Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.09. 22:02:29

Bob_Marley írta:A játékot hátulról kell elindítani, de alapvetően Umtitivel tényleg nem volt akkora gond. Első szezonhoz ilyen fiatalon nagyon is jó volt. Szezon második felére jött elő nála több hiba, én attól kaptam néha stroke-ot mikor megy az emberrel és vagy lelassít vagy megáll, Griezmann gólja, Valencia ellen kapott gól pl. És több elpasszolt labdája is volt, viszont a fejpárbajok nagy kincs nála. Lerágott csont, de pl Coutinhoval ez a bajom, hogy, amiben a leginkább elvagyunk maradva másoktól abban nem tudunk fejlődni. Fejpárbajok, fizikai kontakt. NZonzi annyira adja magát ha már igazolunk, hogy szinte kiszúrja a szemünket, de mindegy. Azt hisszük teletoljuk itteni divatszóval kreatív emberekkel a csapatot és jó lesz, Valverde ennél azért rafkósabb, remélem.
Amiről beszélsz, azt én inkább agresszivitásnak nevezném, Messi tökéletes példa erre, se nem magas, se nem erős, mégsem tudják elnyomni, mert kellően agreszív, de egy Gomes vagy Denis Suarez....van egy három éves unokaöcsém, néha úgy érzem, ha gumicokor lenne a tét, akkor lenyomná őket.

Egyébként a beadásokat, fejjátékot én is többet erőltetném, de az meg inkább taktika.

N'Zonzi nekem is liblingem, nagyon jó btb, és nso szerint távozni szeretne Sevillából, a Juve felé kacsingat, 40 millió a kivásárlási ára.

* Látom, h nem tudsz leszakadni erről a "védekezés-akarat" kifejezésről, gyere el következő talira, lehetsz ellenem, megmutatom, h mire gondolok :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2017.08.09. 22:07:33-kor.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.09. 21:56:38

Bob_Marley írta: Azt hisszük teletoljuk itteni divatszóval kreatív emberekkel a csapatot és jó lesz, Valverde ennél azért rafkósabb, remélem.
Bocsánat,kreativ, magas játékintelligenciájú emberekkel, igy a helyes. Fizikai párharcot meg vivjon a kapusunk, az nem barca filozófia, szóval hagyjuk :D .Meg különben is, a kis törpéknek csak akarni kell, és menni is fog a védekezés. Az más kérdés, hogy még a riválisunknál is elfér egy ilyen tipusú ember oda középre, és bár nem ő csinálja a cirkuszi mutatványokat a labdával, szép csendben 2 döntőben is gólt lőtt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.09. 21:51:43

A játékot hátulról kell elindítani, de alapvetően Umtitivel tényleg nem volt akkora gond. Első szezonhoz ilyen fiatalon nagyon is jó volt. Szezon második felére jött elő nála több hiba, én attól kaptam néha stroke-ot mikor megy az emberrel és vagy lelassít vagy megáll, Griezmann gólja, Valencia ellen kapott gól pl. És több elpasszolt labdája is volt, viszont a fejpárbajok nagy kincs nála. Lerágott csont, de pl Coutinhoval ez a bajom, hogy, amiben a leginkább elvagyunk maradva másoktól abban nem tudunk fejlődni. Fejpárbajok, fizikai kontakt. NZonzi annyira adja magát ha már igazolunk, hogy szinte kiszúrja a szemünket, de mindegy. Azt hisszük teletoljuk itteni divatszóval kreatív emberekkel a csapatot és jó lesz, Valverde ennél azért rafkósabb, remélem.
Kép
Kép
Kép
bingyo24
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2015.03.13. 12:40:22

2017.08.09. 21:50:35

En a vezetoseg helyeben nem igazolnak senkit es adnak lehetoseget a fiataloknak es elismernem a nyilvanossag elott,hogy nem jol vegeztek a dolgukat es keszek lemondani.
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2017.08.09. 21:39:52

Én Martinezről sem tudok sajnos nyilatkozni, mivel azt sem tudtam, ki ő. A kölcsönjátékosokról mi hír van, nem tudjátok?
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.08.09. 21:38:00

giggs írta:Inigora szükség van, szerintem nincs védelmünk, talán csak Piq, Umtiti letámadásnál rendszeresen eladja a labdát, Masc alacsony. Ter Stegen a hátrapasszolt labdákat a saját térfél közepéig tudja csak kirúgni, azt is ellenfélnek, bravúrra meg nem képes
Ehhez képest Masch éveken keresztül védőként játszott, aminek én speciel annyira örültem mint Sergi jhv posztjának. Nem rossz az a védelem, Umtiti jó igazolás volt tavaly, ráadásul fiatal, fejlődhet ezerrel Fejpárbajokat pl. mind nyeri. Inkább a pad bajos, viszont 30-ért padra játékost hozni, bár min lepődök meg...
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.09. 21:36:53

giggs írta:Ebből 89% oldalra a mellette állónak, vagy a kapusnak. Írtam, hogy amikor letámad az ellenfél, akkor van bajban.
Mondjuk az elsősorban nem rajta múlik, hanem a középpályások mozgásán. Kicsit összetettebb ez a dolog.

Alapvetően fontosnak nem tartom ezt a passzpontosságot, meg a rajta való lovaglást.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2017.08.09. 21:41:03-kor.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.08.09. 21:35:45

giggs írta:Ebből 89% oldalra a mellette állónak, vagy a kapusnak. Írtam, hogy amikor letámad az ellenfél, akkor van bajban.
Amugy egy vedotol mit varsz ? Amiota Barca meccset nezek, meg Puyol Marquez tengely ota is az ment altalaban, hogy a legbiztonsagosabb megoldast, ez altalba ahogy irtad is, vagy oldalra, vissza, hatra. Most komolyan egy vedo kene szervezze a jatekot, vagy mit vartok tole ? Szerintem az utobbi idok egyik legjobb igazolasa, ar/ertek aranyban a negro. Vannak neha hibai, meg kell csiszolni a jatekan, de a vak is latja, hogy ha igy halad, hosszu tavra megoldhatja az egyik kv posztot.

Amikor letamadtak is, altalaba a biztost valasztja, ez igaz Pique vagy Masch ra is, ok is voltak amikor rontottak meg Umtiti is hibazott neha. De ki nem ? Most megint keressuk a tut a szenakazalban a jatekosoknal.. ? :roll:

Szerintem pont, hogy nem nala(naluk kell) keresni, tavaly az egyik legjobb emberunk volt szvsz, Piquen se mult a dolog, az emlitettek kozul talan Masch volt neha bizonytalan, meg Stegen, de tavaszra megmutatta, hogy van benne kakao, sok pontot hozott nekunk.

Nekunk alapvetoen a jatekunk nem abbol all, hogy egy vedo kezdje szervezni a jatekot, hanem a leheto legbiztasabbat csinalni, altalaba odaadni a kpnak, Busi, vagy Ininek, hogy ok szervezzenek, vagy Messi, barki csak nem ok. Nem is emlekszem hogy volte olyan amikor egy vedonk szervezte a jatekot, talan Suarez golja, egy regebbi Clasicon, amikor Masch atloveset vette le, s rugta el Casillas mellett.

Meg amugy is, valszeg ezek az alap jatek melleett, edzoi utasitas is gondolom, hogy ne vitezkedjenek hatul ha nem muszaj, de igy is sokszor nyomas alatt nagyon szepen hozzuk ki, haromszogelessel vagy csak jol kijatszva. Na de bocs az offer, de ezt muszaj volt... :!:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.09. 21:34:52

giggs írta:Ebből 89% oldalra a mellette állónak, vagy a kapusnak. Írtam, hogy amikor letámad az ellenfél, akkor van bajban.
Ellenünk 89%-ban letámadnak már a csapatok, tehát ebben a konstellációban sem igaz. Persze van hová fejlődnie, de mit is vártunk az első szezonjától? Ár érték alapján nagyon is jó vásár volt a Samu.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
giggs
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2017.08.07. 06:18:29

2017.08.09. 21:23:27

Ebből 89% oldalra a mellette állónak, vagy a kapusnak. Írtam, hogy amikor letámad az ellenfél, akkor van bajban.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21303
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.09. 21:14:38

Hát olyan nagyon rendszeresen nem adhatta el Umtiti a labdákat, mert 93 százalékos pontossággal passzolt átlagban.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.09. 20:44:16

giggs írta:Inigora szükség van, szerintem nincs védelmünk, talán csak Piq, Umtiti letámadásnál rendszeresen eladja a labdát, Masc alacsony. Ter Stegen a hátrapasszolt labdákat a saját térfél közepéig tudja csak kirúgni, azt is ellenfélnek, bravúrra meg nem képes
Hű mondjuk ezt nem gondoltam volna hogy van más is aki megmeri kérdőjelezni Umtitit, de most majd te is megkapod.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
giggs
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2017.08.07. 06:18:29

2017.08.09. 20:40:49

Inigora szükség van, szerintem nincs védelmünk, talán csak Piq, Umtiti letámadásnál rendszeresen eladja a labdát, Masc alacsony. Ter Stegen a hátrapasszolt labdákat a saját térfél közepéig tudja csak kirúgni, azt is ellenfélnek, bravúrra meg nem képes
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.09. 20:11:31

Bob_Marley írta:És nem is láttam még ilyet, hogy megveszik 15-ért majd rá egy évre 100+ és értékesítik,bárkit.
majd fogsz. :D

ha nem jön vmi szupersztár + bukjuk a szuperkupát (ami elég sanszos), meg gyorsan a bajnokságot is mert ernő bá muszájból játszatja majd a sok kóklert, akkor bartonak reszeltek... visszajön laporta, na ő szórni fogja a pénzt két kézzel, csak hogy fürödjön a sikerekben :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.09. 20:00:54

Cr példát továbbra sem tartom jónak, mert tavaly érdeklődtünk a francia iránt. Ha az normális hogy ennyit le akarunk érte tenni akkor én vagyok a hülye, de akkor visszavonom hogy nagy üzlet volt Neymar, mert ez az oltári nagy biznisz csak éppen a Dortmundnak. És nem is láttam még ilyet, hogy megveszik 15-ért majd rá egy évre 100+ és értékesítik,bárkit.


Inigot elvileg Valverde akarta, a nincs rá szükség kérdésben neki hiszek már bocsánat. És ennyi pénzért kiváló igazolás lenne.

Paco meg feleannyi idő alatt is jobban termelt mint Munir idén, Valenciáról nem is beszélve, de legyen más poszt, oké. Nem a korról beszéltem. Pacot pont azért hoztuk, mert készebb játékos, szerencsére a szezon második felére fel is vette a ritmust.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 19:58:24

nemespatro írta:
tyityo írta:150 milláért én tuti nem venném meg Dembelét [-X .Ez csak lehuzás akkor inkább visszahoznám Alexis Sánchez-t.Szerintem jönne is hogy már nincs Neymar igy fix kezdö lenne.
Alexissel én is kiegyeznék :D Én bírtam amikor itt játszott. :D
Detto! Amikor itt játszott is szerettem, azóta pedig nagyon sokat fejlődött, bőven kilóg a PL-ből felfelé. 60 misi+100 Coutinho és meg is vagyunk és mág marad is 60 Bartomeunak. Ha meg eladjuk a Turan/Gomes párost, akkor egy 100-as mehet a stadionra. Csak történjen már valami!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7492
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.09. 19:17:38

Bob_Marley írta:
Serit se hoznám feltétlenül, majdnem Serink van, csak e és i betű nélkül. :D A logikát nem értem, Inigora sajnálunk 32 milliót, de kidobnánk máshova 100+-t. És tényleg Dembele esetében az a röhej, hogy tavaly hozhattuk volna, Dortmund vette 15-ért, legyen a duplája, amiért mi hoztuk volna, de még akár legyen 40 is. Mennyire inkompetens lépés lenne most 100+-ért megvenni, nem értem hogy nem érezzük ennek a lépésnek a súlyát és fogalmatlanságát.
Csak éppen Martinezre semmi szükség nincs, míg egy szélsőre olyan szükségünk van, mint egy falat kenyérre, egy középpályással egyetemben. Miért nem hoztuk tavaly? Egy Dembelére jut 30 olyan játékos, aki jónak tűnik elviszik 10-ért aztán nem lesz belőle semmi. Miért nem vittük el Cr-t 18 évesen 15 millióért.
Ráadásul itt közel sem kapna egy 0 km-es játékos, annyi percet, mint egy gyengébb csapatban. Főleg ha mondjuk Neymarral kell megküzdeni.
Ja igen. Adjuk kölcsönbe. Ezek a kölcsönök nagyon kétélű dolgok. Sokkal nehezebb egy kölcsönjátékosból kihozni a tudást. Egy edző sem számol úgy egy fiatal kölcsönjátékossal, mintha saját lenne. 19-20-21 éves játékosnak idő kell, nem fognak kvázi kinevelni valakit egy másik csapatnak. Ha tudja hogy következő szezonban nem lesz ott, elfogy a türelem. Nagyon ritka, hogy kölcsönben teljesedik ki egy fiatal játékos.

Ezzel el is érkeztünk a következő részhez.

Bob_Marley írta:Igen pl lejjebb remek ötlet, hogy Matuidit hozhattuk volna vagy Rabiot. De ugyanez igaz, hogy körbe lehet ám nézni más csapatokban is. Spanyol liga, vagy ugye a francia okádja ki magából csúnya szóval a jó játékosokat. Vagy nem is kell feltétlenül igazolni, legyen Samper mit bánom én. Muniros dologgal nem értek egyet, Paco többet letett az asztalra, s Munir kezdőként se tudott nagyot produkálni a Valenciában. És igen Gomesről sem mondtam még le, mert a Valenciában jó volt, s voltak nálunk is életjelei.

Paco mivel tett le ennyi idősen többet az asztalra? Munir sokat mondok, ha 2 alkalommal volt a posztján. Megnéztem volna Alcacer mit csinál ennyi idősen bal meg jobbszélsőként. Viszont az a semmi produkcióval is házi gólkirály lett Munirból.

Rabiot minek hoztuk volna, Samper minimum egy szint vele. Amellett rohadtul lehúztak volna minket, legalább 50-60-al csökkentették volna az árat, Matudidiről nem is beszélve, ha egyáltalán belevették volna.
Az a jó játékosok okádása enyhe szóval is túlzás. 10-ből beválik egy, a többi vagy középszer lesz, vagy még kevesebb.
Jó példa Denis is. A Villarreal meghatározó játékosa, ami nem egy utolsó csapat, sok meccsüket láttam és igen jól játszott, a statjai is bőven rendben voltak. Visszahoztuk és még stabil csere sem lett. Ha Villarrealban marad a fél fórum attól zengene, hogy megint elengedtünk egy kiváló játékost.

És le kell tenni a voksot valaki mellett, mert az nem állapot, hogy van 2 posztra 7 játékosunk.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.09. 19:17:02

romero szerint le is nyilatkozta h nem akar elmenni. ő is ránk fog rohadni az hétszentség...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2017.08.09. 18:53:17

visca el barca írta:felőlem mehet, két marék szotyiért is, vagy kölcsönbe, vavagy bárhogy. amúgy a sporton nem látok ilyen hírt :D én beérem kevéssel, nem kell dembele meg coutinho, csak a felesleget szórjuk ki. mondjuk akkor meg csere nem lesz kp-ra, de kit érdekel :D
Ezen a gyűjtő twitter odalon szerepelt még mielőtt azt hinnéd, hogy én találtam ki. :D
https://twitter.com/BarcaSpiral/status/ ... 8467655681

Én nem vagyok ilyen szigorú Denis-el kapcsolatban amúgy, szerintem tehetséges srác. Talán idővel és türelemmel be is válhatna, mert képes jó dolgokra. De Sergi-t, Gomes-t(ha marad), Alena-t és Samper-t kell nyomatni. Ha meg netán jön Coutinho és/vagy Seri akkor pláne nincs idő Denis-re. Volt egy éve, hogy mutasson valamit.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.09. 18:51:52

visca el barca írta:felőlem mehet, két marék szotyiért is, vagy kölcsönbe, vavagy bárhogy. amúgy a sporton nem látok ilyen hírt :D én beérem kevéssel, nem kell dembele meg coutinho, csak a felesleget szórjuk ki. mondjuk akkor meg csere nem lesz kp-ra, de kit érdekel :D
Cserének ott a B középpályája. Na persze Sampert megtartanám Busi cseréjeként.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.09. 18:42:04

felőlem mehet, két marék szotyiért is, vagy kölcsönbe, vavagy bárhogy. amúgy a sporton nem látok ilyen hírt :D én beérem kevéssel, nem kell dembele meg coutinho, csak a felesleget szórjuk ki. mondjuk akkor meg csere nem lesz kp-ra, de kit érdekel :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2017.08.09. 18:36:19

visca el barca írta:
majd mindjárt jön a cáfolat, hogy a barca jövőjének egyik alappillére, nem eladó :D a sallangot a pletykák alapján egy közepes klub is képes lenne eladni 60-80 millióért...
Napoli are interested in Denis Suarez. Barça could be willing to negotiate a transfer, but always with a buy-back option. [sport] :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.09. 18:27:44

Tromort77 írta:Barça have set the price of Denis Suarez to €14m. Napoli is interested in him.
majd mindjárt jön a cáfolat, hogy a barca jövőjének egyik alappillére, nem eladó :D a sallangot a pletykák alapján egy közepes klub is képes lenne eladni 60-80 millióért...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2017.08.09. 18:05:41

Turan-t adjuk el egy tál baklaváért, csak ne legyen belőle kölcsön!

Barça have set the price of Denis Suarez to €14m. Napoli is interested in him.

Denis-t nem tudom hová tenni. Ha jön egy LW a keretbe akkor nincs rá szükég. Ha netán nem jönne senki maradhatna. De amúgy teljesen felesleges.

Dembelé-re szükség lenne, de ha 150-t kiadunk érte akkor nem volt értelme elpasszolni Neymart 220-ért. Hiába diktálja ezt a piac, nem kell feltétlen felülni rá. Piszok tehetséges a srác, de nem nevezhetjük biztos üzletnek. Ki tudja mi lesz belőle. Neymar már sztár volt amikor megvettük, így az kevésbé volt kockázatos mert hatalmas marketing értéke volt. Dembelé-vel nem sok mindent lehet eladni jelenleg.

Nem vagyok nagy Griezmann fan, de inkább jövőre ő 100-ért. Nem egy nyeretlen két éves és még marketing értéke is van. Így a 100 milliót lazán vissza tudná hozni.

Titkon abban bízom még amúgy, hogy a Juventus elviszi Can-t, mi meg belefoglaljuk Gomes-t a Coutinho üzletbe.
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2017.08.09. 17:59:59

tyityo írta:150 milláért én tuti nem venném meg Dembelét [-X .Ez csak lehuzás akkor inkább visszahoznám Alexis Sánchez-t.Szerintem jönne is hogy már nincs Neymar igy fix kezdö lenne.
Alexissel én is kiegyeznék :D Én bírtam amikor itt játszott. :D
Válasz küldése