak olyan, mintha nem lenne ott.
Pár éve amikor nagyon felhypolták én is hoztam volna, de eléggé eltűnt Ő is meg Martial is, nem?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.05.20. 08:57:15

Hát, engem nem az érkezők aggasztanak, mert az ugye mindig lutri, hogy válik be, bár Xavival úgy érzem, nehéz lesz mellényúlni.
Sokkal inkább a koloncoktól való megszabadulás.
Umtitit én már ingyér is engedném, csak fizetni ne kelljen neki.
A kölcsönben lévő játékosok sorsát is jó lenne rendezni.
És hát igen, a keretből is kellene rostálni rendesen.

Engem Lewa utáni hajsza aggaszt, meg a két szélső védő: miért kell nekünk ilyen öregeket idehozni?
Tudom, hogy a szélsőkben nincs nagy felhozatal, de ha megint 32-33 éves játékosokat hozunk oda, mennyivel leszünk előrébb? Max annyival, hogy felváltva tudnak játszani.
Egy gólerős csatár nagyon hiányzik, de Lewa max egy tűzoltás lehet. És hozzá meg kell szabadulni Braittől minimum.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.20. 01:20:56

Chino írta:
2022.05.20. 00:36:19
Azért is kicsit nehéz megítélni, mert a Chelsea más rendszerben játszik, ők inkább a háromvédős rendszert preferálják.
A TM-en nem látom, melyik poszton milyen arányban játszik, mert az oldal kétvédősben gondolkodik csak és ott jelzi hogy jobb vagy bal. A Whoscored sem különbözteti nagyon meg a CB-k posztját ilyen értelemben. Azt tudom, hogy ha Silva játszik, akkor mindig ő van középen, úgyhogy gondolom a dán inkább valamelyik oldalon lehet általában. Nálunk mondjuk mindegy, 95%-ban két belső védő lesz, csak arra gondoltam, hogy a sebessége és a labdaügyessége miatt tán jó lesz kényszerből szélre is, ha valami sérüléshullám van.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.05.20. 00:36:19

bence0330 írta:
2022.05.19. 22:31:14

- Nagyon szeret légüres térben előrelépni, és baromi jól csinálja, tele van velük a highlights. Simán elsprintel a labdával néha az ellen tizenhatosáig.
Nekem is ezt tűnt fel és jóban is van a labdával, illetve nagyon jó a fejjátéka. Szinte az összes légipárbaját megnyeri, Araujoval ebben is jó párost alkotnának.
Azért is kicsit nehéz megítélni, mert a Chelsea más rendszerben játszik, ők inkább a háromvédős rendszert preferálják.
Forca Barca!!!!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.05.19. 23:18:03

bence0330 írta:
2022.05.19. 22:31:14

Más: a sport szerint a United sokallja a Barca által kért 100 misit DJ-ért, 80-85 körüli összeget hajlandóak megadni. A City pénzben szintén nem adná meg az összeget, csak pénz+ember opcióval lennének nyitottak a dologra..
Citynek jelezhetik: 75 + Gabriel Jesus v. Dias v Laporte :)
United: 90 + Rashford :)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.19. 22:31:14

Amikor nagy ritkán CFC meccset nézek, akkor sem látom szinte soha Christensent, pedig érdekelne, mit tud a dán srác.

Megnéztem pár highlightsot, bár az a védőknál tán még megbízhatatlanabb dolog, hisz a védőnek pont hogy stabilnak kell lennie hosszú távon, és a hibái definiálják, nem a szép megmozdulásai. Viszont pár dolgot le tudtam szűrni a tulajdonságaiból:

- Szerencsére nagyon gyors, ettől féltem kicsit Mingu elvesztésével. 33-34 között sprintelget, az EB-n asszem ő volt a leggyorsabb védő. Nálam most tán ez a legfontosabb.
- Nagyon nyugodt, higgadt embernek tűnik, látszólag remekül passzol stresszhelyzetben
- Magas, erős, elég Araujos a felépítése
- Nagyon szeret légüres térben előrelépni, és baromi jól csinálja, tele van velük a highlights. Simán elsprintel a labdával néha az ellen tizenhatosáig.

De persze ez így nem jelent semmit, mindenesetre kicsit azért megnyugodtam, hogy azért nem egy Garcia 2-t hozunk. Ha valaki stabilabban követi a meccseit, kérem, szólaljon fel bátran! Azt látom, hogy amúgy annyira vészesen nem csereember, minden 3. meccsen rotálják csak ki (egészségesen 27 alkalomból 18-szor kezdett a PL-ben), a kevesebb perc a sok Covidjából ered, illetve az utolsó jópár bajnokiján nem volt keretben, állítólag ő maga vonta ki magát a keretbe nevezés alól többször (pl. most az FA-kupa döntőben is ő kezdett volna), sérülés nélkül. Vagy tényleg kicsit rosszul volt, vagy itt van már fejben, és nem akar megsérülni.

Más: a sport szerint a United sokallja a Barca által kért 100 misit DJ-ért, 80-85 körüli összeget hajlandóak megadni. A City pénzben szintén nem adná meg az összeget, csak pénz+ember opcióval lennének nyitottak a dologra..
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.05.19. 20:13:20

messideco írta:
2022.05.19. 08:46:48
Már ilyen hírek is vannak: Lewandowski ügynöke, Zahavi, tíz barcás Lewandowski-mezt vett, írja Gerard Romero
Imádom ezeknek a twitteres átigazolási híreknek a csomagolását... :D
Ennyi erővel azt is írhatnák, hogy "a hétvégén Robert Lewandowski ügynöke virslit rendelt és mellé Paulanert ivott" biztos maradni fog a Bayernben.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.05.19. 20:08:13

messideco írta:
2022.05.19. 08:46:48
Már ilyen hírek is vannak: Lewandowski ügynöke, Zahavi, tíz barcás Lewandowski-mezt vett, írja Gerard Romero
Vagyis csináltatott?
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.05.19. 08:46:48

Már ilyen hírek is vannak: Lewandowski ügynöke, Zahavi, tíz barcás Lewandowski-mezt vett, írja Gerard Romero
"And my heart will leave you never."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.19. 00:55:11

Feast4 írta:
2022.05.18. 23:13:19
Ennek az oka a Klopp hatás. Ugyanúgy mint a Dortmundnál. Az ő rendszerében, mint a fogaskerék világklasszis szintet hoznak, de ott és alatta. Ez szerintem az ő zsenije, nem pedig a játékosok világklasszissága. Olyan játékosokból építette fel azt a Liverpoolt akikről 3-4-5 évvel ezelőttig azt se tudtuk, hogy vannak. Jó szeme van, de ő egy rendszert lát, abba vesz embert. Ha onnan kiveszed a figurát máshol simán lehet tucat lesz csak. Rengeteg későbbi játékosáról ez beigazolódott.
Klopp tán a legjobb szemmel megáldott edző, de szerintem van, aki máshol is klasszis lenne. Elég egyértelműnek tűnik Salah, azért ő egy zseni, biztos vagyok benne, hogy a jelenleg létező legjobb Messi-pótlék lenne. Sajna kicsit az intenzitásában is. TAA alighanem top3 rúgótechnikával rendelkezik, a védők közül mindenképp, ha valahol nem fontos a védekezés a posztján, top szint lenne. Thiago ugye rég klasszis szint. Szerintem Mané az egyik legjobb befejező a világon, és azért még focizni is tud mellé.

Ellenpéldának nálam tökéletes Henderson. Úgy lett a PL legjobbja 1-2 éve, hogy igazából a labdával semmit nem tud az elithez képest, gólokat nem lő, gólpasszokat nem ad, viszont akkora szíve, ereje van, és annyira jól beleillik ebbe az általad említett rendszerbe, hogy a le-fel rohangálásával is klasszis szintet hoz. Nálunk halott lenne. Jota még jó példa erre, Wolvesban középszer, Poolban meg gólvágó. Firmino 1-2 évig elképesztő volt, de neki is meg kellett találni ezt a különleges, labdatartó-osztogató-9-es posztot, soha sehol ilyen szezonokat nem hozott volna. Cou ugye egy ilyen szélsőbe oltott ívelgetős-rúgós playmaker 10-est játszott, nálunk meg azt várták, hogy cselezze át magát mindenkin.

De az tény, hogy ezeket az embereket úgy építi fel fizikumban, önbizalomban, és annyira megtalálja mindenkinek a helyét, még egy Millner-apónak is, hogy emiatt tényleg tud csalóka lenni egy játékos.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.05.18. 23:29:14

Feast4 írta:
2022.05.18. 23:13:19


Leehet hogy egyedül leszek a véleményemmel, de én Van Dijkot kivéve egy játékost se fogadnék felhőtlen örömmel.

Ennek az oka a Klopp hatás. Ugyanúgy mint a Dortmundnál. Az ő rendszerében, mint a fogaskerék világklasszis szintet hoznak, de ott és alatta. Ez szerintem az ő zsenije, nem pedig a játékosok világklasszissága. Olyan játékosokból építette fel azt a Liverpoolt akikről 3-4-5 évvel ezelőttig azt se tudtuk, hogy vannak. Jó szeme van, de ő egy rendszert lát, abba vesz embert. Ha onnan kiveszed a figurát máshol simán lehet tucat lesz csak. Rengeteg későbbi játékosáról ez beigazolódott.
Hát ezen nem kell sokat spekulálni, mert nincs elérhető játékos onnan.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.05.18. 23:13:19

Troym írta:
2022.05.18. 22:20:54

Gondolom sokakat nem zavarna Van Dijk, Szalah, vagy Alexander-Arnold érkezése a Coutinho blama ellenére.
Leehet hogy egyedül leszek a véleményemmel, de én Van Dijkot kivéve egy játékost se fogadnék felhőtlen örömmel.

Ennek az oka a Klopp hatás. Ugyanúgy mint a Dortmundnál. Az ő rendszerében, mint a fogaskerék világklasszis szintet hoznak, de ott és alatta. Ez szerintem az ő zsenije, nem pedig a játékosok világklasszissága. Olyan játékosokból építette fel azt a Liverpoolt akikről 3-4-5 évvel ezelőttig azt se tudtuk, hogy vannak. Jó szeme van, de ő egy rendszert lát, abba vesz embert. Ha onnan kiveszed a figurát máshol simán lehet tucat lesz csak. Rengeteg későbbi játékosáról ez beigazolódott.
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.05.18. 22:20:54

mes írta:
2022.05.18. 20:03:59
AG utan kell nekunk meg egy kozeppalyas a Valenciabol? Biztos?😂
Mellényúlni bárhonnan lehet.
Atma- Arda Turan, Griezmann
Arsenal - Hleb, Song, Vermaelen
Lpool - Coutinho
Murillo- Valencia
Sevilla-Vidal, Lenglet
Juve-Pjanic

Emiatt csapatokat kizárni nem kéne, csak ésszel választani.
Gondolom sokakat nem zavarna Van Dijk, Szalah, vagy Alexander-Arnold érkezése a Coutinho blama ellenére.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.18. 20:16:10

mes írta:
2022.05.18. 20:03:59
AG utan kell nekunk meg egy kozeppalyas a Valenciabol? Biztos?😂
De a többiek nem kicsit jöttek be. :) Alba, Villa...

Én csak olyan cikket olvastam, hogy 80 millától hallgatják meg az ajánlatot DJ-ért, biztos vagyok benne, hogy alatta nem kel el, mert itt nem az van, hogy minden áron ki akarjuk paterolni, mint az elmúlt években kb mindenkit. Itt most kényszer és anyagi célok vannak, és van egy szint, ami felett megéri, alatta meg nem. Szerintem 80-tól kezdődik, és a City/PSG komolyabb szándéka alapján mehet még feljebb ideális esetben.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.05.18. 20:08:30

Szerintem az illető ironizált Xavival és Iniestával kapcsolatban.

A Sport szerint Laportáék rárepültek Endrickre. Egyelőre csak egy megállapodás születne és jövőre 16 éves korában lenne hivatalosan a Barca játékosa és 18 éves korában csatlakozna a klubhoz addig kölcsönben maradna Brazíliában. José Manuel Barla, a Barca dél-amerikai játékosmegfigyelője hívta fel Laporta figyelmét a srácra, bár sokan felfigyeltek. Áprilisban egy U 17-es válogatott tornán az angolok, hollandok, argentínok és Mexico ellen 5 gólt szerzett és 1 assistja volt, azonkívül gólkirály, MVP, torna legszebb gólja.
Ha sikerülne megszerezni és beválna srác hosszú időre meg lenne oldva a kközépcsatár probléma.

Több médium egyöntetűen lehozta, hogy Umtiti az Arsenalban köthet ki kölcsönben. Korábban már lenyilatkozta a játékos is, hogy hajlandó elmenni kölcsönbe. Jó lenne ha sikerülne még ha kölcsön, akkor is.

Nekem igazából Solerrel nem lenne gondom, nagyon jó kis játékos,főleg ha Gayával jönne párban, de De Jongot nem szabadna elengedni. Ha mégis menne minimum 80 milliót kellene kérni. Amilyen elszállt árak vannak egy ilyen kaliberű játékos simán ér ennyit.
Forca Barca!!!!
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2022.05.18. 20:03:59

AG utan kell nekunk meg egy kozeppalyas a Valenciabol? Biztos?😂
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.05.18. 18:31:10

éS írta:
2022.05.18. 15:38:42
....
Pont ezt akartam mondani.

Fabregasnak volt szezon elején 5-6 jó meccse, aztán jött az első rangadó és beroselt. Néhány meccsen keresztül szerencsétlenkedett (szó szerint), aztán lehozott megint 2-3 nagyon jó meccset, aztán megint pukkant az első komoly rangadón és kezdtük előröl. Sose tudott egy szezonra se meghatározó lenni. Meccsei voltak, aztán amint valami ellenfél ellen kellett volna villantani, lefőtt.

Pep, Tito és Tata (na jó, Tatát hagyjuk) se tudott vele kezdeni semmit. Aztán jött LE és ő már nem vackolt vele.

Másrészt Pep mindenhol kipróbálta, hátha valahol megy neki. Támadó kp. árnyékék, szélső stb. Csak hát irányítani hozták az meg nem ment. Egyébként azért szapulja mindenki, mert egy fejben gyenge, zavart, motiválatlan kedvetlenül játszó játékos volt. Semmi tűz, semmi akarat, semmi gyilkos ösztön.

Xavihoz meg Iniestához meg tényleg ne hasonlítsuk. :mrgreen: Nézzük már meg mi lett a karrierjével.

Mindeközben pl. Iniestat megtapsolta a Bernabéu.

De visszakanyarodva a jelenre. A pénzen kívül egyetlen egy érvet se tudok mondani ami miatt indokolt egy FDJ Soler csere. Fabregasnál volt más ok bőven.
Kép
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.05.18. 18:18:44

:D :D :D Először is sorry az emojikért, de Iniestához vagy Xavihoz hasonlítani Farbregást…hát kemény megfigyelő vagy. Statisztikàt raksz ki aminek semmi értelme! Iniesta egy best egy Istenadta tehetség akit nem, hogy Fabregashoz senki máshoz nem hasonlítanèk
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2022.05.18. 16:20:21

Alexis csatár volt, az általam említettek pedig középpályások.
Almát almával...

Azta, Sergio Roberto 12 szezonját tölti itt, és minden edző imádja, akkor tuti a Barca történetének egyik legjobb játékosa :)
Én is tudok így érvelni :)

Idézz is legalább ilyen jól kérlek.
davi10

johdepp írta:
2022.05.18. 15:39:35
dani87 írta:
2022.05.18. 14:59:42
...
Szerintem meg Alexis volt a legnagyobb király és leghasznosabb. 141 meccsen rúgott 46 gólt, sokkal hasznosabb, mint Fabregas volt. Iniesta és Xavi meg nagyon s...rok voltak mindig is, csak a sajátnevelés hájpot kapták, alig rúgtak gólt. Főleg Iniesta volt nagyon haszontalan, csak 57 gólt lőtt 674 meccsen, nagyon ratyi a csávó, nem is értem, hogyan volt helye a csapatban 15 évig, még a padra sem engedtem volna leülni. A számok magukért beszélnek. /s
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2022.05.18. 15:39:35

dani87 írta:
2022.05.18. 14:59:42
...
Szerintem meg Alexis volt a legnagyobb király és leghasznosabb. 141 meccsen rúgott 46 gólt, sokkal hasznosabb, mint Fabregas volt. Iniesta és Xavi meg nagyon s...rok voltak mindig is, csak a sajátnevelés hájpot kapták, alig rúgtak gólt. Főleg Iniesta volt nagyon haszontalan, csak 57 gólt lőtt 674 meccsen, nagyon ratyi a csávó, nem is értem, hogyan volt helye a csapatban 15 évig, még a padra sem engedtem volna leülni. A számok magukért beszélnek. /s
éS
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:31:54
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.18. 15:38:42

én úgy emlékszem, hogy fabregas minden ősszel bekezdett aztán a szezon második felére mindig baromira visszaesett a teljesítménye, ezért csalókák kicsit ezek a számok.
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2022.05.18. 14:59:42

Semmit? :D
Csak hasznosabb volt, mint Iniesta vagy Xavi...
Sose értetten Fabregas szapulását, teljesen jó teljesítményt tett le az asztalra.

Kigyűjtöttem a 3 év statisztikáját, amíg itt volt, 2011-től 2014-ig:

Fabrages: 10347 perc / 151 meccs / 42 gól / 50 gólpassz

Xavi: 11006 perc / 146 meccs / 25 gól / 34 gólpassz

Iniesta: 10399 perc / 146 meccs / 17 gól / 47 gólpassz

A számok magukért beszélnek.
Feast4 írta:
2022.05.18. 12:04:41
LM10 írta:
2022.05.18. 10:10:26
Nekem ez a FDJ-Soler ügy nagyon hasonlít a Fabregas-Rakitic vonathoz. Emlékszem senki sem értette miért lesz jobb a horvát, mint a saját nevelésű évekig visszavárt Cesc.
Ezzel nagyon nem értek egyet. Fabragas semmit nem mutatott az itteni szezonjaiban, borzasztó rossz meccsei voltak sorozatban, már a pokolba kívánta mindenki.

Rakitic meg közbe Sevilla élén behúzta az Európa ligát és klasszis játékossá vált.Egyébként Fabragas soha nem tudta megközelíteni a későbbiekben azt amit az Arsenalban csinált, csak fel fel lángolásai voltak. Ott inább azon ment a matek, hogy miért Rakitic és nem Kroos. Mert mindkettő opció volt.

Ott egy alapvetően elvérzett játékos helyére, volt két látványos opciónk. Itt meg egy alapvetően bevált játékos helyett van egy Valenciában sem tündöklő Soler...
Válasz küldése