Sergi Roberto

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.18. 13:04:14

LM10 írta:"Enrique tudja mire vagyok képes."
ha ennyire király a gyerek akkor martinonak miért nem mutatta meg? én vagyok az egyik legnagyobb ellenzője a gyereknek. és marhára nem érdekel h felkészülési meccsen ZS kategorias csapatok ellen mennyire király. idén amikor pályára lépett látványosan színtelen szagtaln volt az egész gyerek. még JDS is többet mutatott...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.18. 12:19:32

Bob_Marley írta:Én örülök neki, hogy hosszabbítani akarunk vele, mert szerintem egyáltalán nem rossz a srác. Sokan ekézik itt a fórumon mostanában, pedig visszalehetne lapozgatni pár felkészülési meccsre tavalyról akár, vagy B-s meccsekhez, akkor mik mentek róla. 22 éves emberről beszélünk, van ideje még kiforrni. Idén sem éreztem, hogy negatív szereplő lett volna.
Ez igaz, én is ezek közé az emberek közé tartoztam. A felkészülés után például kifejezetten nagy reményeket fűztem hozzá, ott nagyon biztatóan és BÁTRAN játszott. Aztán amint eljött a szezon kezdete, és jöttek a tétmeccsek, olyan szinten lebutult alibire a (passz)játéka, hogy az valami elképesztő. A megindulásai még így sem voltak rosszak, de amúgy semmi egyéb jót nem lehet elmondani az idei teljesítményéről.

Úgyhogy ÉN kölcsönadnám egy Spanyol középcsapatnak - mondjuk a Celtának, úgyis elment Rafinha, lehet örülnének neki -, szokja az első ligát, ott mégse akkora a nyomás, talán ki tudna teljesedni ismét. De ez után a szezon után nem lennék nyugodt, ha ő lenne a 4. támadó középpályás a keretben annak tudatában, hogy Rakitic és Rafinha is kérdőjel egyelőre, és jövőre lehet nem is igazolhatunk..
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.06.18. 12:15:31

Arra emlékszem, hogy a B csapatnál nagyon jól irányított, és itt a fórumon már elég sok embert megnyert magának. Tavaly került fel, Martino viszont csak néha alibi meccseken, és alibi cserének használta őt. Jogos, hogy tavaly nem tett le semmit, de nem vétett "Oleguer" féle hibákat, hogy mágjára kéne dobnunk. Enrique volt az edzője, biztos tudja mire képes igazából, és mikor felmerült először, hogy Roberto marad, ezt is nyilatkozta, hogy "Enrique tudja mire vagyok képes."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.18. 12:11:08

etooka9 írta:Hat ez hitetlen, vajon mit lat benne LE :?:
Attól tartok, hogy egy hozzá teljesen lojális csapatot szeretne, akiket ő igazolt, vagy ő "tartott" meg, kivéve azt az ötöst aki ugye "érinthetetlen".

Ez vagy nagyon jól, vagy nagyon rosszul sülhet el. :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.06.18. 11:55:16

22 éves korában Ini már a kezdőtagságért küzdött, Piqué és Puyol szintúgy. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.06.18. 11:21:20

Én örülök neki, hogy hosszabbítani akarunk vele, mert szerintem egyáltalán nem rossz a srác. Sokan ekézik itt a fórumon mostanában, pedig visszalehetne lapozgatni pár felkészülési meccsre tavalyról akár, vagy B-s meccsekhez, akkor mik mentek róla. 22 éves emberről beszélünk, van ideje még kiforrni. Idén sem éreztem, hogy negatív szereplő lett volna.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.18. 10:55:16

Petr írta:Barcelona have started the talks to renew the contract of Barcelona midfielder Sergi Roberto (22), that expires in 2015. [catradio]


Inkább ne.
Azt hiszem lelkiekben el kell kezdeni felkészülni az Iniesta-Rakitic-Rafinha-Sergi Roberto középpályás sorra jövőre.. :roll:
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.18. 10:46:26

Petr írta:Barcelona have started the talks to renew the contract of Barcelona midfielder Sergi Roberto (22), that expires in 2015. [catradio]


Inkább ne.
Hat ez hitetlen, vajon mit lat benne LE :?:
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.06.18. 10:21:35

Barcelona have started the talks to renew the contract of Barcelona midfielder Sergi Roberto (22), that expires in 2015. [catradio]


Inkább ne.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.24. 21:46:45

Amilyen jól kezdődött a szezonja, olyan rosszul folytatódott, nem meglepő, hogy a szezon érdemi részében már alig-alig kap(ott) lehetőséget. Sajnálom a srácot, mert szerintem van benne spiritusz, de itt egyelőre nem tudott kibontakozni.

Ha Rafinha tényleg nálunk kezdi meg a következő idényt (márpedig erre meglehetősen nagy esély mutatkozik jelen állás szerint), akkor nem marasztalnám feltétlenül Robertót, hiszen valószínűleg közel sem kapna annyi játékpercet, amennyi szükséges lenne a további fejlődéshez. Talán a kölcsönadás lenne a legjobb opció az ő esetében is (a Rafinhát elveszítő Celtát kárpótolhatnánk vele), de egy jó ajánlat érkezése esetén az eladásától sem zárkóznék el a vezetőség helyében. Nagyobb potenciált látok a kis Alcántarában.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.03.13. 09:54:54

Kevés ő ehhez. Messze kevés. Az akarás megvan, de nem elég technikás és fejben igencsak gyenge. A szöglet-gólnál az a beragadás röhejes volt. :evil:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.12. 22:48:22

Nem kell ekézni a srácot. Nem rossz futballista, de itt piszok magasan van a mérce. Nem fogja átvinni, de egy középcsapatban-Sevilla, Villarreal pl.-simán alapemberré vállhat majd.
Egyébként számomra talány, hogy a kb hasonló kaliberű Bartra viszont itt sokak szerint a jövő embere...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Tom51
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007.01.23. 17:34:49

2014.03.12. 22:40:51

Hihetetlen, hogy mennyire fogalmatlan. Nyomott kb. 25 meccset, 0 gól, 0 gólpassz és egy remek öngól, s a sziti góljánál fainul beragadt. Nem értem, mit lát benne Tata. :/
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.01.30. 10:14:43

Én amúgy inkább úgy látom, hogy csórikámnak nincs önbizalma. A labdaátvételeknél méterekre pattog tőle a labda, nincs egy tökéletesen pontos labdája valahogy mindig kicsit veszít vele fél ütemet az, aki kapja, meg alapvetően nulla kockázatú passzokat ad, méghozzá úgy, hogy minél gyorsabban szabaduljon a labdától.

Ennél, amit most nyújt, nyilvánvalóan többet tud, de ha nem bírja kihozni magából, vagy csak ilyen rosszul viseli a nyomást nem sokáig maradhat itt... Egyébként a Xavi-Iniesta-Fabregas trió mögé én pont egy ilyen kaliberű játékost képzelnék el, mert egy Thiagot (de mondhatnám Gündogant) nem lehetne mögéjük rakni, mert ő nem a backup-kaliberű középpályás, őt nem lehet úgy jegelni, mint SR-t (vagy lehet, csak akkor elmegy mint Thiago). Kellenek a Keita/Belletti/Edmilson-féle alázatos játékosok, akik amikor kell beállnak-beszállnak és a maximumot nyújtják, csak szemben az említett játékosokkal SR posztján ehhez sokkal bátrabbnak, kreatívabbnak, kezdeményezőbbnek kellene lenni.

Rafinha ebből a szempontból egyértelműen jobbnak tűnik, de azért az nála is kérdés, hogy hogyan viselné ha negyedik lenne a sorban és játékidőben.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.30. 09:52:36

mind1, én tul nagy jövőt nem jósolok neki, jövőre rafinha uis visszajön és akkor csak 5. lesz a sorban..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.30. 09:31:24

visca el barca írta:tegnap ujfent bemutatta a világ legnagyobb alibijét. megkapja, és egyből meg a 2 méteres oldalpassz. megnéztem a statjait idén 19 meccs 0 gól, 0 gólpassz. reméljük tata hosszútávon nem szán neki tul komoly szerepet, mert egyelőre nem érdemelné meg..
Nagyon súlytalan ezen a szinten,pedig tegnap nem egy acélos csapat ellen játszottunk.
Most nem Thiago-mániám miatt,de a kicsi már a kezdetekkor amikor beállt, mutatott valami, egy két látványosabb lefordulást,megindulást,külsős passzt,vagy valamit, amire lehetett mondani,hogy na ez igen.
Sergi Roberto meg csak az alibit adja elő,pedig már nem egy meccs van a lábában...

Nah mindegy, de nekem már elegem van az ilyen típusú középpályásokból,nekem Thiago,Rafinha vonal kell,akik labdabiztosak is, jól passzolnak,ugyanakkor van bennük lendület is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.30. 09:23:52

tegnap ujfent bemutatta a világ legnagyobb alibijét. megkapja, és egyből meg a 2 méteres oldalpassz. megnéztem a statjait idén 19 meccs 0 gól, 0 gólpassz. reméljük tata hosszútávon nem szán neki tul komoly szerepet, mert egyelőre nem érdemelné meg..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.23. 12:46:49

Gareth Tello írta:szerintem nem azért, mert nem képes rá, hanem
hanem azért mert látja, hogy ezzel a totálisan sótlan játékával is kapja a meccseket.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.23. 12:23:31

Nekem is csalódás Rob játéka az utóbbi időszakban, pláne annak fényében, hogy az előszezonban meccsről meccsre kiváló játékkal rukkolt elő.

Nagyon kevés kockázatot vállal, nem jönnek a gyilkos passzok, és szerintem nem azért, mert nem képes rá, hanem... Nem is tudom. Talán nem meri ezeket bevállalni, nem akar megkockáztatni egy labdaeladást, és inkább biztosra megy. Ami néha természetesen jó, de sok esetben hátráltatja a támadást. Szóval szerintem jó lenne, ha Tata kicsit elbeszélgetne vele, és megkérné, hogy játsszon kicsit direktebben, célratörőbben.

Egyébként le sem tagadhatná, hogy a Masíából jött, halálos nyugalommal hozza ki a labdát három ember közül is, érzi a kényszerítőzéseket, meg a hasonló finomságokat, és nem egy gyönyörű sarkas passzt is láthattunk már tőle, szóval ezen a téren nincs gond vele.

Van még pár hónapja, hogy meggyőzze Tatát és a vezetőséget (bár a márciusi-áprilisi időszakban, ahogy élesedik a versenyfutás a BL-ért és a ligáért, már nem fog annyit játszani szerintem, mint mostanában), remélem, javítani tud a teljesítményén, mert ha nem, akkor a következő szezonban (Rafinha visszatértével) könnyen átélheti ő is, amit korábban Jonathan, már ami a játékperceket illeti.

Mindent bele, kölyök!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.23. 10:24:28

Chino írta:Tata úgy néz ki lát benne valamit, különben nem játszana ennyit, de sajnos bizonyítani nem tud.
Vagy csak nincs kivel forgatni a középpályát és ezért kap többször is szerepet. Xavi, Iniesta és Cecs sem játszhat mindig, Dos Santos kidőlt, így az egyetlen még hadra fogható ember Sergi Roberto, úgyhogy túl sok variációs lehetősége nincs, ha pihentetni akar.
Nyáron kiderül, hogy mennyire is bízik benne Tata, de ha továbbra is ilyen alibi játékot mutat be az esetek többségében, akkor nem lesz itt jövője hosszútávon.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.23. 00:27:49

palesz77 írta:Ezt az első félidő alapján írom inkább, bár a másodikban sem tündökölt nagyon. De már kb Victor Sanchez jut róla eszembe ha a pályán van. Ilyen súlytalanul játszani.. Amint labdát kap ö0%-ban az van, hogy körbenéz, hogy ki az akinek a legkönnyebben oldalra tudná rakni a bogyót minél hamarabb. Egy előre passzára emlékszem ami még ötletes is volt, viszont azt meg elrontotta. Az előszezonban egészen tetszett a játéka, de azóta egyre jobban leírja magát nálam - nem mintha ez sokat jelentene.. Én nem tudom, hogy miért van az, hogy semmi egyéni villanást nem mer elvállalni, de így nem hogy Xavi utód, de még egy tökéletes kiegészítő se lesz belőle ha ezt a játékot produkálja továbbra is mint mostanában. valahogy össze kéne kapnia magát, mert ez így édeskevés lesz.. Főleg ha Rafinha is visszatér majd tényleg.
Egy az egyben adom az egész hsz-t, főleg a kiemelt részt, bár én hozzávenném a tavalyi szezonját is, pedig a fiatalokkal szemben hajlamos vagyok elfogult lenni.
Tata úgy néz ki lát benne valamit, különben nem játszana ennyit, de sajnos bizonyítani nem tud. Néha van egy-egy villanás, látványos passz, de itt ki is fújt.
Remélem jönni fog nyáron a kis brazil, és -rossz ilyet mondani- nem SR mellé, hanem helyette.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.01.23. 00:11:39

Ezt az első félidő alapján írom inkább, bár a másodikban sem tündökölt nagyon. De már kb Victor Sanchez jut róla eszembe ha a pályán van. Ilyen súlytalanul játszani.. Amint labdát kap 90%-ban az van, hogy körbenéz, hogy ki az akinek a legkönnyebben oldalra tudná rakni a bogyót minél hamarabb. Egy előre passzára emlékszem ami még ötletes is volt, viszont azt meg elrontotta. Az előszezonban egészen tetszett a játéka, de azóta egyre jobban leírja magát nálam - nem mintha ez sokat jelentene.. Én nem tudom, hogy miért van az, hogy semmi egyéni villanást nem mer elvállalni, de így nem hogy Xavi utód, de még egy tökéletes kiegészítő se lesz belőle ha ezt a játékot produkálja továbbra is mint mostanában. valahogy össze kéne kapnia magát, mert ez így édeskevés lesz.. Főleg ha Rafinha is visszatér majd tényleg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.01.23. 00:38:24-kor.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2014.01.15. 18:09:28

visca el barca írta:de nem is jó :D a 12 meccs alapján, nagyon messze van attól h állandó kezdő legyen.

Nem is az a cél egyelőre, hogy állandó kezdő legyen... ki kell derülnie mire képes, megvan-e benne a plusz, és aztán elválik, hogyan tovább. Persze gondolom, Te is arra gondoltál, hogy eddig semmi extrát nem mutatott...

...ugyanakkor én még türelmes lennék vele szemben. :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.01.15. 18:06:26

visca el barca írta:
de nem is jó :D a 12 meccs alapján, nagyon messze van attól h állandó kezdő legyen.
Hát amúgy igen, a 12 meccsből összesen egy gyilkos passzára nem emlékszem. A megindulásai jók, de passzok terén nagyon gyámoltalan. Most vagy azért, mert nem meri bevállalni őket mert a biztosra hajt még, vagy azért, mert nem képes olyan nagy passzokra.. Akik látták a B-ben is sokat játszani, azok felvilágosítanának, hogy kell még tőle várni valami pozitív irányú fejlődést az utolsó passzoknál, vagy ő inkább olyan típus aki rábízza másokra ezeket?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.15. 17:53:26

bence-barca írta:Sergi Roberto az utóbbi 12 meccs játékperceinek a felében pályán volt. 5-ször kezdett, 7-szer csereként lépett pályára.

Nem is rossz. :)
de nem is jó :D a 12 meccs alapján, nagyon messze van attól h állandó kezdő legyen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése