Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Tromort77

2016.04.27. 16:59:13

zola8787 írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ni-2497977

Ezáltal jöhetne hozzánk Kimmich vagy Alaba vagy Boateng, persze ez esélytelen :D
Boateng annyira passzolna ide, sajnálom, hogy már régóta nem opció. Pique-vel a tökéletes páros lenne.

Két dolog:
Olyat is olvastam, hogy Götze-t lehet elcserélik Hummelsre, win-win lenne a helyzetet tekintve. Illetve ha pénzért veszik meg Hummelst akkor érdekes helyzet áll elő, ugyanis anno amikor a Bayern eladta akkor volt egy záradék a szerződésében, hogy a következő eladásból részesülnek. (valószínűleg 10-20%) Tehát a Bayern kapna vissza pénzt a saját igazolásukból. :D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.04.27. 16:19:12

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ni-2497977

Ezáltal jöhetne hozzánk Kimmich vagy Alaba vagy Boateng, persze ez esélytelen :D
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.04.27. 12:29:56

Barça have met with the agent and the brother of Marquinhos to discuss a possible transfer this summer. [Diario Sport]

Gondolom sok ehhez hasonló hír fog még napvilágot látni. Én személy szerint kevés esélyt látok rá, hogy meg tudjuk őt szerezni.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.04.27. 12:15:14

Subinho írta:Lehet tudni vmit erről a Vidal gyerektől? Amikor letelt az eltiltás és bedobta LE, nem mozgott rosszul, aztán kikerült még a keretből is és egyáltalán nem játszik, ellentétben Turannal aki harmat gyenge minden meccsén... Inkább játszik Robi jobbon, mint Vidal, ami érthetetlen.... Miért? Nem volt olyan rossz, főleg fél év kihagyás után.... Most van 2 jobbhátvéd, aki még a keretbe sem fér be...
Állítólag a hozzáállását kifogásolja Lucho. Többet vár tőle edzéseken, ezért jegeli mostanában.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.04.27. 08:15:07

igazolás ügyben csak egy biztos: a Barca vesszőfutása folytatódik...lásd a legutóbbi Vidal-Turan "bombát"...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.27. 07:10:24

Lehet tudni vmit erről a Vidal gyerektől? Amikor letelt az eltiltás és bedobta LE, nem mozgott rosszul, aztán kikerült még a keretből is és egyáltalán nem játszik, ellentétben Turannal aki harmat gyenge minden meccsén... Inkább játszik Robi jobbon, mint Vidal, ami érthetetlen.... Miért? Nem volt olyan rossz, főleg fél év kihagyás után.... Most van 2 jobbhátvéd, aki még a keretbe sem fér be...
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.04.26. 19:38:07

Chino írta: Mondjuk a Mirror kb. annyit ér, mintha én felsorolnék neveket. Eddig 19 név van a listán, hamarosan bővül kb. 24-re, utána meg a csillagos ég. Még Iniestat is oda lehetne írni, sőt Messi is sanszos lehetne. #-o
Az mmeg, hogy a kommentátorok miket nyögnek be egy meccs alatt vicc. Sok ember komolyan veszi, mintha bennfentesek lennének miközben legtöbbször semmilyen sajtóorgánumban nem szerepel, de a kutya se fog utánanézni, hogy van-e ilyen. Volt már szó Bravo-ról meg Rakiticről is.
Ok, ezt én adom, csak azt mondom, hogy Stegent megérteném, ha lépne. Ilyen összefüggésben látom értelmét. Pép szeretné, bár nem tudom minek, mert Hart egy top kapus és a közönség is szereti.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.26. 17:26:21

Nero. írta:Hart elég jó és a szurkolók is szeretik, nem hiszem hogy Pep kimerné rakni, legalábbis nem lenne valami jó kezdés tőle.
Én Guardiolát olyannak ismertem meg, hogy ha van egy elképzelése, azt véghez viszi, függetlenül, hogy a közvélemény és a szurkolók mit szólnak hozzá.
Luis Enriquenél pl. sokkal inkább érzem, hogy meg akar felelni, főleg az idei szezonban... :?
Busquets meg 100% hogy marad,
Ha jól emlékszem, akkor nyilatkozott olyat, hogy ha Pep hívna, akkor elmenne, de szerinte Pep nem fog ilyet tenni.

Szóval azért nem 100 százalék, ha Guardiola hívna, + egy jó zsiros szerződéssel megkínálnak, azért lehet elgondolkozna. De abban igaza lehet Sergionak, hogy Pep nem fog ilyet tenni, hisz a bajorokhoz sem akarta magához csábitani.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.04.26. 15:54:15

visca el barca írta:eladjuk 3 millioert már látom :D

smejhel gyerek meg minek jönne ide padozni? :-k

nálam amugy most donnarumma sztár :D ha TS elmegy, akkor meg kell venni a milantól és visszadobni nekik 2 évre kölcsönbe. bravo még bőven jó két évre, mögé meg hozunk vkit
Lehetne akár az 3-4 év is. 17 éves talán még az olasz. :D úgy volna értelme, hogy 2 év plusz opcionálisan 1 vagy 2, Bravotol függően, de ez megint FM. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.04.26. 15:45:03

Normandia írta:
franklin írta:Azért nem lennék meglepődve, ha Guardiola ebbe még beleszólna, főleg Ter Stegen esetében.
http://index.hu/sport/futball/2016/04/2 ... a_cityhez/" target="_blank
Lehet benne valami, mert a Schmeichel gyerekről plegykáltak tegnap a PL összefoglalóban, hogy szeretné a Barca. Amennyiben ez igaz, akkor sanszos, hogy Stegen-ért valóban érdeklődik a MC és ő sem nagyon lehet ellene. Nyilván védeni szeretne, itt meg Bravo a favorit. Szóval meglátjuk mennyi az igazság ebben.
Mondjuk a Mirror kb. annyit ér, mintha én felsorolnék neveket. Eddig 19 név van a listán, hamarosan bővül kb. 24-re, utána meg a csillagos ég. Még Iniestat is oda lehetne írni, sőt Messi is sanszos lehetne. #-o
Az mmeg, hogy a kommentátorok miket nyögnek be egy meccs alatt vicc. Sok ember komolyan veszi, mintha bennfentesek lennének miközben legtöbbször semmilyen sajtóorgánumban nem szerepel, de a kutya se fog utánanézni, hogy van-e ilyen. Volt már szó Bravo-ról meg Rakiticről is.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.26. 15:38:50

eladjuk 3 millioert már látom :D

smejhel gyerek meg minek jönne ide padozni? :-k

nálam amugy most donnarumma sztár :D ha TS elmegy, akkor meg kell venni a milantól és visszadobni nekik 2 évre kölcsönbe. bravo még bőven jó két évre, mögé meg hozunk vkit
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.04.26. 15:30:01

franklin írta:Azért nem lennék meglepődve, ha Guardiola ebbe még beleszólna, főleg Ter Stegen esetében.
http://index.hu/sport/futball/2016/04/2 ... a_cityhez/" target="_blank
Lehet benne valami, mert a Schmeichel gyerekről plegykáltak tegnap a PL összefoglalóban, hogy szeretné a Barca. Amennyiben ez igaz, akkor sanszos, hogy Stegen-ért valóban érdeklődik a MC és ő sem nagyon lehet ellene. Nyilván védeni szeretne, itt meg Bravo a favorit. Szóval meglátjuk mennyi az igazság ebben.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.26. 15:20:19

Hart elég jó és a szurkolók is szeretik, nem hiszem hogy Pep kimerné rakni, legalábbis nem lenne valami jó kezdés tőle.

Busquets meg 100% hogy marad, Neymar meg nem érdekel. Azt csinál amit akar. Remélem a klub is így áll hozzá.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
franklin
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.09.20. 17:42:49
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2016.04.26. 14:45:45

S.Agüero írta:
Samper írta:Neymar, Ter Stegen, Busquets - nagy fordulatszámmal forog a pletykagyár. Ki merné biztosra venni, hogy alaptalanul?
Jesszus.

Busi tuti marad, másik kettő meg szerintem hülye lenne elmenni.
Azért nem lennék meglepődve, ha Guardiola ebbe még beleszólna, főleg Ter Stegen esetében.
http://index.hu/sport/futball/2016/04/2 ... a_cityhez/" target="_blank
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.04.26. 14:33:32

Samper írta:Neymar, Ter Stegen, Busquets - nagy fordulatszámmal forog a pletykagyár. Ki merné biztosra venni, hogy alaptalanul?
Jesszus.

Busi tuti marad, másik kettő meg szerintem hülye lenne elmenni.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.04.26. 09:27:04

Neymar, Ter Stegen, Busquets - nagy fordulatszámmal forog a pletykagyár. Ki merné biztosra venni, hogy alaptalanul?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.23. 19:39:19

Én is valahogy így látom. Ha nem lenne Rakitic, akkor lenne értelme, de így nem annyira látom. Az assistjai rendben vannak, de van közöttük pár szöglet/szabadrúgás, ívelés ami nálunk nem igazán menne. De nem is erre akarok kilyukadni, hanem, itt nem hiszem, hogy tudna olyan sok pluszt adni, és lehet, hogy az Atletico alapembere stb,, de Arda szintén az volt, sőt inkább ő volt a húzóember, mint a Koke, aztán láttuk mi lett. Amellett biztos, hogy 50+ - os igazolás lenne és nem a középpályánk erősítése most a legsürgetőbb. Amellett Verratti mobilisabb is, Busquets-et is többet lehetne rotálni, illetve több pluszt tudna adni szerintem, mint Koke. Csak azért mert spanyol, nem hiszem, hogy sokkal több előnnyel "indulna"
Azért a spanyol bajnokság jóval erősebb, mint az olasz v. a francia, nálam ezért mindenképpen előnnyel indul Koke Pogbával v. Verrattival szemben.

Az Ardás részhez: szerintem még nem szabadna leírni, másrészt hogy megállapításuk, hogy az Atletico emberei nálunk nem vállnak be, nem elég 1 példa. De ha még ez is igaz lenne, lehet pont Koke lenne a kivétel.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2016.04.23. 19:00:12

Samper írta:Két vonalat látok. Megnyert bajnokság - LE marad - kiegészítő igazolások ill. Elvesztett bajnokság - új edző - nagy mozgás a keretben. Várjuk ki a szezon végét.
Ekkora ordas nagy baromságot is rég olvastam. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.04.23. 18:26:23

palesz77 írta:Csak annyiban gyengebb az oregnel, hogy kozel sem lat ugy a palyan, mint Xavi - vannak nagy passzai, de de a "nem letezo passzsavokat" nem latja meg. Meg annyira nem is pontos, foleg a hosszu labdai pontatlanok. A rendszerbe biztos passzolna, de a betomorult vedelmeket o nem bontana ugy meg a passzaival, mint Verratti pl. Ha nem lenne Rakitic, akkor en is szivesen latnam, de "robotolonak" mar itt a horvat, ugyhogy most felesleges lenne szerintem.

Én is valahogy így látom. Ha nem lenne Rakitic, akkor lenne értelme, de így nem annyira látom. Az assistjai rendben vannak, de van közöttük pár szöglet/szabadrúgás, ívelés ami nálunk nem igazán menne. De nem is erre akarok kilyukadni, hanem, itt nem hiszem, hogy tudna olyan sok pluszt adni, és lehet, hogy az Atletico alapembere stb,, de Arda szintén az volt, sőt inkább ő volt a húzóember, mint a Koke, aztán láttuk mi lett. Amellett biztos, hogy 50+ - os igazolás lenne és nem a középpályánk erősítése most a legsürgetőbb. Amellett Verratti mobilisabb is, Busquets-et is többet lehetne rotálni, illetve több pluszt tudna adni szerintem, mint Koke. Csak azért mert spanyol, nem hiszem, hogy sokkal több előnnyel "indulna".

De most nem is ez a fő szempont. Kell valaki az MSN mögé, talán megint rárepülünk Nolitora, amiben én "benne lennék", illetve egy olyan kh, aki lassan átveheti a kezdőtagságot Piqué mellett. Mert Mathieu nem az a szint, ráadásul már 33 éves lesz, Bartrara nem számít így Lucho, Vermaelen szintén zenész. Ha újból képbe jönne Hummels neki örülnék legjobban. Nagyon jó védő, a legjobb korban és a szerződése is lejár jövőre. Klopp sincs már ott, ami nagyon visszatartaná. szerintem ideális jelölt. De elhallgattak róla hírek. Viszont ha választani kéne Marquinhos és Laporte között, ami a jelenlegi "célpontokat" jelenti, akkor inkább a brazilnak örülnék. Így hogy Aurier újra "megtért" a PSG is valamivel könnyebben adná. Az árak között pedig nem lenne nagy difi, a Bilbao nem engedné könnyen.

Emellé már csak egy csere balbekk kéne és le lehetne zárni az átigazolási szezont. :D
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.22. 12:23:13

Castiel írta:
zola8787 írta:Van már olyan hír, hogy mennyit költhetünk átigazolásokra?
60 miska + az eladásokból befolyt összeg!
szóval 62 millió? :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2016.04.22. 12:21:56

zola8787 írta:Van már olyan hír, hogy mennyit költhetünk átigazolásokra?
60 miska + az eladásokból befolyt összeg!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.04.22. 12:03:42

palesz77 írta:Csak annyiban gyengebb az oregnel, hogy kozel sem lat ugy a palyan, mint Xavi -
Soha senki nem látott úgy a pályán, mint Xavi, elvakultság is beszél belőlem, de akkor is ő volt a tökéletes középpályás, Koke még a közelében sincs (nem is lesz, mert elvakult vagyok :lol: )

Van már olyan hír, hogy mennyit költhetünk átigazolásokra?
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.04.22. 11:43:38

palesz77 írta:
visca el barca írta:valóban nem az a látványos irányító típus, de Te annyira nem szeretnéd itt látni, hogy már mindent próbálsz belemagyarázni :D

idén eddig van 16 gólpassza (2. az assist listán), tavaly volt neki 18, azelőtt szintén 18.
iniestánál ue. az adat idén 3, tavaly 8, azelőtt 13.

nekem ezek a számok a "nem létező passzsávok nem látásánal" 100x többet érnek.
Én nagyon szeretem Koke játékát, ezerszer inkább őt nézném nálunk, mint Pogbát pl. Szóval egyáltalán nem dőlnék a kardomba, ha jönne.. :D Csak majd ha a megint olyan lesz a támadósor, akiknek kell a középpálya komoly támogatása, ahhoz szerintem az ő irányítói képessége nem lenne elég - a statok ellenére is. Már ha maradunk ilyen játéknál, hogy beszorítjuk az ellent, ha sok terület lenne a 16-os környékén, akkor tökéletes lehetne ő is. Aztán lehet tévedek, de nekem az eddig mutatott játékából ez jött le - a rengeteg jó tulajdonsága mellett. De az utóbbi időben ebben is fejlődést vélek felfedezni amúgy, szóval lehet itt szárnyakat kapna, és még jobb lenne "open play"-ből is.. :D
Azt is hozzátenném hogy az öreg későn erő volt.Ennyi idős korában közel nem volt meg olyan szinten mint most Koke.És szerintem meg közel nincs képességei csúcsán.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.22. 11:35:07

visca el barca írta:valóban nem az a látványos irányító típus, de Te annyira nem szeretnéd itt látni, hogy már mindent próbálsz belemagyarázni :D

idén eddig van 16 gólpassza (2. az assist listán), tavaly volt neki 18, azelőtt szintén 18.
iniestánál ue. az adat idén 3, tavaly 8, azelőtt 13.

nekem ezek a számok a "nem létező passzsávok nem látásánal" 100x többet érnek.
Én nagyon szeretem Koke játékát, ezerszer inkább őt nézném nálunk, mint Pogbát pl. Szóval egyáltalán nem dőlnék a kardomba, ha jönne.. :D Csak majd ha a megint olyan lesz a támadósor, akiknek kell a középpálya komoly támogatása, ahhoz szerintem az ő irányítói képessége nem lenne elég - a statok ellenére is. Már ha maradunk ilyen játéknál, hogy beszorítjuk az ellent, ha sok terület lenne a 16-os környékén, akkor tökéletes lehetne ő is. Aztán lehet tévedek, de nekem az eddig mutatott játékából ez jött le - a rengeteg jó tulajdonsága mellett. De az utóbbi időben ebben is fejlődést vélek felfedezni amúgy, szóval lehet itt szárnyakat kapna, és még jobb lenne "open play"-ből is.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.22. 11:25:39

palesz77 írta:Csak annyiban gyengebb az oregnel, hogy kozel sem lat ugy a palyan, mint Xavi - vannak nagy passzai, de de a "nem letezo passzsavokat" nem latja meg. Meg annyira nem is pontos, foleg a hosszu labdai pontatlanok. A rendszerbe biztos passzolna, de a betomorult vedelmeket o nem bontana ugy meg a passzaival, mint Verratti pl. Ha nem lenne Rakitic, akkor en is szivesen latnam, de "robotolonak" mar itt a horvat, ugyhogy most felesleges lenne szerintem.
valóban nem az a látványos irányító típus, de Te annyira nem szeretnéd itt látni, hogy már mindent próbálsz belemagyarázni :D

idén eddig van 16 gólpassza (2. az assist listán), tavaly volt neki 18, azelőtt szintén 18.
iniestánál ue. az adat idén 3, tavaly 8, azelőtt 13.

nekem ezek a számok a "nem létező passzsávok nem látásánal" 100x többet érnek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése