João Félix

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.12.03. 23:19:36

Lehet tippelni hány hónapra esik ki.
Nagyon remélem, hogy a combfogás nem volt komoly és csak felesleges kockázat vagy fáradtság miatt hozták le.
Végre formába lendült nem lenne jó pont most elveszíteni.

Ugyanakkor pacsi jár neki. Szorosan, de nem került rossz helyre az MVP cím. Zsinórban a 2. rangadóján talál be és játékban is kimagaslót nyújt. Ha ezt tartani tudja komolyat léphetünk előre.
Forca Barca!!!!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.10.28. 23:26:16

crixus írta:
2023.10.28. 21:35:54
Lúzer gyerek sajnos, nem akkora klasszis, mint amekkorának ki lett kiáltva amikor elhoztuk. Jó cselekre vagy gólokra legfeljebb másodrangú ellenfelek ellen futja neki, ahogy Ferrannak vagy Raphinha-nak is. Rangadókon bújócska van rendszeresen (bár azért azt megjegyzem Felix-nek ez volt az 1.).

Fényes karriert nem jósolok neki sem, ahogy a másik két bohócnak sem.

Szerk.: egyébként a klasszis valahogy úgy néz ki, ahogy Bellingham. új csapat, új liga, de mégis képes a hátára venni a csapatot nehéz meccseken is, illetve el tudja dönteni az ilyen meccseket is. Nálunk melyik palimadár volt erre képes valaha is? Ja, talán egy Rayo vagy Mallorca ellen, vagy még ott sem..
Felix mindig ilyen volt.
Van 3 meccs, akkor minden bejön neki, kikiáltják világsztárnak, majd 10 meccsen gyenge, majd 2 meccsen jó, és így tovább. Teljesen hullámzó a játéka.
Ami viszont engem is zavar, ezért sem örültem, hogy jön, mert általában a fontosabb meccseken nem tudja hozni a szintet. BL-Porto, BL Shakhtar, Real, idegenbeli Laliga meccsek.
Ferran meg másfél hónapja nem lőtt gólt a bajnokságban, de nála legalább BL-ben van valami felmutatható eredmény.
Mindegy, nem kritizálom jobban egyiket sem, mert jön a szöveg, hogy Ferran a 13 meccsen játszott 700 perc alatt és Felix a 11 meccsen játszott 760 perc alatt kipukkadt 2 hónappal a szezonkezdet után.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2023.10.28. 21:35:54

Lúzer gyerek sajnos, nem akkora klasszis, mint amekkorának ki lett kiáltva amikor elhoztuk. Jó cselekre vagy gólokra legfeljebb másodrangú ellenfelek ellen futja neki, ahogy Ferrannak vagy Raphinha-nak is. Rangadókon bújócska van rendszeresen (bár azért azt megjegyzem Felix-nek ez volt az 1.).

Fényes karriert nem jósolok neki sem, ahogy a másik két bohócnak sem.

Szerk.: egyébként a klasszis valahogy úgy néz ki, ahogy Bellingham. új csapat, új liga, de mégis képes a hátára venni a csapatot nehéz meccseken is, illetve el tudja dönteni az ilyen meccseket is. Nálunk melyik palimadár volt erre képes valaha is? Ja, talán egy Rayo vagy Mallorca ellen, vagy még ott sem..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.10.28. 20:13:05

A nagy ajnározás után jegyezzük meg azt is, hogy lehezott azóta két iszonyatosan gyenge meccset. Az erős kezdés után komolyan visszaesett ő is. Az utóbbi egy hónapban kb. az a múlt heti volt az egyetlen jó meccse. :|
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.10.23. 10:34:50

Alcantara írta:
2023.10.23. 09:49:39
A csapat legjobbja volt tegnap. Nagyon jó kis játékos, ha nála volt a labda, akkor mindig lehetett számítani valami helyzetre, ellentétben FT játékával.
Nemcsak labdabiztos és kreatív, hanem harcos és aktív is, lő, fejel, visszatámad, ráadásul jó formában is van. Nagyon jól vette át a labdát a gól előtt, és talán már abban a pillanatban tudta, hogy azonnal indítania kell Guiut.
A kapufás helyzete viszont pont FT-nek lendületességének és helyzetfelismerésének volt köszönhető, idén vele sincs baj.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.10.23. 09:58:07

Alcantara írta:
2023.10.23. 09:49:39
A csapat legjobbja volt tegnap. Nagyon jó kis játékos, ha nála volt a labda, akkor mindig lehetett számítani valami helyzetre, ellentétben FT játékával. Úgy néz ki megdönti a "portugál játékos nem kell ide" fórum szlogent.
Na igen, alapból nincs értelme valakit a nemzetisége alapján megítélni. Ha voltak is portugálok, akik nem váltak be, az egy másik portugált mire kötelezi? Semedo sem volt szerintem rossz. De ott vannak például a franciák. Egy csomó francia nem vált be, Dugarry-tól kezdve hagy ne soroljuk. Attól egy másik francia még lehet telitalálat a csapat számára (Henry, Abidal stb). Nincs értelme nemzetiség alapján válogatni, mindenkit csak önmaga alapján kell megítélni.

Felix nekem abszolút pozitív meglepetés. Nagyon aktív, nagyon él, mindig tud életet vinni a játékba.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2023.10.23. 09:49:39

A csapat legjobbja volt tegnap. Nagyon jó kis játékos, ha nála volt a labda, akkor mindig lehetett számítani valami helyzetre, ellentétben FT játékával. Úgy néz ki megdönti a "portugál játékos nem kell ide" fórum szlogent.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.09.22. 15:42:06

Ezèrt (is) írtam, hogy óriási károkat okoz Tebas a Barcának. (Sorolhatnám)
Mi ez az agymenès, hogy opció sem kerülhet a kölcsönszerződèsbe?
Mèg mindig remènykedem, hogy belekerült egy kivásárlási ár az új szerződèsbe, ami megfizethető a Barcának. Most nyáron lett volna lehetősèg egy megfizethető opcióra, hiszen annyira szabadulni akartak tőle, hogy sem pènzt nem kèrtek a kölcsönèrt, sem kötelező kivásárlást.
Abban La Masia 1-nek igaza van, hogy vègül is, a játèkos dönt (idèn is biztosan volt pènzes ajánlata), ès ha nehezen is, lehet, hogy ki tudnak egyezni rèszletre, kèsőbbi kötelező vásárlásban (Griezmann), vagy bónuszokban. Ellenben az Atletico nyakán marad meghosszabbított èvekig, a kiemelten magas fizetèsèvel, amit ők sem akarnak. Nehèz ügy lesz, az biztos.
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.09.22. 15:37:06

NovaProspekt írta:
2023.09.22. 15:30:38
Cancelo hosszútávú megtartására látok esélyt. Felixére csak akkor, ha bejátszik egy több hónapos szappanoperát arra vonatkozóan, h nem akar visszamenni az Atlétibe vagy máshova menni.
Miért ne játszana be...? Alap, hogy ezt csinálná, ha maradni akar. :)
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.09.22. 15:36:00

Peter írta:
2023.09.22. 15:17:13
La Masia1 írta:
2023.09.22. 14:56:23
Akinek semmi érdeke nem lesz erősködni egy olyan játékossal, aki csak azt hajtogatja, hogy "a Barcában akarok maradni".
Csupán csak az a potom 100 milló (vagy a kivásárlási ár, ha van egyáltalán), amit esetleg az Atleti kapni akar érte.
Vagy egy mély empátiával megáldott, gáláns, nagyvonalú Atletire lehet számítani....?!
Ha a játékos csak a Barcában akar játszani, akkor akarhat bármennyit kapni az Atletico, max. a Barcától fog kapni valamennyit.
Az Atletico csak azzal a klubbal tud megegyezni, ahova a játékos hajlandó elmenni.
Hiába kínál 200-at egy arab csapat, ha nem akar oda menni.
Nyilván mondhatja, hogy "ennyiért nem mész a Barcába, akkor inkább megtartunk", aztán majd kiderülne, hogy ez mennyire okos dolog.
Az, hogy elengedték már kölcsönbe, éppen elég beszédes. Az Atletico nem tudja/tudta kihozni belőle, ami benne van, a játékos sem akar ott lenni. Olyan ez mint egy sz*r házasság, kár erőltetni.
Nem lenne az Atletico sem gáláns, sem nagyvonalú, de semmire nem megy egy olyan játékossal, aki nem akar ott lenni. A saját érdeküket néznék, ha eladnák akár 50 millió környékén.

Persze, ha a City kicsapja a 100-at és oda elmegy extra fizetésért boldogan, akkor az lesz.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára La Masia1 2023.09.22. 15:40:38-kor.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.09.22. 15:30:38

Cancelo hosszútávú megtartására látok esélyt. Felixére csak akkor, ha bejátszik egy több hónapos szappanoperát arra vonatkozóan, h nem akar visszamenni az Atlétibe vagy máshova menni.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.09.22. 15:17:13

La Masia1 írta:
2023.09.22. 14:56:23
Akinek semmi érdeke nem lesz erősködni egy olyan játékossal, aki csak azt hajtogatja, hogy "a Barcában akarok maradni".
Csupán csak az a potom 100 milló (vagy a kivásárlási ár, ha van egyáltalán), amit esetleg az Atleti kapni akar érte.
Vagy egy mély empátiával megáldott, gáláns, nagyvonalú, előzékeny, segítőkész Atletire lehet számítani....?!
Valószínű, hogy egyértelmű és határozott igen a válasz, hisz épp emiatt kötöttek vele 5 éves szerzősdést.
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.09.22. 14:56:23

Feast4 írta:
2023.09.22. 14:02:50
City/Psg/bármi simán ki fog vágni érte 120 millát ha haz lesz a hasfájás. És persze ott vannak még az arab csapatok.

Nem utolsó szempont, hogy az Atletico FFP-je is brutálisan rossz. Nem fognak elengedni egy marék kavisért egy 120 millás játékost, főleg úgy nem, hogy tulajdonképp az egyetlen olyan piacképes játékosuk ,aki nem kell a columbiai drogbárónak.
Valahogy mindenki mindig "elfelejti", hogy először a játékossal kell megállapodni...
Ha (már) nem akar nálad játszani, a legjobb, ha szabadulsz tőle kb. bármi áron.
Senkinek nem tudod eladni az akarata ellenére.

Ha jó szezonja lesz, akkor nyilván ő is és a klub is a maradása mellett lesz, és ebben az esetben megegyeznek majd valahogy az Atleticoval. Akinek semmi érdeke nem lesz erősködni egy olyan játékossal, aki csak azt hajtogatja, hogy "a Barcában akarok maradni".
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.09.22. 14:48:51

Magnus írta:
2023.09.03. 18:29:48
nem az van, hogy Spanyolországban maximum 50%-al lehet megvágni az előző keresetét? Vagy ez jelen esetben nem érvényes, mert a chelsea fizette fél évig?
Ugyanannál a klubnál nem köthetsz egy új szerződést/nem hosszabbíthatsz, kevesebb fizetésért, mint az előző 50%-a.

Ő nem kötött új szerződést és nem hosszabbított, továbbra is az Atletico játékosa, csak kölcsönben van.
Az Atletico kifizette a kölcsönadásig számított időarányos fizetését, a fennmaradó rész pedig a könyvelés/FFP szempontból a Barcát terheli. Amiből a felek megállapodása alapján csak 400k-t kap meg ténylegesen.

[Az Atleticoval hosszabbított, de ha visszamegy, akkor kapja tovább a rendes fizetését.]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára La Masia1 2023.09.22. 15:08:20-kor.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2023.09.22. 14:02:50

Deluigi írta:
2023.09.22. 13:04:11


egy jo BL meneteles eseten azert nem hinnem, hogy ugyanitt lennenk

jovore jot erzek
Ne érezz. Annyira rossz az FFP-nk, hogy egy BL győzelemmel is alig mozdulna el. Kb. 400 milla tiszta nyereséget, nem pedig bevételt kéne produkálnunk ahhoz, hogy egy kb. 100 millióval emelkedjünk.

Volt egy elég részletes cikk, a megtalálom belinkelem a rövid lényege, hogy ha a csapat bevétele -ott is ezzel a számmal magyarázták- 10 millió, akkor abból kötelezően 6 millió megy el arra, hogy kintlévőségeinket leszurkoljuk, ezt a hitelekbe kell betolni. 4 millió marad, amiből aráyaiban, a játékoskeret, a stadion fenntartása, a stáb fenntartása elvisz kb. 3 milliót. Tehát technikailag 10 megkeresett millióból 1 millió költhető a csapatra.

Ha jól értettem a cikket az FFP miatt figyelnünk kell arra, hogy nem törleszthetünk annyit amennyit akarunk (tehát nem csak a hitelezőtöl függ). Minnél nagyobb a hitelünk annál nagyobbat kell törleszteni, hogy az FFP-ben a minuszunk lentebb menjen. Nem tudom ez így érthető-e. A lényeg minnél nagyobb hitelállományunk van annál többet kell törlesztenünk, hogy az FFP ne csökkenjen. Tehát kb. ez a 22-es csapdája, ha nagy a hitelünk akkor csökken az FFP, de akkor a a hitelbe fizetünk akkor nő az FFP, de akkor nincs mit elkölteni. Most a minimum amit nekünk ki kell gazdálkodni jövőre az 150 millós megtakarítás. Brutálisan sok. Szerintem abban bíznak, hogy Fatit majd jó pénzért el lehet adni, de mivel mindenki tudja, hogy egy vasunk sincs, de kell a pénz ott se lesz normális ajánlat.

Nem tudom mennyire írtam körül értehtően. Ha valaki jobban számgurú ebben az megerősít, vagy megcáfol.

Lényeg a lényegbe amit valamelyik nap is már mondtam:

Ha Felix lehoz nálunk egy évet gode modeban, akkor sem leszünk kisegítve, csak erre a szeronra, mert 2028-ig van a szerződése a Alteticoval. A fiút eleve valami közel 130 millióért vették, a transfermarkt szerint a piaci ára most 50 milla, ha lehoz egy jó évet egyből fel fog sokszorozódni, mert simán kijön, hogy nagy penge ő csak nem jü helyen játszik. Na a játszó támadó játékot favorizáló csapatok. City/Psg/bármi simán ki fog vágni érte 120 millát ha haz lesz a hasfájás. És persze ott vannak még az arab csapatok.

Nem utolsó szempont, hogy az Atletico FFP-je is brutálisan rossz. Nem fognak elengedni egy marék kavisért egy 120 millás játékost, főleg úgy nem, hogy tulajdonképp az egyetlen olyan piacképes játékosuk ,aki nem kell a columbiai drogbárónak.
Kép
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.09.22. 13:04:11

Troym írta:
2023.09.22. 11:49:33
Jövőre ugyanúgy a zavarosban fogunk halászni, ingyen hozni pár embert.
egy jo BL meneteles eseten azert nem hinnem, hogy ugyanitt lennenk

jovore jot erzek
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.09.22. 11:49:33

Csak azért tudott idejönni, mert aprópénzért kiszórtunk egy vagon játékost úgy, hogy a fizetésük 50-70-90%át állja csak a kölcsönvevő csapat, így is ingyen, minimál fizetéssel tudták egy évre hozni. Azóta már jelent meg cikk, hogy még 150 milliós megtakarítást fog előírni a Liga, úgyhogy máshonnan javaslom nézni a srácot; ha bejön és jól játszik, akkor aprópénzért kaptunk egy támadót egy évre, ha meg elszürkül, gyengébb lesz, akkor meg úgyse akarnánk megvenni.
Az Atleticot ugyanúgy ugyanaz a FFP sújtja, innentől minden 100 millió alatti ajánlat egy anno 100 milliós játékosért nekik veszteség.
Jövőre ugyanúgy a zavarosban fogunk halászni, ingyen hozni pár embert.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.09.20. 18:54:04

Feast4 írta:
2023.09.20. 17:44:18
Azért azt ne felejtsük el, hogy aznap amikor idejött meghosszabbította a szerződését a Ticoval 5 évre.
Ez mondjuk gyanítom nem az Ő ötlete volt, szerintem a Tico csak ezzel a feltétellel engedte el. Cancelo-nál elvileg megvan a szóbeli egyezség a City-vel, de Joao szerintem is 1 éves sztori lesz. Ha jó lesz, nem lesz rá pénz, ha rossz, akkor meg nem is akarjuk majd hozni. Ha csak nem szán meg minket az Atleti, és nem adnak vissza valamit a Villa-Griezmann-Suarez-Depay sztorikból, de kétlem, hogy jótékonykodnának, pláne egy 100 misis játékossal, vagy mennyi volt Felix eredetileg.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2023.09.20. 17:44:18

torrestoni írta:
2023.09.07. 18:38:14


Ehhez képest a mostani bemutatkozása, hozzátéve az egyébként semmiképpen sem profi nyár eleji nyilatkozatát, mindenképp azt jelzi, hogy tényleg ide akart jönni, mindenáron. Amennyiben valós anyagi áldozatot is hozott, az csak megerősíti ezt.

Azért azt ne felejtsük el, hogy aznap amikor idejött meghosszabbította a szerződését a Ticoval 5 évre. Nincs rá vásárlási opciónk, szóval valószínű 100 milliós tétel lenne elhozni.

Jelenleg az van, hogy ha nálunk, lehúz egy brutál évet akkor, mindenki azt fogja mondani, hogy ő egy nagy király csak nem a stilusához illő játszó csapatban van. ( A tavalyi Chelsea-t ne vegyük mert az egy borzadály csapat volt.) Meg aztán az arab kísértés. Szóval szerintem ne élje bele magát senki, hogy itt marad.

Viszont az tény, hogy eddig félelmetes, hogy mennyit gyorsult az utóbbi két meccsen a támadójáték. Ez szerintem nagyban betudható a két portugálnak és a Gündogan, de Jong kettősnek. Igaz ez még csak két meccs és az egyik ellenfél nem is volt szint, viszont, ha ilyen szinten tudnánk gyorsítani a játékot, akkor azt mondom lehet valami keresnivalónk.

Remélem Félixet, nem az új csapat lendülete mozgatja, hanem tényleg ezt fogja hozni.
Kép
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.09.20. 15:07:53

Nekem nem változott a véleményem, írtam is, hogy szerintem az első 5-10 meccsen majd pörög és mindenki el lesz ájulva, majd visszaesik. Továbbra is azt tippelem, hogy ez lesz, de reméljük rámcáfol. Amúgy 2 meccsből kiindulni eleve fura, de kb a Betis volt az első ellenfél aki nem 10 emberrel védekezett.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.09.20. 14:15:35

Felix 2(+1 kicsi) meccs alatt annyi gólt rúgott, mint Dembele a Barcában 2023-ban. 3 gól. (Dembele 2 gólpassz, Felix 1) :)
Dembelèt kedveltem, de szerintem minősègi javulás, mèg ha nem is egy poszt, a bal szèlre kellett valaki. A fizetèsüket idèn nem is èrdemes hasonlítani :)
Tudom, szèlsősèges pèldát hoztam, remèlem le lehet vonni a mondandóm lènyegi rèszèt.

Most hallgatom az átigazolásos podcastot, ès olvasom vissza a kommenteket a topicban :)
Kíváncsi lennèk változott e a vèlemèny. 2 meccs, 2 meccs embere díj.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.09.20. 13:26:04

ocsike83 írta:
2023.09.20. 11:50:54
jó forma esetén tényleg jöhet egy PSG-s, vagy zsírosabb angol ajánlat. Ahhoz meg már kevés lesz a malacperselyeket feltörni.....
Sok víz fog lefolyni tavaszig a dunán, de a játékos érdeklődése hiányában az ilyen ajánlatok csak levegőben eldurrantott számok lesznek.
Nyilván ettől még az Atleti visszarendelheti majd és ráülhet kotlósként a srácra, de ezt most is megtehette volna.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2023.09.07. 18:38:14

Peter írta:
2023.09.07. 16:23:10
Örülnék, ha beválna a srác.
Én nem lihegném túl, 4-3-3 nyomnám (tuti nem ez lesz)
TS - Cancelo, Koundé, Araujo, Balde, - Pedri, Gündogan, Frenkie, - Torres, Lewa, Félix

A pálya szélesítésére fókuszálnék gyors és nyomást kifejtő összjátékokkal.
A focit gólra játszák és a szórakoztatás a funkciója.
Rákerestem a madridi bemutatására. Talán ez volt a leginkább releváns mondata, amit idéztek:
“I’m delighted to be part of this project”

Ehhez képest a mostani bemutatkozása, hozzátéve az egyébként semmiképpen sem profi nyár eleji nyilatkozatát, mindenképp azt jelzi, hogy tényleg ide akart jönni, mindenáron. Amennyiben valós anyagi áldozatot is hozott, az csak megerősíti ezt.

Ennélfogva azt gondolom, hogy az evidens, mi volt a prioritásq. A körülmények számára mindenképpen jobbak lesznek itt, az elmúlt 3 év hibáiból pedig tanulhatott. Leginkább azt, hogy a karrierje nagyon könnyedén végleg zátonyra futhat. Főleg annak fényében, hogy úgy tűnik, az alapvető akarat megvan benne, sőt tenne is érte, s eurómilliók ide, vagy oda, az egója még nem szállt el (vagy visszaállt a normális szintre). Innem nézve érthető és valahol védhető, hogy az AtMa tévedés volt, mindegyiküknek.

Nyilvánvaló, de legalábbis remélhető, hogy most felfogta, mekkora esély ez neki, mekkora téttel. Számára, ha a világ elitjébe akar kerülni, vélhetőleg ez az utolsó sansz. Ebből a legnagyobb kérdés nekem az, milyen volumenű görcsösség lesz.

Én közömbös voltam felé mindig is, s most is nehéz kérdés az, hogy a nagyon hízelgő és egyébiránt őszintének tűnő akarat, ill. transzparens elköteleződése ellenére mi történne jövőre, amennyiben végül jól teljesítene itt. Egyelőre nem úgy tűnik, hogy még tudnánk venni.

Mivel valahol, akarva-akaratlan gyenge párhuzamot lehet vonni közte és Dembele között, azt kell mondjam, ezerszer szimpatikusabb luzitán eddig, a többit meg pakolja szépen a pályára.

A jövőben már inkább Fatival lehet párhuzamot vonni, jellem- és karrierfejlődésben.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.09.07. 16:23:10

Örülnék, ha beválna a srác.
Én nem lihegném túl, 4-3-3 nyomnám (tuti nem ez lesz)
TS - Cancelo, Koundé, Araujo, Balde, - Pedri, Gündogan, Frenkie, - Torres, Lewa, Félix

A pálya szélesítésére fókuszálnék gyors és nyomást kifejtő összjátékokkal.
A focit gólra játszák és a szórakoztatás a funkciója.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.09.07. 16:06:56

Nagybarcelona írta:
2023.09.07. 15:58:46
A MD szerint Xavi Felixet bal szèlsőkènt szeretné játszatni. Gondolom a 4 kp-s rendszert biztosan nem adjuk fel, főleg ha lesz Pedri. Jó lenne addig kezdeti ott, főleg kis csapatok ellen a bajnokságban, hazai pályán, merjünk nagyok lenni alapon :)
Ezen kár merengeni, szerintem nem fog kezdeni, ugyanúgy csere lesz, ahogy Ferran is az, hiába a jó formája.
Válasz küldése