Rashford az első angol játékos Barcelonában Lineker óta
"Yeah… It’s official." Rashford follows in Lineker’s footsteps. pic.twitter.com/ZvbnDAtbax
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 23, 2025
Szerintem anyagi okok vannak emögött, egyszerüen nem tudtunk megegyezni az Ajax-szal.westerngom írta: Persze, hogy az ő döntése, de azért elgondolkodtató, hogy a nagy Barca és Messi fan, akivel szóban már megegyeztünk, végül simán kifarol és viszi a PSG.
Én Velát elnézném itt. Az igaz, hogy nem center, de elég mozgékony kis csatár, Eto'o-féle. Azt sem mondanám rá azért, hogy szélső.Cestus írta:A RAC1 szerint Morata is kiesett a pixisből, mert kevésnek találta a játékidőt. Most a legújabb név Carlos Vela, rajta kívül még két opció van.
Ez a Vela sem kilences már, én nem látom értelmét a támadóigazolásnak, ha nem centert hozunk ide. Szélsőnk már van elég.
vkp.-t játszik jelenleg is a srác, az Ajaxban, egy kis Barca DNS-el átitatva, a higgadt, magabiztos labdakezelését és birtoklását látva simán bíznám rá Busquets posztját.Feast4 írta:Egyrészt Ő nem feltétlenül Busquets profilja, másrészt meg ha menni akara PSG-be nagyon sajnlom, de mehet.westerngom írta: hát nem tudom melyik a rosszabb hír.![]()
Az igazi probléma csak az számunkra, hogy nem nem sikerült megoldanunk Busquets minőségi, Barca kompatibilis cseréjét/ pótlását fiatal játékossal ismét.
Morata meg... ízig vérig habfehér + mindenki nagy pénzt szeretne látni belőle, nem gondolom, hogy fél évre elengednék ide egy jelképes összegért, mert állítólag "megint" szegények vagyunk mint a templom egere.Feast4 írta: Morata meg....
Én is úgy gondolom, hogy a pénz a legtöbb játékosnál régebben is döntő győzelem volt, annyi különbség, hogy régegebben többnyire a top csapatok volt egyben a leggazgagabbak is, most meg már az orosz, arab, kínai csapatok is tudnak komoly fizetéseket adni, és sokan megelegszének ezzel, és még fénykorukban hátat fordítanak az európai elitnek, és elmennek könnyű pénzt keresni. Vagy ott van pl. Pogba és Neymar esete, ők bár erős csapatba mentek, de a Barcához és Juvehoz képest mégis visszaesés volt a PSG és MU.mark watney írta:Amugy volt a futballnak olyan korszaka, amikor nem az anyagiak alapjan valasztottak a lehetosegek kozul a jatekosok? Az oke, hogy az olajpenzek berobbanasa elott csak a tradicionalis klubok tudtak nagy penzekkel csabitani. Azert en sejtem, hogy akkor is a penz volt a fo motivacio, es nem feltetlen a cimer. Persze, ha jo fizut kinal a szakmailag elorelepest jelento klub, es egy olyan, ami kevesbe komoly lepes szakmailag, akkor konnyen mondja adott jatekos, hogy neki a tradicio szamit, nem a love. De van ilyen? Latatlanban ugy gondolom, hogy tobbsegeben mindig a fizetes alapjan valasztottak a lehetosegek kozul?
Egy lehetseges ellenoelda jut eszembe, de fogalmam sincs Maradona Napoli-ban mennyire kapott kis, vagy nagy penzt. Tippemet az utobbira teszem.
Moratahoz meg annyit, hogy Zidentol kezdve a jatekosokon at, a klub vezetesig mindenki marasztalza, de o menni akart tobb jateklehetoseg remenyeben. Utolag ugy tunik, hogy a sok goljat nagyban koszonhette annak, hogy frissen jott be faradt csapatok ellen, es az o csapata gyotort, kapart a golert.
Én sem hiszem. Ott garantált a kezdőtagsága, itt korántsem.Még annyi, hogy nálunk vannak a világon a legnagyobb fizetések. Valószínűtlennek tartom, hogy ennek fényében csak a pénzen menne a vita.
Egyetértek, hogy nem kell mindenáron a végsőkig versenyezni a végtelen pénztárcával rendelkező csapatokkal, de annyival kiegészítenélek, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a hollandot (csak) a pénz motiválja. A PSG-ben kábé 2 darab középpályás van, simán beférne a kezdőbe. Ezzel szemben nálunk nagyobb a tülekedés és még Rabiot neve is folyamatosan forog szintén nonszensz mennyiségű fizetésért.Feast4 írta:...
Egyrészt Ő nem feltétlenül Busquets profilja, másrészt meg ha menni akara PSG-be nagyon sajnlom, de mehet.westerngom írta:hát nem tudom melyik a rosszabb hír.Cestus írta:Már a MD meg Rac1 is azt írja, hogy Frenkie megy a PSG-be, szóval ezt a csatát erősen úgy néz ki, hogy elvesztettük, ahogy azt pár dolog már előrevetítette.
Közben a spanyol/katalán médiában Morata kölcsönbevételét is egyre valószínűbbnek tartják.![]()
Az igazi probléma csak az számunkra, hogy nem nem sikerült megoldanunk Busquets minőségi, Barca kompatibilis cseréjét/ pótlását fiatal játékossal ismét.
hát nem tudom melyik a rosszabb hír.Cestus írta:Már a MD meg Rac1 is azt írja, hogy Frenkie megy a PSG-be, szóval ezt a csatát erősen úgy néz ki, hogy elvesztettük, ahogy azt pár dolog már előrevetítette.
Közben a spanyol/katalán médiában Morata kölcsönbevételét is egyre valószínűbbnek tartják.
Mondjuk tudtommal ő maradt volna és ingyen ment volna a Sevillába nyáron, de a vezetőség közölte, hogy mivel nem fog hosszabbítani, ezért nem játszik többet, és emiatt kerestek egy mindenki számára megfelelő megoldást - minimális pénzért távozott már most.Stalkyard írta: Maradt volna a fenekén és végigcsinálja ezt a fel szezont, mivel profi.
MatyiG írta:Mert mit csináltunk volna Munirral? Megmondta januárban a vezetőségnek, hogy távozni akar még most. Fél évre ráerőszakoltuk volna a maradást? Azzal sem jártunk volna nagyon jól.
Igen, simán. Megmondták volna neki, hogy nyáron mehetsz. Arra a 3 meccsre tökmindegy lett volna. Kicsit sok már abból, hogy itt mindig nagyvonaluskodas van a játékosokkal szemben a klub karára. Maradt volna a fenekén és végigcsinálja ezt a fel szezont, mivel profi.MatyiG írta:Mert mit csináltunk volna Munirral? Megmondta januárban a vezetőségnek, hogy távozni akar még most. Fél évre ráerőszakoltuk volna a maradást? Azzal sem jártunk volna nagyon jól.
Egyrészt de így volt.palesz77 írta:Nem úgy volt, hogy ő maradt volna, de a Madrid élt a visszavételi jogával, úgyhogy mennie kellett?MessiNeymarSuarez írta:Ő is jól elszabta amúgy a karrierjét, Juventusban alapember volt, de neki nem volt elég, aztán mehetett vissza a Realhoz padozni.
Imádom.palesz77 írta:Hogyhogy nincs ahhoz köze?vinszentvega írta:Annyi van mint a bal szélső poszthoz.