Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.30. 12:33:44

Lehetne egy új szavazás, hogy jön-e Coutinho. :D A cikk szerint holnap éjfélig lehet igazolni, viszont a transfermarkt szerint péntek 23:59-kor zárul Spanyolországban az átigazolási piac. Most akkor hogy van ez? :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.08.30. 12:32:18

visca el barca írta:azt mondjuk továbbra se értem, ha coutinho ennyire menni akar (ez azért csak igaz, annyi hír volt már róla) mi a francnak marasztalják. 2x áron eladhatnának egy játékost, aki bár ott marad, cserébe totál motiválatlan lesz, jövőre meg lehet fele ennyit se kapnak érte. mert ha még 50-60 milliós ajánlatokat dobálnának vissza vhol megérteném, de hogy 160 milliót nem képesek elfogadni egy olyan játékosért, aki a felét se éri érthetetlen...

Szerintem csak simán látták,hogy lehet még növelni azon az összegen.Mennyi volt az első hivatalos ajánlatunk?110-120 körül bónuszokkal?Ahoz képest már hoztak még 40-et. Coutinho-n kívül senki hasonlóra rá se mentünk(Seri nem az a poszt,Dembelé szélső,Di maria se ugyanaz,Verratti saga meg már régen lezárult) így biztosak voltak benne hogy ha kell a csillagokat is odaadjuk érte.

Mondjuk az más kérdés,hogy ha nincs meg Lemar,és Cou se jön,akkor nem kapnak semmit,és maradt egy motiválatlan játékos.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.30. 12:32:00

Ha jól emlékszem annó Suarezt sem engedték el, hanem csak egy évre rá, és nem kis szezont hozott le a maradása ellenére. Egyik eset nem következik a másikból, csak azt mondom, hogy volt már rá pèlda a vörösöknèl, hogy nem engedtek el valakit.
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.30. 12:31:27

Mental_Theo írta:...
vagy mert annyira birkák mint a Barca vezetése, hogy még ekkor sem tudnak megállapodni ? :)
A Coutinho ügyben ezt így már nem lehet ráhúzni a vezetőségre, ha elmennének akár 160M €-ig is akkor ez az üzlet már nem a mi vezetőségünkön múlik.
Ellenben ha egy klub, a valószínűleg későbbiekben kisebb motivációval pályára lépő játékosát nem adja el az értéke háromszorosáért már inkább hibás (de csak a mi szemszögünkből).
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.30. 12:27:59

visca el barca írta:azt mondjuk továbbra se értem, ha coutinho ennyire menni akar (ez azért csak igaz, annyi hír volt már róla) mi a francnak marasztalják. 2x áron eladhatnának egy játékost, aki bár ott marad, cserébe totál motiválatlan lesz, jövőre meg lehet fele ennyit se kapnak érte. mert ha még 50-60 milliós ajánlatokat dobálnának vissza vhol megérteném, de hogy 160 milliót nem képesek elfogadni egy olyan játékosért, aki a felét se éri érthetetlen...
Nekem szimpatikus csapat volt eddig a Liverpool és Klopp is, de ha tényleg így viselkednek és nem akarják elengedni, akkor az nem nagy csapatra vall, és nagyot csalódtam bennük..

Ha tényleg így lesz, megérdemelnék ha összekerülnénk velük és esetleg kiejtenénk őket
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.30. 12:25:11

azt mondjuk továbbra se értem, ha coutinho ennyire menni akar (ez azért csak igaz, annyi hír volt már róla) mi a francnak marasztalják. 2x áron eladhatnának egy játékost, aki bár ott marad, cserébe totál motiválatlan lesz, jövőre meg lehet fele ennyit se kapnak érte. mert ha még 50-60 milliós ajánlatokat dobálnának vissza vhol megérteném, de hogy 160 milliót nem képesek elfogadni egy olyan játékosért, aki a felét se éri érthetetlen...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.08.30. 12:22:50

Mental_Theo írta:Véleményetek szerint mi az oka annak, hogy az átigazolási határidő utolsó pillanatában vált klubbot valaki?
-Miért időzítik az ajánlattételt és a hivatalos megkeresést az utolsó percre? Nagyon nagy a rizikója.
Esetleg azért, mert így más nem tud rálicitálni?
Esetleg a klubbok várnak, hátha valaki ad többet 1-1 játékosért? Erre látok a legnagyobb esélyt)
vagy mert annyira birkák mint a Barca vezetése, hogy még ekkor sem tudnak megállapodni ? :)
Az utolsóra tippelnék. A mi esetünkben ugye volt már több hivatalos ajánlat is amit visszadobtak,más pedig tudtommal nem is jelentkezett be Coutinhoért.
Ha összejön nekik a Lemar biznisz,akkor jön a brazil. Persze még mindig tagadják több helyen,de nem lehet véletlen egybeesés,hogy a pool is az utolsó 3-4 napban kezd el kapkodni és leigazolja Keitat meg megy Lemarért. Költik a pénzünket előre :D Csak azt remélem ha kiderül mondjuk ma este(bár nem fog) hogy tutira nem jön a brazil,akkor nem az lesz hogy csak azért is elhozzuk Di Mariat vagy valakit akiről szó sem volt,csak mert kell még egy név.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.30. 12:19:10

Mental_Theo írta:Véleményetek szerint mi az oka annak, hogy az átigazolási határidő utolsó pillanatában vált klubbot valaki?
-Miért időzítik az ajánlattételt és a hivatalos megkeresést az utolsó percre? Nagyon nagy a rizikója.
Esetleg azért, mert így más nem tud rálicitálni?
Esetleg a klubbok várnak, hátha valaki ad többet 1-1 játékosért? Erre látok a legnagyobb esélyt)
vagy mert annyira birkák mint a Barca vezetése, hogy még ekkor sem tudnak megállapodni ? :)
Vagy azért, mert látják hogy mennyire megvezethetőek Bartoék, és így akarják megtartani Coutinhot.. :lol:
"Bocs fiam, nem találtunk a helyedre senkit, pedig mi szívesen elengedtünk volna"...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.30. 12:18:00

Mental_Theo írta:Véleményetek szerint mi az oka annak, hogy az átigazolási határidő utolsó pillanatában vált klubbot valaki?
ezt én sem nagyon értem. más sportra is jellemző, baseball draftnál pl állítom az a szerződések 90%-a(!) a határidő előtt 5-10 mp-cel van aláírva.. biztos a show része :D gondolj bele, most milyen unalmas lenne a nyár, ha júl. 1-jén bejelentenék hogy mindenkit eladtunk és mindenkit megvettünk akit akartunk, kész a keret :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2017.08.30. 12:10:53

Véleményetek szerint mi az oka annak, hogy az átigazolási határidő utolsó pillanatában vált klubbot valaki?
-Miért időzítik az ajánlattételt és a hivatalos megkeresést az utolsó percre? Nagyon nagy a rizikója.
Esetleg azért, mert így más nem tud rálicitálni?
Esetleg a klubbok várnak, hátha valaki ad többet 1-1 játékosért? Erre látok a legnagyobb esélyt)
vagy mert annyira birkák mint a Barca vezetése, hogy még ekkor sem tudnak megállapodni ? :)
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.30. 12:03:57

baas11 írta:De hivatalosan még meg sem tettük a 4. megagiga ajánlatunkat ?! ( ezért nem tudták még rejectálni )

https://twitter.com/GuillemBalague" target="_blank
Nem a legbiztosabb forrás, maradjunk annyiban. :D Amúgy ha épp tárgyalunk velük - ahogy mondták többen is -, akkor még nyilván nem küldtünk ajánlatot, mert az van épp tárgyalás alatt.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.30. 12:00:17

visca el barca írta:ezek a B opciók ilyenkor szerintem már csak újságírói kitalációk. vagy coutinho jön vagy senki. a töltelék meg nagyon nem izgat h megy vagy marad, ha valverdének nem kellenek, nem fogja őket játszatni és kész
Szerintem is..

Griezman: idén biztosan nem megy sehova

Dybala: Őt eltudnám fogadni Coutinho helyett, bár okozna némi kavart a ballába...de a realitása 08.30-án kb 0%

Lemar: ??? Ő a Poolnak kell tudtommal
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.30. 11:34:59

ha létezik egy olyan deal a Barca és a Pool között, miszerint akkor adják el Coutinho-t ha tudják pótolni, akkor én biztosra venném, hogy a pótlás nem elsődleges, hibáa dobálják a hatalmas összegeket a Monaco vagy bárki más felé, ez csak a felszín. Ellenben már sokkal inkább látok benne rációt ha azért keresnek alternatívát mert muszáj nekik, és ez a jobbik oldal. Szóval én bízok Coutinho érkezésében más már nem is kell (bár 4. védővel sz.rul állunk). Di Mária és Draxler ugyan minek (előbbit rühellem, második meg nem előrelépés Dembélé után)
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.30. 11:17:43

De hivatalosan még meg sem tettük a 4. megagiga ajánlatunkat ?! ( ezért nem tudták még rejectálni )

https://twitter.com/GuillemBalague" target="_blank
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.30. 11:14:36

ezek a B opciók ilyenkor szerintem már csak újságírói kitalációk. vagy coutinho jön vagy senki. a töltelék meg nagyon nem izgat h megy vagy marad, ha valverdének nem kellenek, nem fogja őket játszatni és kész
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.30. 10:55:28

Nervo írta:Dybala jó lehetet volna, de mostmár feleslegesnek tartom.Lemart meg kitudja hogy engedik vagy nem. :)
még most is jó ötlet lehet a többek által vízionált 4231-ben.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2017.08.30. 10:50:54

Dybala jó lehetet volna, de mostmár feleslegesnek tartom.Lemart meg kitudja hogy engedik vagy nem. :)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.30. 10:46:10

visca el barca írta:komolyan mondom beveszek egy marék altatót és péntek délig kiütöm magam :D
Csattanó maszlaggal elvileg 1 napra ki tudod ütni magad :D

Az szép hogy mi még elsején is tudunk igazolni de továbbra is ki kellene dobni 5öt a cserék cseréi közül, de azt csak 31én lehet még mert máshol mindenhol bezárul az átigazolási időszak. Szerintem jobban erősödnénk azzal ha a felesleges játékosokat kiszórnánk és kevesebben játszanának többet és mindig formában lennének mint Coutinho-val. Persze mindkettő együtt lenne jó
94:39 6 - 1
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2017.08.30. 10:29:48

Állítólag Dybalat vagy Lemart akarják Coutinhó helyett. :D
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.08.30. 10:17:13

Eddig is tudtam hogy kutyauto a vezetoseg, de ha nekik egy kioregedo di Maria kell Draxler helyett akkor tenyleg nem gondolkoznak a holnapi napnal tovabb. Inkabb orulnenek hogy Gomestol szamadulhatnak es kapnanak erte egy tehetseges fiatal jatekost aki meg illene is a csapatba. De ugyis az lesz hogy par ev mulva 100 millaert fogunk bejelentkezni mert berobban majd a Dortmundban...
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.08.30. 10:13:05

Bob_Marley írta:Én viszont nagyon bízok a faxokban, ha Dembele nevetséges volt, erre szavak sincsenek. Ahelyett hogy akkor mi vennénk meg Lemart, neeeeem .

De még Di Maria is jobb opció lehetne, 160 millió...... [-X =D> =D> =D> =D>
Miután elsődlegesen most a KP-ra kéne egy értelmes játékos, nem értem miért lenne jobb Lemar vagy Maria, amúgy meg neked aztán nem rohadt mind1, hogy bevallják, hogy mennyibe került, vagy megint jön a duma, hogy 18m volt, aztán megint járhatunk a bíróságra vele? Nem is értem, hogy tudsz ezen ennyire kattogni, mintha a te zsebedből vennék ki rá a pénzt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.30. 09:58:21

palesz77 írta:RAC1 szerint opciós jogot akarunk szerezni Maxime Lopezre, akit majd a jövőben hoznánk a klubhoz. VEB, jól rémlik, hogy te mondtad, hogy nem örülnél neki annyira, mert még a Marseillesben sem kiemelkedő ugye?
igen, ide abszolút nem szint. néha oda sem, képes egész meccsekre eltűnni ha úgy tartja a kedve. amugy kb annyi előnye van az egész gyereknek, hogy testfelépítésre totál messi, marha alacsony, alacsony súlyponttal és nagyon jól tudja tenni venni a labdát.

csemegézgessetek

Unai Emery likes André Gomes a lot. The coach believes he has potential and could open the door to Barça signing Di María. [md]


PSG keep on telling Barça that Di María is non-transferable. Instead, PSG are willing to let Draxler go, but Barça aren't interested. [md]


Barça tried to barter with Arsenal to try and sign Özil when they were interested in Arda Turan. [md] :D

Liverpool will ignore Barça until Friday. If they agree to sell Coutinho, it will be in the last few hours of the transfer market. [sport]


PSG have offered Draxler to Barça, but they refused to sign him. Borussia Dortmund is interested in signing him to replace Dembélé. [md]


komolyan mondom beveszek egy marék altatót és péntek délig kiütöm magam :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.30. 09:56:01

Barca420 írta:
davi10 írta:
Elég veszélyes így szétkapni a Monacot, volt egy jó szezonjuk egy francia bajnokságban, amit mind ismerünk, hogy milyen. A kezdőcsapatba semmiképp sem igazolnék onnan. Ezért nem kell erőltetni se Mbappe se Lamar leigazolását. Biztos tehetséges játékosok, de egyelőre legyen egy használható kezdő 11-ünk...
Azért a Monaco a bl-ben is jó volt!Hamár használható kezdő 11-ről beszélünk,akkor Mbappe meg Lemar, semmivel se rosszabb mint Dembélé...
Azért nagyon sokan hajlamosak elfelejtkezni, hogy például Falcao inkább, legalábbis valamennyivel nagyobb húzóember volt, mint mondjuk Mbappé vagy Lemar. Csak utóbbi kettő nagyon fiatal és megy a hype, pedig nem(csak) rajtuk múlott a Monaco szezonja. De erről például senki nem beszél csak Mabappé, Mbappé, Lemar, Lemar. Értem én, hogy fiatalok és nagy a potenciál, de kicsit túlhúzzák a párhuzamot a Monaco szezonjával.

Amellett Lemar mi a túrónak jönne. Hova kellene még egy szélső, és őt se kapnánk meg 100-110 alatt, ha a Pool is 80-90 milliót ad.
Az a Coutinho 160 is ki tudja hogyan jönne össze. Amilyen bónuszokat tálaltunk eddig a Poolnak kétséges, hogy mindet ki kellene fizetni, 110-120 + bónusz körül egy legjobb korban lévő, már bizonyított játékost hiányposztra hozni ilyen helyzetben elég nehéz feladat. A szezon végén is arról szólt a fáma, hogy kell egy középpályás és egy jh. Csak közben beütött a krach, hogy Neymar elment, akit szintén kellett pótolni. Ráadásul felnyomta a piacot is. Ugyanakkor hagyott annyi pénzt, amit a pótlására rá tudunk fordítani. Ha ő marad lett volna kb. 70 milliónk + eladás hozni egy nívós kp-t és jobbhátvédet.
Arról ne is beszéljünk, hogy egy Semedo-Dembelé-Coutinho össz.fizetés is kevesebb, mint Neymaré.
Így nézve már más a Coutniho féle összeg. Ha a bónusokat nem számítjuk Neymar árából szinte forintra kijön a két játékos.

De akármi is történik 3-4 játékostól mindenképpen szabadulni kellene, amit már rég el kellett volna kezdeni. Eddig az volt a baj, hogy ingyen adtuk a játékosokat, már eljutottunk oda, hogy ingyen se kellenek senkinek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2017.08.30. 09:58:51-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.08.30. 08:58:46

Cestus írta:
Sinya22 írta:Azt kétlem hogy sikerül azt a 4-5 embert elpasszolni még,de lehet a háttérben már le van zsírozva minden :D
Kölcsönök lesznek ebből, sok lepasszolásra váró játékosunknak nem igazán van piaci értéke. Van köztük sérülékeny (Rafinha), öreg is (Arda), meg a kettő metszete is (Vermaelen). Munir, Douglas, Gomes sem bizonyított igazán sehol.

De amúgy az eddigi kölcsönökkel meg vagyok elégedve, ami Sampert és Marlont illeti, jó csapatokba sikerült berakni őket. Látszik, hogy rájuk még számítunk a jövőben.
Mondjuk Vermaelent így nem fogjuk sem eladni,sem kölcsönbe küldeni,Marlon távozásával ő a 4. védő(amit nem értek,de mindegy). Én is bízok benne,hogy Samper idővel legalább fix csereember lesz,de ez már a 3.(?) kölcsönadás. Ami persze jobb,mintha a lelátón ülne,csak nem szoktunk jól kijönni a kölcsönökkel.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.30. 08:46:30

palesz77 írta:...
Coutinhoval jobban is járnánk valószínűleg (ha eltekintünk az ártól), mert kész játékos és mindkét felállásban lenne helye. Az is lehet, hogy 4-3-3 marad fixen, de inkább azt nézem ki Valverdéből, hogy variálni fogja a szezon során a felállásokat. Csak Coutinhora várni kicsit meredek úgy, hogy a Liverpoolnak nem biztos, hogy meg lesz Lemar.
Sinya22 írta:Azt kétlem hogy sikerül azt a 4-5 embert elpasszolni még,de lehet a háttérben már le van zsírozva minden :D
Kölcsönök lesznek ebből, sok lepasszolásra váró játékosunknak nem igazán van piaci értéke. Van köztük sérülékeny (Rafinha), öreg is (Arda), meg a kettő metszete is (Vermaelen). Munir, Douglas, Gomes sem bizonyított igazán sehol.

De amúgy az eddigi kölcsönökkel meg vagyok elégedve, ami Sampert és Marlont illeti, jó csapatokba sikerült berakni őket. Látszik, hogy rájuk még számítunk a jövőben.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése