Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.12.19. 18:40:57

Mascherano pótlása kapcsán Inigo Martínez neve vajon miért tűnt el ennyire? David Costasnál biztos jobb, Minanál tapasztaltabb, meg egyébként is, elég masszív kis belső bekk, ellenünk is jól szokta tolni, nekem Ramos ugrik be róla, csak egy kicsit gyengébb kiadásban. arra tudok maximum gondolni, hogy ő is bal lábas, ahogyan Umtiti meg Verma is, és így sok lenne. de ha az árát nem akarjuk kiperkálni, ami sztem nem lehet olyan őrült sok, az elég gáz.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3244
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.12.19. 18:36:52

Az mondjuk gyönyörű lenne :D

Mondjuk én képtelenek tartom-az eddigi bénázások után is-,hogy elkezdtünk tárgyalni úgy,hogy nem egyeztünk meg a Ticoval,miközben tudjuk a szabályokat. Várjuk meg azért,mert sehol máshol nem látom egyelőre.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.12.19. 18:34:05

Szerintem rohadt álszent a szabályozás, de ha megint eltiltást kapunk, akkor az elnöknek kutya kötelessége lemondani. Személyesen parádézni a nyilvánosság szemeláttára, ha valami tilos...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6626
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.19. 17:51:33

Nem szoktam magamat idézni, de:
davi10 írta:
Nekem ez kicsit cink, hogy az elnök a családdal kajálgat.
Albert Roge | A vezetőségünk ismét a helyzet magaslatán volt. Ez rövid időn belül a második ilyen "balhé". Az Atletico Madrid - a hírek szerint - feljelenti az FC Barcelonát a FIFA-nál, mivel az engedélyük nélkül tárgyaltak a játékossal és családjával. Egy nyilvános interjúban maga Amor ismerte el, hogy felvették a kapcsolatot Griezmannal. Amennyiben megtörténik a feljelentés, úgy a Barcelonát ismét eltilthatják két átigazolási időszaktól.

SPORT | A katalán sportlap szerint a FIFA hivatalosan is megerősítette, hogy megérkezett hozzájuk az Atlético Madrid panasza a Barça ellen, Griezmann ügyében.


forrás: blaugrana facebook

Nem jut eszembe semmi, amire most nagyobb szükségünk lenne =D>
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.19. 08:03:21

https://www.facebook.com/FCBarcelonaTro ... 3122713384" target="_blank

Coutinho feje miközben a Barcáról kérdezték... :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.17. 17:19:53

Szerintem ne legyen nagyobb problémánk, minthogy egy Messi-Suárez-Griezmann-Dembélé négyessel mit csináljunk elöl. :) Elég sok variáció benne lenne, főleg akkor, ha egy Coutinho is jönne. Nyilván mind az öten nem fognak sosem kezdeni, az már tényleg túlzás lenne. De négy talán beleférhet két stabil középpályással mögöttük.
Persze ez csak egy szép álom nyárra. De ha már álom, akkor hátra hozni kéne Inigót, meg Marlon vissza maximum, és kész a keret. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.12.17. 16:58:24

coutinho meg griezmann jah....télen david costas, nyáron meg ardával szerződéshosszabbítás.... :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.17. 16:51:25

Haha, persze, januárban Coutinho, nyáron Griezmann :lol:
Túl szép hogy igaz legyen.

Grízes alapesetben jöhetne, de szerintem fontosabb most egy igazán jó középpályást venni.

De felmerül a kérdés, hogy egyáltalán hova jönne Griezmann, mi lenne a terv?
Így is itt van egy Dembele-Suarez-Messi hármas, és még Dembele helye is erősen kérdéses lesz, hogy sikerül-e posztot találni neki ahol hasznos, és a legjobbját nyújtja.

Vagy az lenne az elgondolás, hogy amíg Lajos nem öregszik ki, addig Dembelé cserejátékos lesz? Kb ezt tudom elképzelni.

Vagy Valverde bekeményít, és a defenzív játékot érő kritikák után felállunk egy 4-2-4-el, vagy 3-3-4-el? :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.17. 16:44:13

Nincs most ügynöke Griezmannak, így a testvére intézi az ügyeit, azért velük vacsorázott.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6626
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.17. 16:39:10

S.Agüero írta:MD | A katalán sportlap címoldala Antoine Griezmann ügyével foglalkozik.
Nekem ez kicsit cink, hogy az elnök a családdal kajálgat.
Ha ennyire ráér, akkor a játékosok ügynökével vagy a klub képviselőivel kéne kajálgatni.

Bár ha ez beválik, akkor örülök neki, de nálam még mindig nagyobb szükség van Coutinhora, mint Griezmannra.

Más: Ha Mina és/vagy Melo jön, akkor nem leszünk létszámon felül "papír nélküli" játékosokból? Vagy Coutinho ilyen szempontból okés?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.12.17. 13:56:02

Nem biztos hogy ő lenne a favoritom, de nem kérdés hogy Griezmann erősítés lenne. Egy Suárez-Messi-Dembelé-Grizi-Paco ötösből(mert Deu szerintem akkor távozna) ha ki tudja hozni Valverde a legjobbat, nagyot üthet. Csak tényleg ne a középpálya megerősítésének a rovására menjen. Mert jelenleg az a legfontosabb, hogy legyen egy igazi pengés, játszó játékosunk Busi és Messi játékát összekötni, kiegészíteni.
Kép
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.12.17. 12:46:54

S.Agüero írta:MD | A katalán sportlap címoldala Antoine Griezmann ügyével foglalkozik.
➡️ Josep Maria Bartomeu a Klub elnöke találkozott Antoine Griezmann húgával és szüleivel egy barcelonai étteremben, hogy megvitassák a francia átigazolásának kérdését. Griezmann családja azt közölte Bartomeuval, hogy Antoine igent mondott, és a nyáron csatlakozni kíván a Barçához. A Klub pedig - a hírek szerint - kifizeti a 100 millió eurót az Atléticónak.
➡️ Antoine Griezmann lesz a katalán klub első igazolása 2018. nyarán.
➡️ Griezmann aláírása nem befolyásolja a további igazolásokat. Ha Coutinho érkezne a januári átigazolási időszakban, akkor is leigazolják Griezmannt a jövő nyáron. Mindkét játékosra rendelkezésre áll a pénzügyi fedezet.

Ámen !
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.17. 12:05:35

MD | A katalán sportlap címoldala Antoine Griezmann ügyével foglalkozik.
➡️ Josep Maria Bartomeu a Klub elnöke találkozott Antoine Griezmann húgával és szüleivel egy barcelonai étteremben, hogy megvitassák a francia átigazolásának kérdését. Griezmann családja azt közölte Bartomeuval, hogy Antoine igent mondott, és a nyáron csatlakozni kíván a Barçához. A Klub pedig - a hírek szerint - kifizeti a 100 millió eurót az Atléticónak.
➡️ Antoine Griezmann lesz a katalán klub első igazolása 2018. nyarán.
➡️ Griezmann aláírása nem befolyásolja a további igazolásokat. Ha Coutinho érkezne a januári átigazolási időszakban, akkor is leigazolják Griezmannt a jövő nyáron. Mindkét játékosra rendelkezésre áll a pénzügyi fedezet.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3244
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.12.16. 16:53:11

Engem az is érdekel,hogy mennyivel lesz hatékonyabb az átigazolási "stratégiánk",mert a nyár az eléggé vicc volt,másfél hónap hajszolás után se lett meg Coutinho,a végén meg majdnem elhoztunk egy rég kiégett Di Mariat :D És mint kiderült,Cou helyett sem volt semmi B terv,ami azért elég nagy hiba. Írták itt,hogy majd most Barto kézbe veszi a dolgokat,kíváncsi vagyok mennyi valósul meg belőle.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.16. 16:35:01

SPORT | A kolumbiai védő leigazolása az elkövetkező napokban lezárulhat. A Barça kifizeti a 9 millió eurós záradékot annak érdekében, hogy már januárban csatlakozhasson a Barçához.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.15. 21:36:48

SPORT | "Brazíliai csúcstalálkozó" - A katalán sportlap mai címlapján Yerry Mina és Arthur látható. A lap szerint a klub illetékesei a jövőhét folyamán elutaznak Brazíliába és megpróbálják lezárni a két transzfert. Arthur árát 25 millió euró körülire tippeli a lap, míg Minával kapcsolatban nem az a kérdés, hogy jön-e, hanem, hogy sikerül-e meggyőzni a Palmeirast, hogy már a télen elengedjék a középhátvédet.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.12.15. 18:28:11

Én tényleg nem tudom miért ekkora sláger ez az Inigo srác.

Verma szerintem hétről-hétre bizonyít, Mascheranot nagyon sajnálom, de hadd menjen, helyette inkább a de Ligt gyereket hoznám. Inigo úgyse lenne kezdő, cserének meg inkább egy EL-döntős, fiatal gyereket hoznék, aki hetente játszik a holland 2.-nál és nemzetközi tapasztalata is van. mint egy 26 éves csávót a 10. helyezettből, aki egy szebb napokat is látott spanyol válogatottban is csak barátságos meccseken lépett pályára.

Irányítónak meg ugye Coutniho a fő célpont, a Gremios Arthurt megint csak akkor lenne értelme hozni ha el tudjuk passzolni Arda mellett vagy Gomest vagy Denist.

A csatárkérdéssel meg megvárnám Dembele visszatérését és Suarez műtétjét.[/quote]

Középhátvéd fronton az utóbbi években számos nagy név merült fel velünk kapcsolatban. Sajnos vagy nem sajnos nem jött egyik sem. Umtiti is amolyan harmadik opció volt ha jól emlékszem, de bevált szerencsére.
Én most úgy látom, hogy Umtiti talán a legjobb formában lévő védő volt Európában a sérülése előtt. Piqué ideji szezonja rettenetesen gyenge eddig, de azt láttuk, hogy tud ő is jól játszani. Ők tuti maradnak. Ha Masc megy, márpedig menni fog, akkor vele óriási rutin is távozik. Verma mostani teljesítménye totálisan megsüvegelendő, és rosszat nem tudok rá mondani. De...benne ugye mindig ott a sérülés, bármikor kidőlhet több hónapra, másrészt lehet hogy most hogy egészséges és játszik, nem is akar a padon ücsörögni a jövőben sem. Ha jön a holland srác, akkor van egy EV mércéjével mérve rutintalan emberünk abban az esetben, ha Verma kiesne. Ha megy a belga, akkor meg tuti nem menne neki egy de Ligt - Yerry Mina cseresorral a szezonnak. Magyarul én úgy gondolom, hogy neki kell egy megbízható 3. opció, ez lenne Inigo.

Másrészt a 30 milliós kivásárlási ár vagy 3 éve kiverte volna mindenkinél a biztosítékot, de a mostani árak mellett barátinak mondható, ráadásul még megpróbálhatunk belőle alkudozni is...ami természetesen nem fog összejönni, de elvi szinten még akár olcsóbb is lehet a kivásárlási áránál...vagy várjunk csak...a mi esetünkben ez sem biztos, szóval lehet 35 lesz :-)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.15. 14:21:43

BarcafanTomee írta:Spanyol sajtó szerint a Madrid is beszállt az Arthur Melo bizniszbe, akinek 50 milla a kivásárlási ára. Gondolom hatalmas fizetéssel illetve aláírási pénzzel lesz majd elcsábítva ide vagy oda.
Vagy csak simán felverik az árát szokás szerint... :roll: :)
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.12.15. 14:08:09

Spanyol sajtó szerint a Madrid is beszállt az Arthur Melo bizniszbe, akinek 50 milla a kivásárlási ára. Gondolom hatalmas fizetéssel illetve aláírási pénzzel lesz majd elcsábítva ide vagy oda.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.12.15. 13:47:49

davi10 írta:Én tényleg nem tudom miért ekkora sláger ez az Inigo srác.
hetedik eve stabil kezdoje a sociedadnak, tobb, mint ketszaz meccs a ligaban, el - bl tapasztalat, de meg csak huszonhat eves, azaz eleg jo korban, csapatkapitany helyettes, ami sokat elmond a szemelyisegerol, hozzaallasarol. olyan ramos stilusu jatekos ennek minden elonyevel es hatranyaval. de ami gondolom a legfontosabb, van egy harminc millios kivasarlasi ara, szoval nem tudnak szivatni minket, ha megegyezunk vele, akkor jon.

amugy nyaron meg nem szerettem volna, szerintem kepessegekben megvannak a hatarai, de mascherano tavozasaval mindenkeppen kell egy harmadik szamu vedo, akit batran belehet tenni barmikor. vermaelen ilyen lehetne, csak o a serulekenysege miatt nem megbizhato, plusz harmincket evesen nem is hosszutavu megoldas.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6626
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.15. 11:22:47

nagyatyesz írta:Továbbra is a legfontosabbnak most télen és nyáron a felesleg kidobálását, egy klasszis urányító középpályás és egy középhátvéd igazolását erőltetném.

Védőnek Inigo M. lenne a fő opcióm + Yerry Mina jöhetne még, míg irányítóba Coutinho vagy Eriksen (ez csak vágyálom, de hátha...). Távozna Masc, Verma, Arda, Gomes, Deu/Vidal
Én tényleg nem tudom miért ekkora sláger ez az Inigo srác.

Verma szerintem hétről-hétre bizonyít, Mascheranot nagyon sajnálom, de hadd menjen, helyette inkább a de Ligt gyereket hoznám. Inigo úgyse lenne kezdő, cserének meg inkább egy EL-döntős, fiatal gyereket hoznék, aki hetente játszik a holland 2.-nál és nemzetközi tapasztalata is van. mint egy 26 éves csávót a 10. helyezettből, aki egy szebb napokat is látott spanyol válogatottban is csak barátságos meccseken lépett pályára.

Irányítónak meg ugye Coutniho a fő célpont, a Gremios Arthurt megint csak akkor lenne értelme hozni ha el tudjuk passzolni Arda mellett vagy Gomest vagy Denist.

A csatárkérdéssel meg megvárnám Dembele visszatérését és Suarez műtétjét.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.12.15. 09:08:10

Továbbra is a legfontosabbnak most télen és nyáron a felesleg kidobálását, egy klasszis urányító középpályás és egy középhátvéd igazolását erőltetném.

Védőnek Inigo M. lenne a fő opcióm + Yerry Mina jöhetne még, míg irányítóba Coutinho vagy Eriksen (ez csak vágyálom, de hátha...). Távozna Masc, Verma, Arda, Gomes, Deu/Vidal

Kb így nénénk ki:
TS/Clij - Semedo/SR, Piqué/Inigo, Umtiti/Yerry Mina, Alba/Digne - Coutinho/Ini/(Alena), Busi/Samper(O. Busquets), Rakitic/Paulinho/SR - Messi/Vidal vagy Deu, Suarez/Paco, Dembelé/D.Suarez
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.12.15. 08:49:05

jön az átigazolási hónap és nyugodtan felkészülhetünk a barcás ámokfutásra! a dolog egyszerre világos és szomorú. ott ahol dönteni kell semmi nem változott, az elbaltázott múltbéli esetek utóélete pedig tovább sodorja őket! Arda? Mascherano? tipikus kényszerpályák ahol csak a rossz és a rosszabb között van választásuk éppen ahogy Iván írja, a múlt sara okán.
egy dologban viszont nem értek egyet: nem kéne annyira túl tolni a Barca-filozófiát egy védő esetében! pontosan tudom éppen Semédo kapcsán hogy a látszat netán a fizikai adottság nem elég de könyörgöm, azért tartanak szakembereket, hogy megfigyeljenek egy-egy embert a képességei, a tapasztalata , a játék intelligenciája ...stb alapján és ne félkész, vagy fél alkalmatlan emberekkel álljanak elő.
amúgy én védőt pl. az angol bajnokságból hoznék...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.14. 23:15:47

Piqué amúgy tényleg nem olyan lassú, inkább azt mondanám, hogy nehezen fordul, de láthattuk már nem egy Clásicón, hogy akár CR-rel is felveszi a versenyt sprintben.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.12.14. 23:12:08

Busquets tenyleg az, viszont minden másban klasszis. Tokeketes jatekos nincs, ameddig nem öregszik ki addig kezdő lesz és teljesen jogosan. Idén az egyik legjobbunk.
Piqué nem egy Varane, de ritkán futják le inkább helyezkedési hibái vannak de szerintem szintén joggal alapember. Arról nem beszélve hogy mindkettő colos, és továbbra se állunk jól átlagmagasság terén.

Van mit foltozni, de Stegentől Busquetsig teljesen rendben vagyunk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése