Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.06.10. 12:19:07

Cestus írta:Griezmann a telefootnak azt nyilatkozta, hogy az Ausztrália-Franciaország meccs előtt lesz ismertetve, hogy mi lesz vele. Most annyit mondott, hogy Spanyolországban marad. :D

De idegesítő, hogy folyamat húzzák ezt az ügyet. Jövőhét szombaton most már remélem, hogy teljes értékű választ kapunk.
Ez már csak a pénzről szól. Az Atletico ráígért a Barcára, most azt várja Griezmann hogy a Barca is emelje a tétet.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6750
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.10. 11:50:05

Cestus írta: Most annyit mondott, hogy Spanyolországban marad. :D
Egyem meg a kis vicces pofiját.
Most komolyan ilyeneken nyilatkozgatni mi értelme van?

Eddig a hülye táncát leszámítva nem volt vele bajom, de mostmár maradjon is ott a matracéknál, jövőre mehetnek az újabb EL döntőért, meg versenyezhetnek a 2. helyért. Már a Unitedről lecsúszott, ha idén se lép, maradhat ott, Ő se lesz már fiatalabb.
Ha nem lenne kiadva a franciáknak, hogy a VB elött jelentsék be, ha mennek valahova, ez is tuti elhúzódna Augusztus 31-ig.

Elhozzuk inkább a kis Kluivertet, Ő legalább nem vergődik a médiába.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.10. 11:22:50

Griezmann a telefootnak azt nyilatkozta, hogy az Ausztrália-Franciaország meccs előtt lesz ismertetve, hogy mi lesz vele. Most annyit mondott, hogy Spanyolországban marad. :D

De idegesítő, hogy folyamat húzzák ezt az ügyet. Jövőhét szombaton most már remélem, hogy teljes értékű választ kapunk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.10. 10:27:58

lics írta:Ha esetleg nem jön Griezmann, akkor eltudnék képzelni egy Fekir aki támadó közép és szélen bevethető, Arthur, Seri, Thiago 3masból 2t középre, Lenglet védőnek, meg a De Jong, De Light, Kluivert 3massal és az Ajaxal megegyezni egy elővásárlási opcióra vagy megvenni őket normál áron és hagyni még 1-2 évet kölcsönben a csapatukban. Ez számokban kb Seri 40 millió, Fekir 60 millió Lenglet 35 milió, Arthur ugye kérdés bár ő ráérne jönni télen ha most hoznánk Serit és akkor nem lenne bank robbantva, a 3 kis fiatalt nemtudom, de gondolom ha letennénk az asztalra 50et mondjuk az elég is lehetne vagy majdnem elég, Thiago 50+Digne kb. Én csípem Griezmannt de támadóink vannak és égettőbb 2 középpályás meg 1 védő ha jól tudom. Griezmann 100 plusz a fizuja is sok lenne Fekir+Seri=támadó+közép a 2 fizuja se kellene legyen annyi mind Griezmane egyedül ez tűnik nekem logikusnak, persze lehet, hogy tévedek és sokan nem értenek velem egyet.
Ez így szép leírva, de Te is tudod, hogy nem így lesz. Ha ilyen egyszerű lenne... de nem lesz.
Dobálózhatunk itt random összegekkel, de itt emberek tárgyalnak nem egy program, ahol kattintok, majd OK.

Thigo: osztom, hogy nincs hely most itt neki ebben a felállásban! Nem 3 kp-vel játszunk! Nem lehet ezt összehasonlítani a Xavi-Busi-Ini trióval, mert nem ezt játszuk!
Busi-Rakitic
Cou-Messi-Demb
Súarez
Hova tennétek Thiagot, ki helyett, melyik lenne az ő posztja?
Egyik sem!
Amíg Messi nem fog újból jobb szélsőt játszani, nem fogunk a klasszikus felállásban, azaz 3 középső kp-vel és 3 támadoval játszani! Felesleges tehát felhozni, hogy mi volt régen. Most nem ez van.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2018.06.10. 10:22:16

Ajax midfielder Frenkie de Jong once again on the front page of Mundo Deportivo. They state Barcelona reps will meet De Jong's agents on Monday to secure a deal.
Forrás: Mundo deportivo


Tehát akkor lesz egy holland középályás tehestségünk is. :)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.10. 10:13:57

Deulofeut a Sport szerint eladtuk a Watfordnak 13+2 M euróért (jövőhéten állítólag hivatalos lesz). Sokat nem keresett rajta a klub így, de ha a többi létszámon felüli embert (akár 8-10 játékos) is ilyen átlag 13-15-ért el tudjuk adogatni, az már elég lehet valamire.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.06.10. 10:13:19

Ha esetleg nem jön Griezmann, akkor eltudnék képzelni egy Fekir aki támadó közép és szélen bevethető, Arthur, Seri, Thiago 3masból 2t középre, Lenglet védőnek, meg a De Jong, De Light, Kluivert 3massal és az Ajaxal megegyezni egy elővásárlási opcióra vagy megvenni őket normál áron és hagyni még 1-2 évet kölcsönben a csapatukban. Ez számokban kb Seri 40 millió, Fekir 60 millió Lenglet 35 milió, Arthur ugye kérdés bár ő ráérne jönni télen ha most hoznánk Serit és akkor nem lenne bank robbantva, a 3 kis fiatalt nemtudom, de gondolom ha letennénk az asztalra 50et mondjuk az elég is lehetne vagy majdnem elég, Thiago 50+Digne kb. Én csípem Griezmannt de támadóink vannak és égettőbb 2 középpályás meg 1 védő ha jól tudom. Griezmann 100 plusz a fizuja is sok lenne Fekir+Seri=támadó+közép a 2 fizuja se kellene legyen annyi mind Griezmane egyedül ez tűnik nekem logikusnak, persze lehet, hogy tévedek és sokan nem értenek velem egyet.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.06.10. 10:01:28

Samper írta:Thiago focija számára semmi hely nincs, ha Messi azt játssza, mint mostanában.
Tehát Xavi és Iniesta focijára semmi hely nincs, ha Messi azt játssza, mint mostanában. Mesélj még! :lol:
Ha nem jön Griezmann, akkor hozzák el a De Ligt-De Jong-Justin Kluivert-Thiago négyest, utóbbin kívül a többi mehet kölcsönbe két évre.
Ámen. De Ligt akár maradhatna is, de ha jön Lenglet, akkor neki is kölcsön. Az Ajaxot bőven le lehetne rabolni. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.06.10. 09:28:03

Thiago focija számára semmi hely nincs, ha Messi azt játssza, mint mostanában.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.10. 07:27:20

A Mundóban felröppent a hír tegnap, hogy Grizzly a francia-USA baráti után bejelenti a jövőjét, ez persze nem történt meg. Viszont állítólag ma a Telefootnak le fogja nyilatkozni (az időpontról nincs infó egyelőre).

Mundo: Arthurt és de Jongot is megvennénk most nyáron, utóbbit Segura fontos erősítésnek tartja.

Szerk.: 10:50-kor kezdődik a műsor, ahol azt várják, hogy Griezmann nyilatkozik.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.10. 03:43:22

Ha nem jön Griezmann, akkor hozzák el a De Ligt-De Jong-Justin Kluivert-Thiago négyest, utóbbin kívül a többi mehet kölcsönbe két évre.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.06.10. 01:43:32

Subinho írta:Mindenki Thiagozik, hogy milyen jó lenne nekünk a kp-ra, meg hogy olcsón meg lehet venni. Komolyan, nem tűnt fel senkinek hogy nem játszunk már 3 középső kp-val? Hova jönne? Rakitic helyére és Busi védekezne egyedül? Másrészről többet sérült mint egészséges. Ezen kívül nem voltam elájulva tőle amikor a BM-ben láttam játszani. Az meg, hogy elment 18-ért visszavesszük "olcsón" 50-ért... Kb. lenne egy Dembelé 2.0 Jó játékos, de nem játszatjuk, mert ebben a rendszerben nem nagyon tudjuk hol...
Mindenkinek feltűnt, hogy a hátrahagyott szezonban nem játszottunk 3 középső középpályással, de ennek nagyrészt az volt az oka, hogy ehhez volt alapanyag. Elment Neymar és a helyére hozott Dembélé rögtön az elején lesérült, Messi sem akart már többet a szélen játszani, úgyhogy változtatni kellett a Lucho féle csapat felállásán. Ebből jött az, hogy ha nincs 3 csatár, akkor legyen 2, szélekre pedig tegyük ki Iniestát/Gomest/Vidalt/etc. Aztán januártól ez már Dembélé és Coutinho volt leginkább. Ettől függetlenül az elmúlt 13-14 évben, amióta én követem a csapatot, mindig is 3 középső középpályással játszottunk, ez ért is 9 bajnoki címet és 4 BL-t ez idő alatt. Ennek fényében nem értek egyet azokkal az álláspontokkal, miszerint Thiagónak ne lenne itt posztja. Ez körülbelül olyan, mintha azt mondanánk, hogy Xavinak és Iniestának nincs posztja ebben a rendszerben. Remélem mindenki hallja magát ilyenkor. :D

A védekezést sem kell egy pillanatra sem félteni. Ha valóban nem jön Griezmann, akkor Coutinho lesz többnyire feltolva, Thiago pedig beilleszthető Iniesta helyére. Ettől nem lesz gyengébb a védekezésünk szerintem. De Thiago egyébként sokkal robotolósabb játékos, mint Iniesta, hátrébb is szokott játszani, úgyhogy Busquets mellett ugyanúgy "megfér". Rakitic volt idén az egyik leghasznosabb játékosunk, de neki is voltak nagyon gyenge napjai és sokszor bele is fáradt a robotolásba, és gyakran le is kellett cserélni a 60. perc körül. Thiago is le tud rakni szerintem hasonló védőmunkát, de az előre játékhoz sokkal jobban hozzá tud járulni, itt nevelkedett, benne van a vérében a focink. Jelenleg a 442-ben Busquetsnek és Rakiticnek nincs velük egykaliberű cseréje, a 433-hoz pedig végképp nincs elég labdabiztos, rövidpasszos játékra alkalmas középpályásunk.

25-ért adtuk el egyébként, és 50 igenis olcsó egy ilyen kaliberű játékosért, ha figyelembe vesszük, hogy 5 éve ment el 25-ért (már akkor durván ár alatt, mivel nem voltunk képesek figyelni a szerződésébe foglalt minimális mérkőzésszámra), illetve hogy ez alatt az 5 év alatt mekkora volt az infláció az átigazolási piacon. Gomes volt 35+20, Paulinho Kínából 40, ne Thiagóra sajnáljuk már az 50-et. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.09. 23:40:29

Mindenki Thiagozik, hogy milyen jó lenne nekünk a kp-ra, meg hogy olcsón meg lehet venni. Komolyan, nem tűnt fel senkinek hogy nem játszunk már 3 középső kp-val? Hova jönne? Rakitic helyére és Busi védekezne egyedül? Másrészről többet sérült mint egészséges. Ezen kívül nem voltam elájulva tőle amikor a BM-ben láttam játszani. Az meg, hogy elment 18-ért visszavesszük "olcsón" 50-ért... Kb. lenne egy Dembelé 2.0 Jó játékos, de nem játszatjuk, mert ebben a rendszerben nem nagyon tudjuk hol...
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.06.09. 22:59:39

Én továbbra sem dőlnék kardomba, ha nem jönne a francia, de azért az annyira tipikusan mi lennénk...
Alattam mér írt valaki, de én kiegyeznék egy Thiago - Arhur pakkal középre nyáron, így középen felállhatna a Thiago, Busi, Rakitic, cserének meg a Paula, Arthur, Alena, Denis/Samper pakk, míg elől tolhatnánk a Coutinho-Suarez-Messi triot (és tudom Messi soha nem megy ki szélre, szóval EV felvarázsolná őket), vagy Suarez gyenge formája esetén Messi hamis 9es-ben Dembi - Coutinho széllel.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.06.09. 22:51:45

Ha jönne Griezmann, már be lenne jelentve. Nem véletlenül húzza eddig, gondolom itt is az van, mint Verrattinál, hogy csak a nagyobb fizu kiharcolására voltunk jók. Egyébként jó nagy lúzer, ha marad az Atletinél, dehát ő tudja. :D

Mondjuk én nem sírok, ha nem jön, annyira nem nagy szám a csávó. Inkább egy klasszis középpályás jöjjön, aztán majd jövőre lehet valami csatárt nézni, ha Suárez már a 32-őt tapossa majd.

De Jong-os hírnek örülök, inkább európai tehetségeket igazoljunk, mint brazilokat sorozatban. De azért egy Thiago kaliber nagyon elférne, ha nem jön Grízes.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.09. 22:01:36

Nem okolom a vezetőséget igazából amiatt, ha Griezmann nem jön össze. Az Atlético elé tolta a komoly pénzt, ő meg inkább ott marad(na) klublegendává válni és közben jól megszedni magát. Arról nem tehetnek, ha a játékos meggondolja magát, Messi fizuját meg mégsem adhatják neki (is) oda.

Csak akkor tessék leigazolni egy másik - már bevált - játékost a lehetőségek közül.

De Jongot én is hoznám, nagyon jó statokat produkál az Ajaxban (kb. csak Xavinál láttam ilyen jó radart eddig, persze ez önmagában még semmit sem jelent). Kölcsönben ott kell hagyni a klubjával, aztán egy év múlva jöhetne, amikor is lejár Vermaelen szerződése.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.09. 21:46:38

Ha ez így van, remélem tényleg aláírattunk vele egy egyezséget, hogy ha megszegi az üzletet és mégsem jön, akkor perkálhat rendesen. :lol:
Ez esetben kívánom hogy nyerje meg az UEfa szuperkupát augusztusban, és utána játsszon védőt az egész szezonban az Atletinél :D

Ha nem jön, remélem Thiagot hozzuk jó áron, aztán majd elválik hogy melyik a legjobb megoldás.

Azt viszont erősen remélem, hogy ha nem jön Griezmann, jövőre nem az lesz a felállás hogy Lajos a baloldalon bénázgat, mert azzal semmit sem érünk.Menjen ki Dembele a balosra, vagy Coutinho(amennyiben Thiago is itt lesz), és sokkal jobban járnánk, lenne elől kreativitás és nem csak az lenne hogy 1 támadóval vagyunk elől a meccs 90%-ában.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3355
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.06.09. 21:38:58

Szerintem Cou+Dembelé duóval meglesz jövőre a csapat,főleg ha még érkezik Thiago,vagy más minőségi ember. De azért vicc,hogy nincs egy nyugis átigazolási időszak,amikor eladjuk akiket kell,és megvesszük akiket kell,nekünk kell mindig egy saga :D Most az a szerencse,hogy jön a VB,különben húzódna ez is augusztusig. Bár ha jobban belegondolok Január óta mennek a hírek,hogy le van fixálva,mez elrakva,ház kinézve..aztán hirtelen ott tartunk hogy nem jön. Nem értem én ezt.
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.06.09. 21:31:24

Cestus írta:Esti hírek:

Moises Llorens (AS): jövőhéten a Barca le akarja igazolni Frenkie de Jongot az Ajaxból.
Jó ideje téma nálunk a srác. Megvennénk idén és 1 évre kölcsönadnánk az Ajaxnak.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2018.06.09. 21:26:25

Cestus írta: Ha Griezmannt fél év tökölés után nem hozzák össze, aztán meg Thiago-t is valahogy elbénázzák, akkor tényleg gyökerek ezek a Seguráék.
Azért ha nem sikerül a Griezmann deal nem feltétlenül őket kéne okolni. a Hónapokkal ezelőtt kezet ráztak, a klub második legjobban fizetett játékosa lenne, megkapná a 7-es mezt és hiszem, hogy a közös vacsorákon tisztázták azt is, hol lenne a helye (nem a kispadon). A vezetőség így is nagyon a határon táncolt, ugyebár az Atleti még fel is jelentette őket. Egyedüli a júliusi "akció" miatt nem jelenthették be. Ha valakit itt okolni kell az Griezmann, hónapok álltak a rendelkezésére hogy eldöntse akar-e a Barcelona játékosa lenni-e vagy sem. Ehelyett meglovagolta a témát és minden meccs után után kiírni Twitterre, hogy ekkor meg akkor eldöntöm, hol folytatom.

Ha nem érkezne, remélem Dembelé kapja meg a perceit. Akár a baloldalon, ahol legutóbb is lenyűgöző teljesítményt nyújtott a válogatottjában. Vagy esetleg tényleg lehetne az, amit már itt jó páran említettek, hogy Coutinho maradhatna feljebb és Iniesta posztjára érkezhetne Thiago (és Arthur/De Jong).

Én továbbra is örülnék a francia érkezésének és az ő karrierjében is előrelépés lenne ez az átigazolás. Egy szezon alatt több és értékesebb trófeát gyűjthetne itt be, mint a Madridban eltöltött évek alatt összesen.

SZERK: Gyakorlatilag semmi esélye sincsen és _csak eljátszom a gondolattal_ (bár az legutolsó ilyen kijelentésem tavaly tavasz/nyár elején volt, miszerint Paulinhot elnézném újra Európában és simán elférne egy Unitedben) milyen érdekes koncepció lenne, ha vásárolna a klub még egy szélsőt és Suárez pihenhetne a nagyobb mérkőzésekre. Így lehetne egy 4-3-3 hamis 9-esben szélen pedig két támadó, mint régen Pedro és Alexis. Az egyik nyilván Dembele lenne a másik pedig mondjuk Bailey/Pavón/Kluivert/David Neres :D Sok volt az FM... Majd ott megvalósítom...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára El Pistolero 2018.06.09. 21:45:33-kor.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.06.09. 21:04:05

Cestus írta:Esti hírek:

LLuís Canut (Cat Radio): Griezmann 99%, hogy marad az Atléticonál. :evil:

Moises Llorens (AS): jövőhéten a Barca le akarja igazolni Frenkie de Jongot az Ajaxból.

Ha Griezmannt fél év tökölés után nem hozzák össze, aztán meg Thiago-t is valahogy elbénázzák, akkor tényleg gyökerek ezek a Seguráék.
Griezmann szerintem se jön,Thiago üzletbe meg belevehetnénk Digne gyereket,állítólag érdekli a németeket.
Mondjuk Abidalba lehet esetleg bízni hogy megtudja győzni az érkezésről.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.09. 20:39:35

Esti hírek:

LLuís Canut (Cat Radio): Griezmann 99%, hogy marad az Atléticonál. :evil:

Moises Llorens (AS): jövőhéten a Barca le akarja igazolni Frenkie de Jongot az Ajaxból.

Ha Griezmannt fél év tökölés után nem hozzák össze, aztán meg Thiago-t is valahogy elbénázzák, akkor tényleg gyökerek ezek a Seguráék.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2018.06.09. 18:09:48

Stalkyard írta:Cilessenért ki adna 60-at, mikor De Gea és Oblak szintű kapusok kerülnek jelenleg kb 100-ba? A klubnak meg kell a pénz, és 45 baromi jó ár egy cserekapusért. Meg igazából mindkét félnek luxus egy ilyen kapus csak arra, hogy a kupában védjen. Mindkét fél jól járna szerintem, erre a beugró szerepre egy rutinos olcsóbb kapus is megfelelne. Annak ellenére, hogy nagyon bírom a hollandot. De 45-ért nem is gondolkoznék.
üdv. azzal én is egyet értek, hogy Cilessent csak a kupában védetni tényleg nagy luxus, de azért szerintem nem baj az hogy ilyen cserekapusunk van mert ne adj isten úgy járunk mint idén a Bayern, hogy hónapokra kidől az első számú kapusunk a tartalék meg egy gyenge f.... és bakizik nagyokat fontos tétmeccseken (pl. BL kieséses szakasz) és már megyünk is a lecsóba. tehát nem baj az ha van egy jó cserekapus csak többet kéne játszatni kicsit, a BL csoportkörébe a 6 meccsből mondjuk 2-3 gyengébb meccset megkaphatna meg a bajnokságba is kisebb csapatok ellen egy 4-5 meccset és már nem is lenne annyira rossz a cserekapus helyzete se.
mvik
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.06.09. 15:56:01

visca el barca írta:griezmann egyébként állítólag a 7végén jelenti be, hogy megy vagy marad, szóval nemsokára okosabbak leszünk. sőt, dösamp is kiadta ukázba a játékosoknak, hogy aki menni akar, az a vb előtt zárja le az ügyét, mert a vb-n tilos átigazolásokról beszélni
Jól megfontolja a döntését az biztos.
Azt nem tudom hogy jelent e ő tényleges erősítést a csapat számára.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.09. 11:57:20

griezmann egyébként állítólag a 7végén jelenti be, hogy megy vagy marad, szóval nemsokára okosabbak leszünk. sőt, dösamp is kiadta ukázba a játékosoknak, hogy aki menni akar, az a vb előtt zárja le az ügyét, mert a vb-n tilos átigazolásokról beszélni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése