Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.08.23. 12:07:20

Tobias88 írta:Én már átigazolások terén nem értek semmit, de lehet hogy a vezetőség jobban tudja. Nem értem, hogy
- Bravo-t miért kell eladni ilyen olcsón
- minek kell egy Cilessen szintű kapus, aki azért nem olcsó, csak a kupába védeni? Régen is megvoltunk Pinto-val meg hasonlókkal és a kupát is sokszor nyertük
- miért kell ilyen Alcacer-eket meg Brazil csodagyerekeket hajkurászni, amikor nálunk is van egy hasonló tehetség aki hétvégén is csak 20 percet játszott
- miért nem lehet végre valakit kölcsönadni a középpályáról, leginkább Sampert. Nagy tehetség, de hogy a kupán kívül nem fog játszani, az is biztos
Ne kérd, hogy elmagyarázzák itt neked, mert megteszik. Irják, hogy Bravo top3 (szerintem is elitt kategória) és véd 40 éves koráig, aztán utána, hogy teljesen normális az, hogy csak 20 miliót kapunk érte, mert már öreg és a City vesz mást.
Ebben nekünk mi az üzlet, elmegy a már bevált kapus és jön helyette egy számunkra ismeretlen a végén ugyan annyiért és ha pechünk van még talán drágábban is.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.23. 11:17:48

Benyomásom szerint nem azonos a vezetőség és LE álláspontja. Bravot LE akarta mindenképpen megtartani, a vezetőség belátta,. hogy áldatlan az állapot a két elégedetlen kapussal, TS-t nem tudta (vagy akarta) eladni, ezért Bravot adta el. Helyette meg nem akarták a keretet gyengíteni Masippal vagy más szinten aluli hátóőrrel Ami viszont a csatárt illeti, LE Alcacerben sokkal többet lát, mint Munirban, ezért azt sem bánná, ha érkezése esetén Munir meg menne. Fiatal brazil neki nem kell, az a vezetőség terve lehetett. Ha viszont közben Munir megsértődik, talál olyan kedvére való csapatot, amely kifizeti a szerződésben szereplő kivásárlási árát, akkor két szék közt a pad alatt találhatjuk magunkat.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.08.23. 10:32:41

Én már átigazolások terén nem értek semmit, de lehet hogy a vezetőség jobban tudja. Nem értem, hogy
- Bravo-t miért kell eladni ilyen olcsón
- minek kell egy Cilessen szintű kapus, aki azért nem olcsó, csak a kupába védeni? Régen is megvoltunk Pinto-val meg hasonlókkal és a kupát is sokszor nyertük
- miért kell ilyen Alcacer-eket meg Brazil csodagyerekeket hajkurászni, amikor nálunk is van egy hasonló tehetség aki hétvégén is csak 20 percet játszott
- miért nem lehet végre valakit kölcsönadni a középpályáról, leginkább Sampert. Nagy tehetség, de hogy a kupán kívül nem fog játszani, az is biztos
94:39 6 - 1
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2016.08.23. 10:20:35

Az látható, hogy Turan Neymar helyén tud kiteljesedni, középen csak szaladgál össze-vissza, szóval Neymar cseréje és a középpálya túltelítettsége is megoldott. Messi helyén gondolom Rafinhaval számol LE. A kérdés az, hogy tudunk-e jobb középcsatárt igazolni jelenleg Munirnál? Én azt semmiképpen sem szeretném, hogy kényszerből igazoljunk valakit, hogy a nép megnyugodjon. Ez nem jött be Vermaelennél, sem Douglasnál. Brazil csodagyerekek közül egyik sem lesz jó. Általában nekik kell idő, hogy beilleszkedjenek, megszokják a játékunkat. Az idősebb vonal, pl Gomez megint kérdéses. Tud itt valamit alkotni? Szerintem nem. Maximum a spanyol bajnokságból lehetne nézni valakit, de onnan akit néztünk, az elment máshova. Egyedül Paco van terítéken. Őt érettebbnek tartom Munirnál, de nem tartom annyival jobbnak. Ha nincs sérülése Suareznek, akkor szerintem csak kis csapatok ellen kezdene más, illetve biztosabb vezetésnél cserélné LE. Erre szerintem elég Munir, nem kell 30-40 milliós igazolás. Nem gondolnám, hogy pl egy BL egyenes kieséses szakaszban, ha ég ház, és gólt kell lőnünk, akkor le fogjuk vinni Surezt. Ilyen nem lesz. Éles meccseken mindig ott lesz, szóval maradjon csak Munir, ne igazoljunk kényszerből...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.23. 09:07:25

Res írta:Pedig most, hogy Turan ilyen jól teljesít elöl még kevésbé valószínű, hogy csatárral bővül a keret...
Turan nem befolyásolja a 9-est, ő szélső, Luchonak meg Suárez pótlására kell ember. Egyedül Munir lehetne az, aki meggyőzi, de egyelőre úgy néz ki, hogy El Haddadi csak "B" megoldás, ha nem jön össze Paco. Gondolom úgy látja a stáb, hogy még nem elég kiegyensúlyozott, ami ugye könnyen lehet.

Pacoról amúgy nem mondtunk még le:

Barça are focused on Paco Alcácer now. If he doesn't join, club will not go for anyone else until winter transfer window. [Sport]

Paco Alcácer's deal is done. Barça has reached an agreement. [MD]


Hallottunk már sok ilyet.. :D
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2016.08.23. 08:33:27

Tromort77 írta:A Valencia edzője lenyilatkozta, hogy Paco Alcácer és Mustafi is marad, csak egy kapustól terveznek megválni.

https://twitter.com/RadioTaronja/status ... 3787511808

Sajnálnám, ha mégsem jönne senki csatárnak. Tavaly is úgy indult az előszezon meg a szezon eleje, hogy elég lesz Munir meg Sandro, aztán láttuk, hogy nem így volt.
Pedig most, hogy Turan ilyen jól teljesít elöl még kevésbé valószínű, hogy csatárral bővül a keret...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.08.23. 02:58:21

Tromort77 írta:A Valencia edzője lenyilatkozta, hogy Paco Alcácer és Mustafi is marad, csak egy kapustól terveznek megválni.

https://twitter.com/RadioTaronja/status ... 3787511808

Sajnálnám, ha mégsem jönne senki csatárnak. Tavaly is úgy indult az előszezon meg a szezon eleje, hogy elég lesz Munir meg Sandro, aztán láttuk, hogy nem így volt.
Munir a sajat posztjan sose volt rossz, a ket szelre meg megvan Turan es Rafinha. En nagyon rinyaltam egy tamadoert de elnezve az eddigieket felesleges barkit is idehozni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tromort77

2016.08.23. 00:42:15

A Valencia edzője lenyilatkozta, hogy Paco Alcácer és Mustafi is marad, csak egy kapustól terveznek megválni.

https://twitter.com/RadioTaronja/status ... 3787511808

Sajnálnám, ha mégsem jönne senki csatárnak. Tavaly is úgy indult az előszezon meg a szezon eleje, hogy elég lesz Munir meg Sandro, aztán láttuk, hogy nem így volt.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.08.22. 20:32:22

Ha Cillessen tényleg jön 12 milláért, Bravo tényleg meg 16-ért, akkor már tényleg nincs mit kommentálni a vezetőség elképesztő igazolási politikáján. Semmi bajom a hollanddal, de ha 4 millát nyerünk egy ilyen "cserén"...
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2016.08.22. 18:49:08

MQuCsabi írta:
Szerintem vasárnap Masip fog védeni a bajnokin.
Adná az ég! 8)
Nagy rá az esély ,szerintem még Ter nincs olyan állapotban,Clissen meg még nem is igazolt hozzánk,az is lehet hogy még a héten meglesz az átigazolás de szerdán még védeni fog az Ajaxban.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.22. 16:08:41

Szerintem vasárnap Masip fog védeni a bajnokin.
Adná az ég! 8)
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2016.08.22. 15:36:30

Nervo írta:Keeper is expected to arrive in Barcelona on Thursday and undergo medical checkups on Friday.

Barca have finally given permission to Jasper Cillessen to play in Ajax-Rostov game on Wednesday #fcblive [md]

Cillessen didn't with Ajax squad this morning. Player will not take part in any activity with the club until his future is resolved. [sport]


Elméletileg hogyha a Paco transzfer nem jön létre, akkor befejeztük ezen a nyáron a vásárlást. :) Ha minden igaz akkor Cillessen pedig csütörtökön érkezik, pénteken meg megy orvosira. :roll:
Szerintem vasárnap Masip fog védeni a bajnokin.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2016.08.22. 15:35:42

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... barca.html" target="_blank És még a BL-ben is védhet majd.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2016.08.22. 14:55:47

Keeper is expected to arrive in Barcelona on Thursday and undergo medical checkups on Friday.

Barca have finally given permission to Jasper Cillessen to play in Ajax-Rostov game on Wednesday #fcblive [md]

Cillessen didn't with Ajax squad this morning. Player will not take part in any activity with the club until his future is resolved. [sport]


Elméletileg hogyha a Paco transzfer nem jön létre, akkor befejeztük ezen a nyáron a vásárlást. :) Ha minden igaz akkor Cillessen pedig csütörtökön érkezik, pénteken meg megy orvosira. :roll:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.21. 21:15:46

kristop írta:Gabigol (Santos): "After the Olympics, I am now thinking of my future. I would love to play with Neymar."

mivel paco hater vagyok, ezért körülbelül bárkit elfogadnék helyette, de a négy brazil támadó közül talán ő a leggyengébb, és vele már tényleg nagyon sokan lennénk
A brazilok közül csak Luanban van fantázia.
Egyébként leigazoltunk egy 21 éves gólerős centert: Marc Cardona
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.08.21. 20:04:11

visca el barca írta:az a gabigol gyerek 20 éves olyan lassú, hogy rossz nézni. a német védők 5 méteren 10-et vertek rá. menjen csak máshova
Ha még csak az lenne a baj, de az arc.És közelnincs mögötte tartalom.Mondjuk a neve is elég irritáló.Batistutának a Batigol jól is állt de azt a szurkolók aggatták rá.Én is hivhatnám magam Bandigolnak csak valószínűleg mindenki hülyének nézne. :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.21. 19:55:56

az a gabigol gyerek 20 éves olyan lassú, hogy rossz nézni. a német védők 5 méteren 10-et vertek rá. menjen csak máshova
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.21. 19:53:01

kristop írta:Gabigol (Santos): "After the Olympics, I am now thinking of my future. I would love to play with Neymar."

mivel paco hater vagyok, ezért körülbelül bárkit elfogadnék helyette, de a négy brazil támadó közül talán ő a leggyengébb, és vele már tényleg nagyon sokan lennénk
Hát neki aztán tényleg nem lenne értelme, nem is középcsatár, és a szintet se üti meg. Azt megértem, hogy Neymarral akar játszani, én is szeretnék, de elég messze van ő ettől.. :D Legalább az önbizalma rendben van, bár ez az Olimpián is látszott.
Feast4 írta:Amúgy vesszek meg de szerintem nem rossz ötlet.Régen itt van és szépen apránként össze is szedi magát.Igazolni ugyse tudunk, szóval adja magát a dolog.
Van benne ráció, ha a stáb úgy gondolja, hogy egész szezonban képes ezt a szintet hozni, akkor áldásom rá, én komálom a srácot. Csak azért ne feledjük, hogy 2 éve is az előszezon gólkirálya lett, aztán kellett majdnem 1,5 év, mire újra felvette a ritmust egy hullámvölgy után. Tartok tőle, hogy most se fogja ezt a szintet tartani a játéklehetőség hiánya miatt, pedig a tehetség tényleg megvan, elég technikás, ha meg formában van, akkor kíméletlen a kapu előtt, de ennyi idősen ennyi rutinnal a háta mögött kérdéses, hogy nem fog-e visszatérni az izgulós, mindent kihagyós énje. Remélem nem, mert akkor több évre is megoldhatná a posztot..
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.21. 19:51:09

Eleve nem értettem a csatárigazolást, most meg már pláne felesleges.
Masip pedig örök harmadik kapus marad, többen írták, h nem rossz játékos, de ezek szerint még a kupát se merik rábízni.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.08.21. 19:46:16

Nero. írta:
Bob_Marley írta: Így a káposzta is megmarad és a kecske is jól lakik.
Én is azon a véleményen vagyok, hogy a Bravo és ter Stegen közötti felosztás tökéletes volt, de nem tudom hogy Cillessenel ez hogy fog működni. Először és be kellene illeszkednie, meg amúgy se biztos hogy olyan jó kapus, ha meg MatS ezek után se lesz első számú akkor könnyen lehet hogy ő is megpattan és akkor két szék közül a pad alá...
A keppességeivel nem lesz gond.Inkább a beilleszkedés miatt aggódom.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2016.08.21. 19:43:33

Gabigol (Santos): "After the Olympics, I am now thinking of my future. I would love to play with Neymar."

mivel paco hater vagyok, ezért körülbelül bárkit elfogadnék helyette, de a négy brazil támadó közül talán ő a leggyengébb, és vele már tényleg nagyon sokan lennénk
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.08.21. 19:26:55

palesz77 írta: Szoval Munir lesz az a csatar.. :D
Amúgy vesszek meg de szerintem nem rossz ötlet.Régen itt van és szépen apránként össze is szedi magát.Igazolni ugyse tudunk, szóval adja magát a dolog.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.21. 19:14:35

Jasper Cillessen asked Ajax to allow him to join Barcelona immediately to avoid the CL qualifying game against Rostov [sport]

Barcelona hope to sign Paco Alcácer before the Bilbao game next Sunday. If they can't, Munir will be the 4th forward [md]

Szoval Munir lesz az a csatar.. :D
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.08.21. 17:59:40

visca el barca írta:
Messias2 írta: De a selejtezőknél máshogy van, nem?
nem tudom, ezért írtam, hogy "tudtommal". :D
Aki csak a selejtezőben lépett pályára, még játszhat a főtáblán másik klubbal.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.21. 17:45:55

Messias2 írta:
visca el barca írta: sehogy, a hollnad már védett a bl-ben így itt csak a kupát kaphatja meg. tudtommal.
De a selejtezőknél máshogy van, nem?
nem tudom, ezért írtam, hogy "tudtommal". :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése