Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.06.15. 11:39:28

Piqué told Xavi that he is willing to fight for a starting spot, lower his salary, focus 100% on football, and will not cause any problems if he's not a starter. [Diario AS]
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.06.14. 22:41:50

Asensi írta:
2022.06.14. 21:49:20
...
Értem és tiszteletben tartom amit gondolsz, de szerintem egy olyan játékost aki az utolsó 4-5 évben inkább csak kárt csinál mint hasznot másképp nem lehet kezelni.
Kép
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.06.14. 22:06:03

Feast4 írta:
2022.06.14. 20:17:57

Mit akartam ezzel mondani. Azt, hogy ez tuti nálunk is így van.

A következőkép képzelem:
(...)
És ha azt gondolnátok, hogy ez ilyen megmosolyogtató fikció. Sajnos nem hiszem...
igy szuletnek az urban legendak
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.06.14. 21:49:20

Feast4 írta:
2022.06.14. 20:42:58
Mindig Messi volt kikiáltva zsarnoknak, de ő legalább lőtt gólt. Arra viszont sose figyelt senki, hogy az a védő aki miatt történt egy s más égés, az jó hajópatkány módjára mindig elsőként futott fel az árbócra és amikor a hajót partra húzták gond nélkül visszamászott a fedélzetre és várta, hogy újra kifusson a vitorlás.
Látom nem érted.
Ezért még egyszer megpróbálom elmagyarázni. Nekem nem fér bele a barcelona szurkoló imagebe, hogy a saját játékosainkat patkánynak nevezzük.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.06.14. 20:57:12

Hát nem tudom, érdekes elméletek forognak itt. Gyorsan leszögezem, hogy Piqué nem a kedvenc játékosom. De az "aknamunkájához" még az általatok említett példák szerint is kéne az elnök és az edző szimpátiája és protekciója.

Ehhez képest ami az utóbbi napokban kijött, ezzel szögesen ellentétes képet mutat, sőt, a legszebb Griezmann-, Umtiti-, Dembélé-hagyományok folytatását: sajtóba való szivárogtatások Piqué hitelvesztéséről, csapaton belüli pozíciójáról, magas béréről, nemkívánatosságáról, arról, hogy emberileg és erkölcsileg sem üti meg a Barcelona szintjét. A klubvezetés megint abban reménykedik valamilyen érthetetlen okból kifolyólag, hogy egyszer csak megunja a sok savazást és magától lelép. Nem fog, ahogy a korábbi esetekben sem jött össze. És szubjektív megjegyzés: teljesen visszataszító ez a stratégia, még akkor is, ha Piqué nem egy jellemóriás.

Amúgy pedig szakmailag nagyon egyszerű a helyzet, mert két eset lehetséges.
- Ha a csapat anyagi helyzete rendeződik és jön megfelelő utánpótlás, tehát dedikált középső védők, akiket leigazol a Barcelona (hiszem, ha látom), akkor Gerard tényleg létszám fölötti és csereként, esetleg öltözői vezetőként - amire inkább nem alkalmas, mint igen - van helye a csapatban. Xavi nagyon világosan jelezte, hogy a teljesítményt veszi figyelembe a kezdő összerakásánál, Piqué ebben az esetben pedig legfeljebb a harmadik vagy negyedik legjobb opció lesz a pozícióra.
- Ha maradnak a gazdasági megszorítások és nem jön utánpótlás, akkor akármilyen öreg is, óriási hiba lenne Dembélé módjára kiutálni/kispaddal fenyegetni csak a magas bére miatt, mert Araújo mellett bármelyik másik védőnél még mindig biztosabb pont. Ebben az esetben nem az "aknamunkája" miatt marad a kezdőben, hanem mert kivágni nem szabad és még mindig egyértelműen jobb opció, mint mondjuk Garcia vagy Lenglet.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.06.14. 20:42:58

Asensi írta:
2022.06.14. 19:31:53
...
Nem kell velem egyet érteni. Ez az én véleményem. Lehet tévedek, de nem hiszem...

Mindig is voltak sunyi játékosaink, akik játékosként egyébként borzasztóan féreg módon viselkedtek. Alba. Alves. De ilyen játékosok kellenek és hasznosak, ráadásul magukban hordozták a győztes mentalitást és marhára tudták mit jelen az hogy Barcelona.

Piqué olyan 28-29 éves kora óta, tulajdonképp magát építi. Nem a klubbot: Elnök akarok lenni. Saját klubbot veszek. Folyamatosan feleslegesen feszültséget szítok a posztjaival, ha utána olvasol, kb. mindenkivel üzletel. stb.

A Kosmos Global Holding lévén konkrétan mindenhova beeszi magát, egyre rémisztőbb mértékű kapcsolatai vannak, a nemzetközi foci és egyéb sportok berkein belül amit láthatóan nem a Barcelona megmentésére használ. (Egyébként ezt nem is várnám el. De ő ezekkel sokkal többet foglalkozik mint magával a klubjával. Ellenben különféle mahinációk, lásd szuperkupa kiszervezése ott tök jól ugródeszka neki a Barcelona) Ha utána olvasol a dolgainak, nekem úgy tűnik ő a spanyol foci Lölője. Csak ő a katari pénzeket fölözi. Ráadásul már olyan régi elismert játékosok álltak be mögé más bajnokságokból, amik révén valószínű Kosmos Global Holding tényleg Global holding lesz.

Arról pedig ne is beszéljünk, hogy egy Puyol egy 8-2 után szerintem a kardjába dől, nemhogy még magyarázza hogy bizony ő a legkevésbé hibás védőként. De azért a kamerába elsírom magam, hogy én leszek az első aki meg. Holott láthatóan feszítővassal se tudnád kiverni az öltözőből.

Mindig Messi volt kikiáltva zsarnoknak, de ő legalább lőtt gólt. Arra viszont sose figyelt senki, hogy az a védő aki miatt történt egy s más égés, az jó hajópatkány módjára mindig elsőként futott fel az árbócra és amikor a hajót partra húzták gond nélkül visszamászott a fedélzetre és várta, hogy újra kifusson a vitorlás.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.06.14. 20:30:36

MQuCsabi írta:
2022.06.14. 18:06:54
Mit értünk aknamunka alatt? Mivel tudja Piqué aláásni a többi szupervédő esélyeit?
nem kell sok fantázia hozzá, főleg, hogy nem egy ilyen kiszivárgott (pl. De Ligt esete).
szerintetek véletlen, hogy évek óta se az ő se Busquets pozíciójára nem igazoltak?
De ezerszer kibeszéltük már ezt, nem akarom tépni a számat.
2020-ben azt mondta a 8-2 után hogy ő lesz az első aki félreáll. már akkor is röhejes volt ahogy könnyes szemmel parolázik a kamera előtt, most meg aztán pláne az.

ezer meg egy ilyen játékos volt már a focitörténetében.
Casillasról, és Raulról is derültek ki hasonlók.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.06.14. 20:17:57

MQuCsabi írta:
2022.06.14. 18:06:54
Mit értünk aknamunka alatt? Mivel tudja Piqué aláásni a többi szupervédő esélyeit?
Valamikor réges-régen egy messzi-messzi galaxisban én és néhány barátom egy ligakupa meccs után beszélgettünk egy régi NB1.-es bajnok csapat egyik fiatal középpályásával, aki később egyébként válogatott lett. Sajnos ma már nincs köztünk az illető. Akik kicsit járatosak a 90-es évek vége 2000-es évek eleje NB1.-es focijában sejtik ki lehetett. Nem nevesítenék. A kérdésem az volt hozzá:
-Mi a francért nem te kezdesz, hanem XY? Bajnokok voltatok, most már lassan kiestek, a csapat fele kivénhedt aki valamire való volt el lett adva.
-Erre azt mondta, hogy ameddig XY minden második nap az elnök asztalánál ül ebédkor, ameddig egy kocsival érkezik az edzővel, addig mit vártok? XY volt a középpálya oszlopa akkor, ha a csapat széthullik is az lesz.- a csapat széthullott szétszéledt kiestek, de XY a középpálya agya volt.

Mit akartam ezzel mondani. Azt, hogy ez tuti nálunk is így van.

A következőkép képzelem:
Xavi:- Joan, tudom, hogy anyagilag gáz van, de annyi gólt kapunk hogy hihetetlen. Gerinek mindig ugyanaz a sérülése jön vissza, normális cseréje nincs, padra kell tenni és hozni kell elé valakit.
Laporta:- Igazad van ez így nem állapot. Beszéljük meg Gerivel aztán meglátjuk mi lesz?

Laporta:- Geri nagyon szeretünk, de Xavival arra jutottunk, hogy már nem tudsz egy szezonon keresztül meghatározó szerepet játszani, sokszor vagy sérült, most ez a balhé Shakiraval. Aztán ez a mocsokság, az smsek körül. Nem jó ez így. Csökken a csapat reputációja, te se vagy most jó reklám. Eljött az ideje, hogy padra ülj, aztán meglátjuk. De lassan kezdj el gondolkodni a mese végén.
Pique:- Teljesen kizárt! Én vagyok a világ legjobb belső védője! Még a szezonokig meghatározó leszek.
Xavi: -Nem Geri, nem leszel. Nem bírod, ráadásul a klub által közvetített értékeket is rombolod. Tudod ez a szép katalán családkép stb. Se szakmailag, se emberileg nem kel ezt folytatni.
Pique: - Dehogynem. Meg különben is. A cégeimen keresztül baromi jó kapcsolataim vannak a kínai hiperszuper mikrofon gyártó céggel, akikkel kitaláltuk, hogy Kínában rendezhetünk egy Spanyol Szuperkupa 2.-t. Simán megszponzorálják. Tudjátok ti milyen pénz van a mikrofonokban? Legalább 15 millió eurót fogok keresni rajta. Ha jó fejek lesztek a klub is kap legalább másfél milliót. Úgyis minden pénz kell nektek nem?
Laporta: -De Geri, több pénzt kapsz, mint a klub.
Pique: -Persze hát én hozom az üzletet!
Laporta: -De kivel játszunk szuperkupát. Már összehoztál egyet a közel-keleten.
Pique: -Az nem gond!Meg megdumáltam Perezzel, Cerenzoval, Carmonával. Jön a Real, az Atletico, a Sevilla, a partnerek adnak nekik évi 20 milliót ezért a műveletért, de hát mi lassan tönkre megyünk ránk így csak másfél jut. A La liganal még megdumálunk az engedélyekért egy-két embert aztán dől a lé!
Xavi: - Ez így nem helyes! Joan mond már valamit!
Laporta: -Másfél millió? Az végül is nem rossz pénz a jelen helyzetben.
Pique: -Persze hogy nem! Visszakeresem a fizum lassan nektek! És csak egy újabb 3 éves szerződést szeretnék és azt, hogy ne hozzatok a nyakamra senkit. Már öreg vagyok, hogy bizonygassam hogy én vagyok a legjobb. Különben is mindketten tudjátok, hogy ez így van. Amúgy is katalánok vagyunk! Tartsunk össze!
Xavi: -Ez nem helyes! Megkoptál! Nem lehet rád számítani, ráadásul az általunk közvetített katalán értékrendet: a nagy családot és a hűséget rombolod most! Joan mond már valamit!
Laporta: -A francba Shakirával. Különben is kolumbiai a ribanc! Ráadásul majdnem ötven!
Pique: -Haver látod Joan már látja a lényeget. Te is egyetértesz ezzel. Mindent együtt csináltunk. Katalánok vagyunk! Együtt újra nagyok leszünk csak bíznod kell bennem!
Xavi: -Hát nem is tudom...
Laporta: -Gondold végig!Igaza van!
Xavi: -Hát...Na jó!

És ha azt gondolnátok, hogy ez ilyen megmosolyogtató fikció. Sajnos nem hiszem...
Kép
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.06.14. 19:31:53

Feast4 írta:
2022.06.07. 19:24:13
Pique egy patkány.
Elnézést. Eltévedtem? Én azt hittem egy a Barcelona fórum, pedig úgy néz ki mintha vérbeli Espanol szurkolók osztanák az észt. Nekem nem tetszik az ilyen megnyilvánulás a Barcelona egyik kapitányával szemben.
De miért is gyalázod őt? Azért, mert fantáziálsz valamiről? Azt gondolom, hogy tett ő le az asztalra annyit, hogy ilyen megnyilvánulást ne fogadjunk el.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.14. 19:12:20

Xavi majdnem olyan csökönyös tud lenni, mint Koeman. Ha tényleg közölte vele, hogy nem számol vele kezdőként, akkor ehhez tartani is fogja magát, abban biztos vagyok. Csababarcának igazat adok abban, hogy a valósághoz nincs annyi köze, mint kellene, de szerintem ez már nem fog számítani szerencsére. Az szomorú, hogy elmenni nem lesz hajlandó, mert azzal tényleg tudna segíteni a Barcának anyagilag. (Kösz a hosszútávú szerződéseket a nyomikkal és a 30+-osakkal.)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.06.14. 19:07:18

MQuCsabi írta:
2022.06.14. 18:06:54
Mit értünk aknamunka alatt? Mivel tudja Piqué aláásni a többi szupervédő esélyeit?
Nem láttál tinifilmeket? Szöget dug a riválisok cipőjébe, hogy lassabban fussanak, csípős chilit szór a vacsorájukba, rossz irányba tereli őket a Nou Camp folyosóin, mikor indulnának a játékoskijáróhoz, így csak őt tudják nevezni a kezdőbe, Real Madrid-mezt csempész Xavi ágyába, levideózza és zsarolja a felvétellel, ilyesmi.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.14. 18:06:54

Mit értünk aknamunka alatt? Mivel tudja Piqué aláásni a többi szupervédő esélyeit?
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.06.14. 15:39:19

Zsoma írta:
2022.06.14. 14:34:34
Geri beleállt a szájkaratéba Laportával, hogy ha a világ legjobb bekkjét is hozza ide, a padra fogja küldeni :D
https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... a-13847331
Erről az arroganciáról és mérhetetlen nagyképűségről beszéltem vele kapcsolatban.
Nem látja magát, nem érzékeli, hogy tragédia amit művel.

Amúgy simán jöhetne Van Dijk, Ruben Diaz, vagy akárki, Piqué padra tudná küldeni. Na nem a játékával, hanem a szép kis aknamunkával, amit évek óta művelnek ezek a kegyeltek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2022.06.14. 14:34:34

Geri beleállt a szájkaratéba Laportával, hogy ha a világ legjobb bekkjét is hozza ide, a padra fogja küldeni :D
https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... a-13847331
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.06.14. 06:20:47

Feast4 írta:
2022.06.07. 19:24:13
Hát nem leszek népszerű nálad a véleményemmel, de Isten ments.

Pique egy patkány. Nem ismerem személyesen, de ő nem klubikon. Ő csak egy bunkó, akinek a helyezkedéshez, a vergődéshez, saját maga újra és újra átmentéséhez valóban kivételes képessége van.

De egyébként az ész nélküli vergődésen, a felesleges hisztin, mint láthatjuk a nőkön és a saját befolyásának növeléséén kívül máshoz nincs esze.

Ő csak felhasználja ezt a katalán vagyok és a Barca játékosa vagyok dolgot ahhoz, hogy a tárcáját hizlalja.

Nem kell velem egyet érteni, de ő csak egy örök túlélő patkány. Semmi több. Nem sok játékosunk volt akit ennyire utáltam a pusztán az őt körülvevő miliő miatt.
Nem is értünk ebben egyet és ne haragudj de csak most láttam a hsz.-edet azért nem reagáltam idáig. 🤝

Bármilyen ellenérzéseid is vannak vele kapcsolatban, amik egyébként úgyanúgy bennem is megvannak az Ő karrierjével attól még én ragaszkodom ahhoz, hogy sokkal rosszabb ő sem lehetne mint az utóbbi évek presidentéi.

Az ironikus hszem tárgya pont arról szólt volna,hogy pont ez a tenyérbe mászó alatommossága tehetné egy napon egy "jó"elnökké (politikussá).
Ugyanerről van szó kismilliomodjára a Laporta topikban is ha jól láttam bár nem volt időm végig olvasni mindent.

Ezt persze nem úgy értem, hogy legyen az összes fontos döntés az övé arra ott kéne, hogy legyen a szakmai stáb csak ha Gerard kijelent valamit lehet többet nyomna a lattba, mint pl. egy Barto akitől már azt is gyanakodva fogadtam volna ha azt mondja, hogy Visca el Barca... :mrgreen:

Szoval, ja hát nem tudom ez csak spekuláció végülis de ki tudja majd egy nap mi lesz vele.
(ez már absolut lábjegyzet és hülye lózung de csak körbe kell nézni milyen szinten kajálják a világon a populizmust mindenhol... Pique is ilyen figura és ezzel nincs baj lehet erre lesz majd egyszer szüksége a Barcanak ki tudja.)
((ezt a részét ha akarjátok töröljétek))
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.13. 20:30:47

Azt nem hiszem, hogy távozni fog, hacsak a büszkesége miatt nem dönt úgy, ahogy ígérte (csere nem lesz...). De ha Xavi kimondta tényleg, hogy nem számol vele kezdőként, azt 100%-ban elhiszem, ő is elég makacsnak tűnik a saját döntéseit tekintve. Meg hát logikus is, nem akarnánk a dán mellett még egy védőt legalább látszólag keresni, ha nem ez lenne a cél.

Nem néztem ki ezt a tökösséget Xaviból a csapattársai felé, ha ez tényleg így van, le a kalappal. Jó évet futott az öreg, amennyire lehetett, de ha komolyabb célokért akarunk majd menni, akkor ahhoz kevés lenne.

Egy biztos, ha ez az egész igaz, és főleg anyagi az ok, akkor nyáron kiderül, mekkora culé Piqué. Vagy brutális mértékű csökkentéssel csere, vagy távozás lesz csak elfogadható, ha tényleg a klub érdekeit nézi... Bár SR csökkentés utáni 5 misije után megértem, ha valaki jogosnak érzi a 15-öt is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.13. 18:42:24

Xavi had informed Pique that he does not see him as a first-team regular next season.

The Barcelona boss had cited his injury problems and a high salary as potential problem areas for the club, especially in the midst of an economic crisis. It was thus suggested at the time that Barça would be keen on offloading Pique in the summer


Mundo
Hiszem, ha látom.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2022.06.07. 22:07:41

Feast4 írta:
2022.06.07. 19:24:13
Nem kell velem egyet érteni, de ő csak egy örök túlélő patkány. Semmi több. Nem sok játékosunk volt akit ennyire utáltam a pusztán az őt körülvevő miliő miatt.

Abban én is egyetértek, hogy én sem szeretnék olyan elnököt a jövő Barcelonájának, aki ennyire nem látja vagy nem akarja látni azt, hogy pontosan ő az egyik fő oka az utóbbi idők hatalmas égéseinek. Minden egyes nyilatkozatával csak vicc tárgyává teszi önmagát és a klubbot. Totál komolytalanná vált számomra a Bayern elleni zakó után.

Nem lehet tudni pontosan, hogy mekkora befolyása van vezetőségnél, de ahogy olvasni lehetett, nem egyszer folyatott aknamunkát, elég csak De Ligt sztorira gondolni. Nehogy véletlen egy olyan védő érkezzen a klubhoz, aki a nagy Piquét kiszorítja..
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.06.07. 19:24:13

Jack Napier írta:
2022.06.07. 10:29:08
Bárki bármit mond az öreg Gerardról én személy szerint szívesen látnám majd 10 év múlva hosszúújjú mezben egyszer majd a bársony székben a sok kivéhedt közgazdász elnök aspiráns helyett!
Hát nem leszek népszerű nálad a véleményemmel, de Isten ments.

Pique egy patkány. Nem ismerem személyesen, de ő nem klubikon. Ő csak egy bunkó, akinek a helyezkedéshez, a vergődéshez, saját maga újra és újra átmentéséhez valóban kivételes képessége van.

De egyébként az ész nélküli vergődésen, a felesleges hisztin, mint láthatjuk a nőkön és a saját befolyásának növeléséén kívül máshoz nincs esze.

Ő csak felhasználja ezt a katalán vagyok és a Barca játékosa vagyok dolgot ahhoz, hogy a tárcáját hizlalja.

Nem kell velem egyet érteni, de ő csak egy örök túlélő patkány. Semmi több. Nem sok játékosunk volt akit ennyire utáltam a pusztán az őt körülvevő miliő miatt.
Kép
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.06.07. 11:36:42

Igen ebben azért van valami, szerencsére én nem használok twittert tehát nem olvasom a napi agymenéseit :lol:
Akkor inkább úgy mondom, hogy 20-25 év múlva talán márha benő a feje lágya.

Habár én azt sem bánnám ha végre konszolidálnák az őskatalán sógor koma típusú klubfelépítést végre.
Ez pedig nem úgy látom, hogy mostanában fog megvalósulni, de aztán az is lehet, hogy ez így van jól.
🤷🏻
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.07. 11:06:25

Az egyértelmű, hogy nem egy buta csávó, csak túl sokat jártatja a száját. És ha így 35 éves korára nem nagyon tudta kinőni, akkor szerintem 10 év múlva (amikor elnök szeretne lenni) se lesz másmilyen.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.06.07. 10:29:08

Bárki bármit mond az öreg Gerardról én személy szerint szívesen látnám majd 10 év múlva hosszúújjú mezben egyszer majd a bársony székben a sok kivéhedt közgazdász elnök aspiráns helyett!

Amúgy meg bulvár vagy sem ha neki nem a család a legfontosabb hanem a kalandok hát lelke rajta...

Amúgy sem tudnám elképzelni, hogy az Ő kapcsolatukat a jó beszélgetések tartották volna össze hanem a ...

Ja és remélem emiatt nem lesz törölve a hsz-em. de ne csináljunk már úgy mintha egy popénekes( aki 10 évvel idősebb nála )annyira jó party lenne neki, lehet sokaknak antipatikus Pique de azt el kell ismerni szerintem, hogy viszonylag kevés focista szaladgált a történelemben olyan IQ hányadossal a pályán, mint Ő!

(Azt még hozzáteszem, hogy nyilván ehhez a családi háttere is hozzásegítette de a csávó elvégzett a Harvardon valami business szakot még a peak aktív pályafutása során asszem, szóval nem
is értem, hogy lehet Őt ennyire lefitymálni, mert azért sokszor kapta már ő is a sarat itt a businessei miatt de lehet rosszul emlékszem)
és igen én is örülnék neki ha már nem kellene jövőre nézni a keretben de még mindig sokkal inkább őt, mint a többi csk-nkat.

8)
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.06.04. 13:16:38

Joint statement by Piqué and Shakira
"We regret to confirm that we are separating. For the well-being of our children, who are our top priority, we ask for respect for privacy. Thank you for your understanding."
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.03. 17:48:22

soadroli írta:
2022.06.03. 12:28:20
elvileg kamu a Gavi-mama sztori.
Meg is halt a remény, hogy valami mulatságos hír is érkezik a nyáron a csapat háza tájáról.
Lehangoló nyarunk lesz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.06.03. 17:26:39

csababarca írta:
2022.06.03. 09:45:22
Nyiri81 írta:
2022.06.03. 09:19:41


Nem laktál vele együt egy percet sem. Nem tudod milyen a magánéletben. Így nem is tudjuk mi lehet a probléma a háttérben
És ugyanez elmondható Piquéről is.
Hagyjuk a bulvárt a blikknek, meg társainak szerintem.
Pedig olyan jo a buli 😥 Te meg jossz es ides**** 😂

Ha mar arrol jonnek a hirek, hogy az 50%os fizetescsokkentes utan még 50et akarnak, meg a 700 millios bevetelbol 2 ifistat se lehet regisztralni tebas agymenese miatt, legalabb itt hagy eljuk ki magunkat.

Amugy szerinted shakira jo nő? 😂
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése