Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.08.11. 08:59:27

vg99 írta:
2021.08.11. 08:31:51
Nem ertem, hogyha Moribaval mehet a keménykedés, akkor a többiekkel miért nem.
Lehet, h nem B csapat, de 1 percet nem játszol fiam. Elég nagy a keret.
Coutinho fizuja és a Poolnak az újabb talan 20 millió miatt sem szabad jatszania,
Gríz es Brat eladásától meg talan megijedtek, pedig még most kellene. Puig, Demir, Collado, Nico, Gavi, stb. Itt vannak, jöjjenek!
Pedig nem túl bonyolult a válasz...neki nincs élő szerződése az első csapattal, a többieknek pedig van. Az ő (új) fizuja tovább emeli a fizetéseket, amit nem engedhetünk meg magunknak.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.08.11. 08:31:51

Nem ertem, hogyha Moribaval mehet a keménykedés, akkor a többiekkel miért nem.
Lehet, h nem B csapat, de 1 percet nem játszol fiam. Elég nagy a keret.
Coutinho fizuja és a Poolnak az újabb talan 20 millió miatt sem szabad jatszania,
Gríz es Brat eladásától meg talan megijedtek, pedig még most kellene. Puig, Demir, Collado, Nico, Gavi, stb. Itt vannak, jöjjenek!
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2021.08.11. 08:29:30

Amellett, hogy Messi távozása és körülményei iszonyat letaglóztak, lelkes is vagyok, mert 10 éve nem látott lehetőség előtt állunk. Olyan fiataljaink vannak, akik akár egy Juve ellen is megmutatták már, hogy készen állnak. Ingyen vannak és számomra már most jobb alternatíva, mint a holland Willnajund, vagy Saul. Nem kell itt megszokni a Barca stílust, ők szoktathatják meg a stílust a külsősökkel. A lehetőséget az szolgáltatja, hogy igazolni már nem fogunk tudni, elég feladat lesz regisztrálni a 4 újat. Pjanic elmegy, szerintem Umtiti, Cou és Braitw. is még augusztusban. Elől megleszünk, Demir posztján jelenleg nem lesz konkurencia, így jó eséllyle játszhat a szezon elején és megmutathatja, hogy leköveti-e Perdi tavalyi példáját. Balde helyzete más, de azért remélhetőleg nem annyi percet fog kapni, mint tavaly Puig.

Ami igazán izgalmas, az a középpálya. Nico és Gavi olyan meccseket tolt le, aminél csak pislogtam. Reménykedek, hogy ne jöjjön oda már senki konkurencia és legyen elég t.. Koeman, hogy beteszi őket. Így is nagy lesz a verseny, mert szűröbe Busi mögött ott lesz Roberto, a két kreatív helyre pedig De Jong és Pedri helye garantált. Mögöttük lehetne a fenti kettő és Puig, Moriba szintén kifelé áll.

Szóval a pénzügyi nehézség elhozhatja a generáció váltást, okosan, szinte ingyen bejátszhatja magát 4-6 ember is a csapatba. Gondolok itt Araujora, Eric Garciara is. Hihetetlen minőséget képviselnek. Maximum egy belső védő férne még el, ha esetleg Lenglet is menne. Én most azért szorítok, hogy ne nagyon igazoljunk senkit, ellenben minnél több sallangot szórjunk el, annál jobban rákényszerül Koeman a csikókra.

Ha választani kell, hogy az ifikkel 3-4.-ek leszünk, vagy a tavalyi szezonban nyertük volna meg a Ligát, nálam az ifik.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.08.11. 08:21:35

Deluigi írta:
2021.08.11. 07:26:25
tamadokat nem nagyon kellene eladni, mert vegul nem marad senki es megint vennunk kell felidoben egy Bw2-t :)
Jelenleg 6 db támadó van 3 posztra és ebbe Coutinhot nem számoljuk. Nem olyannak ismerem szeretett csapatunkat, ahol ezt megfelelő rotációval ki fogjuk használni. Ennek ellenére nem tűnik prioritásnak, hogy innen eladjunk, de nem ha érkezne ajánlat, akkor Brait, vagy Dembele simán adható.
nemespatro írta:
2021.08.11. 07:22:05
Lehet valamit hallani az esetleges távozókról? Brait menni fog? Esetleg Pjanic, Lenglet, Umtiti ?
A mundo szerint Pjanic és Umtiti eladása élvez prioritást, mert továbbra sem tudjuk regisztrálni az új igazolásainkat. Ezzel párhuzamosan tovább zajlanak a tárgyalások a fizetések csökkentéséről!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1870
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.08.11. 07:26:25

tamadokat nem nagyon kellene eladni, mert vegul nem marad senki es megint vennunk kell felidoben egy Bw2-t :)

edit: Pjanic bevallalta a Juvet, -20%-os fizuval, a Juve fizeti
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2021.08.11. 07:22:05

Lehet valamit hallani az esetleges távozókról? Brait menni fog? Esetleg Pjanic, Lenglet, Umtiti ?
Vészesen fogy az idő és eddig még annyi játékosmozgás se volt mint Barto utolsó éveiben, pedig akkor se dobáltuk nagy lendülettel kifelé a játékosokat.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2021.08.11. 07:14:18

PSG-vel kellene egyet üzletelni, mondjuk egy Griezmann Icardi cserével, mert lehet, hogy Icardi kevesebb bérrel is beérné, ismeri a közeget, fiatalabb is.
Esetleg, ha Icardit eladják másnak, akkor Griezmannt átpasszolni a galaktikusság jegyében nekik és jövőre behúzni Halandot vagy Isakot.
Griezmann talán utolsó éve, amikor még nagyobb értéket képviselhet az eladása és most valószínűleg az Ő bére űrkategória a keretben.
Agüerora nem számítanék, mert látszott a szerződés körülményein, hogy igazából csak játszani szeretett volna Messivel a pályafutása utolsó egy-két komoly évében.
Ebből is látszott, hogy Messi is igazán már a maradás mellett volt erre a szezonra, de idő közben kiderült, hogy annyira rossz lett az anyagi helyzet, hogy ezen feltételrendszer mellett sok szempontból nem működhettek volna már a dolgok.
Azt hiszem, most lehet fohászkodni, hogy Fati a "kijelölt utat" járja be és a sérülése csak egy rossz szájíz legyen a karrierjében.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7660
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.10. 09:38:18

LG írta:
2021.08.10. 08:59:22
Pont az olyanok miatt, mint Demir tartom nagyon gáznak, hogy nem tudtuk szűkíteni a keretet...

...A hatalmas probléma, hogy megbukott, túlfizetett játékosok itt vannak, és ha itt vannak és éppen egészségesek, akkor játszani is fognak, mert ennyi pénzért nehogy már a padon/lelátón üljenek. Ezzel pedig duplán okoznak kárt. Ha már nem tudtunk tőlük megbszabadulni, legalább ne játszanának, és akkor jövőre egy év mellőzés után talák ők is visszavennének az igényeikből, és hajlandóak lennének a teljesítményükhöz méltó ajánlatot elfogadni. De ezzel a hozzáállással addig rohadnak ránk, amíg tart a szerződésük. Ha valami őrült meg nem hosszabbítja, hogy nehogy már ingyen elmenjenek, ha már annyit fizettünk értük. :lol:

Katasztrófa, ami ennél a klubnál folyik. #-o
Nekem is ez a bajom. Ez a kettős bukta. Ez az irreális fizetés ügy kellemetlen, de túlélné a klub, ha legalább szakmailag nem bukna bele. Demir példája nagyon jó - amúgy nyilván nem gáz, ha B-ben van egy évig, és néha feljátszik, csak azt nem akarom, hogy ez egy túlfizetett nagy név miatt történjen meg. Nagyon nem.
Fatit bizonytalanság miatt kivéve az egyenletből, ha egy jövőből jött ember azt mondaná, hogy a jelenlegi keretből egy játékos egy nézőcsalogató klubarc, akár klasszis lett, és meg kellene tippelnem, ki az, akkor az nálam toronymagasan Demir. A képessége megvan hozzá, főleg, hogy egyre többen kötik össze a mozgását, helyét, játékát Messiével, ami meggyorsíthatja a popularitásának kialakulását. Ezt persze kultiválni kell, sőt, itt is kell tudni tartani, és több dolognak kell összeállni hozzá, de a szükséges tehetség megvan. Ha mondjuk tényleg egyre jobb lesz, és az ittartása játékperchiány miatt lenne nehéz, amit egy Griez, vagy még rosszabb, Dembélé indukált, na akkor van gáz.
Egyébként rég volt ilyen jó szemű igazolásunk. Eleve kölcsön + opció, tehát nincs tétje, nem hype.olt, és mégis jó. Az ingyeneseket nem venném ide, mert ők elismert nevek, akik minket választottak. Tök jó, de más kategória. Ilyen Demir-féle jó szemű igazolásból talán Araujo rémlik utoljára, aki ilyen volt.
recrea írta:
2021.08.10. 09:04:12
Én szintlépést várok Griezmanntól Messi távozásával. Erről vélemény?
Látom erre rekordmennyiségű válasz érkezett :D
Szerintem egy jobb eleme lehet a gépezetnek, de így is lesz 1-2-3 jobb ember nála a támadószekcióban is, főleg, ha húzóembereket keresünk, ami ő sosem lesz. És szerintem ráadásul csak akkor lesz egészen jó, ha a posztján játszik, ami mondjuk 4-2-3-1-ben ék mögött, de legrosszabb esetben még 9-esként. Ha meg kikerül szélre, amire jó esély van, akkor még javulás sem lesz, mert oda kéne sebesség, 1v1 tudás, stb. Sajna nem túl sokoldalú szerintem. Depay, Fati komolyabb szint lesz így is, és szent meggyőződésem, hogy Demir is, de szélen legalábbis egészen biztosan. Ráadásul mindhárman tudnak szerintem két posztot játszani egész jól. Colladot még nem tudom hová tenni, de jobboson alighanem még őt is előrébb venném szintre.
Ha végig a posztján lenne, 15+ gól szerintem meglenne azért. Annyi, hogy a büntetőket véletlenül se lője, botrány volt, amit leművelt az elmőlt 1-2 évben a büntetőpontról két fronton is. Erre van egy Depayunk, aki duzzad az önbizalomtól, és szerintem el sem hiszi, hogy kihagyhatja. Szabadokat jobboldalról ballábasszögben esetleg.
Szomorúan beszélek így egy ennyire drága, hellyel-közzel (máshol) klasszis, melós, amúgy szimpatikus játékosról, másfelől viszont örömteli, hogy több játékosunk is van, akik alighanem jobbak (lehetnek), mint ő, de minimum erős kihívások a részére, nézőpont kérdése.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2021.08.10. 09:35:41

recrea írta:
2021.08.10. 09:04:12
Én szintlépést várok Griezmanntól Messi távozásával. Erről vélemény?
Nem hiszem, hogy javulni fog, most meg Messi forintos labdai, amivel kihagyhatatlan helyzetbe kerulhetett is hianyozni fognak.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3360
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.08.10. 09:33:00

Én sem várok tőle semmilyen szintlépést, valószínű, hogy több gólja lesz, már ha ő rúgja a tiziket majd és nem Depay mondjuk. Fatitól és a hollandtól várom inkább azt, hogy húzza majd felfelé a csapatot. A csk sor úgy is lefelé fogja.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.10. 09:18:40

recrea írta:
2021.08.10. 09:04:12
Én szintlépést várok Griezmanntól Messi távozásával. Erről vélemény?
Én úgy gondolom, hogy egy kicsit feljavulhat, de nagy megtáltosodásra nem számítok tőle.
Azt meg remélem, hogy véletlenül sem akarják ráépíteni az új csapatot, egyfajta új Messi szerepkört ráhúzni, mert az karasztrofális lenne.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.10. 09:15:15

recrea írta:
2021.08.10. 09:04:12
Én szintlépést várok Griezmanntól Messi távozásával. Erről vélemény?
"Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" lenne, ugye Messi miatt nem tudott kiteljesedni, most nem lehet indok a gyenge produktumra.
De nem annyira vagyok meggyőzve, hogy most majd szárnyalni fog, de legyen úgy.
Mindenesetre a Depay-Fati kettősben többet látok.

Biztos több gólja lesz a franciának, mert a tizik esetleg hozzá kerülnek, meg hátha a pechszéria is elkerüli, ugye volt több eset amikor üreskapura hagyta ki, meg elcsúszott, stb.
Egy normális klubnál azt mondanám, hogy utolsó esélye. Itt viszont ha megint becsődöl se lesz következménye.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.08.10. 09:04:12

Én szintlépést várok Griezmanntól Messi távozásával. Erről vélemény?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.10. 08:59:22

Pont az olyanok miatt, mint Demir tartom nagyon gáznak, hogy nem tudtuk szűkíteni a keretet. Vagyunk elegen előre. Persze, létszáman igen. De kik vannak ott? Griezmann, akiről ordít, hogy minden igyekezete ellenére sem illik ide, és nálunk max. egy jó melós lesz továbbra is. (most arról nem beszélve, hogy anyagilag is mennyire megterheli a klubot) Az öreg és általában sérült Agüero? Az általában sérült Dembelé? A lelkes, de ez a szinten tudásban kevés dán? Velük építjük a jövő csapatát? :lol:

Még Depaynál és Fatinál is vannak kérdjőjelek, de bennük legalább bízok, hogy jók leszek. De nem ide való emberek, akik max. arra jók, hogy most toldozgassunk-foltozgassunk velük, ne vegyék már a fiatalok elől a lehetőséget.

Pedri és Fati is megmutta, hogy nem kell őket pátyolgatni, de még egy Puig, Arújo, Mingueza és Moriba is gyakran felüdülés voltak az öregekhez képest.

A hatalmas probléma, hogy megbukott, túlfizetett játékosok itt vannak, és ha itt vannak és éppen egészségesek, akkor játszani is fognak, mert ennyi pénzért nehogy már a padon/lelátón üljenek. Ezzel pedig duplán okoznak kárt. Ha már nem tudtunk tőlük megbszabadulni, legalább ne játszanának, és akkor jövőre egy év mellőzés után talák ők is visszavennének az igényeikből, és hajlandóak lennének a teljesítményükhöz méltó ajánlatot elfogadni. De ezzel a hozzáállással addig rohadnak ránk, amíg tart a szerződésük. Ha valami őrült meg nem hosszabbítja, hogy nehogy már ingyen elmenjenek, ha már annyit fizettünk értük. :lol:

Katasztrófa, ami ennél a klubnál folyik. #-o
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.08.10. 07:46:02

fanbarca írta:
2021.08.10. 07:12:13
MatyiG írta:
2021.08.09. 19:45:10
Demir biztos, hogy nem lesz még felnőtt kerettag. Maximum egy-két bajnokira vagy kupameccsre.
Ez miért ennyire biztos? A Gamperen is a kezdőben találtuk. Oké, hogy szerződés szerint a B csapat játékosa, de ettől még játszhat folyamatosan a felnőttek között.
Mert így is vagyunk előre elegen. Talán a szezon elején kap lehetőséget a sérülések miatt, de utána nem sok értelme van lelatoznia.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2166
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.08.10. 07:12:13

MatyiG írta:
2021.08.09. 19:45:10
Demir biztos, hogy nem lesz még felnőtt kerettag. Maximum egy-két bajnokira vagy kupameccsre.
Ez miért ennyire biztos? A Gamperen is a kezdőben találtuk. Oké, hogy szerződés szerint a B csapat játékosa, de ettől még játszhat folyamatosan a felnőttek között.
més que un club
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.08.10. 06:41:33

Eddig Laporta nem foglalkozott komolyan a keret megújításával és a sapka teljesítésével. Kérdés, hogy az átigazolási időszak hátralévő részében is így marad ez, vagy ebben magas sebességre kapcsol és lesznek nagy változások. Én ez utóbbir szeretném, de nem remélem.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.08.09. 20:04:47

bence0330 írta:
2021.08.09. 19:50:13
MatyiG írta:
2021.08.09. 19:45:10
Demir biztos, hogy nem lesz még felnőtt kerettag. Maximum egy-két bajnokira vagy kupameccsre.
Köszi! Én ezt csak a Messi-ügy előtt olvastam, gondoltam annak hatására hátha változott. Akkor viszont 3 támadónál Collado/Dembélé a két játékosunk jobbra? Collado akkor pár hónapig sok lehetőséget is kaphat akár, gyorsan kiderülhet, elég-e ide, vagy nem.
Griezmann is sokat fog ott játszani, ha 3 támadó lesz szerintem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7660
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.09. 19:50:13

MatyiG írta:
2021.08.09. 19:45:10
Demir biztos, hogy nem lesz még felnőtt kerettag. Maximum egy-két bajnokira vagy kupameccsre.
Köszi! Én ezt csak a Messi-ügy előtt olvastam, gondoltam annak hatására hátha változott. Akkor viszont 3 támadónál Collado/Dembélé a két játékosunk jobbra? Collado akkor pár hónapig sok lehetőséget is kaphat akár, gyorsan kiderülhet, elég-e ide, vagy nem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.08.09. 19:45:10

Demir biztos, hogy nem lesz még felnőtt kerettag. Maximum egy-két bajnokira vagy kupameccsre.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7660
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.09. 18:21:08

Marca: "Spanish journalist Albert Roge has stated that Alex Collado wants to stay at Barcelona. The player no longer wants to go out on loan and is determined to convince Ronald Koeman of his qualities. He has no intention of hearing any offers to go on loan, after coming close to moving to Club Brugge."

Szóval akkor Collado elvileg marad, ez gondolom egyértelműen Messi távozásának az okozata. Az a Collado/Demir jobbszél igen technikásnak és potensnek tűnik. Mondjuk ha véletlenül mégiscsak 2 támadós rendszer lesz, akkor kb mindkettő padozni fog. Majd kiderül.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2021.08.09. 10:50:24

https://www.sport.es/es/noticias/barca ... e-11978140

Remélhetőleg ezzel a bosnyák off, tisztelet neki azért, hogy lehetetlen helyzetét belátva aláír a Juvéhoz 20%-kal kevesebb fizetésért.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3398
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.07. 12:36:27

visca el barca írta:
2021.08.07. 10:51:44
Ezeknek a coutinho feleknek egy simeone kellene aki ostorral utne oket.
Értenének a szóbol ostor nélkül is ezek a srácok. Nem vagyok egyáltalán játékos párti hozzáállású, de nem a srácok tehetnek arról, hogy ebben a katyvaszban nem találják a helyüket. Ha csak egy emberről lenne szó, mondjuk Couról, ha már szóba hoztad, hogy elfelejtett focizni amióta itt van akkor teljesen oké amit írsz.
Itt jelenleg Laportától kezdve Koemanon át senkinek semmi konkrét elképzelése nincsen. Itt mindenki abban bízik, hogy majd valaki csinál valamit és az klassz lesz. Mindenki a klubnál a másikra vár, a másikban reménykedik.
Várják a csodát tátott szájjal, mint a sült galambot.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.07. 12:07:39

davi10 írta:
2021.08.07. 10:37:13
Amúgy már erősödnek a hírek, hogy nem is kell nekünk 20 milliót fizetni a Pool-nak és nem is olyan valószínűtlen, hogy Coutinho elmegy :D
Koeman elvileg számolna vele. Ha azt tudja hozni 4-3-3-ban is a középpályán, amit tavaly a 4-2-3-1-ben, akkor nem csak létszámban lesz erősítés.

Renato Sanches-t nem értem, pár napja még az volt a hír, hogy Koeman megvetózta.
Ez nagy terv, hogy attól várjuk a csodát, hogy Coutinho varázsütésre magára talál, meg Renato Sancheztől, aki egyszer már megbukott top csapatban. #-o
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.08.07. 10:51:44

amugy mar annyira bosszus vagyok, hogy most azt mondom, hogy lenglettol meg umtitiol szabadulni kell, a tobbi meg rohadjon meg a tobb 10 millios fizetesevel es kopje ki a tudejet. Ezeknek a coutinho feleknek egy simeone kellene aki ostorral utne oket.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése