Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.31. 21:00:52

Dos Santos írta:Úgy nézki,Neymar papa hiába jött Barcelonába felmarkolni a lóvét.A Mundo szerint,a klubnak nem áll szándékában addig kifizetni a bónuszt,amíg Neymar Jr nem tisztázza a jövőjét.Ha meg a gyerek lép,úgy megnézik h mik a jogi lehetőségek annulálni ezt az ügynöki jutalékot.Lesz még itt pár hír,mielőtt lelép a brazil...
Azért örülnék, ha attól még elhúzna elsején/másodikán a PSG-be, ennek a pénznek a sorsát meg lebuliznák utólag.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2017.07.31. 20:51:50

Úgy nézki,Neymar papa hiába jött Barcelonába felmarkolni a lóvét.A Mundo szerint,a klubnak nem áll szándékában addig kifizetni a bónuszt,amíg Neymar Jr nem tisztázza a jövőjét.Ha meg a gyerek lép,úgy megnézik h mik a jogi lehetőségek annulálni ezt az ügynöki jutalékot.Lesz még itt pár hír,mielőtt lelép a brazil...
A legnagyobb probléma az, amikor a hülyeség akaraterővel párosul.
A vélemény olyan, mint a segglyuk.Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.31. 20:35:32

bingyo24 írta:Ezen a heten mehet az egesz vezetoseggel egyutt. Nagyon nagy 0 Neymar is es a Barca vezetosege is mar reg le kellett volna zarjak !
Hogy zárhatná le, mikor végig arra játszik Neymar, hogy Július 31 után mehessen?!
Az egész ügyben a vezetőség csak azért vonható felelősségre, hogy aláírtak ilyen szerződést legutóbb. De jelzem akkor meg azon menne a hőbörgés, hogy úúúúúúú. Megcsinálhatják az utóbbi idők legnagyobb bizniszét, kétszer annyiért elmehet mint a legdrágább eddigi játékos, nyilván tegyük szívünkre a kezünket, a mai napig nem tudjuk mennyibe került.

Én nagyon örülök, hogy így alakul még ha nem is miattunk, de nem kell beleállni ilyen összegekbe. Kifizetik, vigyék nyugodtan. EZ nem szeretet szolgálat, ő és így akar és az élet megy tovább.

Részben egyetértek a főoldali cikkel, de en bloc nem, mert igenis a számok nem hazudnak, s terjeszkedünk az USA-ban, rekordbevételek, rekord eladást csinálhatunk. Abban egyetértek, hogy nem feltétlenül tudunk a kapott pénzzel gazdálkodni, sőt! A fizetések nálam nonszensz kategória, s igen Messié pláne, ahogy az igazolások is és igen Suarez is pl pláne.
Kép
Kép
Kép
bingyo24
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2015.03.13. 12:40:22

2017.07.31. 19:14:40

Ezen a heten mehet az egesz vezetoseggel egyutt. Nagyon nagy 0 Neymar is es a Barca vezetosege is mar reg le kellett volna zarjak !
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4518
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.07.31. 19:07:54

Nero. írta:Kövezzetek meg, de én úgy vagyok vele hogy szivem szerint alig várom hogy elhúzzon már, de ha az eszemre hallgatok akkor remélem hogy valami csoda folytán itt marad vagy megpróbálnám itt marasztalni.
Egyszerűen nem lehet elengedni. Top 3 jatekos ha tetszik ha nem, minden adott hozzá hogy a világ legjobbja legyen és komoly marketinget jelent a klubnak.

Pláne nem most. Hát arról volt szó hogy komolyan be erősítünk, egyelőre idehoztuk a zsákbamacska Semedot, ingyen kiszortuk Mathieut és most eladjuk a második legjobb jatekosunkat, a jövő vezérét. Ez így nagyon bután néz ki.
Abszolút így vagyok én is. Ezek mellett amit még írták, nem egy meccsen küzdött-hajtott, rajta tényleg nem múlt az ha arról volt szó hogy hajtani kell vagy futni 90 percen keresztül, persze a kihagyott helyzet ide-oda, az akarat meg volt. Sajnálom hogy egy gyerek még mindig, jól mondta Piqué, hiába a kor, nagyra nőtt óvodás. Viszont baromi fiatal, a brazilok felnéznek rá és egy nemzetet húz maga mögött e mellett pedig minden tehetsége meg van hogy aranylabdás legyen. Egyedül ez a pályán kívüli személyiség. Én nem tudom elképzelni hogy elmenjen, MSN szenzációs együtt, nélküle viszont félkezű óriás vagyunk. Legyen már vége, örülnék ha CR féle sztori lenne ez is.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.07.31. 18:35:43

Nero. írta:Vinszentvega megértette amit írtam. Egyébként nem egy BL, vagy Real elleni meccseken integetett a közönségnek hogy gyerünk hangosabban. Sokkal alázatosabb és akaratosabb gyerek mint amilyennek tűnik

Egyébként ahhoz kepest hogy csak 25 a seleçaót már egesz szepen viszi a hátán, gondolom az is motiválta a PSGbe hogy ott ráépülne a támadójáték, rá dolgoznák ki a taktikát, övé minden tizi+szabad stb.
A szabadrúgásért külön pont jár... Hányszor és hányan voltunk úgy, amikor egy egy bal oldali térfélen történt szabit kaptunk, ami tipikus jobblábas hely) hogy lécci onnan ne Messi rúgja már!!!!!?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.31. 18:11:41

Vinszentvega megértette amit írtam. Egyébként nem egy BL, vagy Real elleni meccseken integetett a közönségnek hogy gyerünk hangosabban. Sokkal alázatosabb és akaratosabb gyerek mint amilyennek tűnik

Egyébként ahhoz kepest hogy csak 25 a seleçaót már egesz szepen viszi a hátán, gondolom az is motiválta a PSGbe hogy ott ráépülne a támadójáték, rá dolgoznák ki a taktikát, övé minden tizi+szabad stb.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.31. 17:49:49

geridoss írta:
Kubla9 írta:http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... tivos.html Micsoda okok hogy ne adjuk el. Ez inkább csak az ő gondja. Oldja meg ahogy akarja. Barátok,buli ,nyelv stb stb...
Spanyol nyelvű cikkeket nem linkelünk be fordítás vagy összefoglalás nélkül.
Oda írtam,haverok ,nyelvtanulás buli,időjárás.Ezért nem kellene eladni.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.07.31. 17:43:59

Kubla9 írta:http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... tivos.html Micsoda okok hogy ne adjuk el. Ez inkább csak az ő gondja. Oldja meg ahogy akarja. Barátok,buli ,nyelv stb stb...
Spanyol nyelvű cikkeket nem linkelünk be fordítás vagy összefoglalás nélkül.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.31. 17:42:45

https://twitter.com/ForcaBarcaEN/status ... 3807825920" target="_blank

Neymar apja elvileg megérkezett Barcelónába, hogy felvegye a pénzt. Utána lehet, hogy végre nyilatkoznak valamit, amivel előrébb leszünk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.31. 17:28:31

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... tivos.html" target="_blank Micsoda okok hogy ne adjuk el. Ez inkább csak az ő gondja. Oldja meg ahogy akarja. Barátok,buli ,nyelv stb stb...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.31. 16:13:28

Egy vezér nem feltétlenül azt jelenti, hogy a szívét kiteszi a csapatért, megdöglik a mezért stb.

Aki képes a hátára venni a csapatot, amikor nagyon kell. Ha látványosan nem megy a játék vagy nagyon kell a plusz különbséget tud-e teremteni, vezérévé válni a csapatnak. Mint pl. a PSG ellen.
Vagy egy kapus, aki kivédi az ellenfél szemét amikor a legnagyobb szükség van rá.

Puyol a magatartásával, tekintélyével tudott az lenni, Neymar ezt a pályán a játékával tudná és képes is.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.31. 16:05:41

vinszentvega írta:
Itt most nem olyan vezérről beszélnénk mint Puyol, Xavi, vagy anno Pep, Laudrup vagy Eusébió, vagy épp Rivaldo, hanem olyanról aki eltud dönteni egy-egy mérkőzést akkor is amikor a csapat másik 10 játékosa nem a toppon van épp..
Szóval hogy az aranyközéputat lássa mindenki, inkább húzóembernek kell nevezni. És ha jobban belegondol mindenki, akkor Messi is inkább a húzóembere az Fc Barcelonának, mint inkább a vezére. Persze ezt a vastüdejű, ordibálós messi fórumfanok, mindjárt letorkozzák egy véres késsel, de akkor is így van.
Szóval itt ami a probléma, hogy amikor Messi 3 év múlva azt mondja(hogy szifon válltáska, megyek Rosárioba sör-focizni), akkor ki lesz az aki az Ő Mozdony szerepét átveszi?

Azért remélem Messinek az a 3 év, inkább 5 év lesz, és addig segítő tagja lehet a csapatnak.
Minden esetre Carricket remélem betalálta a meccs után, hogy mi a titka hogy 36 évesen így nyomja... :lol:


De amúgy egyet értek, én is ezt sajnálom...Kimegy Messi, Iniesta, és a többiek, akik az aranygenerációt jelentették, és szinte egyiküknek sincs még papíron sem rendes utódja...
Pont azok, akik a különbséget jelentették, akik miatt az elmúlt évtizedben joggal voltunk mindenhol esélyesek.

Csak egy látszott biztosnak, hogy itt van egy fiatal Neymar, akire lehet a jövő Barcáját építeni, egy olyan emberre akinek minden esélye megvan arra, hogy ha Messiék leteszik a cipőt, akkor a világ legjobb játékosa lehessen, és ő rá építeni egy ekkora csapatot...És nagyon úgy néz ki hogy most ő is lécel...Elég gyorsan neki kéne látni a pótlásoknak, ha a csapat nem akar Ac Milan 2 lenni.

Ezzel szemben, a sokunk által megalomán állatnak tartott Perez tudatosan, ügyesen építi fel a jövő csapatát is, és ha így folytatódik akkor úgy néz ki eléggé visszakapjuk azt, amit mi adtunk nekik az elmúlt jópár évben..

Persze a Barca az akkor is Barca marad, de nem lenne kötelező középcsapattá válni, pláne nem innen, és nem is ajánlott.
lamademon
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:41:48

2017.07.31. 16:01:59

[/quote]

Szóval itt ami a probléma, hogy amikor Messi 3 év múlva azt mondja(hogy szifon válltáska, megyek Rosárioba sör-focizni), akkor ki lesz az aki az Ő Mozdony szerepét átveszi?[/quote]

Nálam ott gyökerezik a probléma, hogy azt vélem felfedezni a hozzászólásodból - leginkáb csak hangulatából -, hogy szerinted "Ő" áttudná (elnézést, ha tévedtem).
Szeritnem meg nem tudná.
Olyan szinten, senki.
Neymar szintjén meg nem annyira nehéz.
Merem mondani ezt úgy, hogy te eredményességről beszéltél, meccsek eldöntéséről. Eredményes embereket lehet találni, kinevelni, szerződtetni, stb.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.31. 15:53:35

Szerintem a héten bejelentik az átigazolást.
Hogy utána mi lesz azt senki sem tudja.Az szerintem borítékolható hogy lesz vizsgálat az ügyben.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.07.31. 15:50:45

Nyiri81 írta:
vinszentvega írta:Nem védeni akarom, de te ezt honnan tudod? 25 éves... Miért ne válhatna belőle az?
A viselkedése, a lesz@rom stílusa. A folytonos hiszti. Számomra a vezérek mint Puyol, Xavi már 25 évesen is látszott hogy a csapat a mindene és megtesz mindent azért, hogy sikeres legyen. Puyol is csak azért igazolt volna el ha azzal segíti anyagilag a csapatát. Nem a lóvéért. Teljesen más világ Neymar. Egy jó játékos, tehetséges, de simán lehet hogy igaza lesz Unzue-nak.
Itt most nem olyan vezérről beszélnénk mint Puyol, Xavi, vagy anno Pep, Laudrup vagy Eusébió, vagy épp Rivaldo, hanem olyanról aki eltud dönteni egy-egy mérkőzést akkor is amikor a csapat másik 10 játékosa nem a toppon van épp..
Szóval hogy az aranyközéputat lássa mindenki, inkább húzóembernek kell nevezni. És ha jobban belegondol mindenki, akkor Messi is inkább a húzóembere az Fc Barcelonának, mint inkább a vezére. Persze ezt a vastüdejű, ordibálós messi fórumfanok, mindjárt letorkozzák egy véres késsel, de akkor is így van.
Szóval itt ami a probléma, hogy amikor Messi 3 év múlva azt mondja(hogy szifon válltáska, megyek Rosárioba sör-focizni), akkor ki lesz az aki az Ő Mozdony szerepét átveszi?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.07.31. 15:42:30

vinszentvega írta: Nem védeni akarom, de te ezt honnan tudod? 25 éves... Miért ne válhatna belőle az?
Mert szélcsap agresszív, kakaskodó, állandóan balhé van körülötte, szóval ennyi nekem erre elég. Már 25 éves, ami a sportban nem kor viszont a jellemfejlődéshez már marha öreg! Egy SR hamarabb lesz csk mint ő. Ehhez összeszedett, nyugodt, indulatait kordináló ember kell. Neymar nagyon nem ilyen. Egy felnőtt testbe zárt tinizseni. Ennyi.
Kép
lamademon
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:41:48

2017.07.31. 15:30:40

Nyiri81 írta:
vinszentvega írta:Nem védeni akarom, de te ezt honnan tudod? 25 éves... Miért ne válhatna belőle az?
A viselkedése, a lesz@rom stílusa. A folytonos hiszti. Számomra a vezérek mint Puyol, Xavi már 25 évesen is látszott hogy a csapat a mindene és megtesz mindent azért, hogy sikeres legyen. Puyol is csak azért igazolt volna el ha azzal segíti anyagilag a csapatát. Nem a lóvéért. Teljesen más világ Neymar. Egy jó játékos, tehetséges, de simán lehet hogy igaza lesz Unzue-nak.

jajj de jó olvasni ezen az oldalon, hogy más szerint sem lenne belőle "vezér"
pacsi
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1469
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.07.31. 15:27:13

vinszentvega írta:Nem védeni akarom, de te ezt honnan tudod? 25 éves... Miért ne válhatna belőle az?
A viselkedése, a lesz@rom stílusa. A folytonos hiszti. Számomra a vezérek mint Puyol, Xavi már 25 évesen is látszott hogy a csapat a mindene és megtesz mindent azért, hogy sikeres legyen. Puyol is csak azért igazolt volna el ha azzal segíti anyagilag a csapatát. Nem a lóvéért. Teljesen más világ Neymar. Egy jó játékos, tehetséges, de simán lehet hogy igaza lesz Unzue-nak.
Csak is Puyol
lamademon
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:41:48

2017.07.31. 15:27:05

Nero. írta:... és most eladjuk a második legjobb jatekosunkat, a jövő vezérét. Ez így nagyon bután néz ki.
Ha Neymar a jövő barcájának a vezére, akkor elég szomorú az a jövő...

Szíved szerint húzzon már el a fenébe, de közben meg sajnálnád? Kicsit tájidegennek érzem a gondolataid, annyira ellentmondásosak.

Vedd szépen sorba, mit művelt - vagy épp nem - az elmúlt hetekben, években.
Tényleg jelentős mennyiségű szurkoló fordít(ott?) neki hátat, mert nem képes tiszta vizet önteni a pohárba, kiállni, és elmondani, mi van, mi nincs. Ebben az esetben az teljesen mindegy, hogy ez magától, utasításra, szerződésbe/bármibe volt megfolgalmazva, mit tehet/mondhat/posztolhat és mit nem - mert ha bármi ilyen dolog is volt, az már azt jelenti, hogy "van ügy".

De akkor meg könyörgöm, ilyen vezér kell neked?

A vezér minden nyáron csinálja a feszkót?
Vizesflaskát rugdosson edzésen és szó nélkül hazamenjen?
Ugráljon labda felett, ha meg nem dől az ellen, akkor a földre?

Komolyan erre van szüksége a csapatnak, mint követendő példa?
Vagy akkor a vezért, mint olyat, légyszi fogalmazd már meg nekem, mert nagyon nem vágom...

És lécci ne takarózzon már senki az apukával.
Kedvencem azok a hozzászólások, amikben az van, hogy "szeritnem csak az apja van a háttérben, ő nyomatja ezt, befolyásolja azt, stb."
Ilyenkor mindig felteszem magamban a kérdést, hogy ismertek-e ti személyesen bármilyen 25 éves embert, és ha igen, rakjatok már mögé olyan élettapasztalatot, amikro anyagi javak miatt semmitől nem kell tartanod... igen, biztos apuka miatt csinál minden nagy duzzogva, amikor pediglen neki semmi kedve nem lenne hozzá.
Na mindegy... megy-marad, nekem mindegy, előbb-utób blépni fog innen az fix.
Én személyesen örülnék, ha már most.
Nem kell ő ide...
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.07.31. 15:24:32

Nyiri81 írta:
Nero. írta:Pláne nem most. Hát arról volt szó hogy komolyan be erősítünk, egyelőre idehoztuk a zsákbamacska Semedot, ingyen kiszortuk Mathieut és most eladjuk a második legjobb jatekosunkat, a jövő vezérét. Ez így nagyon bután néz ki.
Neymar soha nem lesz vezér. Ha itt marad, akkor sem. Más karakter.
Nem védeni akarom, de te ezt honnan tudod? 25 éves... Miért ne válhatna belőle az?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.07.31. 15:21:44

Nero. írta:Kövezzetek meg, de én úgy vagyok vele hogy szivem szerint alig várom hogy elhúzzon már, de ha az eszemre hallgatok akkor remélem hogy valami csoda folytán itt marad vagy megpróbálnám itt marasztalni.
Egyszerűen nem lehet elengedni. Top 3 jatekos ha tetszik ha nem, minden adott hozzá hogy a világ legjobbja legyen és komoly marketinget jelent a klubnak.
a komoly marketinggel egyetértek, nem tudunk mit csinalni van egy kivasarlasi ára amit kifizetnek és lelép, sose lesz aranylabas egy francia bohocligábol, elzüllik párizsban a többi brazil nigger barátjával együtt!
Soha de soha nem lesz olyan hozzállása mint Messinek vagy cr7nek akik a karriert választották holmi pénzes arab tevehajcsár álmai helyett!
Egy percet sem szabad bánkodni rajta, Ronaldinho asszem nagyobb érvágas volt anno, mégis volt élet utánna is..
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1469
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.07.31. 15:21:15

Nero. írta:Pláne nem most. Hát arról volt szó hogy komolyan be erősítünk, egyelőre idehoztuk a zsákbamacska Semedot, ingyen kiszortuk Mathieut és most eladjuk a második legjobb jatekosunkat, a jövő vezérét. Ez így nagyon bután néz ki.
Neymar soha nem lesz vezér. Ha itt marad, akkor sem. Más karakter.
Csak is Puyol
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.31. 15:19:52

Nero. írta:Kövezzetek meg, de én úgy vagyok vele hogy szivem szerint alig várom hogy elhúzzon már, de ha az eszemre hallgatok akkor remélem hogy valami csoda folytán itt marad vagy megpróbálnám itt marasztalni.
Egyszerűen nem lehet elengedni. Top 3 jatekos ha tetszik ha nem, minden adott hozzá hogy a világ legjobbja legyen és komoly marketinget jelent a klubnak.

Pláne nem most. Hát arról volt szó hogy komolyan be erősítünk, egyelőre idehoztuk a zsákbamacska Semedot, ingyen kiszortuk Mathieut és most eladjuk a második legjobb jatekosunkat, a jövő vezérét. Ez így nagyon bután néz ki.

Ez kétségtelenül így van. Mérges vagyok rá, és ilyen felfogással jobb ha megy, de a legjobb az lenne ha itt is rossz lenne a fax, és valahogy itt maradna, és helyre rázódna fejben...

Ehhez képest az lesz a valóság lehet az lesz hogy még hetekig húzódik, Coutinhot és egyéb kalibert nem tudunk hozni mert majd úgy augusztus közepén lesz elintézve a Neymar transzfer, és konkrétan Semedon kívül gyengült kerettel mehetünk a szezonnak...Nem túl szép kilátások, ne így legyen, de a PSG érdeke is hogy egész nyárig elhúzódjon, így gyengüljön még jobban az a klub aki 3-madjára ejti ki őket.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.31. 15:08:35

Kövezzetek meg, de én úgy vagyok vele hogy szivem szerint alig várom hogy elhúzzon már, de ha az eszemre hallgatok akkor remélem hogy valami csoda folytán itt marad vagy megpróbálnám itt marasztalni.
Egyszerűen nem lehet elengedni. Top 3 jatekos ha tetszik ha nem, minden adott hozzá hogy a világ legjobbja legyen és komoly marketinget jelent a klubnak.

Pláne nem most. Hát arról volt szó hogy komolyan be erősítünk, egyelőre idehoztuk a zsákbamacska Semedot, ingyen kiszortuk Mathieut és most eladjuk a második legjobb jatekosunkat, a jövő vezérét. Ez így nagyon bután néz ki.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése