Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.21. 11:05:10

RAC1-hírmorzsák tegnap késő estéről (Gerard Romero, Roger Saperas):
- Coutinho távolodik a Barçától, a játékos közvetlen környezete lehetetlennek tartja a váltást
- a PSG kész meghallgatni minden ajánlatot Di Maríáért, a Barça pedig készen áll egy esetleges offenzívára az argentinért, aki Romero szerint 40 millió euróba kerülhet
- Seri leigazolását le akarjuk zárni a következő napok folyamán (ezt mintha már hallottuk volna párszor... :roll: )
- Dembélé valamivel közelebb került a Barçához, a bónuszok kérdéskörében nincs még megegyezés (ezt is mintha már hallottuk volna egyszer-kétszer... :mrgreen: ). 90-100 millió fix, 25-35 millió bónuszok - ilyen számokról beszél Saperas
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2017.08.21. 11:09:11-kor.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4519
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.08.21. 11:04:22

visca el barca írta:Jean-Michaël Seri is OK with Barça for a 4-year contract. The negotiations with Nice are expected to start today. [l'equipe]

André Gomes could leave Barça if Seri becomes a Barça player. Juventus are extremely interested in him. [md via tuttosport]

Barça are likely to set his starting price at €45m, an amount that would allow Barça to recover the investment made to sign Gomes. [md]


ezt nem nagyon értem, akkor ezek szerint eladnánk?

Muszáj lesz, mert lassan indíthatnánk 2 kosárcsapatot is amennyien vannak a középpályán. :D Remélem Gomes-t 40 alatt nem adjuk, hisz 1-2 hónapja is annyiért vitték volna. Áá még nem élem bele magam... :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.21. 11:02:40

visca el barca írta:Barça are likely to set his starting price at €45m, an amount that would allow Barça to recover the investment made to sign Gomes. [md]

ezt nem nagyon értem, akkor ezek szerint eladnánk?
Tuti csak a mézesmadzagot húzzák el előttünk, és marad aztán. Ne éljétek bele magatok, nagyobb lesz a csalódás! :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.21. 11:02:32

pep71 írta:Seri , AG csere azért jó lenne
AG helyett dombi tibi is jobb lenne. vagy egy féllábú papagáj. bárki
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.21. 10:56:59

visca el barca írta:Jean-Michaël Seri is OK with Barça for a 4-year contract. The negotiations with Nice are expected to start today. [l'equipe]

André Gomes could leave Barça if Seri becomes a Barça player. Juventus are extremely interested in him. [md via tuttosport]

Barça are likely to set his starting price at €45m, an amount that would allow Barça to recover the investment made to sign Gomes. [md]


ezt nem nagyon értem, akkor ezek szerint eladnánk?
űgy túnik Valverde látja, hogy egy nulla , ellentétben LE-vel..Seri , AG csere azért jó lenne
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2017.08.21. 10:55:46

visca el barca írta:
Barça are likely to set his starting price at €45m, an amount that would allow Barça to recover the investment made to sign Gomes. [md]


ezt nem nagyon értem, akkor ezek szerint eladnánk?
Úgy néz ki igen. [-o< 45m-ra lőtték be az árát, hogy visszaszerezzék azt a pénzt, amit ráköltöttek.
Hirtelen mekkorát erősödnénk.
Egy Dembele-Seri páros még talán belefér a nyárba, bár én jobban örültem volna Coutinho-nak.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.21. 10:47:30

Jean-Michaël Seri is OK with Barça for a 4-year contract. The negotiations with Nice are expected to start today. [l'equipe]

André Gomes could leave Barça if Seri becomes a Barça player. Juventus are extremely interested in him. [md via tuttosport]

Barça are likely to set his starting price at €45m, an amount that would allow Barça to recover the investment made to sign Gomes. [md]


ezt nem nagyon értem, akkor ezek szerint eladnánk?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.21. 10:25:18

Chino írta: Amikor már Messi és Iniesta is a távozás gondolatával foglalkozik úgy, hogy a tavalyi szezon végén még eszükbe sem jutott ilyesmi, ráadásul mindkettő klublegenda.
.
Na ez az, amiben nem vagyok biztos. Mindkettőjük szerződéshosszabbítása tengeri kígyó volt és nem zárult megkötött szerződéssel. Nem tudjuk, miről szólt a huzavona, de kettőjük részéről nem lett volna értelme a húzódozásnak, ha fel sem merül a távozás, mint alternatíva. Neymar ügyében bebizonyosodott, hogy ha valamit mi nem tudunk elképzelni, attól az még valósággá válhat, sőt hosszabb előzménye is volt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6753
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.21. 10:21:43

visca el barca írta:
Contrary from Rac1, Liverpool want Barça to make their final offer for Coutinho before deciding whether to accept it or not. [md]

na most akkor mi van? mégiscsak elakarják adni? :roll:
Ezaz, hogy annyira el akar jönni mindkét játékos, hogy semmi érzelme minden áron ott tartani őket. Megmondták, hogy mennyiért engedik el, de mi játsszuk a skótot.
Ez a kifizetünk bagót és majd utólag kaptok még sok pénzt, ha aranylabdásgólkirályblgyőztes15meccsenalegjobb lesz módszer nevetséges...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.21. 09:56:37

Nagyon kéne Dembelé minimum, de persze egy igazán jó középpályás is fontos lenne.

De ha már Dembelé jönne és beválik, akkor legalább Neymar viszonylag pótolva lehetne nagyrészben, így a jelenlegi kerettel lehetne azt játszani, hogy egy nagyon stabil, brusztolós középpályát megszervezni akik azért valahogy eljuttatják Messiéknek és a többit befejezi elől a 3-mas.

Nyilván ugyanúgy az első 3-mastól függenénk, de ezt láthattuk hogy egy jó középpályával bőven elég, ha ki tudják szolgálni őket, ráadásul most talán Will Smith dublőre személyében találtunk egy Alves-féle jobbhátvédet, ő is sokat adhat majd a támadásokhoz ha így folytatja.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.21. 09:23:37

Samper írta:meg se próbált támadni. Erre jobb ellenfelek ellen nem számíthatunk.
a liga 80%-a ilyen. a maradék ellen meg ki lehet kapni, vagy X-elni, lásd a tavalyi nagy madridot, akik a rangadókon betliztek, mégis bajnokok lettek...

Contrary from Rac1, Liverpool want Barça to make their final offer for Coutinho before deciding whether to accept it or not. [md]

na most akkor mi van? mégiscsak elakarják adni? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.21. 09:22:14

LG írta:
recrea írta:Más nem is kellene, nekimennék így a szezonnak, hátha Paulinho is beválik, bár egyelőre nem tudom mi a terv vele, ha meg van terv vele, akkor azt nem tudom, mit írogatnak Seriről :)

A feleslegtől meg fogunk válni az utolsó napokban, ebben biztos vagyok.
Nem ugyanaz a profil. Paulinhoban szerintem Rakitic és Busquets alternatíváját látják, egyrészt a posztja is DMC/CM, meg stílusra is ezt tudja játszani. Seriben meg sokan egy gyengébb kiadású Xavit látnak, amikor ő lenne a pályán valószínűleg nem azt játszanánk, amit most.

A feleslegtől való megválásban nem vagyok biztos, gyengén teljesítő túlfizetett játékosokat nem olyan könnyű elnyomni valahova, maximum nagyon áron alul, de még így is jobban járnánk, mintha fizetnénk őket a semmiért.
Csak sajnos Paulinhoban fele annyi játékintelligencia nincs, mint Busiban. Ha pedig ennek a letámadásnak a 2/3-át tudjuk produkálni inkább szükség van egy Busquets típusú játékosra. Úgy néz ki Valverde pont ezt preferálja, a nyári sörmeccseken is meg lehetett figyelni, hogy a letámadás sokikal fajsúlyosabb szerepet kapott, mint az utóbbi években. Nyilván ilyen eredményesen nem lehet, mint a Betis ellen, de már a hibák kikényszerítése is sokat számít, nem kell feltétlenül egy ütköző ember, aki azért nem is egy olyan típus, mint sokan gondolják. Ennyi erővel fel lehetne tolni Masch-ot, ő ráadásul még a társakat is jobban érzi.

Lehet, hogy nejm olyan könnyű elpasszolni, de könyörgöm, volt egy egész nyár rá és még egy szem Douglast sem adtunk el. Ardara sem számít Valverde és azt se lehet mondani, hogy nem voltak érdeklődők, mert ha csak a fele igaz annak amikről hallani lehetett, már legalább 3 embertől szabadulhattunk volna.
Nekem ne mondja senki, hogy több, mint két 2 hónap nem elég erre, főleg úgy hogy közben még igazolunk is a kp-ra. Egy Sr-Denis-Rakitic-Ini- AG/Coutinho ötösfogat bőven elég két posztra. Mögötte meg Busquets és Paulinho, ahová még be tud szállni Sr-Masch és Rakitic is. Ha ez kevés, akkor baromi nagy baj van. És akkor még jöjjön egy újabb csere Seri személyében.

Előre pedig van egy Suarez-Mesii-Alcacer-Deuleofeu kvartett három helyre, akik négy helyett, inkább 2 ember, mert, ha Alcacer játszik eggyel kevesebben vagyunk. Kényszerből játszhat ott Denis, de ne ez legyen már a megoldás. Ide baromira kéne egy Dembelé, de már biztos, hogy Bartoékat inkább érdekli a saját kis pénzük, mint a sportszakmai szempontok.
Tényleg nagyon necces 120-130 milliót kifizetné egy játékosért, de amikor már Piqué is azt mondja, hogy sokkal jobb a Madrid radikális eszközök kellenek, amire ráadásul most pénz is van. Ha nem cseszekednénk itt a Dortmunddal, hanem letennénk 110-120 milliót vagy 100-at+20 millió reális bónuszokkal még repjegyet is kapna a francia. A németeknek nem kell, de pénzt akarnak csinálni belőle ez világos.

Ilyen árakon pedig Coutinhoért 80-85 sajnos vicc kategória.l

És még ez a kisebbik a baj, mert még ilyen játékosállománnyal, szervezett taktikával is harcban lehetünk a kupákért, ha nem is nagy esélyesként, de a csapaton belüli morál még a keretnél is nagyobb gond. Amikor már Messi és Iniesta is a távozás gondolatával foglalkozik úgy, hogy a tavalyi szezon végén még eszükbe sem jutott ilyesmi, ráadásul mindkettő klublegenda.
És ezeket a problémákat a többi csapat is látja, nem véletlenül próbálják most megszerezni Messit is. Eddig esély sem volt ilyenre, de eljutottunk odáig, hogy lassan reális lesz ez az opció is.
Én nem tartozom a pesszimisták közé, de ha elveszítjük Messit nekünk jó időre reszeltek.
A szuperkupa odavágóján még nem aggódtam annyira, mert nem volt reális a kétgólos vereség, egy X simán benne volt, de a visszavágót már rossz volt nézni. Szó szerinti értelemben nem a Madrid volt annyival jobb, ahogy kiléptek a gyepre már látni lehetett, hogy itt legjobb esetben is egy kétgólos vereségbe szaladunk bele. Nem az látszott, hogy mindenáron meg akarják fordítani vagy legalábbis győzni. Azt a mentalitást amivel "játszottunk szörnyű volt látni. Kikaphatunk 2:0-ra a Bernabeu-ban, de ha valami elszántság lett volna az arcokon egy 4:0-átz is könnybben emésztettem volna meg.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2017.08.21. 09:40:23-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
Genesis
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2017.08.20. 16:53:22

2017.08.21. 09:09:21

palesz77 írta:
MesQueUnClub írta:L'EQUIPE | Seri 40 millió eurós kivásárlási ára Július 15-én lejárt, így a Nice bármennyit kérhet a Barcelonától a játékosért cserébe.

valaki mondja hogy ez csak valami kamu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Franciáknál nincs kivásárlási ár, konkrétan tilos ha minden igaz, és pár napja nyilatkozta le az elnökük, hogy 40-ért le lehet igazolni. Kétlem, hogy igaz.
Ha jól szemezgettem a Spanyol újságokban akkor meg is egyeztek a felek! Seri hamarosan csatlakozik hozzánk! Bravo...
Samper írta:A tegnapi meccsből hiba kiindulni. U(gyanis a támadójátékunk nem Messire épült, mint régebben, hanem azonos volt Messivel. Ha ő nincs, támadójáték sincs. Ezért feltétlenül igazolni kell támadó(ka)t, még ha L. Suarez valamikor fel is épül. A védelem meg jó volt a Betis ellen, amelyik meg se próbált támadni. Erre jobb ellenfelek ellen nem számíthatunk. Csak remélhetjük, hogy akkor is jó lesz a védelmünk. A középpályán SR rengeteget vállalt magára, dinamikus volt, de feltűnően nagy hibaszázalékkal játszott. Rakitic nem 90 perces játékos. Busai haszna meg erősen Messifüggő.


Jól látod a helyzetet! Messi a támadó harmadunk Busi és Sr a középpálya.... ennyi emberrel nagy meccset megnyerni lehetetlen... Dembelé a minimum elvárás ebbe a csapatba! Az a srác maga a csoda a dinamikájával felépítésével és egy igazi zseni! HOZNI KELL!
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2017.08.21. 09:03:22

Az okè, hogy kik kellenek de Coutinho tuti, hogy nem jön...az ajánlat is visszavonva ami amúgy elèg vicces is volt. Ő tuti nem jön. Legalábbis szerintem de remèlem valami csoda folytán mèg èrkezhet.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.21. 08:52:48

A tegnapi meccsből hiba kiindulni. U(gyanis a támadójátékunk nem Messire épült, mint régebben, hanem azonos volt Messivel. Ha ő nincs, támadójáték sincs. Ezért feltétlenül igazolni kell támadó(ka)t, még ha L. Suarez valamikor fel is épül. A védelem meg jó volt a Betis ellen, amelyik meg se próbált támadni. Erre jobb ellenfelek ellen nem számíthatunk. Csak remélhetjük, hogy akkor is jó lesz a védelmünk. A középpályán SR rengeteget vállalt magára, dinamikus volt, de feltűnően nagy hibaszázalékkal játszott. Rakitic nem 90 perces játékos. Busai haszna meg erősen Messifüggő.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.21. 08:51:59

MesQueUnClub írta:L'EQUIPE | Seri 40 millió eurós kivásárlási ára Július 15-én lejárt, így a Nice bármennyit kérhet a Barcelonától a játékosért cserébe.

valaki mondja hogy ez csak valami kamu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Franciáknál nincs kivásárlási ár, konkrétan tilos ha minden igaz, és pár napja nyilatkozta le az elnökük, hogy 40-ért le lehet igazolni. Kétlem, hogy igaz.
Avatar
Genesis
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2017.08.20. 16:53:22

2017.08.21. 08:49:52

Sajnos ez a Culék hibája is , hogy hagyták Bartóékat ideg süllyeszteni a hajónkat!
Személyes kedvencem Laporta nem tudom mire várt és mire vár még...!?
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.08.21. 08:36:17

Genesis írta:
MesQueUnClub írta:L'EQUIPE | Seri 40 millió eurós kivásárlási ára Július 15-én lejárt, így a Nice bármennyit kérhet a Barcelonától a játékosért cserébe.

valaki mondja hogy ez csak valami kamu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ha ez igaz is , nekünk pont nem ő kell ide! Dembelé és Coutinho igazolásán kívül mást nem tudok elképzelni aki emelné a színvonalat! Egyszerűen nem is értem mire várunk még és miért garasoskodunk velük! Be kell jelenteni a 2 sztár igazolást még a héten 300 milliót kiadni értük (mert az életben egyszer , most ezt megtehetjük) Sergi Robertot középre beépíteni végleg és egy ütőképes labdazsonglőrökkel teli csapatot betonná tenni! nem hiszem el , hogy sokatoknak nem fáj a szeme egy ilyen támadó trió és egy ilyen középpálya után... Ez a La Liga és a Barcelona... Nem akarok Premier Leagues csapatot belőlük!!!

Ez jogos egyébként, dehát Bartoékról van szó szóval olyan nincs hogy nem garasoskodunk :D
Avatar
Genesis
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2017.08.20. 16:53:22

2017.08.21. 08:27:00

MesQueUnClub írta:L'EQUIPE | Seri 40 millió eurós kivásárlási ára Július 15-én lejárt, így a Nice bármennyit kérhet a Barcelonától a játékosért cserébe.

valaki mondja hogy ez csak valami kamu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ha ez igaz is , nekünk pont nem ő kell ide! Dembelé és Coutinho igazolásán kívül mást nem tudok elképzelni aki emelné a színvonalat! Egyszerűen nem is értem mire várunk még és miért garasoskodunk velük! Be kell jelenteni a 2 sztár igazolást még a héten 300 milliót kiadni értük (mert az életben egyszer , most ezt megtehetjük) Sergi Robertot középre beépíteni végleg és egy ütőképes labdazsonglőrökkel teli csapatot betonná tenni! nem hiszem el , hogy sokatoknak nem fáj a szeme egy ilyen támadó trió és egy ilyen középpálya után... Ez a La Liga és a Barcelona... Nem akarok Premier Leagues csapatot belőlük!!!
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.08.21. 08:19:34

L'EQUIPE | Seri 40 millió eurós kivásárlási ára Július 15-én lejárt, így a Nice bármennyit kérhet a Barcelonától a játékosért cserébe.

valaki mondja hogy ez csak valami kamu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.21. 01:21:40

LG írta:Nézd, szerintem működhetne vhogy így:

Vkp: Busi, Paulinho
Jobb oldali középpályás: Rakéta, Seri
Bal: Coutinho, Iniesta - illetve ha nem jön a brazil, akkor SR.

A többi meg felesleg.

Egyébként én most annak örülnék, ha nem jönne kp, hanem SR-nek és Denisnek adnék több lehetőséget, Gomest mindenképp elfelejteném. Ebben benne van az is, hogy a két fiatal hosszútávon kevés lesz, és ez kihat a szezonunk sikerességére, de én megkockáztatnék a mostani helyzetben ennyit.
Szerintem nem jó a kiindulási pont, már ami a felállást illeti. Ma sem 4-3-3-at játszottunk, a squawka pl. ezt rajzolta fel, de az egészen biztos, hogy 2 belső, védekezőbb stílusú középpályással játszottunk (Busquets és Rakitic).

Ha ezt vesszük alapul, akkor arra a két posztra jelenleg itt van Busquets, Rakitic, Gomes és Paulinho. Ha visszatér Suárez, akkor Messi játszik valószínűleg fals 9-es szerepkörben, és az uru vagy előtte vagy a bal szélen kaphat szerepet.

Persze, mindez fikció és előfordulhat, hogy éppen Suárez hiánya miatt játszottunk így ezúttal.

Mindenesetre ebben a felállásban azért sokaknak meg lehetne találni a helyét. A bal szélen elszaladgálhat Denis, Deulofeu, a jobboson Vidal, Deulofeu, SR (esetleg Dembelé), Iniesta játszhatna SR mai szerepkörében (persze fizikailag azt nemigen bírná, amit Roberto letett ma az asztalra, de a két védekezőbb felfogású kp. előtt neki is könnyebb dolga lenne).

Ha Serit leigazoljuk, akkor szerintem Gomes kölcsöne realizálódik, lehet, nem véletlen merült fel mostanában az erről szóló hír.

Megmondom őszintén, nekem tetszett a mai produkció, és talán a keret is erre a felállásra alkalmas a leginkább, a felmerülő érkezők pedig passzolnának is bele.

A mondandód második felével pedig abszolút egyetértek. Denis abszolút pozitív csalódás eddig, lehetséges, hogy a tavalyi tanulóév után idén végre megtalálja a helyét. A szikra eddig is benne látszódott a leginkább, csak éppen totál súlytalan volt az esetek 90%-ban. Hátha idén nem.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.21. 01:04:17

LG írta:Nézd, szerintem működhetne vhogy így:

Vkp: Busi, Paulinho
Jobb oldali középpályás: Rakéta, Seri
Bal: Coutinho, Iniesta - illetve ha nem jön a brazil, akkor SR.

A többi meg felesleg.

Egyébként én most annak örülnék, ha nem jönne kp, hanem SR-nek és Denisnek adnék több lehetőséget, Gomest mindenképp elfelejteném. Ebben benne van az is, hogy a két fiatal hosszútávon kevés lesz, és ez kihat a szezonunk sikerességére, de én megkockáztatnék a mostani helyzetben ennyit.
Értem, kíváncsian várom mindenesetre.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.21. 00:53:27

Nézd, szerintem működhetne vhogy így:

Vkp: Busi, Paulinho
Jobb oldali középpályás: Rakéta, Seri
Bal: Coutinho, Iniesta - illetve ha nem jön a brazil, akkor SR.

A többi meg felesleg.

Egyébként én most annak örülnék, ha nem jönne kp, hanem SR-nek és Denisnek adnék több lehetőséget, Gomest mindenképp elfelejteném. Ebben benne van az is, hogy a két fiatal hosszútávon kevés lesz, és ez kihat a szezonunk sikerességére, de én megkockáztatnék a mostani helyzetben ennyit.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.21. 00:42:20

LG írta:
recrea írta:Más nem is kellene, nekimennék így a szezonnak, hátha Paulinho is beválik, bár egyelőre nem tudom mi a terv vele, ha meg van terv vele, akkor azt nem tudom, mit írogatnak Seriről :)

A feleslegtől meg fogunk válni az utolsó napokban, ebben biztos vagyok.
Nem ugyanaz a profil. Paulinhoban szerintem Rakitic és Busquets alternatíváját látják, egyrészt a posztja is DMC/CM, meg stílusra is ezt tudja játszani. Seriben meg sokan egy gyengébb kiadású Xavit látnak, amikor ő lenne a pályán valószínűleg nem azt játszanánk, amit most.

A feleslegtől való megválásban nem vagyok biztos, gyengén teljesítő túlfizetett játékosokat nem olyan könnyű elnyomni valahova, maximum nagyon áron alul, de még így is jobban járnánk, mintha fizetnénk őket a semmiért.
Ezt én értem, délután leírták, de akkor meg az egyiket el kell adni, Busi marad valszeg, de arról sincsenek hírek, h Rakitic távozna vagy gyengének érezné a helyét. Vagy most akkor egyik szezonról a másikra lecseréljük a belső középpályásokat? Vagy idehozunk a padra valakit 40 millióért, úgy, h egyébként is sokan vagyunk plusz már SR is van? :D teljes káosz van a fejemben a tervezett középpályánkról. Legalábbis nagyon remélem, h tervezett.

Ja, és üldözzük Coutinhot, szóljon már, aki látja ebben az egészben a logikai szálat.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.21. 00:34:53

recrea írta:Más nem is kellene, nekimennék így a szezonnak, hátha Paulinho is beválik, bár egyelőre nem tudom mi a terv vele, ha meg van terv vele, akkor azt nem tudom, mit írogatnak Seriről :)

A feleslegtől meg fogunk válni az utolsó napokban, ebben biztos vagyok.
Nem ugyanaz a profil. Paulinhoban szerintem Rakitic és Busquets alternatíváját látják, egyrészt a posztja is DMC/CM, meg stílusra is ezt tudja játszani. Seriben meg sokan egy gyengébb kiadású Xavit látnak, amikor ő lenne a pályán valószínűleg nem azt játszanánk, amit most.

A feleslegtől való megválásban nem vagyok biztos, gyengén teljesítő túlfizetett játékosokat nem olyan könnyű elnyomni valahova, maximum nagyon áron alul, de még így is jobban járnánk, mintha fizetnénk őket a semmiért.
Válasz küldése