Sergio Busquets

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2010.02.24. 00:24:15

nekem nem azzal van a bajom hogy rossz játékos, vagy nem illik ide, de ha vkp posztot játszik akkor ne kezdjen el cselezgetni könyörgöm...miért nem lehet hogy ha megszerzi a labdát tovább passzolja, legrosszabb esetben is hátra

Makelele volt ilyen, - nyilván Busquets soha nem fog úgy játszani de nem is várjuk el mert más stílus- hogy megszerezte a labdát, nem tudott ő trükközni meg hasonlók, de egyből továbbadta

másik meg nekem se volt túl szimpatikus ahogy majdnem meghalt egy belépő után- ami visszalassítás után tényleg fájhatott - de mikor lement már egyből jelentkezett játékra, valamint mikor elesett és 'nagyon fájt' neki, de a bíró nem fújt semmit egyből felpattant.... most nem azért de nem tudom hányan szólnánk le ha egy stuttgart játékos csinálná vagy bármely nem barcás
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.02.24. 00:23:42

Az egész csapat lelassulva játszott, nem csak ő. Mindenesetre én is úgy láttam, hogy a gyenge átlagból is kinyúlt a srác, lefelé. És ez így van meccsek óta. Remélem mielőbb kilábalunk a hullámvölgyből.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.02.24. 00:17:46

Sanama írta:...
Ez egy top hsz, ne haragudj, de erről süt az elfogultság... Eladott labdák? 1-re emlékszem, de az se az a tipikus, odagurítom elé, hanem letámadták, megzavarták és nem is kellett volna megkapni... Az hogy fetreng, meg az ő dolga, neki fáj nem neked, nem nekem... Azért Alves haláltusájához képest ez még csak béta verzió...

"Gratulálok Buszketsz.Ügyes gyerek vagy... "

És még Real topicba megy néha élethalál harc, hogy hogy merik fikázni a játékosok neveit, legalább tudni, hogy nem velük a baj... :roll:
Ini, Xavi: több előrepassz, biztosabb labdatartás, sokkal gyorsabban reagáltak dolgokra, mint 16-os társuk, akinek több buta megoldása, labdavesaztése volt.
Messi: Így is a meccs legveszélyesebb embere volt. Egy jó lövés, ami épp, hogy Lehmanról kapufára pattant. (mondjuk mák lett volna, ha be megy:D). Hosszú időre eltünt, de a végén, ha nem állítják meg - amiből a kakaskodás és sárga lett, lehet, hogy 1-2 az végeredmény. Hiányzik neki Alves is...
Ibra: Lőtt egy gólt
Első két személy által leírtak igazak lennének, nem szaros kis 1:1nek kéne örülnünk.
Messi lehet veszélyes volt, de azon kívül, hogy befele tömörítette a támadásokat ma is, minthogy meghúzta volna csak legalább 2x, mintha csak egy szélső lenne, már nem haragudnék rá.
Ibrát nem bántom, mert amiért vacsorát kaphat az csak a gólja, de édes kevés lesz később.


Mikaos hsz-e a legértékelhetőbb. Lehet én is túlzásba estem a védelmével, de még mindig nem ő volt a csapat gyenge láncszeme!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kennyke04 2010.02.24. 00:24:37-kor.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.02.24. 00:17:11

Úgy gondolom jelenleg két "fajtája" van a klasszis vkp-nek. Egyik a fizikailag brutálisan erős rombolók(Essien,Touré) ill vannak a futóbolond vérszívók(pl Mascherano). Busquets egyikbe sem tartozik bele, ugyan magas de fizikailag gyenge. A vérszívók "osztályába " meg főleg nem tartozik. Olyan keveréke a vkp ill tkp-oknak hogy Xerezek ellen bármelyik poszton megállja a helyét ellenben komoly kp-vel rendelkező csapatok ellen egyiken sem. Egy vkp ne cselezzen , szerezze meg dobja tovább és kész. Hátamon feláll a szőr 3-an körbeveszik meg akarja csinálni a cselt persze nem jön be , aztán teljes lendületből mehetnek a támadók Puyolékra, romboljon pusztítsa el az ellen tkp-ját akár szabálytalánságok árán is, felejtse el ezt a töketlenséget ill határozatlanságot. Tourétól borzasztó messze van, messzebb mint hinnénk.
Emberi oldaláról nem mondanék véleményt, szó se róla neki is volt az első csapatnál eltöltött első 6hónap után reklamálásai ha nincs fizu emelés akkor távozik stb stb. Ezen kívül annyira nem figyeltem.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.02.24. 00:11:47

Elegem van már ebből a divathullámból, hogy mindig kell találni egy bűnbakot. Komolyan nem hiszem el...

Busquets-re semmi olyan egyéb panaszt nem lehet mondani, ami másra ne lenne szintén igaz.
Eladott labdákat? Igen... - és ki nem adott el? Az egész csapat alíg bírta megtartani a labdát.

Lehet, hogy egyeseknek nagy titkot fogok elárulni (legalábbis úgy látom), de Pep döntése reális volt, hogy Busquets-et hagyja fenn a pályán, mivel ő volt az egyetlen, aki gyorsan adta tovább a labdát, - szokásához híven: - sokszor egyérintőből. Csomó labdaszerzése volt ráadásul. Szóval hozta azt, amit egy 22 éves vkp-tól el lehet várni. Nehogy már ő legyen a problematikus elem, amikor a középpályán ott van egy Xavi és egy Iniesta is... vagy előrébb a többi, szintén nem kisebb nevű ember.

Egyébként nem baj, hogy Busi sokszor hátra, vagy oldalra adja egyérintőből. Hiszen egy támadás több lépésből áll, és pont az ilyen gyors "előkészítő" passzokra van szükség ahhoz, hogy Xavi, vagy Iniesta egy tiszta utat találjon maga előtt - mert akkor jön a banzáj. Nagyon jó Busquets játéka, még ha nincs is tökélyre fejlesztve, de óriási jövő van benne.

Aki a Touré-cserét reklamálja: megkérdezhetem, hogy miben tett többet Touré az első félidőben? Neki is volt pár labdaeladása, ráadásul olykor el is mélázott, bámult, és lassan adta a labdát. Nem Tourét kritizálom (hiszen mindenki ilyen volt), csak nem értem, hogy mire föl ez a nagy felháborodás mögöttes tartalom nélkül?
Avatar
petejke
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2006.03.20. 23:39:13

2010.02.24. 00:08:30

kennyke04 írta: Ha megmondod hogy az általam említett 4es mivel volt jobb mint Sergio, akkor elfogadom... mivel én ezzel nem Sergio-t akartam kiemelni, hanem a többiek teljesítményét 0-ról mínuszra redukálni. De nem ő volt az, aki gyenge volt a középpályán illetve elől...
Yaya idén mikor játszott, nekem nem váltotta meg a világot, pedig világ legjobb vkp. jának tartom, de tett annyit ma Sergio is, mint ő és akkor még Yaya-nak kb most kellett volna felépülni, de már hétvégén játszani kényszerült.
Ini, Xavi: több előrepassz, biztosabb labdatartás, sokkal gyorsabban reagáltak dolgokra, mint 16-os társuk, akinek több buta megoldása, labdavesaztése volt.
Messi: Így is a meccs legveszélyesebb embere volt. Egy jó lövés, ami épp, hogy Lehmanról kapufára pattant. (mondjuk mák lett volna, ha be megy:D). Hosszú időre eltünt, de a végén, ha nem állítják meg - amiből a kakaskodás és sárga lett, lehet, hogy 1-2 az végeredmény. Hiányzik neki Alves is...
Ibra: Lőtt egy gólt :D

Azzal egyetértek, hogy egyikük se játszott (túl) jól, de hogy Busquets akár egyiküknél is jobb lett volna, az enyhe túlzás, nem hogy négyüknél. Vagy, hogy elképzelés több lett volna benne? Mondj már egy példát? Ibrának volt min. egy fölös sarkazása. Semmit nem ért vele, de elképzelés volt benne :D Messi 1-2 megindulása, Ini vagy Xavi pár indítási próbálkozása. Ez fantázia. ötlet, de Sergio a támadásokhoz semmit sem tett hozzá.
És nem tudom, hogy valaki észre vette-e, de EZ A BARCA! Egy félidőt végig támadóközéppályásként játszott és csak alibi passzai voltak.
Yaya tavasszal be fogja bizonyítani, hogy miért ő a világ legjobbja a posztján. Pep se bolond, tudja, hogy a komoly meccseken szüksége van rá.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.02.23. 23:54:34

Előre is bocsánat ha valamit csúnyán fejtenék ki de ma nagyon felhúzott ez a pali.

Eddig is egy kis alattomos sunyi, sírós babának tartottam,akinek kicsit nagy az arca.

De ez a mai produkciója csak tetőzte.

Először is, harmatgyenge volt,bár a csapat is. Első félidőben olyan labdákat adott el, egyik ezek közül a kaputol 25méterre sikerült, nem rajta múlt,ohgy nem kaptunk gólt....

Aztán felugrottak fejelni,a csávó épphogy hozzáért,erre ez a gyerek 45pecig fentrengett, mondom oké, végülis kicsit kapott.

Aztán kap mégegy lehettfinom rúgást, újab 90perc a füvön, beérnek a dokik és kézrátétellel gógyítanak.

Aztán megint a füvön fekszik,a halálán van,de ahogy látja,hogy baj lehet, felpattan és fut vissza, persze a puha,enyhén vizes fű meggyógyította.


Gratulálok Buszketsz.Ügyes gyerek vagy...
A földön szerintem többet volt,mint játékban.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.02.23. 23:51:06

petejke írta:1. Ha nálad az "elképzelés", hogy visszapasszolja a mögötte álló védőhöz, akkor igen, csúcs ez a srác!
2. Touré legrosszabb formájában is 1000szer jobb, mint Busquets manapság. Viszont, ha a jelenlegi formákat hasonlítsuk össze, akkor még egy 0-t odaírhatok Yaya szorzojához.

Kapjon lehetőséget, de annyit mint pl Pedro, aki azért lazán beférne a kezdőbe és senki sem sírna a teljesítménye miatt.
Ha megmondod hogy az általam említett 4es mivel volt jobb mint Sergio, akkor elfogadom... mivel én ezzel nem Sergio-t akartam kiemelni, hanem a többiek teljesítményét 0-ról mínuszra redukálni. De nem ő volt az, aki gyenge volt a középpályán illetve elől...
Yaya idén mikor játszott, nekem nem váltotta meg a világot, pedig világ legjobb vkp. jának tartom, de tett annyit ma Sergio is, mint ő és akkor még Yaya-nak kb most kellett volna felépülni, de már hétvégén játszani kényszerült.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
petejke
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2006.03.20. 23:39:13

2010.02.23. 23:38:38

kennyke04 írta: 1. több elképzelés volt a srácban egyedül mint Ini, Xavi, Messi, Ibra 4esbe
2. Yaya hátsóját meg kéne hagyni színre olyan, amilyen, mivel a csávó sajnos hulla gyenge tavalyi Yayahoz képest...
1. Ha nálad az "elképzelés", hogy visszapasszolja a mögötte álló védőhöz, akkor igen, csúcs ez a srác!
2. Touré legrosszabb formájában is 1000szer jobb, mint Busquets manapság. Viszont, ha a jelenlegi formákat hasonlítsuk össze, akkor még egy 0-t odaírhatok Yaya szorzojához.

Kapjon lehetőséget, de annyit mint pl Pedro, aki azért lazán beférne a kezdőbe és senki sem sírna a teljesítménye miatt.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.02.23. 23:25:37

mezenga írta:Hát ez a gyerek meg egyre töketlenebb lesz. Elkap az ideg mikor játszani látom. Főleg mikor Toure helyett játszik.
Nekem egyre inkább ugy tűnik h Toure el fog menni nyáron(és már meg is értem)
1. több elképzelés volt a srácban egyedül mint Ini, Xavi, Messi, Ibra 4esbe
2. Yaya hátsóját meg kéne hagyni színre olyan, amilyen, mivel a csávó sajnos hulla gyenge tavalyi Yayahoz képest...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.23. 22:55:15

Nincs a legjobb formában, de nem értek egyet azokkal, akik szerint nem való a csapatba. Persze Yayának kellene alapból játszania, de nem volt véletlen a tavalyi szenzációs produkció Busitól.
Mondjuk ha filmrendező lennék, valami drámai haldoklós szerepet biztos adnék neki.
Rivaldo-A Legnagyobb.
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2010.02.23. 22:53:48

Hát ez a gyerek meg egyre töketlenebb lesz. Elkap az ideg mikor játszani látom. Főleg mikor Toure helyett játszik.
Nekem egyre inkább ugy tűnik h Toure el fog menni nyáron(és már meg is értem)
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2010.02.23. 22:46:03

Valaki mondja már meg mit keres Busquets hétről hétre a Barca kezdőjében. Már hónapok óta lassan gondolkodik a csapat játékához, nagyon sok labdát elszór, és ehhez képest alig szerez. Sosincs nagy szerelése, amiből gyorsan lehetne fordulni. Megint miért Touré ment le, amikor feljött Henry? Az ilyen döntéseken jobb csapatok ellen meccsek mehetnek el. (még ha most az egész csapat is nagyon gyengén játszott)
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2010.02.23. 18:28:21

westerngom írta:
gianni írta:Hahóóóóóóó uraim itt elég nagy a csend,miért,nem lehet belekötni a középpályásunkba?
- sajnálatra méltó, ha valaki csak ezért jár közénk..... :evil:
Miért kellene valakibe is belekötni, ha tudásához mérten elfogadhatót nyújt a pályán? Tegnap, tudásához mérten jól nyomta! Voltak csetlései botlásai, de ezt a fizikumának és felépítésének lehet főként betudni. Ellenben voltak pengés villanásai és asszisztjai is!
Nem igazán értem az ilyen bekiabálásokat! :roll:
Kérlek szépen én ezt azért írtam,mert mindig is védtem a játékost,és őt is nagyra tartom!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.02.23. 18:01:38

Rewolution5 írta:
lehet, de nem érdmli meg ...amúgy ez a játékos tipikus olyan h:
-ha megy a csapatnak, megy Busquetsnek is
-ha nemmegy a csapatnak, akkor Busquets is gyér teljesítményt nyújt...
Ezt sose értettem. Ha nem megy a csapatnak, akor se messinek, se Ininek, se Xavinak nem megy... De ezt csak Businál hozzátok fel. Nem egészen értem. Egy fiatal vkp. hogyan tudná felpörgetni a csapatot? Vagy az a gond, hogy akkor több az eladott labda? mert annak kb a fele tényleg Xavi-Ini kezelésén múlik... Szóval nem csak az ő hibája ez. Tudom, hogy hülyén hangzik, de majd lessétek meg meccsen - bár nem kívánom, hogy rossz formában lévő Barcát lássun egyhamar -, nem mondok hülyeséget :D
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.02.22. 17:46:01

gianni írta:Hahóóóóóóó uraim itt elég nagy a csend,miért,nem lehet belekötni a középpályásunkba?
lehet, de nem érdmli meg ...amúgy ez a játékos tipikus olyan h:
-ha megy a csapatnak, megy Busquetsnek is
-ha nemmegy a csapatnak, akkor Busquets is gyér teljesítményt nyújt...
Kép
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.22. 09:00:28

Már korábban is úgy gondoltam jobbat tud nyújtani Xavi vagy Ini mellett, mint vkp-n! Hát szerintem tegnapelőtt bebizonyosodott! :)
Meglátásom szerint jobban tud ott érvényesülni, jó volt, hogy Touré mögötte biztosított! Többször ki lehetne próbálni ezt a felállást!
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.02.22. 08:55:55

gianni írta:Hahóóóóóóó uraim itt elég nagy a csend,miért,nem lehet belekötni a középpályásunkba?
- sajnálatra méltó, ha valaki csak ezért jár közénk..... :evil:
Miért kellene valakibe is belekötni, ha tudásához mérten elfogadhatót nyújt a pályán? Tegnap, tudásához mérten jól nyomta! Voltak csetlései botlásai, de ezt a fizikumának és felépítésének lehet főként betudni. Ellenben voltak pengés villanásai és asszisztjai is!
Nem igazán értem az ilyen bekiabálásokat! :roll:
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.22. 08:29:17

gianni írta:Hahóóóóóóó uraim itt elég nagy a csend,miért,nem lehet belekötni a középpályásunkba?
Talán, mert nem vkp-t játszott? :)
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2010.02.21. 09:35:21

Hahóóóóóóó uraim itt elég nagy a csend,miért,nem lehet belekötni a középpályásunkba?
Avatar
Joee777
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:10:08

2010.02.20. 11:19:21

Szerintem feleslegesen ítélkeznek sokan Sergiről. Nagyon jó és hasznos játékosnak tartom, aki nagy jövő előtt áll. Nem értem, hogy miért gondolják sokan, hogy a CSAPAT idei gyengébb játéka, azért van mert nem Yaya játszik, hanem Busquets. Ez szerintem hülyeség. Nem játszunk úgy, mint tavaly és messze nem lövünk annyi gólt. Szerintem ez mindenkinek a problémája, és kell valaki(k) akit lehet okolni. Általában ez Sergi vagy Ibra, ahogy a meccsek utáni kommenteket olvasni szoktam. Lehet, hogy sokan rajongunk Xaviért, Messiért és Alvesért, de ebben a szezonban a tavalyi önmaguk árnyékai. Persze zsenik, néha húznak olyan megmozdulásokat, amik eldöntik a meccseket (simán fel lehet dobni mindegyik név mellé 3-4 ilyet a szezonból), de sajnos a játékban nem megy annyira. Leo hosszú 10 percekre eltűnik sokszor, és a jobb oldalon a vonal mellett csak esetenként jelenik meg (ezt nagyon nem értem Peptől). Xavi játéka is pontatlanabb (már 3 labdát is elad meccsenként :P ) és sajnos maga a csapat játéka is lassabb, ami szerintem nagy részben az irányítók és támadók hibája. Ibra beépülése is elég nehézkesen megy, de én bízom abban, hogy neki nemsokára felszakad egy belső gát, ami eddig visszafogta.
A lényeg az, hogy a csapat szerintem nem azért játszik gyengébben, mert Pep Sergit erőlteti. Egyetértek, hogy Yaya több percet érdemel, de szerintem nem a zongoracipelő személye határozza meg a játékot, hanem a húzóemberek jelenlegi rosszabb formája. Bízzunk benne, hogy a 3-4 gólos parádékat tavaszra tartogatják a fiúk :P
Egyébként Sergiről még annyit, hogy minden adottsága (testi és lelki) megvan ahhoz, hogy a posztján a világ legjobbja legyen. Én szeretem a játékát, még akkor is ha néha bakizik. Egyébként én el bírnám képzelni néhány meccsen Xavi vagy Iniesta helyén is, hogy ők tudjanak pihenni, és akkor akár Yayaval együtt is pályán lehetne.
Forza BARCA!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.20. 10:36:46

westerngom írta:
socio66 írta:Nem tudom mi baj van vele.
Első évében valósággal berobbant,jól játszott,megbízható volt,be lehetett vetni többek között egy Klasszikuson,vagy a Bl-döntőn is.
Idén tény,hogy kicsit megrekedt a fejlődésben,és valamiért bizonytalanabb is lett,de azért én még így sem sz.rom össze magam,ha ő kezd egy meccsen.
Van benne potenciál,és ezt csak az nem látja,akit elvakít a Touré mellőzöttségéből fakadó csalódottsága.
Oleguer-el meg ne hasonlítsuk már össze,jézusom..
Igen... ez az Oleguer-es hasonlítás erős és alaptalan! :shock:
Személy szerint engem nem vakít el semmi és csalódott sem vagyok, talán inkább konzekvens!
Sztem nem alaptalan az összehasonlítás, amikor Rijkaardal dupláztunk, és nagyon ment a csapatnak, akkor Oleguerel sem volt probléma. Én pont ugyanezt látom Busquetsnél, amikor körülötte jó a csapat, akkor ő is viszonylag jó, de ha nem, akkor megmutatkoznak a gyengeségei. Abban is egyet értek, h a fizikuma sem a legmegfelelőbb a vkp posztra, sokszor kijön a gyengesége. Én biztos vagyok benne, h ekkora hátszél nélkül nem futott be volna ekkora karriert, nagyon szerencsés fickó. Sztem ha egy kis csapatból kéne feltörnie, sosem jutna el a világ egyik legjobb csapatába.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.02.19. 22:08:09

socio66 írta:Nem tudom mi baj van vele.
Első évében valósággal berobbant,jól játszott,megbízható volt,be lehetett vetni többek között egy Klasszikuson,vagy a Bl-döntőn is.
Idén tény,hogy kicsit megrekedt a fejlődésben,és valamiért bizonytalanabb is lett,de azért én még így sem sz.rom össze magam,ha ő kezd egy meccsen.
Van benne potenciál,és ezt csak az nem látja,akit elvakít a Touré mellőzöttségéből fakadó csalódottsága.
Oleguer-el meg ne hasonlítsuk már össze,jézusom..
Igen... ez az Oleguer-es hasonlítás erős és alaptalan! :shock:
Személy szerint engem nem vakít el semmi és csalódott sem vagyok, talán inkább konzekvens!
socio66

2010.02.19. 21:53:56

Nem tudom mi baj van vele.
Első évében valósággal berobbant,jól játszott,megbízható volt,be lehetett vetni többek között egy Klasszikuson,vagy a Bl-döntőn is.
Idén tény,hogy kicsit megrekedt a fejlődésben,és valamiért bizonytalanabb is lett,de azért én még így sem sz.rom össze magam,ha ő kezd egy meccsen.
Van benne potenciál,és ezt csak az nem látja,akit elvakít a Touré mellőzöttségéből fakadó csalódottsága.
Oleguer-el meg ne hasonlítsuk már össze,jézusom..
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2010.02.19. 21:51:30

Fernando írta:Nem hiszem, hogy összekéne hasonlítani Touréval ilyen szempontból. Más kettejük játéka. Touré az erejére épít, Busquets a technikájára. Szerintem innentől fölösleges is beszélni erről.
Ne haragudj, de ezen írásod mellett nem tudom elmenni szó nélkül!

Yayát csodálom azért hogy ilyen felépítéssel, ezzel a magassággal milyen finoman bánik a labdával, és még a testcselei is meghazudtolják hogy alapból 90 kiló körül lehet. Az már más kérdés, hogy labdaszerzésnél lapattognak róla az ellenfelek, ellentétben Busival, mert ott fordított a helyzet. Zárójelben hozzáteszem hogy ettől még nagy jövőt jósolok Businak, csak ha Yayát látom focizni, mindig a fénykorában lévő Viera jelenik meg a szemem előtt. Ha valakiről azt mondják, hogy az erejére épít, akkor az nekem Essien.
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Válasz küldése