Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.22. 14:50:06

Messias2 írta:RAC1 now says Neymar chances to stay at Barça are 80% rather than leaving, and without increasing his wages.
Akkor primadonnánk jelenleg 80%-on áll a Barca irányában a legfrissebb hírek szerint. Jó lenne, ha kitalálná, mit akar. Az instás követők számát sztáros meg bulis képekkel is fenn lehet tartani, erre a huzavonára semmi szükség.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.22. 14:40:43

RAC1 now says Neymar chances to stay at Barça are 80% rather than leaving, and without increasing his wages.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.07.22. 14:29:24

Attól, hogy kakas lett, még nem lesz vezér, azért meg kell küzdenie egy igencsak belterjes alomban :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.22. 14:25:51

S.Agüero írta: Valverde feje... :mrgreen:
Eléggé semmibe veszik a "mestert".
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.22. 14:24:27

Valverde feje... :mrgreen:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.22. 14:21:43

BREAKING:
Gerard Romero says that RAC1 will shortly announce on their radio show Primertoc that Neymar is 'closer to staying at Barcelona


Mindjárt kezdődik az adás.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.22. 14:18:06

Cestus írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... his-summer

Ma már csak 90%-on áll a transzfer :D . Kíváncsi vagyok, van-e valami hi-tech számítógép, amely folyamatosan pörög a háttérben, hogy előrukkoljon az aktuális valószínűséggel :mrgreen: .
Tegnap 95% volt, szóval visszafele halad... :lol:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.22. 14:09:29

TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.07.22. 14:08:06

Attól tartok, hogy ha marad, akkor abba belerokkan a klub :( A mostani galerit az idehozatala bármi áron tartotta hatalomban és sajnos most ezen múlik a hatalmuk. Ha marad, akkor abban nem lesz köszönet, csak bájvigyor a választásokig.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.22. 13:55:26

http://www.skysports.com/football/news/ ... his-summer" target="_blank

Ma már csak 90%-on áll a transzfer :D . Kíváncsi vagyok, van-e valami hi-tech számítógép, amely folyamatosan pörög a háttérben, hogy előrukkoljon az aktuális valószínűséggel :mrgreen: .
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.07.22. 13:50:38

visca el barca írta:
recrea írta:Nem látsz róla party fotókat
nem, csak inkább elmegy braziliába a nővére szülinapjára bulizni, hogy aztán a depor ellen ne tudjon játszani, ki is kaptunk :D
Ráadásul már most azt beszélik, hogy állítólag minden évben lesz szülinapja a nővérének... :D
Forrást nem tudok, de elvileg a családhoz közel álló rokon...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.22. 13:39:46

recrea írta:Nem látsz róla party fotókat
nem, csak inkább elmegy braziliába a nővére szülinapjára bulizni, hogy aztán a depor ellen ne tudjon játszani, ki is kaptunk :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.07.22. 13:31:32

recrea írta:Igen! Ha gondolkodik, tökömlökömözik, akkor nem elhivatott. Ilyen mentalitású meg nem kell egy csapatba, mert csak akkor lesz jó a teljesítménye, ha épp olyan kedve van, de megszakadni sosem fog a CÍMER-ért(újpest... :D... :( ). Vágnám kifelé én is az ilyen hitvány rongyokat, csak hát nem vagyok pozícióban :D
Mondjuk ennek vajmi kevés köze van az valósághoz, kb a keret legjobban küzdő játékosa volt egész évben. Nem látsz róla party fotókat, nem hányja tele marhasággal a sajtót, ahogy pár ex Barca játékos.

Ebben a történetben más miatt lehet kritizálni, amit meg is fogalmaztak már páran.[/quote]

A szezon elmúlt, amiről beszélsz, az akkor történt. Amiről itt folyik a szájtépés napok óta az meg most történik, a játékosmozgások idején. Ja...party-képek nincsenek, de a hírek arról szóltak, hogy sok edzést kihagyott ilyen-olyan szülinap, meg tökömtudja mi miatt. Ugye Unzué ki is osztotta őt rendesen és ezek szerint neki volt igaza, nem a kis nyikhajnak.
És igen! Nagyon dicsőítettem őt a PSG-elleni meccs alkalmával :) Ezt viszont a mostani sztorikkal összehangolva úgy tűnik, hogy nekik bakart bizonyítani. Na de kilépek a beszélgetésből, mert innentől teóriák vannak és összeesküvéselméletek születnek :D
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.22. 13:20:14

Tivornya írta:
visca el barca írta:persze nem fog megvalósulni, mert egyrészt nagyon jó játékos, másrészt óriási marketing értéke van, de ha az elnök helyében lennék elküldeném. gondolkodsz? akkor az kb azt jelenti nem akarsz itt lenni, mehetsz isten hírével. nem tudom emlékszik e még vki nunez elnökre (75-6-7-től volt vmikor 2000-ig), ő az ilyen játékost úgy kivágná mint a huzat. ronaldot meg romariot is kivágta amint nyivákolni kezdtek, pedig mind2 1000x jobb játékos volt mint neymar...
Igen! Ha gondolkodik, tökömlökömözik, akkor nem elhivatott. Ilyen mentalitású meg nem kell egy csapatba, mert csak akkor lesz jó a teljesítménye, ha épp olyan kedve van, de megszakadni sosem fog a CÍMER-ért(újpest... :D... :( ). Vágnám kifelé én is az ilyen hitvány rongyokat, csak hát nem vagyok pozícióban :D
Mondjuk ennek vajmi kevés köze van az valósághoz, kb a keret legjobban küzdő játékosa volt egész évben. Nem látsz róla party fotókat, nem hányja tele marhasággal a sajtót, ahogy pár ex Barca játékos.

Ebben a történetben más miatt lehet kritizálni, amit meg is fogalmaztak már páran.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.22. 13:07:38

visca el barca írta:
Tivornya írta:Ha már ennyire megindult ez a téma, akkor tényleg nincs mese: ha hajlandóak a tevetologatók kifizetni az összeget, akkor el kell adni! Innentől már nem lesz az, akinek hitték a szurkolók és ennyit soha többé nem fog kínálni érte senki. Most volna az, hogy a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad, ezután csak a kecske lesz jól lakott.

Szerk.: idejöttekor is mopndtam már, hogy 5 évnél tovább nem lesz Barcajátékos, ilyen himihumi, semmitmondó megnyilvánulások után pont elég belőle 4 év is.
persze nem fog megvalósulni, mert egyrészt nagyon jó játékos, másrészt óriási marketing értéke van, de ha az elnök helyében lennék elküldeném. gondolkodsz? akkor az kb azt jelenti nem akarsz itt lenni, mehetsz isten hírével. nem tudom emlékszik e még vki nunez elnökre (75-6-7-től volt vmikor 2000-ig), ő az ilyen játékost úgy kivágná mint a huzat. ronaldot meg romariot is kivágta amint nyivákolni kezdtek, pedig mind2 1000x jobb játékos volt mint neymar...
Őt én is felszoktam hozni példaként. :) Nem volt szentember, sőt!!! De kőkemény volt és remekül irányította a klubbot. Klub volt az első semmi és senki más.
Kép
Kép
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.22. 13:04:03

Cestus írta:
Ezzel a transzferrel Neymar pedig mindent egy lapra tesz. Ha összejön neki a BL a franciákkal, sokan a világ legjobbjaként meg vezérként fogják emlegetni. Ha meg lebőg a PSG továbbra is, mindenki Neymaron fog röhögni, hogy otthagyta a tutit azért, hogy az olajmilliárdosok magáncsapatában játsszon.
Furcsák vagytok. Hol túlhajtjátok, hogy valaki a szerint választ csapatot, hogy honnan van nagyobb esélye VB csapatba kerülni, itt meg senki nem veszi figyelembe, hogy Neymar a párizsi különítmény élén VB győztes király lehet. Az több, mint a BL vagy egy aranylabda. (Aztán meg hol tuti a mai Barca?)
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.07.22. 12:53:22

visca el barca írta:mindazonáltal remélem az lesz amit palesz is írt, hogy azért a szurkolók a szezon elején rendesen helyreteszik ha marad. csak hogy érezze egy kicsit a törődést... a wc deszkával meg hagyjál.... :D
Bárhogy is alakul az ügye, ugye ugyanolyan már nem lesz, mint az ügy előtt :D
OFF: ezek szerint szerencsétlen majdjövőre deszkás vagy :mrgreen:
Tetszene is a szurkapiszka, ha magyar foci lenne a fidesznyikes labdarugdosódás helyett.

Szerk.: nutellásnak: én nem elleneztem őt sosem, sőt! Kifejezetten örültem neki, mikor ide került, csak tisztán látok, ezért engedném el most könnyen :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.22. 12:50:24

Ha Neymar elmegy, remélem egy brutál középpályával oldjuk meg a pótlását, nem pedig azzal, hogy egy túlhájpolt Hazard-ért vagy egyéb Neymarnál alapvetően rosszabb játékosért fizetünk 150 milliót.

Ezzel a transzferrel Neymar pedig mindent egy lapra tesz. Ha összejön neki a BL a franciákkal, sokan a világ legjobbjaként meg vezérként fogják emlegetni. Ha meg lebőg a PSG továbbra is, mindenki Neymaron fog röhögni, hogy otthagyta a tutit azért, hogy az olajmilliárdosok magáncsapatában játsszon.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.22. 12:49:51

Hú, hát tavasszal épp ő volt az a csapatból, aki megszakadt a címerért, szóval ez nem igazán talált... :wink:
Kicsit erősek ezek a szavak szerintem, de Te tudod. Gondolom a 6-1-es meccsnél nem haragudtál rá. :)
Értem én, hogy valaki nem szimpatizál vele, én sem különösebben, de azért van egy határ szerintem.


Neymarral kapcsolatban tovább pörög a hírgyártás a sajtóban, de most már nemcsak a spanyol lapok, hanem a franciák is magabiztosan állítják, hogy a brazil Párizsba költözik: "Neymar igent mondott a PSG-nek" - olvasható a Le Perisien címlapján. Legkésőbb szerdáig véglegesedhet a transzfer, de komoly előkészítést igényel, hiszen ez lenne a futballtörténelem legdrágább átigazolása, ráadásul Neymar aligha akarna megint bíróságra járni az esetleges szabálytalanságok miatt. Komoly előrelépés viszont a hétvégén várhatóan nem lesz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.22. 12:49:09

mindazonáltal remélem az lesz amit palesz is írt, hogy azért a szurkolók a szezon elején rendesen helyreteszik ha marad. csak hogy érezze egy kicsit a törődést... a wc deszkával meg hagyjál.... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.07.22. 12:44:19

visca el barca írta:persze nem fog megvalósulni, mert egyrészt nagyon jó játékos, másrészt óriási marketing értéke van, de ha az elnök helyében lennék elküldeném. gondolkodsz? akkor az kb azt jelenti nem akarsz itt lenni, mehetsz isten hírével. nem tudom emlékszik e még vki nunez elnökre (75-6-7-től volt vmikor 2000-ig), ő az ilyen játékost úgy kivágná mint a huzat. ronaldot meg romariot is kivágta amint nyivákolni kezdtek, pedig mind2 1000x jobb játékos volt mint neymar...
Igen! Ha gondolkodik, tökömlökömözik, akkor nem elhivatott. Ilyen mentalitású meg nem kell egy csapatba, mert csak akkor lesz jó a teljesítménye, ha épp olyan kedve van, de megszakadni sosem fog a CÍMER-ért(újpest... :D... :( ). Vágnám kifelé én is az ilyen hitvány rongyokat, csak hát nem vagyok pozícióban :D
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.22. 12:36:13

Tivornya írta:Ha már ennyire megindult ez a téma, akkor tényleg nincs mese: ha hajlandóak a tevetologatók kifizetni az összeget, akkor el kell adni! Innentől már nem lesz az, akinek hitték a szurkolók és ennyit soha többé nem fog kínálni érte senki. Most volna az, hogy a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad, ezután csak a kecske lesz jól lakott.

Szerk.: idejöttekor is mopndtam már, hogy 5 évnél tovább nem lesz Barcajátékos, ilyen himihumi, semmitmondó megnyilvánulások után pont elég belőle 4 év is.
persze nem fog megvalósulni, mert egyrészt nagyon jó játékos, másrészt óriási marketing értéke van, de ha az elnök helyében lennék elküldeném. gondolkodsz? akkor az kb azt jelenti nem akarsz itt lenni, mehetsz isten hírével. nem tudom emlékszik e még vki nunez elnökre (75-6-7-től volt vmikor 2000-ig), ő az ilyen játékost úgy kivágná mint a huzat. ronaldot meg romariot is kivágta amint nyivákolni kezdtek, pedig mind2 1000x jobb játékos volt mint neymar...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2017.07.22. 12:35:01

http://www.sport.es/es/noticias/barca/p ... ve-6184086" target="_blank


nincs mit tenni,menjen,jobb csapatunk lesz így!
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2017.07.22. 12:24:05

Menjen el, legyen benne Verratti a transzferben, a maradékból meg veszünk egy Dybala-t :D

Bennem Messi utánpótlásként élt Neymar, de én is azt érzem hogy komolyan gondolkozik a váltáson, ilyen mentalitással viszont nem kell.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.07.22. 12:22:13

Ha már ennyire megindult ez a téma, akkor tényleg nincs mese: ha hajlandóak a tevetologatók kifizetni az összeget, akkor el kell adni! Innentől már nem lesz az, akinek hitték a szurkolók és ennyit soha többé nem fog kínálni érte senki. Most volna az, hogy a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad, ezután csak a kecske lesz jól lakott.

Szerk.: idejöttekor is mondtam már, hogy 5 évnél tovább nem lesz Barcajátékos, ilyen himihumi, semmitmondó megnyilvánulások után pont elég belőle 4 év is.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Tivornya 2017.07.22. 12:28:24-kor.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Válasz küldése