Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.06. 22:08:37

Halilovicrol amugy elvileg lemondott a Valencia, mert az eloljaroi viselkedese nem tetszett nekik. Igy mar ertheto az o magatartasa is, remelem apu az ugynoke - ugy remlik igen -, es nyomatja neki az agymosast folyamat. Kar erte, mert tehetseg alapjan ide is beferne idovel, de a viselkedese nekem tobb mint aggaszto..
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.06.06. 22:03:50

Eladások is lesznek, amiből egy igazolás kijön.
A Fiorentinanál elvileg meg vannak elégedve Telloval, kifizetnék érte a 8 millió eurót. Ott van Bartra 8 millió euróért ment el. Halilovic is megy elvileg a Valenciába 5 millió euró?!
Tessék Nolito ingyen van. És akkor még Montoyaról meg Songról nem is beszéltünk.

Ezenfelül;
Denis - 3,5m
Umtiti(őt azért dobom most be, mert vele van a legtöbb hír) - 25m
Nolito - eladásokból kijön ha jól számolok, meg ha be is jönnek a dolgok.
Bellerín - 50 milliót egyáltalán nem ér meg, de 30-35 öt kilehetne fizetni érte, és elvileg ennyit is akarunk erősíteni, a hírek alapján.

Aztán ez még bárhogy alakulhat, nem lehet tudni Lucho mit szeretne változtatni, és ahhoz milyen típusú emberek kellenek, és hogy mennyi. Írtátok, hogy 60 millió van igazolásokra, ki lehetne hozni belőle, de hosszú lesz ez a nyár és még lesz vagy 200 név bedobva.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.06. 22:00:52

Nero. írta:Vermaelenről van valami? Csak mert ha maradna és Enriquének is van vele terve, akkor van 4 jó védőnk. Felesleges leigazolni ezt a francia srácot sokat nem fog játszani.
Annyi csak, hogy miutan visszatert a tobb hetes serulesebol, megint leserult valogatott edzesen. Nem lehet vele szamolni sajnos, Umtitinek en orulnek, vele megoldodna a balhatved kerdes is, szimplan ezert. Verma meg elvileg megy a PL-be vissza.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.06.06. 21:52:35

Nero. írta:Komoly, hogy minden nap bedobnak 3 új nevet, néhányan meg nekiállnak tényként kezelni az "igazolásokat".
Vannak olyanok, akiknek a szezon júniustól augusztus végéig tart :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.06. 21:49:55

visca el barca írta:
Tromort77 írta:Végén leraboljuk a Lyon-t :D
én mondjuk jobban örülnének ha megszűnnének :mrgreen:
Nálam ez a nap kommentje. :D Pár embert meg átküldenének Marseillebe. Fekirt, Gonsalonst, Tolissot és csókolom. :D

Batshuayit ne vigyük el, Kazettát inkább. Michyre még szükség lenne, nélküle bakker még a végén tényleg ki is esünk a Ligue1-ből. :D

20 milliónál tuti több lenne, 25 millió fontra emlékszem, amit a Tottenham ajánlott Lacazettért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2016.06.06. 21:53:21-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.06.06. 21:43:16

Komoly, hogy minden nap bedobnak 3 új nevet, néhányan meg nekiállnak tényként kezelni az "igazolásokat".

Vermaelenről van valami? Csak mert ha maradna és Enriquének is van vele terve, akkor van 4 jó védőnk. Felesleges leigazolni ezt a francia srácot sokat nem fog játszani.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.06.06. 21:20:55

Umtiti és Lacazette/Batshuayi tetszene. Utóbbi kettő körülbelül mennyibe fájna? Az is 20M körül?
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.06. 21:07:24

Én leginkább a BL-ben követtem Bellerin játékát. A csoportmeccseken és ellenünk is az Arsenal védelmének legbiztosabb pontja volt, kiválóan játszott. Talán a 40 sok lenne érte, de egy 25-30 millió a mai világban már nem olyan nagy összeg, mivel legalább 10 évre megoldaná a jobbhátvéd posztot. Példának okáért a 18 éves Renato Sanches-t 35 millióért vette meg a Bayern.
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.06. 21:02:17

Tromort77 írta:Végén leraboljuk a Lyon-t :D
én mondjuk jobban örülnének ha megszűnnének :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.06.06. 20:53:15

LG írta:
Szinte biztos voltam benne, hogy ez a szöveg ki lesz ragadva a többi közül. :D
Értem én ezt, mindig elvan mondva és már nagyon unalmas, tudja ezt mindenki, de attól még meg lehet "siratni" a játékost, és lehet keresni az utódját a piacon, mert elhiszem, azt, hogy neked tetszik ez a megoldás, hogy Vidal-Sr kettős nyomja ott jövőre, de valakinek viszont nem.
Ezt hadd lehessen már kinyilvánítani, kérlek. Ha meg úgy hozza az élet, hogy mégis ők töltik be a posztot akkor meg így lesz, és bele fog törődni idővel a jó nép, mivel mi mást nem tehetünk.
Én elfogadom az álláspontodat, sőt, meg is érteném, ha lenne olyan játékos, aki legalább megközelítőleg tudná azt hozni, amit Alves. De nincs ilyen, a nevek, akiket bedobáltok meg sem közelítik őt. Ettől persze lehetne hozni vkit, de csak normális áron, nem kéne 30-40-50 milliókért zsákbamacskázni.
Én sem mondtam, hogy hozzuk Bellerínt 50 millióért. De ha idén láttam volna valamit is abból, hogy Lucho bízik Vidalban, akkor most nem biztos, hogy ennyien szeretnénk Jhv-et hozni.
Sr ősszel jó volt, de azért szépen visszaesett, amikor visszajöttek a társak. Vidalról meg annyit tudunk, hogy előrejátékban nem rossz, védekezésben, hát mondhatjuk, úgy is, hogy pocsék.
Szerintem ez annyira nem biztató. Én Cancelo meg Fabinho(őt veb dobta be először) nevét dobtam be, egyik sem egy 40 milliós tétel.
De ha idén Sr és Vidal megállja a helyét, annak örülni fogok, csak ezt most még egy kicsit nehéz megemészteni, hogy ők lesznek jövőre a poszton.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.06. 20:44:00

Szinte biztos voltam benne, hogy ez a szöveg ki lesz ragadva a többi közül. :D
Értem én ezt, mindig elvan mondva és már nagyon unalmas, tudja ezt mindenki, de attól még meg lehet "siratni" a játékost, és lehet keresni az utódját a piacon, mert elhiszem, azt, hogy neked tetszik ez a megoldás, hogy Vidal-Sr kettős nyomja ott jövőre, de valakinek viszont nem.
Ezt hadd lehessen már kinyilvánítani, kérlek. Ha meg úgy hozza az élet, hogy mégis ők töltik be a posztot akkor meg így lesz, és bele fog törődni idővel a jó nép, mivel mi mást nem tehetünk.
Én elfogadom az álláspontodat, sőt, meg is érteném, ha lenne olyan játékos, aki legalább megközelítőleg tudná azt hozni, amit Alves. De nincs ilyen, a nevek, akiket bedobáltok meg sem közelítik őt. Ettől persze lehetne hozni vkit, de csak normális áron, nem kéne 30-40-50 milliókért zsákbamacskázni.
Tromort77

2016.06.06. 20:41:24

Barcelona are in advanced talks with Lyon centre back Samuel Umtiti (22) They hope to reach a deal with Lyon for 20-25M. [rac1]

A rac1 mindig elég jól értesült. Ez tetszik.

Lyon player Alexandre Lacazette (25) and Marseille player Michy Batshuayi (22) are among alternatives if Barcelona can't sign Nolito [sport]

Újabb nevek a kalapban. Végén leraboljuk a Lyon-t :D
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.06.06. 20:37:57

LG írta:
roby122 írta: Azért, mert amit lehozott itt 8 év alatt, azt Roberto meg Vidal együtt nem fogja lehozni. És nagy űrt fog hagyni maga után Alves, ebben biztos vagyok. Meg fogjuk érezni a hiányát, mert még egy ilyen jobb hátvéd, mint ő volt nem biztos, hogy mostanában lesz a piacon.
Persze, hogy vele foglalkozunk.
Ronaldinho, Puyol, Xavi távozásába sem rokkantunk bele. Ezeket a játékosokat nem lehetett 1 az egyben pótolni senkivel, de csapatszinten igen, kicsit mást kell játszani, és kész. Támadásban nem lesz talán annyira aktív a jobb szél, védekezésben viszont stabilabb lesz, és máris nem olyan tragikus a helyzet, mint ezt sokan beállítják. Mindenki pótolható.
Szinte biztos voltam benne, hogy ez a szöveg ki lesz ragadva a többi közül. :D
Értem én ezt, mindig elvan mondva és már nagyon unalmas, tudja ezt mindenki, de attól még meg lehet "siratni" a játékost, és lehet keresni az utódját a piacon, mert elhiszem, azt, hogy neked tetszik ez a megoldás, hogy Vidal-Sr kettős nyomja ott jövőre, de valakinek viszont nem.
Ezt hadd lehessen már kinyilvánítani, kérlek. Ha meg úgy hozza az élet, hogy mégis ők töltik be a posztot akkor meg így lesz, és bele fog törődni idővel a jó nép, mivel mi mást nem tehetünk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.06. 20:10:34

roby122 írta:
Andris írta: Minimum 3 posztra surgosebb es fontosabb igazolni, de ahogy latom megis minden es mindenki szinte csak Alves tavozasat probalja kibalanszolni.
Azért, mert amit lehozott itt 8 év alatt, azt Roberto meg Vidal együtt nem fogja lehozni. És nagy űrt fog hagyni maga után Alves, ebben biztos vagyok. Meg fogjuk érezni a hiányát, mert még egy ilyen jobb hátvéd, mint ő volt nem biztos, hogy mostanában lesz a piacon.
Persze, hogy vele foglalkozunk.
Ronaldinho, Puyol, Xavi távozásába sem rokkantunk bele. Ezeket a játékosokat nem lehetett 1 az egyben pótolni senkivel, de csapatszinten igen, kicsit mást kell játszani, és kész. Támadásban nem lesz talán annyira aktív a jobb szél, védekezésben viszont stabilabb lesz, és máris nem olyan tragikus a helyzet, mint ezt sokan beállítják. Mindenki pótolható.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.06.06. 19:40:57

Andris írta: Minimum 3 posztra surgosebb es fontosabb igazolni, de ahogy latom megis minden es mindenki szinte csak Alves tavozasat probalja kibalanszolni.
Azért, mert amit lehozott itt 8 év alatt, azt Roberto meg Vidal együtt nem fogja lehozni. És nagy űrt fog hagyni maga után Alves, ebben biztos vagyok. Meg fogjuk érezni a hiányát, mert még egy ilyen jobb hátvéd, mint ő volt nem biztos, hogy mostanában lesz a piacon.
Persze, hogy vele foglalkozunk.

Kp-ra jön Denis, egy cseretámadónak jön Nolito és ennyi, ezekről nincs mit nagyon beszélni.

A teljes védelem ami a legfontosabb. Umtiti nem lenne rossz, ha tud a bal oldalon játszani. Így legalább nem Mathieu fog ott szaladgálni, ha Alba sérült. Ja mégse, mert ő fog. :mrgreen:

Nolito 18m Denis 3,5m Umtiti 20-25m és egy jobbhátvéd ha jön.

Eladásokból meg 8 millió máris bejött Bartra üzletből, plusz azt se felejtsük el, hogy a távozók fizetése is felszabadult, itt Alves fizuja az ami sok volt.
Adriano is megy valószínű.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.06. 17:19:16

Sracok, en nem tudom mi ez az egesz Vidal korul, ha egyaltalan szobajohet hogy marad, akkor egyertelmuen nem szabad penzt koltenunk erre a posztra. Robertonak is kelll jatszani es miutan Rafinha visszatert, minimum 5-6 opcionk van kozeppalyara, meghozza olyanok akiknek folytonos jatek kene a kezdoben, meghozza 3 posztra osszesen. Roberto a legmegnyugtatobb jokerunk volt soksok ideje. Mindezt figyelembeveve nyugodtan mehetunk a szezonnak egy Vidal, Roberto, Douglas, B keretes meritesi lehetoseg mellett.

Lehet, hogy nem vagyok naprakesz, de annyira tovabbra sem szorhatjuk a penzt, es mostmar nyilvan nem is titkolhatjuk el a szervek elol tovabbi jatekosok vetelaranak a felet. Ugyanakkor elegge nullan allunk tamado tartalekok teren, es a vedelem kozepe sem epp megnyugtato Mathieuvel... Es ez eddig kevesbe kerult szoba de en a balbekken sem latok semmi megfelelo helyettest, mar tavaly se, es iden meg Alba is gyenge volt, foleg fejben gyenge sajnos, ami altalaban permanens.

Minimum 3 posztra surgosebb es fontosabb igazolni, de ahogy latom megis minden es mindenki szinte csak Alves tavozasat probalja kibalanszolni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2016.06.06. 17:12:59

fcbpete írta:A klub először a sportigazgató által sajtótájékoztatón majd a hivatalos weboldalon írásban is megerősítette, hogy Július 1.-én az új fiskális évben azonnal él a visszavásárlási jogával és erről a szándékáról már tájékoztatta a Villarrealt is. Az fcbarcelona.com így fogalmaz: "hacsak nem történik valami utolsó pillanatos változás, akkor Denis Suárez 2016/17-ben a Barca első csapatát fogja erősíteni". Az elképzelhető, hogy más csapat többet ajánl a játékosért, mint a visszavásárlási ár (3,5M), de amennyiben ezt elfogadja a Villarreal, akkor azonnal köteles tájékoztatni a Barcát így a klubnak még 3 napja lesz rá, hogy tartsa az ajánlatot. Ezek után a bejelentések után, elképzelhetetlen, hogy a játékos ne Barcelonában kössön ki. Busquets szerződéshosszabbítását is csak Július 1.-én írják alá, tavaly Arda Turant is visszazavarhatta volna az újonnan megválasztott elnök, mégis mindenki tudta, hogy Arda a Barca játékosa és az is marad (be is mutatták a választások előtt), ahogy azt is mindenki tudja, hogy Busquets hosszabbít. Denis Suárez a Barca játékosának tekinthető, ez a klub hivatalos kommünikéje.

http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... evelopment" target="_blank
Sokan írják hogy hivatalos, meg már üdvözlik őt a klubban, közben meg még mindig nem dőlt el semmi. Ahogy én látom, már megint csak a szokásos módon fullba nyomja a kretént a Barca vezetőség... A twitter oldalon megjelentetett cikkben még meg is jelölték Denis Suárez twitterét.
Sok mindenkinek egyből lejött, hogy ez gyakorlatilag egy nyomásgyakorlás Denis felé, hogy minél hamarabb kötelezze el magát a Barca mellett és ne nagyon hallgasson más ajánlatokat.
És még csodálkozunk, hogy nem vagyunk képesek leigazolni normális játékosokat... a Denis Suárez üzletnek elméletben a legsimább igazolásnak kéne lenni, mégis bénáznak... Az lesz még a szép, ha le is csúszunk róla.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.06. 13:23:32

Ha jon Umtiti, szerintem nem kene a balhatved srac. Pedig en amondo vagyok, hogy kell a konkurencia Albanak.. :D

Sanabria meg csak ne jojjon, kozepcsataron kivul nem jatszik mast, es azt se olyan magas szinten. Fejjateka jo, de amugy tipikus bekotros csatar, abbol se a legjobb. Bar kuzdeni biztos tudna kozepen, de en nem orulnek neki.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.06.06. 12:57:44

S.Agüero írta:Közben rákerestem, ő az.

Egy újabb játékost vehetünk akkor vissza 1X millióért, ha igaz a hír. :roll:
Roma szimpatizaskent kovetem a hireket reszletesen, es sem az elnok sem az edzo terveiben nem szerepel eladni a kolcsonben vagy akademian levo fiatalokat. Masbol lesz penz csinalva. Szoval 99% kacsa.
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2016.06.06. 12:49:15

Barcelona are among the teams (Real Madrid, Dortmund) interested in Lorient left back Raphael Guerreiro (22). [sport]

Barcelona are expected to make a 25M bid for Lyon centre back Samuel Umtiti (22), who has rejected an approach by Roma. [l'equipe]

Nagyon kellene ez a két srác a csapatba. :wink: :) Rajtuk kivül ha jönne egy jobbhátvéd, meg Denis S. akkor rendben is lennénk szerintem.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.06.06. 12:46:58

Közben rákerestem, ő az.

Egy újabb játékost vehetünk akkor vissza 1X millióért, ha igaz a hír. :roll:
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.06.06. 12:44:31

Telefonrol nincs turelmem megerositeni magam, de legjobb tudomasom szerint igen, az a Sanabria.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.06.06. 12:42:00

PCsabi írta:Barcelona are interested in Roma forward Tonny Sanabria (20), who played on loan at Sporting Gijon this season. [sport]
Ő az a Sanabria, aki nálunk játszott anno a B-ben? :roll:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.06. 01:24:57

Barcelona are interested in Roma forward Tonny Sanabria (20), who played on loan at Sporting Gijon this season. [sport]
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.05. 21:58:11

brownieheaven írta: Na ezt fejtse meg valaki. Ezek szerint volna egy megállapodás, de most valaki bekavart és új megállapodás kell? :-k Úgy tűnik, az utóbbi idők elbénázott alkujait látva a játékosügynökök vérszemet kaptak, és megpróbálnak egyre több bőrt lehúzni a vezetősségről.
Na igen.Ez a legsanszosabb.
Kép
Válasz küldése