Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2016.04.28. 09:21:07

Bob_Marley írta:Én mindig is elleneztem ezeket a nagy kifizetéseket igazolásokra pedig Suarez régóta kedvencem, de ennyi pénzért nem szabadott volna hozni. Nem érdekel mennyi gólt lőtt. :D
Szerintem meg már régebben ide kellett volna hozni, egy ilyen szintű csatárnak a Barcában a helye. :lol:

Persze értem mire gondolsz. A klub nem a takarékos gazdálkodásáról híres, meg nem is az előnyösen megkötött transzferekről...

Azért ismerjük el, az elmúlt 10 évben nagyon el vagyunk kényeztetve ami a színvonalat és az eredményeket illeti. Szóval nem az van, mint a Madridnál volt egy időben, hogy csináltak egy sztárcsapatot, aztán nem nyertek ...t sem. Remélem idén sem fognak. :twisted:

Most meg régi-új stadion mifene, szóval azért ezen a szinten már úgy látom nem aggódnak pár száz millió eurós tartozásokon. :shock:
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2016.04.28. 09:06:40

palesz77 írta:Barcelona continue to monitor the situation of Atletico midfielder Saul (21), on whom they have a first option. He has a 45M buyout fee [md]

Ma reggeli hír, holnapra jön a többi úgy érzem.. :D
Örülünk, Vincent? :mrgreen:

Örülünk...

Annyira talán nem vészes a kivásárlási ár sem. Hajrá!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.28. 07:16:21

palesz77 írta:Barcelona continue to monitor the situation of Atletico midfielder Saul (21), on whom they have a first option. He has a 45M buyout fee [md]

Ma reggeli hír, holnapra jön a többi úgy érzem.. :D
Nem csak a tegnapi meccse miatt, hanem úgy általában, ez nem lenne rossz vétel. Turan mehetne is vissza, csak az a baj, hogy nálunk jelentősen lemehetett az ára, kb. felére...
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2016.04.28. 07:14:01

http://www.goal.com/hu/news/21072/%C3%A ... rt?ICID=SP" target="_blank
kis pletyka :mrgreen:
tegnap olvastam olyat is hogy lefényképezték Marquinhos ügynökét miközben a Barcelona képviselőivel étkezett egy Barcelonai étteremben! Barcanoticias (fb)volt a forrás talán.

A Barcelona sportigazgatója, Robert Fernández két játékost figyel meg személyesen a Villarreal - Liverpool Európa Liga találkozón. Az egyik Denis Suárez lesz a hazaiaktól, a másik a vendégek labdarúgója Coutinho!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.28. 00:54:17

Barcelona continue to monitor the situation of Atletico midfielder Saul (21), on whom they have a first option. He has a 45M buyout fee [md]

Ma reggeli hír, holnapra jön a többi úgy érzem.. :D
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2016.04.27. 23:57:47

üdv. pénz valószínűleg azért nincs igazolásokra mert az elkövetkező évekbe stadion újítás, edzőközpont újítás, új kosárlabda csarnok építés lesz, és a vezetőség nem akarja azt h a lefaragott klubtartozás újra jelentősen visszaessen. sajnos itt nem szimplán a sportról van szó hanem kőkemény gazdasági dolgokról mivel ha úgy tetszik az FC Barcelona (focicsapat, kosárcsapat, kézi csapat, futsal csapat) egy cég és az egészet irányítani kell és az egészre költeni kell nem csak a focicsapatra és ennek sajnos most jött el az ideje. én ezt a fizetés emelés dolgokat nem értem, oké Neymar, Suárez, Busi megérdemlik, de h Messinek a szerződését minek kell minden évben emelni ezt nem értem, oké h a világ legjobbja, de azért ez már túlzás, adjanak neki egy erős fizetést meg ha jól teljesít bónuszokat és kész, de ne minden évben emelgessék már. meg az olyan játékosoktól akinek magas a fizetése, de nem teljesít olyan jól azokat adjuk el (pl. Alves, Turan), pénzért és ne egy zacskó szotyiért mint szoktuk, mert ebben becsülendő a madrid akiket el akarnak adni azokat jó áron adják el mi meg itt bohóckodunk és alamizsna pénzért engedjük el a játékosainkat.
mvik
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.27. 22:41:53

Én mindig is elleneztem ezeket a nagy kifizetéseket igazolásokra pedig Suarez régóta kedvencem, de ennyi pénzért nem szabadott volna hozni. Nem érdekel mennyi gólt lőtt. :D Ár/értékre lehetett volna jobb megoldás is, talán. Ők bepróbálták, hozzáteszem stratégiailag is kellett nekik, viszont másra így kevésbé futja. Kicsit NBA-s, hogy rámentek két sztárra, többre nincs hely.

Fizetések régi probléma, abban sajnos Laporta keze is benne van, mert az alapokat ő fektette le.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.27. 22:32:49

Megpróbáljuk betartani de kifizetünk 150 milliot Neymarra, 80at Lajosra....ok.
Fizetések alapból magasak nálunk, prémiumok nélkül is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.27. 22:29:19

Mi megpróbáljuk betartani az FFP-t (ez is örömteli) és a fizetések abban sokat számítanak. Azokkal van a gond, mert nőnek a prémiumok mikor épp nyerünk valamit.

Tavaly is volt egy keret ellőtték Ardara, de másra nem is nagyon tudták volna. LE ezt kérte és belefért a büdzsébe.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.27. 22:19:25

Más csapat is elkölt ennyit igazolásokra, sőt.
Ez nem mentség.
Valami komoly sikkasztások mennek ott okosba.

Nekem mindegy, elnézem a béna Matyit meg ilyen máshonnan kiebrudalt szerencsétleneket, de vicc, hogy erről szól a fáma minden nyár előtt.

Ha meg így van minek igazoltul le tavaly Ardat 40ért?
Ellentmondások vannak itt keményen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.27. 22:18:09

LG írta:
Bob_Marley írta:Szerintem meg kifejezetten örömteli, hogy előre gondolkoznak és nem szórják a pénzt.
Ennek kicsit ellentmond ez a mondat: Mi több, spanyol lapértesülések szerint az egyesület szerint Leo Messi és Luis Suárez szerződését is felül kell vizsgálni, és javítani kell rajta a két labdarúgó újabb kiváló szezonja után.

Suarez esetében még meg is értem, de az argentin igencsak közepes szezont fut magához képest.
Harmadikra esett le mire gondolsz, mert ez is előregondolkodás, hogy valamit felül kell vizsgálni. :D A nem szórják a pénzre mond ellent. Én mindig is mondtam el kell adni őket ha nagy pénz jön értük. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.27. 22:13:59

Na hat tobbek kozt ezert se nagyon van penz igazolni. Nincs meg uj szponzori szerzodes, de Busi, Neymar, Suarez es a jelek szerint Messi fizetese is noni fog, egyre kevesebb igy meg az az osszeg, amit igazolasokra lehet forditani..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.27. 22:07:35

Bob_Marley írta:Szerintem meg kifejezetten örömteli, hogy előre gondolkoznak és nem szórják a pénzt.
Ennek kicsit ellentmond ez a mondat: Mi több, spanyol lapértesülések szerint az egyesület szerint Leo Messi és Luis Suárez szerződését is felül kell vizsgálni, és javítani kell rajta a két labdarúgó újabb kiváló szezonja után.

Suarez esetében még meg is értem, de az argentin igencsak közepes szezont fut magához képest.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.27. 22:03:45

Nero. írta:Állítólag Thiago Silva jönni akar hozzánk. El is hiszem neki, csakhogy most már túl késő, ráadásul anno a pénzzel kapcsolatos nyilatkozatával az összes biztosítékot leverte.
éhezik a család. a heti 200.000 eurós fizetéséből nem telik rá. én megmondanám neki, hogy jöhetsz, kapsz heti 50-et :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.27. 22:02:25

Szerintem meg kifejezetten örömteli, hogy előre gondolkoznak és nem szórják a pénzt. A csapat úgysem szorul rá sürgős erősítésre, itt-ott lehetne változtatni de ezzel a kerettel bőven neki lehet menni egy idénynek.

Plusz ne felejtsük, hogy az elmúlt években elment könnyen lehet 200 millió Neymar-Suarez pakkra, nem csoda hogy meg kell húzni a nadrágszíjat.....És a fizetésük is elég magas. Fent kell tartani ezeket gazdaságilag és jó hogy nem az megy hogy szépen elvannak ezek tusolva, hanem kimondják ennyi és ennyi pénz van igazolásokra.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.27. 22:01:10

csababarca írta:Érdekes,hogy az utóbbi 10 év toronymagasan legsikeresebb csapata vagyunk, ehhez képest mint valami lengyel középcsapatnak, költségvetési korlátaink vannak. :lol:
Mi a sz@rt csinált a vezetőség az utóbbi tíz évben, azon kívül,hogy agyonfizette a játékosokat?
Ez nevetséges, iylet még egy csapatnál sem hallottam,hogy már előre bemondják hogy nincs pénz, csak három adag mákostésztára az edzőtárborban.
A játékosainknak elég magas a fizetése, voltak róla hírek, hogy hosszútávon ez nem fenntartható állapot. A triplázás meg súlyosbította ezt, hisz rengeteg bónuszt is ki kellett fizetni, gyanítom többet, mint ami bejött vele. Ironikus, de minél sikeresebbek vagyunk, annál nehezebb az anyagi helyzetünk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.27. 21:49:04

Érdekes,hogy az utóbbi 10 év toronymagasan legsikeresebb csapata vagyunk, ehhez képest mint valami lengyel középcsapatnak, költségvetési korlátaink vannak. :lol:
Mi a sz@rt csinált a vezetőség az utóbbi tíz évben, azon kívül,hogy agyonfizette a játékosokat?
Ez nevetséges, iylet még egy csapatnál sem hallottam,hogy már előre bemondják hogy nincs pénz, csak három adag mákostésztára az edzőtárborban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.04.27. 21:44:32

Kovbal88 írta:Mi ez a költségvetéses dolog, hogy nem lehet igazolni??

Tavaly jött két ember Turan és Vidal, ők se voltak azok a kimondottan drága igazolások, akkor miért nincs pénz. Európa egyik legnagyobb klubjánál, miközben, a Real szórja a pénzt. Elvileg minden nagyon jó és szép nálunk, egyre jobban teljesít gazdasági vonalon is a klub. Tessék már megmagyarázni!
Vidal 17 milláért jött Arda pedig 40-ért. Nálam nem itt kezdődnek az olcsó igazolások.Ezen kívül baromi sok pénz megy el a fizetésekre (csak Messi fizujára évente elmegy 40 milla). Plusz most fogunk új stadiont épiteni ami több száz millió euróba fog kerülni és a klub okosan nem akar felvenni óriási adósságot, ezért vagyunk "bajba" a fizetésemeléseknél és igazolásoknál.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2199
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.27. 21:38:13

Mi ez a költségvetéses dolog, hogy nem lehet igazolni??

Tavaly jött két ember Turan és Vidal, ők se voltak azok a kimondottan drága igazolások, akkor miért nincs pénz. Európa egyik legnagyobb klubjánál, miközben, a Real szórja a pénzt. Elvileg minden nagyon jó és szép nálunk, egyre jobban teljesít gazdasági vonalon is a klub. Tessék már megmagyarázni!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.27. 21:35:50

Állítólag Thiago Silva jönni akar hozzánk. El is hiszem neki, csakhogy most már túl késő, ráadásul anno a pénzzel kapcsolatos nyilatkozatával az összes biztosítékot leverte.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.27. 19:25:29

roby122 írta:
Vermaelent meg sajnálom, azt gondoltam sokkal nagyobb szerepe lesz majd nálunk. Nálam igazából előrébb is lenne a sorban, mint Mathieu, csak sajnos ezt nem én szabályzom.
Kolo Touré helyett, megy majd padot melegíteni a Pool-ba.


szerk.: A Sport értesülése szerint Thomas Vermaelen, Adriano, Dani Alves, Marc Bartra, Aleix Vidal és Douglas is új csapat után nézhet.
Azért érkezőről is szólnak hírek, a PSG 21 éves brazil védője, a transfermarkt.de által 30 millió euróra taksált Marquinhos köthet ki a gránátvörös-kékeknél.
Vermaelen szerint kiváló képességű védő, világklasszis lehetett volna, de sajnos emelett borzasztó sérülékeny, ami miatt nem lett.
Nálunk is bőven jó lehetett volna, szezon elején pl. mikor éppen hosszabb ideig egyben volt, emlékezhetünk milyen jó volt, de aztán jöttek az újabb sérülések. :cry:
Én őt olyan szempontból nem tartom rossz igazolásnak, hogy bár az Arsenalban is már rengeteget volt sérült, de ha az orvosaink rendbe tudták volna rakni, akkor nagy fogás lehetett volna, és azért olyan hatalmas összeget nem buktunk rajta.
A távozókkal nagyjából egyet értek, Bartrának és Vidalnak adnék még lehetőséget, de ha LE nem számol velük, akkor jobb ha mennek, minthogy a padon sínylődjenek.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.04.27. 17:21:39

Nem hinném, hogy Götze visszamenne a Dortmundhoz. Először is kérdés, hogy Carlo elképzeléseiben mennyire fog passzolni, majd megbeszélik.
Ha nincsenek rosszban Kloppal akkor, a Pool lehet a számára a legjobb megoldás, de az MSN mögött nálunk is elférne. :mrgreen:

Vermaelent meg sajnálom, azt gondoltam sokkal nagyobb szerepe lesz majd nálunk. Nálam igazából előrébb is lenne a sorban, mint Mathieu, csak sajnos ezt nem én szabályzom.
Kolo Touré helyett, megy majd padot melegíteni a Pool-ba.


szerk.: A Sport értesülése szerint Thomas Vermaelen, Adriano, Dani Alves, Marc Bartra, Aleix Vidal és Douglas is új csapat után nézhet.
Azért érkezőről is szólnak hírek, a PSG 21 éves brazil védője, a transfermarkt.de által 30 millió euróra taksált Marquinhos köthet ki a gránátvörös-kékeknél.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.27. 17:15:01

vermaelenért állítólag érdeklődik a pool, 10 milliót adnának érte. ő is nagy vétel volt dupla ennyiért...

off: götzet szeretni fogják a bvb szurkolók :D

Kép
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.27. 17:06:41

Tromort77 írta: Illetve ha pénzért veszik meg Hummelst akkor érdekes helyzet áll elő, ugyanis anno amikor a Bayern eladta akkor volt egy záradék a szerződésében, hogy a következő eladásból részesülnek. (valószínűleg 10-20%) Tehát a Bayern kapna vissza pénzt a saját igazolásukból. :D [/size]
Az ilyen opciók csak akkor szoktak érvényesek lenni, ha 3. félnek adják el, nem? Igy sok értelme nem lenne.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.27. 17:03:40

Két dolog:
Olyat is olvastam, hogy Götze-t lehet elcserélik Hummelsre, win-win lenne a helyzetet tekintve. Illetve ha pénzért veszik meg Hummelst akkor érdekes helyzet áll elő, ugyanis anno amikor a Bayern eladta akkor volt egy záradék a szerződésében, hogy a következő eladásból részesülnek. (valószínűleg 10-20%) Tehát a Bayern kapna vissza pénzt a saját igazolásukból.
Tehát akkor a Dortmund minél drágábban adja el a Bayernnek, annyival több pénzt kap a Bayern :twisted: #-o
Kép
Válasz küldése