Andrés Iniesta

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
LeoMessi
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2005.12.16. 23:19:53
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.20. 19:09:50

Xavit én is mindenképp játszatnám, mivel sztem nem rosszabb sem Deconál sem Iniestanál, sőt kettejük közül is max Iniesta van most jobb formában. Viszont Decot sztem is ki lehetne próbálni eggyel feljebb, bár Frank nem hiszem h meglépi ezt.
Visca el Barça!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.11.20. 18:53:30

Game90 írta:Hát sztem meg Xavit képtelenség kihagyni :!: Nálam a másik kp Iniesta lenne.
Los-sal egyetértek, mindenképpen rotálni kéne :!:
Szerintem meg Ronaldinho húzodjon át Gyula helyére (amúgy is egy nagy kalap 0, amit mutatott eddig a gall), DEco Ronaldinhoére és így a mi kis törpénket leszámítva szerintem mindenki jól jár. Egyedül abban lehet a hiba, h így akkor nem lesz egy olyan játékosunk, aki padról beállva föl tudja pörgetni a játékot. Ezért látnám én most személy szerint abban a megoldást és az egyetlen "taktikai repertoárt", h a Mester behozza Iniestát és ezáltal pörög föl a támadás.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.20. 18:51:50

Game90 írta:Hát sztem meg Xavit képtelenség kihagyni :!: Nálam a másik kp Iniesta lenne.
Los-sal egyetértek, mindenképpen rotálni kéne :!:
Szerintem sem szabad kihagyni,vagy ha igen,akkor csak a rotálás miatt,kár ,h nem lehet azt megoldani,h mind a 3an a pályán legyenek egyszerre :? De vkp kell,ahogy láthattuk...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.20. 18:47:01

Hát sztem meg Xavit képtelenség kihagyni :!: Nálam a másik kp Iniesta lenne.
Los-sal egyetértek, mindenképpen rotálni kéne :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LionelMessi
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.04.01. 14:24:01

2006.11.20. 18:07:53

Egyetértek "LG"-vel, szerintem is Iniesta és Deco most már jobbak mint Xavi.
Nem Xavit akarom szídni de mivel Deco és Iniesta támadásba jobbak nála és mivel Motta/Edmilson megoldja a védekezést most szerintem se férne be a kezdőbe. Az meg láttuk h milyen eredménytelen ha hárman( Xavi Iniesta Deco) együtt vannak a pályán. Csak ennyi.



BARCA, BARCA, BAAAAARCA!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.20. 17:24:38

Los Banditos írta:Sajnos a középpályán bősés van.A védekezeő középpályás elképzelhetetlen számukra így egyszerre csak kettö játszhat.Deco kezdi visszanyerni formáját Xavi is remekül játszott az utobbi időkben Iniestat pedig nemiskell magyarázni,csak az a baj hogy amikor csereként játszott Ini túl sokat nem tudott hozzátenni a játékhoz viszont elképzelhetelen számomra hogy Xavi-t vagy Deco-t padoztassa Frank,itt rotálni kell mindenképp.
Hát én azért jópár olyan meccsre is emlékszem,amikor jobban jártunk amikor Ini csereként jött be,és új ritmust adott a Csapatnak :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.11.20. 17:09:23

Sajnos a középpályán bősés van.A védekezeő középpályás elképzelhetetlen számukra így egyszerre csak kettö játszhat.Deco kezdi visszanyerni formáját Xavi is remekül játszott az utobbi időkben Iniestat pedig nemiskell magyarázni,csak az a baj hogy amikor csereként játszott Ini túl sokat nem tudott hozzátenni a játékhoz viszont elképzelhetelen számomra hogy Xavi-t vagy Deco-t padoztassa Frank,itt rotálni kell mindenképp.
in to exile
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.20. 16:36:55

Ezt azért nem mondanám LG...

3 azonos képességű játékos. Xavi csak azért lett kihagyva az utóbbi pár meccsen, mert megsérült és pihentette Frenki.

Ezt a 3 játékost gond nélkül lehet rotálni, mert ugyanolyan teljesítményt nyújtanak... egyszó mint száz, király az élet!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.20. 16:31:10

Most lehet meg fogtok rám haragudni, h ezt mondom, mert tudom h Xavit mennyire szeretitek, meghogy mennyit tett a csapatért, de én már régota ugy érzem, h Deco és Iniesta is jobb nála, és mostanra meg 1re inkább, és az idei meccseket elnézve már Rijkaaed i 1re többxör hagya ki őt :roll:
Avatar
kath23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.08.25. 12:21:16
Tartózkodási hely: Barcelona

2006.11.20. 10:16:09

hála a tegnapi formájának hátán vitte a csapatot!!! örömmel látom hogy ez a forma nem ingadozik hanem kiegyensujozott!! igy rá mindig lehet majd számitani!!:)
csak igy tovább!!! :lol:
Visca el barca!
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.11.20. 09:47:13

Én is értem, remélem így folytatja, és akkor előbb utóbb stabil kezdőlesz, valszeg Deco helyén, aki továbbra sem túl jó.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.20. 09:12:48

Rivaldo11 írta:Iniesta a mostani szezonra érett be.Nagyon jól játszik,a csapat egyik legjobbja sokadik alkalommal.
100% ig egyetértek :!: Bár már tavaly is voltak nagy meccsei,de amit idén művel az valami nagyon nagy :P 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.19. 22:31:41

Xavinak nagy ellenlábasa lett idén Andrés, nemsokára elfoglalhatja helyét a kezdőben, persze Xavi mellett is tud játszani, de elsősorban az ő posztán, azaz a középpályán, jobb oldalt. Bár ma irányító is volt kis ideig, ott is megállta a helyét, mindenesetre nagyon sok van ebben a játékosban és csak egy ilyen csapatban van esélye megmutatni tehetségét, mint a Barça! Nagyon csípem Iniestát :!: :P
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.19. 21:32:54

Iniesta a mostani szezonra érett be.Nagyon jól játszik,a csapat egyik legjobbja sokadik alkalommal.
Rivaldo-A Legnagyobb.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.19. 21:29:27

Iniesta de jól játszott ma :!: Nálam a meccs embere (bár nehéz volt választani :wink: ). Bebizonyította, hogy nem csak csereként tud igazán jól játszani.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.14. 20:39:43

kath23 írta:gyogyulj meg Ini!!:(
Remélem hamar pályán lesz ismét :!:

GO INI :!: :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
kath23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.08.25. 12:21:16
Tartózkodási hely: Barcelona

2006.11.14. 20:06:15

gyogyulj meg Ini!!:(
Visca el barca!
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.07. 16:09:49

ozsimiki írta:
Atesz írta:Annyiban jobb, hogy magasabba sztem.
A Barca középpályája sajnos elég alacsony
Edmilson nem annyira alacson.
Iniestával kiegészülve ez a középpálya így is nagyon erős,és ahogy tér vissza a forma,úgy fogunk velük ismét alázni!
Amen
Nekem is ez a velemenyem hamarossan jon vissza az utobbi evekben megszokott csak nehezebbmert mindenki rank utazik mindenki minket akar megverni es igy naon nehez de jo a csapat es ha esetleg kicsit atalakul az se baj mert nemileg kiismerhetoek lettunk es tudjak acsapatok ha kemeny utkozesek vissazveszik a lenduletet
de erosodunk ,plusz edzes stb.
bizzok a csapatban
HAJRA BARCA
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.07. 15:53:54

Atesz írta:Annyiban jobb, hogy magasabba sztem.
A Barca középpályája sajnos elég alacsony
Edmilson nem annyira alacson.
Iniestával kiegészülve ez a középpálya így is nagyon erős,és ahogy tér vissza a forma,úgy fogunk velük ismét alázni!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.11.07. 15:40:14

Annyiban jobb, hogy magasabba sztem.
A Barca középpályája sajnos elég alacsony
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.07. 15:06:55

Hát sztem egy kicsivel mégiscsak jobb Fabregas Iniestánál :!: És persze 3 évvel fiatalabb és állandó kezdő az Arsenalban. Ha nem lenne ez a spanyol szabály, akkor még mindig itt lenne. Gondoljatok bele milyen lenne a kp-jánk. Egy kicsit alázna :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.07. 13:28:48

lionelmessi19 írta:
windu írta:iniesta nállam már azért több mint tehetség

fabregast meg asszem nem mi engedtük el hanem a futball törvények miatt kellett eladni mármint
az arsenal ajánlhatott neki profi szerződést mi meg nem
ő meg el fogadta de javítsatok ki mer nem vágási

amúgy elismerem fabregast tényleg rendkívül jó és kuuuva fiaatal
de asszem jobb nekünk ini
hát nem tudom, ha az volt, h az arsenal profi szerződést adott neki, akkor a barca mért nem?
gondolom vmi van a spanyol bajnokságban, ami miatt nem lehetett, mert nem igaz, h a barca nem vette észre azt, amit az rsenal megfigyelői.

hát egyre kiforrottabb, és lehet, ha kezdő lenne, akkor ő is ott lenne az aranylabdára jelöltek közt, de most csak cesc van, mégpedig megérdemelten.
INiesta majd egy két év mulva kerül kezdőbe, és akkor majd megmutathatja, h mire képes, bár eddig is láttuk, de tul keveset játszik.
uaz mint messinél, ő ha játsozott volna tavasszal, és a vb-n akkor sanszos h aranylabdát kap.
Fabregas megtartásáért nem tudtunk semmit sem tenni,mert itt ilyen hüle szabályok vannak,de azt hiszem vmit változtattak rajta nem rég,ha vki tudja,h mit,akkor please írja meg!

Iniesta szerintem jelenleg kb egyszint Cescel,de míg Fabregas kezdő,ő csereként jut szóhóz,egyenlőre...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.07. 12:28:51

windu írta:iniesta nállam már azért több mint tehetség

fabregast meg asszem nem mi engedtük el hanem a futball törvények miatt kellett eladni mármint
az arsenal ajánlhatott neki profi szerződést mi meg nem
ő meg el fogadta de javítsatok ki mer nem vágási

amúgy elismerem fabregast tényleg rendkívül jó és kuuuva fiaatal
de asszem jobb nekünk ini
hát nem tudom, ha az volt, h az arsenal profi szerződést adott neki, akkor a barca mért nem?
gondolom vmi van a spanyol bajnokságban, ami miatt nem lehetett, mert nem igaz, h a barca nem vette észre azt, amit az rsenal megfigyelői.

hát egyre kiforrottabb, és lehet, ha kezdő lenne, akkor ő is ott lenne az aranylabdára jelöltek közt, de most csak cesc van, mégpedig megérdemelten.
INiesta majd egy két év mulva kerül kezdőbe, és akkor majd megmutathatja, h mire képes, bár eddig is láttuk, de tul keveset játszik.
uaz mint messinél, ő ha játsozott volna tavasszal, és a vb-n akkor sanszos h aranylabdát kap.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
windu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2006.02.23. 14:06:57

2006.11.07. 00:49:43

iniesta nállam már azért több mint tehetség

fabregast meg asszem nem mi engedtük el hanem a futball törvények miatt kellett eladni mármint
az arsenal ajánlhatott neki profi szerződést mi meg nem
ő meg el fogadta de javítsatok ki mer nem vágási

amúgy elismerem fabregast tényleg rendkívül jó és kuuuva fiaatal
de asszem jobb nekünk ini
Zinedine Zidane
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.07. 00:19:42

LG írta:1tértek :!: Iniesta csereként tud sokat segiteni a csapatnak, mert lendületet hoz a játékba. Nagyon tehetséges, pár és és jobb lex mint Xavi, vagy Deco. Es sztem nagyobb tehetség mint Fabregas :!:
hát nem tudom, lehet h nagyobb tehtség

DE...Cesc azért még eddig jóval többet tett le az asztalra, és fiatalabb is
nagy rábszás, h kiengedtük a kezünkből, én nagyon szeretem őt is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése