Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2166
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2016.06.12. 21:34:01

visca el barca írta:...
Régebb nagyon szerettem olvasni a hozzászólásaid, de kezd túl sok lenni ez a szarkazmus s a gúnyolódás. Szerintem nem baj, ha valamilyen információ-értéke is van a megnyilvánulásainknak.

ON: Nem bánnám, ha érkezne egy erős középhátvéd. ( no racism, hiányzol mar egy fekete játékos, valahogy másképp mozognak s állnak a dolgokhoz) Umtiti nekem tökéletes lenne .
més que un club
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.12. 20:57:00

visca el barca írta:...
Látom valami végleg megtört nálad.. :lol: :mrgreen:
#David Villa# írta:- Mit akarunk így a piacon? Ott van például Pjanic? Juve tökös volt megszerezte pikk-pakk.
- Legendáinkat kifulladásig játszatjuk? Például Iniestat már bőven lehetne rotálni.
- Ez komoly, hogy évek óta nem találunk belső védőt? Vajon Lemos szintű játékos oldja majd meg a gondot...
- Mascherano elvágyódik? nincs szükség olyan játékosokra, akik nem érzik jól magukat.
- 60 millió + eladásból befolyó összeg átigazolásokra? Amikor nem igazolhattunk?Nem sikerült semmit spórolni?
-Volt egy 38 milliós kivásárlási ára, még jó hogy nem tartott sokáig, nem is nagyon akartak alkudozni..
-Most igazolunk belső védőt. Lemos a jövő igazolása, nem is itt kezdené meg a kövi szezont, a valós erősítés most Umtiti lesz jó eséllyel. Szerintem ez egyáltalán nem tűnik rossznak.
-Ez igaz.
-Tavaly elköltöttünk 60 milliót igazolásokra, lehet többet is.

Na mindegy, én se értem, hogy mi olyan rossz az idei nyárban eddig. Okos igazolásokat próbálunk ahogy nézem, nem nagy összegekért sztárokat, nekem ez tetszik. Egyedül az eladásokban nem látok logikát, hogy Adrianon 2-3 milliókon fennakadunk, míg Sandro ingyen megy fél év után..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.12. 20:47:28

Bob_Marley írta:Umtitivel azért nem lőnénk mellé
hagyjál már ilyen noname gyerekekkel mint ez az umtiti, azt sem tudom ki ez.
vele nem tudok haver előtt FB-n villogni. érted yolo#umtiti... ez milyen gáz...
bezzeg ha a reál megveszi pogbát akkor ők írhatják, hogy yolo#swag#140milla#yolo#pogba#diamondrings#yolo... és ez sokkal menőbb. nem értesz te semmit. a real istenkirály, ők vhogy mindig meg tudják venni azokat akiket a legtöbben lávcsizzák fácsén, nekünk meg a selejt szhar jut. umtiti, te jó ég, ne égessél már. megint rajtunk fog röhögni az egész világ mint minden évben
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.12. 20:26:29

Továbbá úgyis nehéz igazolni és/vagy előre számolni, ha egy játékos be van árazva 20-25 millióra, keres 1 milliót, aztán amikor mi akarjuk megvenni, akkor 35 millió lesz, és 5 milliós fizetést akar.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.12. 19:57:45

Nem torokra ugrás volt, de Július 1-ig amúgy sem fogunk igazolni. És mégis hova kéne kapkodni, nem értem az érvelésed. Megvan a csapat pont hogy türelmesen végig kell nézni az EB-t is meg a paic alakulását is és kiválasztani a legjobb opciót. Egyedül Dennis esetében azt mondom valóban töketlenkedünk,d e hozzáteszem ott fizetési gondok is felmerültek és ebben az esetben meg helyes ha a klub nem akarja beadni a derekát. Így is rengeteg megy el fizetésekre és még jön majd Messié meg Neymaré és még több lesz.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2016.06.12. 19:26:52

Nem azt mondtam Pjanic jöjjön, hanem mint példát hoztam fel, hogy gyorsan meg lehet szerezni, ha tökös egy klub. Tárgyalásban gyenge a klub, ezen nincs mit szépíteni :)
Nem ment el Mascherano, viszont ha nem szívesen játszana már itt, - és ennek hangot is ad - az nem jó előjel.
Azért nem olyan komoly a dolog, hogy rögtön torokra kell ugrani.

Üdv
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.12. 19:04:41

Nagyon nem értek egyet. Poigbas résszel igen, mert erősítés lett volna, de ennyit nem szabad kiadni érte, vigye a RM. Mi nekünk nem csapatot kell építeni mint nekik (mert szerintem Zidane tűzoltásra jött, most válik el merre indulnak el), hanem beilleszthető elemeket keresni.

Pjanic hova, meg minek? Pogba oké, mert ő tényleg a fizikai adottságai miatt lehetett volna egy opció, de Pjanic totál nem. Ilyen emberünk van minimum Iniesta, Rafinha, SR.

Bírom ezt, hogy azt se tudjuk ki Lemos, de mert nincs neve egy kuka......Nem azt mondom totális megoldás, de Umtitivel azért nem lőnénk mellé és sokkal inkább ilyeneket igazoljukn mint 40-50 milliós Marquinhosokat.

Mascherano elvágyódik, akkor menjen.

Miért kéne több pénz mint 60 millió??? Ráadásul lesz stadionfelújítás, bakker hatvan millióból három kiegészítőt lehet hozni, s nekünk ez kell, mert a kezdő totál fix. Ha megy Mascherano akkor az egyik kiegészítő kezdőemberke is lehet, lsd Umtiti.

Ardat egyáltalán nem azért nem adjuk el, mert klub imázs, hanem mert alapvetően ő nagyon is beleillene LE felfogásába, de rajta tényleg meglátszódott a kihagyás. Fél év rohadt sok idő, láthatjuk még most is vannak gondjai fizikálisan. De nyilván adjuk el, meg jöjjön Pjanic...mi értelme lenne? Arda sokkal erőszakosabb, fizikálisan erősebb és szinte már spanyolnak is számít. Kell még felé a bizalom, olyan nincs hogy valaki elfelejt focizni, sokan legyintenek arra a fél évre kiesésre, edzett de nem ugyanaz hogy meccsritmussal egybekötve edz. Én egyáltalán nem mondanék le róla, s érdekes hogy ő elő van véve, de Vidal nem, pedig ugyanaz a szitu. Fél év kihagyás és tompaság.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.06.12. 19:01:33

visca el barca írta:miért sírsz? iniesta gyenge? nem. mascherano elment már? nem. lemost megvettük már? nem. pogbát akartuk egyáltalán? nem. neked megmondták, a vezetők, hogy mennyi van pontosan átigazolásra? kötve hiszem.

felállítasz az agyadban ilyen fantazmagória híreket és tényként közölve fikázod azt a vezetőseget, akik 2 év alatt összehoztak 7 kupát a lehetséges 9-ből


=D> mencseszterszitimindigtártkarokkalvárúgyisövéksajövő =D>
Szegény VEB, minden ilyen hsz-re ugrik. :mrgreen: Nyugi srácok.

Amúgy Iniben és Maschban még szerintem ilyen szinten simán van egy év.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.12. 18:55:18

miért sírsz? iniesta gyenge? nem. mascherano elment már? nem. lemost megvettük már? nem. pogbát akartuk egyáltalán? nem. neked megmondták, a vezetők, hogy mennyi van pontosan átigazolásra? kötve hiszem.

felállítasz az agyadban ilyen fantazmagória híreket és tényként közölve fikázod azt a vezetőseget, akik 2 év alatt összehoztak 7 kupát a lehetséges 9-ből


=D> mencseszterszitimindigtártkarokkalvárúgyisövéksajövő =D>
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2016.06.12. 18:11:22

Pogba elúszni látszik, aminek nagyon nem örülök...Abszolút erősítés lett volna nekünk. Ehelyett Denis Suarezt üldöztük heteken át, akit elvileg a legkönnyebb volt megszerezni. Felvetődik számomra pár kérdés:

- Mit akarunk így a piacon? Ott van például Pjanic? Juve tökös volt megszerezte pikk-pakk.
- Legendáinkat kifulladásig játszatjuk? Például Iniestat már bőven lehetne rotálni.
- Ez komoly, hogy évek óta nem találunk belső védőt? Vajon Lemos szintű játékos oldja majd meg a gondot...
- Mascherano elvágyódik? nincs szükség olyan játékosokra, akik nem érzik jól magukat.
- 60 millió + eladásból befolyó összeg átigazolásokra? Amikor nem igazolhattunk?Nem sikerült semmit spórolni?

Summa summarum szerintem a klub beleesett a saját csapdájába. Nem képes racionális döntéseket hozni, mert ezek beleütköznének a klub imidzsébe. Be kéne látni Arda rossz igazolás, el kellene adni. Igen ám, de akkor mit gondolnak a klubról, hogy így "elbántak" a játékossal.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.12. 09:45:53

Luis Enrique tried to convince Javier Mascherano (32) to stay next season, but the player still wants to leave. [sport]

Javier Mascherano (32) will meet with president Bartomeu after Copa America to discuss his situation. Player still wants to leave. [sport]


Hát kíváncsi leszek. Remélem a Sport gyengébbik forrása hozta ezt le, nagyon nem jönne jól..
LG írta:
S.Agüero írta:Végére 40 lesz? Nem vicceljünk már. 25-nél én nem adnék rá többet.
Ez van, amikor a MU kifizet egy még nála is kevésbé befutott játékosért 40M körüli összeget, nem csoda, hogy a Lyon is vérszemet kapott. :?
Pontosan. Alapból a 30 se sok szerintem manapság egy fiatal játékosért, de ez az üzlet most dobott kicsit az árakon megint. Emlékszem amúgy ugyanez volt a helyzet amikor a PSG megvette David Luizt. Nyár elején még 25 milliókat beszéltünk, hogy annyiért talán megérné, aztán augusztus végére már teljesen elszabadultak az árak - amúgy azon a nyáron volt egy robbanásszerű növekedés emlékeim szerint.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.11. 22:24:48

S.Agüero írta:
visca el barca írta:EB közben is pörög az umtiti saga

Barcelona met with entourage of centre back Samuel Umtiti (22) in Lyon yesterday. Deal is close. Transfer fee would be 30-33M. [le dauphine]
Végére 40 lesz? Nem vicceljünk már. 25-nél én nem adnék rá többet.
Ez van, amikor a MU kifizet egy még nála is kevésbé befutott játékosért 40M körüli összeget, nem csoda, hogy a Lyon is vérszemet kapott. :?

+ megint jönnek a hírek Masch esetleges távozásáról, ez sem könnyíti meg a dolgunkat. Ha az argentin ne adj Isten menne, az lenne igazán kellemetlen helyzet, onnantól mindenki jól meg akar majd fejni minket, tudván hogy kényszerhelyzetben vagyunk.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.06.11. 21:58:08

visca el barca írta:EB közben is pörög az umtiti saga

Barcelona met with entourage of centre back Samuel Umtiti (22) in Lyon yesterday. Deal is close. Transfer fee would be 30-33M. [le dauphine]
Végére 40 lesz? Nem vicceljünk már. 25-nél én nem adnék rá többet.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.11. 21:14:24

Hysaj hírek is jönni fognak szerintem hamarosan, eddig is volt róla szó, most meg elég jól is tolta, adná magát. Úgyhogy csak figyeljetek, Nostradamus szólott.. :D

Bár a Barca megfigyelők nem nézték élőbe az biztos, mert csak csoportmeccsek után érkeznek meg az EB-re.. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.11. 20:46:45

EB közben is pörög az umtiti saga

Barcelona met with entourage of centre back Samuel Umtiti (22) in Lyon yesterday. Deal is close. Transfer fee would be 30-33M. [le dauphine]
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.11. 12:37:50

visca el barca írta:
roby122 írta:radikális változásokat szeretne
roby122 írta:menni szeretne
vagy annyira meghülyült, h már ő sem tudja mit akar. jah, de, több pénzt. kiadnánk az útját meg meglepődne, hogy máshol fele ennyit sem kapna mint itt
Adom, ha tényleg így van, ahogy írják.
Nálunk most már mindenki követelőzik bazzeg, nála pl 10x akkora játékosok lettek lapátra rakva a 90-es években.
El nem tudom képzelni, h hol a túróban fizetnének neki több pénzt, kapna nagyobb elismerést vagy nyerne többet.
Kezd itt mindneki fordítva ülni a lovon.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.11. 12:25:53

, mert 10 év múlva nem a teljesítmény, hanem a megnyert kupák fognak számítani. =D>
Hülyeség. Az Aranycsapat nem nyert VB-t, mégis legendás csapat, ahogy a Cruyff féle holland válogatott is a 70-es években. Jó, klubszinten más a helyzet, hisz jóval több esély van címek szerzésére, de itt sem elég a címek begyűjtése ahhoz, hogy korszakos csapatról beszélhessük.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.11. 12:24:21

Mondjuk Július 1-ig úgyse nagyon tudunk adni neki pénzt, szóval addig patthelyzet van minden hasonló ügyben (Neymar, Buzsquets is). Ha menni akar menjen, pedig nagyon kedvelem a játékát meg a karizmája is rohadt fontos a csapatnak, de ez nem szeretetszolgálat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.11. 11:36:50

roby122 írta:radikális változásokat szeretne
roby122 írta:menni szeretne

vagy annyira meghülyült, h már ő sem tudja mit akar. jah, de, több pénzt. kiadnánk az útját meg meglepődne, hogy máshol fele ennyit sem kapna mint itt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.06.11. 11:10:38

A SPORT katalán sportnapilap ma meglepő hírrel szolgált, nevezetesen, hogy Javier Mascehano közelebb áll a távozáshoz, mint ahhoz, hogy a következő idényt Barcelonában kezdje.

A lap szerint a játékosnak elege van a klub ígérgetéseiből, és radikális változásokat szeretne az elkövetkezendő hetekben, amely azt bizonyítja, komolyan veszik őt a klubvezetés részéről. Ezt pedig körülbelül 4 hónapja már közölte a Barcával, azaz - ha igazak a hírek - elég régóta foglalkozik a távozás gondolatával.

Sőt! Állítólag már Luis Enriquével is közölte, hogy menni szeretne!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.06.11. 11:06:52

OFF:
Kovbal88 írta:Ezt nem tudom, hogy számoltad ki, de szinte kizárt. Vagy akkor ne öt évet nézzünk, hanem 6 vagy többet. A Real nagyon sokat költ biztos visszaigényeli az ÁFÁ-t azért. :) :D
Ja, és ha abban sem nagy a különbség, akkor legyen hat és fél. Vagy hét. Ha akkor sem, akkor menjünk visszafelé, legyen négy! :^o

Durva lenne, ha sikerülne elismerni a másik csapat eredményességét, mert 10 év múlva nem a teljesítmény, hanem a megnyert kupák fognak számítani. =D>
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.06.11. 10:29:06

Veidt_madridista írta:
Normandia írta: Ezt mos nagyon adom, amit írsz. Ne legyünk a Margit.
Azt remelem tudod hogy a Real es a Barca kb 20 millios kulonbseggel ugyanannyit koltott jatekosokra az elmult 5 evben. Ha Neymar valodi arat nezzuk, akkor meg meg ti tobbet is.

Ezt nem tudom, hogy számoltad ki, de szinte kizárt. Vagy akkor ne öt évet nézzünk, hanem 6 vagy többet. A Real nagyon sokat költ biztos visszaigényeli az ÁFÁ-t azért. :) :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.10. 20:02:58

Veidt_madridista írta:
Normandia írta: Ezt mos nagyon adom, amit írsz. Ne legyünk a Margit.
Azt remelem tudod hogy a Real es a Barca kb 20 millios kulonbseggel ugyanannyit koltott jatekosokra az elmult 5 evben. Ha Neymar valodi arat nezzuk, akkor meg meg ti tobbet is.
Nem is erről beszélt, hanem, hogy ne költsünk olyan posztra, ahol minőségben, mennyiségben is megvagyunk. Neymar meg Suarez drágák voltak, de hiányposztra jöttek (utóbbinál féltem, hogy ős is mehet szélre szenvedni, mint Ibra meg Villa, de aztán a posztján játszatta őt LE, és így nagyon jó fogást csináltunk vele)

Míg nálatok Pereznél ez nem olyan fontos szempont, a közelmúltban is régebben is megvoltak a teljesen felesleges, és drága igazolásai. (a galaktikus korszakban igazolta a kpra és a csatársorba a sztárokat, miközben a védelem és a vkp poszt szépen leépült, mostanában James, Isco, Danilo, stb.)
Ha 2000 ota nezzuk akkor valoban, de ket megjegyzes. Egy hogy mar vege a Zidanes y Pavones jatekospolitikanak, ketto hogy tobbe-kevesbe mar ti is raleptetek a rengeteg penz elkoltesenek utjara. Ennek egyszeru oka az eredmenykenyszer, ami nektek Messiek elott nem volt meg, de most brutal modon megvan. Pedro mar nem eleg, mert Neymar kell.
Pont, hogy Messiék előtt, a Gaspart érában ment az esztelen költekezés, akkoriban hatalmasnak számító összegeket adtunk ki olyan játékosokra, akiken utólag már kínunkban nevetünk, a múltkor épp ezen nosztalgiáztunk.
A Laporta érában sokkal ésszerűbben igazoltunk, Pepnek volt 1-2 agymenése (Ibra, Csiga, Fabregas), de ettől többnyire hiányposztokra vettük meg a megfelelő embereket.

Neymar és Suarez tényleg megdobták a kiadásokat, de ahogy már írtam, hiányposztra jöttek. + most nem nagyon jönnek ki akkora kaliberű játékosok az utánpótlás nevelésről, mint korábban.

De ezt a Barca történelme az utóbbi 10 évből áll szöveget nem kéne erőltetni. Ugyan nem volt korábban ilyen sikerkorszak, de így is voltak remek csapataink, jó néhány Aranylabdás fordult itt meg 2006 előtt is.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.06.10. 20:02:00

Nero. írta: Ha Perez óta nézzük akkor ti több mint egy milliárd eurót tapsoltatok el, mi ennek a felét se. Mi mindig posztra igazoltunk tudatosan (még Neymar és Suarez esetében is ) esetében is, addig nálatok az elsőszámú szempont mindig a marketing volt (Beckham, Cannavaro, Kaka, James).
Én nagyon remélem hogy a Real megveszi Pogbát. Az megint kinyírja a középpályájukat.
Ha 2000 ota nezzuk akkor valoban, de ket megjegyzes. Egy hogy mar vege a Zidanes y Pavones jatekospolitikanak, ketto hogy tobbe-kevesbe mar ti is raleptetek a rengeteg penz elkoltesenek utjara. Ennek egyszeru oka az eredmenykenyszer, ami nektek Messiek elott nem volt meg, de most brutal modon megvan. Pedro mar nem eleg, mert Neymar kell.
Pogbat szerintem jogtalanul huzza le mindenki, de hat mindegy, majd elvalik hogy mit er, mar ha tenyleg leigazoljuk.

Egyebkent, csak hogy a temahoz is szoljak, nehany meccs alapjan Umtiti eleg igeretes, elore pedig en mindenkepp Nolitot hoznam. Zsenialis jatekos.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.06.10. 19:55:01

Veidt_madridista írta:
Normandia írta: Ezt mos nagyon adom, amit írsz. Ne legyünk a Margit.
Azt remelem tudod hogy a Real es a Barca kb 20 millios kulonbseggel ugyanannyit koltott jatekosokra az elmult 5 evben. Ha Neymar valodi arat nezzuk, akkor meg meg ti tobbet is.
Ha Perez óta nézzük akkor ti több mint egy milliárd eurót tapsoltatok el, mi ennek a felét se. Mi mindig posztra igazoltunk tudatosan (még Neymar és Suarez esetében is ) esetében is, addig nálatok az elsőszámú szempont mindig a marketing volt (Beckham, Cannavaro, Kaka, James).

Én nagyon remélem hogy a Real megveszi Pogbát. Az megint kinyírja a középpályájukat.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése