Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.13. 15:01:14

Sanama írta:
Bob_Marley írta:A személyes nyerészkedés nem jó, de a klub is profitálhat belőle, adott esetben. Gyakorlatilag a világgazdaságot ma már Kína határozza meg, s nem árt jóban lenni velük.
Dembelé viselkedés vérlázító számodra. Coutinho ára kiakaszt.

De ez a hitvány nyerészkedés, pénzmosás, stb. nem és ilyenekkel magyarázod? Eldobom az agyam.
Bízok benne, hogy a klub profitálhat később, mást lehet tenni? Ennyi pénzt nem szabad kiadni Paulinhoért, tiszta sor, csak bízni tudok benne, hogy nyerünk a kínai kapcsolattal később.

Egy alkalmazott meg más kávéház.
egyesevel mindegyik vedheto volt, sot, ugye rakitic be is valt, de szo sincs arrol, amit bob mond, hogy melosabb, daralosabb jatekos elkellene a csapatba. eddig pont, hogy ilyenek jottek, mostmar ideje lenne, ha jonne kicsit mas tipusu is, mondjuk olyasmi, ami korabban jellemezte a csapatot?o
És mégis elmaradunk, hogy lehet ez?
Arda hozzáállása nem megfelelő, mert mikor tolta nem volt vele túlzott gond. Song besült, Gomest nem írnám le.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.13. 14:58:27

kristop írta:twitteren olvastam, szoval nem sajat gondololat, de mutatom, hogy az utobbi evekben milyen jatekosok jottek a kozeppalyara

song, rakitic, arda, gomes, paulinho

egyesevel mindegyik vedheto volt, sot, ugye rakitic be is valt, de szo sincs arrol, amit bob mond, hogy melosabb, daralosabb jatekos elkellene a csapatba. eddig pont, hogy ilyenek jottek, mostmar ideje lenne, ha jonne kicsit mas tipusu is, mondjuk olyasmi, ami korabban jellemezte a csapatot?
Egyszerűen nincs észérv Paulinho mellett(a sikkasztáson kívül..)

Ha faltörő kos kell, akkor ott van N'zonzi, és még sokan itt Európából, ha 40-ért KP-s kell akkor szintén Seri és társai...De hogy ennyiért egy kínai ligában bohóckodó brazil UGYANENNYIÉRT, az felháborító..Mert még ha ingyen lett volna, vagy 5 millió, akkor azt mondom talán, de hogy 40 millió... Ezekkel is ugyanígy felverjük az árakat, ne legyen senki sem álomvilágba.

Ezzel a logikával ha mi 40 millioért egy kínai ligában játszó, Tottenhamban legrosszabb igazolásnak választott játékost veszünk, akkor miért ne kérjenek el egy N'zonzi/Seriért 70-et?

Brutál ami megy, aztán egy komolyabb emberért meg pármilliókon akarunk garasaskodni..
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.08.13. 14:54:10

twitteren olvastam, szoval nem sajat gondololat, de mutatom, hogy az utobbi evekben milyen jatekosok jottek a kozeppalyara

song, rakitic, arda, gomes, paulinho

egyesevel mindegyik vedheto volt, sot, ugye rakitic be is valt, de szo sincs arrol, amit bob mond, hogy melosabb, daralosabb jatekos elkellene a csapatba. eddig pont, hogy ilyenek jottek, mostmar ideje lenne, ha jonne kicsit mas tipusu is, mondjuk olyasmi, ami korabban jellemezte a csapatot?
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.13. 14:53:32

Egyre jobban elvagyok keseredve a dilettáns elnökség miatt.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.13. 14:47:05

Cestus:Egyszerűen megmondják, hogy végre sikerült leigazolni az áhított brazilt, akit hónapok óta próbált leigazolni a klub, akik nincsenek képben pl ott, simán sokan el is hiszik.."
áhh valami brazil inho gyerekről volt szó, hogy mennyire jó, sikerült leigazolniuk király"..


blaugrana.hu-ról:
"
Több Barcelona szurkolói fórumon és oldalon közölték azt, hogy a Paulinho-transzferből egyetlen ember profitál a klubnál, Josep Maria Bartomeu. Mint ismert, Bartomeu az ADELTE csoport partnere és vezérigazgatója (építő és logisztikai cég többnyire), ez a cég pedig Kínában szeretne tovább terjeszkedni. Az ADELTE pedig felajánlotta az Evergrande-csoportnak - aki Paulinho klubjának a névadó szponzora, micsoda furcsaság -, hogy elvállalják például az Ocean Flower Island projekt építését.
Erre a pályázatra Florentino Pérez cégének, az ACS-csoportnak is fájt a foga, ám Bartomeu és az ADELTE nagyon úgy néz ki, hogy a Paulinho igazolásnak is köszönhetően megkaparintja ezt a projektet és elnyeri a pályázatot. Így ez közönséges pénzmosásnak minősül.
Ezek továbbra is csak pletykák, de amennyiben ez igaz, és valljuk be, van rá nem kevés esély, úgy ismét egy ékes bizonyítékot láthatunk arra, hogy Bartomeu miért is nem méltó az FC Barcelona elnöki székére.
Az már csak hab a tortán, hogy Paulinhót Angliában megválasztották a Tottenham történetének legrosszabb igazolásának, aki kijelentette, mikor távozott a londoni klubtól, hogy pénzszerzés és levezetés céljából távozik a távol keletre. Paulinho ekkor 27 éves volt, most 29 és a Barcelona le fogja igazolni 40 millió euróért. Érezzük milyen szinten képtelenség az, hogy ezt a transzfert valaki erősítés címszóval tegye meg."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2017.08.13. 14:45:57

Bob_Marley írta:A személyes nyerészkedés nem jó, de a klub is profitálhat belőle, adott esetben. Gyakorlatilag a világgazdaságot ma már Kína határozza meg, s nem árt jóban lenni velük.
Dembelé viselkedés vérlázító számodra. Coutinho ára kiakaszt.

De ez a hitvány nyerészkedés, pénzmosás, stb. nem és ilyenekkel magyarázod? Eldobom az agyam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2017.08.13. 14:48:38-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.13. 14:37:50

MessiNeymarSuarez írta:Amikor pár hete azt mondtam, hogy szerintem már csak sikkasztanak és a zsebük teletömése a fontos mielőtt repülnek, na valami ilyesmire gondoltam...

Nagyon kéne egy Piqué-szerű elnök ide, akinek szívügye a Barca, és az hogy mi történik a pályán, nem csak a számok, és a kétes ügyleteken való nyerészkedés.
Na igen, simán lehet, hogy elengedték ezt az egészet már Neymar eligazolásakor, és a maradék néhány hetükben már csak viszik, ami mozdítható, meg szétosztják ezt a pénzt a "jó helyeken". Az a gond, hogy mire Benedito meg az elégedetlenkedők leváltanák ezt az embert, már nyoma sem lesz a pénznek. Az új elnöknek pedig senki nem fogja visszafizetni azt az összeget, amelyet a csapat újjáépítésére fordíthattunk volna.

A Neymarért kapott pénz kb. az utolsó lehetőség, hogy olyan csapatot rakjunk össze, amely megáll a Madriddal szemben. De ha Paulinnyó, Duglász, Gomes, Perisics, Roberto Sorianora elmegy az összes, sovány vígasz lesz a számunkra, hogy Bartomeu már Rosell haverjával együtt hajolgat le a szappanért.

Kíváncsi leszek, hogyan magyarázzák meg ezt az egészet, ha leigazolják a brazilt. Esetleg Valverdének a szájába adnak valami hangzatos dolgot. Meg azért is várom a ma esti meccset, hogy lesz-e valami komolyabb balhé a Camp Nouban.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.13. 14:37:23

A személyes nyerészkedés nem jó, de a klub is profitálhat belőle, adott esetben. Gyakorlatilag a világgazdaságot ma már Kína határozza meg, s nem árt jóban lenni velük.
Kép
Kép
Kép
Barca420
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2017.07.24. 17:39:46

2017.08.13. 14:36:04

Emberek itt valami nagyon nincs rendben az biztos !! Én nem értem azt hogy ha nem adunk ki sok pénzt igazi nagy nevekre mint, pl :Hazard,Alexis,vagy éppenséggel Draxler (jó Ő nem olyan nagy név)mert drágák, akkor miért akarunk egy Dembélé-Coutinho pakkért kiadni majdnem 300 milliót?
Azért ha hoznánk a Perisic,Draxler,Di Maria,Alexis illetve a N'Zonzi,Seri,Eriksen pakkból 1-1 bőven kijönne 150m-ből és minőségben ugyan ott tartanánk mint ha Cou és Dembélé jönne !

Azért az röhej lenne ha elköltenénk közel 400 milliót úgy hogy a bevétel csak 226(eddig!) és mindez úgy hogy nem nagyon erősödött a csapat !! #-o
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.13. 14:30:09

Cestus írta:Ezt az Adeltés sztorit már fejtegettem reggel itt a topicban, úgy látom, azóta kompetensebb embereknek sikerült lefordítaniuk. Ha igaz, remélem felnyomják Bartomeut még időben, mielőtt az egész Neymar-pénzt elkölti értéktelen selejtekre.
Amikor pár hete azt mondtam, hogy szerintem már csak sikkasztanak és a zsebük teletömése a fontos mielőtt repülnek, na valami ilyesmire gondoltam...

Nagyon kéne egy Piqué-szerű elnök ide, akinek szívügye a Barca, és az hogy mi történik a pályán, nem csak a számok, és a kétes ügyleteken való nyerészkedés.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.13. 14:21:25

Ezt az Adeltés sztorit már fejtegettem reggel itt a topicban, úgy látom, azóta kompetensebb embereknek sikerült lefordítaniuk. Ha igaz, remélem felnyomják Bartomeut még időben, mielőtt az egész Neymar-pénzt elkölti értéktelen selejtekre.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.13. 14:20:08

defender3 írta:Ez a post sok igazságot tartalmaz

Nagyon remélem, hogy ezután a nyár után végleg eltakarodik a csapat közeléből. Nem tovább nézni, ahogy veri szét a csapatot. Nem akarom elhinni, hogy Európából nem találtunk volna Paulinhonál értelmesebb játékost kevesebb pénzért, aki még fiatalabb is.
Undorito amit megengednek maguknak...

Nem baj, bebiztositotta Bartomeu magát ezzel az egyezséggel, dől majd a lé kínából a zsebébe, a csapat meg omlik össze folyamatosan...
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2017.08.13. 14:08:52

Ez a post sok igazságot tartalmaz

Nagyon remélem, hogy ezután a nyár után végleg eltakarodik a csapat közeléből. Nem tovább nézni, ahogy veri szét a csapatot. Nem akarom elhinni, hogy Európából nem találtunk volna Paulinhonál értelmesebb játékost kevesebb pénzért, aki még fiatalabb is.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.13. 14:04:10

R11 írta:A Paulinho üzletnek sportszakmailag semmi értelme. Nem ő kellene, kellett volna, hogy legyen a prioritás. A Tottenhamtől is elzavarták, mi több a szurkolók megszavazták a klub valaha volt legrosszabb igazolásának. Több helyen is kijelentette anno hogy levezetni és pénzt keresni hivatott érkezni a kantoni csapathoz. 29 éves, ergo nem a jövő embere, hovatovább eggyel több eu-n kivüli játékos a keretben. Az üzlet szimpla pénzmosás a vezetőség, név szerint Bartomeu és cége az ADELTE részéről. pont
Bizony, és minden más csak önámítás. Ráadásul pont ilyen 40 millión mehet az alkudozás Coutinho és Dembélé ügyében.

Valverdének biztosan kellett egy háromtüdejű, fizikailag erős ütközőjátékos. Mit ad Isten, Valverde és Bartomeu éppenséggel mindketten a kínai szuperliga rajongói, és meglátták ezt a gyöngyszemet. Ilyen páratlan adottságokkal rendelkező játékost Európában nem találni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
R11
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2017.04.29. 17:56:12

2017.08.13. 14:01:37

A Paulinho üzletnek sportszakmailag semmi értelme. Nem ő kellene, kellett volna, hogy legyen a prioritás. A Tottenhamtől is elzavarták, mi több a szurkolók megszavazták a klub valaha volt legrosszabb igazolásának. Több helyen is kijelentette anno hogy levezetni és pénzt keresni hivatott érkezni a kantoni csapathoz. 29 éves, ergo nem a jövő embere, hovatovább eggyel több eu-n kivüli játékos a keretben. Az üzlet szimpla pénzmosás a vezetőség, név szerint Bartomeu és cége az ADELTE részéről. pont
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.13. 13:53:57

rikko írta:Bob , Seri is 40 milla és nem is a kínai ligában pallérozódik. Ütközik , 90 percet végigdarál.... Ernőbá is akarja.... és nem kellene neki 3 hét ,hogy a jet lag miatt érdemi melót tudjon végezni....
Seri jó lenne, vagy NZonzi, úgyis most kért átigazolási kérelmet a Sevillától. Ár/értékben ők jobbak. De miután nem ismerem Paulinhot, ezért előre ítélkezni meg nem is szabad. 40 sok érte, ez kétségtelen.
Ha Coutinho-Dembele-féle formák nem jók csapatépítésre mert drágák, akkor az ilyen mihaszna(számunkra!) Gomes-Arda-Paulinhok ugyanennyiért mivel tudnak többet csapatépítés szempontból?
Olvasd el kérlek még egyszer. A láz kifejezésre írtam, hogy a név totál lényegtelen, milyen embert kell, s alternatívák ez fontos. Szerintem olyan ember mint Paulinho kell, mag a típus amit játszik, az hogy Paulinho kis Pista vagy Józsi bácsi a rohadtul mindegy. A legjobb ár/érték megoldás kell, val. ez nem Paulinho, ezért hiba szerintem is. És akár Roberto is lehetne, én nem is igazolnék a középpályára feltétlenül. Az igazolások meg fizetések pedig de árakról szólnak. Egy elnök leginkább a financiális dolgokért felel és kell megteremtse, a szakmai kérdésekre pedig meg kell találni a megfelelő embereket.
Kép
Kép
Kép
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.13. 13:48:09

All player images at #lfc club stores bar Anfield was removed from windows yesterday for new campaign. Planned, nothing to do with Coutinho.

Paulinhoról pedig már képek készültek, amin épp Europába utazik.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21322
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.13. 13:47:31

rikko írta:Bob , Seri is 40 milla és nem is a kínai ligában pallérozódik. Ütközik , 90 percet végigdarál.... Ernőbá is akarja.... és nem kellene neki 3 hét ,hogy a jet lag miatt érdemi melót tudjon végezni....
Majd elviszi az Arsenal, aztán jövő nyáron sírunk megint, hogy nem engedik ide 120 milláért sem. :mrgreen:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.13. 13:45:42

Kicsit elhalkult ma a média Paulinnyóval kapcsolatban szerencsére. Mondjuk a Mundo bedobta azért a csontot, hogy ma szállt le Londonban (?), és holnap repül át Barcelónába. Emellett az interneten csomó olyan kép kering, hogy becsekkol a repülőtéren meg ül a gépen.

Ha leigazoljuk a srácot, elmondhatjuk, hogy csak Neymarért, Suárezért és Zlatanért adtunk ki több pénzt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.13. 13:40:03

Ha Coutinho-Dembele-féle formák nem jók csapatépítésre mert drágák, akkor az ilyen mihaszna(számunkra!) Gomes-Arda-Paulinhok ugyanennyiért mivel tudnak többet csapatépítés szempontból?

Nem az áruk megy ki a pályára, és nem is lehet a pályán 25 játékos a Barcából akkor sem, ha ilyen" okos" igazolásokat ejtünk 40 milliókért, és veszünk 300-ból 8 darabot belőlük, szóval szabhatjuk ha ilyen Paulinho-Gomeseket veszünk 40 milliókból, ha a pályán legyalulják őket mert nem Barca szintek...

Sok pénz ez a cirka 120 millió, ha van jobb megoldás akkor jöjjön olcsóbban, de mivel ennyire elhúzták és örüljünk ha ennyiért odaadják őket, akkor már nincs más lehetőség, azon kívül hogy hagyjuk a fenébe és Gomeséket Paulinhoval nézzük egész szezonban, akkor aztán lesz nemulass.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.08.13. 13:36:36

Bob , Seri is 40 milla és nem is a kínai ligában pallérozódik. Ütközik , 90 percet végigdarál.... Ernőbá is akarja.... és nem kellene neki 3 hét ,hogy a jet lag miatt érdemi melót tudjon végezni....
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.13. 13:31:55

Dembele kiváló focista, ezt is leírtam már párszor, de nonszensz lenne ennyit fizetni érte. A viselkedése meg vérlázító.

Én azt mondtam, hogy olyan ember mint Paulinho bőven elférne a keretben, ára sok, hiba. Főleg, hogy régóta tárgyalunk róla és nem lett kevesebb. Gomesben meg bízok, mert jó volt a Valenciában és egy éve van itt, nem hiába nem akarják eladni és nem hiába érdeklődnek iránta.
Inkább Dembele százért, mint Gomesek 50 ért. Lehet, hogy drága, de legalább neki lesz értéke és van minősége.

Gomes tavaly megmutatta mit tud, valami kiscsapat ellen szerzett két gólt, akiket aláztunk, de ennyi. Biztos, hogy nem számolnék vele, annyira leszerepelt tavaly. Még futni se láttam. Pont ez az ember fog feljavulni klasszis szintre, kizárt.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21322
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.13. 13:27:21

Hát ha ver 2t a madridnak,úgyhogy 2szer elfekteti Ramos tőlem legyen arca.
Ha a BL-ben ver kettőt, vagy egy sorsdöntő bajnoki Klasszikuson ok, de a ma esti Mickey egér kupára én nem alapoznék, Real ide vagy oda. Az elmúlt évek tapasztalatai azt mutatják, hogy általában nem az örül a végén, aki augusztusban tarol, és ez igaz csapat és egyéni szinten is.
Ezzel sztem nem oldanak meg semmit, csak adják alá a lova, hogy rossz voltál, de túl jó vagy ahhoz, hogy elengedjünk, egy 20 éves gyereknek ettől csak még nagyobb lesz az arca.
Nem azért, mert hozzánk akar jönni, de ez a "megoldás" egyik félnek sem jó.
Én amúgy a Dortmund helyében kemény lennék, meg mondanám, hogy 5 napon belül utaljátok a 150 millió eurót (minél hamarabb, hogy még tudjanak igazolni), ha nem, akkor felejtsétek el. Ha nem fizetjük ki, akkor Dembelé hiába kapálódzik, ha marad, kénytelen lesz meghúzni magát, különben mehet a lelátóra, ott meg nem fog fejlődni, a VB is ugrik.

Egyébként kíváncsi lennék, hogy a két jómadár önmagától kezdett vergődni, vagy ne adj Isten vki sugallta nekik tőlünk, hogy ezt tegyék, esetleg vmi jó kis zsíros aláírási pénzt is beígértek motivációnak.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.13. 13:22:21

pezZy írta:
Bob_Marley írta:Mané gyerek a kulcsa a Liverpoolnak, nem Coutinho. Nagyon bízom benne, hogy nem hozzuk, agymenés lenne ennyit kiadni érte. Ráadásul ez a hiszti, amit művel plusz antipatikus lépés tőle. Dembele dettó, óriásit csalódtam benne, nem az első, hogy ezt csinálja, Rennes-nél is volt hasonló ha jól rémlik.
Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy jobban lázba hoz egy Paulinho érkezés..
Paulinho 40, akkor 110 Countihoért teljesen reális. De nem, te inkább leírod, hogy reméled nem jön se Ő se Dembelé, és bízol a Gomes- Paulinho vonalban..

Ennek semmi értelme..
Én ilyet nem írtam, senki nem hoz lázba, mert rohadtul nem erről szól, hanem csapatépítésről. Coutinho szerintem egyáltalán nem jó nekünk, az ára meg magas. Amiben tavaly gyengék voltunk, szögletek, labda visszaszerzés, fizikai kontakt, egyikben sem tudna segíteni szerintem. Dembele kiváló focista, ezt is leírtam már párszor, de nonszensz lenne ennyit fizetni érte. A viselkedése meg vérlázító.

Én azt mondtam, hogy olyan ember mint Paulinho bőven elférne a keretben, ára sok, hiba. Főleg, hogy régóta tárgyalunk róla és nem lett kevesebb. Gomesben meg bízok, mert jó volt a Valenciában és egy éve van itt, nem hiába nem akarják eladni és nem hiába érdeklődnek iránta.
Kép
Kép
Kép
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2017.08.13. 13:07:51

Bob_Marley írta:Mané gyerek a kulcsa a Liverpoolnak, nem Coutinho. Nagyon bízom benne, hogy nem hozzuk, agymenés lenne ennyit kiadni érte. Ráadásul ez a hiszti, amit művel plusz antipatikus lépés tőle. Dembele dettó, óriásit csalódtam benne, nem az első, hogy ezt csinálja, Rennes-nél is volt hasonló ha jól rémlik.
Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy jobban lázba hoz egy Paulinho érkezés..
Paulinho 40, akkor 110 Countihoért teljesen reális. De nem, te inkább leírod, hogy reméled nem jön se Ő se Dembelé, és bízol a Gomes- Paulinho vonalban..

Ennek semmi értelme..
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Válasz küldése