Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
MR. TROMORT777

2015.10.29. 17:04:02

hank1ee írta:
Na ez óriási lenne valóban. Mostanában egyébként nem követem, mióta otthon játszik, mennyit volt sérült?
2013-ban ment haza. azóta egyszer volt sérült, méghozzá idén, 14 napra és ezalatt 1 meccset hagyott ki.
2013-ban 1747 percet játszott, 2014-ben 1879 és idén pedig már 2173 percnél jár és még bőven van a szezonból.
Elmondhatjuk, hogy a sérüéseket teljesen maga mögött hagyta.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.10.29. 16:54:32

MR. TROMORT777 írta:
palesz77 írta:Sao Paulo (on loan from Corinthians) forward Pato (26) is on Barcelona's list of among 20 forward options for the January window. [sport]
[-o< [-o< [-o< Adná az ég!

Tuti kamu de én eszméletlenül örülnék neki és szerintem nem lenne rossz ötlet.
Otthon már magára talált és szerintem Európában is megállná a helyét. Nagyon sajnálatos a karrierje, írtó nagy tehetség még mindig. Ha nem Nolito akkor nekem Ő lenne az elsődleges kívánságom. :D Asszem meg van mit kérek karácsonyra. :D
Na ez óriási lenne valóban. Mostanában egyébként nem követem, mióta otthon játszik, mennyit volt sérült?
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
MR. TROMORT777

2015.10.29. 16:39:44

palesz77 írta:Sao Paulo (on loan from Corinthians) forward Pato (26) is on Barcelona's list of among 20 forward options for the January window. [sport]
[-o< [-o< [-o< Adná az ég!

Tuti kamu de én eszméletlenül örülnék neki és szerintem nem lenne rossz ötlet.
Otthon már magára talált és szerintem Európában is megállná a helyét. Nagyon sajnálatos a karrierje, írtó nagy tehetség még mindig. Ha nem Nolito akkor nekem Ő lenne az elsődleges kívánságom. :D Asszem meg van mit kérek karácsonyra. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.29. 16:29:25

Sao Paulo (on loan from Corinthians) forward Pato (26) is on Barcelona's list of among 20 forward options for the January window. [sport]

Tudom, hogy kamu csak, de rohadjak meg, szerintem nem lenne ez egy rossz ötlet - anyagiakat leszámítva. :D "Kinőtte" a sérülékenységét már, fejben is összeszedettnek tűnik jó ideje, a képességeit meg mindenki ismeri - mi meg aztán főleg-, és még játszani is tud kb mindenhol a támadószekcióban, ami sok jelöltről sajna nem mondható el.

Nyilván számtalan érv is szól ellene, meg nagy rizikó is, de akár lehet egy Thiago Silva 2.0 is, aki eleinte szintén gyengén kezdte az európai karrierjét, aztán a visszatérése után robbantott. Remélem Patoval is ez lesz - 99,99%, hogy nem nálunk, ezt tudom jól -, mert a jelenlegi csatárfelhozatalban egy ilyen képességű támadót felüdülés lenne nézni az európai élfociban.. És egyre több hír szól arról, hogy visszatér, meglátjuk, én mindenesetre drukkolok neki, ideje még azért bőven van. Vége lehet kicsit off lett, sorry lrte.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.29. 10:23:37

az nálam még a brutálisan sok alatt van :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.10.29. 09:11:52

visca el barca írta:nem tudom, de mindenki ezt hajtja hetek óta, mindenféle noname weboldalra hivatkozva, vhogy egy hivatalos uefa jelentésnek jobban hiszek. bár gondolom ezekhez még hozzájött a triplázós prémium, ami nem tudom, hogy mennyi, de kétlem hogy brutálisan sok lenne
A triplázós prémium több mint 1 milla fejenként.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.29. 08:18:40

nem tudom, de mindenki ezt hajtja hetek óta, mindenféle noname weboldalra hivatkozva, vhogy egy hivatalos uefa jelentésnek jobban hiszek. bár gondolom ezekhez még hozzájött a triplázós prémium, ami nem tudom, hogy mennyi, de kétlem hogy brutálisan sok lenne
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.10.29. 06:23:38

visca el barca írta:az uefa kiadott egy hivatalos jelentést a klubok fizetéséről. szóval itt megdőlni látszik, hogy mennyire túlfizetettek a játékosaink és hogy nincs pénz igazolásra, meg fair play meg a többi baromság

1. Real Madrid (spanyol) 270 millió euró
2. Manchester United (angol) 263 millió euró
3. Barcelona (spanyol) 248 millió euró
4. Manchester City (angol) 245 millió euró
5. Paris Saint-Germain (francia) 235 millió euró
6. Chelsea (angol) 231 millió euró
7. Bayern München (német) 218 millió euró
8. Arsenal (angol) 199 millió euró
9. Juventus (olasz) 184 millió euró
10. Liverpool (angol) 172 millió euró
VEB, nem a múlthéten olvastuk, hogy a Barca a legjobban fizető klub? Most meg itt a Margit megelőzi????
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2015.10.26. 21:51:31

Nekem Piatti ugrott be, hogy nem lenne rossz igazolás. A Valencia padját gondolom lecserélné és azért nem rossz kis játékos szerintem. MIndig is bírtam a Crusat/Piatti féle Almeria jatékát. Persze biztos nem fog idejönni, csak bennem merült fel a dolog.
MR. TROMORT777

2015.10.26. 21:21:59

visca el barca írta:az uefa kiadott egy hivatalos jelentést a klubok fizetéséről. szóval itt megdőlni látszik, hogy mennyire túlfizetettek a játékosaink és hogy nincs pénz igazolásra, meg fair play meg a többi baromság

1. Real Madrid (spanyol) 270 millió euró
2. Manchester United (angol) 263 millió euró
3. Barcelona (spanyol) 248 millió euró
4. Manchester City (angol) 245 millió euró
5. Paris Saint-Germain (francia) 235 millió euró
6. Chelsea (angol) 231 millió euró
7. Bayern München (német) 218 millió euró
8. Arsenal (angol) 199 millió euró
9. Juventus (olasz) 184 millió euró
10. Liverpool (angol) 172 millió euró
Talált erről bárki is valami hivatalos forrást? NSO-n látom, utána keresgéltem de semmi. Nem ellened szól, de én már semmit nem hiszek el ami NSO-ról származik.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.26. 18:41:02

az uefa kiadott egy hivatalos jelentést a klubok fizetéséről. szóval itt megdőlni látszik, hogy mennyire túlfizetettek a játékosaink és hogy nincs pénz igazolásra, meg fair play meg a többi baromság

1. Real Madrid (spanyol) 270 millió euró
2. Manchester United (angol) 263 millió euró
3. Barcelona (spanyol) 248 millió euró
4. Manchester City (angol) 245 millió euró
5. Paris Saint-Germain (francia) 235 millió euró
6. Chelsea (angol) 231 millió euró
7. Bayern München (német) 218 millió euró
8. Arsenal (angol) 199 millió euró
9. Juventus (olasz) 184 millió euró
10. Liverpool (angol) 172 millió euró
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.10.25. 11:44:04

Nolito jó igazolásnak lehet. Szerintem jönni is fog. Olyan Mathieu szaga van a dolognak. Érte is kifizették a kért összeget. Most is az lesz. A Celtának biztosan jól fog jönni a pénz, szinte kizárt, hogy ott tudnak maradni az első hatban. Csak jól járhatnak az üzlettel.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.25. 11:13:17

Erxy írta:
csababarca írta:állítólag van kivásárlási ára, ami ha igaz,kérhetnek akármennyit, senkit nem érdekel.
nem allitolag, tenyleg van kivasarlasia, mint mindenkinek Spanyolorszagban. jelenleg 18, ha hosszabbit akkor 25 millio euro lesz.
de nagyon ugy nez ki nem igazolunk senkit telen.

Szerintem nem lenne elvetendő ötlet egy olyan transzfer, hogy belevesszük az üzletbe Sandrot. Őt tud hasonló poszton játszani, mint Nolito, így a Celtanak is lenne valamilyen opciója a helyére és még játéklehetősége is lenne is. Mert ha érkezik a spanyol Sanndro még ennyi lehetőséget sem fog kapni, főleg, ha Messi visszatér.
A vigoiak pedig fejre is állhatnak, Nolitonak van kivásárlási ára és ha hívnák gondolkodás nélkül jönne.

Az egyetlen akadály ez a pénz limit lehet, de nem hiszem, hogy nem tudtak erről semmit előre és ennek ellenére igazolással kampányoltak.
Summa-summarum szerintem ha meg akarjuk szerezni véghez is visszük, csak nehogy kapjunk még egy büntit, annyit nem ér az egész. Van egy MSN, Arda plusz Munir/Sandro. Az ellenfelek 2/3-a ellen akkor is elégnek kell lenni, ha nincs valaki az MSN-ből.
Forca Barca!!!!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.10.24. 13:20:37

csababarca írta:
visca el barca írta:sztem meg nolito kapcsán egyszerűen csak arról van szó, hogy a celta nincs rászorulva, hogy eladja és mivel tudják h nekünk nagyon kell, azt mondják, hogy reális ár*3 és vihetjük.
állítólag van kivásárlási ára, ami ha igaz,kérhetnek akármennyit, senkit nem érdekel.
nem allitolag, tenyleg van kivasarlasia, mint mindenkinek Spanyolorszagban. jelenleg 18, ha hosszabbit akkor 25 millio euro lesz.
de nagyon ugy nez ki nem igazolunk senkit telen.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.10.24. 12:46:40

visca el barca írta:sztem meg nolito kapcsán egyszerűen csak arról van szó, hogy a celta nincs rászorulva, hogy eladja és mivel tudják h nekünk nagyon kell, azt mondják, hogy reális ár*3 és vihetjük.
állítólag van kivásárlási ára, ami ha igaz,kérhetnek akármennyit, senkit nem érdekel.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.24. 12:45:20

sztem meg nolito kapcsán egyszerűen csak arról van szó, hogy a celta nincs rászorulva, hogy eladja és mivel tudják h nekünk nagyon kell, azt mondják, hogy reális ár*3 és vihetjük.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.24. 12:27:08

visca el barca írta:mondjuk továbbra sem értem, hogy miért veszed készpénznek ezt a 6 milliót. attól hogy az [ara], meg a többi szögletes zárójeles, 3 betűs forrás amit állandóan betesztek erről ír még nem biztos h igaz :D
Mert már korábban is volt erről szó. Csak akkor még 10 millióról. Illetve tudjuk, milyen "jó" kapcsolatunk van ezekkel a maffia szervezetekkel (uefa,fifa).
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.24. 12:22:38

mondjuk továbbra sem értem, hogy miért veszed készpénznek ezt a 6 milliót. attól hogy az [ara], meg a többi szögletes zárójeles, 3 betűs forrás amit állandóan betesztek erről ír még nem biztos h igaz :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.24. 11:42:39

Luis Enrique want Barcelona to sign Celta winger Nolito (29) during the January window, but the club see him as too expensive. [ser]

Na, akkor jól sejtettem, h mégsem olyan egyértelmű ez az ügylet. Ráadásul, ha csak 6M költhetünk télen, nem is jön ki a ára, akkor sem, ha mondjuk eladnánk Adrianot 6M-ért. Az is csak 12M, vagyis nem elég semmire.

szerk.:Barcelona don't plan to let any first team players go during the upcoming January transfer window. [ser]
Ez meg is cáfolja az Adrianos eszmefuttatásomat. Ha tényleg csak 6M költhetünk, nem várható 1 játékos érkezése sem.
Nem mintha emiatt a kardomba dőlnék. Szvsz a Vidal, Arda kettős megoldja a problémákat.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.10.24. 10:36:24

Chino, a kp-ról nem beszéltem, szóval az félre ment,vagy nem nekem szántad nem tudom :)
Védelemről meg ugyanazt gondoljuk, nagyjából.

Én csak azt akartam kihozni,hogy hiába van ott 5 ember, jelenleg mégse vagyunk ott meg, ilyen olyan okok miatt. Szóval oda el tudnék fogadni igazolást, bár mint írtam, elég szűkös a piac.


Oliveira Betisben nagy király volt, én bírtam, de ez már tipikusan az a hír, ami után a következő AirSanyi lesz!!! Már mindenkit elővesznek, nem semmi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.24. 10:25:57

Santos forward Ricardo Oliveira (35, ex-Valencia -Betis -AC Milan) has been offered to Barcelona ahead of the January transfer window. [md]

Rá emlékszik még valaki? :D Leen és Bobon kívül, mert múltkor pont ők hozták nekem össze az ő nevét. Tuti nem köt ki itt, meg 35 évesen nem tudom mit tudnánk kezdeni vele, amikor szerintem fénykorában is csak csere szintet ütött meg nálunk. De azért jópofa volt olvasni a nevét, tiszta nosztalgia. :D

szerk.: Közbe most nézem, hogy jelenleg válogatott kerettag, és csak úgy szórja a gólokat a Santosan. :D Mint a jó bor, a korral érik ő is.. :mrgreen:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.23. 15:11:17

csababarca írta:Én se biztos,hogy igazolnék télen.
Jön Arda és Vidal, elvileg több poszton is bevethetőek, elégnek kell lennie ennyi erősítésnek.

Középhátvédek száma azért ne tévesszen meg senkit.
Bartrara nem számítanak, Verma állandó sérült, Matyi no comment, Piqué-Masch ok, de formán kívül.
Szóval nem olyan rózsás a helyzet itt.
Bár ami inkább probléma, az a piac...nem látok olyan elérhető opciót, aki tuti beválna.
Talán Marquinhos akit megnéznék, de ő is lutri azért, más nem nagyon van. (Ramos-Varane duó akik etalonok nem elérhetőek.)

Az, hogy valaki formán kívül van nem jelenti azt, hogy egyből igazolni is kell a helyére. Ha így lenne elég sokat kellene költeni télen/nyáron. A kp-ra ott lesz Halilovic, aki, ha így folytatja az egyik legnagyobb dobásunk lehet. Egyedül attól félek, hogy nem fogják megtalálni a legjobb pozíciót számára, de szerintem ez közel sem lehetetlen, sőt! Rafinha-t senki sem említi vagy ennyire elásta itt mindenki. Attól, hogy most komolyabban lesérült távolról sem zárom ki annak a lehetőségét, hogy a visszatérése után ne lenne újra komolyabb szerepe. Elvileg márciusra jósolták a felépülését. Ha már a szezonban néhány meccsen szerephez jut és nyáron pedig egy jó alapozáson vesz részt, jó eséllyel ugyanúgy számolhatunk vele. De amúgy is olyan korban van, amikor könnyebben regenerálódik a teste. Így lesz még egy játékosunk a kp-ra, akivel könnyen lehet, hogy rendesen beépítve akár kezdőként is számíthatunk.

Ha kp-ra igazolnánk, akkor mindenképp egy olyan kellene aki már klasszis vagy rövid időn belül az lehet, és nem Turan szintű és életkorút. Ezzel nem leszólva a törököt, mert idén ő kellett, de ezután már nem ilyenre van szükség. Ilyen nem sok van és nem is nagyon akarok nevekbe belemenni, de csakhogy érthető legyen, Verratti, Gündögan, Pogba. Tehát vagy a kezdőbe vagy egyáltalán nem. Ergo nem látom szükségét annak, hogy padra hozzunk játékosokat. Mondjuk Iscot el tudnám képzelni. A Realban nem is nagyon érzi jól magát, nem számít kezdőnek, itt meg biztosított lenne a tagsága. Nem érzem akkora Madrid-érzelműnek, hogy ne dobbantana ha jobb lehetősége van, csak azért mert a Realban játszott.

Egy balbekk csere kellene, aki mobilis is lenne. A támadó kérdés valószínűleg eldől télen, szóval az nyáron már minden bizonnyal lényegtelen lesz.

A védelem ami elgondolkodtató. Matyi nem hinném, hogy opció. Vermaelenen múlik sok minden. Ha visszatér és hozza az igazi formáját akkor lesz egy Piqué-Vermaelen duónk, cserének Bartra-Masch, ha mégis érkezne mondjuk Laporte akkor legalább kettőnek távoznia kellene, hacsak nem számol LE véglegesen Masch-al a kp-n. Hat belső védőnek nincs értelme, ez egyértelmű.
Szóval olyan nagy mozgásra én nem számítok, ami az érkezőket illeti. Nem hinném, hogy egy kezdő középhátvédet hátvédet és középpályást is hoznánk.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.10.23. 14:15:39

Messias2 írta:Barcelona can in principle spend 6M during the upcoming January transfer window. [ara]
Mondjuk ebből nehezen jönne ki Nolito ára. :roll:
Mondjuk Adriano esélyes, hogy távozik.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.23. 14:11:57

Barcelona can in principle spend 6M during the upcoming January transfer window. [ara]
Mondjuk ebből nehezen jönne ki Nolito ára. :roll:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.10.23. 12:40:45

Én se biztos,hogy igazolnék télen.
Jön Arda és Vidal, elvileg több poszton is bevethetőek, elégnek kell lennie ennyi erősítésnek.

Középhátvédek száma azért ne tévesszen meg senkit.
Bartrara nem számítanak, Verma állandó sérült, Matyi no comment, Piqué-Masch ok, de formán kívül.
Szóval nem olyan rózsás a helyzet itt.
Bár ami inkább probléma, az a piac...nem látok olyan elérhető opciót, aki tuti beválna.
Talán Marquinhos akit megnéznék, de ő is lutri azért, más nem nagyon van. (Ramos-Varane duó akik etalonok nem elérhetőek.)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése