La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.02.05. 18:39:00

Valahogy Márquezzel sem lett erősebb az Atlétic, tegnap megint kikaptak. Gondolom, nem az a legfontosabb, hogy megnyerjék a harmadosztályt, hanem hogy edződjenek a fiatalok, de azért a 7 vereség és a negatív gólkülönbség nem néz ki jól.
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.02.05. 16:41:35

Mivel a B csapat nem része az utánpótlásnak, ezért nem játszott ott, de ezen nem fogunk összeveszni :wink:

Barbera-ról meg nem azt mondtam, hogy "kezdő lesz", hanem, hogy "lehetne", a képességei alapján. És nem feltétlen az érkezése napján.
Jutglá-nál - szerintem - (jóval) ügyesebb/tehetségesebb/több van benne, erre alapoztam. Hogy aztán ebből mennyi jön majd át a magasabb szintű felnőtt fociban, az egy másik kérdés, de azért Jutglá kb. 5 évvel idősebb, szóval Barbera nincsen elkésve semmivel.

Chino írta:
2023.02.03. 16:29:28
La Masia1 írta:
2023.02.03. 12:01:06
Araújo egy percet nem volt a Barca utánpótlásában.
Már felnőtt játékosként, 19 évesen jött a B csapatba.
Esetében a "Made in La Masia" felhozása "picike" csúsztatás.

Barbera pedig belülről jól látja valóságot, ha van esze, elmegy.
Legjobb esetben is perceket kapna az első csapatban, a belga 1. osztályban pedig fix kezdő lehetne + ott a BL/EL is akár.
Araujoról senki sem mondta, hogy saját nevelés. Pont azért beszélünk róla hasonlóan mint Pedriről, Demirről, Torreról.
Viszont két teljes szezont a B-ben játszott, csak a 20/21-es szezonban került fel az A-csapathoz., szóval inkább azt nevezném csúsztatásnak, hogy egy percet nem játszott az utánpótlásban.

Az, hogy fix kezdő lenne én átgondolnám. Ott van Jutglá, aki elég jól termel,ráadásul most igazolták le 15 millióért Yaremchuk-ot a Benficából, szóval várjunk még ezzel a kezdőtagsággal.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.05. 09:04:13

bunga írta:
2023.02.05. 08:54:17
Semmiképpen nincs konfliktus Xavi és a vezetőség között, de azért Xavi ha teheti, lenyilatkozza, hogy ő nem foglalkozik szerződési-átigazolási ügyekkel. Ez azt jelenti, hogy az utóbbiakért nem vállal felelősséget. Ha mi azt olvassuk, hogy pl. Chadi Riadot nevezték a csapat UEFA keretébe, az nem jelenti feltétlenül azt, hogy Xavi számol vele.
Én nem látom az összefüggést. Szerintem az, hogy kit nevezünk oda, és kit nem, az a meglévő keretből kerül eldöntésre, ergo nem igazolási téma, és az edző dönt. Szerintem Chadi azért került oda, mert Xavi látta, mit történt a védelemmel, amikor jött a sérüléshullám, ráadásul Piqué távozásával számszerűleg is egy fővel kevesebben lettünk oda. Én mondanám, hogy nagyon örülök, hogy ott van, de mivel szerintem kizúgunk első körben, nem lesz rá szükség. Azt nagyon sajnálom, hogy ő hiába az egyik legígéretesebb védő tán egész Európában, most egy olyan hármas van előtte, akik mellett nem fog tudni felkapaszkodni (főleg, hogy a védőket kevéssé is kell rotálni), és kis lóvéért kell majd megválni tőle...

Xavi amúgy azt nyilatkozza le állandóan, hogy a JOGI részével nem foglalkozik, és ez szerintem nagyon is helyes, ő koncentráljon a saját dolgára, van azzal is elég meló.

Ráadásul - pontosan nem vagyok képben - de van a keretben valami speckó kvóta szerintem a saját nevelésű/B játékosoknak. Olaszországban legalábbis tudom, hogy így van. Ha valaki többet tud a témáról, javítson ki/erősítsen meg.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.02.05. 08:54:17

Semmiképpen nincs konfliktus Xavi és a vezetőség között, de azért Xavi ha teheti, lenyilatkozza, hogy ő nem foglalkozik szerződési-átigazolási ügyekkel. Ez azt jelenti, hogy az utóbbiakért nem vállal felelősséget. Ha mi azt olvassuk, hogy pl. Chadi Riadot nevezték a csapat UEFA keretébe, az nem jelenti feltétlenül azt, hogy Xavi számol vele.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.02.03. 19:58:22

La Masia1 írta:
2023.02.03. 12:04:22
Diego Almeida összeveszett a klubbal, elmegy majd.
Nem tudtam, de a PSG egyszer már megpróbálta elvinni, lehet hogy ez van a háttérben.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.02.03. 16:29:28

La Masia1 írta:
2023.02.03. 12:01:06
Araújo egy percet nem volt a Barca utánpótlásában.
Már felnőtt játékosként, 19 évesen jött a B csapatba.
Esetében a "Made in La Masia" felhozása "picike" csúsztatás.

Barbera pedig belülről jól látja valóságot, ha van esze, elmegy.
Legjobb esetben is perceket kapna az első csapatban, a belga 1. osztályban pedig fix kezdő lehetne + ott a BL/EL is akár.
Araujoról senki sem mondta, hogy saját nevelés. Pont azért beszélünk róla hasonlóan mint Pedriről, Demirről, Torreról.
Viszont két teljes szezont a B-ben játszott, csak a 20/21-es szezonban került fel az A-csapathoz., szóval inkább azt nevezném csúsztatásnak, hogy egy percet nem játszott az utánpótlásban.

Az, hogy fix kezdő lenne én átgondolnám. Ott van Jutglá, aki elég jól termel,ráadásul most igazolták le 15 millióért Yaremchuk-ot a Benficából, szóval várjunk még ezzel a kezdőtagsággal.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.03. 12:36:37

@La Masia1, köszönjük az infókat, de könnyítsük meg egymás dolgát és olvasd el a fórumszabályzatot a helyes idézésről és a duplákról
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.02.03. 12:04:22

Diego Almeida összeveszett a klubbal, elmegy majd.


brazilfan írta:
2023.01.24. 15:12:45
Volt nekünk ígéretes jobbhátvédünk, Wagué, ide-oda adtuk, talán nem kellett volna, most valami horvátországi kiscsapatban játszik.
Diego Almeida középhátvédet egyelőre sikerült megtartani, de neki nagyon nehéz lesz a felnőtt keretbe kerülni, a legjobb korban lévő klasszisok játszanak a posztján.
Fabio Blanco, Estanis Pedrola, nekik van-e jövőjük a Barcában?
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.02.03. 12:01:06

Araújo egy percet nem volt a Barca utánpótlásában.
Már felnőtt játékosként, 19 évesen jött a B csapatba.
Esetében a "Made in La Masia" felhozása "picike" csúsztatás.

Barbera pedig belülről jól látja valóságot, ha van esze, elmegy.
Legjobb esetben is perceket kapna az első csapatban, a belga 1. osztályban pedig fix kezdő lehetne + ott a BL/EL is akár.

Chino írta:
2023.01.24. 22:02:10
brazilfan írta:
2023.01.24. 20:13:30
Chino írta:
2023.01.24. 16:44:40
Amikor még lehetett, gyakran néztem a B csapat meccseit, amelyikben Wagué, Miranda, Cucurella, Puig, Oriol Busquets, Abel Ruiz, Collado játszott. Korosztályos válogatottak voltak, de senki sem maradt itt, egyetlen egynek sem jött össze a stabil kezdő.
Ahogy máshol sem.
Ahogy most így emlékszem az utóbbi 5-6 évből, aki ígéretes volt és a kevés játékperc (vagy más egyéb) miatt elment és be is futott valamit az Alena. Sok nagy reményű volt, mint mondjuk Tarin (legalábbis tőle én sokat vártam), Puig, Konrad, Miranda stb. meg lehet nézni hol van. Cucurella is évekig Eibar, Getafe, Brighton szintű csapatokban cserélődött egyik évről a másikra. Az hogy a Chelsea most mit csinált a világ legérthetetlenebb dolga.
A közelmúltban lehet beszélni Minguról, Nicoról, Abderól, Moribáról, akikkel kapcsolatban még nem tudjuk pontosan mi lesz. Bár utóbbi megjósólható és elég érthetetlen dolog. Itt nagyon hirtelen nagyot ment, az hogy elment csak rajta múlt, most befürdött vele. Én Minguesat mondjuk megnéztem volna huzamosabb ideig középen.
Araujo elég sokáig az utánpótlás tagja volt, nem véletlenül tartottuk meg, igazunk is lett, Fati, Balde már 16-17 éves korában a nagycsapat körül legyeskedett, előbbi teljesen kihagyta a B-t, utóbbi is igazából egy évet húzott le.
És Akhomach posztján azért ott van Dembélé, Raphinha, félig-meddig Torres, szóval beépíteni, akár csereként sem egyszerű. (Hosszabbítani meg 1-2 évvel ezelőtt kellett volna) De így talán Yamalnak egyszerűbb lehet.

Barberá helyzete érthetetlen kicsit, de nem tudjuk mi van a háttérben. Alarcon viszont nekem kicsit sötét ló, Xavi kicsit a semmiből húzta elő kíváncsi vagyok jó okkal-e.
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.02.03. 11:54:08

Depay összes percét megkaphatja akár... :wink:
davi10 írta:
2023.01.27. 18:52:04
Az Alarcon sráccal hosszabbítottunk is 2025-ig. Talán Depay perceiből kap majd valamennyit, kiváncsi leszek rá.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.27. 18:52:04

Az Alarcon sráccal hosszabbítottunk is 2025-ig. Talán Depay perceiből kap majd valamennyit, kiváncsi leszek rá.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.01.26. 21:38:31

Na az Alarconnal való szóbeli megállapodás kapcsán végre kissé belelátunk a fiatalok szerződtetési problémáiba. A csapat korábbi túl nagy költekezése "büntetéseként" nem tudunk az első csapathoz senkivel szerződni - még saját neveltjeinkkel sem. Ebből érthető, hogy akinek máshol szerződés van kilátásban, az inkább menni akar. Sőt aki itt utánpótlás játékos, az közelről lát minden mizériát - jobban, mint pl. egy brazil 18 éves. Alarcon a kivétel, akiért mások nem versengenek és ő bízik a bonyolult megállapodásban egy szóbeli egyezség erejéig. Reméljük, a remények kölcsönösen igazolódnak.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.01.25. 18:44:45

A játékos - politikánk sajátossága, hogy míg a saját utánpótlásunk csapaton belüli útja enyhén szólva rögös, kitartóan importálunk hasonló korú játékosokat. Kevesen bizonyulnak Pedrinek vagy Araujonak. Talán a saját utánpótlásunkat nevelő szakembereket is hasznos lenne bevonni az átigazolásokba.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.01.24. 22:02:10

brazilfan írta:
2023.01.24. 20:13:30
Chino írta:
2023.01.24. 16:44:40
Amikor még lehetett, gyakran néztem a B csapat meccseit, amelyikben Wagué, Miranda, Cucurella, Puig, Oriol Busquets, Abel Ruiz, Collado játszott. Korosztályos válogatottak voltak, de senki sem maradt itt, egyetlen egynek sem jött össze a stabil kezdő.
Ahogy máshol sem.
Ahogy most így emlékszem az utóbbi 5-6 évből, aki ígéretes volt és a kevés játékperc (vagy más egyéb) miatt elment és be is futott valamit az Alena. Sok nagy reményű volt, mint mondjuk Tarin (legalábbis tőle én sokat vártam), Puig, Konrad, Miranda stb. meg lehet nézni hol van. Cucurella is évekig Eibar, Getafe, Brighton szintű csapatokban cserélődött egyik évről a másikra. Az hogy a Chelsea most mit csinált a világ legérthetetlenebb dolga.
A közelmúltban lehet beszélni Minguról, Nicoról, Abderól, Moribáról, akikkel kapcsolatban még nem tudjuk pontosan mi lesz. Bár utóbbi megjósólható és elég érthetetlen dolog. Itt nagyon hirtelen nagyot ment, az hogy elment csak rajta múlt, most befürdött vele. Én Minguesat mondjuk megnéztem volna huzamosabb ideig középen.
Araujo elég sokáig az utánpótlás tagja volt, nem véletlenül tartottuk meg, igazunk is lett, Fati, Balde már 16-17 éves korában a nagycsapat körül legyeskedett, előbbi teljesen kihagyta a B-t, utóbbi is igazából egy évet húzott le.
És Akhomach posztján azért ott van Dembélé, Raphinha, félig-meddig Torres, szóval beépíteni, akár csereként sem egyszerű. (Hosszabbítani meg 1-2 évvel ezelőtt kellett volna) De így talán Yamalnak egyszerűbb lehet.

Barberá helyzete érthetetlen kicsit, de nem tudjuk mi van a háttérben. Alarcon viszont nekem kicsit sötét ló, Xavi kicsit a semmiből húzta elő kíváncsi vagyok jó okkal-e.
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.01.24. 20:13:30

Chino írta:
2023.01.24. 16:44:40
Amikor még lehetett, gyakran néztem a B csapat meccseit, amelyikben Wagué, Miranda, Cucurella, Puig, Oriol Busquets, Abel Ruiz, Collado játszott. Korosztályos válogatottak voltak, de senki sem maradt itt, egyetlen egynek sem jött össze a stabil kezdő.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.24. 18:40:47

Chino írta:
2023.01.24. 14:36:54

Azért Akhomach nagyon távolról sem (sem volt kikiáltva) akkora tehetség, mint Yamal. Tavaly közel 18 évesen kényszerhelyzetből feljött a nagy csapatba és játszott 2-3 meccsen, jelenleg sem az egyértelmű alapjátékosok közé tartozik az Atléticben. (bár ott bonyolultabb a helyzet mint a nagycsapatnál)
Ennek ellenére nagyon tehetséges és ki tudja milyen játékos válhatna belőle, de most igazából Barberával nem tudni mi a helyzet miért nem (próbálnak) hosszabbítanak. Viszont IA-al tárgyalnak, csak az álláspontok vannak távol.
Máshogy emlékszünk.
De 2-3 meccs alapján egy 17 évest beárazni felelőtlenség. Yamal meg még egy meccset se játszott, simán lehet a következő Messi, de Krkic is. Akhomach azon a BL meccsen, amikor játszott pl jó volt, csak Xavi elég bátortalan a fiatalokkal, egyenlőre ő új embert nem is tudom kipróbált-e, talán Alcorcon az első. Így viszont nehezebb lesz itt tartani a srácokat, ha nincs motiváció, hogy be tudnak kerülni a keretbe és néha pályára lépnek.
Barberát vinné a Bruges, gondolom játékperceket is garantálná, a srác meg meg keretbe se kerül itt, úgyhogy gondolom vacillál.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.01.24. 16:44:40

brazilfan írta:
2023.01.24. 15:12:45
Volt nekünk ígéretes jobbhátvédünk, Wagué, ide-oda adtuk, talán nem kellett volna, most valami horvátországi kiscsapatban játszik.
Wague egyszer találkozott a kapufával és olyan sérülést szenvedett, hogy kérdéses volt, hogy egyáltalán tudja-e folytatni a karrierjét. Több mint egy teljes évbe telt, mire felépült, aztán ha jól emlékszem egyből visszaesett (vagy fel sem épült teljesen) és tavaly szinte az egész tavaszi szezont kihagyta.
Nála ez az oka, hogy ott van ahol. Szerintem egy top5 bajnokság terhelését már nem is bírná. Amíg itt volt nagyon ígéretesnek tűnt, ugyanakkor vele is elkövettük a szokásos hibát, hogy kölcsönadtuk, szóval már akkor keresztet vethettünk rá.
brazilfan írta:
2023.01.24. 15:12:45
Diego Almeida középhátvédet egyelőre sikerült megtartani, de neki nagyon nehéz lesz a felnőtt keretbe kerülni, a legjobb korban lévő klasszisok játszanak a posztján.
Fabio Blanco, Estanis Pedrola, nekik van-e jövőjük a Barcában?
A kh-k közül szerintem a legjobb esélye Chadi Riadnak lehet, bár vele sem túl bátor Xavi, de legalább már padon ott volt.
Utóbbiból nem sokat láttam, ha jól emlékszem neki is volt/van egy komolyabb sérülése. Blanco nagy reményekkel jött, de még nem sikerült az áttörés amit vártak tőle vagy csak Marqueznek nem szimpi valamiért.
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.01.24. 15:12:45

Volt nekünk ígéretes jobbhátvédünk, Wagué, ide-oda adtuk, talán nem kellett volna, most valami horvátországi kiscsapatban játszik.
Diego Almeida középhátvédet egyelőre sikerült megtartani, de neki nagyon nehéz lesz a felnőtt keretbe kerülni, a legjobb korban lévő klasszisok játszanak a posztján.
Fabio Blanco, Estanis Pedrola, nekik van-e jövőjük a Barcában?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.01.24. 14:36:54

Troym írta:
2023.01.24. 12:29:24
Chino írta:
2023.01.24. 12:05:08
Szinte biztos, hogy érkezik Wesley a Flamengoból.
Wesley Decon keresztül jönne, Roque-t is próbálják idehozni.

Nekem az viszont nem szimpi, hogy a fél B csapat gyakorlatilag a távozás szélén áll. Akhomach is legalább akkora tehetségnek volt kikiáltva, mint most Yamal, de lehet 18 évesen ingyen elmegy, Barbera szintén.

Azért Akhomach nagyon távolról sem (sem volt kikiáltva) akkora tehetség, mint Yamal. Tavaly közel 18 évesen kényszerhelyzetből feljött a nagy csapatba és játszott 2-3 meccsen, jelenleg sem az egyértelmű alapjátékosok közé tartozik az Atléticben. (bár ott bonyolultabb a helyzet mint a nagycsapatnál)
Ennek ellenére nagyon tehetséges és ki tudja milyen játékos válhatna belőle, de most igazából Barberával nem tudni mi a helyzet miért nem (próbálnak) hosszabbítanak. Viszont IA-al tárgyalnak, csak az álláspontok vannak távol.
Korábban is voltak ilyenek, lásd Moriba, vagy Xavi Simonsért is hiába harccoltuk, illetve jelenleg Yamalt próbálják lekötni, mert neki jövő nyáron jár le a szerződése és nem kérdés hogy lecsapnának rá.
De még akár jól is elsülhet a dolog, mert így Lucas Romannak több lehetősége lehet. Nagyon kíváncsi vagyok ő mit fog alkotni, a Kisfőnöknek tényleg olyan jó volt-e a szeme.

Egyáltalán nem ismerem Wesley-t, valaki esetleg tud valami komolyabbat róla? Annak viszont valahol örülök, hogy nem egy brazil "new Messit" hozunk a személyében, hanem egy jh-t. Az előbbiekből Dunát lehetne rekeszteni Európa-szinten. Persze vele is befürödhetünk, viszont nem lesz kötelező megvenni.
Forca Barca!!!!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.24. 12:29:24

Chino írta:
2023.01.24. 12:05:08
Szinte biztos, hogy érkezik Wesley a Flamengoból. A Sport és a Cadena is biztosan állítja, állítólag egy videofelvétel is készült róla Barcelonában, Laporta kedvenc éttermében. Az ugyanakkor nem látszódik kivel beszélt, de gyakorlatilag 100 %-ra vehető. Egy brazil 19 éves jobbhátvéd, aki egy évre jönne kölcsönbe, első körben az Atleticbe, nem kötelező vásárlási opcióval.
Hatalmas dolog lenne ha beválna és aprópénzért meg tudnánk szerezni.

Akhomach valószínűleg távozni fog. A klub tárgyal vele a szerződéshosszabbításról, de az álládspontok anyagi szempontból távol állnak egymástól. A Milan viszont komoly ajánlatot tenne, Maldininek nagyon kellene és az első csapatba szánná.
Olyan szempontból nem vészes, hogy a posztján bőven vannak alternítívák, sőt Yamal is oda pályázhat, de nyáron ingyen távozhat így pénzt se látunk belőle.
Wesley Decon keresztül jönne, Roque-t is próbálják idehozni.

Nekem az viszont nem szimpi, hogy a fél B csapat gyakorlatilag a távozás szélén áll. Akhomach is legalább akkora tehetségnek volt kikiáltva, mint most Yamal, de lehet 18 évesen ingyen elmegy, Barbera szintén.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.01.24. 12:05:08

Szinte biztos, hogy érkezik Wesley a Flamengoból. A Sport és a Cadena is biztosan állítja, állítólag egy videofelvétel is készült róla Barcelonában, Laporta kedvenc éttermében. Az ugyanakkor nem látszódik kivel beszélt, de gyakorlatilag 100 %-ra vehető. Egy brazil 19 éves jobbhátvéd, aki egy évre jönne kölcsönbe, első körben az Atleticbe, nem kötelező vásárlási opcióval.
Hatalmas dolog lenne ha beválna és aprópénzért meg tudnánk szerezni.

Akhomach valószínűleg távozni fog. A klub tárgyal vele a szerződéshosszabbításról, de az álládspontok anyagi szempontból távol állnak egymástól. A Milan viszont komoly ajánlatot tenne, Maldininek nagyon kellene és az első csapatba szánná.
Olyan szempontból nem vészes, hogy a posztján bőven vannak alternítívák, sőt Yamal is oda pályázhat, de nyáron ingyen távozhat így pénzt se látunk belőle.
Forca Barca!!!!
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.01.22. 10:10:26

bence0330 írta:
2023.01.21. 22:16:51
Azt tudja valaki, miért nincs Barbera a keret közelében? Most se került be. Mármint alapesetben értem, de most van 3 támadónk összvissz, 9-es egy sem, még ha Fatit, vagy a múltkori meccs alapján esetleg Dembélét (de akár Raphinhát is) is be lehet oda tenni nyilván végszükség esetén. De nekem kicsit fura, hogy van egy, a saját szintjén ennyire felkapott fiatalunk, és még ilyenkor sem jut a padra/lehetőséghez úgy, hogy még Alarcon is itt van.

Pedig tudtommal nyáron lejár a szerződése, és többek közt a Brugge nagyon vinné Jutglá mellé. Nagy élmény lehetne neki akár csak 5 perc is egy meccs végén, lehet, hogy segítene hosszabbítani, vagy ilyesmi.
Azt gondolom, hogy Barberaval nem sikerült megegyezésre jutni a szerződéshosszabbítás ügyében, ezért ejtették. Persze lehet más, általunk nem ismert ok is. Már az is valami, hogy egyáltalán 18 éves kap lehetőséget.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.21. 22:16:51

Azt tudja valaki, miért nincs Barbera a keret közelében? Most se került be. Mármint alapesetben értem, de most van 3 támadónk összvissz, 9-es egy sem, még ha Fatit, vagy a múltkori meccs alapján esetleg Dembélét (de akár Raphinhát is) is be lehet oda tenni nyilván végszükség esetén. De nekem kicsit fura, hogy van egy, a saját szintjén ennyire felkapott fiatalunk, és még ilyenkor sem jut a padra/lehetőséghez úgy, hogy még Alarcon is itt van.

Pedig tudtommal nyáron lejár a szerződése, és többek közt a Brugge nagyon vinné Jutglá mellé. Nagy élmény lehetne neki akár csak 5 perc is egy meccs végén, lehet, hogy segítene hosszabbítani, vagy ilyesmi.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.01.19. 19:38:58

davi10 írta:
2023.01.19. 17:20:11
Chino írta:
2023.01.19. 16:53:01
Ne tudom, hogy jön most Alarcon. Neki semmi köze az utánpótlás csatáraihoz vagy Barberához.
Ha jól láttam egyedül Ő van a mai keretben az ifikből.
De nem azonos a posztja Barberával, bár így hogy Barberá az Atleticben játszik a korosztályban nem nagyon vannak centerek.
Bár van egy állítólag nagyon ígéretes srác, egy korcsoporttal lejjebb, Marc Guiu
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.19. 17:20:11

Chino írta:
2023.01.19. 16:53:01
Ne tudom, hogy jön most Alarcon. Neki semmi köze az utánpótlás csatáraihoz vagy Barberához.
Ha jól láttam egyedül Ő van a mai keretben az ifikből.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése